>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Sydney & Auckland, 06-11.01.2014

Status
Zamknięty.
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Vasselin - Dologopolov Vasselin zaprezentował niezłą dyspozycję dochodząc do finału w Indiach. Nie sądzę, żeby Ukrainiec napalał się na turniej w Sydney tuż przed AO, tym bardziej, że obaj są tu alternatywnie. Bilans bezpośrednich spotkań na korzyść Vasselina (3-0), zaryzykuję, że podtrzyma formę Vasselin 2.94 Fortuna
Tutak nie widzę wielkiego value po stronie Francuza. Roger wczoraj grał finał na innym kontynencie, trochę upłynie zanim się zaklimatyzuje w Australii ;) Dolga widziałem w meczu z Ferrerem i całkiem ładnie się zaprezentował ugrywając Hiszpanowi seta. Gra bardzo agresywny tenis ale też w kilku akcjach zaprezentował tenisowy spryt. Wiadomo w H2H jest 3:0 dla Rogera ale ich ostatni mecz był bardzo zacięty więc kursy są dobrze wystawione.
Polecam oglądnąć ten mecz na spokojnie w kontekście kolejnej rundy z naszym Janowiczem, który znów może zaprezentować nam wpadkę w pierwszym meczu sezonu z którymś z tych panów.
Co innego w typie na Grotha, tutaj można spróbować ;) Szczególnie, że kurs na Australijczyka oscyluje &gt;4,0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Bracciali/Dlouhy - Bednarek/Monroe 1 1,57✅

Bracciali i Dlouhy to para, która grywa czasami ze sobą, a w zeszłym roku na AO postraszyli Bryanów. Zawodnicy, którzy próbują swoich sił w dobrze obsadzonych turniejach. Bednarek i Monroe ze sobą pierwszy raz, a głównie czas spędzają na challengerach. Od czasu do czasu pojawią się na ATP, gdzie różnie bywa. Włoch i Czech to bardziej uniwersalni i bardziej ograni debliści. Myślę, że powinni poradzić sobie polsko-amerykańskim duetem.
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Andujar P. / Marrero D. v Huey T. / Inglot D. 1,50 William Hill ✅

Dzisiaj próbuje zagrać coś z debla. Doświadczona para filipińsko-brytyjska zmierzy się z hiszpańską parą, która pewnie zagra ze sobą ten jeden turniej i to będzie na tyle. Marrero tym razem bez Verdasco, jako partnera wybrał sobie Andujara, często pojawiającego się w grze podwójnej, jednak nie osiągającego zbyt dobrych wyników. Nie muszę przypominać, że Pablo i David nawierzchni twardej nie uznają za ulubioną ale warto dodać, że nawet tak dobry i doświadczony gracz deblowy jak Marrero ma na hardzie, w grze podwójnej blians ujemny (28-30). Rywale znów najwięcej meczy rozgrywają na nawierzchniach twardych, gdzie czują się najlepiej. Marrero w grze deblowej bez kolegi Verdasco nie robi na mnie takiego wrażenia, partner Andujar to typowy średniak, który potrafi błysnąć na nawierzchni ziemnej a nie na kortach twardych...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Sydney
Spotkanie: Struff J-L. ( +1,5 seta) - Cilic M. ✅
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet-at-home
Po tym co ostatnio pokazuje Struff jak najbardziej stać go na przynajmniej wygranie seta w starciu z Chorwatem. Ostatni sezon był dla Niemca świetny, grał regularnie w przeciewieństwie do Cillica. Wczoraj Struff wygrał z dobrze dysponowanym Vaselym. Świetnie czuje się w klimacie Australijskim, do tego pokonał Kukushkina i Devvarmana. Cillic wciągu pół roku grał tylko 5 razy. Jedynie 3 razy w tym sezonie, 2 razy stracił seta. On potrzebuje regularności, rytmu meczowego, a póki co go nie ma. Utalentowany Niemiec jeśli tylko się nie przestraszy powienien spokojnie ugrać seta z Cillicem, stać go na to.
✅ 1:2 ( 6:3 3:6 3:6 )
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Federico Delbonis - Donald Young ✅
Typ: Donald Young; @1,36
Bet365

Zacznę od tego, iż Delbonis na twardej nawierchni (outdoor hard) nie ma żadnych znaczących wyników, z wyjątkiem dwóch udanych challengerów i kiedyś kilku futuresów. Jak chyba każdy wie, ten tenisista gra głównie na mączce. Z drugiej strony mamy Younga, który gra jak gra, stracił seta z Sitakiem, no ale outdoor hard to jest jego naturalne środowisko. Tak poza tym, to będzie pierwszy mecz w sezonie dla Argentyńczyka, a Amerykanin już kilka rozegrał. Ja tutaj nie widzę innego wyniku, jak wygrana Donalda i tak też typuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jan-Lennard Struff - Marin Cilic
Typ: Powyżej 19.5 @ 1.70 BetCity ✅ 6-3 3-6 3-6
Total Tie-breaks
Typ: Over 0.5 @ 3.05 Marathon ⛔
Obaj gracze prawie dwumetrowi i swoją grę opierają głównie na swoim serwisie, więc zamiast długich wymian będzie ostre strzelanie serwami i forhendami. Obaj też w niezłej formie, w Sydney Struff rozgrywa niezły turniej, musiał przebijać się z kwalifikacji, ale zaprezentował się bardzo dobrze ogrywając już trzech niewygodnych graczy (Kukushkin, Devvarman, Vesely). Niemiec dobrze serwuje, pierwszy serwis siedzi powyżej 60%, zgarnia po nim 75% punktów i połowę z drugiego, do tego kilkanaście asów, co wszystko sprawia, że dobrze broni się przed przełamaniami (6 breaków na 24 breakpointów). Z kolei Cilic niezły run w Brisbane, pewnie ograł Istomina i Dimitrova i zatrzymał się dopiero na Nishikorim. Wymuszona przerwa nie osłabiła jego serwu, wręcz przeciwnie w tych 3 meczach aż 44 asy i 81% punktów z 1 serwisu. W starciu dwóch dobrych serwerów over jest oczywistą opcją i myślę, że w tym meczu będzie o to tym łatwiej, że linia bardzo przyjazna. Prawdopodobna również dogrywka tiebreakowa w którymś z setów i warto zaryzykować w to parę groszy, zwłaszcza po tak przesadzonym kursie.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
S. Querrey (-1.5 Sets) vs V. Pospisil (+1.5 Sets) dla Mecz (1.893) WYNIK VO Pospisil ZWROT
E. Roger-Vasselin (+1.5 Sets) vs A. Dolgopolov (-1.5 Sets) dla Mecz (1.775) WYNIK krecz Roger-Vasselin ZWROT
KURS: 3.360
PinnacleSports
W dubelku wziąłem graczy w gazie. Vasek fajnie się prezentował w Chennai gdzie przegrał dopiero w półfinale z Stanem. Ktoś powie, że skreczował i nie wiadomo jak będzie wyglądała jego gra teraz, ale jestem przekonany, że gdyby uraz był groźny to na pewno przez AO nie ryzykowałby. Jaki styl ma Sam to każdy kto się tenisem interesuje wie doskonale - serwis siedzi to jest groźny, bez pierwszego podania może mieć duże problemy, tym bardziej, że na przeciwko zawodnik w formie, który wykorzysta choćby najmniejszy przestój Amerykanina.
W drugim spotkaniu Eduard podobnie jak Vasek również fajnie się prezentował w Chennai gdzie przegrał dopiero w finale z Stanem, po bardzo wyrównanym spotkaniu. Jestem przekonany, że z taką grą spokojnie ugra seta chimerycznemu i rozkapryszonemu Dolgopolovi. Po takim kursie jak najbardziej jest to do gry.
=========================================================
M. Baghdatis (-1.5 Sets) vs S. Johnson (+1.5 Sets) dla Mecz (1.862) WYNIK 57 76 46 ✅
B. Klahn vs D. Brands dla Mecz (1.529) WYNIK 75 46 63 ⛔ co za gamoń ????
KURS: 2.846
PinnacleSports

Jeżeli chodzi o Brandsa to mimo, że został ostatnio zdemolowany przez Monfilsa, to i tak wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie w Doga, gdzie pokonał faworyzowanego Davydenke oraz Ferrera! Forma na pewno bardzo dobra już na początku sezonu i jak się nic nie zmieniło na przestrzeni kilku dni (a nie powinno) to powinien spokojnie poradzić sobie z Bradlayem, który owszem na Hardzie w zeszłym sezonie szalał i wygrywał sporo spotkań ale gównie na poziomie Chellengerów. Umiejętności na pokonanie zawodników w formie typu Brands na ten moment poza zasięgiem.
Bagietka gra pierwszy mecz w tym sezonie więc w sumie nie wiemy czego można się spodziewać po nim. Wg mnie jednak niekoniecznie już w pierwszym spotkaniu może być na tyle dobrze aby pokonać Johnsona w stosunku 2:0. Steve bardzo dobrze trzyma swoje podanie, ciężko go przełamać, więc możliwe TIE BREAKI w których jak zwykle różnie może być. Jednak po takim kursie wg mnie jak najbardziej można spróbować w stronę Steva, który nawet chwilowy przestój Bagietki może wykorzystać nie dając się odłamać (na co liczę).
=========================================================
Y-H. Lu vs I. Sijsling dla Mecz (1.437) WYNIK 75 76 ⛔
B. Paire (-1.5 Sets) vs M. Przysiezny (+1.5 Sets) dla Mecz (1.649) WYNIK 64 62 ⛔
KURS: 2.369
PinnacleSports

Igor na twardych nawierzchniach jest zawsze groźny i już nie raz to udowadniał, że jest w stanie pokonać nawet zawodników z TOP10. Pamiętam jak na początku zeszłego sezonu pokonywał Tsonge w Rotterdamie. W tym roku tylko jeden mecz zagrał, przegrany z Mahutem, ale zagrał dobry mecz - 13 asów, 86% wygranych punktów po pierwszym podaniu. Jak tak zagra z Lu to nie będzie czego zbierać, tym bardziej, że Lu coś tam doskwiera (VO w Chennai ale nie wiem jak jego kontuzja jest groźna).
W drugim spotkaniu &quot;gwiazdeczka&quot; Francuska zagra Naszym Michałem. Wcale się nie zdziwię, jak padnie gładkie 2:0 dla Polaka. Michał mimo, że przegrał z Florkiem w Doha to pokazał dobry tenis. Paire z drugiej strony w Chennai przegrał wygrany mecz z Groszkiem, który to już w trzecim secie przegrywał 1:5 aby dogonić Francuza i pokonać go w TIE BREAKU. Bardzo to typowe zachowanie dla Paire (za którym osobiście nie przepadam) który w zasadzie na korcie może &quot;odwalić&quot; wszystko i nic mnie już nie zdziwi w wykonaniu tego grajka. Ma chłopak talent nieprzeciętny ale niestety zrytą psychikę (podobnie jak Dolgo przykładowo) co powoduje, że nawet jak jest faworytem w danym spotkaniu to sety często i gęsto gubi. Michał dobrze serwuje, jak przełamie Francuza to może być to wystarczające do wygrania seta.
 
m1cha1008 1,5K

m1cha1008

Użytkownik
Granollers-Pujol - Tomic

Typ: Tomic

Kurs: 1,33 Bet365​


Kangur na swojej ziemi będzie bardzo groźny, pokazał to rok temu pokaże i w tym. Tak naprawdę dzisiaj zaczyna się dla niego sezon, występu w Hopman Cup nie można brać poważnie aczkolwiek zaprezentował się tam dobrze. Już wczoraj Hewitt pokazał jak wiele znaczy dla Australijczyków występ na ich ziemi... gonienie za każdą piłkę i zero odpuszczania - tego możemy być pewni. Publiczność będzie dla niego ogromnym handicapem, jak wiele to może zmienić przekonaliśmy się w zeszłym roku kiedy jako nie do końca znany chłopak wygrał ten duży turniej. Rywal dopiero przyleciał z Indii i na pewno to odczuwa, rozegrał tam dobry turniej dochodząc do półfinału jednak nie mierząc się z żadnym wymagającym przeciwnikiem. Generalnie Pujol to solidny zawodnik ale obawiam, że w tym spotkaniu to nie wystarczy. Kurs po spadku ale w mojej opinii wciąż warty gry.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Mayer F. - Matosevic M. (+1,5 seta) 2 @ 1,40 Unibet 2-6 6-4 3-6 ✅✅✅

Oglądałem Mayer&#39;a z Monfilsem i pod koniec tamtego sezonu na twardej nawierzchni. O ile na cegle nieźle sobie radzi swoim stylem, ale na hardzie całkiem mi nie pasuje jego gra. Serwis nie jest jego mocną bronią, dużo prostych błędów, slajsowany backhand a pod siatką już czeka rywal. Na dodatek trochę śmieszna technika uderzenia, rakieta chodzi jak w zawiasie. Matosevic gra u siebie i na hardzie praktycznie tylko potrafi grać. Serwis to jego główna broń, ważne żeby siedział. Fakt, nie jest to wielki grajek i z takim Federer w tamtym tygodniu nie pograł zbytnio (6-1 6-1), ale Niemiec to nie ta klasa. Jeśli serwis będzie siedział, a Mayer będzie popełniał błędy to sądzę, że tego seta u siebie w Australii powinien ugrać.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Auckland i ATP Sydney
???? Dolgopolov A. - Janowicz J.
Dolgopolov A. ::: 2,04 ::: Pinnacle ::: 3/10
Dolgopolov na Australijskiej ziemi osiąga całkiem przyzwoite wyniki, dla przykładu w 2011 roku zaliczył ćwierćfinał w Sydney i na Australian Open pokonując po drodze Tsongę czy Soderlinga, rok później w Brisbane doszedł do finału gdzie poległ dopiero z Murrayem, na AO odpadł z Bernardem Tomicem po 5 setowym morderczym meczu. W 2013 roku trafił w Brisbane na będącego w świetnej formie Japończyka, a na Australian Open murzyna Monfilsa.
Warto dodać, że już na turnieju w Doha reprezentant Ukrainy zaprezentował się dość dobrze, ale niestety trafił na zawodnika Top 3 czyli Davida Ferrera który nie dał mu większych szans. Na tym turnieju ma już pierwszą przeprawę pokonując Roger-Vasselina finalistę turnieju ATP Chennai, choć po pierwszym secie Francuz poddał mecz.
O Janowiczu wiemy tyle co nic. Jest to jego pierwszy mecz w tym sezonie, po takim kursie na pewno nie postawiłbym na niego żadnych pieniędzy. Okropnie chimeryczny zawodnik, potrafi przegrać z dużo niżej notowanymi zawodnikami, a przeciwko czołówce (Nadal, Federer, Murray) jak to miało miejsce rok temu potrafi się wspiąć na wyżyny swoich umiejętności.
Wynik: 6:2 6:2 ✅
???? Matosevic M. - Seppi A.
Matosevic M. ::: 1,91 ::: Pinnacle ::: 3/10
O Matosevicu pisałem już nie raz, naprawdę w tym sezonie u siebie w Australii jego forma wygląda całkiem przyzwoicie. W pierwszym meczu zgodnie z planem pokonał Niemca Floriana Mayera w trzech setach. Seppi to zawodnik zagadka, nigdy nie wiadomo kiedy pokaże na co go stać. Na Pucharze Hopmana przegrał w pierwszym meczu z Grzegorzem Panfilem gdzie w drugim secie skreczował. Kolejne jego dwa mecze z Raonicem i Tomicem to dwie porażki. Patrząc na te wyniki jego forma pozostawia wiele do życzenia, nie wiem czemu Włoch jest w tym meczu faworytem.
Wynik: 6:3 6:4 ✅
???? Tomic B. - Kavcic B.
???? Kohlschreiber P. - Zeballos H.
???? Ferrer D. - Young D.
Tomic B. &amp; Kohlschreiber P. &amp; Ferrer D. ::: 1,79 ::: Bet365 ::: 1/10
Czekałem na pierwszy mecz Tomica i jego formę, nie zdziwiłem się. Zniszczył Hiszpana Granollersa oddając mu zaledwie 3 gemy. Już na Pucharze Hopmana zaprezentował się dość dobrze w meczu z Raonicem, pierwszy set mógł równie dobrze wygrać, ale w tie-breaku wypuścił prowadzenie, a w drugim secie miał mecz głęboko w czterech literach. Rok temu wygrał ten turniej.
Auckland to od kilku lat ulubiony turniej Niemca i Ferrera. Osiągają tutaj bardzo dobre wyniki, dochodzą do finałów/półfinałów itd. Ich rywale to przynajmniej dwie tenisowe półki niżej. Sportowo nie widzę tutaj szans na niespodzianki. Choć wiele razy typowałem na Kohlschreibera i przeciwko niemu i wiele razy myliłem się tu jednak dzisiaj zainwestuję w tą niemiecką &quot;jakość&quot;.
Wynik I: 6:3 4:6 6:4 ✅
Wynik II: 6:4 6:2 ✅
Wynik III: (5)6:7 6:3 6:1 ✅
Bernard Tomic ???? :


 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
A.Dolgopolov - J.Janowicz
Jurek, Jurek, wszyscy którzy interesują się tenisem powinni bardzo dobrze znać tę postać. Zacznijmy od niego, Shakal ma rację, chimeryczny zawodnik na pewno, ale zdolności ma przeogromne, atomowy serwis, atomowy forehand, znany ze swoich często granych drop shotów. Niestety u niego problem siedzi w głowie, jeśli skupi się i podchodzi skoncentrowany do meczu to naprawdę gra bardzo dobry tenis, moim zdaniem na top10 rankingu. Pamiętny półfinał Wimbledonu gdzie w 3 secie miał już bodajże 4-2 i seta w kieszeni, więc wynik 2-1 i teoretycznie Murraya na patelni. Ale nie o tym, na pewno zagadką jest jego forma oraz dyspozycja, miał wystąpić w pucharze Hopmana z Agą Radwańską lecz wycofał się ze względu na kontuzję stopy, jak było naprawdę nie wiadomo, może to był tylko taki powód żeby móc się lepiej przygotować do AO, nie wiem ile było w tej kontuzji prawdy. Polak ostatni mecz rozegrał 31.10.2013 w Paryżu gdzie przegrał w 1/8 finału po dobrym meczu z Nadalem. Wraca na kort po dość długiej przerwie, myślę że nie będzie zależało mu na szybkim odpadnięciu przed AO, będzie chciał pewnie trochę pograć, rozegrać 2-3 dobre mecze na wysokim poziomie więc myślę że podejdzie do meczu w 100%, na tyle ile zdrowie pozwoli, oraz na pewno dużą nie wiadomą są jego plecy, jak wiemy borykał się z kontuzją, miejmy tylko nadzieję że została ona wyleczona do końca. Z drugiej strony reprezentant Ukrainy Dolgopolov, na pewno także zawodnik o dużych umiejętnościach, sklasyfikowany ok 30 pozycji niżej od Polaka, 2 lata starszy. Od turnieju w Paryżu , gdzie odpadł z Francuzem Mahutem, rozegrał jedynie 2 mecze, w Doha przegrał z Ferrerem 1-2, zaś tutaj, dzisiaj rano wygrał pierwszego seta z Francuzem Vasselinem, lecz Francuz skreczował i nie wyszedł do drugiego seta. Teoretycznie więc Ukrainiec nie wszedł jeszcze dobrze w rytm meczowy, ocenianie go więc po tych 2 spotkaniach, gdzie w jednym rozegrał tylko seta nie ma większego sensu, dla Ferrera urwał seta, tak samo jak nasz Jurek w Valencii. Dolgopolov ma więcej meczy rozegranych na hardzie od Polaka, lecz myślę że to nie ma większego znaczenia gdyż bierze się to z tego iż Ukrainiec dłużej grywa na kortach od Janowicza. Bilans w 2013 roku Ukrainca 10/15 Polaka 5/7. Oboje bez rewelacji, ale myślę że wracający do gry Polak, zepnie się na 100%, aby pograć jeszcze troche przed AO, gdzie na pewno będzie chciał pokazać wszystkie swoje atuty i bedzie chciał zajśc daleko, a tutaj Sydney jest idealnym miejscem aby wejść w rytm meczowy. Dlatego widzę scenariusz gdzie Polak wychodzi w pełni skoncentrowany, gra na 90-100% swoich możliwości i wygrywa swój mecz. Umiejętności Polaka stawiam wyżej od Ukrainca dlatego to jest jeden z powodów czemu gram na Janowicza. Do tego dostajemy piękny kurs w Pinnacle który na aktualną chwilę wynosi @2,02 , z chęcia go pobieram za niedużą stawkę. Powodzenia !
Janowicz ⛔
@2,02
Pinnacle
3/10

standardowy mecz Jurka z typu &#39;mam ********&#39;, co tu wiecej napisac? nie chciało mu się i to było ewidentnie widać, gra na pół gwizdka, słaby 1 serwis, olewał dużą ilość piłek, powodzenia na AO !
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nigdy nie przestaną mnie dziwić ludzie którzy obstawiją typowe mecze 50 na 50 i na siłę przdstawiają swoje racje ???? Jurek i Dolgo to ten sam poziom, zdecyduje tylko dysozycja dnia, zaangażowanie itp ???? mozna mówic kto ma przewage w tym i tamtym kto ma lepszy ranking, ale jaki to ma sens? Jurek w tamtym sezonie przegrał tutaj szybciutko z Bakerem(jasne wielki potcjal, ale kontuzje i pozniej nawet w challangerach mecze przegrywał...) Dolgo jest słabszy? Jurek zrezygnowal z PH, wiec coś musiało byc na rzeczy na rzeczy, nie olał by Agi gdyby był w 100% zdrów. Dolgi jak ma dzień to walczy jak równy z równym z top5, zobaczcie jego mecze z Delpo, czy Nadalem. Jakby koleś miał głowe, to top 10 jego. Obaj mają potcjał na top10, oboje w głowach mają AO, liczą tam na dobry wynik, po co ten mecz typować? licząc na szczescie?
Proponuje tripla, Tomic+Delpo+Ferer 1.60 unibet i rano liczy kase ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Auckland
???? Paire B. - Bautista-Agut R.
Bautista-Agut R. ::: 2,25 ::: Pinnacle ::: 2/10
H2H 0:3, w tym jedno zwycięstwo z 2013 roku na turnieju w Chennai, gdzie po 3 setach wygrał Bautista-Agut. Francuz na turnieju w Auckland pokonał w pierwszym meczu Michała Przysiężnego, ale ten nie popisał się na returnie, za to Bautista-Agut rozprawił się w trzech setach z kolejnym Hiszpanem Danielem Gimeno-Traverem.
Uważam ten mecz typowym 50/50, ale biorąc pod uwagę H2H co w tenisie jest bardzo mocnym wyznacznikiem przy typie lepiej zaryzykować swoje pieniądze na Hiszpana. Paire popisał się świetnym meczem z Granollersem który w trzecim secie przegrał ze stanu 5:1.
Nie widzę ani jednego powodu by w tym meczu jako faworyta stawiać Francuza.
Wynik: 3:6 4:6 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Matosevic M. - Seppi A. 1 1,95 (Betfair) 7,5j ✅
Seppi w Perth miał wysoką gorączkę. Widocznie klimat Kangurów w tym roku nie wpływa na niego pozytywnie. Matosevic po swojej stronie będzie miał publiczność. Myślę, że spokojnie można postawić go w roli faworyta w tym spotkaniu.

Istomin D. - Cilic M. 1 2,68 (Betfair) 5j ✅
Obaj panowie mają szczęście do siebie na początku tego sezonu. Drugi turniej w roku i znowu los sprawił, że zagrają przeciw sobie. W Brisbane grali w 1 rundzie, tym razem będzie to 2 runda. Wspomniane spotkanie w Brisbane wygrał Cilic, ale trzeba przyznać, że był to bardzo wyrównany mecz, o czym mogą świadczyć choćby 2 TB. Zaś ogólny bilans ich pojedynków wynosi 4-0 dla Chorwata.
Teraz co ciekawe kurs na Istomina w jutrzejszym pojedynku jest niższy niż ten z Brisbane i w dodatku mocno leci w dół. Co prawda Istomin w 1r. rozgromił Andujara oddając mu 3 tylko gemy, natomiast Cilic grał 3 sety z Struffem. Nie sądzę, aby tak duży wpływ na kursy miały wyniki 1 rundy. Coś jest na rzeczy. Dodam tylko, że widziałem Chorwata w Brisbane w przegranym meczu z Nishikorim i muszę przyznać, że pozostawił po sobie mizerne wrażenie. Tak, czy inaczej przewiduję tutaj zwycięstwo Uzbeka, mimo 4 przegranych spotkań z Ciliciem.
Wydaje się mało logiczne, ale takie typy z reguły są najlepsze ????
 
paull 145

paull

Użytkownik
Garcia Lopez - Giraldo
typ: Over 22,5
Pinnacle 1,92
✅

Według wszystkich buków, mecz będzie równy. Z ich dwóch rozegranych meczów oba kończyły się w 3 setach i każdy dał Sobie po razie. To co moim zdaniem przemawia za Overem, jest sposób gry Giraldo. Raczej stara się utrzymywać piłkę w grze nie usiłując aby jak najprędzej wygrać piłkę winnerem. Co do Hiszpana. No on lubi mimo wszystko jak mu się gra na ten jednoręczny bekhend. Bywają momenty że umie nim zamiatać ale Kolumbijczyk nisko gra na nogach i mam wrażenie, że niektóre wymiany będą trwać długo. Wczorajszej GL trochę się więc i w nad ranem jutro też nie bedzie miał łatwej przeprawy ???? Taki sprawdzian przed AO jak znalazł.

Istomin - Cilic
typ: Over 22,5
Pinnacle 1,95
⛔

Mecz dwóch dryblasów. To co przekonuje mnie za Overem w tym meczu to fakt, że już grali ze Sobą 30 Grudnia ubiegłego roku ???? Był piękny Over. Denis to przede wszystkim świetny serwis. Zdecydowanie jest jego najlepszą bronią. Bardzo dobrze gra przeciw nogom wprowadzając swoich przeciwników w konsternację. Pomo, że osiąga dobre wyniki w deblu to jakoś nie szuka swoich szans pod siatką. Chorwat pomimo przerwy na kortach ATP nie stracił swojego cwaniactwa. Nadal sieka asy, dobrze biega i nadal myśli że jest Hiszpanem i stoi tak jak Denis pod tą linią końcową :cool: Być może tym razem zakończy się 2 setowym zwycięstwem Marina. Jedyne co mnie nie pokoi to psychika Denisa. Widywałem mecze z nim że nawet po wygranym 1 secie i niefortunnym początku drugiego rezygnuje i robi dziecinne ( jak na zawodowca ) błędy.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Nigdy nie przestaną mnie dziwić ludzie którzy obstawiją typowe mecze 50 na 50 i na siłę przdstawiają swoje racje ???? Jurek i Dolgo to ten sam poziom, zdecyduje tylko dysozycja dnia, zaangażowanie itp ???? mozna mówic kto ma przewage w tym i tamtym kto ma lepszy ranking, ale jaki to ma sens? Jurek w tamtym sezonie przegrał tutaj szybciutko z Bakerem(jasne wielki potcjal, ale kontuzje i pozniej nawet w challangerach mecze przegrywał...) Dolgo jest słabszy? Jurek zrezygnowal z PH, wiec coś musiało byc na rzeczy na rzeczy, nie olał by Agi gdyby był w 100% zdrów. Dolgi jak ma dzień to walczy jak równy z równym z top5, zobaczcie jego mecze z Delpo, czy Nadalem. Jakby koleś miał głowe, to top 10 jego. Obaj mają potcjał na top10, oboje w głowach mają AO, liczą tam na dobry wynik, po co ten mecz typować? licząc na szczescie?
Proponuje tripla, Tomic+Delpo+Ferer 1.60 unibet i rano liczy kase ????
Moim zdaniem to nie jest typowy mecz 50/50. Dolgo zagrał dobry mecz przeciwko Ferrerowi, o formie Janowicza nie wiemy nic. W tamtym sezonie szybko skończył w 1 rundzie, tutaj wg mnie będzie podobnie i weźmie przykład z Radwańskiej i będzie się chciał skupić na AO, szczególnie że jest po kontuzji. Robił sobie foteczki na mieście z Radwańską, więc jest wyluzowany, myślami przy AO. Noc pokaże kto miał rację ????
Wynik : 6:2, 6:2 ✅
 
C 105

ceeferem

Użytkownik
Paire B. - Bautista-Agut R.
TYP: Paire 1.72 (Pinnacle) ⛔ 3-6 4-6

...mr Jekyll &amp; dr Hyde...

Wczoraj w meczu z Przysiężnym spodziewałem się znowu zobaczyć parę oblicz Paire...głupie UE, gadanie ze sobą, nonszalancja w 1-szym secie, później mobilizacja i dominacja w kolejnym po czym w 3-im być może wersja pajaca ;)...to tak z przymrużeniem oka...co mnie zdziwiło Ołówka utemperował konsekwentnie bez żadnego momentu z krzywą jazdą (być może pił melisę przed meczem) i nawet zbytnio się nie zmęczył. Wspominał coś o kontuzji i nie pełnych przygotowaniach w paru słowach przed wejściem na kort ale po grze nic nie było widać. Czym ma Bautista zagrozić Paire na hardzie??... no właśnie największą bronią Bautisty jest głowa Paire, ale jeśli Francuz utrzyma z dzisiejszego spotkania &quot;flow&quot; to Hiszpan podzieli los Michała.
 
taktyk 22

taktyk

Użytkownik
Na noc
Dziś wpadły mi 3 spotkania w oko oto one:

Paire win @1,65 Doxxbet

Paire na pewno wielki talent Francuskiego tenisa, porusza się z gracją i potrafi pięknie rozprowadzić sobie wymianę uderzając fantastycznego winnera, jedyne co u niego zawodzi to głowa, wczoraj naszego Przysiężnego pokonał dość gładko 6:2 6:4.Jego rywal Bautista nic wielkiego w tym sezonie nie pokazuje H2H 3:0 dla Hiszpana ale na to wcale nie patrzę bo to nic dla mnie nie znaczy. W tym sezonie porażka z ruskim chelengerowcem Alexanderem Kudryavtsev 2:1 wcale mnie nie przekonuje Paire już pokazał że potrafi pięknie grac kto oglądał mecz z Garciom Lopezem o wym wie. Do tego męczarnie wczoraj Bautisty z Gimeno potwierdza jego forme mam nadzieję że serwis PAire będzie siedział na odpowiednim poziomie bo na gre na returnie o niego się nie boje potrafi złamać kżdego w turze, czesto ma problemy z własnym serwisem.

Matosevic win @1,82 Doxxbet


Marinko gra u siebie i pokazuje że jest w fajnej formie w przeciwieństwie do Seppiego który w Hopmanie nie wygrał ani jednego meczu poległ nawet z naszym Grzesiem Panfilem po kreczu ale nic wielkiego nie grał, pózniej porażka z Tsongą oraz Tomicem. Matosevic gra u siebie i jest w formie pokonywał już takich rywali jak Mayer, Querrey-a czy Julka Benetu i dziwi mnie taki wielki kurs na Matosevica pobieram to z uśmiechem na ustach.


Nielsen/Sisiling- Hasse/Przysiężny win Nielsen/Sisiling @1,62 Doxxbet

Perła na dzisiejszy wieczór bez dwóch zdań spotkanie już blokują ale na doxxbet nadal dostepne Nielsen bardzo doświadczony deblista, Sisling bardzo dobry serwis także nieraz z sukcesami w deblu rok temu w parze z Vaselinem wygrał w Atlancie. Co o rywalach hmm Przysiężny debla mało co gra tam samo jak Hasse para stworzona na potrzeba zapełnienia drabinki deblowej wg mnie. Rok temu Hasse z Sislingiem byli w finale AO polegając z braćmi Brayanów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dx2 228,5K

dx2

Użytkownik
Benneteau-Stakhovsky 1 @1.55
Bennetaeu wygra ten mecz moim zdaniem. Bardzo dobrze z reguly Julien radzi sobie w tym turnieju na przestrzeni ostatnich lat, a jezeli juz z kims przegrywa to sa to zawodnicy, ktorzy odgrywaja pozniej duza role. Ostatnie dwa lata to final i dramatyczny polfinal w wykonaniu Francuza. Ebden nie jest zlym tenisista, ale w moim odczuciu to co pokazal w Brisbane to za malo i troche brakuje do optymalnej dyspozycji i na ta chwile nie wystarczy. W ubieglym tygodniu Bennetau przegral pierwszy mecz w Brisbane z Matosevicem w 3 setach (7-5 4-6 6-7), ale to nie pierwszy raz, ze po turnieju w Brisbane, nastepnie w Sydney gra klase lepiej. Tutaj wg mnie Francuz na porazke w 1 rundzie tym bardziej sobie nie pozwoli.
Pozwole sobie zacytowac, gdyz nie mam czasu na napisanie nowej analizy, a wiekszosc zawarta tutaj jest. Stakhovsky dobrze, na pewno lepiej niz ubiegly sezon, ale stawiam na Benneteau.
Kohlschreiber-Zeballos 1 @1.22
Dobrze Kohlschreiber tutaj gra. Wygrywal caly turniej juz w przeszlosci, generalnie praiwe zawsze jest w Auckland minimum polfinal, stad typ na Niemca. Zeballos w 1 rundzie o malo co nie stracil seta z Volandrim, wiec ciezko nie widziec mi Niemca w roli faworyta. Do kombinacji.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Stepanek Radek - Ramos-Vinolas Albert 2:0 @ 1.80 ✅
Wczoraj było spore value w grze przeciwko Stapankowi i Groth rzeczywiście sprawił mu sporo problemów. Dzisiaj jednak widzę zdecydowane zwycięstwo Czecha. Nie lubię stylu Radka, nie mogę patrzeć jak on przepycha tą piłkę na drugą stronę siatki zamiast normalnie uderzyć, ale jakoś trafia w kort i sprawia niektórym rywalom problemy. Serwis ciągle na przyzwoitym poziomie, skuteczny volley. Ramos szczęśliwie znalazł się w turnieju głównym. W 1 rundzie kwalifikacji 18 ogórek, w kolejnej rundzie rywal kreczuje, w ostatniej rundzie porażka z Kavcicem. Jednak w ostatniej chwili z turnieju wycofuje się Pospisil i Ramos pokonuje chyba zaskoczonego drewniaka Querreya. Często zdarza się tak, że zawodnik którego teoretycznie w ogóle nie powinno być w turnieju, dostaje drugą szansę i uzyskuje zaskakująco dobre wyniki, jednak tutaj wróżę szybka porażkę Hiszpana. Ramos to jest typowy zawodnik na clay i tam gra całkiem nieźle, jednak na twardej nawierzchni kompletnie nie potrafi się odnaleźć. Także myślę, że górę weźmie tutaj doświadczenie Stepanka i Czech szybko wygra mecz bez zbędnej straty sił.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom