>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Waszyngton, Los Cabos, Kitzbuhel - 31.07-06.08.2017

Status
Zamknięty.
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
J.Sousa-Kohlschreiber 2 @1.4
Niby ktos pomysli... A po co mu te 1.4 do sklecenia kuponu. I faktycznie nawet nie ogladalem zbytnio tego turnieju, ale jednak sprobuje grac na Kohlschreibera. Przed tym turniejem sporo bylo obaw co do zdrowia Niemca, ktory skreczowal w polfinale w Hamburgu w meczu z FLorianem Mayerem i to mecze, w ktorym Kohli wygrywal. Tutaj tez przed turniejem sporo znakow zapytania, ale jednak to final. Kto ryzykowal na Kohlschreibera, bo jednak te tyoy byly obarczone pewna doza niepewnosci to na pewno nei zalowal i Niemiec odnios lsukces w tym turnieju juz i tak.
Argument jest w sumie jeden, ktory tez sie juz pojawial w obecnym temacie. A mianowicie taki, ze Niemiec mieszka w Kitzbuhel i to jedno z miejsc, gdzie tez sporo trenuje w Europie. A akurat Kohlschreiber do takich miejsc smykalke ma. We wczesniejszych poczatkach kariery kohlschreiber trenowal w Monachium i monachijski turniej wygrywal trzy raz, a dodatkowo jeszcze dwukrotnie byl finalista.
Teraz baza kohlschreibera jest w Kitzbuhel i tuaj Niemiec wygrywal jzu dwa seozny temy. Oczywisscie to sa nei sa duze turnieje, ale uwazam ze gdyby Kohlschreiberowi nie zalezalo w tej edycji to juz przegralby duzo wczesniej, bo byly i edycje tego turnieju gdzie tak sie zdarzalo. To jest jednak final i nie po to Kohlschreiber wlozyl tyle walki w poprzednie mecze, by latwo oddac mecz.
Joao Sousa do tej pory ten rok po porstu fatalny w porownaniu do dwoch poprzednich lat. Smialo mozna powiedziec, ze to pierwszy udany turniej Portugalczyka w tym roku, a Portugalczyk w formie to naprawde bardzo dobry tenisista.
Wciaz jednak sadze, ze forma Sousy zwyzkuje, ale to jeszcze nei optimum. Ze wzgledu na miejsce stawiam jednak na Kohlschreibera, ktory mimo swoich problemow zdrowotnych dotarl do finalu. Nawet przy bardzo czarnym scenariuszu, jakim bylby krecz Niemca to wybieram bukmachera, gdzie krecz to zwrot. To jednak uwazm sie nie stanie i Kohlschreiber zawalczy o swoj drugi tytul w Kitzbuhel, takze dorzucam do kombinacyjnego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
J.Sousa-Kohlschreiber 2 @1.4
Niby ktos pomysli... A po co mu te 1.4 do sklecenia kuponu. I faktycznie nawet nie ogladalem zbytnio tego turnieju, ale jednak sprobuje grac na Kohlschreibera. Przed tym turniejem sporo bylo obaw co do zdrowia Niemca, ktory skreczowal w polfinale w Hamburgu w meczu z FLorianem Mayerem i to mecze, w ktorym Kohli wygrywal. Tutaj tez przed turniejem sporo znakow zapytania, ale jednak to final. Kto ryzykowal na Kohlschreibera, bo jednak te tyoy byly obarczone pewna doza niepewnosci to na pewno nei zalowal i Niemiec odnios lsukces w tym turnieju juz i tak.
Argument jest w sumie jeden, ktory tez sie juz pojawial w obecnym temacie. A mianowicie taki, ze Niemiec mieszka w Kitzbuhel i to jedno z miejsc, gdzie tez sporo trenuje w Europie. A akurat Kohlschreiber do takich miejsc smykalke ma. We wczesniejszych poczatkach kariery kohlschreiber trenowal w Monachium i monachijski turniej wygrywal trzy raz, a dodatkowo jeszcze dwukrotnie byl finalista.
Teraz baza kohlschreibera jest w Kitzbuhel i tuaj Niemiec wygrywal jzu dwa seozny temy. Oczywisscie to sa nei sa duze turnieje, ale uwazam ze gdyby Kohlschreiberowi nie zalezalo w tej edycji to juz przegralby duzo wczesniej, bo byly i edycje tego turnieju gdzie tak sie zdarzalo. To jest jednak final i nie po to Kohlschreiber wlozyl tyle walki w poprzednie mecze, by latwo oddac mecz.
Joao Sousa do tej pory ten rok po porstu fatalny w porownaniu do dwoch poprzednich lat. Smialo mozna powiedziec, ze to pierwszy udany turniej Portugalczyka w tym roku, a Portugalczyk w formie to naprawde bardzo dobry tenisista.
Wciaz jednak sadze, ze forma Sousy zwyzkuje, ale to jeszcze nei optimum. Ze wzgledu na miejsce stawiam jednak na Kohlschreibera, ktory mimo swoich problemow zdrowotnych dotarl do finalu. Nawet przy bardzo czarnym scenariuszu, jakim bylby krecz Niemca to wybieram bukmachera, gdzie krecz to zwrot. To jednak uwazm sie nie stanie i Kohlschreiber zawalczy o swoj drugi tytul w Kitzbuhel, takze dorzucam do kombinacyjnego.
Jak można dawać jeden argument, w dodatku tylko miejsce zamieszkania i trenowania, przyznać się że nie oglądało się turnieju i stawiać po 1.4 na Kolbę? Niemiec gra tu fatalnie i już w II rundzie powinien polecieć, wczoraj z Fogiem to nawet nie ma co brać pod uwagę tego meczu, bo Włoch zwyczajnie zagrał na swoim pajacerskim poziomie. Sousa nie jest może w jakiejś świetnej formie, ale wydaje mi się, że jest w stanie tutaj ograć Kolbę. Kurs jaki dają na Portugalczyka jak najbardziej jest do wzięcia i tak zrobię.
Sousa @2.77 STS ⛔
P.S.
Ceniłem Twoje analizy, ale tą mnie po prostu zszokowałeś. Zero profesjonalizmu w tym wpisie...

EDIT
Zgadza się, nie ma offence&#39;u z mojej strony, tylko po prostu stawianie tylko po tym, że tam trenuje jest trochę słabe. Tym bardziej po takim kursie. Zobaczymy, bo może akurat masz rację i wygra. Na pewno doświadczenie jest po jego stronie.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Za to bardzo profesjonalne granie Sousy po 2.77 i to w STS, profesjonalizm pełną gębą, tu nie ma żadnego Value, Sousa nie ma większych szans, Sousa gra słabo, wczoraj też bardzo słaby mecz, Ofner zagrał tragicznie, chyba zmęczenie, bo gość wyglądał jak po przebiegnięciu maratonu, tylko dlatego Portugalczyk to wygrał.
Niemiec gra tu fatalnie ? może i fatalnie ale w porównaniu do przebijaka Sousy jest to i tak poziom wyżej, Sousa to jest gość bez uderzenia, gość przebija te piłki na drugą stronę z taką siłą że taki Kolia powinien go tutaj zjeść.
Odradzam stawianie w strone w Sousy, a już całkowitą głupotą jest granie go po tak nędznym kursie.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
P.S. Ceniłem Twoje analizy, ale tą mnie po prostu zszokowałeś. Zero profesjonalizmu w tym wpisie...
1. Nic nie szkodzi. Nie szukam tu poklasku i uznania.
Jakos w Monachium gdy tam Niemiec trenowal, nie przeszkadzalo mu to grywac i wygrywac w finalach. Zreszta Kohlschreiber juz zaliczyl sukces tym finalem.
2. Jezeli ktos pisze, ze obejrzal kazdy turniej mozliwy, to po prostu klamie.
A czym sie, dla przykladu, rozni to od faktu, gdy jaka osoba podaje typ, dotyczacy meczu 1-szej rundy danego turnieju. Wtedy tez mozna powiedziec, ze nikt nci nei widzial, a jakos takie typy na forum sa akceptowane i bardzo rzadko podawane krytyce? Zasadniczo-niczym.
3. Widocznie stac mnie na taka gre i nikt nei musi sie martwic o moje fundusze.
Ludzie za bardzo przejmuja sie opiniami innych na tym forum, a ja powtarzam, ze jezeli imasz jakis typ, to go po prostu podaj i nie przejmuj sie opiniami innych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
H 124

hrotan

Użytkownik
Sock @1,93 eFortuna ⛔⛔⛔

Sock idzie po finał i to jest pewne. Wczoraj bardzo dobry mecz z Raonicem. Serwis siedział i wiele razy ratował go z opresji. Widać, że jest bardzo zmotywowany na turniej &quot;u siebie&quot;.
Natomiast Anderson niby ma serwis i niby dobrze gra, ale jak dla mnie jest za bardzo drewniany. Stracony set z Bhambri nie napawa optymizmem

Zverev @1,80 eFortuna ✅✅✅
Młody niemiec idzie jak burza. Na początku problemy z Thompsonem, ale teraz łatwe pokonanie Miedwiediewa. Serwis, gra z pełni kortu. Wszystko tutaj gra, a co najważniejsze ciągle się rozkręca
Nishikori niby pokonał del Potro, ale oglądałem ten mecz i Potro bardziej to przegrał przez głupie błędy niż Kei to wygrał. Ostatni gem to była już rezygnacja Juana i czekanie na egzekucje 2-0.

Kubot L./Melo M @1,88 eFortuna ✅✅✅
Jak nie teraz iść za ciosem to kiedy? Niepokonani od 16 meczy. W tym roku tryumfowali już 5 razy, czas na 7 finał i 6 tryumf ???? . Rok temu Kubot by tutaj w finale. Para dogaduje się idealnie, mają przestoje ale zawsze udaje im się wyjść z opresji.
Oponenci, bracia którzy niby wygrali Atlantę ale czy mieli tam dobrych przeciwników? Teraz nastąpi ich sprawdzenie. Nie ujmuję braciom umiejętności, bo to oni zdominowali niegdyś deble na wiele, wiele dużych turnieji. Ale mnie ostatnio nie przekonują, dlatego idę na rozpędzonych Kubotów
 
S 378

songo

Użytkownik
Sock nie idzie po final, ale to nie jest pewne. Bo ty tylko zdarzenie losowe, a i wg bukmacherow (i nie tylko) minimalnym faworytem starcia Andrerson - Sock jest ten pierwszy,

Wczoraj (z Donaldsonem) zagral dobry mecz (bo gra sie tak jak przecwnik pozwala, zawsze nalezy o tym pamietac) z Raonicem, ktory obecnie nie jest w najwyzszej formie (swiadczyly o tym rezultaty z poprzednich rund i gra na tegorocznym Wimbledonie).

Serwis siedzial i wiele razy ratowal go z opresji, o czym on zreszta mowil po meczu z Donaldsonem
“My serve helped me a lot today. I was allowed to get a lot of free points, or at least set up the forehand and be aggressive with the first ball,”.
Widac, ze jest bardzo zmotywowany na turniej u &quot;siebie&quot;.
No bo w stolicy USA, w przeciwienstwie do poprzedniego turnieju, granego tydzien temu, w Atlancie, sa do zdobycia wieksze pieniadze i punkty rankingowe. Ot ten wlasnie maly szczegolik, w mojej skromnej opinii zawazyl na tym, ze Amerykanin 28 lipca tego roku olal mecz w cwiercfinale w Atlancie z Edmundem (gladka przegrana bez zadnej walki na korcie) Co nie zmienia faktu, ze to prawda, ze tutaj w Waszyngtonie motywacji mu nie zabraknie, o czym zreszta zdazyl nas juz poinformowac
&quot; “This is my favourite time of the year, playing in front of home fans finally.”
Natomiast Anderson niby ma serwis i niby dobrze gra, ale jak dla mnie jest za bardzo drewniany. Stracony set z Bhambri nie napawa optymizmem.
Przed meczem z Bhambrim kurs na zawodnika z RPA wynosil 1,16. Na przegranie jednego seta pewnie gdzies orierntacyjnie okolo 3.00 . Dlaczego zawodnik, ktory ma swiadomosc, ze jest w formie i goruje nad przeciwniek doswiadczeniem, klasa sportowa nie moze pozwolic sobie na kontrolowana strate 1 seta, i tym samym dac okazje zarobic swoim np. masazystom czy fizjoterapeutom. To powszechna praktyka stosowana przez wielu zawodnikow, ale nikt o tym glosno nie mowi ze zrozumialych powodow. W istocie rzeczy Andrerson mial mecz z Bhambrim pod calkowita kontrola i wypunktowal go w najbardziej odpowiednim momencie. Dla potwierdzenia moich slow prosze sobie sprawdzic przebieg meczu pod tym linkiem: [URL='http://www.flashscore.com/match/zmrdxB76/#point-by-point;3']http://www.flashscore.com/match/zmrdxB76/#point-by-point;3[/URL]


Niby ma serwis oznacza, ze reprezentat RPA na stale mieszkajacy w USA ma takie oto statystyki serwisowe z poprzednim rund:
2 runda vs Jaziri (8 asow, 89% wygranych pkt po pierwszym podaniu
3 runda vs Thiem(21 asow, 80% wygranych pkt po pierwszym podaniu
cwiercfinal vs Bhambri (21 asow, 84% wygranych pkt po pierwszym podaniu)

Bez watpienia forma serwisowa dopisuje, a to podstawa gry tego zawodnika. Zarzut, ze jest drewniany jest smieszny i niedorzeczny. Ten zawodnik ma 2,03cm, opiera gre na mocnym, silowym tenisie, wiec sila rzeczy wirtuozem techniki nie bedzie i na korcie nie bedzie poruszal sie jak gazela (pewnych rzeczy sie nie przeskoczy.

Trzymajac sie jednak &quot;drewnianych&quot; argumentow spiesze przypomniec, ze Sock rok temu w tym samym turnieju w cwiercfinale przegral imho z jeszcze bardziej &quot;drewnianym&quot; zawodnikiem, Karlovicem 2-0 po dwoch tie breakach.

Dotychczasowa rywalizacja pomiedzy oboma Panami jest remisowa 2-2. Wnioski wyciagnijcie sobie sami, wklejam link: [URL='http://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=1594455']http://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=1594455[/URL]

Obaj w tym turnieju nie odniesli znaczacych sukcesow.

Nie wydaje mi sie, zeby to byl jednostronny mecz. Kursy sa dobrze wystawione, minimalnym faworytem jest K. Anderson i ja sie z tym zgadzam i tak tez typuje.

Anderson 1.83 10bet 6-3 ; 6-4 ✅

edit: sorry za literowki, bledy, nie mam polskich znakow i pisalem pospiesznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 143

tdulko

Użytkownik
&#39;Dlaczego zawodnik, ktory ma swiadomosc, ze jest w formie i goruje nad przeciwniek doswiadczeniem, klasa sportowa nie moze pozwolic sobie na kontrolowana strate 1 seta, i tym samym dac okazje zarobic swoim np. masazystom czy fizjoterapeutom. To powszechna praktyka stosowana przez wielu zawodnikow, ale nikt o tym glosno nie mowi ze zrozumialych powodow.&#39;
jezu, nastepny z teoriami spiskowymi.. ???? Jakby Anderson nie mogl przegrac seta normalnie z Bambim bo Bambi tylko do bicia jest, on przeciez nie umie odbijac rakieta! ???? Czlowieku Songo czy ty kiedys probowales na przyklad grac w tenisa? Sprobuj, moze to pomaga zrozumiec, to nie jest takie latwe wszystko wygrywac jak po masle jak jestes drewniakiem bum bum jak Anderson. Caly czas w tym samym tempie i to samo.
 
adik1992 403,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zverev - Anderson wynik po 6 gemach w 1 secie 3:3 @1,75 1xbet ⛔
Finał turnieju w Waszyngtonie. Obaj zawodnicy bardzo dobrze serwują w tym turnieju. W formie lepszej wydaje się być Niemiec, jednak czy na tyle by połamać szybko Andersona? Raczej nie. Kevin na returnie radzi sobie średnio więc nie spodziewałbym się przełamania z jego strony, a na pewno nie na początku spotkania. Z racji że jest to finał a obaj zawodnicy znają mocne siły rywala, koncentracja będzie na wysokim poziomie bo jedno przełamanie może decydować o secie. Dlatego spróbuje takiego wynalazku bo kurs dość dobry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom