>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP World Tour Finals - Londyn, 05-12.11.2012

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Murray (-3.5 gema) - Tsonga @ 1 (1.53) Pinnacle ✅
Djokovic zgodnie z planem rozpykał Berdych, teraz czas na Murraya i tutaj bliźniaczy typ do poprzedniego. Podejrzewam, że Andy poradzi sobie jeszcze łatwiej niż zrobił to Djoko, głównie z tego względu, że Tsonga już raczej nie za bardzo ma o co grać. Jo nawet w meczu z Berdychem grał jakby do końca nie wierzył po co walczy jak i tak odpadnie, jego mina zbitego psa w trzecim secie z Tomaszem mówi wszystko. Tsonga który się stara i walczy jest przeciwnikiem niezwykle groźnym i może pokonać każdego, ale Tsonga któremu się nie chce jest banalnym zawodnikiem do pokonania. Podejrzewam, że Francuz który i tak nie prezentuje od dłuższego czasu żadnego ciekawego tenisa dziś gładko polegnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
Lindstedt/Tecau v Marray/Nielsen

Ktoś coś wie o tym meczu? Bo kursy na Marray/Nielsen strasznie poszybowały do góry a przecież wygrali oni dwa spotkania z parami z którymi Ci pierwsi przegrali, jakaś kontuzja czy może odpuszczenie meczu? Ktoś ma jakieś info? Bo kurs 2.4 i cały czas rośnie...
Marray/Nielsen mają już pewny awans z 1 miejsca więc może być problem z motywacją.
Pieniądze? Za awans bez porażki jest premia, a ich przeciwnicy nie grają już o nic bo szans na awans nie mają to bardziej u nich będzie problem z motywacją...
gdzie ty widzisz te 2.4 ? czy ja wiem czy rosna ? na normalnym poziomie, najwiecej chyba 2.23 , dwie pary graja tylko o kase, wszystko wiadome juz jest
Jak pisałem tego posta to na bf&#39;ie było 2.4, a rano oscylował w granicach 2
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Lindstedt/Tecau v Marray/Nielsen

Ktoś coś wie o tym meczu? Bo kursy na Marray/Nielsen strasznie poszybowały do góry a przecież wygrali oni dwa spotkania z parami z którymi Ci pierwsi przegrali, jakaś kontuzja czy może odpuszczenie meczu? Ktoś ma jakieś info? Bo kurs 2.4 i cały czas rośnie...
Marray/Nielsen mają już pewny awans z 1 miejsca więc może być problem z motywacją.
 
I 14

ice05

Użytkownik
gdzie ty widzisz te 2.4 ? czy ja wiem czy rosna ? na normalnym poziomie, najwiecej chyba 2.23 , dwie pary graja tylko o kase, wszystko wiadome juz jest
 
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
A. Murray(-5.5) vs J.W. Tsonga(+5.5) typ 2 ✅
kurs: 1.417 (pinnacle)
stawka 8/10
-6.625
+3.336
__________________________
-3.289
Analiza:
Jak dla mnie to Andyemu daleko do szczytowej formy, a i Tsonga grą nie błyszczy. Nie mam przekonania do tego kto wygra. Wydaje się, że Andy ale Tsonga nie ma już nic do stracenia i może się pokazać z dobrej strony, a to iż gra mu się tu dobrze pokazał rok temu gdzie dotarł do finału. H2H wskazuje na Andyego, ale rozkładając analizę pod względem +4.5 gema dla Tsongi to na 8 pojedynków pomiędzy nimi tylko 2 zakończyły by się porażką. Nie spodziewam się mimo wszystko tak fatalnej postawy francuza.
Po meczu:
Typ wpadł, ale nie obyło się bez strachu. Tsonga poziomem dorównał Tipsareviciowi, dno, jeszcze raz dno, jego gra prezentowała jakiś poziom tylko w secie drugim, na moje szczęście Murray jak już napisałem był daleki od szczytowej formy bo skończyło by się to jeszcze gorzej(Mimo wszystko Andy nie zagrał źle ale ciągle to nie to samo).
__________________________________________________ ________________________
Typuj tak aby zawsze trafić, a nie strzelać.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Ostatnia szansa dla Tsongi, by zrobić coś na prawdę dobrego w tym sezonie. Francuz nie zachwyca formą, ale niewątpliwie posiada charakter, który pokazał chociażby w II secie z Berdychem 2 dni temu. Ponadto najciekawszy jest tutaj fakt że wciąż ma szansę na awans - musiałby &quot;tylko&quot; wygrać z Andym na jego terenie 2:0. Niemożliwe? sądze, że możliwe, choć wielu pomyśli że postradałem zmysły. Ostatni jego udany &quot;na topie&quot; mecz oglądałem podczas RG z Djokovicem, poza tym w tym sezonie ograł tylko jednego tenisiste z top10, ale jak już podkreślałem - to jego ostatnia szansa i niewykluczone, że zmotywowany tym faktem pokaże w końcu coś na miarę swojego potencjału.

Jo-Wilfried Tsonga @ 5,77 PinnacleSports ⛔
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
bez urazy, ale to jest po prostu szansa jeden na sto ze Tsonga cokolwiek podziala, obudzcie sie.
Murray po ostatniej porazce z Djoko jest glodny na jakies spektakularne zwyciestwo, nie widze innej opcji jak zwyciestwo Murray&#39;a 2 : 0. chyba ogladaliscie jego mecz z Djoko, byl bliski ogrania Serba w przeciwienstwie do Tsongi. bez sensu jest wypisywac argumenty, Murray jest po prostu lepszy i dzis bedzie lepszy na korcie. nie ma sensu ladowac ani grosza dzis w Tsonge. a zeby nie byl to post do usuniecia to lokata
Murray v Tsonga - 1 @ 1,18 (betclic)

✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
4 96

46ckm

Użytkownik
Federer - Del Potro @2,80 Betsson ✅
Roger ma już zapewniony udział w niedzielnym półfinale i nie sądzę aby grał jutro na 100% wiedząc że następnego dnia ma półfinał, byłoby to niezbyt rozsądne posunięcie z jego strony tym bardziej że wie że potencjalny jego rywal w półfinale będzie miał jeden dzień odpoczynku dłużej. Wiadomo każdy mecz wygrany to punkty do rankingu i oczywiście nie małe premie finansowe ale Federer już zarobił tyle tych milionów na korcie że dla niego pieniądze schodzą na plan drugi najważniejszy był awans do półfinału który Szwajcar już sobie zapewnił po dwóch spotkaniach i mecz z Del Po może potraktować treningowo przygotowując się do półfinału. Oczywiście z tego faktu nie za bardzo zadowolony będzie Ferrer który nawet jak wygra w dwóch setach z Tipsarevicem w co nie wątpie to przy jakimkolwiek zwycięstwie Del Potro Hiszpan jedzie do domu. Przypomnę jeszcze że ostatni pojedynek Argentyńczyk z Federerem wygrał nie tak dawno w finale w Bazylei po trzech morderczych setach. Jutro myślę że wygra łatwiej i szybciej z wiadomych względów :wink:
 
P 323

przemoks

Użytkownik
A wg mnie nie bedzie zadnego odpuszczania ze strony Federera, nie z Del Potro, tym bardziej, ze ostatnio z nim przegral. Druga sprawa, musi wygrac seta, aby zajac pierwsze miejsce w grupie, a wydaje mi sie, ze mu na tym zalezy, bo nie chce trafic na Djokovicia ;)
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Wczorajszy dzień pokazał że nikt nie odpuszcza. Djoko, tak jak niektórzy przypuszczali, po wygranym pierwszym secie, lekko poluzował pas w drugim. Podobnie było w drugim meczu. Andy pokazał się swoim kibicom z dobrej strony i zrobił to, co do niego należało. Jo nie trafił z formą na koniec sezonu i było to bardzo wyraźnie widać.
Rogerowi nie będzie łatwo, ale to spotkanie w moim odczuciu wygra. Ferrer również przypieczętuje awans i tu spodziewam się wyniku 2:0 @ 1.50 Betsson.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
2:0 dla Rogera jutro? Sorry ale jak to bedzie ten Roger z wczoraj to dla mnie to jest nierealne, Juan wygra seta na 99% ;) Chyba, ze strasznie go zabolala ta przegrana u siebie w finale i sie ostro zepnie, ale to i tak bedzie woda na mlyn dla Juana...
 
akade 41

akade

Użytkownik
Jeżeli ktoś grał wczorajszy mój typ na over 97.5minuty. W unibet gdzie &#39;brakło 11sekund&#39; tak więc oficjalna strona Scoreboard podała iż mecz trwał 1h 37minut i 39sec - co za tym idzie. Napisałem do supportu i 9sec. zostało zaliczone jako odpowiedni czas. A kupon in plus. Tak więc jeżeli strona tego nie zmieniła, to piszcie a wygraną będziecie mieć.
Dzieki ziomek2000
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Roger nie zachwycał postawą w meczu z Ferrerem, ale to i ta wystarczyło na zwycięstwo w dwóch setach. Dziś zdecydowanie najtrudniejszy przeciwnik w tej grupie, z którym przez ostatnie lata kontrolował swoją grę, jednak kilka tygodni temu w Bazyleii to właśnie Del Potro po 3-setowej batalii okazał się lepszy. Powiedzmy, że był to błąd przy pracy Feda i dziś rzeczy wrócą do normalności a sam Szwajcar wzniesie swój poziom i zademonstruje &quot;lekką&quot; lekcje Argentyńczykowi, na co z pewnością go stać. Big bet dla mnie, a dodatkowo postanowiłem zagrać over.

Roger Federer @ 1,46 PinnacleSports ⛔
Roger Federer - Juan Martin Del Potro over 22,3 @ 1,81 [PinnacleSports] ✅
 
B 45

bryfsztyk

Użytkownik
christopher48 // Wystarczy zajrzeć do linka, który podał użytkownik sheva91 w tym poście:
http://forum.bukmacherskie.com/f152/atp-world-tour-finals-londyn-05-12-11-2012-a-83227-4.html#post3176191
A jednak nie wystarczy. W tym linku nie ma na chwile obecna nic na temat przyszlych wydarzen w grupie B. Sa tylko napisane stare scenariusze, co musialoby sie stac, zeby Federer i Ferrer awansowali juz w czwartek.

Postanowilem sam troche policzyc, najpierw scenariusz, ktory mnie najbardziej interesuje:

Obecny bilans setow:
Federer 4:0
Ferrer 2:3 (2:1 z DelPo i 0:2 Z Fedem)
DelPo 3:2 (1:2 Ferrer i 2:0 Tipsa)
Tipsa 0:4

1) Wiadomo, ze wygrane Federera i Ferrera daja im awans

2) Wygrana Ferrera 2:0 i Del Potro 2:1, bilans setow wygladalby tak:
Federer 5:2
Delpo 5:3
Ferrer 4:3

3) Wygrana Ferrera 2:0 i DelPo 2:0, bilans setow:
Federer 4:2
Delpo 5:2
Ferrer 4:3

Wnioski: Jesli DelPo pokona Feda, Ferrer moze nawet rozjechac Tipse 6:0, 6:0, a i tak awansuja Fed i DelPo, dodatkowo, jesli padnie wynik 2:1 dla DelPo, Fed wygra grupe.

4) Federer i Tipsa wygrywaja 2:0, bilans setow:
Federer 6:0
DelPo 3:4
Ferrer 2:5
Tipsa 2:4

5) Federer 2:0, Tipsa 2:1, bilans setow
Fed 6:0
DelPo 3:4
Ferrer 3:5
Tipsa 2:5

Wnioski: Jak Tipsa wygra z Ferrerem, niewazne jakim wynikiem, niewazne rowniez jak skonczy sie mecz Feda z DelPo, awansuja Fed i DelPo.


W zwiazku z powyzszym moj typ.

Federer - Del Potro
Typ: Dokladny wynik 1:2 ✅ ✅ ✅
Kurs:6.00
Buk: Bet365

Ostatnik ich pojedynek skonczyl sie wynikiem 1:2 i byl calkiem niedawno, wynik 1:2 satysfakcjonuje obu i patrzac na gre obu w tym turnieju jest prawdopodobny. Kurs 6 zawyzony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Single:
Djokovic - Tsonga ✅ , DW: 2:0 ✅
Murray - Berdych ✅
Federer - Tipsarevic ✅

Ferrer - Del Potro LIVE ✅
Federer R. - Ferrer D. ✅
Del Potro J.M. - Tipsarevic J. ✅
Murray - Tsonga ✅ Ferrer D. - Tipsarevic J. 1,12 2:1 ✅
Dla Ferrera to może być ostatni mecz w tym sezonie. Przydałoby się zakończyć tą świetną passę zwycięstwem. Tipsarevic już tutaj o nic nie gra, formę ma beznadziejną na tym turnieju. Ferrer ma szanse na awans, musi wygrać ten mecz. H2H 3:1.
Jo-Wilfried Tsonga @ 5,77 PinnacleSports
Roger Federer @ 1,46 PinnacleSports
Wczoraj kiedy szanse na niespodziankę były dość nikłe, to ty podawałeś Tsongę. Dziś kiedy jest rzeczywiście realna szans na wejście doga Del Potro to grasz przeciwnie. Kompletnie nie rozumiem takiego podejścia do sprawy.
Odnośnie spotkania Federera to jest on dla mnie rasowym no betem. Jeżeli Roger zagra tak jak w spotkaniu z Ferrerem, to go nie widzę na tym turnieju. W półfinale i tak z tej grupy nikomu nie daję większych szans na finał.
 
psotnick 865,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Roger Federer – Juan Martin Del Potro
Suma gemów
Typ: Powyżej 22 @ 1.658 Pinnacle ✅ 6-7 6-4 3-6 :spokodfhgfh:
(Tie-break w meczu)
Typ: Tak @ 2.37 bet365 ✅

Przed ostatnimi meczami w grupie B wykrystalizowała się bardzo ciekawa sytuacja, bo aż trzech graczy ma realne szanse na awans. Wszystkie możliwe warianty opisał już bryfsztyk, z których wynika, że już po pierwszym meczu może być wszystko jasne. Szczerze mówiąc w ynik końcowy tego meczu jest dla mnie sporą zagadką, zwłaszcza wobec niedawnej przegranej Fedexa w Bazylei, kiedy to w jego rodzinnym mieście Argentyńczyk zgarnął mu tytuł sprzed nosa. Dlatego wybrałem typy według mnie dużo pewniejsze sugerujące długi i zacięty mecz. Obaj gracze dysponują dużym arsenałem ofensywnym, który skutecznie wspiera ich świetny serwis. W tym sezonie są najlepszymi wśród ósemki w Londynie w wygrywaniu swoich gemów serwisowych (Federer 93%, Delpo 89%). Dzięki serwisowi ich łupem często padają cheap points, czyli punkty zdobyte bez wysiłku z linii ser wisowej . Wykorzystując te umiejętności obaj są jednymi z najlepszych w bronieniu breakpointów (Federer 71%, Delpo 70%). Wszystko to sprawia, że bardzo trudno przełamać ich serwis, co w prostej konsekwencji prowadzi do długi ch setów, a więc i dużej liczby gemów. Przy takim rozwoju wypadków bardzo prawdopodobna jest dogrywka tie-breakowa w którymś z setów, a może nawet w dwóch (jak to miało miejsce w Bazylei). Statystyka ich bezpośrednich spotkań (http://www.tennisbetsite.com/head-to-head/juan-martin-del-potro-vs-roger-federer.html) również zdaje się potwierdzać te obserwacje. W aż 7 na 11 ostatnich meczy jeden lub więcej setów kończył się tie-breakiem. Myślę, że wobec wzmożonej motywacji obu graczy (Delpo realną szansą awansu do półfinału, Federer chęcią rewanżu za porażkę w Bazylei) możemy byś świadkami bardzo zaciętego meczu. W tym kontekście wydaje mi się, że moje typy są jeśli nie bardzo prawdopodobne, to na pewno warte ryzyka. edit: Wszystko zgodnie ze scenariuszem, oba typy bezproblemowo na plus. Tylko szkoda mi Ferrera, bo grał świetnie, A na koniec go ładnie wycyckali i nie powącha półfinału. Wygrał z Delpo, ale to on awansuje zamiast Hiszpana. W takim układzie nie wiem, czy jest sens grania Ferrera, skoro już nie ma żadnych szans na awans. Typowy mecz o pietruszkę za 200 tysięcy $ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
P 5

pitervald36

Użytkownik
Federer-Del Potro to moim zdaniem równe szanse na koncowy sukces. Wiec w takim wypadku trzeba grac Argentynczyka. Delpo w ostatnim ich meczu pokonał Federera i dzisiaj spokojnie moze byc tak samo. Federer pewny juz awans i mozliwe ze nie bedzie bardzo szafował siłami zwazywszy ze w półfinale Murray czy Djoko to dla niego chyba wszystko jedno.
Delikatnie spróbuje Del Potro 2-0 po kursie 4,35
Ostrzej Del Potro win po kursie 2,65
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
2:0 dla Rogera jutro? Sorry ale jak to bedzie ten Roger z wczoraj to dla mnie to jest nierealne, Juan wygra seta na 99% ;) Chyba, ze strasznie go zabolala ta przegrana u siebie w finale i sie ostro zepnie, ale to i tak bedzie woda na mlyn dla Juana...
Roger podchodzi do meczów z JDP bardzo emocjonalnie od przegrania w finale USO, o żadnym odpuszczaniu nie może być mowy. O DW 2-0 będzie ciężko, ale na zwycięstwo powinno wystarczyć więc Federer 1,45
 
taktyk 22

taktyk

Użytkownik
Jeżeli JMDP dociągnie zwycięstwo polecam zagrać na Tipsarevica,dlatego że Ferrer już nie ma szans awansować dalej przy wygranej Potro a Tipsa batów od kazdego chyba dostać nie może do tego Ferrer w głowie będzie miał że nie wykorzystał szansy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom