>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP US Open 25.08-07.09 - analizy

Status
Zamknięty.
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
roddick-f.gonzalez
typ: wynik 3-0
kurs:4,4

andy jezeli wygrywa to bardzo rzadko traci seta-najszybciej serwujacy zawodnik tego turnieju i chyba na swiecie jezeli wejdzie w swoj rytm bedzie nie do zatrzymania-

bilans 7-3
Jak dla mnie to 4-5 setów ze wskazaniem na Gonzo, widzialem jego mecz z poprawnym Finem Nieminenem, Gonzo ma zabójczy return jest niesamowicie pewny siebie w każdym nawet najbardziej ryzykownym zagraniu na linie, wyglada to jakby wszystko robił bardziej instynktownie niż pomyslał wcześniej jak chce zagrać...prezentował się duzo lepiej niz w poprzedniej rundzie kiedy to nie był do końca sprawny poprzez proplemy z kolanem, w meczu z Finem nie było tego kompletnie widać
Jak dla mnie nie ma kompletnie &quot;value&quot; do stawiania na Andy&#39;ego po kursie 1.6 a jestem pewny że nawet gdy Roddick to wygra to na pewno nie w 3 setach, nie ma takiej opcji tak to widzę dzisiaj. Jak będzie zobaczymy, z pewnością bedzię to fantastyczny mecz, na to liczę!
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
spotkaniejokovic---Robredo
Typ:3:0
Kurs:2,00
Buk: Interwetten
Dzis 4 runda nowojorskiego turnieju , ostatniego w tym roku tenisowego wielkiego szlema czyli Us Open . Spotykaja sie Serb , rozstawiony z 3 zajmujacy 3 miejsce w rankingu Atp Novak Djokovic i Hiszpan Tommy Robredo . Djokovic jak narazie pokonal w tym turnieju :
01/09-08 R32 Djokovic, Novak vs. Cilic, Marin 3:1 67 75 64 76
29/08-08 R64 Djokovic, Novak vs. Kendrick, Robert 3:0 76 64 64
27/08-08 R128 Djokovic, Novak vs. Clement, Arnaud 3:0 63 63 64
Natomiast Robredo:
31/08-08 R32 Robredo, Tommy vs. Tsonga, Jo-Wilfried 3:0 76 62 63
30/08-08 R64 Robredo, Tommy vs. Safin, Marat 3:1 46 76 64 60
26/08-08 R128 Robredo, Tommy vs. Zverev, Mischa 3:0 76 62 61
O wiele wyzej cenie sobie przeciwnikow Novaka . Arnaud Clement polfinalista jednego z turniejow wielkoszlemowych , bardzo przyzwoity zawodnik . Robert Kendrick , swietnie serwujacy , grajacy przed wlasna publicznoscia . ORaz Marin Cilic rewelacja tego sezonu , ktory jest obecnie w bardzo dobrej formie , potwierdzil to wygrywajac przed us open w new heaven . Natomiast przeciwnicy Robredo . Zverev , ktory niegra zbyt dobrze na hardzie . Safin ktory nie moze odnalezc formy sprzed kilku lat . Oraz Tsonga ktory prawie przez pol roku leczyl kontuzje . Jak dla mnie faworytem tego pojedynku jest Serb i dlatego stawiam na jego zdecydowane zwyciestwo .
 
J 19

jajo

Użytkownik
moja pierwsza samodzielna analiza tenisowa, proszę o wyrozumiałość ????
Spotkanie: 1 set: Novak Djokovic - Tommy Robredo
typ: 2
kurs: 4,55 ✅
buk: centrebet
Dzisiaj na obiektach Flashing Meadows, w 2 pojedynku dnia na korcie Arthura Ashe, turniejowa trójka Novak Djokovic podejmie rozstawionego z piętnastką, Tommyego Robredo.
Novak wszedł w ten turniej jako jeden z głównych faworytów. W pierwszym spotkaniu pewnie pokonał Clementa, jednak już w drugiej rundzie, grając przeciwko zawodnikowi gospodarzy Kendrickowi, Djoko miał problemy. Pierwszy set (na który zwracam szczególną uwagę) wygrał dopiero w tie-breaku do 8. W kolejnym spotkaniu pierwszego seta Djoko już przegrał. Tie-break w tym secie na swoją korzyść rozstrzygnął Mario Cilic.
Tommy przed tym US Open nie osiągał dobrych wyników na hardzie w tym sezonie. Z Cilicem i Soderlingiem przegrał w drugich rundach turniejów w Toronto i Cincinnati, a już po pierwszym spotkaniu pożegnał się z olimpiadą na rzecz Seppiego. Na tym turniej radzi sobie jednak nadzwyczaj dobrze. Odprawił już z kwitkiem Zvereva, Safina i Tsongę. Na niekorzyść proponowanego typu przeze mnie, przemawia fakt, że z Miszą i Jo pierwszego seta rozstrzygał w 13 gemie, a Marat pierwszą partię wygrał.
H2H wynosi 3-1 dla Novaka. Jedyne zwycięstwo Tommy odnotował w pierwszym ich pojedynku, już trzy lata temu. W jedynym pojedynku na twardej nawierzchni Novak wygrał 2:1, przegrywając 1 seta, w ćwierćfinale zeszłorocznego turnieju w Rotterdamie.
Podsumowując, zobaczymy dziś spotkanie zawodników, którzy w nienajlepszy sposób wchodzą w mecz. Uważam, że zwłaszcza w pierwszym secie tego pojedynku, znajdujący się w dobrej formie Robredo może nawiązać równorzędną walkę.
__________________
 
J 0

jamar

Użytkownik
02/09/2008 - 18:30
Zdarzenie : Djokovic - Robredo (hc 0:2.5 seta)
Typ : Robredo +2.5 seta
Kurs : 1.91
Bukmacher : 10bet



Mecz o cwiercfinał singla męzczyzn US OPEN 2008. Rozstawiony z numerem trzecim serb Novak Djokovic zmierzy sie z hiszpanem , obecnie pietnastym w rankingu ATP Tommym Robredo. Faworytem oczywiscie turniejowa trójka. Jednak tak jak typowałem ciezki pojedynek z Cilicem tak teraz uwazam , ze moze byc podobnie. Obaj panowie stracili w tym turnieju w trzech rundach zaledwie po secie.

R32 Robredo, Tommy vs. Tsonga, Jo-Wilfried 3:0 7:6 6:2 6:3
R64 Robredo, Tommy vs. Safin, Marat 3:1 4:6 7:6 6:4 6:0
R128 Robredo, Tommy vs. Zverev, Mischa 3:0 7:6 6:2 6:1

R32 Djokovic, Novak vs. Cilic, Marin 3:1 6:7 7:5 6:4 7:6
R64 Djokovic, Novak vs. Kendrick, Robert 3:0 7:6 6:4 6:4
R128 Djokovic, Novak vs. Clement, Arnaud 3:0 6:3 6:3 6:4

Jak widać Robredo takze jest w formie. Tak pewne pokonanie Safina czy Tsongi musi budzic respekt. Djokovic gdyby gral to co gra najlepiej pewnie byłby juz dawno numerem 1 jednak jak wiadomo serb me czasami gorsze chwile na korcie. Momenty w ktorych popelnia sporo nie wymuszonych bledow. Oczywiscie jest faworytem w meczu z Robredo ale czy wygra 3:0? Wątpie. Robredo to solidny gracz ktory tu na US Open prezentuje sie swietnie. Moim zdaniem jednego seta hiszpan powinien ugrać bez problemow kto wie moze pokusi sie o wyelimnowanie numeru 3? Stać go na to.
 
hewitt_1 0

hewitt_1

Użytkownik
Spotkanie: Murray A. - Del Potro J.-M.
Typ: (DW) 3-1
Kurs: 4,10
Bukmacher: Betfair
Turniej wielkoszlemowy na nowojorskich twardych kortach wkracza w decydujaca faze w cwiercfinale zmierza sie Szkot Murray z Argentynczykiem Del Potro. Faworytem jest Murray, ktory ma rewelacyjny sezon wdrapal sie najwyzej w karierze bo na 6 miejsce w rankingu ATP. W Nowym Yorku rozkreca sie z meczu na mecz w 4 rundzie rozbil w 3 setach rewelacyjnego w tym sezonie Szwajcara Wawrinke. Dzisiaj podejrzewam, ze czeka go o wiele trudniejsze zadanie. Del Potro druga czesc sezonu ma wrecz niesamowita wygral 4 kolejne turnieje w Stuttgarcie, Kitzbuhel, Los Angeles i Washingtonie i dzisiaj nie jest bez szans na kolejne zwyciestwo. Obserwowalem kilka spotkan Argentynczyka w Nowym Yorku i przy swoich bardzo dobrych warunkach fizycznych mierzy prawie 2 metry jest niezwykle sprawny i zwrotny, jednak sadze ze Szkot posiada wiekszy asortyment zagran i mysle, ze dzisiaj zmiana rytma zagran i jednak grajac agresywnie z ciagiem do siatki pokona Del Potro w 4 setach.
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
Nadal-Fish ilość gemów 34,5
typ:2⛔
oj ciezko bedzie dzis rafie awansowac do polfinalu-jak mardy wytrzyma cisnienie to moze i sprawic niespodzianke-kurs na jego zwyciestwo 5,5 ciekawy i calkiem realny-osobiscie postawilem wiecej gemow w tym spotkaniu

A.Murray-Del Potro ilość gemów 40,5
typ:2✅
dwoch zawodnikow w szczytowej chyba formie--szykuje sie 5 setow -

EDIT:no i mardy nie wytrzymal - jego rakieta tez;)
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Zbyt dużo wróżkarstwa, zbyt mało matematyki
Dość dawno tu nie zaglądałem, gdyż znudziło mi się to forum przez zbyt mało inteligentnych modów, a szczególnie roxi którą chętnie bym zacytował w jej analizach typowo lanie wody i żadnych konkretów. (A potem płacz że ten turniej to żenada że kontuzje i inne takie)

Skupmy się jednak na bukmacherce, wg mnie najważniejszą sprawą jaką trzeba wziąć pod uwagę to kurs na dany typ (należy grać możliwie jak najwyższy kurs oferowany na świecie bez względu na sentymenty np do takich firm jak STS z prostego powodu, że to typowo złodziejskie firmy zaniżające kursy) drugą i ostatnią sprawą jaką należy brać to prawdopodobieństwo zaistnienia danego typu lub inaczej mówiąc szansa jaką dany typ ma na wygranie. (Mówienie że ten typ na 100% wejdzie jest oczywiście objawem głupoty i naiwności, gdyż nie ma takich typów)
Dopiero po zestawieniu tych dwóch spraw czyli kursu i szansy możemy zabierać się za typowanie.
To określenie szansy najlepiej procentowo każdy może zrobić na swój sposób choć są tacy którzy uważają ze się tego nie da obliczyć. (takich ludzi uważam za amatorów do potęgi)
Ja to obliczam na swój sposób na dużej liczbie prób ponad 1000 na zdarzenie. Tak więc moje prawdopodobieństwo może zawierać błąd statystyczny nie większy niż 2%. \

A oto moja analiza na dzisiejsze spotkania:

A.Murray - J.M. Del Potro 1.585-2.610
Szanse na to że wygra Murray wg moich wyliczeń wynoszą 68,28% na przeciwnika 31,72%

JEst to o tyle ważna informacja że przy tym kursie na Murray&#39;a zysk wynosi 8,22 % zarówno w przypadku jego wygranej jak i w przypadku jego porażki czyli niezależnie od wyniku jesteśmy do przodu natomiast gdybyśmy zagrali na Del Potro stracilibyśmy 17,20% nawet jeśli ten by wygrał.

R.Nadal - M. Fish 1,131-7,910
Analogicznie szanse na wygranie Rafy wg mnie: 94,82% na Rybę 5,18%
Jeżeli zagramy na Nadala nasz zysk niezależnie od wyniku wyniesie 7,24% natomiast jeżeli postawimy na Fisha stracimy aż 59,03% nawet jeśli jakimś cudem pokona Rafę.

Dla tych którzy nie rozumieją tych prostych wyliczeń wskazówka: 68% znaczy że na 100 tego typu zdarzeń wejdzie 68 a przegra 32 ; grając na wszystkie typy jednakową stawką będziemy określony procent do przodu lub w plecy czysta matematyka zero emocji, czy wygra czy przegra my i tak jesteśmy do przodu trzeba tylko wybrać własciwy typ. Pozdrawiam

Nie będę pisał juz stawek bo widze ze tylko ja tu gram powyzej 1000zl na mecz wiec to moze byc dla niektorych zbyt malo realne. Ale przyjmijmy ze gramy jednakowa stawką wszytkie mecze ewentualnie te gdzie kurs jest wysoki czyli tzw dwójki rozliczmy osobno i stawka 10 razy mniejsza.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Dla tych którzy nie rozumieją tych prostych wyliczeń wskazówka: 68% znaczy że na 100 tego typu zdarzeń wejdzie 68 a przegra 32 ; grając na wszystkie typy jednakową stawką będziemy określony procent do przodu lub w plecy czysta matematyka zero emocji, czy wygra czy przegra my i tak jesteśmy do przodu trzeba tylko wybrać własciwy typ. Pozdrawiam
O ile dobrze liczymy prawdopodobieństwo. Skąd mam wiedzieć, że twój system robi to dobrze? Ktoś kto pisze analizę słowną podaje argumenty za jednym bądź drugim zawodnikiem. Możemy się z nimi zgodzić bądź nie, ale jest podstawa do polemiki. W twoje liczby można jedynie wierzyć bądź nie wierzyć, nie da się z nimi polemizować, bo nie wiadomo jak je wyliczasz... Ja mogę napisać, że mi wyszło 87% do 13 % i tak jak Ty nie będę chciał zdradzić jak to wyliczyłem... I jak tu dyskutować o czymkolwiek?
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
ester tak jak pisałem już 2% błędu może być w lewo albo w prawo to jest proste robisz baze danych wpisujesz kurs i wynik potem zliczasz ile wygranych ile przegranych na danym kursie + ewentualnie własne współczynniki do tego i masz gotowe prawdopodobieństwo

Ester swego czasu zamieszczałem tu sporo tych typów z analizą szans jednak byłem banowany więc być moze przegapiłes ten moment ale mysle ze znajda sie na tym forum ludzie którzy pamiętają że był plus i to taki jaki miał być matematyki sie nie oszuka, może przegrać 10 meczów po rząd a ja i tak na swoje wyjde po 100 albo 200 meczach.
 
ester 87

ester

Użytkownik
ester tak jak pisałem już 2% błędu może być w lewo albo w prawo to jest proste robisz baze danych wpisujesz kurs i wynik potem zliczasz ile wygranych ile przegranych na danym kursie + ewentualnie własne współczynniki do tego i masz gotowe prawdopodobieństwo
No ja to rozumiem, ale podajesz liczby, które nie wiem nawet skąd się wzięły. Innymi słowy mówisz mi jedynie tyle: graj na tego bo się bardziej opłaca. I muszę Ci wierzyć na słowo, ani nie wiem jak to wyliczyłeś, ani nie wiem jak te wyliczenia sprawdzały się w przeszłości, nie wiem nic...

Ja mogę napisać: Stawiajcie na del Potro bo to się bardziej opłaca, z moich wyliczeń wyszło, że wygra na 56%! No i spróbuj to jakoś podważyć, odnieść się do tego... Cokolwiek.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Black C./Huber L. - Yan Z./Zheng J.
Typ:two:0
Kurs:2,25
Buk: BAH
Juz dzis cwiercfinal turnieju deblowego pan . Naprzeciw siebie stana pary Black/Huber i Chinska para Yan/Zheng . Jak dla mnie faworytkami sa Black i Huber , ktore ida w tym turnieju jak burza i specjalizuja sie tylko w grze deblowej , wygrywajac jak narazie wszystkie mecze bez starty seta:
01/09-08 R16 Black C / Huber L vs. Ditty J / Gullickson C 2:0 62 62
29/08-08 R32 Black C / Huber L vs. Hradecka L / Voracova R 2:0 64 61
27/08-08 R64 Black C / Huber L vs. Cetkovska P / Wickmayer Y 2:0 60 64
Natomiast Chinki stracily az 2 sety :
31/08-08 R16 Yan Z / Zheng J vs. Husarova J / Peng S 2:1 46 63 61
30/08-08 R32 Yan Z / Zheng J vs. Safarova L / Santangelo M 2:0 62 64
28/08-08 R64 Yan Z / Zheng J vs. Radwanska A / Radwanska U 2:1 36 63 62
Chinki meczyly sie juz w 1 rundzie z naszymi rodaczkami , siostrami Radwanskimi . Dla mnie w dzisiejszym spotkaniu tak jak w 3 wczesniejszych pewne zwyciestwo odniesie para Black/Huber i tak wlasnie stawiam
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
jeżeli postawimy na Fisha stracimy aż 59,03% nawet jeśli jakimś cudem pokona Rafę.
To jest po prostu MEGA! :-D Stawiamy na Fisha, Fish wygrywa, a my tracimy! :spokodfhgfh:
Gdzie jest Roxanne, bo ten maniak znowu wrócił. Czechmar, mniemam, że uważasz się za pro-typera i stałego ogrywacza buków. Według mnie powinno to się wiązać z inteligencją przewyższającą dżdżownicę, więc kiedy do Ciebie dojdzie, że z suchymi procentami masz prawo do podawania ich tylko TUTAJ.
Analiza procentowa okej, jeśli pokażesz nam jasno JAK to liczysz, bo póki co to jajo warte te Twoje pierdoły. I jeszcze to gadanie, że liczysz każde zdarzenie 1000 krotnie, wymiękam przy takich ludziach...
A w ogóle to widać mam zdolności wróżki i czarnoksiężnika, bo na analizach, jak je nazywasz &#39;lanie wody&#39; żyję całkiem dobrze...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
No znow sie zaczelo i co jaj z nim zrobic? Pisze glupoty jak zwykle i jeszcze atakuje innych czasem obraza, dostal ze 2 bany i dalej jest to samo czyli nic to nie daje, niech sie wypowie Gusto i Prasa co dalej z nim, nie chce sama rzadzic ale widze, ze znow bedzie wprowadzla piekielna atmosfere do tego dzialu.
Vader // Jak zdecydujecie to dajcie mi znać. Bo widać miesięczny ban to mało... Można dac na dłużej.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
A.Murray - J.M. Del Potro 1.585-2.610
Szanse na to że wygra Murray wg moich wyliczeń wynoszą 68,28% na przeciwnika 31,72%
JEst to o tyle ważna informacja że przy tym kursie na Murray&#39;a zysk wynosi 8,22 % zarówno w przypadku jego wygranej jak i w przypadku jego porażki czyli niezależnie od wyniku jesteśmy do przodu natomiast gdybyśmy zagrali na Del Potro stracilibyśmy 17,20% nawet jeśli ten by wygrał.
Nigdy tego nie pojmę. Przegrywam zakład i mam ponad 8% zysku?? ???? ???? ???? Czechmar, będą podobne bzdury jutro, będą kartki i kasowanie postów. Tyle powiem na Twoje &quot;sposoby&quot;, bo to chyba jedyna słuszna reakcja.
 
czechmar 0

czechmar

Użytkownik
Ok roxanne głupszym sie ustepuje a wy z prasa dalej nie rozumiecie ze mozna przegrac mecz i na nim miec zysk 8%? przeciez juz to tlumaczylem
Ale spróbuje jeszcze raz specjalnie dla Was kochani

mamy mecz o kursie 1,585 obliczamy że szansa na sukces wynosi 68% a więc zakładamy że po 100 takich meczach 68 będzie wygranych a 32 przegrane gramy na każdy z tych meczów taką samą stawkę załóżmy że 100zł

1 wygrany mecz daje nam zysk= 58,50zł 68 wygranych meczów 3978,00zł 32 przegrane mecze to 3200,00zł przegrane
I teraz uwaga drogie dzieci 3978,00 - 3200,00 = 778,00zł zysku podzielmy to przez liczbe meczy czyli 100

Mam nadzieje ze sie juz nie gniewacie ze was nazwalem malo inteligentnymi modami pozdro

Każdy mecz dał nam zarobić 7,78zł nie zależnie od wyniku teraz już jasne?
I nie ośmieszajcie się więcej skoro nie umiecie dodać odjąć i podzielić to wasz problem.
 
J 0

jamar

Użytkownik
03/09/2008 - 21:00
Spotkanie : Del Potro, Juan Martin - Murray, Andy (Pierwszy set)
Typ : A. Murray
Kurs : 1.57
Bukmacher : Bet365



Bardzo ciekawie zapowiada sie dzisijeszy pojedynek singla panów w którym zmierzą sie Andy Murray i Juan Martin Del Potro. Jak wiadomo obaj panowie nie przepadają za sobą co bedzie dodatwkoym smaczkiem tego pojedynku. Argentynczyk ostatnio jest w dobrej formie. Wygrał 23 mecze z rzedu jednak mimo wsyztsko ani razu w ciagu tych spotkan nie mierzyl sie z zawodnikiem klasy Murraya. Szkot takze jest w rewalacyjnej formie. Według mnie akutalnie to 4 siła w tenisie meskim. Jeszcze po spotkaniu z Melzleem kiedu Murray musiał sie bardzo meczyc by wygrac nie postawilbym raczej na niego dzis. Jednak po meczu 1/16 z Wawrinka i kapitalnej grze Murraya 6-1,6-3,6-3 jestem przekonany ,ze przerwie dzis passe Del Potro. Moim zdaniem od poczatk szkot zacznie grac na swoim najwyzszym poziomie i pewnie wygra pierwsza partie
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Spotkanie: Muller, Gilles +2.5 - Federer, R
Typ: 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: unibet
Analiza:
Pewnie nie tylko dla mnie ale i dla wiekszosci Muller jest wielka niespodzianka i zaskoczeniem w tym turnieju US Open. Jest 130 w rankingu i nie gra w tak prestiżowych turniejach jak czołówka ale trzeba przyznac ze tutaj prezentuje sie wspaniale. W drodze do pojedynku z Federerem pokonal takich zawodnikow jak Almagro, Hassa i Davydenko ( choć z nim to zawsze i kazdy juz w tej rundzie moze wygrac ???? ). Natomiast Federer ma cos do udowodnienia na tym turnieju. Stracil pozycje lidera w rankingu ATP na rzecz Nadala i pewnie by chcial ja jakos odzyskac. Szwajcar mial równiez kilku niezlych przeciwnikow np. Stepanka, czy Andreeva w 1/16 z którym wymęczył 3:2. Muller na pewno jest na gazie choć pewnie zmeczony juz troche bo grał jeszcze kwalifikacje do tego turnieju. Natomiast Federer widząc jak idzie i kogo pokonuje Muller musi miec pewne obawy. Sądzę ze Gilles jest w stanie urwac seta Szwajcarowi a moze nawet i ze dwa bo jednak sądze ze przegra w tym pojedynku ale nie do zera. Kurs jak najbardziej fajny i warty wykorzystania.
 
zamora 0

zamora

Użytkownik
Ok roxanne głupszym sie ustepuje a wy z prasa dalej nie rozumiecie ze mozna przegrac mecz i na nim miec zysk 8%? przeciez juz to tlumaczylem
Ale spróbuje jeszcze raz specjalnie dla Was kochani
mamy mecz o kursie 1,585 obliczamy że szansa na sukces wynosi 68% a więc zakładamy że po 100 takich meczach 68 będzie wygranych a 32 przegrane gramy na każdy z tych meczów taką samą stawkę załóżmy że 100zł
1 wygrany mecz daje nam zysk= 58,50zł 68 wygranych meczów 3978,00zł 32 przegrane mecze to 3200,00zł przegrane
I teraz uwaga drogie dzieci 3978,00 - 3200,00 = 778,00zł zysku podzielmy to przez liczbe meczy czyli 100
Mam nadzieje ze sie juz nie gniewacie ze was nazwalem malo inteligentnymi modami pozdro
Każdy mecz dał nam zarobić 7,78zł nie zależnie od wyniku teraz już jasne?
I nie ośmieszajcie się więcej skoro nie umiecie dodać odjąć i podzielić to wasz problem.
Ciekawe to co piszesz, ale tak się zastanawiam, to ma być 100 różnych meczów o podobnym kursie 1.58 (zawsze stawiasz 100 zł na kurs 1.585 w tych 100 zdarzeniach)? Na start potrzeba jedynie 10k zł (czyto teoretycznie można zmniejszyć zyski zmniejszając wkład - czyli to nie ważne), ale przy twoim liczeniu będzie problem jak procenty nie wpadną i zamiast tych 32 meczy przegranych będzie np 40 (czyli jedynie 8 nie po twojej myśli) meczy przegranych i przy twoim założonym wkładzie będzie straty 490 zł:&gt;
Cytuję i lekko liczby zmieniam:
&quot;1 wygrany mecz daje nam zysk= 58,50zł 60 wygranych meczów 3510,00zł 40 przegrane mecze to 4000,00zł przegrane
I teraz uwaga drogie dzieci 3510,00 - 4000,00 = -490,00zł zysku (straty) podzielmy to przez liczbe meczy czyli 100&quot;
I wtedy jak widać z czystego liczenia zaczynają się emocje ???? A nie daj jak tych &quot;niespodzianek&quot; zdarzy się więcej ????
A jak wiadomo to tylko sport... a niespodzianki się zdarzają nie rzadko ????
PS. A ten twój system liczenia nie jest jakoś skomplikowany, i w sumie cały system ciekawy ale jest jedno ale... &quot;niespodzianki&quot;...
 
C 89

cyt-555

Użytkownik
Witam. Dzięki Zamora, miałem właśnie zająć się pisaniem o koncepcji Czechmara, ale w 99% napisałeś [-aś] to co sam chciałem. Całkiem ciekawa teoria, jedna z wielu, ale bez wyjścia ze schematu błędu statystycznego.Żeby empirycznie ją sprawdzić trza by policzyć czas uzyskania określonego, oczekiwanego dochodu i na sucho to pojechać ze trzy kółka. Gdyby na 3 próby dwa razy wypaliło to można pojechać na mokro.
Coby wartość merytoryczna postu wzrosła, to dodam swój typek na dzisiaj.
Federer-Muller under
Gilles zrobił swoje, Gilles może odejść. Nie każdego dnia serwis siedzi, nie zawsze musi być kawior. Fred przepłynął wielką rzekę, Andrejeva , zagra na luzie i łatwo wygra. Pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom