>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP&WTA [9.04.2007 - 16.04.2007]

Status
Zamknięty.
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Widzu 2 dni temu wyprzedził kalendarz meczów ale na dzisiaj warto zagrać takie mecze


1.55 Verdasco F. v Starace P. 2.30

(czytaj analiza Widza na poprzedniej stronie tematu)
Panowie spotkali się dokładnie rok temu na tym samym turnieju i w tej samej fazie. Wygrał Verdasco. Dziś powinno być podobnie


2.30 Martin A. v Lopez F. 1.55

Pojedynek typu International, z reguły nie gram takich meczy, ale Lopez jest o 2 klasy lepszy od Martina, który dawno nie grał i wraca po kontuzji. Wg mnie pewniak--&gt; ale wiecie jak to z tym bywa


1.12 Ferrer D. v Bracciali D. 5.50

Niby mega pewniak ale lepiej powstrzymać się od hurra optymizmu. Ferrer to klasa światowa ;) na clayu jest niesamowity. Bardzo lubię grę tego 27 letniego Hiszpana. Jedyne co mnie martwi to dyspozycja dnia Domikia Braccialego oraz czy jego serwis będzie robił takie spustoszenie (bardzo wysoki zawodnik z mocnym serwisem. sporo asów serwisowych zaserwował)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Safina, Dinara vs Daniilidou, Eleni 1.20

Obie zawodniczki w zeszłym sezonie spotkały sie dwa razy bilans 1:1. Safina w zeszłym tygodniu zaprezentowała sie dobrze na tej nawieszchni przegrywając dopiero z Petrovą w ćwierćfinale. Greczyna za to odpadła w drugiej rundzie z Dechy. Wczoraj Daniilidou po niezywkle zacietym spotkaniu pokonała włoszke Oprandi po trzech setach. W tiebreaku w drugim secie Eleni przegrywała juz 4:1! A mimo to wygrała 7:5! Trudno spodziewać sie tutaj niespodzianki, Eleni to jedna inna klasa.


Volandri, Filippo vs Koubek, Stefan 1.35

Bilans spotkań 2:0 dla Włocha,w zeszłym sezonie spotkali sie własnie na korcie ziemnym podczas turnieju w Bukareście po trzy setowej walce. W spotkanaich I rundy panowie zakończyli spotkania takimi samymi wynikami 7:6 6:4, ale Włoch miał duzo bardziej wymagającego rywala, pokazał ze jest w dobrej formie i z Austryjakiem powinien sobie poradzic, ale cuzje tutaj trzy set.

Melzer J. - Hanescu V. 1.70

Hanescu, którego nazwisko szłysze pierwszy raz- i nic dziwnego bo 666 miejsce w rankingu...jednak bilans bezpośrednich spotkan jest na korzyść Rumuna który w 05 i 04 roku pookonał Melzera raz na cegle raz na trawie, zawsze były to spotkania zaciete trzy setowe. Ale teraz chyba nikt nie ma wątpliwości kto jest lepszym tenisistą?! Kurs na Melzera ogromny, moze mało znany tenista ma jakis panent na Jurgena?! Wątpie w to! Spotkanie bedzie krótkie dwu setowe...
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Widzu 2 dni temu wyprzedził kalendarz meczów ale na dzisiaj warto zagrać takie mecze
Widzu zawsze jest z przodu - zapamientaj to :mrgreen: Nie no joooke!


Widze, ze dział tenis niezle sie rozwinał trzy osoby tutaj pracują naprawde dobrze, dwóch typerów....ludzią chyba sa zadowoleni?! ;-)
 
drago 108

drago

Użytkownik
Mam pytanie co do jednego meczu, na dzisiaj jak przypuszczacie widzu i krzysztof mecz Zvonareva - Tu ?? :?:
Mnie nie pytano, ale swoje 5gr. dorzucę ????

Moim zdaniem Vera powinna to wygrać 2:0, ale po tym typowaniu dokł. wyników to wszystko idzie na odwrót :/ Vera jest zdecydowaną faworytką, a więc ja tutaj nie widzę szans dla Tu. Vera z amerykanką grała 2 razy i oba spotkania zakończyły się porażką Tu. Rosjanka jest zdecydowanie wyżej w rankingu i ma ponad 2 razy więcej punktów niż jej rywalka.
Typ? Pewna 1.

Później dorzucę nowe typki.
 
del-potro 0

del-potro

Użytkownik
???? Montanes, Albert vs. Vemic, Dusan 1.38
Bardzo ciekawy pojedynek. Serb sprawił niespodziankę i wyeliminował wczoraj z turnieju Ramireza-Hidalgo po jednostronnym , szybkim meczu (6-3 6-0 ). Montanes spotkał się z Peyą i podobnie jak Vemic łatwo ograł swojego przeciwnika (6-3 6-2).Gdy popatrzymy na statystyki wczorajszego meczu Vemica zauważymy , że jego przeciwnik Ramirez-Hidalgo miał kłopoty ze swoją zagrywką. Ruben popełnił aż 10 błędów serwisowych i przy dobrze zagrywającym serbie nie miał szans na pozytywny rezultat.Montanes zagrał wczoraj dobre spotkanie z Peyą , nie popełniał niepotrzebnych błędów.Albert to typowy clayowiec i myślę , że poradzi sobie z Dusanem , za którym przemawia tylko dobra zagrywka (8 asów w meczu z Hidalgo).Zawodnicy spotkają się ze sobą pierwszy raz , widzę tu trzysetowy pojedynek w którym górą będzie Hiszpan.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Ja dzisiaj zagrałem 2 mecze z tenisa (nierozpoczęte!)

Fish&#39;a i Hartfielda

Hartfield jest na 2 stronie, oczywiście jego analiza ???? .

A Fish&#39;a tu:

W tym spotkaniu Fish zmierzy się... z Argentyńczykiem co na wejście odbierają mu mały procent szans na zwycięstwo. Ale jednak po wnikliwej analizie wyszło mi, ze to Amerykańzyk zwycięży. W poprzednim spotkaniu grał bardzo dobrze, oczywiście popełnił kilka błędów i przegrał pare niepotrzebnych gemów, lecz nie ma to tamto FISH musi tu wygrać!
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
W temacie tenisowym pisałeś że przestrzegasz przed graniem przeciwko argentyńczykom i hiszpanom tymczasem stawiasz na Fisha który wczoraj dość mocno męczył się z Arguello , z typem na Hartfielda sie zgadzam , sam na niego zagrałem , i byłby to mój ostatni meczyk na kuponie gdyby Peer nie zawaliła :jezora:
 
drago 108

drago

Użytkownik
Nie stawiaj przez najbliższe 2tygodnie przeciwko hiszpanom i argentyńczykom na clay-u nawet jak ranking mówi że mają mocniejszego rywala. Buki sugerują się rankingiem oraz nie patrzą na to że to jest 1 turniej na clay. (poprzednio non stop naparzali na hard)
A więc maximus, coś ci się pomyliło, fakt boję sie Fisha, ale jednak on powinien zwyciężyć
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nicolas Almagro (ESP) - Filippo Volandri (ITA) 2.82

Wg. buków zdecydowanym faworytem jest Hiszpan, gra u siebie broni tytul z przed roku, no ale w tym turnieju mi jakoœ nie omponuje i Włoch na pewno ma spore szanse w tym spotkaniu.Bilans 2:1 dla Filippo, jednak Almagro wygral z nim właœnie w tym turnieju przed rokiem-czas na rewanż! Kurs na Włocha b.duzy a szanse conajmniej 50:50, wiec ja zaryzykuje....

Evgeny Korolev (RUS) - Sergio Roitman (ARG) 1.57

Mecze miedzy tymi tenisitami zawsze były zawsze zaciete bilans 1:1. Obaj w tym sezonie nie zachywcaj; odpadaja zazwyczaj w drugich rundach, no Argentyńczyk czesciej kończy turnieje po jednym meczu Myœle, ze na kazdej innej nawieszchni szanse Rosjanina byłyby jeszcze wieksze,jednak na cegle lepiej na pewno czuje sie Argentyńczyk-ale to nie bedzie miec decydujšcego znaczenia.

Ventura, Santiago vs Falla, Alejandro 1.30

Ventura jest chyba czarnym koniem tego turnieju, jego ranking upoważnia go raczej do gry w chalangerach, no ale trzeba przyznac, iz ten turniej nie jest szczególnie obsadzony. Ale naszczescie rankingi nie graja, Santiago złapał forme ale nawet to bedzie za mało na Alejandro, który w tym turnieju poradził sobie z Seppim, Santiago sprawił mega sensacje pokonujšc Majera, który na cegle klenerem nie jest No ale podejrzewam ze trafił mu sie gorszy mecz...

Potito Starace (ITA) - Pablo Andujar (ESP) 1.30

Strace, który w zeszłym tygodniu pokonał chalangera w Napoli ma chyba również ochote za dogonanie czegos w Vakencii, otwierajšcy druga setke rankingu Hiszpan raczej mu nie przeszkodzi, w I rundzie pokonał Grula dosyć ławto, lecz na pokonanie badacego w gacie Włocha jest chyba za słaby.

Juan Monaco (ARG) - Amer Delic (USA) 1.38

Delic jest ostatnio w dobrej formie, jest wyzszy i lepiej zbudowany od Monaco-lecz na tej nawieszchni to wcale nie jest jego przewaga.W pierwszej rundzie w trzech setach pokonał Kendrick&#39;a a Juan mało znanego Gambill, Jan-Michael. Amerykanin u siebie b.grozny, ale jestem pewnien, ze bardziej doœwiadczony Monaco znajdzie sposob na zwyciestwo.

Ana Ivanovic (SRB) - Vera Zvonareva (RUS) 1.79

Vera pokonała Anne w tym sezonie bardzo łatwo podczas AO, no ale wtedy była w b.dobrej formie,teraz jest z nia nieco gozej. Za to Serba jest w gazie,przed tygodniem półfinał,bardzo dobra gra. Dzisiaj pokonała Dulko, pierwszeg seta wygrała do 0! Pozniej przegrała w tiebraku a pozniej przewaga jednego przełamania 6:4.Przebieg meczu daje do myœlenia...Zvonareva za to bardzo łatwo pokonała moja ulubienice Tu. O wyniku przesšdzi zapewne dyspozycja dnia, która wg. mnie tego dnia bedzie po stronie Rosjanki!
 
drago 108

drago

Użytkownik
Fish M. - Vassalo Arguello M. 1.55 ✅

Delic A. - Kendrick R. 10-04-07 17:00 1,50 2,35 ✅

Grosjean S. - Hartfield D. 10-04-07 17:00 1,65 2,00 ✅

Spadea V. - Ginepri R. 10-04-07 17:00 1,60 2,10 ⛔

Spadea V. - Ginepri R. dokł. wynik 10-04-07 17:00 0:2 3.50 ⛔

Verdasco F. - Starace P. 10-04-07 12:00 1,55 2,20 ⛔

Lopez F. - Martin A. 10-04-07 12:00 1,50 2,35 ⛔

Garcia-Lopez G. - Korolev E. 10-04-07 11:00 1,75 1,85 ⛔
Do minusów musimy jeszcze doliczyć Fish&#39;a, a do plusów Vere.

Trafione typy: 4/9


Teraz SQL, co potem? Nowe typy ????
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Evgeny Korolev (RUS)-Sergio Roitman (ARG) 2,11(bwin) ⛔ przy wyniku 6-1, 5-2 (30-0) przegrac mecz :przeklina: ????

TYP: 2. Korolev rozgrywa swój pierwszy turniej na clay-u w tym roku, w pierwszej rundzie nie wiem jakim cudem ograł Garcie Lopeza. Nie ogladałem tego meczu ale sadze ze Lopez bardziej ten mecz przegrał niz Korolev wygrał. W 2 rundzie rusek trafił na argentynczyka który w tym roku wiekszosc turnieji grywał na clay-u i to własnie na nich odnosił zwyciestwa. Bilans spotkan tych zawodników jest remisowy 1-1. Korolev wygrał jeden pojedynek na hardzie natomiast Roitman na clay-u, chociaz to zwyciestwo argentynczyka nie ma wiekszego znaczenia poniewaz było to 4 lata temu gry Korolev miał (chyba dobrze wyliczyłem) 15 lat. Napewno w tym spotkaniu nie ma wyraznego faworyta ale po tym co zobaczyłem w tym turnieju bardziej skłaniałbym sie ku Roitmanowi.
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Ventura Santiago - Falla Alejandro expekt-2.53 ✅

Typ:1, Mecz jak dla mnie ciezki do wytypowania. Faworytem buków jest Falla ale chyba nie wzieli oni pod uwage nawierchni. Na clay-u Falli nie szło w tamtym roku najlepiej. W tym roku jest to jego pierwszy turniej, podobnie jak Hiszpana. Ventura gra tylko na clay-u i radzi sobie na nim bardzo dobrze, do tego gra u siebie i w 1 rundzie mozna powiedziec ze gładko wygrał z F.Mayerem. Falla pokonał Seppiego który na clay-u równiez spisuje sie niezbyt dobrze. Typ moze nie nalezy do pewnych ale bardziej skłaniałbym sie ku Hiszpanowi.


Do tego dorzucam S.Bammer ⛔ :przeklina: i mamy całkiem ładne Ako: 3.74
 
H 0

haze

Użytkownik
???? Williams V. v Chan Y-J. ✅
Typ: 1 [Games HC] 0:7
Kurs: 1.85
To, że mecz wygra Williams jest pewne na 100% ;) (chyba, że bedzie krecz - Tak jakto miało miejsce w meczu ktorym grała jej siostra - Serena ) Venus w tym roku grała w 3 turniejach w tym 1 wygrała w Memphis (mecz finałowy z Peer - 6-1 6-1 ). W Miami zaś przegrała po 3 setówce z Marią Sharapovą ( nr 2 na świecie ). W Amelia Island przegrała łatwo (6-2 6-3) Z Tatianą Golovin. O Chan niewiele tu mówić zazwyczaj odpada w 1 rundzie turnieju ;) Licze, że wejdzie ten typ a kurs bardzo ładny ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom