>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Walencja & Bazylea, 30.10-06.11.2011

Status
Zamknięty.
krajanka 43

krajanka

Użytkownik
No to widzę, że Blake się popisał :] Grał na drugim korcie i nie można było oglądnąć nigdzie, jakaś tragedia bo nawet ze swoim serwisem się męczył. A Kukushkin przecież przegrał tu w kwalifikacjach z Jamesem.
O ile porażkę Tsongi brałem pod uwagę to Blake&#39;a nigdy dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
W poszukiwaniu niespodzianki....
Stan jak i Robin w ostatnich swoich meczach pokazali się z dobrej strony względem własnego podania (obaj mieli ponad 80% pierwszego servisu).. Co prawda dzisiejszy mecz przemawia bardziej za Wawrinką, który gra u siebie, jednak Robin broni tutaj punkty z tamtego roku, gdzie doszedł do ćwierćfinału a poza tym dość ładnie zaprezentował się we wczorajszym meczu z Chiudinellim, który wydawało się że powoli odbudowuje swoją
formę. Wawrinka z koleji w swoim ostatnim meczu z Dodigiem niezbyt imponował, coprawda wygrał go w 2 setach ale momentami grał beznadziejnie i kilka razy musiał wychodzić z opresji, w czym pomagał mu jego serwis oraz gra przy siatce. Obaj zawodnicy słyną z dość nerwowych temparamentów, i często w swoich meczach za szybko się poddają, nie
mniej jednak liczę dziś na Robina, który mam nadzieję ,że powoli będzie wracał do swojej dobrej dyspozycji jeszcze sprzed kilku tygodni i osiągnie pozytywny wynik w swoim ostatnim turnieju w tym sezonie.

Stanislas Wawrinka - Robin Haase @2,94 / Pinnacle ⛔

//umiejętności Haasa duże, ale psychika dziecka.
 
D 8

dyniek89

Użytkownik
Pierwszy lepszy przebijacz i Cilic pogubiony. Wszystko się potwierdza. Szkoda, że dopiero teraz się kończy fart Chorwata. Szkoda, e grając taki tenis można wygrać turniej ATP.

A Djo chyba nie zamierza się bawić z Kubotem. Może po jednym przełamaniu odpuści i nie będzie pogromu.
No rzeczywiście szok, że przegrał z finalistą z przed roku, mając w nogach St Petersburg a przed sobą Paryż. I tak fajnie że walczył, nie oddał meczu jak Tsonga. Nie ma się co dziwić że brakło mu już trochę sił w 3 secie szczególnie, że z &quot;przebijaką&quot; się na stojąco nie wygrywa.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Kurs, jaki wystawił przed momentem Bwin na to spotkanie nieco mnie zdziwił. Dojdzie do ciekawego spotkania, w którym duże szansę daje Niemcowi. Pokonał dzisiaj w dwóch setach faworyzowanego Ljubicica, dominując przez całe spotkanie, przy czym widać, że Flo bardzo dobrze czuje się tutaj w hali i z tak dobrą dyspozycją może zajść na prawdę daleko. Gra Wawrinki w ogóle mnie nie przekonuje, przedwczoraj wygrał z bardzo słabym ostatnio Dodigiem, z którym zdarzało mu się popełniać dużo błędów i kilka razy był zmuszony wychodzić z opresji. W dzisiejszym spotkaniu, które przed chwilą się zakończyło pokonał Haasa, jednak patrząc na ten mecz doglębniej Haase sam się pokonał &quot;psychicznie&quot;. Pierwszy set należał do Holendra, który wykorzystywał błędy serwisowe Stana, później Szwajcar bez problemu uporał się w dwóch kolejnych setach z Robinem, który oddał mu się jak na tacy i wiele się nie napracował. Ogólnie rzecz biorąc kurs na pewno nie jest adekwatny porównując dwóch graczy, za Wawrinką przemawia przedewszystkim publiczność i gra u siebie. Uważam więc, że Mayer po wyeliminowaniu Tipsarevica i Ljubicica na pewno jest pewny swego i może w tym turnieju sporo namieszać. Zdecydowanie stawiam na Flo.

Florian Mayer - Stanislas Wawrinka @2,30 / Bwin ⛔
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dla mnie też spore value, na starcie było 2,4, do jutra ten kurs spadnie do poziomu 1,9 najpewniej, łatwo dziś,
z Tipsareviciem też, szkoda, że ten uciekł z kortu, jakoś z Ciliciem dał radę wytrzymać ;)
 
gju 134

gju

Użytkownik
znowu się zgadzam z typem na Mayera. Dorzucam do tego Ferrera. gość broni tu tytułu, gra jak o życie. nawet jak będzie miał słaby dzień to wybiega ten mecz. No i zagrałbym handi na
 
drago 108

drago

Użytkownik
Hmmm, skoro wy we trójkę proponujecie bet na Mayera, to ja wyjdę z kontrofensywą. ;)
Utrzymuję, że Stachu to gospodarz i wedle mojego mniemania nie powinno tu być innej walki o finał, jak mecz dwóch Szwacjarów. W dodatku argument kursu jutro przejdzie na stronę Wawrinki, bo to na niego będzie value. Nie miałem okazji widzieć pojedynków, bo wybrałem LE, ale mimo to stawiam na już delikatnego faworyta bukmacherów. Powinno być trudniej niż w meczu z Haase i oczami wyobraźni najbliżej mi do trzysetówki dla Stanislasa.
✅
Na odbitkę najbardziej podchodzi mi DelPo. Davydenko mi śmierdzi po Simonie ;)
✅
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Ja już się nauczyłem, aby nie stawiać żadnych betów w spotkaniach, w których udział bierze Davidienko. Wiadomo jaka krąży o nim opinia, i chociaż zarzuty co do sprzedawania przez niego meczy zostały oddalone, to jednak sezon w sezon przynajmniej kilka spotkań można uznać za lekko mówiąc &quot;kontrowersyjne&quot;. Nie ma on charakteru fajtera, żyłki zwycięzcy, nie zostawia serca na korcie, a szkoda, bo papiery na wielkie granie miał i ma nadal, chociaż wydaje się, że największe sukcesy już za nim. Dla mnie jego oburęczny backhand był przez jakiś czas jednym z lepszych w tourze, teraz to nawet nie mogę zmusić się do oglądania jego spotkań. Gdybym miał pewność, że za każdym razem przy wyjściu na kort, grałby z zaciętością jak na przykład Ferrer to stawiałbym na niego bety niemal za każdym razem. A tak łatka kanciarza, kombinatora do niego przyległa i tak naprawdę nigdy nie wiadomo co lada chwila się wydarzy na korcie z jego udziałem. Dlatego omijam to szerokim łukiem : P Sorki za lekki offtop ; )
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Nishikori - Kukushkin
Typ: 2-0
Kurs: 2.06 Pinnacle
Obszerną analizę gry Japończyka dałem już wczoraj. Kazacha oglądałem choćby z Bererrem, który gral prawdę mówiąc słabo. Wczoraj ograł Blake&#39;a, który miał gorszy dzień, serwis nie siedział i popełniał więcej UE niż zazwyczaj. Japończyk gra tutaj rewelacyjnie... pokonał Tomka i Andreasa... to są bardzo solidni zawodnicy mało tego Seppiego ograł w 2 setach... Gra bardzo mądrze jest w formie i to jest najważniejszy czynnik żeby na niego postawić. 2-0 troche ryzykowne ale zwycięstwo myślę, że Kei 9/10 ????
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
Nishikori jest dzisiajszego dnia lekiem na bukmacherkę.
Wygrać musi, 2:0 ... może.
Dopbrym typem także jest loss Wawrinki. Wawrinka nie zachwyca, a publiczność Szwajcarska jest tak leniwa, że nie wiem czy ona wogóle cos pomaga ? chyba raczej przeszkadza ... z Federerem także działo się coś dziwnego.
Takie mam przeczucie, że Szwajcarzy polegną szybciej niż myślą.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
A poza tym Kukushkin jest na liście do kwalifikacji do Mastersa w Paryżu, które zaczynają się jutro. Większa kasa, więcej punktów więc dzisiaj nie powinien się przemęczać, Nishikori Dw2-0.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Bardzo dobry tydzień w wykonaniu Nishikoriego. Solidne zwycięstwo nad Berdychem oraz Seppim. Zaliczył takżę dobre występy w Azji. Pokonał nie tak dawno w dwóch setach Kukushkina w Cinncinati i dla mnie jest graczem bardziej utalentowanym. Kazach takżę zaliczył dobre występy pokonując Younga oraz Blejka, jednak dla mnie Japończyk jest kilka kroków wyżej i powinien być za mocny dla Mikhaila.

Kei Nishikori -4 AH - Mikhail Kukushkin @1,98 / Pinnacle ⛔

-----------------------------------------------------------------------

Djokovic udowodnił ,że nie gra 100% swojego tenisa i w pierwszym meczu z Malisee mieliśmy tego przykład. Wczorajsza wygrana nad Kubotem nie jest na pewno dużym osiągnięciem i w dzisiejszym spotkaniu z Baghdatisem mogą pojawić się lekkie schody. Marcos zawsze niesię ze sobą dobre występy przeciwko graczom z TOPki i trzeba podkreślić również fakt, że w kazdym meczu z Djokovicem urywał mu przynajmniej jednego seta, ostatni raz na Wimbledonie. Poza dobrym serwisem Cypryjczyka, wierzę ,że będzie w stanie pokazać się również z dobrej strony w dłuższych wymianach z Serbem. Dlatego więc over 19 jest w tym przypadku jak najbardziej na miejscu. GL.

Novak Djokovic - Marcos Baghdatis over 18,5 @1,76 / Bet365 ✅

//easy as hell. Sprawdziło się wszystko, co przypuszczałem wobec tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Można zagrać poniżej 2 setów (1,44) albo jak Japończyk będzie przegrywał w 1 secie na live betować 2-0 na Kukuszkę;)
W Mastersie Kukuszka nie ma najmniejszych szans, więc spodziewam się dziś gładkiego 2-0 dla Kukuszki. Japończyk myślę, że spokojnie sobie powalczy w Paryżu. No i większa kasa.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Jakby nie patrzeć to większość graczy tutaj startuje w turnieju Paryskim, więc to codzienne podkreślanie i uprzedzanie jest bez sensu.
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Juan Monaco - Juan Carlos Ferrero
Typ: 2 Kurs: 1.67
Buk: Sportingbet
Stawka: 5/10
{ATP, Valencia, 21:00}

Juan Carlos Ferrero po kontuzji prezentuje się dobrze ze swoją formą. Świadczyć może ostatnia wygrana nad Bogomoloem, który w tym sezonie podczas turniejów Indoor ma bilans 17/7.

Argentyńczyk również solidnie się prezentuje, ale wg. mnie główną przewagą Hiszpana będzie jego styl gry w ataku. Monaco wg. mnie nie ma takiej siły rażenie jak jego dzisiejszy rywal. W dodatku Ferrero gra przed swoją publicznością, więc doświadczenie w połączeniu z mobilizacją powinno pomóc Hiszpanowi w wygranej nad lepiej rozstawionym w rankingu ATP Argetyńczykiem -41 miejsce, a Hiszpan obecnie jest na 58 pozycji.


Powodzenia!
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Nie wiem dlaczego, ale od samego rana mam przeczucie, że Monaco dzisiaj zwycięży. Świetnie biega, potrafi długo trzymać piłkę w korcie, zagrania mocno rotowane, niewygodne dla przeciwników. Ferrero wczoraj zagrał przeciętne spotkanie, popełniał sporo błędów i bardzo szybko tracił uzyskaną wcześniej przewagę.
Juan Monaco @2.40 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gju 134

gju

Użytkownik
Wawrinka gra super mecz. To się zdarza w trakcie turnieju. Rozkręcił się i szczyt formy przypadł na mecz z Mayerem. Na Mayera trzeba było typować w ciemno bo z jego meczy nie było transmisji. Jak się okazuje nie utrzymał formy z Szanghaju.
Pisanie o Mayerze dno jest równoznaczne z tym, że o tenisie ma się pojęcie równe zeru. ????
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
H2H na korzyść Federera mówi samo za siebie (20-2). Federer nieco odchodził od swojego ptymalnego poziomu w 1 oraz 2 rundzie, jednak z Roddickiem na pewno motywacja będzie większa, poza tym mowa tutaj o ćwierćfinale. Federer zna doskonale atuty Jankesa i wie jak z nim grać.
Przykładem wyeksponowania wad Roddicka, był wczoraj Stepanek, który wygrał nawet pierwszego seta ale później jego gra uległa pogorszeniu i przegrał kolejne 2 sety. To już nie ten sam Roddick sprzed lat i uważam, że Federer poradzi sobie dzisiaj z nim w dwóch setach pokrywając mój HC. Więcej nie będę pisał, bo mecz już za chwilę.

Roger Federer -4 AH - Andy Roddick @1,94 / Pinnacle ✅
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
A poza tym Kukushkin jest na liście do kwalifikacji do Mastersa w Paryżu, które zaczynają się jutro. Większa kasa, więcej punktów więc dzisiaj nie powinien się przemęczać, Nishikori Dw2-0.
Następny :] Nie wiecie, że jest coś takiego jak SE, czyli &quot;Special Exempt&quot;?
Na dzis Ferrero 1,53 Bwin. Na analizę już za późno, bo mecz zaraz się zacznie. ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom