>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: US Open - turniej główny - 31.08.2020-13.09.2020

Status
Zamknięty.
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Witam wszystkich użytkowników, przeglądałem dziś kursy na fortunie na zwycięzców US Open. Po przemyśleniach wpadł mi do głowy pomysł żeby pograć za 10j że US Open wygra Rublev po kursie 33 to jest po podatku 290.4j oraz za 10j zwycięstwo Goffina na którego Kurs wystawiony to 55 to jest 484j. Rublev w następnej kolejce trafia na Berretiniego i melduje się w ćwierćfinale co dla mnie jest bardzo prawdopodobne,gra świetnie i wygląda bardzo pewnie na korcie. Goffin 10 zawodnik rankingu, wielu uważa że brak mu tego błysku który pomógł by w wygrywnaju wielkich turniejów. Może trochę prawdy w tym jest ale widziałem jego mecz z Krajinoviciem i doskonale kontrolował grę i czytał zamiary Serba. Dla mnie Djokovic nie wygra tego turnieju bo jest dość niepewny i mimo że gładko awansuje do kolejnych rund to to nie jest Djoko z przed przerwy. Czy Medveda stac na zwyciestwo, może ale kursy na tych dwóch zawodników wydają się być nieproporcjonalnie wysokie i warte pogrania.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Rublev nie ma psychiki, by wygrać jakikolwiek wielki turniej. Myślę, że już teraz może to być koniec, bo rok temu Berrettini, go tutaj załatwił w 3 setach.
 
E 308

edziub

Użytkownik
Witam wszystkich użytkowników, przeglądałem dziś kursy na fortunie na zwycięzców US Open. Po przemyśleniach wpadł mi do głowy pomysł żeby pograć za 10j że US Open wygra Rublev po kursie 33 to jest po podatku 290.4j oraz za 10j zwycięstwo Goffina na którego Kurs wystawiony to 55 to jest 484j. Rublev w następnej kolejce trafia na Berretiniego i melduje się w ćwierćfinale co dla mnie jest bardzo prawdopodobne,gra świetnie i wygląda bardzo pewnie na korcie. Goffin 10 zawodnik rankingu, wielu uważa że brak mu tego błysku który pomógł by w wygrywnaju wielkich turniejów. Może trochę prawdy w tym jest ale widziałem jego mecz z Krajinoviciem i doskonale kontrolował grę i czytał zamiary Serba. Dla mnie Djokovic nie wygra tego turnieju bo jest dość niepewny i mimo że gładko awansuje do kolejnych rund to to nie jest Djoko z przed przerwy. Czy Medveda stac na zwyciestwo, może ale kursy na tych dwóch zawodników wydają się być nieproporcjonalnie wysokie i warte pogrania.
a w jakim buku mozna zagrac na zwyciestwo w us open? Koncowe chodzi mi, bo fortuna sts czy forbet niemaja tego
 
N 999

Nairoq

Użytkownik

Post automatycznie złączony:

Ostatnia szansa żeby zagrać coś z długoterminówek

Djoković 1-2 1.29 lub V 1.5
Medvedev 1-4 1.55
Zverev 1-4 1.45
Thiem 1-4 1.94

Stawiam na czterech najwyżej rozstawionych zawodników z rankingu
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
a w jakim buku mozna zagrac na zwyciestwo w us open? Koncowe chodzi mi, bo fortuna sts czy forbet niemaja tego
W Fortunie:
Przecież post, który cytujesz odnosi się do typów na zwycięzcę turnieju w Fortunie 🤔😎
 
C 14

camilos

Użytkownik
Jak w takim wypadku buki rozliczą overy gemowe? miałem over 10,5 gema na Hiszpana i teraz pytanie - zwrot jak przy kreczu czy przegrany zakład?
 
E 308

edziub

Użytkownik
P 213

pln123

Użytkownik
Przecież to jest kpina. Zero celowości nawet nie patrzył gdzie uderza to piłkę.
No właśnie, a powinien patrzeć. Już wcześniej dużo mocniej walnął piłką gdzieś w ławkę po tym jak 3 break pointy nie wykorzystał.
Brawo i dobrze, że przyjął decyzję z honorem, a nie pajacował.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
jakos nie widze tej klasyfikacji koncowej w efortunie, dales link a tam niema
No bo zaczęły się już przecież mecze IV rundy, można było do 17:00 obstawiać. Na zwycięstwo Medvedeva był kurs 6. Teraz, gdy już Djoka nie ma ten kurs byłby zbyt wysoki przecież. Pojawią się pewnie kursy znowu przed ćwierćfinałami.
 
adik1992 412,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Przecież to jest kpina. Zero celowości nawet nie patrzył gdzie uderza to piłkę.
Shapovalov w meczu DC też nie celował w sędziego. Zasady są jasne i brawa że sędziowie nie ugieli się przed nazwiskiem.
Dobrze że nie robił cyrku tylko przyjął decyzję bo Serena by płakała że to dyskryminacja i rasizm
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
arass1 189,3K

arass1

Użytkownik
Dla mnie przesadzona decyzja, pewnie gdyby sędzina nie została "znokautowana", to meczy toczyłby się dalej. Piłka nie była mocna, a szanowna pani mało co ducha nie wyzionęła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Piekny kurs na Goffina. Gra tutaj swietnie i wydaje mi sie faworytem ale cos ten kurs u bukow po 1.90 - 1.90 podejrzany i boje sie, ze to jakas mina bedzie. Shapovalov nie wiem jak gra bo nie ogladalem jego meczow ale meczyl sie z Fritzem. Jakies macie przewidywania odnosnie tego meczu?
Teraz już kurs na Goffina spadł, ale nawet po 1,9 bym go nie grał. Tak naprawdę w tym turnieju i jeden i drugi grają nierówno. Goffin w każdym meczu poza ostatnim tracił seta, a z Krajinovicem dał się 4 razy złamać, seta nie stracił, bo bardziej z niewiadomych przyczyn Krajinovic nic nie grał na serwisie. Shapovalova już w turnieju być nie powinno, tylko Fritz wie (albo nawet on nie), jak zdołał przegrać wygrany mecz z Kanadyjczykiem. Shapo często gra na zasadzie "albo się uda albo się nie uda", bez czegoś pomiędzy. W meczu zdarzają się lepsze momenty, kiedy wszystko siedzi, ale też takie, kiedy wyrzuca. Myślę, że mecz będzie miał kilka faz z wyraźną przewagą jednego i drugiego, ale zobaczymy też TB. W trzech setach nie zanosi się na skończenie meczu, ja celuję w dłuższy mecz i proponuję over gemowy.

Shapovalov - Goffin
Typ: over 41,5 gema
Kurs: 2,05 w Superbet
Wynik: 41 gemów
🤦💩

I dla funu coś takiego:
Typ: Shapovalov over 3,5 przełamań
Kurs: 1,9 w Superbet
Wynik: 5 przełamań, choć to ostatnie niepotrzebne, bo over nie wszedł 🤣
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +46
R 1,6K

ranver

Użytkownik
Orientuje sie ktos jak 1xbet rozliczal ten mecz w przypadku zakladu na wygraną Djokovicia ? W przypadku kreczu w 1 secie bylby zwrot a dyskwalifikacji ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom