>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP&WTA w TV i internecie

r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Wiecie może czy istnieje jakaś strona gdzie będę mógł zobaczyć pełne mecze tenisowe z odtworzenia?Nie mam za bardzo czasu żeby oglądać wszystkie zmagania z danego dnia w Roland Garros,a dobrze byłoby zobaczyć jak dany zawodnik sobie poczynał w swoim ostatnim spotkaniu.Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuje;)
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
raczej musisz szuac na stronach typu darkwarez.pl lub peb.pl badz poprostu na youtube bo tam duzo osob wrzuca cale spotkania.
 
merengue 2,3K

merengue

Użytkownik
Słynne &quot;Halo, halo tu &quot;Łymbledon&quot; Tomaszewskiego i od razu wiadomka że na kanałach sportowych Polsatu: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i na Polsat Sport News też pewnie coś zarzucą... ;)
 
X 36

xpertx

Użytkownik
Niestety zostają tylko streamy.
Nie wiem jak to się dzieje, że taka stacja jak Polsat, która potrafi robić tak świetne transmisje sporotwe jest tak upośledzona jeśli chodzi o transmisje tenisa. Mają te prawa do tego Wimbledonu a pokazują dziennie 1 max 1,5 meczu, reszte czasu zapychając powtórkami z dni poprzednich, lat poprzednich albo powtórkami siatkówki lub boksu. Leci turniej live, oni mają do niego prawa, a na 3 antenach pokazują jakies powtórki. Przecież to jest upośledzenie. Chciałbym aby w tym roku było inaczej, ale w to nie wierzę.
 
T 13

txc

Użytkownik
Zgadzam się, dla mnie to jest karygodne. Malo tego, mają 3 anteny sportowe, na których można pokazywać to święto tenisa, a oni klada na to taką lagę, że... Poziom komentarza (oczywiscie to tylko moje zdanie) jest również do dupy. Z całym szacunkiem dla Pana Tomaszewskiego i calej otoczki jaką potrafi stworzyć swoją mową ten Pan na antenie wydaje ostatnie tchnienia i nie wiem czy to dobrze dla jego zdrówka. Czasami jego &quot;pier...enie&quot; jest irytujące. No, ale robi to co kocha i pewnie będzie robił to do ostatnich swoich dni. Wiem, że jest masa zwolennikow jego osoby, ja do niej nie należę. O reszcie &quot;bandy&quot; się nie będę wypowiadał bo szkoda klawiatury. A tę Panią, której nazwiska sobię teraz nie przypomnę (która denerwuje chyba nie tylko mnie) powinni wyj#bać już dawno. Najbardziej irytująca osoba, która komentuje tenis.
Komentatorzy Eurosportu nie są może idealni, ale w moim odczuci biją na łeb tych z Polsatu.
 
Do góry Bottom