>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Sydney & Auckland, 09-14.01.2012

Status
Zamknięty.
jasmin_bogow 3,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
jak to nie znaczy nic. Będzie chciał się wcześniej wybrać do melbourne, by posiedzieć dłużej w hotelu?
Jezu co wy macie w głowach...Mam nadzieję, że wy tak nie planujecie swojego czasu.
Dłuższy odpoczynek, możliwość dłuższego poćwiczenia na tamtejszych kortach...
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
ATP Sydney
Marcos Baghdatis - Julien Benneteau 2,50 Bwin ✅ 4/6 4/6

Bardzo ucieszył mnie ten kurs. Benneteau świetnie prezentuję się w Sydney. Odprawił bez straty seta Seppiego, F.Lopeza i Bogomolova, czyli nie żadnych ogórków, a tenisistów znanych i cenionych.
Baghdatis jest niby faworytem, ale jego gra mnie nie przekonuję. W 1R męczył się z grającym kaszanę Tursunovem, w 2R wymordował wygraną z Ebdenem, któremu w końcówce brakło zimnej krwi, a w QF pokonał dalekiego od optymalnej formy Del Potro.
H2H 3-2 na korzyść Francuza, na hardzie 1-1.
Spodziewałem się wyrównanych kursów na ten mecz, na Juliena max.2,10, tak więc 2,50 pobieram z przyjemnością.

P.S. Wyższy kurs na Francuza znajdziecie na: Pinnacle, Unibet, 5dimes i 10bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
A oglądałeś chociaż dzisiaj Baghdatisa? Tak się składa, że zagrał fenomenalny mecz i wygrał dzięki świetnej grze, a nie dzięki ewentualnej niedyspozycji Del Potro. Benneteau ma problemy z zagrywaniem typowo kończących piłek, sporo rotuje, jednak w starciu z Bagietą to może być za mało. Tak zmobilizowanego i głodnego krwi Cypryjczyka dawno nie widziałem, dlatego też nie sądzę, by mógł przegrać. Beniek świetnie co prawda biega, ale zauważyłem, że coraz szybciej się męczy. Nic dziwnego, bowiem swoje lata ma już na karku i przy takim stylu gry, jaki prezentuje to jest normalne.
@1.55 Baghdatis 8/10
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Dłuższy odpoczynek, możliwość dłuższego poćwiczenia na tamtejszych kortach...
przecież dopiero sezon się zaczął, a wy już liczycie na jakieś cuda, a nóż zgadnę co mu siedzi w głowie. Verdasco akurat ma takie miejsce w rankingu, że nie powinien odpuszczać żadnych 250tek.
Te korty się prawie niczym nie różnią.
Nadal te argumenty do mnie nie przemawiają, ile razy można grać jakieś naciągane typy licząc, że ktoś odpuści by wam wszedł kupon...
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
A oglądałeś chociaż dzisiaj Baghdatisa? Tak się składa, że zagrał fenomenalny mecz i wygrał dzięki świetnej grze, a nie dzięki ewentualnej niedyspozycji Del Potro. Benneteau ma problemy z zagrywaniem typowo kończących piłek, sporo rotuje, jednak w starciu z Bagietą to może być za mało. Tak zmobilizowanego i głodnego krwi Cypryjczyka dawno nie widziałem, dlatego też nie sądzę, by mógł przegrać. Beniek świetnie co prawda biega, ale zauważyłem, że coraz szybciej się męczy. Nic dziwnego, bowiem swoje lata ma już na karku i przy takim stylu gry, jaki prezentuje to jest normalne.

@1.55 Baghdatis 8/10

Dzisiejszego meczu z Del Potro nie widziałem, ale widziałem mecze Baghdatisa z Tursunovem i z Ebdenem oraz jego mecze w Bris i krótko mówiąc nie zachwycił mnie, widywałem już zdecydowanie lepszego Baghdatisa.
Natomiast Benneteau jest w gazie i trudno tego nie zauważyć, bardzo podoba mi się jego gra na początku tego sezonu, choć w perspektywie tego typu martwią mnie trochę przestoje w grze, które mu się zdarzają.
Zapomniałeś jeszcze o jednej rzeczy: Julien dość często chodzi do siatki, stara się wytwarzać presję na rywalu, a Marcos nie bardzo lubi jak ktoś go atakuję i wytwarza presję, bo to nie jest typ defensora.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
David Ferrer - Olivier Rochus(+5,5 gema) 2 1,92 (pinnacle)- 5/10j
Ferrer to oczywiście bardzo solidna firma, ciężko będzie Rochusowi powalczyć o zwycięstwo, ale wysoki handicap jest spokojnie do pokrycia. Belg potrafi regularnie utrzymywać podanie, przynajmniej jedno przełamanie Hiszpana tez jest w jego zasięgu. Olivier gra tutaj bardzo ciężkie spotkania, ale to jest finał i zapewne da z siebie wszystko, wątpię, aby było to jednostronne widowisko.
Julien Benneteau - Jarkko Nieminen 1 1,83 (5dimes) - 5/10j
Finał w Sydney, mało kto spodziewał się takiej obsady. Dla mnie zdecydowanym faworytem jest Francuz, gra w tym turnieju bardzo dobrze, miał dość trudnych rywali (Seppi, Lopez, Bogomolov, Baghdatis), a mimo to nie stracił nawet seta, baa, w najgorszym wypadku wygrywał seta 6-4! To jest wielki wyczyn, w pełni zasługuje na wygranie tego turnieju. Nieminen tanio skóry nie sprzeda, ale w obecnej chwili nie ma atutów na Juliena. Drogę do finału miał łatwą, szczególnie jeśli porównamy ją do drabinki Benneteau. Nie daję Finowi więcej jak 20% szans na wygraną, dlatego biorę Francuza po takim kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Julien Benneteau - Jarkko Nieminen
Chyba nikt nie przypuszczał, że właśnie tak będzie wyglądał mecz o tytul w Sydney. Ja nie narzekam bo szykuję się fajny mecz, a i kursy są ciekawe.
Francuz jak burza idzie przez turniej, pokonał bez straty seta Seppiego, Lopeza, Bogomolova i Baghdatisa.
Fin przygodę z turniejem zaczął od kwali w których to ograł Delicia, Begemanna i Roberta, a w turnieju głównym wygrał z: Duckworthem, Stepankiem, Reynoldsem i Istominem.
Trudniejszą drogę do finału miał niewątpliwie Julien i on jest faworytem dzisiejszego meczu.
Warto zwrócić uwagę na bilans finałów obu panów: Benneteau był 5 razy w karierze w finale i nie wygrał ani razu, natomiast Jarkko na 11 finałów wygrał tylko raz.
To może być śmieszny mecz, bo obaj nie umieją grac w finałach, a jak śmieszny to długi, a jak długi to będzie Tie-break @ 2,15 Bwin, a i pewnie over 22,5g @ 1,96 Betsson wejdzie. ????
 
S 0

skubany

Użytkownik
Julien Benneteau - Jarkko Nieminen 2 2,24 (Pinnacle) - 3/10j

Dzisiaj na kortach w Sydney dojdzie do ostatniego meczu tego turnieju. W finale spotka się ze sobą numer 49 w rankingu ATP, czyli Julien Benneteau z zawodnikiem plasującym się na miejscu 77 w rankingu ATP, czyli z Jarkko Nieminenem. Obaj panowie spisują się w Sydney bardzo dobrze, w szczególności Jarkko. Panowie grali ze sobą cztery razy i bilans wynosi 4:0 dla Nieminena. I chciałbym coś podkreślić, Nieminen dużo lepiej gra na takich nawierzchniach jak hala, beton - dużo gorzej sprawuje się na clayu. I fakt, faktem, że panowie ostatni mecz w 2011r zagrali na clayu i wówczas wygrał nikt inny, niż Jarkko. Nieminen jest dla mnie zawodnikiem, który jest bardzo nie doceniany. Gra rewelacyjnie tam - gdzie dobrze się czuje, a w Sydney czuje się baaardzo dobrze. Myślę, że dzisiaj będzie w stanie ograć Benneteau.
✅ ✅ ✅✅ ✅
 
cyrul 3

cyrul

Użytkownik
będzie to ciężki mecz dla Jarka , Benek ostatnio gra coraz lepiej , tak mi się wydaje . i napewno nie odpuści , Bilans jest korzystny dla Jarko , ale w tym meczu jest wszystko możliwe, nikt nie może byc pewny co do wyniku . ale życze powodzonka !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom