>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: US Open - turniej główny - 31.08.2020-13.09.2020

Status
Zamknięty.
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
Shapovalov w meczu DC też nie celował w sędziego. Zasady są jasne i brawa że sędziowie nie ugieli się przed nazwiskiem.
Dobrze że nie robił cyrku tylko przyjął decyzję bo Serena by płakała że to dyskryminacja i rasizm
W takim razie zasady są chore. Moim zdaniem dyskwalifikacja powinna być za umyślne naruszenie nietykalności sędziego tak jak ma to miejsce w innych sportach, a nie za to że przypadkowo sędzina oberwała piłką.

Dla mnie przesadzona decyzja, pewnie gdyby sędzina nie została "znokautowana", to meczy toczyłby się dalej. Piłka nie była mocna, a szanowna pani mało co ducha nie wyzionęła.
W USA za byle co dają niebotyczne odszkodowania więc czasem warto próbować.
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP US Open
Godzina: 20:30
Spotkanie: Berrettini - Rublow
Typ: Rublow wygra mecz
Kurs: 2.21
Bukmacher: Fortuna
W mojej opini Rublow może być czarnym koniem tego turnieju, mimo że wciąż bardzo młody to w zawodowym tenisie wygląda świetnie co przekłada się na to że w wieku 22 lat plasuje się na 14 miejscu rankingu. Włoch jest od niego 2 lata starszy, ten z kolei zajmuje 8 miejsce w rankingu. Spodziewam się spotkania bardzo ciekawego, obaj panowie nie stracili na tym turnieju seta i mimo że nie grali z zawodnikami z topu to wyglądali bardzo dobrze pod każdym względem. Biorąc pod uwagę wszystkie nawierzchnie, zawodnicy spotkali się 5 razy i jest 3:2 dla Berrettiniego. Na hardzie grali 3 razy i w tej statystyce Rublow przegrywa 2:1. Po wczorajszej dyskwalifikacji, Djokovicia każdy z biorących udział w turnieju tenisistów ma szansę na 1 zwycięstwo w wielkim Szlemie. Gram dziś na Rublowa bo podoba mi się jego gra, może nie stawiał bym go w roli faworyta ale też nie widzę powodów żeby w takiej roli stawiać Berrettiniego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP US Open
Godzina: 20:30
Spotkanie: Berrettini - Rublow
Typ: Rublow wygra mecz
Kurs: 2.21
Bukmacher: Fortuna
Specyfika tego turnieju z powodu restrykcji jest zupełnie inna i to że Berrettini jest na kwarantannie, zamknięty w pokoju też może mieć pośredni wpływ na przebieg meczu bo musi to wpływać na komfort psychiczny.
Co to za argument? Rublev jest tak samo w iziolacji jak Berrettini
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Djoko sam sobie winien. Po zakończonym secie/gemie/punkcie nie należy uderzać piłkami na prawo i lewo.
Przecież gdyby sędzina dostała piłką w wyniku np. smeczu podczas gry to nie było by tego tematu
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Pospisil vs De Minaur @ 2 kurs 1.57 lub ADM -1,5 seta kurs 2.05

Gram w kierunku młodego Australijczyka, który uważam że weźmie ten mecz. Szacun dla Pospisila za to co prezentuje na tym turnieju, za odprawienie takich grajków jak Raonic czy Bautista Agut, z pewnością te wyniki robią wrażenie i są podstawy by szukać w tym meczu kolejnej niespodzianki. Niemniej jednak myślę, że tym razem tak dobrze już nie pójdzie i młody ADM postawi warunki nie do przejścia dla Kanadyjczyka. Serwis i mocny forhend to myślę będzie zbyt mało, a może i nawet brakować u Pospisila już tej świeżości i pary co może spowodować problem i w tym aspekcie, więc tych argumentów za nim będzie jeszcze mniej. Co do De Minaur'a to jest dla mnie tak wszechstronny i inteligentny grajek że jego urozmaicony tenis po prostu sprawi kłopoty Pospisilowi nie do przeskoczenia. Szczerze mówiąc nie widzę tutaj niespodzianki i mocno będę zdziwiony jeśli Pospisil odprawi dziś ADM. Myślę, że Australijczyk weźmie to w 3, max 4 setach. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
fajnie tam macie w tym tenisie, że za takie "zachowanie" dyskwalifikacja.
Normalna rzecz. Sędzia dostała piłka w krtań. 10 min wcześniej również bezmyślnie uderzył w kierunku ławki. Sądzisz, że jeśli w meczu piłki nożnej piłkarz po skończonej pierwszej połowie kopnął by piłka w stronę sędziego patrząc się tam i sędzia dostał by w glowe to nie byłoby czerwonej kartki? Niesamowite jest to, że że ludzie jeszcze podważają te decyzje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jesse 1K

jesse

Użytkownik
Właśnie o to chodzi, że to nie było INTENCJONALNE zagranie. Nie wiem nie widziałem sytuacji sprzed 10 minut widziałem tylko to. W piłce nożnej sędzie nie raz dostał piłką, nie raz dostał piłką kibic, chłopiec od podawania piłek i sędzia nie pokazywał czerwonej. Rozumiem, gdyby wściekły Djoko z premedytacją uderzył tą piłkę, a On po prostu ją chciał oddać nie skupiając się na tym gdzie dokładnie poleci i z jaką prędkością. Dla mnie? To był zwykły przypadek przy pracy, ale ile ludzi tyle opinii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dla mnie przesadzona decyzja, pewnie gdyby sędzina nie została "znokautowana", to meczy toczyłby się dalej. Piłka nie była mocna, a szanowna pani mało co ducha nie wyzionęła.
Może zwyczajnie była w szoku po tym trafieniu i stąd ta reakcja. A może wyczuła okazję i niebawem usłyszymy, że z powodu tego trafienia ma jakieś problemy zdrowotne i dostanie kilka milionów odszkodowania...

Kiedyś w golfie była taka sytuacja, że jakaś gwiazda golfa(chyba Tiger Woods) trafiła kibica i ten domagał się dużego odszkodowania, ale nie wiem jak się ta sprawa zakończyła.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
[QUOTE="jesse, post: 6954214, member: 89268"]
Właśnie o to chodzi, że to nie było INTENCJONALNE zagranie. Nie wiem nie widziałem sytuacji sprzed 10 minut widziałem tylko to. W piłce nożnej sędzie nie raz dostał piłką, nie raz dostał piłką kibic, chłopiec od podawania piłek i sędzia nie pokazywał czerwonej. Rozumiem, gdyby wściekły Djoko z premedytacją uderzył tą piłkę, a On po prostu ją chciał oddać nie skupiając się na tym gdzie dokładnie poleci i z jaką prędkością. Dla mnie? To był zwykły przypadek przy pracy, ale ile ludzi tyle opinii.
[/QUOTE]
Dalej nie rozumiesz. Co innego dostać piłka podczas wymiany, a co innego dostać po zakończonej akcji, kiedy zazwyczaj każdy tenisista wyrzuca piłkę na ziemię lub odbija do boku, a nie za siebie, gdzie masz świadomość, że zawsze stoi tam Sędzia i ktoś od podawania piłek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
N 999

Nairoq

Użytkownik
Wychodzi na to że Djoko przyjechał i zrobił turniejowi darmową reklamę bo potraktowali go jak jakiegoś gangstera zabrali zasłużone pieniądze i punkty
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Widzę, że dalej wiele osób nie rozumie, że taki jest regulamin, zasady i nie było innego wyjścia, a tutaj namawianie do bojkotu kolejnych edycji US Open przez Novaka 🤣 Wczoraj, komentujący mecz Shapovalova z Goffinem Dawid Olejniczak słusznie zwrócił uwagę, że na tym konsekwencje wobec Djoka mogą się nie skończyć.

Nie ma co żyć wczorajszym dniem, pora na czwartą rundę w dolnej połówce drabinki. Wczoraj pechowo zabrakło gema, grając podwyższoną linię gemową. Dziś również próbuję overy, ale w trochę innej konfiguracji - obniżone linie, grane w AKO:

Auger-Aliassime - Thiem / over 35,5 gema / 27 gemów
Berrettini - Rublov / over 37,5 gema / 37 gemów 🤦
AKO: 2,23 w Unibet
1. Spotkanie najmłodszego z pozostałych w grze Kanadyjczyka z Austriakiem zapowiada się w moim odczuciu na bardziej wyrównane, niż wskazują na to kursy. Thiem stoi przed ogromną szansą na pierwszy wielkoszlemowy tytuł, ale to samo można powiedzieć o reszcie zawodników. Na nim ciążyć będzie jednak presja, gdyż - wraz z Medvedevem - obecnie jest faworytem do końcowego triumfu. Psychologicznie rzecz ujmując będzie musiał się z tym zmierzyć. W turnieju dotychczas przechodził każdą rundę w miarę bezboleśnie. Zdziwiło mnie jedynie strata seta z Ciliciem po tym, jak komfortowo wygrał dwie pierwsze partie. Był to też w sumie pierwszy poważniejszy sprawdzian na tym turnieju, który pokazał, że Austriaka można ruszyć. W Auger-Aliassime'a nie wierzyłem przed turniejem, ale na wielkich szlemach w przeszłości nie dawał rady mimo ogromnego talentu. Coś jednak się zmieniło, bo w tej edycji radzi sobie doskonale, serwis świetnie funkcjonuje, poradził sobie z Murrayem - to oczywiście daleki od swojego prime'a Szkot, ale wiele tenis widział przypadków, gdzie zawodnicy, szczególnie młodzi, przegrywali mecz przed wejściem na kort. W IIIr. nie miał litości dla Mouteta i wygrał z nim gładko, zbytnio się nie męcząc. Dzisiejszy mecz potrwa moim zdaniem conajmniej 4 sety, a linia 35,5 jest do zrobienia nawet w ewentualnych trzech. Kurs niski, do AKO z drugim meczem jednak w sam raz.

2. Włoch i Rosjanin narazie suchą stopą przechodzą przez wszystkie swoje mecze, wygrywając 3:0. Trafia jednak kosa na kamień, któryś z nich dziś napewno swojego pierwszego seta straci, moim zdaniem będą to obaj. Mecz tak naprawdę może pójść w każdą stronę, ale okazja, która stworzyła się w postaci wyczyszczonej ze zdobywców szlemów drabinki, zmotywuje odpowiednio jednego i drugiego. Obaj spotkali się rok temu w US Open, również była to wówczas IVr. Włoch wygrał 6:1 6:4 7:6. W tym roku wydaje się, że Rosjanin poprawił swoją grę, nie powinien zdarzyć się taki pierwszy set, jak przed rokiem. Liczę, że obaj będą trzymać swój serwis i te 38 gemów przynajmniej zobaczymy. Mecz zapowiada się kusząco, oby nie było rozczarowania 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Przestańcie się kompromitować tymi wpisami, bo pieniążki jemu i wam słusznie zabrano. To, co zrobił, jest niedopuszczalne i prędzej czy później musiało się jego szczęście skończyć i trafić w kogoś z obsługi. Nie ma tutaj nawet pola do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
E 308

edziub

Użytkownik
No bo zaczęły się już przecież mecze IV rundy, można było do 17:00 obstawiać. Na zwycięstwo Medvedeva był kurs 6. Teraz, gdy już Djoka nie ma ten kurs byłby zbyt wysoki przecież. Pojawią się pewnie kursy znowu przed ćwierćfinałami.

aha to lipa, bo chciałem dac Rublova albo Zvereva ze wygra turniej
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Frances Tiafoe - Danil Medvedev Typ: Tiafoe [1 set] @ 4.30 efortuna

Po odpadnięciu Djokovica na skutek dyskwalifikacji oraz braku udzuałi Nadala i Federera drabinka turniejowa wygląda na bardzo otwartą. Zawodnicy pokroju Thiema, Zvereva, czy Medvedeva ostrzą sobie zeby na pierwszy Wielkoszlemowy skalp. Rosjaninowi przyjdzie się dziś zmierzyć z reprezentantem gospodarzy Tiafoe. Frances to zawodnik o ogromnym potencjale, na którego osiągnięcie nie pozwala mu stabilna psychika. Jednak na pewno jest on zawodnikiem, który może postawić Rosjaninowi trudne warunki. Ostatni raz obaj zawodnicy mierzyli się zimą na Australian Open. Górą wówczas był Medvedev 3:1. Na swojej ziemi Tiafoe na pewno stac na wygranie co najmniej jednego seta. Frances jeśli myśli o pozytwnym wyniku w tym meczu musi zacząć z wysokiego C od pierwszej piłki. jesli Rosjanin odjedzie mu na set a nie daj Boże dwa sety będzie pozamiatane. Dlatego spodziewam się dużej koncentrancji Amerykanina na początku spotkania. Dlatego też kursy na wygraną pierwszego seta reprezentują doskonałe value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom