>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP World Tour Finals - Londyn, 05-12.11.2012

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Single:
Djokovic - Tsonga ✅ , DW: 2:0 ✅
Murray - Berdych ✅
Federer - Tipsarevic ✅

Ferrer - Del Potro LIVE ✅
Federer R. - Ferrer D. ✅
Del Potro J.M. - Tipsarevic J. ✅
Murray - Tsonga ✅
Ferrer D.
- Tipsarevic J. ✅
Djokovic N. - Del Potro J.M. 1,20 2:1 ✅
Novak tutaj wygląda na bardzo opanowanego i śmiertelnie regularnego. Właśnie ta regularność dzisiaj wybije tenis z głowy Argentyńczyka. Tenis Del Potro niczym nie zaskakuje, to przebijanie z przebłyskami geniuszu. Ale tych przebłysków i kapitalnych zagrań musiałoby być niezwykle dużo żeby pokonać głodnego zwycięstwa Djokovica.
Dodajmy do tego gładkie 3:0 z US Open i 2:0 z turnieju w Cincinnati. Jedynie na IO w Londynie coś Novakowi o dziwo nie poszło z Juanem Martinem... Wypadki przy pracy się zdarzają. Nie zapominajmy jeszcze, że w sobotę grał 3 setówkę z Federerem, a Serb miał o jeden dzień odpoczynku więcej.
Serb ma po prostu o wiele większy wachlarz zagrań, jest regularniejszy i ma większe umiejętności.
Federer R. - Murray A. 1,66 2:0 ⛔
Widziałem wszystkie mecze obydwu Panów i Murray o wiele bardziej mnie przekonał swoją grą niż Szwajcar. Roger jak na razie po słabym występie w Bazylei, kompletnie nie czaruje swoją grą. Spotkanie z Tipsarevicem można pominąć... Za to co wyprawiał z Ferrerem, można było się złapać za głowę. Jak na niego grał beznadziejnie! Z Del Potro przegrał mecz, ale na to można jeszcze przymknąć oko, bo i tak &quot;Król&quot; wyszedł z 1 miejsca w grupie.
Murray ma o wiele większy wachlarz zagrań niż Ferrer, Del Potro i Tipsarevic razem wzięci. W przebijaniu jest zdecydowanie lepszy niż Juan Martin, a to tylko będzie owocowało błędami Szwajcara. Nie zapominajmy też, że Andy gra u siebie, co jest bardzo ważnym czynnikiem mobilizacyjnym.
Panowie spotkali się niedawno w Szanghaju gdzie nic do powiedzenia nie miał wielki Roger. Tak też było na IO w pojedynku o złoto. Kurs 1,66 biorę z pocałowaniem ręki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Djokovic N. - Del Potro J.M​

Typ: Del Potro (+4 gemy) @ 2.030 - Pinnacle
Wynik: 16 - 15 ⛔

4-6, 1-2* i nie pokryć tego handi ????
W dzisiejszym półfinale 1 rakieta świata - Novak Djokovic zmierzy się z Argentyńczykiem Juanem Martinem Del Potro. Ten drugi awans wywalczył dopiero wczoraj po pokonaniu w 3 setach Rogera Federera. Zdecydowanym faworytem w tym meczu jest Serb, jednak nie skreślałbym Del Potro. Uważam, że jest w stanie powalczyć z Novakiem, przynajmniej w jednym secie doprowadzając do tie-breaka. Wiadomo nie od dziś, że jego największym atutem jest atomowy serwis, którym otwiera sobie drogę to uderzenia kończącego z forehandu. Jeśli w tym elemencie będzie wszystko funkcjonowało jak należy, Djokovic nie będzie miał zbyt wielu szans na przełamanie. H2H zdecydowanie na korzyść Serba, chociaż Juan na IO w Londynie uporał się z Novakiem z dwóch setach. Oczywiście tutaj taki scenariusz jest praktycznie niemożliwy, biorąc pod uwagę formę obu graczy. Samo pogranie Djokovica po 1,20 mnie nie satysfakcjonuje, dlatego zdecydowałem się na taki handicap. Trzymam kciuki za Argentyńczyka !

Federer R. - Murray A.
Typ: Murray A. @ 1,70 BAH ⛔
Co za dzień. Masakra jakaś, trzeba odpocząć od bukmacherki, bo to co dzisiaj umoczyłem to tragedia
W drugim półfinale londyńskiego turnieju zobaczymy stracie &quot;dwójki&quot; i &quot;trójki&quot; rankingu ATP. Spotkanie to zapowiada się zdecydowanie ciekawiej niż pierwszy półfinał. Po jednej stronie bardzo doświadczony Szwajcar, przez wiele lat najlepszy tenisista świata. Z drugiej strony zaś Andy Murray, głodny sukcesów Szkot, który w tym roku dokonał przełomu w swojej karierze, wygrywając IO w Londynie i US Open. Roger natomiast w Londynie nie gra rewelacji. Wprawdzie w pierwszym meczu gładko odprawił Tipsę, ale Serb chyba sam nie wierzył, że jest w stanie coś ugrać. Mecz z Ferrerem taki sobie, bez fajerwerków. Przed ostatnim meczem grupowym miał już wprawdzie awans, ale mecz z Juanem naprawdę przekonał mnie do pogrania na Andy&#39;ego. Nie wiem gdzie Szwajcar był myślami, ale naprawdę tylu niewymuszonych błędów dawno u niego nie widziałem. Zaś Szkot w świetnej formie, widać było, że jest na fali w meczu z Novakiem, gdzie miał swoje szanse, by nawet wygrać ten mecz. Murray zdecydowanie więcej argumentów ma po swojej stronie, Roger zupełnie mnie nie przekonuje. Po takim kursie po prostu trzeba to zagrać, bo naprawdę nie widzę tutaj szans Rogera na wygraną. Ostatni mecz panowie stoczyli między sobą w Szanghaju, gdzie Federer miał tylko jedną szansę na przełamanie Andy&#39;ego, którą nota bene wykorzystał. Murray gładko wtedy odprawił Rogera 6-4, 6-4 i tutaj przewiduję podobny scenariusz. Polecam pograć to bardzo grubio, bo już na tym turnieju raczej takich okazji nie będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Pony wbrew moim oczekiwaniom rozgrywa tutaj bardzo dobry turniej i właściwie tylko w I meczu został rozstrzelany przez Ferrera. Wczorajszy mecz z Federerem stał na wysokim poziomie, trzymał serwis, z głębi kortu był bardzo solidny i wystarczyło jedno przełamanie serwisu Federera w III secie, by ten mecz wygrać. Djokovic to już wysoka poprzeczka, ale sądze że przy optymalnym utrzymaniu swojego podania zdoła dziś nawiązać wyrównaną walkę i nie skończy się to w szybkich dwóch setach dla Serba. Over jak najbardziej na miejscu.

Del Potro - Djokovic over 22 @ 1,92 PinnacleSports ✅

W drugim meczu skupie się po raz kolejny na Szwajcarze , nawet pomimo tego że wczoraj mnie zawiódł. To tak na prawdę jego turniej i choć Murray poza trawą w tym sezonie dominował nad Rogerem, tak uważam że Szwajcar pokaże o wiele więcej niż w ich ostatnim meczu w Szanghaju. Wczorajszy mecz z Potro nie wypadł najgorzej, choć popełnił sporo niewymuszonych błędów, tak serwisowo wyglądało to nieźle - szczególnie wysoki poziom w II secie i pełna kontrola meczu. Dziś liczę na pełną motywacje z jego strony i wykorzystanie nabytego doświadczenia w tym turnieju, w którym triumfował przez ostatnie dwa sezony.

Roger Federer @ 2,32 PinnacleSports ✅
over 23,5 @ 1,91 PinnacleSports ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 5

pitervald36

Użytkownik
Federer nie gra solidnie, moim zdaniem daleki jest od swojej normalnej dyspozycji, popełnia mase błędów i myśle że nie ma zbyt dużych szans ze Szkotem. Choć uczciwie trzeba przyznać że Murray też dupy nie urywa.
Federer-Murray 2 1,75
Drugi półfinał to moim zdaniem mecz przyszłego zwyciężcy tego turnieju. I wcale nie jestem pewien ze będzie to Djoko choc ma troszke więcej szans niż Potro. Jednak po tak marnym kursie nawet nie ma co Serba dotykać. Według mnie kurs na Argentynczyka zdecydowanie zawyżony i delikatnie spróbuje go zagrac.
Djokovic-Del Potro 2 4,25
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Djokovic - Del Potro
typ : Djokovic 2:0
kurs : 1,57
Wedlug mnie typ na pierwszy dzisiejszy mecz swietny do zagrania po takim kursie.
Ogladalem praktycznie wszystkie mecze na tym turnieju i Del Potro nie najlepiej sobie radzi z dlugimi wymianami. To typ gracza, ktory typowo punkty zdobywa na swoim serwisie. W ostatnim meczu trafil na Rogera, ktory odbieral pilki fatalnie.
Dzis w polfinale Djokowic bedzie gral zupelnie inaczej, bedzie wchodzil w wymiany z Argentynczykiem i w moim odczuciu bedzie dzis 2:0 dla Novaka, a kurs na to zdarzenie wedlug mnie bardzo atrakcyjny.
 
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
Djokovic (-4.5) vs Del Potro(+4.5) typ 2
kurs: 1.758 (pinnacle)
stawka: 4/10
+1.895
-4.0
________________
-2.105
Analiza
Jak dla mnie faworyt meczu jak i turnieju jest jeden. Mimo wszystko stawiam kontrę przeciwko niemu. H2H 6:2(w tym jeden krecz na korzyść Potro), poza tymi dwoma pojedynkami to wszystkie do 0 dla Djoko. Kurs mimo wszystko na niego niski strasznie aby grać. Idąc jednak za myślą Lutka spodziewam się tutaj więcej walki ze strony Del Potro, po dobrym meczu z Federerem sądzę że może urwać seta Djokoviciowi.
Federer vs Murray typ 1
kurs: 2.310
stawka 4/10
-2.105
+5.24
_____________
+3.135
Analiza
Dla mnie bardzo ciężki mecz, nad którego graniem się jeszcze zastanawiam. Forma Murray nie jest szczytowa aby być pewnym jego zwycięstwa. Federerowi też daleko do lat świetności, mimo wszystko uważam, że gra obecnie na 99% swoich obecnych możliwości. Pojedynki pomiędzy nimi na korzyść Murraya. Filtrując jednak lepiej wypada Federer w pojedynkach halowych, gdzie albo zwyciężał, albo mecz trwał 3 sety. Co przemawia jeszcze za Rogerem to, że wygrał tu rok temu, pokonał między innymi wtedy Andyego 6:4 6:2. Jeśli wygra turniej to jako jedyny z tego co pamiętam zdobędzie go 3 razy pod rząd. Wracając jednak do formy tu i teraz. Uważam, że Federer chciał spotkać się z Murrayem dlatego w moim odczuciu lekko odpuścił wczorajszy mecz, mając na uwadze dzisiejszy. Murray będzie bardziej wypoczęty (1 dzień wolnego). Statystyki mówią za Federerem, ostanie mecze za żadnym z nich. Kto wygra? Hm, ...
Oglądałem tenisa sporo razy, ale nigdy nie zwróciłem uwagi: Na jakiej zasadzie odbywa się losowanie kto zaczyna?
__________________________________________________________________________
Typuj tak aby zawsze trafić, a nie strzelać
 
strzala 377

strzala

Użytkownik


Oglądałem tenisa sporo razy, ale nigdy nie zwróciłem uwagi: Na jakiej zasadzie odbywa się losowanie kto zaczyna?



Sędzia rzuca monetą - zawodnicy wybierają orzeł/reszka i zawodnik który trafił orzeł lub reszkę decyduje czy zaczyna serwisem czy returnem.


Dziś wygra Nole i Andy, zdecydowanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Data: 11.11.12 (13:00);
Tenis, ATP WTF London
Spotkanie: Paes/Stepanek - Bhupathi/Bopanna 6:4 1:6 10:12
Typ: 2 ✅
Kurs: 3,45
Buk: Pinnacle
Półfinały deblistów w ATP WTF w Londynie. Ciekawie zapowiada się starcie duetu Paes/Stepanek z parą Bhupathi/Bopanna. Faworytami są oczywiście ci pierwsi, którzy w grupie A nie mieli sobie równych notując komplet zwycięstw, m.in z braćmi Bryan, którzy sensacyjnie nie wyszli z grupy. Hindusom awans do półfinału przyszedł nieco trudniej gdyż na otwarcie zaliczyli pechową wpadkę z duetem Marray/Nielsen (który jak do tej pory jest największą sensacją imprezy) a później w dwóch zaciętych bojach odnieśli dwa zwycięstwa z parami Nestor/Mirnyi i Lindstedt/Tecau. W moim przekonaniu grupa B była bardziej wymagająca dlatego półfinalistów z tej części drabinki cenie nieco wyżej. Bhupathi/Bopanna w dzisiejszym starciu z Paesem i Stepankiem faworytami na pewno nie są, jednak po kursie over 3,00 warto moim zdaniem zaryzykować typowanie na ich wygraną. Przed Londynem wygrali turniej w Paryżu co zapewniło im start w finałach, tu natomiast stoczyli trzy zacięte boje i w gruncie rzeczy powinni mieć na koncie trzy zwycięstwa. Z duetem Nielsen/Marray prowadzili w mistrzowskim tie breaku 5:1 i od tego momentu stanęli, przegrywając ostatecznie 10:12. Jednak widać, że wyciągnęli wnioski z tej lekcji bo kolejne dwa mecze i kolejne dwa super tb kończyły się już po ich myśli. Dziś również mecz może nie skończyć się po dwóch setach bo oba duety są dosyć wyrównane. Potwierdza to choćby fakt, iż niedawno zmierzyli się ze sobą na turnieju w Szanghaju (14.10.12) i tam po super tb wygrali Paes/Stepanek. Dziś będzie dobra okazja do rewanżu i patrząc na zbliżony poziom obu par uważam, że zdecydowanie bardziej opłaca się ryzykować po dobrym kursie Hindusów niż grać po 1,40 niby faworytów, którzy przynajmniej dla mnie aż takimi wyraźnymi faworytami wcale nie są.
// nie przywykłem do samodzielnego rozliczania własnych typów, ale skoro inni tak robią to niech będzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Novak Djokovic v Juan Martin Del Potro over 21,5@1,72 ✅
Roger Federer v Andy Murray over 23,[email protected] ⛔
Dzisiaj jakby nie bylo zapowiadaja sie dwa bardzo zaciete spotkania, podoba mi sie linia pierwszego meczu, ktora powinna gladko wejsc, w drugim meczu moze, byc gorzej, chociaz spodziewam sie tutaj 3 setow, wtedy nie powinno byc problemow z pokryciem lini. Bardzo mnie ciekawi dzisiaj postawa Rogera, dzisiaj przekonamy sie, czy powoli odchodzi nam jeden z najlepszych graczy swiatowego tenisa, czy to bardziej inni chca go na sile odeslac na emeryture ;) Andy jest dla mnie faworytem, ale bardzo nieznacznym, mysle, ze stac Federera na ugranie co najmniej 1 seta i zapewnienie overa w tym spotkaniu. takze 7-5 7-5 go pokryje, stad wybralem troche bezpieczniejszy typ po minimalnie mniejszym kursie. Wracajac do meczu Djoko, tutaj chyba, przydadza sie cieple kapcie i miska popkornu, bo Juan tak latwo meczu nie odda, spokojnie powinien byc przy najmniej jeden tie break.
Osobiscie typuje
Win Djoko 2-1 i win Rogera 2:1
e: Djoko dodatkowo zlapany na live przy 6-4 2-2@2,3 ✅
Roger zlapany na live - wygra 2 seta @2,37 ✅
Ogolnie nie bylo zle, jutro Djoko 2:1 ;)
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Djoković - Del Potro(+1,5s) 2 @ 2,20 Expekt✅

Czas na półfinał Mastersa w Londynie. Hala o2 dziś zapewne będzie pękać w szwach, gdy na korcie pojawią się Djoković i DelPo. Faworytem rzecz jasna jest Serb, ale jego zwycięstwo nie musi być wcale pewne. DelPo pokazał nie raz, że nie wolno go lekceważyć i na pewno jest umotywowany pokonaniem Federera dzień wcześniej. Serb gra bardzo dobrze i moim zdaniem jest chyba największym faworytem do zdobycia tytułu, ale miewa momenty przestoju i myślę, że JMDP będzie to w stanie wykorzystać. Oglądając mecz z Berdychem byłem pod wrażeniem nieumiejętności gry Czecha, zagrał dość słaby mecz, a i tak miał bodajże 3 piłki setowe. Jeśli dziś Djoko zagra tak jak z Berdychem to seta raczej straci, kurs zachęcający, a przeczucie mówi mi, że 3 sety będą. Argentyńczyk na pewno ma walory ku wygraniu seta i jeśli zagra jak z Fedem to powalczy dość solidnie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Marray/Nielsen(+1,5s) - Granollers/Lopez 1 @ 1,50 Expekt
Marray/Nielsen @ 2,64 Unibet

Czas na drugi półfinał debla gdzie w parze z Nielsenem wystąpi gospodarz Marray, a na przeciwko nich staną Hiszpanie Granollers i Lopez. Bukmacherzy faworyzują dość znacznie iberyjczyków, ale Marray z Nielsenem są groźni i już to pokazali w tym turnieju. Będą faworytami publiczności na pewno i to im powinno pomóc. Mają spore umiejętności co pokazali podczas tegorocznego Wimbledonu po drodze pokonując także dzisiejszych rywali. Widziałem ich mecz z Nestorem i Mirnyim i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem ich gry. Jeśli zagrają na takim samym poziomie jak wtedy to dość łatwo będą mieli wygrać chociaż jednego seta. Hiszpanie pokonali w grupie Bryanów i Qureshi z Rojerem. Wyniki imponujące także, ale moim zdaniem kursy w tym meczu powinny być równo wystawione. Sporo zawyżony kurs na Nielsena i Marraya powodują, że przy ich obecnej formie warto pograć ich zwycięstwo jak i handi +1,5s. Polecam!
 
B 45

bryfsztyk

Użytkownik
Federer - Murray
Typ: Powyzej 26.5 gema ⛔
Kurs: 2.65
Buk: Pinnacle

Wybralem taka linie, bo spodziewam sie w tym meczu 3 zacietych setow, a kurs na 3 sety u innych bukow byl nizszy. Mysle, ze sa spore szanse na to, ze to bedzie prawdziwy boj. Faworytem jest Murray, ale Federer pokazal juz, ze grajac jako dog potrafi sie zmobilizowac. Po tym jak zostal ostatnio dwukrotnie zlany przez Del Potro, a wczesniej przez Murraya, wyjdzie dzis na kort wsciekly i w 100% skoncentrowany. Murray natomiast jest bardzo mocny i mysle, ze nie odda tego meczu w 2 setach.

Edit: Skontrowałem przy 6:5 w 1 secie, że będą 2 sety @1.8 w bet365. Dobra decyzja. Wy też zauważyliście, że publiczność jest bardzo neutralna, a czasem nawet wspierała bardziej przeciwników Andiego niż jego samego?
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Zwycięzca finału: Federer @ 2.50 (WilliamHill) ⛔

Kilka powodów przemawiających za wygraną Szwajcara wymieniłem w poprzednim poście. Autorską szczegółową analizę H2H podobną do tej, którą dodałem wczoraj przed półfinałem (podsumowanie różnicowe 14 ilościowych miar w tenisie) nie ma sensu tutaj umieszczać, bo zapewne zostanie skasowana bez śladu (pod zarzutem braku odpowiedniej merytoryczności, konstruktywności czy pal licho wie co). Nie jestem też aż tak wybitnym ekspertem by wstawiać tutaj wyższą formę merytorycznej i konstruktywnej analizy jak choćby komiksy obrazkowe z memami internetowymi (patrz: wątek o ATP w Bercy). Więc świadom swoich słabości i z respektem wobec wysmakowanych treści starannie wybieranych przez wrażliwą brać moderatorską na tutejszym forum najzwyczajniej na świecie napiszę po chłopsku kilka prostych zdań i liczę, że moje nędzne uzasadnienia jakoś przejdą: Roger jest niesamowicie zmotywowany, Djoković pod presją to raptem ćwierć Djokovicia AD2011. Mocniejszy psychicznie jest Szwajcar. Po fazie RR miałbym może więcej wątpliwości wobec typu na dziś, ale półfinały pokazały, że RF jest na fali wznoszącej, Novakowi zdarza się nadspodziewanie sporo chwil słabości, które jego jutrzejszy rywal potrafi bezlitośnie wykorzystywać. Roger znów świetnie operuje backhandem, który Serbowi tradycyjnie będzie sprawiał mnóstwo kłopotów. No i ostatecznie (nawet biorąc po uwagę dominację fizyczną Djokovicia i jego większą wytrzymałość w długich wymianach) oceniając szanse z grubsza na 50/50 bukmacherzy dający poniżej 40% szans Rogerowi sami podpowiadają na kogo należy jutro postawić. Plus na koniec osobisty argument: rok temu wszystkie mecze w O2Arena, które miałem okazję obejrzeć na żywo kończyły się zwycięstwami faworytów. W tym roku Masters oglądam w TV live i każdy mecz wygrywa underdog - nie widzę powodów by tradycja nie została podtrzymana ;) Amen.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
akade 41

akade

Użytkownik
Ja nie wiem czemu tu takie oburzenie jeżeli chodzi o Federera.. Sam teraz przyglądam się temu meczowi pod względem typów i za ciekawie nie jest.
ich h2h wychodzi 13:16 dla Federera - wiec na jego korzyść.
teraz Djokovic z Tsonga który przyjechał tu rekreacyjnie time=break
Andy 2:1, lecz 3ci set bardzo niepewny od 4gemu dla Djokovica.
Jak Andy opanował emocje pokazał jak się gra i buduje atmosfere
w takich pojedynkach.
Berdych - również time-break..

Federera przegrana z Potro to żadna hańba.. Potro również urwał seta Djoko osobiście typ 1czy 2 uważam za bardzo nie pewny. I chyba wart jest odpuszczenia sobie.
TimeBreak&#39;u nie daje mi Unibet
over 23.5 trochę dużo, ale wydaje się że ma szansę wejść
bądź patrząc na czas właśnie z Potro i sugerować się overem jak i punktem za punkt to over 102.5minuty ten sam kurs co na gemy 1.88 Unibet
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Single:
Djokovic - Tsonga ✅ , DW: 2:0 ✅
Murray - Berdych ✅
Federer - Tipsarevic ✅

Ferrer - Del Potro LIVE ✅
Federer R. - Ferrer D. ✅
Del Potro J.M. - Tipsarevic J. ✅
Murray - Tsonga ✅
Ferrer D.
- Tipsarevic J. ✅
Djokovic - Del Potro ✅
Federer - Murray ⛔
Djokovic - Federer 2,37 2:0 ⛔ Wid zę w tym kursie value. Federer zaprezentował się z kapitalnej strony w meczu z Murrayem. W idać ogromną chęć do gry i zaangażowanie. Po prostu zależy mu na 3 zwycięstwie w tym turnieju. Dziś mecz o wszystko.
Djokovic jak to Djokovic, serbskie jaja i niezwykłe wzloty podczas meczu. Choć widać, po nim te przestoje , co dzisiaj moim zdaniem może się przełożyć na końcową porażkę. Novak nie p ęknie tak szybko jak Murray, a Federer najlepsze co potrafi zachował chyba na koniec .
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
NOVAK DJOKOVIC - ROGER FEDERER
1-szy set - liczba gemów over9,[email protected] betsafe ✅
1-szy set - Novak [email protected] betsafe ✅
Final, na ktory wszyscy czekaja, zarowno Djoko jak i Roger graja w tym turnieju na najwyzszym poziomie ( czyt dostosowuja sie do przeciwnika ;), dzisiaj dopiero okaze sie, ktory z nich jest lepszy w tym sezonie. Od samego poczatku obydwaj wrzuca najwyzszy bieg, pelna koncentracja i walka punkt za punkt - tak przynajmniej wydawac by sie moglo, ze bedzie. Nole zdecydowany faworyt jak dla mnie, ale nie postawil bym na Niego wszystkich pieniedzy. Wynik praktycznie kazdy mozliwy co sklanialo by stawianie na Rogera po wyzszym kursie. Mysle, ze o zwyciestwie beda decydowaly pojedyncze przelamania i zadecyduje dyspozycja dnia.
Osobiscie typuje 2:1 Djoko i jemu bede kibicowal
e: Dokladam jeszcze over 2,5 [email protected] bet365 ⛔ niestety 2 pilki setowe Rogera i nie zdolal wygrac... Ot caly dzisiejszy Roger.

gram ten typ bardziej z uwagi na to, ze cholernie trudno jest mi wytypowac zwyciezce tego spotkania, kazdy z nich ma swoje &quot;asy w rekawie&quot;, licze na lekkie rozprezenie Djoko po lepszym okresi gry, co Roger z pewnoscia by wykorzystal. Typ takze jakby na przelamanie w ostatnich dwoch latach 5 razy pojedynek konczyl sie w 2 setach i tylko trzy razy w 3. Czas na kolejna trzysetowke ;)
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Typowa mentalnosc polakow zamiast poprawic kogos to sie nasmiewaja.
Novak Djokovic - Roger Federer @ 2.37
Niewiem czemu ludziom ostatnio tak czesto ten Federer przeszkadza i niemal w kazdym turnieju z jego udzialem czytam jaki to on juz wypalony, nie ten sam , ze juz niema szans z Murrayami i Djokovicami i Nadalami a on ciagle udowodnia ze jestescie w bledzie. H2H na przestrzeni ostatnich 6 meczy z Murrayem i Djokovicem to kolejno 4-2 i 2-4 z czego z Novakiem wygral dosc pewnie 2 ostatnie pojedynki. Wczoraj jak w 1 secie wisialo w powietrzu podwojne przelamanie na korzysc Mareja to wiekszosc hejterow Rogera sobie pomyslalo ze bedzie gladki wpierdziel , a tu prosze taka mila niespodzianka. Federer jest mocny , ma przewage psychiczna , jest rekordzista jesli o wygrywanie tego turnieju. Wiem ze Djokovic to specjalista od wychodzenia z tarapatow ale ostatnio ma wiecej slabszych momentow niz kiedys gdzie ledwo wygral ze Szkotem a pokonanie Delpotro tez bylo bardzo trudnym zadaniem. Federer nie zasluzyl na taki kurs i jestem przekonany ze jest wstanie dzis wygrac
 
G 32

gosc83

Użytkownik
Djokovic-Federer
Typ:2
Kurs:2.25
Bukmacher:Expekt
Jeszcze tego nie było żebym buków całował po rękach-to następstwo kursów jakie wystawili na dzisiejszy finał World Tour, Djokovic pomimo w miarę gładkich wygranych wogóle mnie nie przekonuje żeby stawiać na wygraną z wielkim mistrzem który ma w dodatku na niego sposób, Federer wygrywa ten turniej a ja tylko może żałować że stawiam na niego dopiero w finale, no cóż dobre i pomnożenie o 125%, warto, Roger będzie miał wiele okazji do breaków ze względu na słabiutki serwis Djokovica(Serena bardzo często serwuje mocniej)w dodatku będzie bardzo zmotywowany i będzie chciał pokazać światu kto był przez ostatnie 13 lat i jest do teraz najlepszym tenisistą na globie, pozdrawiam i życzę wysokiej, pewnej wygranej, to jest PRAWDZIWE VALUE.
 
amagicw 120

amagicw

Użytkownik
NOVAK DJOKOVIC - ROGER FEDERER
1-szy set - liczba gemów over9,[email protected] betsafe
1-szy set - Novak [email protected] betsafe

Final, na ktory wszyscy czekaja, zarowno Djoko jak i Roger graja w tym turnieju na najwyzszym poziomie ( czyt dostosowuja sie do przeciwnika ;), dzisiaj dopiero okaze sie, ktory z nich jest lepszy w tym sezonie. Od samego poczatku obydwaj wrzuca najwyzszy bieg, pelna koncentracja i walka punkt za punkt - tak przynajmniej wydawac by sie moglo, ze bedzie. Nole zdecydowany faworyt jak dla mnie, ale nie postawil bym na Niego wszystkich pieniedzy. Wynik praktycznie kazdy mozliwy co sklanialo by stawianie na Rogera po wyzszym kursie. Mysle, ze o zwyciestwie beda decydowaly pojedyncze przelamania i zadecyduje dyspozycja dnia.

Osobiscie typuje 2:1 Djoko i jemu bede kibicowal
Co do pierwszego typu to w ich pojedynkach tylko dwukrotnie zdarzyło się aby było mniej gemów w pierwszym secie( z Berdychem i Tipsareviciem).
Drugi typ dla mnie jest typem na przełamanie. Djokovic w swoich 4 pojedynkach w tym turnieju, 2 razy przegrał pierwszego seta, oraz dwukrotnie wygrał, z czego jeden raz po trudach z Tsongą (7/6). Roger natomiast tylko raz oddał pierwszego seta, miało to miejsce w spotkaniu z Del Potro, a i tak było to po walce(6/7). Mimo wszystko jest to finał i wszystko się może zdarzyć.
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Novak Djokovic - Roger Federer 1 1.66
Powiem krótko i zwięźle. Nie widzę żadnej innej opcji niż wygrana dzisiaj w finale Djokovica. Uważam, że jest przede wszystkim w tym turnieju bardziej stabilny i to on pokazuje odporność psychiczną. Wczorajszy mecz z Del Potro stał na bardzo wysokim poziomie i DelPo mial wygranego pierwszego seta, mial przełamanie w drugim a mimo tego nie wygral tego meczu, to pokazuje jak silny mentalnie jest Djoko. Federer - Murray, dla mnie ten półfinał stał na dużo niższym poziomie niż pierwszy, powiedzmy sobie też szczerze, że Murray w pewnym momencie zagotował sobie głowę i po przegranym pierwszym secie bez walki oddał drugiego, popełniając dziecinne błędy i pokazując, że jest już po nim. W ogóle widzialem wszystkie mecze turnieju i uważam, że kursy są wystawione idealnie, bo dla mnie lepszą formę mimo wszystko pokazywał Djoko bo to on potrafil wygrywac big points, a jak można odpuscic to się rozluźnia i popełnia trochę błędów, jednak w kluczowych sytuacjach jest mega skuteczny. Sądze, że przy dłuższych wymianach to Djoko będzie bardziej cierpliwy i to Roger będzie prowokowany do popełniania blędów, których czasem zdarza mu się popełniać sporo. Dla mnie ten kurs na Djokovica jest idealy i idę grubo w ten zakład, bo nie widzę tego, że dzisiaj Roger mógłby z nim wygrać. Tysiak zainwestowany i wieczorem będzie dobry i łatwy zysk ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom