>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ATP Tour - Sydney & Auckland, 09-14.01.2012

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Saville - Begemann @ 4.00 ⛔ 46 46
Luke papiery na gre posiada potwierdza to jako junior, agresywnosc z koncowej, ostre poczynania z obu stron czy to 2bh czy fh, swietna koordynacja jak i gra przy siatce, chcialbym by dostal WC na kwale lub na MD do AO i zagral z kims z TOP100 ktory nie radzi sobie z tak roznorodnym rywalem, ale narazie jesteśmy w kwalifikacjach do Sydney.
Dobrym sprawdzianem na Plexicoushion w seniorskiej grze dla młodziutkiego Aussiego jest właśnie spotkanie z Begemannem który takiej różnorodności nie posiada i tak jak ostatnio było wspominane bukmacher, kieruje się cyframi.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Bohli - Merwe
Bohli @ 2,03 bwin
✅


Mimo ze dosc szybko w Auckland to gram na Szwajcara. Merwe to drwal, czyli serwis, woleje i slabe poruszanie sie po korcie oraz w wymianach kiepski. Bohli na hardzie czuje sie najlepiej, dobrze mija takich oraz gra szybko z kontry i to powinno wystarczyć.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Saville - Begemann @ 4.00

Luke papiery na gre posiada potwierdza to jako junior, agresywnosc z koncowej, ostre poczynania z obu stron czy to 2bh czy fh, swietna koordynacja jak i gra przy siatce, chcialbym by dostal WC na kwale lub na MD do AO i zagral z kims z TOP100 ktory nie radzi sobie z tak roznorodnym rywalem, ale narazie jesteśmy w kwalifikacjach do Sydney.

Dobrym sprawdzianem na Plexicoushion w seniorskiej grze dla młodziutkiego Aussiego jest właśnie spotkanie z Begemannem który takiej różnorodności nie posiada i tak jak ostatnio było wspominane bukmacher, kieruje się cyframi.
Tzn jak gra wg Ciebie Begemann bo ja widzialam go w chall w Ameryce i wcale nie wygladalo to zle ani defensywnie
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Stebe 1,47 + Kukushkin 1,45 @ 2,13 Bwin ⛔ 4/6 3/6 ; 1/6 7/6(5) 6/2 saved M.P.

O Stebe pisałem już na tym forum, że jest to mój kandydat na duży rankingowy skok w tym sezonie. W Brisbane przegrał w 1R z Nishikorim po bardzo rwanym pojedynku nie wykorzystując prowadzenia 4-1 w deciderze.
Reynolds to typowy produkt szkoły amerykańskiej tenisista już prawie 30-letni, bez jakiegoś błysku w ubiegłym sezonie praktycznie nie wychylający nosa poza challe w których w przeciwieństwie do Niemca gwiazdą nie był.

Kukushkin - Rosjanin grający w barwach Kazachstanu papiery na granie napewno ma. Jednak jest to tenisista chimeryczny i nierówny, potrafiący grać wspaniale, by po parunastu minutach przeistoczyć się w gracza rodem z ITF-ów.
Matosevic kiedyś kreowany był na czołowego australijskiego tenisista, jednak to były płonne nadzieje. Jest to gracz bardzo przeciętny, który poza określony poziom nie wyjdzie. I myślę, że Kukushkin to jest ta półka spoza zasięgu Australijczyka.


-------------------------------------------------------------------------------------


Łukasz Kubot - Alex Kuznetsov 1,60 Bwin ZWROT Kubot w/o

Tak, wiem, że Kubot zagrał fatalny mecz z Seppim w 1R Doha, ale Kuznetsov to tenisista z którym Polak musi sobie poradzić. Alex to gracz, który praktycznie sezon gra w amerykańskich challach i gdy wyściubi nos poza rodzinny kraj to przeważnie zbiera baty od kogo popadnie.


-------------------------------------------------------------------------------------


Victor Hanescu - Nicolas Mahut 2,03 Bwin ⛔ 6/4 7/5

Mahut bardzo nie lubi grac z tenisistami opierającymi swoja grę na silnych uderzeniach z głębi kortu i poteżnym serwisie. Nie lubi także grać z przebijaczami okopanymi parę metrów za linią końcową i przebijającymi z tamtąd każdą piłkę.
Hanescu nie pasuję do żadnej z tych grup, dla mnie jest to taki nijaki tenisista bez żadnego stylu, czy znaku rozpoznawczego. Poprzedni był dla Rumuna katastrofalny i niewiele wskazuję na to, by ten trend miał ulec zmianie.
Dlatego też z chęcią pobieram dość kuszący kurs na Francuza.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Już jutro (prawdopodobnie) w nocy dojdzie do pierwszych meczów turnieju w Sydney i narzucił mi się póki co ciekawy typ. Hewitt podejmię Troickiego i tutaj tak na prawdę nie widzę innej możliwości jak przebrnięcie przez I rundę Lejtona.. Gra u siebie, w Sydney , przed własną publicznością, dodatkowo w I rundzie. Nie mówiąc już ,że dla mnie Troicki fachowcem nie jest. Bez namysłu po takim kursie, grając na swoich śmieciach odrazu stawiam Hewitta.

Lleyton Hewitt - Victor Troicki @2,74 / PinnacleSports

W drugim meczu to spotkanie Matthew Ebdena z Hiszpanem Granollersem. Tutaj również pokusiłbym się na zwycięstwo Australijczyka, choć powinno być nieco trudniej niż w przypadku powyższego meczu. Ogólnie Granollers jest claycouterem, ale miewał kilka przebłysków na hardzie w tamtym sezonie. Z resztą, podobna sytuacja tyczy się Australijczyka, który również grać na tych nawierzchniach potrafi, a komfort własnego terenu i na pewno chęć dobrego występu przed własną publiką na pewno doda mu zapędu.

Matthew Ebden - Marcel Granollers @1,94 / PinnacleSports ✅


I sentymentalnie na Kubota po ładnym kursie z bardzo słabym ostatnio i w ogóle od dłuższego okresu czasu Ivanem Dodigiem. Szansę Polak ma spore.

Łukasz Kubot - Ivan Dodig @2,49 / PinnacleSports ✅
 
F 67

figo88

Użytkownik
Florian Mayer - Gilles Muller -&gt; 2.25 @ b365
Mayer po kontuzji pachwiny z Brisbane, nie wiadomo czy ją w pełni wyleczył. Poza tym Mayer raczej nie lubi grać z graczami, których ciężko przełamać. Niemiec mimo świetnego serwisu, potrafi kilka razy w trakcie meczu mieć słabszy moment i tu upatruję szansy dla Mullera, który gra agresywnie. Widziałem Luksemburczyka w pojedynku z Murray&#39;em i zrobił na mnie wrażenie. Serwis praktycznie nie do przełamania, do tego świetna gra przy siatce i wspaniały forehand i to ostatecznie skłoniło mnie do grania na Muller&#39;a w tym meczu, który wydaje się być w bardzo dobrej dyspozycji.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Bardzo fajnie wyglądają te typy na pierwszy rzut oka, ale z doświadczenia wiem, że jeśli tak jest to później mecze okazują się zupełnie inne niż mogłoby się wydawać. Co do dzisiejszej nocy:
Kubot z Dodigiem to moim zdaniem typowy No Bet. Liczę oczywiście na Łukasza, ale pierwszy turniej mu nie wyszedł, zrobił dużo błędów z Seppim. Dodig też się nie popisał, bo przegrał w 2 rundzie w Chennai z Soedą. Może to być wyrównany mecz, obaj mają coś do udowodnienia, ale kursy wystawione raczej idealnie i trudno tu szukać jakiegoś rozwiązania jeśli chodzi o typowanie.
Ebdena widziałem w meczu ze Stepankiem w Brisbane i całkiem nieźle wyglądał, mimo że Radek postawił mu w tym meczu ciężkie warunki. Teraz jednak przyjdzie mu zagrać z zupełnie innym typem tenisisty. Marcel pokazał znów super tenis w Valencii, poza tym sezon raczej miał słaby, jednak nie zapominajmy, że nawierzchnia nie należy do najszybszych i to może być atut Hiszpana. Jest to jego pierwszy mecz w sezonie, dlatego jego typowanie także radzę odpuścić.
I wreszcie Florian Mayer zmierzy się około 5 nad ranem polskiego czasu z Mullerem. Mi także luksemburski tenisista bardzo się podobał w pierwszym tygodniu, byłem wręcz pod wrażeniem jego pewności przy uderzeniach z głębi kortu. Mayer narzekał na uraz, podejrzewam, że nie ma już po nim śladu, ale mimo to może mieć problemy. Myślę, że dla niego na pewno priorytetem jest dobry wynik w Melbourne i ewentualna wpadka nie będzie dla niego specjalnie bolesna. Jeśli Muller zaprezentuje się w tym meczu podobnie jak z Murray&#39;em w Brisbane to ma wielkie szanse na zwycięstwo.
I to w zasadzie jedyny typ na dzisiejszą noc, choć także do przemyślenia, bo Florian także sporo na korcie potrafi zrobić, nie do końca jasna jest sprawa jego urazu, warto poszukać jeszcze świeżych informacji.
No i zdecydowałem:
Gilles Muller @ 2.36 Pinnacle zwrot
 
Z 96

znafca

Użytkownik
Tenis, ATP Sydney
Data i godzina: 09.01.2012 07:00
Spotkanie: Ebden, Matthew - Granollers, Marcel
Typ: Granollers, Marcel wygra 2-0
Kurs: 3.20
Bukmacher: bet365

W pierwszej rundzie na turnieju w Sydney spotkają się panowie Ebden i Granollers, wyżej sklasyfikowany jest Hiszpan, który zajmuje miejsce w 3 dziesiątce rankingu ATP. Z kolei Australijczyk jest dopiero 86, bukmacherzy nie radzą sugerować się rankingiem i w roli minimalnego faworyta upatrują mimo wszystko Ebdena. Duży wpływ na ich ocenę mają występy Australijczyka w jednym z turniejów kończących ubiegły sezon, gdzie dotarł do ćwierćfinału na turnieju Masters w Szanghaju. Ogólnie Ebden cały zeszłoroczny sezon grał solidnie i zbudował sobie dobrą opinię wśród fachowców, bo jak przed sezonem 2011 był skazywany na porażkę w meczach z graczami z setki to teraz głównie on będzie typowany jako faworyt. Tak udanego sezonu nie miał Hiszpan aczkolwiek miał kilka przebłysków i mimo, że nie był to jego szczyt możliwości to fatalnie też nie było, był to trochę więcej niż przeciętny sezon w jego wykonaniu. Ebden miał już okazję grać w tym roku na turnieju w Brisbane, gdzie pożegnał się w pierwszej rundzie po meczu ze Stepankiem. Handicapem dla Australijczyka ma być widownia, ponieważ gra on u siebie i z pewnością będzie miał po swojej stronie doping, ale jak wiemy nie będzie on zbyt głośny, ponieważ jest to dopiero pierwsza runda. Kolejny fakt, który przemawia na jego korzyść to nawierzchnia, bo Granollers lubi szybkie korty ale woli grać w hali. To jedyne argumenty przemawiające na korzyść Ebdena, a jestem przekonany, że umiejętności są po stronie Hiszpana, doświadczenie również no i forma, ale tutaj mamy wyrównany poziom. Ja patrzę przez pryzmat ostatniej porażki Australijczyka, zagrał on słaby mecz a Stepanek to jak dla mnie na aktualną chwilę poziom Hiszpana. Według mnie bukmacherzy źle dobrali kursy i z czasem będą się przekonywać, że jeden udany sezon wcale nie zrobił z Ebdena czołowego zawodnika, który będzie się piął w górę, a raczej będzie walczył o utrzymanie pozycji w rankingu, bo dla mnie nie jest to tenisista, który zasługuje na wyższe miejsce.
 
typertenis 20

typertenis

Użytkownik
Ja dla odmiany mam dość ciekawy typ jeszcze z kwalifikacji. Jest to już ostatnia rudna, a rzuciło mi się w oko spotkanie Ricardo Mello - Stephane Bohli. Typ ten opieram głównie na statystykach, ale jest to dość ciekawy bet. Wczoraj miałem okazję również postawić coś z kwalifikacji (nie podawałem typu na forum), był to właśnie Stephane Bohli. Odziwo spodziewając się szybkiego 2-setowego pojedynku dostała mi się niezła nerwówka. Bohli wygrał wczoraj to spotkanie, ale nie bez problemów. Jego rywalem był mało znany Brugues-Davi, Hiszpan, który grywa prawie wszystko na hard&#39;ach. Sklasyfikowany gdzieś poza pierwszą setką rankingu. Stefcio dostał breaka aż 6 razy :zoltakartka: a serwis pozostawiał wiele do życzenia. 78% pierwszego i tylko 35% drugiego ????, do tego 8 DF. Fatalnie można rzec. W pierwszej rundzie Q także 3-setówka z van der Merwe&#39;m, tu też było nie za dobrze... Przechodząc do Mello od razu widzimy dobre wyniki, obie rundy po 2:0 nie oddając w setach więcej niż 4 gemy. Świetny pierwszy serwis powyżej 80%, za to drugi wczoraj niezbyt ciekawie, w pierwszej rundzie natomiast ok. 60% skuteczności drugiego serwisu. Wczoraj ograł Rik&#39;a de Voest&#39;a, też nie jest to zbyt oporowy zawodnik, ale przynajmniej skroił go 2:0. Dziś widzi mi się krótki meczyk dla Mello, bo nie czuję by coś w serwisie Szwajcara się zmieniło. Dla mnie 70% na wejście! ;) Korzystać!

Mello 1.65 ⛔

Prowadził większość pierwszego seta ze złamaniem...

Pomogłem? Kliknij dzięki!
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis ATP Sydney 9.01.2012 1:00
Florian Mayer - G. Muller
typ: 2
2.15
Expekt
Analiza
Dziś w nocy w spotkaniu pierwszej rundy turnieju atp w sydney Niemiec Florian Mayer spotka sie z Luksemburczykiem Gillem Mullerem. Obydwaj ci gracze maja juz za soba po jednym rozegranym turnieju w tym sezonie. Luksemburczyk w II rundzie w Brisbane odpadl z pozniejszym zwyciezca calego turnieju - Andym Murrayem, po trzy setowym pojedynku, wczesniej pokonal on Ricardo Mello, walczacego jak do tej pory z powodzeniem w kwalifikacjach tego turnieju. Niemiec odpadl juz w pierwszej rundzie, Mayer zszedl jednak z kortu w drugim secie pojedynku z Denisem Istominem, przegrywal aktualnie 6:7 3:2. Niewiem co bylo powodem kreczu u Niemca, lecz jesli to jakas kontuzja/choroba napewno nie bedzie dzis w 100% dysponowany. Co wiecej uwazam, ze bardzo mozliwa jest powtorka z rozgrywki, czyli ponowne poddanie meczu, dlatego zabezpieczam sie grajac u bukmachera ktory rozlicza krecze. Ponadto nawet jesli Niemiec byl w stanie dograc spotkanie, to zawodnik z Luksemburga pokazal w I turnieju, zaciekle walczac ze Szkotem, Murrayem ze znajduje sie w niezlej formie. Ponadto Luksemburczyk uwielbia korty szybki, posiada znakomity serwis, bardzo trudno go przelamac, glownie na nim opiera swoja gre, potrafi jednak rowniez niezle returnowac i posiada niezly fh. Niemiec nie biorac pod uwage tego, ze zszedl z kortu to jednak przegrywal z Istominem, ktory w kolejnej rundzie gladko przegral z Tomicem. Uwazam, ze faworytem tego spotkania, nie zwazajac na fizyczna dyspozycje Niemca, jest zawodnik z Luksemburga i to na niego stawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Flo naciągnął pachwinę, popularny i niepoważny uraz, nie ma co liczyć na taryfę ulgową z jego strony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
typertenis 20

typertenis

Użytkownik
Czas najwyższy podać coś z turnieju w Sydney. Sergiy Stakhovsky vs Bobby Reynolds - przyjrzałem się trochę temu spotkaniu i wszystko zanosi się na to, że Ukrainiec pogoni dziś Bobb&#39;iego aż miło. Po czym to wywnioskowałem? Między innymi po pierwszych tegorocznych turniejach, a także po swojej wiedzy i doświadczeniu na temat tych dwóch grajków. Nie patrząc po żadnych statystykach, czysto teoretycznie - dla mnie suchym typem byłby właśnie Sergiy. Kojarzę go ze spotkań, w których serwis i chyba mocny FH były jego największymi atutami. Można powiedzieć, że to taki Norweski Viking ;D Oczywiście zdarzają mu się jakieś głupie wpadki, ale na to na razie nie patrzę. W pierwszym turnieju w Doha wyleciał już niestety w pierwszej rundzie. Miał rywala godnego siebie, Ivo Karlovicia. Jak wiadomo - zawija serwis porządnie. Mecz musiał być bardzo wyrównany, skoro zdobył tylko o 3 pkt więcej. Były dwa taje, więc wnioskuję, że serwis obaj musieli mieć bardzo solidny - tak też było. Jeden jak i drugi mieli po 79% skuteczności pierwszego serwisu. Przy drugim podaniu minimalnie lepszy Karlo, dokładnie o jeden punkt! Breaków nie za dużo, a jak już jakieś były to większość bronili, jak to &quot;serwismeni&quot;. Ten pojedynek mógł wygrać i Karlo, i Stakho. A co robił w tym czasie rywal? Grał w Brisbane - skutek? Baty od Millman&#39;a w pierwszej rundzie Q? Dość bolesna wtopa 2:1 i to z kompletnym no&#39;name&#39;m. Tym razem w Sydney przeszedł kwale. Mitchell, Kuznetsov, Stebe - tych zawodników pokonał. Ostatnim był Mitchell - 3-setowy pojedynek i wygrana 2:1. W II i III rundzie Q utrzymał serwis na b. dobrym poziomie, no ale jak tu nie bić takich przeciętniaków, za to w I rundzie nie miał już takiego solidnego % skuteczności. Reasumując oboje zagrają na pewno mocno serwisem, ale to Ukrainiec jest tu faworytem, zdecydowanym. Cały mecz równo walczył z Karlo to i z Reynolds&#39;em da radę. Na 2:0 raczej bym się nie skusił, ale czyściocha i hc -3 gemy to już chętnie. Do dzieła Stakho!

Stakhovsky -3 gemy 1.80 ⛔


Pomogłem? Kliknij dzięki!
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik

Matthew Ebden - Marcel Granollers-Pujol 1 1,89 (pinnacle) - 5/10j
✅
Australijczycy szczyt formy szykują zawsze na początek sezonu, nie ma się co dziwić, w styczniu większość turnieju rozgrywanych jest na ich kontynencie.
W Brisbane Ebden miał dużego pecha w losowaniu, bo trafił na dobrze dysponowanego Stepanka, mimo to urwał mu seta. W Sydney szczęście też mu nie sprzyjało, w 1r spotka się z Granollersem. Marcel to dobry gracz, ale przede wszystkim na kortach ziemnych. Oczywiście zdarzają mu się przebłyski w hali czy na hardzie, ale taka sytuacja nie zdarza się często.
Australijczyk zrobi wszystko, aby tym razem przebrnąć pierwszą rundę, rywal niełatwy, ale myślę, że sobie poradzi.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Marach/Peya - Ferrer/Montanes 1 1,85 (betclic) - 3/10j ✅
Dwaj czołowi debliści świata zagrają z parą Hiszpańską, która debla traktuje jako dodatek. Nie mam wątpliwości kto jest faworytem tego spotkania, Marach/Peya to debel stworzony pod IO. Hiszpanie w deblu za bardzo nie maja czym postraszyć, dlatego warto zagrać Austriaków po takim kursie.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Marach/Peya - Ferrer/Montanes @ 1.90 Bet365

Licze w tym spotkaniu na hiszpanska pare ktora rzadko gra w deblu ale jak juz gra to sa grozni i mimo iz kiedys przegrali sporo spotkan to wiekszosc minimalnie na styku. Marach/Peya stworzyli pare aby dobrze przygotowac sie i zgrac do Igrzysk Olimpijskich ale narazie srednio to wyglada. 2 turnieje , cwiercfinal i R16 to nie sa najlepsze wyniki i pech chcial ze na start graja z groznym hiszpnaskim deblem. Mysle ze warto sprobowac Hiszpanow po takim kursie. Ferrer wrocil do debla pewnie z tego samego powodu - Igrzyska Olimpijskie , niby jest to singlista ale przy siatce potrafi grac.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Lleyton Hewitt - Viktor Troicki 2 1,52 (unibet) - 8/10j ✅
Hewitt to już dla mnie historia tenisa, bardzo szanuję tego gracza, ale w pojedynku z takimi solidnymi zawodnikami jak Troicki nie ma szans. Viktor w Doha zaprezentował się z przyzwoitej strony, przegrał dopiero w ćwierćfinale z późniejszym finalistą - Monfilsem. Lleyton grał w Hopman Cup, wygrał tylko z młodym Chińczykiem - Wu. Serb swoją konsekwentną grą wypunktuje Australijczyka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom