>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP US Open 25.08-07.09 - analizy

Status
Zamknięty.
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Rafael Nadal - Bjorn Phau over 26.5 gema @ 1.80 ✅
Rafa jak to Rafa, w pierwszych rundach często gra na pół gwizdka, co i tak spokojnie pozwala na wygrane z rywalami. Bjorn Phau ma jeden z lepszych technicznie backhandów, to solidny zawodnik, dodatkowo po kwalifikacjach. Na zwycięstwo w secie nie ma żadnych szans, ale ugra 9 gemów w meczu, w ciągu 3 setów, na pewno go stac.

Ryan Sweeting - Roko Karanusic 1 @ 1.62
⛔
Ryan po kwalifikacjach, dużo gra na hardzie, na pewno da z siebie wszystko przed własna publiką. Tym bardziej, że trafił na przeciwnika, który spokojnie jest do przejścia. Roko w tym roku na hardzie grał tylko na AO, potem ani razu nie miał styczności z tą nawierzchnią.
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
Spotkanie: Hanescu V. - Montanes A. (-1.5/+1.5)
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Spotkanie dzisiejsze zapowiada się niezwykle interesująco...Hanbescu to obecnie 54 rakieta ATP, Montanes zajmuje obecnie 59 miejsce...jak widzimy panowie są blisko siebie w rankingu...
A tak wygląda historia pojedynków między nimi:

Cytat:
14/03-08
Cytat:
Pacific Life Open, Indian Wells, USA R128 Ameryka Kort twardy otwarty Hanescu, Victor 1:2 61 46 46 13/09-07 BCR Open Romania , Bukareszt, Rumunia R16 Europa Kort ziemny Hanescu, Victor 0:2 36 26 16/07-07 Dutch Open Tennis, Amersfoort, Netherlands R32 Europa Kort ziemny Hanescu, Victor 1:2 67 64 67 05/05-07 Internazionali BNL D Italia Kwalifikacje, Rzym, Włochy R32 Europa Kort ziemny Montanes, Albert 2:0 64 64 30/08-05 US Open, Men R128 Ameryka Twarda Montanes, Albert : 64 36 63 21 01/08-05 IDEA Prokom Open, Poland R32 Europa Cegła Hanescu, Victor 1:2 67 75 36
Bilans póki co 4:2 na korzyść Rumuna...typ na handi +1,5 w takim pojedynku jest jak złoto...czemu ? w US Open gra się do 3 wygranych setrów...niekiedy są to mordercze pojedynki gdzie nie tylko psychika ale i kondycja odgrywa niezwykle istotną rolę...
Prześledźmy zatem formę Hanescu:
New Heaven, USA, Ameryka 20/08-08 R16 Hanescu, Victor vs. Andreev, Igor 0:2 46 57 19/08-08 R32 Hanescu, Victor vs. Gremelmayr, Denis 2:1 67 76 62 Pekin Igrzyska Olimpijskie, Chiny, Azja 12/08-08 R32 Hanescu, Victor vs. Monfils, Gael 0:2 46 67 11/08-08 R64 Hanescu, Victor vs. Bolelli, Simone 2:1 75 36 64
Jak widzimy olimpiadę a także turniej w New Heaven kończył na 2 rundach...Montanes prezentował się tak:
New Heaven, USA, Ameryka 19/08-08 R32 Montanes, Albert vs. Gicquel, Marc 0:2 57 36 17/08-08 R64 Montanes, Albert vs. Devilder, Nicolas 2:0 76 75 San Marino, Europa 25/07-08 Ćwierćfinały Montanes, Albert vs. Volandri, Filippo 1:2 26 63 67 24/07-08 R16 Montanes, Albert vs. Hrbaty, Dominik 2:0 61 64 22/07-08 R32 Montanes, Albert vs. Villagran, Cristian 2:0 64 63
Też bez rewelacji...jednak obserwowałem jego grę i musze powiedzieć, że w New Heaven był myślami już właśnie na kortach US Open stąd porażka z Gicquelem który dodatkowo zagrał bardzo dobry mecz...Hanescu nie jest w formie, wydaje mi się, że Montanes przy maksymalnej koncentracji jest w stanie ten pojedynek rozstrzygnąc na swoją korzyść...ja liczę, że jeśli nie wygra to ugra tutaj 2 sety ???? kurs bardzo zachęcający, a pojedynek zapowiada się niezwykle ciekawie, Montanes ma szansę na 2 rundę a jak wiemy jest to tenisista którego stać na dużo więcej, Hanescu natomiast pewnego pułapu już nie przeskoczy i ja tego zawodnika w US Open jakoś nie widzę...stawiam +1.5 na Montanesa i będę go mocno dopingował dziś :smile:
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Reynolds - Zib ✅
Verdasco - Kunitsyn ✅
Safin - Spadea ✅
Devilder - Andujar ✅
Seppi - Lee ✅

Kursy są mniej wiecej podane u mnie w temacie, z tych kuponów to mecze planowo na dziś. Krótko, bo naprawde ma ko czasu, Zib ma stracony rok i już się z tego letargu nie podniesie. Za jakiś czas zajmie się pewne szkoleniem w Pradze gdzie mieszka i trenuje. Kariera Czecha już się kończy chociaż jeśli będzie przechodzić 2-3 rundy w challengerach to możliwe, że jeszcze rok-dwa pogra, góra trzy. Reynolds jeden z najlepszych sezonów w karierze, ma braki w postaci słabego BH i nie zawsze dobreog ustawienia się do piłki stąd taki a nie inny ranking, obecnie dużo lepszy niż Zib, jeden wygrany set przez Ziba bardzo realny, dwa już mniej. Verdasco w życiowej formie, 3:0 najbardziej realne, Kunitsyn z drugiego serwisu ma strasznie słabe statystyki, często na granicy 40%. Safin to zawsze zagadka, ostatnia jego porażka z Gremelmayerem odbyła się w dziwnych okolicznościach, po dobrym pierwszym secie nagle przestał grać. Myśle, że nie podejdzie tak samo do US Open i dziadka Spadee pokona, 5 setówka mnie nie zdziwi ale porażka Marata już tak. Przeciw Lee gram ze względy na dwa elementy. Kontuzje Koreanczyka oraz jego niską formę. Wyżej już wspomianłam gdzie kreczował, więc praktycznie od Roland Garros nic nie gra. Seppi zawsze zle grał na USO, skoro ma najlepszy sezon w to chyba czas przełamać złą passę.
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
???? S. Warburg - J. Tipsarevic
▶ Typ: 2
▶ Kurs: 1.22

- Serb Janko Tipsarevic (obecnie 45 w rankingu ATP) od jakiegoś czasu uchodzi za wielki, aczkolwiek nie spełniony talent. Wszyscy zarzucają mu, że gra ładnie technicznie, ale nieskutecznie (głównie ze względu na dużą ilość popełnianych błędów własnych). Moim zdaniem Tip, to zawodnik grający bardzo emocjonalnie, często zrażający się niepowodzeniami, ale potrafiący w odpowiednim momencie zaryzykować. Ma wszystko czego potrzebuje wielki tenisista, brakuje tylko stabilizacji i &quot;tego szczegółu&quot;, który cechuje mistrzów. Wyniki Serba w ostatnim czasie nie robią większego wrażenia, poza czwartą rundą Wimbledonu późniejsze turnieje na hardzie kończył dość szybko przegrywając z graczami, którzy na pewno są w jego zasięgu (Mahut, Moya - Tip grał z kontuzją stopy i chodząc po korcie przegrał po walce 6:7, 5:7, Rochus). Jego dzisiejszy przeciwnik, o rok starszy Sam Warburg (169) rzadko wychyla nos poza Challengery (bez rewelacji, dwa finały w Mexico City i Yuba City raczej nie powalają patrząc na przeciwników) a jeśli nawet to robi to z miernym skutkiem. Ostatnio ponadto nie jest w najwyższej formie, gdyż w dwóch turniejach odpadł w pierwszej rundzie, co obrazuje jego spadek w rankingu ATP. Dzisiaj myślę, że kluczem do zwycięstwa Serba będzie jego bardzo dobry serwis - w tym elemencie bije Amerykanina na głowę. Tip ma 82% wygranych gemów przy swoim serwisie przy tylko 74% Warburga, w pozostałych statystykach serwisu również ma sporą przewagę. Różnicę poziomów w serwisie najlepiej obrazuje to zestawienie. Obaj panowie spotkali się już raz w 2006 roku i wówczas górą był Tipsarevic wygrywając 6:4, 7:6 - mecz rozegrany na twardej nawierzchni Indian Wells, dobry serwis i niezły return zdecydowały o wygranej (szczegóły meczu). Janko, czas w końcu zacząć wygrywać!


???? S. Ventura - J. Tsonga
▶ Typ: 2
▶ Kurs: 1.25

- Jo Wilfried to dla mnie zawodnik stworzony do wielkich turniejów. Nie startuje za często, skupia się na tym co uważa za najważniejsze i wychodzi mu to całkiem nieźle. Ostatnio miał 3-miesięczną przerwę z powodu kontuzji kolana (z żalem musiał opuścić French Open). Dzisiaj powraca i miejmy nadzieje nie będzie miał więcej problemów z kolanami a rozbrat z tenisem i głód zwycięstw powinny być handicapem na jego korzyść. Rywal Francuza, Santiago Ventura przyjechał na US Open chyba tylko z obowiązku. Łącznie w tym roku wystąpił na twardej nawierzchni cztery razy i tyleż samo razy przegrał (kolejno z T. Alvesem, Acasuso, Del Potro i Tipsarevicem) - występuje praktycznie tylko na clayu. Tsonga dzisiaj powinien zmiażdżyć starszego o 5 lat Hiszpana swoim atomowym serwisem (zestawienie serwisów &quot;Dawida i Goliata&quot;). Dodam jeszcze tylko, że w niedawnym meczu między nimi na clayu wygrał Tsonga 6:3, 6:3. Dzisiaj nie widze innej możliwości jak szybkie zwycięstwo Francuza, który raczej nie powinien dać się przełamać.


???? M. Cilic - J. Benneteau
▶ Typ: 1
▶ Kurs: 1.2

- W meczu Cilic - Benneteau po raz trzeci powołam się na zdecydowaną przewagę jednego z graczu w serwisie. Cilic, bo o nim mowa, jest ostatnio w życiowej formie (awans na 24 miejsce w rankingu ATP - najwyżej w karierze): wygrał w New Haven i w zasadzie o od tegorocznego Wimbledonu gra i ogrywa wszystkich, którzy są w jego zasięgu. Benneteau natomiast startuje sporadycznie i ostatnio na twardej nawierzchni dostaje baty w pierwszych rundach m. in. oddając mecze z Soderlingiem i Gonzalezem bez walki. Obaj zawodnicy dysponują dobrym serwisem, ale &quot;dobry&quot; w przypadku 20-letniego Cilicia to pojęcie przynajmniej poziom wyższe. Złamać serowis Chorwata dzisiaj będzie Francuzowi bardzo trudno a dodając co tego mądrą i dojrzałą, mimo młodego wieku, grę Cilicia stwierdzam, że pojedynek będzie bezwzględnie pod jego dyktando. Dla zobrazowania moich słów podaję, wzorem powyższych analiz, serwisowe H2H obu panów - tutaj.


Co sądzicie?
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
@up no niby prawdopodobne typy, ale czy nie lepiej zagrac singla na Jie Zhang i masz taki sam kurs a siedzisz w livescorsach tylko przez poltorej godziny, tym bardziej ze Tsonga i Tipsarevic to zagadka.
Zhang, Karlovic, Parott/Polasek, Lipsky/Martin to moje typy na dzis
Zhang @ 1,6 Jeszcze kilka godzin temu bylo 1,8. Znakomity start w tegorocznym Wimbledonie, we French Open tez nie bylo zle, bo stawila zaciety opor Safinie. Ogolnie moze przebijac w nieskonczonosc, w I rundzie zaledwie 2 unforced errors w porownaniu z 43 Mediny i jej bilansie -19 powinna dac rade. Nie wiem czemu spadly kursy, ale to raczej nie jest powod do zmartwien. Mysle ze nawet w ewentualnej 3 setowej walce gora bedzie Chinka
Karlovic @ 1,3 W I rundzie miazdzyl. W II powinnoi byc podobnie. Gral juz z Serra i wygral w 2 setach. Florent w ostatnich turniejach szybkie przegrane w I lub II rundach. Mysle ze Ivo daleko zajdzie w US Open w tym roku i jego servis dowiezie go conajmniej do cwiercfinalow.
Parrot/Polasek @ 1,9 Dla mnie i bez kontuzji Schuttlera z pary przeciwnej byliby faworytami. Teraz tyko liczyc na to ze mecz sie odbedzie w pierwotnych skladach, bo taki kurs to naprawde jest prezent. Parrot i Polasek z sukcesami na twardych amerykanskich kortach nie powinni miec problemow o ile wogle dojdzie do meczu.
Lipsky/Martin @ 1,8 Mysle ze tutaj poprostu sie dogadaja z przeciwna para Amerykanska. Bobby awansowal do II rundy singla, a Lipsky/Martin wygrywali juz turnieje w tym sezonie na kortach twardych. Dobrzy deblisci przeciwko jakiej zestawionej parze, pewnie z ostatniej chwili
 
ester 87

ester

Użytkownik
Nikt nic nie pisze, chyba przez ten konkurs wszyscy trzymają swoje typy w tajemnicy ???? Może ja coś wrzucę
Lu - Cipolla 1 1.45 Flavio już raz przegrał w tegorocznej edycji US Open - w trzeciej rundzie kwalifikacji z Rui Machado. Jednak jako lucky loser trafił do turnieju głównego i tam w pierwszym meczu trafił na staruszka Jana Hernycha. Po ciężkim 5-setowym boju uporał się z Czechem i tym samym awansując do 1/64 finału osiągnął swój najlepszy dotychczasowy wynik w Wielkim Szlemie. Flavio patrząc na statystyki zaprezentował się średnio, aż 9 razy dał się przełamać, popełniał sporo podwójnych błędów, serwis zresztą nie jest jego najmocniejszą stroną. Z drugiej strony solidniak Lu, dla którego hard to ulubiona nawierzchnia. Tajwańczyk jest niezły z głębi kortu, potrafi też ładnie zaatakować, taki porządny tenisista. Widziałem go w Pekinie z Murray&#39;em i grał bardzo dobrze, pokazał że warsztat ma niezły i mając dobry dzień potrafi powalczyć z wyżej sklasyfikowanymi rywalami. W pierwszej rundzie US Open męczył się równie mocno jak Cipolla, ale rywala miał wg mnie bardziej wymagającego. Myślę, że dzisiaj Tajwańczyk, który ma dużo większe doświadczenie na hardzie, oraz grę bardziej przystosowaną do tej nawierzchni powinien Włocha w miarę spokojnie wypunktować.
⛔ 4:6 6:1 6:7 4:6 spore zaskoczenie, brawa dla Włocha
Ferrer - Beck [Games HC] 0:6.5 1.90 Ferrer ostatnio gra przeciętnie, nie wydaje się być w najwyższej formie. Beck ma bardzo dobry serwis, nie jest jednak typowym drewniakiem grającym jedynie zagrywką, po korcie też się nieźle porusza, potrafi ambitnie powalczyć z lepszymi rywalami, pamiętam jak pomęczył trochę Nadala w tegorocznym Wimbledonie przegrywając 4:6 4:6 6:7. Myślę, że mecz może być w miarę wyrównany, może nawet Niemcowi uda się urwać jednego seta... Jakieś handi można zaryzykować tym bardziej, że Ferrerowi często zdarza się odpuszczać fragmenty meczu, potrafi na przykład zacząć seta od 0:3 i potem rzuca się odrabiania. Ale jeśli Niemcowi będzie siedziała zagrywka, to z odrabianiem nie będzie wcale łatwo.
✅ 4:6 7:5 6:3 7:6
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Fajny typ na Lu, to offesywny gracz, ktory lubi atakować więc na te korty pasuje, z Cipollą powinien sobie poradzić - również polecam 1.45 ⛔

Querrey - Devilder 3:0 2.0 ⛔

Cieżko mi sobie wyobrazić jak malutki Devilder przełamuje i ogrywa Sama. Bardzo lubie Davildera, miałam z nim nawet avatar lecz to jest gracz praktycznie tylko na clay. Obserwowałam pierwszy mecz, spokojnie wygrał Francuz lecz ciągle się łamali, to niestety pięta achillesowa Nicolasa, przeciętny serwis. Sam Querrey w świetnej formie, gładkie 3:0 z Tomasem Berdychem, ponownie szykuje się mecz bez straty seta. Stawka nie duża bo Devilder jest bardzo dobrym graczem i może być np. rozgrywka teibreakowa a tam porażka możliwa. Qurrey bardoz dobrze4 serwuje, ma śweitny forheand, ostatnieje turnieje Masters udane, może nie wynikowo ale poziom gry pokazał bardzo wysoki, według mnie to największy talent USA ostatnich lat.
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
Paul-Henri Mathieu (FRA) - Mardy Fish (USA)

mardy to zdecydowanie gracz swojego podworka-zazwyczaj na hardzie-ostatnio w niezlej formie-polfinal i final.swietny serwis powinien wystarczyc na francuza ktory poza chinami niczego na hardzie nie pokazal przez ostatnie pol roku.bilans korzystny dla paula(2-0) ale po walce.

typ:2✅

kursy:
ciekawe ze w totomixie nie ma tego meczu w ofercie-w sts kurs 1,90-w profie 1,94 na fisha.ja w bwinie zagralem za 2,28 - obecnie 2,24-nie wiem jak jest w innych bukach
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Dziś bukmacherzy fundują nam promocje - w BAHU kurs na Tsonge grającego dzisiaj z Moyą wynosi 1.75. Nie widze tu najmniejszych szans dla Hiszpana, dla odważnych polecam grac tutaj -1.5 seta na Francuza. Moya w 1 rundzie po wyrównanym meczu z Quershim 3-1 co jest dla mnie troche niespodzianką bo spodziewałem sie ze Moya pożegna sie z turniejem już w 1 rundzie. Tsonga miał trudniejszą droge trafił na Venture, przespał 1 set ale potem zmieżdżył rywala. Hiszpanowi w grze Quershiego największa trudność sprawiał serwis. Myśle że Tsonga technicznie operuje lepszym podaniem niż Quershi i znacznie truniej będzie Hiszpanowi go złamać. A patrząc w 2 strone wątpie żeby Carlos serwował cały czas na równym poziomie...Gładkie 3-0 jak dla mnie .
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Aaa i jeszcze po podobnym kursie meczyk Robredo - Safin. Wiadomo że Robredo nie należy do tych którzy kojarzą się z grą na hardzie jednak w meczu 1 rundy zaskoczył mnie na duży plus - spokojne 3-0 ze Zverevem. Safin za to walka przez męki ze Spadeą (3-2) , liczba podwójnych błędów przewyższała liczbę asów, piłki wygrane prawie że równo z amerykaninem. Ogólnie Safin w ostatnim miesiącu grał tragicznie - porażki z Gremelmayrem, z Tursunovem i Wawrinką nawet nie miał szans wygrac seta, a zaraz przed US OPEN w Waszyngtonie skreczował w 1 rundzie z Fogninim gdy 1 seta przegrał 5-7 ... Robredo tym czasem pokonał na hardzie Fisha o ile sie nie myle w Cincinati. Nie wyszedł mu występ na olimpiadzie ale sądze że jego obecna dyspozycja jest o wiele wiele lepsza od tej jaką prezentuje Marat. Kurs podobnie jak na Tsonge 1.75 , polecam oba te mecze!
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Stepanek dla mnie pewniak, Guccione umie tylko serve &amp; volej, dlatego nie robi znaczących wyników bo to nie jest gra taka u Llodry, jakość tego zagrania jest mneijsza chociaż serwis pierwszy poteżniejszy. Za to kłopot się zaczyna przy 2 podaniu, z glębi kortu koszmar rudego Australijczyka. Fatalne poruszanie się po korcie. 1.25 lub 1.5 seta, Radek lubi grac horrory to kto wie.

Tsonga ... podzielam zdanie Pablo Aimara, obecnie JW w doxx aż 1.82 sporo nie bede pisać analizy PA sporo napisał o tym meczu

Andreev ... bardzo sie wzmocnił, nie wiem czy to efekt nocnych igraszek z Kirilenko czy siłownia ale Rosjanin strasznie mocno serwuje, kiedy beznadziejnie, obecnie 10 asów w meczu to norma, bardzo silna ręka i świetny FH. Chardy to taki cwaniaczek, też mocno bije z 1 serwisu ale nie umie tego wykorzystać zawsze, sporo urazów, to nie jest gracz na hard na 4 runde US Open chociaż 5 setówka realna.

Haas, Verdasco pewniaki ale malutkie kursy, co do Gonzaleza mam małe wątplwiości.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Nie rozumiem czemu tak wiele osób chce grac dzisiaj na Ginepriego ? Cilic to świetny zawodnik który ostatnio jest w wysokiej formie. Przed turniejem każdy się nim zachwycał, a teraz po 5-setówce z Benneteau wielu stawia na Ginepriego i głównym argumentem tego typu jest to że Amerykanin pokonał w 3 setach Delica. Delic kto to jest ? typowy challengerowiec który wystartował w US dzieki rankingowi (131)a Francuz (57 ATP) to zawodnik który jest przynajmniej o klase lepszy od Delica, a patrząc na ranking to jest nawet wyżej od Ginepriego. Może to itypowy ziemniak ale pokazał że potrafi grac także na hardzie, a od Cilica nie wymagajmy cudów w pierwszej rundzie. Dzisiaj zdecydowane 1 na Cilica ? No chyba że macie jeszcze jakies argumenty przemawiające za Gineprim?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wszystko sie zgadza, tylko, ze Cilic ma zryty beret a psychika w tenisie odgrywa kluczowa role. *6-4 oraz *7-6 w tb 4 seta i Cilic oddaje do 7 i musi grać 5 seta, dla mnie to dowod, ze dany gracz ma psychike malego dziecka i jeszcze nie potrafi sobie radzic w doroslym tenisie. To, ze Benneteua tego nie wykorzystal nie ozancza, ze nie wykorzysta Ginepri dlatego dla mnie no bet, Chorwat lepszy ale glupszy, gdzies miny musza byc jak w kazdej rundzie wiec moze wlasnie tu.
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
zdecydowanie handi na melzera(+6,5)✅ i troche ostrozniej fisha(+4,5)✅ - kursy po 1,80- ciekawe kiedy melzer sie wypompuje ale mam nadzieje ze jeszcze nie dzis.na zwyciestwo w meczu zdecydowanie del potro-kurs 1,50✅
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Ivo Karlovic- Sam Querrey over 42.5 gema @ 1.85
Doktor Ivo w formie. 70 asów w dwóch spotkaniach, w 6 setach...wow. A dodam, że żaden z jego serwów nie jest w 20 najmocniejszych zagrań w turnieju. Czyli świetne kąty podczas serwów + duża siła. Ale nie bezmyślne nawalanie. Jego serv &amp; volley sieje spustoszenie póki co. Przeciwnicy wymagający nie byli, ale i on nie dał im szans na pomyslenie o zwycięstwie. Querrey? Zaledwie 28 asów to mało jak na jego możliwości. Stac go na więcej. Myślę jednak, że Ivo jest mniej ruchliwy od takiego Devlidera i sporo asów Sam dziś zaserwuje. Faworyt? Raczej brak, Querrey rozjechał Berdycha, Ivo zaserwował 70 asów...więc zdecydowac się na żadnego nie mogę. 4 sety? jak dla mnie na bank. I to wszystkie minimum 10-gemowe, 6:4, 7:5, 7:6, tylko te wyniki zobaczymy dziś na tablicy. Overek jak masło, przynajmniej mam taką nadzieję ????
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Odradzam dzis stawianie na Del Potro ... Kurs 1.5 nie jest jak dla mnie jakims boskim kursem tym bardziej gdy po drugiej stronie siatki stoi psychologiczna skała z Francji. Simon imponuje mi tym że strasznie w tym roku poprawił serwis, a do tego gra na bardzo wysokim poziomie. Jego 3-0 z Acasuso w 2 rundzie rozwialo moje watpliwosci czy Simon moze tutaj o cos powalczyc i jestem pewien ze w meczu z Del Potro postawi mu poprzeczke o wiele wyzej niz Bellucci ktory i tak urwał Juanowi seta. Wole zagrac dziś za mniejsza stawke Simona po 2.6 niż inwestować w 1.5 przy Del Potro. To tyle z mojej strony, życze udanej nocy ????
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Za 1.5 stoi Nalbandian grający dziś z Monfilsem. Mimo że nie widziałem jeszcze meczu w USO z udziałem Nalbiego to po wynikach sądze że jest w stanie powalczyć jak w końcówce tego roku. Licze na rewanżyk z Olimpiady i że David pokaże gdzie naprawde jest jego miejsce. Polecam ten kurs prędzej niż drugiego Argentynczyka a dokladnie Del Potro ????
 
A 0

andre

Użytkownik
F. Verdasco - I. Andreev ✅
Typ : 2
Kurs : 1.95
Bukmacher : expekt
Igor w ostatnich tygodniach świetna forma, także na hardzie spisuje się wyśmienicie co może zaskakiwać. Pewne zwycięstwa nad Gicquelem i Chardym 3:0 Verdasco 5-setówka z Machado. W tym sezonie zagrali finał turnieju w Umagu. Igor wtedy przegrał w bardzo zaciętym pojedynku 3:6, 6:4, 7:6. Podobnej dramaturgi spodziewam się też dzisiaj, ale moim zdaniem zwycięży Rosjanin 3:1 lub 3:2. Start około 19.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Faktycznie jakby lepszy teraz Andreev, 5 setów Nando z Machado ale w ogole kupa 5 setówek, Cipolla 130 km serwis i robi co chce z Wawrinka, ten turniej ma tyle absurdów, że strach stawiać.

Almagro - Muller 1.35 4/10

Muller = wysokie drewno dobre na opał, pochodzenie Luxemburg. Po za serwisem i wolejem nie umie nic, wygrał dzięki cudownej psychice Haasa. Z drugiego serwisu przy Hiszpanie nie powinien nic wygrywać, chociaż boje się o BH Almagro bo jest tak koszmarny jak u Gonzaleza. Grali 4 lata temu i wygrał na luzie Gilles 6-1 6-2 tylko, że od tego czasu wiele się zmieniło. Almagro 3-0 z Frankiem Dancevicem a to nie jest łatwy rywal, również bardzo mocno serwujący i lepszy z glębi kortu.

Tsonga - Robredo 1.65 5/10

Nigdy się już chyba nie przekonac do tenisa Robredo. Tu znów wygrana głownie przez psychike rywala. Safin już wcześniej sygnalizował olewkową formę przegrywają bez walki po 1 secie z Gremelmayrem i to samo było tu. Jak przycisnał Robreod to wygrywa, jak grał lzej to dostawał baty. Dziwny ten Marat. Tsonga nie zwalnia, zawsze gra mocno i bedzie miał bardzo cięzkie zadanie Hiszpan rozrzucić rywala a i to może niewiele dać bo nie łatwo jest kontrolować uderzenia po takim bombach jakie kieruje na drugą strone kortu Francuz. Nie dajcie sie oczukac tymi bzdurami o Tsondze, ze wolny i ociązały a takie glupoty sa w necie wypisywane. Nie ma sladu po kontuzji, Francuz mial przerwe i jest glodny gry. Z Ventura grał pierwszy mecz od maja więc chyba mial prawo miec słabsze momenty, szczególnie 1 set. Z Moya tez poczatek sredni, potem przerwy na deszcz i juz spokojna wygrana. Zaczyna slabo ale jak wejdzie w rytm juz ciezko z nim wygrac. To nie jest jeszcze Tsonga z Australian Open chociąz niewiele brakuje. Zmiecie 3 Hiszpana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom