>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP&WTA [9.04.2007 - 16.04.2007]

Status
Zamknięty.
H 0

haze

Użytkownik
???? Zvonareva V. v Ivanovic A. ✅
Typ: 1
Kurs: 1.7

Ivanovic ostatnio gra coraz gorzej. Wszystko to zaczeło sie od Amelia Island już tam widać było, że gra słabo. Mecz w którym wygrała a raczej to Jankovic grała tak fatalnie, że nie mogła przegrać tego meczu był chyba początkiem pogorszenia jej formy. Poźniej niby Golovin sie z nią &quot;męczyła&quot; ale wynikało to z gorszego dnia Golovin. W tym turnieju też sie raczej męczy ze swoimi znacznie słabszymi przeciwniczkami. Zvonareva zaś gra na równym wysokim poziomie i dlatego zdecydowanie stawiam na nią ????
 
maurizio1986 0

maurizio1986

Użytkownik
???? A.Ivanovic - V.Zvonareva ✅

Typ: 2

Kurs: 1,79 @ Betfair

W tym pojedynku dwoch mlodych zawodniczek moim zdaniem gora bedzie rosjanka.

Vera dobrze sobie ostatnio radzi i gra na stalym poziomie. Bilans w tym roku ma 13 - 7 i jest obecnie w rankingu na miejscu 20.

Ana tez miala ostatnio niezle wyniki i nie chce powiedziec ze jest zla zawodniczka w zadnym wypadku i dobrze zaczela ten rok, ale wygrywala ostatnio dzieki temu ze rywalki jej nie graly &quot;najlepiej&quot;. Dzis nie sadze zeby Zvonareva dala jej tak wygrac. Bilans jej w tym roku to 17 - 8 i zajmuje w rankingu pozycje 17.

H2H: 1-1

w 2005 wygrala Ana w warszawie w 2 setach lecz bardziej trzeba sie sugerwac ich ostatniego meczu ktory byl niedawno w Australien Open w ktorym Vera wygrala z Ana z latwoscia 6:1 6:2

Tak latwo moze i nie bedzie poraz kolejny lecz jestem przekonany wygranej Zvonareva :mrgreen:
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Evgeny Korolev (RUS) - Ivan Navarro Pastor (ESP) 1.38

Panowie spotkali sie dwa lata temu podczas jednego z chalangerów na cegle i tam po trzech zacietych setach wygrał Rosjanin, który wczoraj rozegrał niezykle ciezkie trzy setowe spotkanie z Roitman. Hiszpan w turnieju spisuje sie b.dobrze ogrywa swoich rywali z łatwością a Bracciali słaby przeciez nie jest?! Ale wg, mnie tyle tego dobrego i Rosjanin znowu odprawi z kwitkiem Hiszpana....

Ventura, Santiago vs Martin, Alberto

Ventura jest bez wątpienia największa rewelacja hiszpańskiego turnieju. Nie czesto zdarza sie aby zawodnik z 366 miejsca w rankingu ATP zaszedł tak daleko! Pokonał Mayer oraz Alejandro Falla, chyba kazdy zna tych tenisitów. Martin dzisiaj tez sprawił dużą niespodzianke pokonując w dwóch setach Ferrero do 4 i 2 gemów Spotkanie na pewno bedzie wyrowne,ale Santiago swoje juz zrobił...

Jürgen Melzer (AUT) - Mariano Zabaleta (ARG) 1.70

Niezwykle ciekawie zapowiadające sie spotkanie, kurs na Melzera b. duzy a dzieli ich w rankingu ATP aż 80 miejsc...Mariano co prawda pokonał Fisha, ale on orłem na cegle nie jest. Melzer jest w dobrej formie, ale bedzie musiał zagrac na maxa aby pokonac Argentyńczyka, który specjalizuje sie na grze na takich kortach.

Montanes, Albert vs Spadea, Vincent 1.80

Wg. buków szanse 50na50 Ja jednak stawiam tutaj na Amerykanina,który w drodze do tej fazy turnieju pokonał naprawde dobrych tenisitów-lepszych od Alberta! Ten grał z tenisitami dużo słabszymi a wczoraj strasznie meczył sie w trzech setach z Dusanem Vemicem - zna go ktos? Tak myślałem.... Brać taki kurs!!
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Navarro-Pastor Ivan - Korolev Evgeny ⛔

Typ: 0-2 (sety)

W pierwszej rundzie zastanawiałbym sie nad postawieniem na Koroleva ale zauwazyłem ze rosjanin nie jest taki słaby na clay-u w porównaniu z poprzednimi latami. Widac ze przyzwycził sie juz do tej nawierzchni i mysle ze moze w tym turnieju zajsc wysoko. Hiszpan takze radzi sobie dobrze na clay-u (wogole wszyscy hiszpanie w Valencii radza sobie nadzwyczaj dobrze) ale 3 runda to jak na niego bardzo duzo. Mysle ze jesli naprawde Korolev polubił ta nawierzchnie to bez problemu powinien ograc navarro w 2 setach. Miałem stawiac 1 set na Koroleva ale jezeli Rosjanin wygra 1 seta to 2 powinien byc juz tylko formalnoscia a kurs na 0-2 jest znacznie wyzszy niz na wygrana Koroleva w 1 secie.

Typy tenisowe: 1/2
 
maurizio1986 0

maurizio1986

Użytkownik
???? Martin - Ventura ⛔

Typ: 1

Kurs 1,5 BetFair

Ventury to ja przed tym Turniejem nawet nie znalem i dlatego sie zdziwilem ze pokonal Mayera i Falle. Mimo wszytsko sadze ze z Martinem nie da dzis rady.
Martin gral tak jak sie spodziewala wiekszosc bardzo slabiutko w tym roku.. A teraz nagle wygrywa mecze z F.Lopez i J.C.Ferrero ktorych na clayu trzeba brac pod uwage. :wowsdf:

No coz to teraz czas wyeleminowac Venture ????

Edit: Deszcz zaszkodzil martinowi.. No coz :sad:
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
J.Melzer-M.Zabaleta---2---2.13 ✅ ✅ ✅

Według mnie to najciekawsze spotkanie w Houston. Każdy kto zobaczył ten mecz napewno pomyślał sobie że tutaj nie może być nic innego jak zwycięstwo Melzera. Jednak moje zdanie jest inne. Napewno będzie to bardzo zacięte spotkanie i obaj będą chcieli wygrać. Myśle że to spotkanie w tej fazie rozgrywek może trochę zadziwiać. Zabaleta to moim zdaniem wielkie odkrycie tego turnieju. Argentyńczyk na tej klasy zawodnika w turniejach ATP gra fatalnie. Żadnych osiągnięć jedynie pierwsze, drugie rundy. Ten zawodnik do tej pory był zupełnie bez formy zobaczymy jak będzie po tym turnieju, brał udział w niżej klasyfikowanych turniejach jakimi są chellengery. Grał tam nawet dobrze. Wygrał jeden z challengerów a w innym osiągnoł finał w którym przegrał z Hernandezem. Jeżeli chodzi o Melzera jest to zawodnik zagadka. Trudno przewidzieć jak zagra. W jednym turnieju zagra bardzo dobrze a w innym kompletna klapa. Mimo iż w tym turnieju zaszedł aż tak daleko dziś przegra ten mecz. Śledziłem jego droge w tym turnieju i musze powiedziec że mnie nie zachwycił. Bardzo łatwo doprowadza do break pointów, i narazie nie trefił na zawodnika który to wykorzystuje. Myśle że Zabaleta jest tak doświadczonym tenisistą że powinnien to wykorzystać. Prosze nie porównywać osiągnięć obu tych zawodników w tym sezonie ponieważ w tym Melzer ma oczywiście większą przewage. Ale moim zdaniem Argentyńczyk to niespodzianka tego turnieju i wygra ten mecz chociaz będzie on bardzo wyrównany i nie wykluczam trzy setowego meczu. ✅ ✅ ✅ ✅
 
H 0

haze

Użytkownik
???? Safina D. v Golovin T. :roll: (krecz rozliczony po kursie 1.00)
Typ: 2
Kurs: 1.6
Gra Golovin spodobała mi się od Amelia Island z łatwościa eliminuje ona swoje przeciwniczki. Safina jakoś ostatnio jakby miała spadek formy. H2H 3:1 na korzyść Golovin. Uważam, że Tatiana powinna spokojnie pokonać Safine.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
I tak jak przewidywałem Zabaleta wygrał swój mecz, ale napewno nikt się nie spodziewał że tak łatwo pokona Melzera. Najważniejsze że typ wszedł .


N.Almagro-S.Ventura---2---5.00

Dzisiaj wypatrzyłem taki meczyk. I moim zdaniem bukmacherzy lekceważą, Venture. Rozbieżność kursów jest bardzo dużo, a wątpie żeby Almagro łatwo wygrał swój mecz. Jest to spotkanie dwóch Hiszpanów, co gwarantuje nam dodatkowe emocje. Oczywiście Ventura jest to niespodzianka tego turnieju. Jak na ten turniej miał bardzo trudną drabinke, ale i tak doszedł aż do półfinałów. Zaimponował mi w wczorajszym meczu gdzie w meczu z Martinem w trzecim secie przegrywał 3:0, żeby wygrać 6:4 trzeciego seta. To bardzo dobrze świadczy o tym tenisiście. I jak dla mnie warto grac na Venture, chociaż typ ryzykowny. Almagro miał dość łatwą drabinke i nie miał problemów z dojściem do półfinału. Dziwi mnie tylko taka duża różnica kursów. Jeżeli chodzi o osiągnięcia w tym sezonie to Ventura nie ma praktycznie żadnych, tylko starty w krajowych zawodach i chyba dwa starty w zawodach ATP, które zakończyły się bardzo szybko. Następny powód który podpowiada żeby zaryzykować i zagrać na Venture to spotkania pomiędzy tymi zawodnikami. Spotkali się oni już trzy razy i dwa z tych spotkań wygrał Ventura. Jak dla mnie warto zaryzykować, bo napewno Ventura nie odda łatwo skóry a kurs bardzo kuszący.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Karlovic I. - Zabaleta M---2---1.80


Nikt przed turniejem nie spodziewał się takiego finału. Praktycznie dwóch bezbarwnych tenisistów w tym sezonie będzie grało o zwycięstwo w całym turnieju. Jak dla mnie jest tylko jeden typ i jest nim Zabaleta, który jest niespodzianką tego turnieju. Jak dla mnie Karlovic to nie jest tenisista godny finału. Chorwat moim zdaniem to tylko wysoki drągal co wali 20 asów na mecz, zero techniki ani innych rzeczy którymi może się poszczycić każdy innym tenisista. Karlovic osiąga jakieś wyniki jedynie gdy jest w formie serwisowej. Przed tym turniejem nie był w takiej formie i przegrywał z bardzo słabymi zawodnikami. Teraz obecnie ma za przeciwnika Argentyńczyka który jest w życiowej formie i na pewno nie przestraszy się serwisów CHorwata. Myśle że zwycięsta tego pojedynku może być tylko jeden, ale moge się oczywiście mylić. Zabaleta miał tak ciężką drabinke a wszystkich łatwo pokonał 2:0, musi to świadczyć że w finale Karlovic nie jest w stanie go pokonać. Mój typ, myśle że pewny to Zabaleta który gra turniej zycia i musi go wygrac bo takiej okazji może już długo nie mieć.
 
H 0

haze

Użytkownik
???? Karlovic I. v Zabaleta M. ⛔
Typ: 2
Kurs: 1.82
Dzisaj zagrają ze sobą rewelacja tego turnieju Zabaleta z Karlovicem. O Zabaletcie nie za wiele moge powiedzieć ponieważ to jego pierwszy finał w tym roku ( niewiem jak było wcześniej i nie licze challangerów ;) ). W tym roku nic ciekawego nie pokazał w paru turniejach pare pierwszych rund w których odrazu odpadł a takto pogrywa głównie w challangerach w których mu idzie całkiem nieźle często gra w finałach w których również wygrywa. Karlovic to typowy zawodnik którego gra polega na serwisie i nie ma nic innego do zaoferowania swoim przeciwnikom. Jak mu nie idzie serwis to może przegrać ze znacznie gorszym przeciwnikiem. Myśle, że Zabaleta powinnien wygrać ten mecz może nawet w 2 setach.
 
S 0

sorvali

Użytkownik
no i niestety DRWAL przerżnął Zabaletę w dwóch szybkich setach..
ale jak się z Karlovicem nie wykorzystuje 4 break pointów, a samemu robi double faulta przy setbolu i breaku dla Chorwata to cięzko wygrać mecz.
jednym słowem Zabaleta zagrał w finale jak jakaś sierota, trudno..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom