>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Sydney & Auckland, 06-11.01.2014

Status
Zamknięty.
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Dancevic F. - Safwat M. 1 @ 1,36 Bet365 6-2 4-6 6-3 ✅✅✅
Pierwsza runda kwalifikacji do turnieju w Sydney. Kanadyjczyk zmierzy się z Egipcjaninem Safwatem. Dancevic to typowy gracz na hard. Fakt, nie jest to gracz, który gości za często w tourze ATP, ale jednak. Tamten sezon miał całkiem przyzwoity, kilka niezłych rezultatów w challengerach i 2 runda US Open może nie powalają. Safwat o takich rezultatach może pomarzyć. Same futures&#39;y na clay&#39;u w tamtym sezonie i trochę meczy na tym samym poziomie na hardzie. W ogóle nie znam gościa. Dlatego stawiam na Franka, któremu jeśli serwis będzie siedział to powinien spokojnie odpalić i do tej 2 rundy awansować.
Dodam jeszcze drugi typ na rano.
Kukushkin M. - Struff J-L. 1 @ 1,50 Unibet 6-7 2-6⛔⛔ ⛔
Kazacha oglądałem kilka razy na poziomie Challengerów czy to na cegle czy na betonie. Solidny grajek, kilka wygranych finałów, 3 runda w US Open, walka na śmierć i życie z Gaquetem w Moskwie. Sezon miał bardzo udany. Radzi sobie na hardzie, ma mocny serwis, dobry return i kończące uderzenie. Myślę, że będzie chciał się pokazać na początku sezonu. Struff to za to typowy ceglarz, w ogóle nie gra na hardzie. Jakieś tam wyniki powoli osiąga, ale to wciąż Challengery. Sądzę, że w 1 rundzie polegnie z solidnym Kazachem, a kurs jest całkiem niezły.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Hutchins R. - Chazal M. @3,25 Bet365 ⛔ ????
Kurs mamy tak wysoki z dwóch powodów: Hutchins głównie gra w deblu no i jest to dla niego powrót po walce z nowotworem. Wystartował w deblu w Brisbane w parze ze swoim stałych partnerem Colinem Flemingiem, ale po trzech setach batalii z Chardym i Dimitrovem trzeba było już pakować manatki. Jego rywal zaś bilans na hardzie ma tragiczny, na dodatek to jest poziom ITF. Rossowi na pewno będzie brakowało gry po dłuuugiej przerwie i może być nerwowo, ale żal nie spróbować.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Stakhovsky - De Schepper 2 @ 2,73⛔
Pinnacle

Moim zdaniem tutaj kurs jest lekko przesadzony, Francuz nie miał złej końcówki sezonu, oczywiście nie wygrywał zbyt wiele, gdyż wkroczył już w granie w najlepszych turniejach, ale jego gra całkiem fajnie wyglądała. Oczywiście jego gra opiera się na serwisie, ale nie popełniał już tak wiele błędów w końcówce sezonu jak na początku, co pozwoliło mu na wygranie chociażby z Kevinem Andersonem. Ukrainiec to bardzo groźny zawodnik, jednak bardzo nieregularny, a jego forma nie wydaje się być optymalna sądząc po spotkaniu z Kudryavtsevem, które przegrał a na papierze był oczywistym faworytem. Dziś to wygląda zupełnie inaczej, moim zdaniem szanse są mniej więcej równe i widzę value kursu na win Francuza. Mam nadzieję, że Kenny dobrze wprowadzi się w sezon i pokona Ukraińca, a jest zapewne w stanie to uczynić.
De Voest - Robert 1 @ 2,25⛔
Bet365

Ciężko w przypadku obu tenisistów napisać w jakiej sa formie, obaj w poprzednim sezonie nie ugrali niczego specjalnego. Jednak ta nawierzchnia faworyzuje lekko zawodnika RPA, który ma niezły serwis i czasami na poziomie Chelków lub kwalifikacji potrafi pograć czasami niezły tenis i udaje mu się ogrywać wyżej notowanych rywali. Francuz natomiast moim zdaniem lepiej pasuje pod mączkę, tam też miał swoje najlepsze momenty w dotychczasowej karierze, mianowicie pokonanie Berdycha na RG. Jednak wracając na hardzie nie jest już taki groźny i sądzę, że jeśli Rik zagra na swoim poziomie i serwis będzie siedział to na luzie ogra Francuza.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Stakhovsky - Dancevic @1.50 Bet365 ✅
Kurs na Stacha przesadzony, Bet365 chyba trochę zaspało i polecam to wykorzystać. Stachu to solidny gracz, dobra gra z głębi kortu, niezły serwis. Dobrze czuje się na hardzie, osiąga przyzwoite wyniki na szczeblu ATP. Obecnie Kanadyjczyk zdecydowanie mniej znaczy w świecie profesjonalnego tenisa, wyniki jako takie osiąga jedynie w challengerach i na razie nie zanosi się na zmiany. Stachu też w ostatnich dwóch latach zanotował regres, jednak pod względem umiejętności cenię go wyżej niż Franka. Panowie grali ze sobą dwa razy, obydwa mecze wygrał Ukrainiec. Polecam, bo po takim kursie warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Golubev A. v Laaksonen H. ⛔
1,65 Unibet
Unibet jako jedyny bukmacher wyskoczył tak z kursami, wszędzie koło 1,5-1,55, jednak i tak warto zatrzymać się przy tym meczu. Golubev po świetnym 2013 roku wraca do setki rankingowej, według mnie w pełni zasłużenie. W turniejach rangi Challenger nie miał sobie równych, dzisiaj rywal tego poziomu, jednak nie odgrywający tam pierwszy ról. Jeden półfinał, dwa, trzy ćwierćfinały i to wszystko czym Szwajcar może się pochwalić, hard zdecydowanie unika, w tamtym sezonie rozegrał jedno spotkanie i na tym zakończył przygodę z twardą nawierzchnią. Zawodnik, który swoją grę opiera na sile. Jeśli serwis nie będzie funkcjonować, to ciężko będzie mu nawiązać walkę z tak dobrym technicznie graczem jakim jest Andrey. Wczoraj Henri mógł się pochwalić średnią formą serwisową, tylko 64 % piłek wygranych po pierwszym serwisie, to mało jak na zawodnika, który opiera na tym swoją grę. Obaj tenisiści wygrali swoje mecze bez straty seta, dzisiaj prognozuję zwycięstwo Kazacha.
@down:
http://scr.hu/1bax/reh5e
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Donald Young - Alexander Zverev ✅
Typ: Poniżej 19,5 gemów w meczu; @1,80
Bet365

Kwalifkacje do Auckland. Young rozegrał już w tym sezonie jeden mecz - przegrał z Thiemem w kwalach do Doha - może lekka niespodzianka, ale Austriak już powoli puka do TOP100. Teraz pora na rehabilitację Donalda, który to w zeszłym sezonie dobrze pokazał się w kilku challengerach i na takim poziomie (challengery i kwale do ATP World Tour) spokojnie powinien sobie radzić. Zresztą wszyscy wiedzą, że jeszcze nie tak dawno pokładano w nim duże nadzieje, po wzlotach i upadkach sam jestem ciekaw, jaki będzie dla niego sezon 2014. Dzisiaj dostaje za rywala bardzo zdolnego juniora Zvereva, który to niewątpliwie jakiś tam talent ma, ale Young powinien sobie z takim rywalem poradzić bez problemów. Gramy oczywiście na hardzie i jaki to by nie był hard, to Amerykaninowi to musi pasować, bo po prostu przy nim od razu nasuwa się skojarzenie z twardą nawierzchnią. Zverev jest jeszcze za mało ograny w seniorskim tenisie, aby w tym meczu coś namieszać, dlatego też typuję under gemowy. To powinien być krótki mecz.
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Stakhovsky - Laaksonen @1.44 Bet365 ✅
Podobna sytuacja, podobny kurs jak wczoraj i przewiduje jutro podobne rozwiązanie. Szwajcar jakby nie patrzeć to podobna półka co Dancevic, jeszcze nie zagościł w TOP100, chociaż dopiero co zaczyna prawdziwą przygodę z profesjonalnym tenisem. Brakuje mu przede wszystkim ogrania, w tamtym roku tylko dwa razy przebijał się przez kwalifikacje, w słabo obsadzonym turnieju w Maroku i w Bastad. Ja dzisiaj znowu widzę gładkie zwycięstwo Stacha, kursy pewnie znowu polecą, a te 1.44 można pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Young vs Sitak 5.00 STS
Gimeno Traver vs Lavie 7.18 Milenium
Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie stawiał Young czy Gimeno po kursach rzędu @1.06- @1.10. Mimo iż rywale są z niższej pułki, to zarówno Young jak i Gimeno nie są gwarantami stabilności. Bardzo często zawodzili czy to na szczeblu ATP czy to challengerowym. Przed rokiem miał miejsce pojedynek Melzera z Gregiem Jonsem. &quot;Gorąca głowa&quot; Melzer przegrał z dość nieopierzonym Jonsem, a mimo wszystko Melzer to lepszy gracz niż Young czy Gimeno, więc nie ma co się napalać kim że są Sitak i Lavie. Nieprzewidywalność obu panów powoduje, że lekko poszukałbym niespodzianki, a nuż znowu powinie im się noga i nie będzie to żadna nowość.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Janowicz J. / Mirnyi M. - Rosol L. / Sousa J. 1 1,36 ⛔ ???????????

Janowicz i Mirnyi ze swoimi umiejętnościami serwisowymi będą trudną parą do przełamania. Białorusin bardzo doświadczony i fajnie, że zagra z Janowiczem. Ma się Jurek od kogo uczyć. Jurek pokazał, że potrafi grać w deblu. Po drugiej stronie Rosol i Sousa. Żaden z nich wybitnym deblistą nie jest, a już na pewno nie na szybkich nawierzchniach. Szczerze mówiąc nie widzę zbytnio nic, czym Rosol i Sousa mogliby przeciwstawić się polsko-białoruskiej parze.

Statham J. / Venus M. - Murray J. / Peers J. 2 1,3✅

Tutaj sytuacja wydaje się być prosta. Murray i Peers to para, która z powodzeniem grywa w turniejach rangi ATP. Statham i Venus to z kolei zawodnicy mocno challengerowi. Co prawda ograni i z dosyć niezłymi wynikami, ale każdy wie, jaka jest różnica między turniejami rangi ATP a Challenger. Będę mocno zdziwiony, jeśli mecz zakończy się inaczej.
 
katalonczyk 480

katalonczyk

Użytkownik
Stakhovsky - Laaksonen typ: 1 1,44 bet365 ✅✅✅

Jak dla mnie dość pewny mecz na nockę. Wszystkie argumenty przemawiają za Ukraińcem.. odprawił już dwóch groźnych rywali De Scheepera i Dancevicia, szczerze mówiąc myślałem, że może odpadnie z Danceviciem, ale wygrał nie tracąc seta ???? Laaksonena widziałem na żywo w Poznaniu... niczym mnie szczególnie nie zadziwił...Stahu lubi grać na hardzie, moim zdaniem warto dać na DW, ale ja się w takie rzeczy nie bawię. Grali ostatnio w Nicei, gdzie kurs był ten sam i wygrał Ukrainiec 2-1 na mączce, więc na hardzie powinno być jeszcze lepiej.. Powodzenia Stahu !
 
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
Benneteau-Ebden 1 @1.55
Bennetaeu wygra ten mecz moim zdaniem. Bardzo dobrze z reguly Julien radzi sobie w tym turnieju na przestrzeni ostatnich lat, a jezeli juz z kims przegrywa to sa to zawodnicy, ktorzy odgrywaja pozniej duza role. Ostatnie dwa lata to final i dramatyczny polfinal w wykonaniu Francuza. Ebden nie jest zlym tenisista, ale w moim odczuciu to co pokazal w Brisbane to za malo i troche brakuje do optymalnej dyspozycji i na ta chwile nie wystarczy. W ubieglym tygodniu Bennetau przegral pierwszy mecz w Brisbane z Matosevicem w 3 setach (7-5 4-6 6-7), ale to nie pierwszy raz, ze po turnieju w Brisbane, nastepnie w Sydney gra klase lepiej. Tutaj wg mnie Francuz na porazke w 1 rundzie tym bardziej sobie nie pozwoli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
J-L. Struff vs J. Vesely dla Mecz. WYNIK 76 76 ✅
KURS: 1.806
PinnacleSports

Jak dla mnie to zwycięzca może tutaj być tylko jeden i będzie nim Struff. Owszem Jiri zeszły sezon miał znakomity, wygrał jak dobrze pamiętam trzy turnieje Chellengerowe i wbił się przebojem do pierwszej setki ATP. Wyniki jednak osiągane przez młodego Czecha były w bardzo dużym procencie osiągane na nawierzchni CLAY - na hardzie wiele Czech nie nawojował i w starciu z Struffem nie daje mu większych szans.
Struff dysponuje całkiem niezłym podaniem, tutaj w kwalach pokonał już rozstawionego z nr.1 Kukushkina oraz zawsze groźnego Devvarmana. Jiri natomiast miał znacznie łatwiejszą przeprawę i w sumie dzięki tej łatwej stosunkowo drabinki jest gdzie jest.
Grali ze sobą raz, w zeszłym roku na CLAY i po walce wygrał Vesely. Wg mnie tym razem Niemiec weźmie rewanż i zapewne po walce ale jednak awansuje do turnieju głównego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
applause 2,4K

applause

Użytkownik
J Sousa - L Rosol 2.25 Bet365 ⛔ Wynik 6-7 6-4 6-7
Według mnie kursy tutaj powinny być odwrotne, bo to Sousa jest w mojej ocenie faworytem. Rosolowi udał się 2 set w Doha z Nadalem ( ale i tak przegrał ) i może temu takie kursy. Sousa ostatni sezon miał świetny wystarczy spojrzeć na wyniki, w końcówce zaczął już tracić siły i przegrał parę meczy, ale teraz sprawy powinny się układać inaczej. Sousa jest według mnie lepszym zawodnikiem od Rosola, bardziej solidniejszym, mniej popełnia niewymuszonych błędów.
Do tego polecam mój typ dnia za drobne
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-06-01-2014-poniedzialek-101869.html#post4144045
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Harrison - Bogomolov 2 @ 2,50
Bet365

Z kwalifikacji myślę, że znalazłem ciekawy typ dobrym kursie. Bogomolov to dość nieobliczalny tenisista jeśli można to tak ująć. Ma momenty, gdzie na turnieju gra naprawdę dobry tenis, mocne, płaskie uderzenie, które wchodzą w linie jeden za drugim. Natomiast Harrison bardziej ułożony tenisista, stąd też jest faworytem, ale do tej pory nie miał znacznego rywala, a z jednym nieobliczalnym Grothem już przegrał. Jeśli Bogomolov zagra bez znacznej ilości błędów jest w stanie wygrać ten mecz.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Auckland i ATP Sydney
???? Lu Y.H. - Sijsling I.
Sijsling I. ::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 3/10
Lu z Sharanem w deblu przeciwko Garcia-Lopez i Oswaldowi rozegrali trzy gemy. Lu poddał mecz, a z singla się wycofał, oddał Vaskowi Pospisilowi mecz walkowerem. Powód nie jest mi znany, ale prawdopodobnie to przez jakiś uraz. Skoro uraz to nie widzę sensu by grał i narażał swoje zdrowie na dalsze kłopoty na jakimś podrzędnym turnieju, skoro za tydzień rusza Australian Open 2014.
Wynik: 7:5 7:6(7) ⛔
???? Querrey S. - Pospisil V.
Querrey S. ::: 1,46 ::: Pinnacle ::: 3/10
Głównym powodem typu na Querreya jest fakt, że młody Kanadyjczyk Vasek Pospisil nabawił się urazu podczas meczu z Wawrinką w Chennai. Nie wiadomo na ile jest poważna ta kontuzja, ale z kortu schodził dość &quot;kulawo&quot; przy stanie 5:5 w drugim secie. Wątpię by przed Australian Open chciał ryzykować pogłębieniem kontuzji. Querrey już rok temu prezentował się świetnie w Auckland, gdzie odpadł dopiero w półfinale z Niemcem.
Wynik: Mecz się nie odbył ▶
???? Mayer F. - Matosevic M.
Matosevic M. ::: 2,01 ::: Pinnacle ::: 3/10
To może być naprawdę dobry bet! H2H 2:1, ale warto dodać, że te dwa zwycięstwa Niemca na mączce były po 3 setowej walce, a jak wszystkim wiadomo Florian Mayer na mączce dość często grał w porównaniu do Matosevica (Niemiec 21 meczów na mączce w 2013, Matosevic 9 - poziom ATP). W Szwajcarii w 2012 roku na turnieju na hali Matosevic wygrał bez problemu w dwóch setach. Na turnieju w Sydney ściany jak i publika będą sprzyjać gospodarzowi. Marinko Matosevic już na turnieju w Brisbane pokonał Querreya i Juliena Benneteau, więc forma powinna być dość przyzwoita.
Warto dodać, że Florian Mayer męczył się niemiłosiernie na turnieju w Doha. W pierwszej rundzie wygrał dopiero w 3 secie po tie-breaku z gwiazdą tenisa Michałem Przysiężnym, kolejny mecz puścił mu Andy Murray który przegrał ze stanu 6:3 3:0 (powód niby odnowienie kontuzji pleców w co nie wierzę bo mógł skreczować), w trzecim meczu pokonał przeciętnego Rumuna Hanescu który nigdy nie był wirtuozem na kortach twardych.
Faworytem powinien być w mojej opinii Matosevic.
Wynik: 2:6 6:4 3:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
Baghdatis-S.Johnson 1 @1.44
Pojde w strone Baghdatisa. Baghdatis swietnie zapowiadajacy sie gracz, finalista Australian Open swego czasu, byly lider wsrod juniorow. Na pewno talent ogromny, chociaz patrzac na sylwetke to raczej nie tytan pracy. Nie dokonal na pewno Cypryjczyk tego do czego byl predysponowany, chociaz wiele wspanilaych meczow na jego koncie. Baghdatis zawsze grywal w Sydney z sukcesami. W tym roku jednak Baghdatis skorzystal z dzikiej karty i zadebiutuje w Auckland. Steve Johnson to jest tenisista o ktorym nie wiadomo co mylec. Bardzo silny serwis, zapadl w pamiec znakomitym 5-setowym meczem z Nicolesem Almagro rok temu podczas Australina Open. W tym roku zdarzyl juz sobie wygrac &quot;dzika karte&quot; do Australian Open w rozgrywkach amerykanskiej federacji i tyle. Meczyl te kwalifkacje z jakims Chazalem w dwoch tie-breakach, przegral z Bradleyem Klahnem, ktorego tez nie uwazam za wirtuoza tenisa i wszedl ostatencznie jako lucky loser. Nic mi sie to nie podoba. Baghdatis ma dlug wdziecznosci z powodu tej dzikiej karty od organizatorow, jest jedna z wikeszych gwiazd tego turnieju, mecz ma na koncu, zapewne na glownym korcie, torche nie wypada przegrac w 1 rundzie.

Kohlschreiber-Carreno B. 1 @1.22

Kohli wygra ten mecz. Carreno bardzo dobrze ulozony tenisista, technicznie praiwe nienagannie, za ubieglegy sezon nagroda Newcomer of the Year ...tylko ze gra z Kohlschreiberem. Auckland ostanich sezonow to jest turniej dwoch zawodnikow. Przede wszytskim Davida Ferrera i Philippa Kohlschriebera wlasnie. Ferrer juz tu wygrywal kilkurotnie, Kohlschreiber raz, ale Niemiec nie schodzi tutaj generalnie ponizej polfinalow czy finalu. Jezeli Niemiec mialby przegrac to uwazam, ze skonczy sie jakims kreczem, ale raczej nie w Auckland i nie przy takim rywalu. Do kombinacji typ wydaje mi sie ok.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
krótka piłka:

Stepanek vs Groth
Radzio ma swoje lata, nie mam przekonania czy będzie się tu przemęczał przed AO. Zagra z reprezentantem gospodarzy, który zagra tu dzięki dzikiej karcie, zatem może ściany pomogą ;)

Groth 3.41 Fortuna
Vasselin - Dologopolov
Vasselin zaprezentował niezłą dyspozycję dochodząc do finału w Indiach. Nie sądzę, żeby Ukrainiec napalał się na turniej w Sydney tuż przed AO, tym bardziej, że obaj są tu alternatywnie. Bilans bezpośrednich spotkań na korzyść Vasselina (3-0), zaryzykuję, że podtrzyma formę
Vasselin 2.94 Fortuna
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Bez urazy ale bazowanie typów na &quot;nieprzemęczaniu&quot; się przed AO to wg mnie żaden argument. Jakby nie chcieli się przemęczać to nie braliby udziału w turnieju. Ja uważam, że na tym etapie sezonu każdy chce grać jak najwięcej (albo przynajmniej dużo) tak aby wbić się jak najszybciej w odpowiedni rytm przed AO. O przemęczaniu się na początku sezonu u zawodowców raczej nie ma sensu pisać ...
Spoko, każdy ma punkt widzenia. Wg. mnie, pod uwagę należy wziąć aspekt wpisowego, przyjeżdżam, zgarniam, przy okazji aklimatyzuję się. Weźmy podanego Stepanka, lat 36, sądzisz, że w kontekście ewentualnych 4setówek czy 5setówek na AO będzie tracił siły na podrzędnym turnieju w Sydney? Ogrywać się może na sparingach, treningach, pograł też oficjalnie w Hopmanie. Z kolei Dolgo jest tu alternatywnie, bo kilku graczy wycofało się z turnieju głównego, więc wątpię, żeby to był jego priorytet
Nie twierdzę, że na 100% wyjdą z takiego założenia i polecą już w 1 rundzie, bo możliwa jest też 2, dalej już nie ma co się pchać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom