>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Audi Cup 2011 [26-27 lipiec 2011r - Allianz Arena, Monachium]

Status
Zamknięty.
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Audi Cup 2011 - 2-dniowy towarzyski turniej piłkarski rozgrywany na Allianz Arena w Monachium. Odbędzie się 26 oraz 27 lipca br.
Zagrają:
- Gospodarz turnieju
-Aktualny mistrz Włoch
-Aktualny mistrz Hiszpanii, obecny zwycięzca LM
-zdobywcaCopa Libertadores w 2010 roku.

Pary pierwszej rundy zostały wybrane przez kibiców.

Co tu dużo pisać, zapowiada się Wielkie Piłkarskie Święto w Monachium.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Wyjdę trochę przed szereg i napiszę już analize choć zdaję sobie sprawę, że do turnieju jeszcze ponad tydzień.
AC Milan kontra Bayern Monachium jak dla mnie mecz overowy. Over 2,5 stawiam na bank, zwycięstwo Milanu i over 3,5 się poważnie zastanawiam.
Po tym co zobaczyłem wczoraj/dzisiaj w towarzyskim turnieju w Mainz dochodzę do wniosku, że Bayern nic a nic nie pracował nad grą obroną. To co wyrabiali obrońcy w dzisiejszym meczu z Mainz to nawet nie ma co pisać - tragedia. Ogólnie Bayern grał miernote poza ostatnimi 5 (2?) minutami pierwszej połowy.
Z niecierpliwością czekam na kursy ????
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
W najbliższych dniach odbędzie się Puchar Audi, u bukmacherów są już wystawione pierwsze kursy na mecze Barcelona - Internacional, Bayern - Milan i w związku z tym mam pytanie, gdyż prawie nie znam się nożnej, czy aby kursy na faworytów nie są trochę za niskie ? NA Barcę jest coś koło ~~1.33, zaś na Bayern ~~1.75, biorąc pod uwagę to żę w Barcy nie gra chyba z pół pierwszego składu oraz to że pierwszy sparing ze Splitem zremisowali 0-0, to mniemam że jednak ten kurs 1.33 jest dość mocno niedoszacowany (Internacionale to chyba jednak o wiele lepszy klub od Splitu, a kursy podobne).
Jeśli ktoś mógłby się wypowiedzieć choćby paroma zdaniami co sądzi o tym Pucharze Adui, byłbym wdzięczny ????
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
&quot;Puchar Audi Cup, który znany jest także jako Trofeum Franza Beckenbauera, swoją pierwszą edycję miał w roku 2009. Swoją nazwę zawdzięcza sponsorującej go spółce Audi AG. Pierwszymi uczestnikami oprócz gospodarzy byli: Manchester United, Boca Juniors oraz Milan. Ku wielkiej uciesze fanów, pierwsza edycja padła łupem Bawarczyków, którzy w finale pokonali w karnych drużynę z Manchesteru. Trzecie miejsce wywalczyła natomiast ekipa w Ameryki Południowej, która także w karnych zwyciężyła z faworyzowanymi Włochami. W roku 2010, turniej nie został zorganizowany, a więc tegoroczne rozgrywki będą dopiero drugą odsłoną tego turnieju. Udział w niej zgodziły się wziąć, oprócz wyżej wymienionych Bayernu oraz Milanu, ekipy Barcelony oraz Internacional Porto Alegre.&quot;
Dla mnie turniej do oglądnięcia co najwyżej, na pewno nie do grania ????
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
W najbliższych dniach odbędzie się Puchar Audi, u bukmacherów są już wystawione pierwsze kursy na mecze Barcelona - Internacional, Bayern - Milan i w związku z tym mam pytanie, gdyż prawie nie znam się nożnej, czy aby kursy na faworytów nie są trochę za niskie ? NA Barcę jest coś koło ~~1.33, zaś na Bayern ~~1.75, biorąc pod uwagę to żę w Barcy nie gra chyba z pół pierwszego składu oraz to że pierwszy sparing ze Splitem zremisowali 0-0, to mniemam że jednak ten kurs 1.33 jest dość mocno niedoszacowany (Internacionale to chyba jednak o wiele lepszy klub od Splitu, a kursy podobne).

Jeśli ktoś mógłby się wypowiedzieć choćby paroma zdaniami co sądzi o tym Pucharze Adui, byłbym wdzięczny ????
Mecz z Hajdukiem to była okazja dla debiutu w 1 drużynie dla wielu zawodników rezerw. W przerwie Pep wymienił całą 11, czyli był to taki przegląd całego składu, z tych &quot;wielkich&quot; grali tylko Villa, Iniesta, Abidal, Thiago i Busq. Kurs 1.3 nie zachęca mimo, że na boisku powinniśmy zobaczyć mcniejszą 11 niż w poprzednim meczu. Z drugiej strony do jakiejś taśmy można dodać Barcelonę, bo Pep zawsze podkreśla jakie sparingi są dla niego ważne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Powołania Allegriego na Audi Cup :
Abbiati, Roma; Piscitelli (nr 51), Abate, Antonini, Bonera, Nesta, Oddo, Taiwo, Thiago Silva, Zambrotta, Yepes, De Sciglio (nr 52); Ambrosini, Boateng, Emanuelson, Gattuso, Seedorf, Van Bommel, Valoti (nr 57); Cassano, Ibrahimović, Pato, Robinho, Paloschi.
Brakuje Amelii, Pippo, Flaminiego, El Sharavy&#39;ego, wszystkich wyeliminowały drobne urazy, ale Milan powinien wyjść najlepszym co ma bo jednak przeciwnicy są klasowi a i jest to dobra okazja do mocnego wejścia w sezon.
Myślę, że możemy się spodziewać następującej jedenastki na mecz z Bayernem :
Abbiati - Abate, Nesta,Thiago Silva,Taiwo - Gattuso, Van Bommel, Seedorf - Robinho, Ibra, Cassano (Pato?)
Ja nie podejmuje się typowania, chcę zobaczyć jak będzie wyglądać Milan przed sezonem w starciu z najlepszymi.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
T. Silva, Robinho i Pato już w kadrze? to wolnego po CA dużo nie dostali, z drugiej strony mocno się nie zmęczyli ???? a no i Yepes jeszcze.. myślę, że tych pilkarzy trener może oszczędzać
Dobrym typem wydaje mi się BTS w meczu Bayernu i Milanu
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Zgodzę się chyba, że turniej bardziej do pooglądania niż do grania. Więc przypomnę wszystkim chętnym, że transmisje można obejrzeć na kanałach Polsatu we wtorek i w środę. Jutro pewnie fragmenty bo Wisła gra eliminacje ale w środę na pewno się przyjrzę co prezentują przed sezonem i jak coś grać to na żywo w zależności od sytuacji.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Skład Barcelony na Audi Cup:
Bramkarze: Valdés, Pinto, Masip
Obrońcy: Puyol, Muniesa, Piqué, Balliu, Rosell, Maxwell, Fontàs, Abidal
Pomocnicy: Busquets, Keita, Riverola, Thiago, Iniesta, Carmona, Xavi, Dos Santos
Napastnicy: Cuenca, Soriano, Afellay, Jeffren, Pedro, Villa

Jak widzimy skład na pewno nie jest najsilniejszy , brakuje oczywiście zawodników występujących na CA. Myślę że Guardiola dobrze robi dając odpocząć takim zawodnikom jak Messi czy Alves , obaj mają za sobą (i przed sobą również) wyczerpujący sezon i należy im się odpoczynek , szczególnie dla Messiego dłuższe wakacje mogą byś bardzo potrzebne , jest to chyba najbardziej eksploatowany zawodnik w całej Europie.
Myślę że pod względem typerskim turniej będzie trudny , Barca w obecnym składzie murowanym faworytem na pewno nie jest , gra Milanu zupełnie mnie nie przekonuje , po cichu lidze na Bayern który gra fajną i ofensywną piłkę.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
a czy coś wiadomo na temat zespołu brazylijskiego, czy będzie tam u nich wystawiony pierwszy skład, ich liga chyba jest już w trakcie rozgrywek, więc będą mieli pewną przewagę nad pozostałymi drużynami
czy podobnie jak w Turnieju rozgrywanym niedawno w Mainz teraz również gramy tylko 2 x 30minut, czy normalne dwie połówki po 45 minut?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
a czy coś wiadomo na temat zespołu brazylijskiego, czy będzie tam u nich wystawiony pierwszy skład, ich liga chyba jest już w trakcie rozgrywek, więc będą mieli pewną przewagę nad pozostałymi drużynami
czy podobnie jak w Turnieju rozgrywanym niedawno w Mainz teraz również gramy tylko 2 x 30minut, czy normalne dwie połówki po 45 minut?
Na Audi Cup grają normalnie 2x 45min.
A co do składu jaki ma zamiar wystawić Internacional to globo pisze, że na ostatnim treningu trener powiedział, że najprawdopodobniej zagraja 4-5-1 w składzie :
INTERNACIONAL : Muriel- Nei, Bolívar, Rodrigo Moledo, Kléber- Bolatti, Tinga, Elton, Andrezinho , D´Alessandro- Leandro Damião.
Czyli wszystko co maja najlepsze wystawiaja na Barcelone. Nie może grać Oscar, który jest na zgrupowaniu reprezentacji przed MŚ u20.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja na dziś wybieram under Barcelony. W Bet At Home kurs na taki zakład wynosi aż 2,10. Barcelona wiadomo nie wystąpi w najsilniejszym składzie, nie chodzi o sam fakt, że wielu najlepszych piłkarzy nie zostało powołanych, ale o to że Guardiola w takich meczach będzie testował zawodników z Barcy B. Nie będzie to na pewno ten sam skład który zagrał w ostatnim meczu z Hajdukiem, ale będzie to mieszanka mocno eksperymentalna. Normą stało się to, że gdy jakaś drużyna gra z Barceloną to wychodzą oni mocno defensywnie. Zapewne będą próbowali grać z kontry, bo dla nich mecz z wielką Barceloną będzie nie lada zdarzeniem. Tak czy inaczej under to dobra opcja, młodzi piłkarze Barcelony będą raczej podtrzymywali strategię jak najdłuższego utrzymywania się przy piłce, a gole powinniśmy zobaczyć w drugiej połowie.
Under 2,5 - 2,10 Bet At Home
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tak patrzę dzisiaj na składy meczu Barcelona-Internacional widzi mi się, że łatwo Hiszpanie mieć nie będą. Dlaczego? Po pierwsze Barcelona osłabiona i wystawia wielu rezerwowych. Szczególnie słabo wygląda ich formacja defensywna. Tutaj może być klucz do sukcesu dla Interu. Jeżeli się nie przestraszą wielkiej Barcy to spokojnie mogą coś ustrzelić. Po drugie dla Interu to bardzo ważny turniej. Ostatnie mecz ligowe zagrali sobie wcześniej by móc spokojnie sobie polecieć do Monachium i zagrać w tym turnieju. Jeśli idzie o przygotowanie fizyczne to na pewno po stronie Brazylijczyków jest przewaga, bo są w środku sezonu i nie powinni mieć problemu z wytrzymaniem dwóch meczów pod rząd po 90 minut. Tak jak Robson napisał to brakuję tylko Oscara, który pojechał na U20 do Kolumbii. W ataku sam Leandro Damiao ale i jego samego stać na gole. Poza tym tacy gracze jak D&#39;Alessandro, Tinga czy Andrezinho wiele robią w ofensywie więc mogą być groźni. Również warto zwrócić uwagę, bo boczni obrońcy Nei i Kleber wiele razy wchodzą do przodu i robią sporo zamieszania.
Moim zdaniem warto tutaj zagrać coś w stronę drużyny z Ameryki Płd. gdyż jak już napisałem takiej dużej przewagi Barca mieć nie będzie.
Moje typy:
Inter strzeli @ 1,50 Sportingbet✅2:2
Inter(+2) @ 1,50✅
Inter lub X @ 2,55✅

Edit: Jak widać wszystko izzi siadło ale szkoda, że Inter nie wygrał po karnych...
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Uważam, że granie underu w meczu Barcelony jest złym pomysłem. Obie drużyny zagrają, żeby zadowolić kibiców, gdy jedna drużyna będzie prowadzić druga powinna się otworzyć i mogą posypać się kolejne gole. Wiadomo, że zawsze można kierować się taką logiką ???? ale w takich towarzyskich pucharach nic się nie ryzykuje a potencjału ofensywnego przedstawiać nie trzeba.
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Moim zdaniem zdecydowanie w tym meczu postawił bym na Barcelonę - i tak zrobiłem. Dlaczego? A dlatego, że Barca to bardzo mocny zespół i to, że wyjdą w &quot;osłabionym&quot; składzie to nie oznacza, że ten mecz przegra czy zremisuje. Barca ma w swoim składzie świetnych zawodników nawet tych młodszych mniej znanych. Nie zapominajmy, że piłkarze Barcelony &quot;mniej znani&quot; będą chcieli się pokazać, że to ich należy wystawiać na 18&#39;stkę meczową.
 
aloszyn 2

aloszyn

Użytkownik
Tak, tak... pokazali to szczególnie w meczu z Hajdukiem. ;) Internacional przyjeżdża podstawowym składem, są w rytmie meczowym, zaś Barcelona nie jest niepokonana, zwłaszcza, że dopiero co rozpoczęła przygotowania. Każdy może z nią wygrać, a tym bardziej strzelić jej gola. ;)
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Tak, tak... pokazali to szczególnie w meczu z Hajdukiem. ;) Internacional przyjeżdża podstawowym składem, są w rytmie meczowym, zaś Barcelona nie jest niepokonana, zwłaszcza, że dopiero co rozpoczęła przygotowania. Każdy może z nią wygrać, a tym bardziej strzelić jej gola. ;)
nie porównujmy meczu z Hajdukiem do Audi Cup ;)
 
aloszyn 2

aloszyn

Użytkownik
Jeden i drugi towarzyski. Nie wiem z jakiej racji nie mogę ich do siebie porównywać. ;) Audi Cup to nie Liga Mistrzów. Turniej służy tylko i wyłącznie do dobrego przygotowania się drużyny do sezonu. Nie będę wchodził w dyskusję, bo &quot;zagorzali&quot; fani Barcelony zawsze mają rację... Chociaż już to zrobiłem. :roll:
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Jeden i drugi towarzyski. Nie wiem z jakiej racji nie mogę ich do siebie porównywać. ;) Audi Cup to nie Liga Mistrzów. Turniej służy tylko i wyłącznie do dobrego przygotowania się drużyny do sezonu. Nie będę wchodził w dyskusję, bo &quot;zagorzali&quot; fani Barcelony zawsze mają rację... Chociaż już to zrobiłem. :roll:
co mają zagorzali kibice Barcy do typowania? Myśle, że tylko mogłem pomóc odradzając granie underu, nigdzie nie napisałem, że Barca wygra...
z Hajdukiem był przegląd szerokiej kadry 3 piłkarzy podstawowych w każdej połowie a tutaj jest jednak większa spina no i skład również złożony z lepszych piłkarzy... i o to mi właśnie chodziło pisząc, że podejście do obu meczy jest zupełnie inne... zresztą kto ma pomoc w typowaniu takich meczy jak właśnie fani drużyn którzy śledzą regularnie mecze drużyny A jak i zaplecza - tj Barcy B w tym przypadku i wiedzą na co stać poszczególnych zawodników... po prostu staram się pomóc i tyle. ???? Rozumiem takie uwagi jakbym napisał, że &quot;Barca jest najlepsza, nikt ich nie pokona bo super klepią i nie ważne jaki to mecz i tak wygrają&quot; - oczywiście lekko koloryzując, ale tu było trochę inaczej... pozdrawiam ;)
 
aloszyn 2

aloszyn

Użytkownik
Może trochę źle to ująłem. Bardziej kierowałem to do wypowiedzi użytkownika Bruździ. ;) On napisał, że Barca to świetny zespół i na nich zdecydowanie stawia. Racja Barcelona to drużyna kompletna, jednak na mecze towarzyskie trzeba patrzeć inaczej. Szczególnie jeśli wiemy, że zagrają młodzi zawodnicy, przeciwko podstawowej jedenastce zwycięzcy Copa Libertadores 2010 - Internacional. Wynik mówi wszystko. Barcelona - Internacional 2:2. Karne to loteria więc na to nie patrzę. Awansowała Blaugrana, ale rywale teoretycznie słabsi pokazali się z dobrej strony i postawili się &quot;młodej&quot; Barcelonie. Bez napinki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom