>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Australian Open 2019 - turniej główny - 14.01-27.01.2019

Status
Zamknięty.
P 184

proosty

Użytkownik
Na jutrro ode mnie Zverev. Młody 5setówka z Chardym ale według mnie wynikało to z faktu, że przy 2:0 trochę się rozkojarzył + Francuz zagrał na dużym ryzyku i trafiał . W piątym jak już zrozumiał, że koniec pajacowania szybkie 4:0 i po meczu. Raonic fajnie, zrobił dobrą formę, serwis wrócił na poziom ten, który kiedyś pokazywał, czyli top 3 na świecie ale wydaje mi się, że to nie wystarczy na dzisiaj, return i wymiany po stronie Zvereva. To będzie mecz w którym zadecyduje kilka piłek, liczę na Zvereva, mimo młodego wieku wytrzymuje trudne wymiany przede wszystkim psychicznie a w tajach, które będą z pewnością jest to bardzo istotne. Jedynym minusem jest dla mnie fakt, że Sasza w szlemach straszna mizeria jak na niego ale może to jest właśnie ten Szlem w którym zamknie usta wszystkim i coś osiągnie. Powodzenia !
Zverev 1.8 Fortuna⛔
DNO I 200 METRÓW MUŁU, NIE WIEM CO ODWALIŁ ALE TO KABARET BYŁ, ZAMKNĄŁ USTA ALE MI :sweat:

Do tego tak jak wyżej :
CORIC 1.3 Fortuna⛔
dodatkowo:
set Miedwiediew 1,7 Fortuna ✅
Keys 1,6 Fortuna⛔
Serena 1,4 Fortuna✅
Babos/Mladenovic 1,35 Fortuna✅

Pozdroo ! ????
 
L 0

luksos

Użytkownik
Na jutrro ode mnie Zverev. Młody 5setówka z Chardym ale według mnie wynikało to z faktu, że przy 2:0 trochę się rozkojarzył + Francuz zagrał na dużym ryzyku i trafiał . W piątym jak już zrozumiał, że koniec pajacowania szybkie 4:0 i po meczu. Raonic fajnie, zrobił dobrą formę, serwis wrócił na poziom ten, który kiedyś pokazywał, czyli top 3 na świecie ale wydaje mi się, że to nie wystarczy na dzisiaj, return i wymiany po stronie Zvereva. To będzie mecz w którym zadecyduje kilka piłek, liczę na Zvereva, mimo młodego wieku wytrzymuje trudne wymiany przede wszystkim psychicznie a w tajach, które będą z pewnością jest to bardzo istotne. Jedynym minusem jest dla mnie fakt, że Sasza w szlemach straszna mizeria jak na niego ale może to jest właśnie ten Szlem w którym zamknie usta wszystkim i coś osiągnie. Powodzenia !
Zverev 1.8 Fortuna
Do tego tak jak wyżej :
CORIC 1.3 Fortuna
dodatkowo:
set Miedwiediew 1,7 Fortuna
Keys 1,6 Fortuna
Serena 1,4 Fortuna
Babos/Mladenovic 1,35 Fortuna

Pozdroo ! ????
Chardy doznał jakiegoś urazu w piątym secie dlatego tez tak łatwo poszło, co do meczu to spodziewam się tutaj 5 setów
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Jak dla mnie nie ma co grać na zwycięstwo jednego czy drugiego bo to typowe 50/50, Zverev jak narazie nie miał nikogo konkretnego a wszyscy wiedzą chyba jak on gra na Szlemach , czego nie można powiedzieć o Rao bo miał chyba najcięższych rywali w pierwszych trzech rundach a oddał jedynie 1 seta i to po taju . Nie ma szans żeby to się skończyło w 3 setach a 5 jest dla mnie bardzo możliwe z czego możemy być świadkami 2-3 taj breków bo on praktycznie nie daje szans na przełamanie w 10 setach dał rywalom 4 BREJKI !
Over 42.5 1.67 Fortuna ⛔
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Bautista - Tsitsipas✅✅✅
Tu tez moga podplacic mlodego Greka, ale zostawmy te machloje. Tsitsipas w momentach dekoncentracji traci proste pilki, zupelnie jak w ping-pongu, gdy masz wysoka pilke przy siatce i mozesz z nia zrobic wszystko, wiec wszystko psujesz, tzn. ta pilke, jak sie podpalisz. Tsitsipas to ma. Ale goruje serwisami, dosc dobre staty serwisowe, stad pan Odbijam Do Czasu Az Latynosi Stana Sie Hiszpanami, nie porobi za wiele skutecznych returnow, do tego Grek przyspiesza gre, gdy idzie przebijanka, co jest kolejnym jego atutem w tym spotkaniu ze Scianka. Owszem Hiszpan brawo, duza forma na AO, nie wiem czy to cytrusy czy odlozenie Sangrii, moze kochanke zostawil. Ha, w kazdym razie Grek, jesli nie podkupi go nikt, to bierze ten mecze 3-1 tak stawiam sobie ohoho. Batiskaf do domu, przyjacielu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
P 184

proosty

Użytkownik
Bautista - Tsitsipas
Tu tez moga podplacic mlodego Greka, ale zostawmy te machloje. Tsitsipas w momentach dekoncentracji traci proste pilki, zupelnie jak w ping-pongu, gdy masz wysoka pilke przy siatce i mozesz z nia zrobic wszystko, wiec wszystko psujesz, tzn. ta pilke, jak sie podpalisz. Tsitsipas to ma. Ale goruje serwisami, dosc dobre staty serwisowe, stad pan Odbijam Do Czasu Az Latynosi Stana Sie Hiszpanami, nie porobi za wiele skutecznych returnow, do tego Grek przyspiesza gre, gdy idzie przebijanka, co jest kolejnym jego atutem w tym spotkaniu ze Scianka. Owszem Hiszpan brawo, duza forma na AO, nie wiem czy to cytrusy czy odlozenie Sangrii, moze kochanke zostawil. Ha, w kazdym razie Grek, jesli nie podkupi go nikt, to bierze ten mecze 3-1 tak stawiam sobie ohoho. Batiskaf do domu, przyjacielu.
fajne te Twoje analizy takie nie za śmieszne :facepalm: ale ważne, że w punkt :cwl::cwl:
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Nadal - Tiafoe -1,5 seta✅✅✅
Rafał gra jak z nut. Co do Tiafoe juz sie wypowiedzialem na jego temat, wielkie zaskoczenie, ze dotarl do R16, moze jakies niewykrywalne sterydy, jak w przypadku Vasallo Arguello onegdaj. Rafał jak zwykle na hardzie, probuje udowodnic, ze nie tylko na maczce jest krolem. No, Francuz nie odpuszcza jak dotad, stad daje rezerwe 1 seta dla niego, bo w tenisie wszystko jest mozliwe, jak w zyciu zreszta. Amerykanin ma niezle staty przy wlasnym podaniu, no ale Nadal wybiega to sobie, czyz nie?
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Tak sobie obserwowałem te wszystkie typy na Coricia i się dziwiłem, że taka masówka na kurs w okolicach 1.25, ale za to Zverev chyba dostał takiego samego ostrego okresu jak &quot;rodaczka&quot; Kerber, dobrze że nie zarwałem nocki dla tego kiepa, bo over w tym meczu zamykał mi kupon ????
Dziś w nocy nie będę orginalny i w meczu
Tsitsipas S. - Bautista Agut R. gram na Tsitsipasa (1.85)✅✅✅, ale nie dlatego jak ktoś napisał, że nie po to wygrał z Federerem, żeby teraz przegrać z Hiszpanem, bo to głupota. Sport jest nieprzewidywalny i doświadczamy tego również na AO. Grek pokazał, że niewątpliwie umiejętności ma, żeby wygrywać z każdym, ale co bardziej zaimponowało to jego pewność siebie i taka sama agresja przy BP, co cechuje najlepszych. Bautisty nie można lekceważyć i obrażać od przebijaków, bo grał do tej pory super i wyrzucił z turnieju dobry grajków.
Osobiście mam nadzieje na szybka wygrana Tsi, żeby zachował siły na Torbogrzebacza, który jutro kończy piękny sen Tiafoe i robi go 3:0, tyle że kurs na taki wynik jest 1.37, więc w to nie wchodzę, bo nie gram za tysiące, żeby to się opłacało w ogóle :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
ATP Australian Open Doubles ( mecz z wtorku na Srode)
Harrison R./Querrey S. Win @ 2.10 Unibet

Kubot L./Zeballos H. - Harrison R./Querrey S. (Ide spasc lowry w piz... Har/zab tez w piz... w staje i co widze ....no MISTRZ ???? ))))
W pojedynku o polfinal zmierzy sie para Amekrykanska z para Polsko/Argentynska, obydwie pary odniedawna dobraly sie i przeszly juz trzy rundy z roznym skutkiem ,jedni mieli lepszych przeciwnikow ,drudzy gorszych ale co rzucilo mi sie w oczy to to ze widze przewage po stronie pary Amerykanskiej.
Zaczne od Kubota/Zaballos-a ta para gra pierwszy raz ze soba , wedlog mnie niema tam chemi miedzy zawodnikami do tego Zaballos nie gra na betonie o ile to ma jakis minus w kazdym badz razie oni pokonali przez te rundy deble takie jak: 1r Bedene Aljaz / Marterer Maximilian jeden nie rankingowany drugi na 286 miejscu. w 2 rundzie; troche mocniejsza para Chardy Jeremy / Martin Fabrice jeden na 138 drugi na 90 , 3 runda Ellis Blake / Popyrin Alexei jeden na 492 miejscu a drugi nie rankingowany, sa to miejsca podane obecnie jakie zajmuja deblisci w rankingu deblowym.
Wszystkie te mecz wyszarpane przez Kubot L./Zeballos H ostatni mecz z Ellis/Popyrin to byly ciagle przelamania z jednej jak i zdrugiej strony a w drugim secie to juz wogole , wystarczy sprawdzic przebieg punktow w meczu Ellis/Popyrin, oni mieli az siedem szans na przelamanie , Kubot z Zaballosem slabo serwuja malo asow i z tego powodu biora sie szanse na przelamania i tu lezy ich problem, slaby procent wygranych przy wlasnym serwisie.
Przejdzmy do Pary Amerykanskiej , a kurat mialem ta przyjemnosc zobaczyc ich mecz na wlasne oczy i co widze. Serwis mieli solidny ,pozatym Harrisona ogladalem w 1 rundzie wiec wiem jak serwuje, harrison z Querrey-em beda para ciezka do przelamania , zobaczmy kogo pokonali w 1r Haase Robin / Middelkoop Matwe, mocna para 38/39 ranking deblowy , 2 runda Krajicek Austin / Sitak Artem znow dosc solidna para 42 i 35 ranking 3 runda Sock Jack / Withrow Jackson J 2 ranking i 89 , - wiec niemam watpliwosci ze para Amerykanska nie tyle co lepiej sie czuje ze soba ale dobrze gra na serwisie - w ostatnich dwoch meczach ponad 80% wygranych punktow przy pierwszym serwisie i 20 asow .
Dla mnie faworytem jest para amerykanska , moze nie jest jakims pewniakiem ale widac ze Kubot/Zaballosem sie mecza i wygrane po mekach , sadze ze cos tam niema chemi i slabo graja na serwisie to wystarczy aby ich przelamac a sami beda mieli problem aby przelamac pare Amerykanska tymbardziej ze daje mi to co widzialem, jak grali i solidnie to wyglada a pokonane przez nich deble to podwierdzaja. Kursy u ruska byly na to 2,47 teraz spadaja i sa kolo 2,0 sadze ze to moze spasc ponizej - ale jak pisze analize to widze ze idzie do gory 2,1 czemu nie. kto sie zgadza ze mna niech polubi -zobaczymy czy ten zaklad ma wartosc tylko z mojego punktu widzenia czy jest nas wiecej i mylic sie nie mozemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Roberto bierze Greka ,mam nadzieje,ze ogrywajac Rogera doznal tego uczucia ,ze chwyciles Pana Boga za nogi. Teraz bedzie mu o wiele ciezej mysle,bo jak pokonal kandydata do Tytulu to juz powinno byc z gorki.
Cwany lis Agut odpoczal pare tygodni i w super formie zaczal rok.Mysle ze over 3.5 @ 1.45 bardzo mozliwe.✅
Agut win @ ok.2 takze bardzo fajny kurs.⛔Grek nie ma takiego doswiadczenia,zeby wygrywac seriami.Moze jest mlody,glodny i nieobliczalny ale czuje tu wyrachowanie Aguta.
Pozdrawiam. Brawo dzis dla Ruska,postawil sie Djoko.Bardzo fajne serwisy jednak czegos zabraklo do pelni szczescia.
 
G 8

gawroniks

Użytkownik
Roberto Bautista-Agut 1,99 efortuna ⛔
Grek zagral nieźle z podstarzalym mistrzem ktory słabo serwowal, słabo returnowal i nie wykorzystal swoich szans we frajerski sposób. Tak na prawdę było to jakieś 30-40% Federera którego pamiętam z najlepszych czasów. Nie wytrzymywał wymian i był nieprzygotowany fizycznie do tego turnieju. Bautista jest w sztosie, ściana wszystko wraca na drugą stronę. Będzie katować jednoręczny backhand Greka co będzie kopalnią punktow dla niego. Po obronnym slajsie czy każdej krótszej piłce bedzie uderzenie kończace z forhandu. Hiszpan zaczyna mecze na dużej intensywności i jest w takiej formie na ten moment że może przejąć kazda wymiane z Grekiem. Jedyną przewagą Greka jest podanie i nim może wyrzadzic najwiecej szkody. Myśle ze Hiszpan bedzie wygrywal wiekszość wymian. Grek tracił sety na tym turnieju z Troickim z Berrettinim a Gruzin Basilaszwili podpalil sie w kluczowym momencie trzeciego seta w starciu z Grekiem. W sydney odpadł z Seppim. Potrafił wtopic w poprzednim sezonie z Garinem czy nijakim Dzumhurem. W finale w Sztokholmie ktory wygral wcale nie byl tam lepszy od Gulbisa ktory przegral ten mecz mentalnie. Grek w roli faworyta sobie może nie poradzić. Przeważnie jest tak w tenisie że po wygranym meczu z kimś lepszym przychodzi gorsze spotkanie z teoretycznie słabszym przeciwnikiem. Hiszpan spedzil wiecej czasu na korcie co moze mu tylko pomóc. Naprawdę nie rozumiem niektorych typerow tutaj którzy z wielkim hurraoptymizmem typują zwycięstwo Greka bo poza podaniem jest gorszy w prawie każdym elemencie tenisowego rzemiosła. Zwyciestwo w Doha nad Djokovicem Hiszpana nie wzielo się znikad. W takiej zyciowej formie nie widzialem go nigdy. Oczywiście wszystko zweryfikuje kort i dyspozycja dnia ale po tym co widzialem inwestuje w jakiejś tam kombinacji w zwycięstwo Roberto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Kolega Gawronix to chyba widział mecz ale na flashscore i to też niedokładnie, bo gdyby się przyjrzał to by widział ile Cilic miał błedów niewymuszonych.
Bautista wygrał ten mecz? Raczej nie, to Cilic go przegrał.
Biorac pod uwagę, że Tsitsipas trzyma swoje podanie to nie sądze żeby Bauti miał tu czego szukać, szczegolnie ze mistrzem swojego podania tez nie jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Jak dla mnie bautista - tsitsipas nie do gry. Mecz może pójść w kazda strone. Bautista to solidny rzemieslnik a tsitsipas to nieopierzony zawodnik. Zazwyczaj po wygranej nad federerem i innymi topowymi zawodnikamj w nastepnej rundzie ktoś zostaje wyautowany. Takze lepiej postawic totka. Takie moje zdanie po 16latach oglądania tenisa ???? powodzenia
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Tsitsipas - Bautista Agut ✅✅✅
Króciutko ode mnie moja opinia o tym meczu.
Ten mecz będzie długi. Obaj w formie, mało własnych błędów, Tsitsi dobrze na serwisie podbudowany zwycięstwem nad Federerem. W kluczowych pilkach nie spalił się z mistrzem to i z niżej notowanym Hiszpanem da radę psychicznie.
Bautista to niewygodny przeciwnik, ale idzie go obejść. Tzn. Trzeba dac mu też pograć. On jest znakomity w kontrach, ale każdy kto ogląda wie, że czasami wali babole w ofensywie. Ogólnie mecz na papierze 50/50, bo tak jak napisałem obaj są w wyśmienitej formie.
Ale teraz wg. Mnie ważna sprawa.
3 razy Hiszpan grał do tej pory 5 setowki. To sporo. Dodajmy do tego ładunek emocjonalny tych pojedynków. Murray, Millman, Cilic. To wszystko były mega wycieczajace pojedynki i fizycznie i psychicznie. Grek miał 3 luźne pojedynki. Nie musiał się z początku spinac, to co miał wygrać, wygrał.
Teraz miał Federera i obojętnie w jakiej formie jest Szwajcar to pokonanie go daje więcej niż pokonanie Cilica, nie oszukujmy się.
Podsumowując, sądzę, że żeby Hiszpan wygrał ten mecz musiałby to wygrać w 3/4 setach, a uważam że tak się nie stanie. Kiedyś paliwo się skończy i uważam, że czym dłużej będzie trwał mecz tym ofensywny styl gry Greka wyjdzie, a defensywa Baustisty będzie coraz słabsza.
Stawiam w tym spotkaniu na zwycięstwo Stefana Tsitsipasa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 3

klaudpatr

Użytkownik
Czy mógłby ktoś napisać o meczu Mayer L./Sousa J. - Klaasen R./Venus M. ? Kurs 1.50 na parę Klaasen R./Venus M.wydaję się atrakcyjny jest to chyba para deblowa ?
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Agut - Tsitsipas 1 1.95 Fortuna ⛔
Stawiam zdecydowanie na Aguta. Agut prezentuje kapitalną formę od początku sezonu. Wygrał turniej eliminując Djokovicia, następnie odpoczął by zaliczyć solidny występ na AO. Dla mnie to czarny koń całego turnieju, człowiek ściana. Jest solidny i powtarzalny. Nie podniecam się kompletnie grą Tsitsipasa, ani wyeliminowaniem przez niego Federera. Federer w ostatnim czasie przegrywał ze Zverevem, Niszikorim, Coriciem, jest nierówny i na kilka spotkań zdarza mu się takie jak z Tsitsipasem. Absolutnie niczym mnie nie zachwycił młody Grek i uważam, że był to słaby pojedynek z obu stron. Tsitsipasa ograł w ostatnim czasie Seppi oraz Norrie. Agut jest zdecydowanie lepszym tenisistą, nie mam żadnych wątpliwości, że sobie poradzi dzisiejszej nocy.
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
R. Bautista - S. Tsitsipas over 37.5 @1.60 milenium ✅
Zapraszam na bardzo ciekawe spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy Bautistą, a Tsitsipasem. W czasie, gdy wszyscy tutaj się przekomarzają który z tych panów wygra, ja proponuję pójście w stronę overka. Hiszpan jest na chwilę obecną w kapitalnej formie, w tym sezonie nie przegrał jeszcze meczu (a rywali miał bardzo mocnych). Naprawdę dawno nie widziałem Roberto w tak dobrej formie, mimo tego, że mistrzem trzymania własnego podania to nie jest. Imponuje bardzo walecznością i konsekwencją - po straconym podaniu nie składa broni, tylko gra dalej i czeka na swoją szansę. Tym sposobem wyeliminował już z turnieju między innymi Cilica,czy Millmana. Z drugiej strony mamy Stefanosa Tsitsipasa, czyli jeden z największych męskich talentów. Bardzo podoba mi się jego gra, jest totalnie nieobliczalny, świetny ma jednoręczny backhand i repertuar bardzo niekonwencjonalnych zagrań. Dobrze trzyma własne podanie i po przegranym secie nie załamuje się, tylko walczy dalej. Szczerze mówiąc nie umiem wskazać zwycięzcy tego pojedynku, czy doświadczenie i solidność,czy może młodość i nieobliczalność. W każdym razie spodziewam się długiego meczu bo wydaje mi się, że na chwilę obecną umiejętności obu panów są bardzo zbliżone.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Bautista ( 1 set ) @ 1,91 unibet ⛔
Szkoda, grał z brejkiem
Wiele zostało powiedziane i z paroma osobami nie idzie się nie zgodzić. Tak jak ktoś napisał, dla Hiszpana były to póki co maratony i nie łatwe mecze o których momentami decydowała jedna piłka. Zgadzam się, że to może wyjść i pewnie sam doskonale o tym wie. Ogólnie rzecz biorąc to w każdym spotkaniu wyglądał lepiej na początku i czasem miałem wrażenie, nie wrażenie. Tak było, czym dalej w mecz on wyglądał coraz gorzej. Z Endim mimo wszystko dwa łatwe sety, zanosiło się na trzeciego i to nie jest tak, że Szkot zaczął grać nie wiadomo jaki tenis, szczególnie po tej kontuzji i dyskomforcie. Zaczął Murray grać odważniej, ofensywnie ale tak jak mówię, Hiszpan strasznie spuścił z ton w drugiej połowie tego spotkania. Spotkanie z Milmanem, który jest po prostu słabszym grajkiem od Hiszpana. Dwa bardzo łatwe, szybkie, pod pełną kontrolą sety. Później znów jak by inny zawodnik wyszedł na trzeciego seta. Oczywiście nie można odebrać Australijczykowi, że zaczął grać lepie bo tak było, ale to Hiszpan momentami to żal było patrzeć. Tak jak wcześniej większość spodziewała się dwóch łatwych spotkań Hiszpana to tutaj wręcz przeciwnie a było całkiem odwrotnie. Osobiście myślałem, że Karen się postawi zdecydowanie bardziej, choć nie wyglądał jakoś tragicznie, ale mimo wszystko ~50% pierwszego nie powala i tutaj trzeba na wyższy poziom wyjść. Z Chorwatem mimo pięciu setów to Hiszpan zagrał większość spotkania na dobrym poziomie a przy tym Marin momentami strasznie pomagał i jeszcze te ~40% punktów po drugim jednak trochę razi.
Jeśli chodzi o młokosa to to może być różnie, na pewno odstrasza mnie przed grą na niego to, że ograł mecz wcześniej Rogera i to, że każdy kto ograł Nole, Rafe itd a po następnym spotkaniu pakuje walizki nie jest wcale żadną bujdą. Ktoś napisał, że Grek się poczuł tak, jakby złapał boga za nogi i w pewnym stopniu się trzeba z tym zgodzić. Już przymykając oko na to spotkanie ze Szwajcarem. Wcześniej Stefuś wcale nie wyglądał jakoś znakomicie i trzeba to przyznać. Łatwo ograł wracającego do gry Serba, z przeciętnym Włochem było już zdecydowanie trudniej a z Gruzinem, który wcale nie grał tutaj w najwyższej formie, również to spacerek nie był.
Hiszpan na pewno jest bardziej regularny co do tego nie ma żadnych wątpliwości, świetnie gra wzdłuż linii i zdecydowanie bardziej powtarzalnie niż Grek. Myślę, że Tsitsipas może to spotkanie sam ze sobą przegrać bo to na pewno więcej wymian będzie on kończył atakując, ale czy ta ofensywna gra zaprowadzi go tam, gdzie chce?
Hiszpan faktycznie może odczuć poprzednie spotkania jeśli by to spotkanie faktycznie było długie i wymagające bo bronić się trzeba będzie przed atakami Greka. Widzę tutaj szanse dla Bautisty tylko i wyłącznie jeśli wygra pierwszego seta na szybkie zamknięcie spotkania i on doskonale o tym wie, że pierwszy set jest arcyważny a na pewno w nim sił nie braknie. Gram pierwszego seta dla Hiszpana.
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Bautista - Tsitsipas 2. Etoto 2.0 ✅✅✅ edit// no i młody Grek zrobił co trzeba ;)
Widzę, że zdania na temat tego pojedynku są podzielone.. i słusznie. Mecz wydaje się trudny 50/50 choć osobiście też idę w kierunku młodego Greka, myślę który da sobie radę. Hiszpan co prawda od nowego roku w fenomenalnej formie, ma już na koncie turniej w Doha, grał mega spotkania i od początku same wygrane z takimi zawodnikami jak Djoko, Berdych, Murray, Choczanow czy ostatnie z Ciliciem (choć to właśnie to spotkanie sprawiło, że gram teraz przeciwko niemu) to wszystko mówi samo za siebie aczkolwiek jak dla mnie takiej formy do końca tego turnieju nie utrzyma. Forma fizyczna i wszystko co ma/miał najlepsze już chyba pokazał i tego tempa/maratonu już dalej mam nadzieję nie pociągnie. Nie jest on maszyną ani graczem pokroju Nadala czy Djokovica, (którego ostatnio co prawda pokonał) by utrzymywać cały czas tak wysoki poziom, intensywność i rozstrzygać ważne mecze na swoją korzyść. Myślę, że było za dużo tych 5 setówek co będzie odczuwalne przeciwko grze z młodym i głodnym organizmem Greka, który umiejętności niewątpliwie ma duże, który mam nadzieję będzie lepiej serwował, żwawiej poruszał się po korcie i przez mniejsze zmęczenie będzie popełniał mniej błędów niż pod męczony już Hiszpan.
Zobaczymy i wszystkiego dowiemy się po meczu lub jego trakcie.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Z tego co widzę to dużo osób idzie w stronę greka a nieliczni w stronę Aguta.
Szczerze mówiąc mi Grek nie siada, czuję że to będzie mecz Hiszpana, że wykorzysta to i ogra Stefanosa.
Bautista z meczu na mecz się nakręca.
Chcialbym zobaczyć go takiego samego jak w meczu z Novakiem gdzie Serb w drugim i trzecim secie nie miał co zbierać.
Dużo zostało powiedziane o jednym jak i o drugim, każdy ma swoje przemyślenia odnośnie tego meczu ,ja kieruje się w stronę Hiszpana. Jak będzie to zobaczymy.
Powodzonka ????
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Wszyscy zachwalają Greka bo pokonał Federera...
Bautista ma 9 wygranych z rzędu. Po drodze pokonał
Wawrinke
Djokovicia
Berdycha
Murraya
Chaczanowa
i Cilicia.
Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Hiszpan z kolei pokazał, dlaczego jest w tym miejscu. Przemawia za nim forma oraz doświadczenie i to on moim zdaniem wygra to spotkanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom