>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP US Open 25.08-07.09 - analizy

Status
Zamknięty.
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
No ciekawa dyskusja się wywiązała odnośnie Federera, jako że jestem jego fanem i obserwuję dokładnie jego karierę od kilku lat pozwolę sobie zabrać głos, postaram się jak najbardziej obiektywnie. Dzisiejszy mecz z Djokiem pokazał że w grze Federera powoli idzie lepsze, mówię powoli bo do ideału wciąż daleko. Dzisiaj Roger znakomicie serwował i Djoko był w tej sytuacji bez szans mimo tego, że grał naprawdę dobry mecz. Jest jeszcze jeden fakt, na który nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, a który jest symptomem poprawy gry Federera mianowcie chodzi mi o jego zachowanie na korcie. Wiele razy w tym sezonie przegrywał mecze snując się po korcie, był zupełnie nieobecny, zniechęcony i zagubiony. Generalnie jego maniera na korcie charakteryzuje się bardzo stonowanymi i powściągliwymi reakcjami. Ale w tym turnieju mamy okazję obserwować zupełnie innego Rogera, który reaguje emocjonalnie, krzyczy, cieszy się i złości, raz nawet prawie rzucił rakietą o kort co w jego wykonaniu było dotychczas nie do pomyślenia. Te wszystkie reakcje znaczą tyle, że Roger zaczyna powracać do gry, że walczy i że tenis na nowo zaczyna sprawiać mu radość. Moim zdaniem jego kryzys wziął się w dużym stopniu z tego że on czuł się już znudzony ciągłymi zwycięstwami (nie licząc finałów RG z Nadalem) zgubił motywację, bo wygrywanie stało się dla niego czymś tak oczywistym, że przestał czerpać z tego radość. Utrata pozycji lidera rankingu i korony króla Wimbledonu była dla niego wielkim wstrząsem, ale dzięki temu będzie mógł odzyskać na nowo świeżość i postawić sobie nowe cele czyli odzyskanie utraconych tytułów wielkoszlemowych i pozycji numer 1 w rankingu.Moim zdaniem powodzenie tej operacji zależy w dużym stopniu od jutrzejszego finału, jeśli wygra to myśle że znowu będziemy oglądać wielkiego Rogera w najbliższych latach. Jeżeli przegra to o jego dalszej karierze zadecyduje początek następnego sezonu.

Przepraszam za moje grafomaństwo, ale miałem poprostu potrzebę wygadania się w tej kwestii, ponieważ Federer jest moim ulubionym tenisistą:jezora:
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
i

PS 1. Z calym szacunkiem ale nie pozjadalas wszystkich rozumów
Nie wolno napisac swojego zdnaia bo to oznacza ze ktos pozjadal wszystkie rozumy?! Nie badz zalosny. Napisalam tylko to co mysle o aktualnej sytuacji, kazdy ma prawo miec inne zdanie, jesli cos takiego mi zarzucasz to bardzo zle o Tobie swiadczy. Skup sie na temacie a nie personalnych docinkach. Kolega podemna napisal cos podobnego i jakos nie widze abys sie tak bulwersonal. Bez odbioru demagogu.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Nie wolno napisac swojego zdnaia bo to oznacza ze ktos pozjadal wszystkie rozumy?! Nie badz zalosny. Napisalam tylko to co mysle o aktualnej sytuacji, kazdy ma prawo miec inne zdanie, jesli cos takiego mi zarzucasz to bardzo zle o Tobie swiadczy. Skup sie na temacie a nie personalnych docinkach. Kolega podemna napisal cos podobnego i jakos nie widze abys sie tak bulwersonal. Bez odbioru demagogu.
Ewidentnie masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Nie zabraniam miec tobie wlasnego zdania tylko chodzi mi ze piszesz jakbys ty byla madra,zawsze miala racje a reszta to banda idiotów. O to mi chodzi , a nie o to ze masz inne zdanie. Jeszcze jedna sprawa, poznaj niektore slowa zanim zaczniesz ich uzywac(demagog) chyba nie do konca wiesz co to znaczy.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Brak slow na to co piszesz, wstydzilbys sie robic takie zarzuty osobie ktora podskrela, ze kazdy ma prawo miec wlasne poglady i wlasne zdanie oraz je tu przedstawiac. Zawsze kibice tenisa beda podzieleni i to ma spory sens. Bardzo dziennikarzy tenisowych na swiecie pisalo o koncu Feda lub konczu pewnej ery tenisa gdzie 2 Hiszpan wygrywa Wimbledon. I co kazdy pozjadal rozumy? Wedlug Towjej zalosnej teorii trzebaby zakazac wszysstkich wypowiediz publicznych bo kazde inne zdanie niz twoje oznacza, ze ktos pozjadla wszystkie rozumiemy. Pozdrawiac cie, moze bez lekarza sie nie obejsc w Twoim przypadku. To wlasnie wyzej napisalam po czym piszesz tak glupie zarzuty, smieszny jestes i wiecej nie bede wdawac sie w polemike z kims tak marnym bo szkoda na to czasu. Wyjatkowo liberalna jestem na poglady innych ludzi wiec nie czyn mi tak bezczelnych zarzutow na sile bo nie masz ani 1% racji.
 
P 15

panasik

Użytkownik
Brak slow na to co piszesz, wstydzilbys sie robic takie zarzuty osobie ktora podskrela, ze kazdy ma prawo miec wlasne poglady i wlasne zdanie oraz je tu przedstawiac. Zawsze kibice tenisa beda podzieleni i to ma spory sens. Bardzo dziennikarzy tenisowych na swiecie pisalo o koncu Feda lub konczu pewnej ery tenisa gdzie 2 Hiszpan wygrywa Wimbledon. I co kazdy pozjadal rozumy? Wedlug Towjej zalosnej teorii trzebaby zakazac wszysstkich wypowiediz publicznych bo kazde inne zdanie niz twoje oznacza, ze ktos pozjadla wszystkie rozumiemy. Pozdrawiac cie, moze bez lekarza sie nie obejsc w Twoim przypadku. To wlasnie wyzej napisalam po czym piszesz tak glupie zarzuty, smieszny jestes i wiecej nie bede wdawac sie w polemike z kims tak marnym bo szkoda na to czasu. Wyjatkowo liberalna jestem na poglady innych ludzi wiec nie czyn mi tak bezczelnych zarzutow na sile bo nie masz ani 1% racji.

nie wiem, za kogo Ty sie masz, niedosc ze gowniane masz typy to jeszcze uwazasz sie za guru, zawsze jak sie pojawiasz lub cos piszesz to piszesz to w takim sensie, ze kazdy nie ma racji i ze wszyscy sa beznadziejnie.. a jak ktos zwroci uwage to do lekarza wysylasz itp, nie wiem kto Cie tutaj trzyma jaka moderatora, jestes przemadrzala, masz gowniane typy, w temacie jest bajzel, zacznij kolezanko od siebie i troche POKORY

a Twoja ostatnia analiza dodtyczaca meczu djoko-fedex to szczyt BEZNADZIEJNOSC dla Ciebie tenis zatrzymal sie na wimbledonie i od tamtej pory nic sie nie ma prawa zmienic, jak czytam takie wypociny to mnie zbiera, od razu mowie ze sam gralem na fedaxa za gruba kase, kiedys byl tutaj lad i porzadek a teraz jeden wielki smietnik, czasami masz madre przemyslenia to nei jest tak ze we wszystkim sie nie zgadzam, ale spokorniej..
 
P 15

panasik

Użytkownik
Nadal-A.Murray
w grze 2:6,6:7,3:2
kurs 2,11 1,57

To co wyprawial Rafa na korcie wczoraj to poprostu nasuwa mi sie ze ma juz dosc jest zmeczony i mysli tylko aby jak najszybciej odpasc . Zaden z tej 2 zawodnikow nie jest godny gry z wielkim Rogerem wynik finalu juz teraz mozna pewnie typowac Federer wygra . Mysle ze mecz zakonczy sie zwycieztwem Murraya 3;1 i .
chcial odpasc? a ogladales mecz? w pewnych moentach wydaje mi sie ze to murray jest szybszy, ma wygrywajace uderzenie, znacznie lepszy serwis.. tylko psychike nadal ma niesamowice mocna i w decydujachy momentach w secie gdzie murray mial 7 brejk pointow, ale tie brejk zakocnzyl sie sprawiedliwie.. nadal zrobil duze postepy na hardzie, ale mysle ze w tym meczu gora bedzie murray, zobaczymy jak bedzie po przerwie, jezeli murray wyjdzie skoncentrowany to moze skonczyc w 3 setach.. nadal bedzie walczyl, jeszcze duzo moze sie wydarzyc, ale nie pisz ze chcial jak najszybciej odpasc, bo to nie jest prawda ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
nie wiem, za kogo Ty sie masz, niedosc ze gowniane masz typy to jeszcze uwazasz sie za guru, zawsze jak sie pojawiasz lub cos piszesz to piszesz to w takim sensie, ze kazdy nie ma racji i ze wszyscy sa beznadziejnie.. [/.quote]

Gowniane... podaj swoje wykaz sie, umiesz tylko krytykowac i obrazac innych, pokaz swoj temat z wielkim plusem skoro jestes taki madry.

a jak ktos zwroci uwage to do lekarza wysylasz itp, nie wiem kto Cie tutaj trzyma jaka moderatora, jestes przemadrzala, masz gowniane typy, w temacie jest bajzel, zacznij kolezanko od siebie i troche POKORY
Do czego ta pokora? Podaj moj cytat w ktorym pisze, ze nikt inny nie ma racji a tylko moje zdanie ma sens? Nie znajdziesz takiego cytatu wiec jestes klamca.

a Twoja ostatnia analiza dodtyczaca meczu djoko-fedex to szczyt BEZNADZIEJNOSC dla Ciebie tenis zatrzymal sie na wimbledonie i od tamtej pory nic sie nie ma prawa zmienic, jak czytam takie wypociny to mnie zbiera, od razu mowie ze sam gralem na fedaxa za gruba kase, kiedys byl tutaj lad i porzadek a teraz jeden wielki smietnik, czasami masz madre przemyslenia to nei jest tak ze we wszystkim sie nie zgadzam, ale spokorniej..
Jakos nie widzialam Twojej analizy a PO MECZU atakujesz kogos bo byl inny wynik, zenujace i dziecinne, skoro masz taka awersje do tego co pisze to po co czytasz zalosniku?

GRales Fedexa za gruba kase, gdzie jest typ i analiza? NIE MA, nagle po mecuz piszesz, ze cos grales buahahah zalosne. Jestes malutkim czlowiekiem ktory tylko kazdego krytykuje, dorosnij.
 
krzysztopis 0

krzysztopis

Użytkownik
Wypowiem się jako wielki entuzjasta tenisa.
Roxanne jest zdecydowanie najlepiej zaznajomionym użytkownikiem z dyscypliną, o którą się spieracie. Jestem zażenowany kiedy kompletnie anonimowi użytkownicy, których typy nigdy nie ujrzały światła dziennego, zarzucają cokolwiek Roxanne. Jestem tym bardziej zły, że Roxanne społecznie pomaga swoją wielką aktywnością na forum innym użytkownikom, nie mogąc spać spokojnie kiedy nie napisze w poszczególnym dniu jakiejkolwiek analizy. Jeśli chodzi o mnie, nie mogę zrozumieć dlaczego to robi, dlaczego nie odpuści po tego typu wypowiedziach kompletnych ignorantów. Wiem jedno, że bez niej dział tenisa by nie istniał. Nie chodzi tylko o pisanie dla pisania. Ona rzeczywiście tym żyje. Interesuje się tenisem od lat i wiedza pseudo-znawców cieszących się z powodzenia swojego typu po meczu pomiędzy Federerem a Djokovicem(!) nie równa do pięt Roxanne. Już nie chcę pisać o tym, że żaden z was w życiu nie miał do czynienia z tenisem czy o tym, że żaden z was nie uczestniczył w życiu w jakimkolwiek turnieju. Uprzedzę wasze żenujące odpowiedzi mówiące o tym, że pragnę upodobać się obiektowi ataków, ponieważ nie przepadamy za sobą a piszę to absolutnie obiektywnie. Zatem apeluję do wszystkich zawistników aby uaktywnili się w dziale i udowodnili swoją wielką wiedzę. Oczywiście naiwny apel, ponieważ żaden z nich tego nie uczyni, bo takiej wiedzy nie posiada. Dlatego zmorzony proponuję Roxanne by nie reagowała na jakiekolwiek zaczepki grupy &quot;typerów&quot; i robiła swoje...
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Zupełnie sie nie zgadzam z waszymi analizami. Cała masa zdan naciąganych jakby Federer grał z jakimś przecietnym graczem. Już w poprzednio jak pisałam, że nie ma poważnych kontuzji Serb to już kilka osób na siłe musiało skomentować, że jest inaczej i kto miał racje? Kontuzje miał? Było coś widać w spotkaniu z Roddickiem? Juz nie chciałam odpowiadać na te zaczepi lecz ewidetnie na siłe było to pisanie bo fakty są inne.
Widzisz tylko ty masz racje i tylko ty wiesz jakie sa fakty( a fakty sa inne). Nie pozwole zeby jakas ignorantka ktora nie wie co znaczy slowo demagog a jednak go uzywa (chyba aby pokazac swoja ,,mądrość&#39;&#39;) nazywala mnie kims marnym i kierowala mnie do lekarza po tym jak nie zgodzilem sie z twoim zdaniem, ja ciebie nie obrazam kolezanko . Teraz przegielas pale i tylko pokazalas swoja bezczelnosc i zarozumialosc. Nie pisze tego na priv bo jesli szanowna kolezanka ma ochote pisac takie rzeczy o mnie na forum to ja tez tu odp. Ja tobie nie ublizylem w zadnym momencie, poprostu nie zgodzilem sie z twoja opinia a ty sie bulwersujesz. Widocznie twoj poziom to wyzwiska i chamskie docinki ,bo inaczej tego nazwac nie mozna.
 
capone 0

capone

Użytkownik
Maroon nie wchodz w polemike z Roxanne bo zostaniesz juz
znokautowany w pierwszym starciu po co ci to ?
Trzeba mierzyc sily na zamiary, ona wykonuje wiele swietnej pracy
w tym dziale i jest jedyna osoba ktorej opinie na temat tenisa
biore pod uwage przy analizie swoich typow.

Federer ma sie dobrze i idzie po zwyciestwo w US OPEN
Na Playstation 2
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Poczekałem, przemilczałem i wtrące swoje 3 słowa. Od początku turnieju moim faworytem do zwycięstwa jest Fed. To jest wciąż wielki gracz, z resztą, nigdy takim nie przestał by. Ma chwile rozkojarenia, ale to nic nowego u niego. Nadal czaruje wieloma niesamowitymi zagraniami, pewnie utrzymuje swoje podanie ( zazwyczaj:p ). Nie widzę dla niego z pozostałych dwóch graczy rywala...no ale zobaczymy końcówkę spotkania Rafy i Murraya. Póki co to Rafa gra tak sobie, nie leży mu ten hard i to widac gołym okiem. Złamał stereotyp że nie lubi grassu, ale na hardzie jeszcze poczeka na zwycięstwo. Murray? Gra tak, że odechciewa mi sie oglądac spotkanie. Nudno, jego taktyka polega na tym, żeby przebic i dac rywalowi szansę na błąd. Nie zapamiętałem z tego turnieju chyba żadnej efektownej akcji. Może raz ładnie minął crossem Del Potro. W każdym razie ja życzę Fedowi jak najlepiej.
Co do najeżdżania na Rox...bez niej ten dział by nie istniał w takim wydaniu jak jest teraz. Oczywiście żadne z nas tzn Rox Gusto i ja, świętą krową nie jest. Można wdawac się z nami w polemikę, przecież między sobą też czasem niezgadzamy się co do opini, to normalne. Ale nie wjeżdżac mi tu na siebie, bo skończy się robienie konkursów itp. Robimy to wszytsko dla WAS, my nic z tego nie mamy. Tak samo wygląda sprawa pilnowania porządku na forum. Dlatego z szacunkiem proszę zwracac się do Roxanne, chocby ze względu na trud jaki wkłada w to, aby ten dział żył i rozwijał się w dobrym kierunku.
 
M 0

maciasb

Użytkownik
Rafa to ciągnie z 0:2, jak wygra ten mecz z Murrayem to wygra całe USOpen. Taka przerwa jednodniowa w trakcie meczu naprawdę potrafi wiele zmienić i nie mówię tutaj tylko o osłabieniu formy Murraya, ale przede wszystkim Nadal zacznie grać inny tenis (ten z poprzednich rund). 3 set dla Nadala, a co dalej? Zapraszam do TV.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Murray grał niesamowicie. Super wymiany, jakże inaczej grał Szkot niż z Del Potro. Agresywnie, kontrolował wymiany...Rafa po prostu nie mógł zrobic nic. Nie potrafił przewidziec gdzie zagra piłkę Andy. Nie lubię Szczura, ale dzis wrażenie jego gra mogła robic niewątpliwie. Kto wygra finał?? Fed bez dwóch zdań ????
 
M 0

maciasb

Użytkownik
Jeden z niewielu meczy, w których Nadal grał na heblu, co było widać nie tylko po jakości wykonywanych uderzeń ale tez po doborze schematów i zagrań. Po prostu nie wiedział co grać i co zagra Murray.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Murray grał niesamowicie. Super wymiany, jakże inaczej grał Szkot niż z Del Potro. Agresywnie, kontrolował wymiany...Rafa po prostu nie mógł zrobic nic. Nie potrafił przewidziec gdzie zagra piłkę Andy. Nie lubię Szczura, ale dzis wrażenie jego gra mogła robic niewątpliwie. Kto wygra finał?? Fed bez dwóch zdań ????

Jeśli Andrzej zagra tak jak z Rafałem to Express bedzie w ciężkich tarapatach, myslę że Murray + 4 lub jescze lepiej over gemowy można próbować tutaj ????
 
P 15

panasik

Użytkownik
witam, co do wygranej fedexa nie jestem pewien.. hmm ogldalem oba spotknia polfinalowe.. federer ma duzo lepszy serwis od nadala, to go ratuje, ale murraya bym nie lekcewazyl, jest niesamowicie szybki serwisem wcale od fedexa nie odstaje.. mysle, ze moze zadecydowac dyspozycja dnia, po ilosci brejk ponitow mozliwych murraya widac ze rowniez szans moze byc sporo z fedexem, nadal jest mistrzem wychodzenie z opresjim koncentruje koncentruje sie przed uderzniem i dzisiaj w decydujacych momentach nawet pare asow zasadzil.. fakt ze murray mocno pomagal czasmi.. a fedex jest inny pierwszy serwis nie wszedl, od razu 2 puszcza wlasciwe bez koncentracji, jezeli murray bedzie mial co najmniej polowe szans na brejk ponity co mial w mecuz z nadalem, to mecz moze wygrac.. obaj panowie jak cos im nie idzie to potrafia bic w siatke lub duze auty.. final bedzie na pewno ciekawy sercem za fedexem, glowa podpowiada ze murray jednak.. gdyby final bym nadal-fedex tutaj mimo wszytsko fedex..


co do roxane fakt troche przesadzilem, co do pisania typkow to nie chce i nie moge raz z powodu obecnosci na forach zamknetych, dwa ze podobnie jak roxane by nie chcialo mi sie dyskutowac i denerwowac, pisze czasem jakies przemyslenia z sentymentu, nic nie wnosza bo nie ma typkow takze zaprzestane, ale nie uwazam ze roxane jest nietykalna i nic jej zlego powiedziec nie mozna, nikt nie jest bez winy to tyle.. a co do capone.. Ty zawsze byles przemadrzaly.. glupie stwierdzenie ze chyba na playstation2.. to uwazasz ze dojscie do fianlu nie jest zmierzaniem do wygranej w US open? pokonal djkovica zmeinil usposobienie, walczy, jest juz w finale a Ty dalej uwazasz ze to nic, pewnie sam w zyciu wszystko wygrales.. ale na playstation 2
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Federer - Murray
Typ:1
Kurs:1.50
Wielki fnal US Open, ze skladów polfinalowych wnioskowalem ze taki final mozemy zobaczyc. Djokovic nie gral nic, Nadal podobnie niczym nie zachwycal. Federer miewal swoje chwile slabosci ale jakos z tego wybrnąl (choc w meczu z Andreevem bylo nie za ciekawie) i rozegral najlepszy mecz turnieju ogrywajac Djokovica, Federer imponuje serwisem, coraz lepiej BH, FH bardzo dobry, w meczu z Serbem troszke slaba gra przy siatce co akurat bardzo mnie zdzwilo. Watpie aby Szwajcar mial drugi rownie slaby dzien jesli chodzi o Volley, dzis powinno byc juz wszystko ok z gra przy siatce. Federer zaczyna coraz lepiej grac z glebi kortu , nie ma juz tylu glupich niewymuszonych bledów, za to duzo pilek wygrywanych(Mecz z Djokovicem - 51 W , 28 UE) . Federer zaczyna grac jak kiedys, w waznych momentach zagrywa najlepsze pilki co jest naprawde wazne w jego grze, swietny 1 serwis ktory trzyma cala gre Szwajcara dajac mu kolosalna przewage nad rywalami. Murray swietnie radzil sobie z serwisem Nadala, ktory jednak jest o wiele slabszy niz serwis Federera. Murray rozszalal sie w polfinalowym pojedynku jesli chodzi o dwa elementy gry, serwis i return ( Serwis- 78% wygranych pilek po 1 podaniu ,21 asów oraz najlepszy jak dotad procent trafionego 1 serwisu 64%) Jezeli Murray chce nawiazac walke z Federerem to musi serwowac rownie dobrze a moze i lepiej , na tak zabojcze returny jak z Rafą bedzie mogl pozwolic sobie sporadycznie bo nawet 2 serws Rogera jest doskonaly.Murray fascynuje mnie swoja madroscia w rozgrywaniu pilki , jest to gracz ktory widzi bardzo duzo na korcie , to jest bardzo wazne w jego grze i dzis musi grac rownie madrze i dokladnie jak w meczu z Nadalem. O wyniku spotkania powinno zadecydowac to czy Federer nie da sie wciagnac w gre Murraya, wiadomo Szkot bardzo lubi wymiane z glebi kortu. Federer w polfinale czesto niepotrzebnie oddawal Djokovicowi inicjatywe i gral z nim z glebi kortu przebijajac bardzo pasywnie, wiekszosc takich akcji konczyla sie pkt Serba. Szkota trzeba zaatakowac , grajac mocno i gleboko z glebi kortu ofensywymi uderzeniami, badz o ile przytrafi sie dobra okazja czesto ruszac do siatki. Zapowiada sie fascynujacy final, obaj swietnie sie czuja w malych grach pod siatka, w takich intuicyjnych wymianach z Volleya, napewno takie akcje beda ozdoba tego spotakania. Licze ze Federer wygra przede wszystkim dzieki serwisowi i lepszej grze w ataku. Jezeli Federer nie bedzie mial swojego dnia to moze byc roznie aczkowliek nie liczylbym na to, jest zmoblizowany aby pokazac ze wciaz sie liczy w swiatowym tenisie i zechce wygrac 1 wielkoszlemowy turniej w roku. Murray tez glodny zwyciestwa , kazdy zna jego charakter , porywczy chlopak ktory nie odda niczego za darmo, martwie sie czy tylko Andy nie zacznie miec do wszystkich pretensji kiedy zacznie przegrywac, wyzywanie trenerów i wszystkiego obok niego(lacznie z rakieta i siatke ktore tez czasami sa winne:jezora54 ???? to jego specjalnosc. Jest to jednak Final wielkiego szlema i nie takie rzeczy sie zdarzaly wiec nie odbieram szans dla Murraya, ma swietny turniej wiec napewno powalczy. Stawiam jednak na Federera.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ta Twoja analiza maroon nie jest taka hmm pewna. Nie odbierasz szans na zwycięstwo Szkotowi. Ja odbieram je Fedexowi, czytaj niżej dlaczego...
Spotkanie: Roger Federer - Andy Murray
Typ: 2
Kurs: 2.9
Bukmacher: bwin
Analiza: Dla mnie faworytem tego spotkania jest Szkot. Cieszy mnie bardzo faworyzowanie przez bukmacherów Szwajcara. Może dlatego, że wygrywał tu przez ostatnie pięć lat. Każda passa ma swój koniec. W tym roku Djoko zabrał mu Australian Open, Nadal Wimbledon, a Murray zabierze mu US Open i wielki Fedex zostanie bez wielkiego szlema. Dlaczego? Otóż młody Szkot potrafi grać z Rogerem. Dwa razy już go pokonał no ale wiadomo, że statystyki nie grają więc nie będę tu ich przywoływał. Warto jednak spojrzeć na Fedexa w ten sposób, ze niektórzy gracze mu nie leżą. Tak jak Nalbi ograł go pod koniec zeszłego roku chyba ze trzy razy tak Murray ogra go dzisiaj wieczorem po raz trzeci. Szkot to moim zdaniem niewątpliwie najmądrzejszy tenisista z czołówki światowej. Jak podkreślali wczorajsi komentatorzy meczu z Nadalem, Murray jest &quot;big clever&quot;. Widać to było na korcie. Bezradny Nadal próbował ratować się siłową grą, jednak na Szkota to nie wystarczy. Andy dochodził do trudnych i szybkich piłek i potrafił w fenomenalny sposób zagrać piłkę tam, gdzie nie spodziewał się tego przeciwnik. To właśnie jego mądrość w grze. Andy jest bardzo charyzmatycznym graczem i moim zdaniem jednym z najbardziej utalentowanych. Kiedy ogrywał pierwszy raz Fedexa 2 lata temu, każdy się nim zachwycał, później przyszła jakaś kontuzja i światek tenisowy jakby o nim zapomniał. Teraz widać, że Andy jest w życiowej formie. To w jaki sposób ograł Nadala robi wrażenie. Nadal był po prostu bezradny. Andy nie boi się finezyjnych i bardzo trudnych zagrań. Próbuje grać np. drop shoty z bardzo trudnych piłek. Wiadomo, że nie zawsze mu to wychodzi jednak kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Będzie to niewątpliwie wspaniałe i chyba raczej nie krótkie widowisko, święto tenisa. Roger będzie bardzo zestresowany, to on będzie miał więcej do przegrania niż Andy do wygrania. Jak już wspomniałem może zostać bez zwycięstwa w Wielkim Szlemie w tym roku, co będzie dla niego wielką porażką. Murray to młody walczak i zrobi wszystko żeby upokorzyć Fedexa. Jeszcze kilka słów o Rogerze. Oglądałem jego mecz z Djoko i poza dosłownie kilkoma ładnymi zagraniami i dość dobrym serwisem, nie zachwycił swoją grą tak jak to robił jeszcze rok czy dwa lata temu. Roger już lata świetności ma za sobą. Przegrałby w półfinale z Djoko, gdyby młody Serb grał na 100% swoich umiejętności tak jak w AO. Jednak Djokovicovi brakowało świeżości i polotu w grze dlatego to on przegrał ten mecz a nie Fed go wygrał. Fed w obecnej formie jest według mnie za słaby aby pokonać rewelacyjnego Murraya. Kurs jaki wystawia teraz bwin to ogromny prezent. Polecam.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Ta Twoja analiza maroon nie jest taka hmm pewna. Nie odbierasz szans na zwycięstwo Szkotowi. Ja odbieram je Fedexowi, czytaj niżej dlaczego...
Szkot to moim zdaniem niewątpliwie najmądrzejszy tenisista z czołówki światowej. J
Podpisuje sie obiema rekami pod zdaniem ze Murray to najmadrzej grajacy zawodnik , bez dwoch zdan, Twoja analiza swiadczy ze bardzo wierzysz w Murraya i jestes pewny tego typu, tak jak napisales w 1 zdaniu ja nie jestem do konca przekonany ze Federer bedzie zwyciezcą , ale finalu nie mozna nie obstawic:-D, napisalem wiec obiektywnie , co przemawia za Murrayem a co za Federerem . Twoja analiza jest bardzo dobra i mysle ze przekona kazdego kto sklanial sie za Szkotem. Ja jednak spróbuje na Szwajcara choc nie jestem tego pewien w 100% . Masz racje nie odbieram szans dla Murraya, to przeciez swietny tenisista.Nie jestem do konca pewien co zrobi Federer ale stawiam na nigo i wierze w niego bo jest wielkim mistrzem , a final moze tego mistrza pobudzic do lepszej gry. Pozdrawiam:-D
 
pts 24

pts

Użytkownik
Podpisuje sie obiema rekami pod zdaniem ze Murray to najmadrzej grajacy zawodnik , bez dwoch zdan, Twoja analiza swiadczy ze bardzo wierzysz w Murraya i jestes pewny tego typu, tak jak napisales w 1 zdaniu ja nie jestem do konca przekonany ze Federer bedzie zwyciezcą, ale finalu nie mozna nie obstawic:-D, napisalem wiec obiektywnie , co przemawia za Murrayem a co za Federerem . Twoja analiza jest bardzo dobra i mysle ze przekona kazdego kto sklanial sie za Szkotem. Ja jednak spróbuje na Szwajcara choc nie jestem tego pewien w 100% . Masz racje nie odbieram szans dla Murraya, to przeciez swietny tenisista. Pozdrawiam:-D
Bym się pozwolił nie zgodzić. Fakt, że finał to święto dla fanów tenisa, ale z bukmacherskiego punktu widzenia to często &quot;fifty-fifty&quot;, lub coś w okolicach tego. Zwykle trudno jest przewidzieć wyniki finału. To taki trochę totolotek i nie mówię tylko o tym konkretnym przypaku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom