>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Audi Cup 2011 [26-27 lipiec 2011r - Allianz Arena, Monachium]

Status
Zamknięty.
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
@Aloszyn

Zwracam honor. Przejechałem się na Barcelonie dziś. Najbardziej wkurzało mnie, że gwiazdeczki nic nie grały... Stracić bramkę w 85 minucie kurde.... Wycofuję wszystko co wcześniej powiedziałem. Jeszcze raz zwracam honor. Przepraszam. A Osobiście za Barceloną nie przepadam jednak pokusiłem się kursem jak zobaczyłem 1,45 na barce powiedziałem sobie, a powinni wygrać. Eh...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
W finale zdecydowanie Bayern, Niemcy przygotowani do ligi, u siebie, kibice podjarani finałem z najlepsza druzyna swiata. Nic tylko czekac na fajne kursy i grac na Bawarczkow ( po cichu licze na 2,90 na Bayern i na &quot;awans&quot; ponad 2,00 )
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Co do meczu Bayern- Milan,
Gospodarze swoim najmocniejszym składem, widać że poważnie podchodzą do turnieju, tylko 3 zmiany więc już można mówić o klarowaniu jedenastki. Milan podszedł bardziej &quot;testowo&quot; i chyba bardziej na tym skorzystał. Jedynie Abbiatti, van Bommel i Bonera rozegrali cały mecz. Pojawili się reprezentanci Canarinhos (Robinho i Silva na 30 minut), Pato na 2. Póki co, wygląda na to, że Milan ma wartościową i w miarę zgraną 18, z czego bardzo się cieszę, więc liczę na dobry sezon (trochę wcześnie ale mam nadzieję, że tak będzie). A i jeszcze, ja nie oglądałem ale mam pytanie, widoczny jest brak Pirlo?
 
N 2

ney

Użytkownik
Patrząc na skład Barcelony widać że zagrały bardzo głębokie rezerwy, które wystawiono do gry w celu sprawdzenia i przetestowania. Sama nazwa klubu nie gra, grają zawodnicy. Można to było wczoraj sprawdzić na przykładzie Rangersów z Malmoe. Rywali zagrali w najmocniejszym zestawieniu, bez respektu i jak widać się opłaciło....
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

BAYERN MONACHIUM - FC BARCELONA
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,615 Sportingbet⛔0:2
Zaczęły się rozgrywki, nowy trener, nowy lepszy bramkarz, a Bayern ma wciąż te same problemy co przed rokiem. Defensywa spisuje się słabo, takie błędy co robią za każdym razem to masakra. Widziałem ich mecze w Liga Total Cup i wczorajsze starcie z Milanem to nawet Neuer nie mógł tego wybronić. A drugi problem to znowu urazy duetu RR. Ribery pauzować ma 2-3 tygodnie, a w dniu wczorajszym Robben został sfaulowany przez Taiwo i pierwsze badania wykazały pęknięcie torebki stawowej i krótką pauze, ale dzisiaj ma przejśc dokładniejsze badania MRI więc okaże się jak długo będzie pauzował.
Oto skład i wymiar czasowy w jakim grali wczoraj zawodnicy Bayernu :
FC Bayern: Neuer - Rafinha (71. J. Boateng), Van Buyten, Badstuber, Lahm - Tymoshchuk (63. Luiz Gustavo), Schweinsteiger - Robben (63. Alaba), Kroos, Müller - Gomez
Do czego zmierzam. W poniedziałek mają mecz Pucharu Niemiec z Eintrachtem Brunszwik. Dzisiaj z Barcą możliwe, że dojdzie to wielu zmian w składzie. Tak więc dzisiaj bez Robbena, Ribery, pewnie Gomez, Muller czy Kroos dostaną mniej zdecydowanie min do gry. Pewnie szanse dostanie Usami, Pettersen,Luis Gustavo, Olic, Pranjic, Boateng, może Butt w bramce ? To tylko takie moje sugestie bo żadnych konkretnych info nie ma w sieci.
Barca wczoraj zagrała dwoma rózńymi składami.
Wyszli tak
FC Barcelona: Víctor Valdés, Maxwell, Fontàs, Sergio Busquets, Keita, Riverola, Thiago, Iniesta, Cuenca, Jonathan Soriano, Afellay
Wyglądało to dobrze, klepali jak zwykle, długo utrzymywali się przy piłce i mieli sporo sytuacji. W 2poł weszli inni zawodnicy m.in Pinto, Villa, Pedro, Jeffren, Abidal, Armando, Jonathan dos Santos, ale nic wielkiego nie pokazali poza zdobytym golem. A co więcej Pinto się nie popisał i to jego wina utrata gola na 2-2.
Do czego zmierzam w kontekśćie tego meczu? Barca swoje z przodu znowu będzie grała. Bayern z taką defensywą ograją kilka razy więc gol pewnie padnie. Z kolei Bawarczycy u siebie także mogą pokusić się o trafienie bo obrona Barcy też przecież bez Dani Alvesa, ADriano, Pique i Puyola. Powinno byc ciekawe starcie dlatego ja też gram BTS.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Do czego zmierzam w kontekśćie tego meczu? Barca swoje z przodu znowu będzie grała. Bayern z taką defensywą ograją kilka razy więc gol pewnie padnie. Z kolei Bawarczycy u siebie także mogą pokusić się o trafienie bo obrona Barcy też przecież bez Dani Alvesa, ADriano, Pique i Puyola. Powinno byc ciekawe starcie dlatego ja też gram BTS.
Wnioskuję, że obie drużyny mocno kuleją w defensywie i stąd moje pytanie, czy nie lepszym albo równie dobrym wyborem nie byłby over 2,5 po kursie nawet 1,9 ?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wnioskuję, że obie drużyny mocno kuleją w defensywie i stąd moje pytanie, czy nie lepszym albo równie dobrym wyborem nie byłby over 2,5 po kursie nawet 1,9 ?
Owszem, to też mi po głowie chodziło. Ale wczoraj np było mnóstwo okazji w meczu Bayern - Milan a padł remis 1:1. Więc dla mnie to opcja bezpieczniejsza. Poszukam coś do dubla i zagram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
A i jeszcze, ja nie oglądałem ale mam pytanie, widoczny jest brak Pirlo?
Po meczu z Bayernem trudno stwierdzić bo Monachijczycy zagrali bardzo dobre spotkanie w pełni je dominując, ale nie się czemu dziwić bo Milan zaczął dopiero przygotowania do sezonu, zaś Bayern jest tuż przed ligą.Na pozycji Pirlo zagrał Urby, ale nie można nic o jego grze powiedzieć bo praktycznie nie istniał jak reszta całego zespołu, ale mówi się, że Holender ma być ewentualnie włączony do jakiejś opcji transferowej i uważałbym tog za dobrą decyzję bo na pewno nie znajdzie się dla niego miejsce w osiemnastce ACM.Utwierdziłem się w przekonaniu, że Prince będzie mógł być zmiennikiem jedynie dla zawodnika który przyjdzie [ Pastore, Hamsik może Cesc ] bo jednak nie jest to kaliber zawodnika na miarę wygrania LM.
Bardzo Bayern Nas stłamsił, ale nie ma co pochopnie wyciągać wniosków, zobaczymy jak zagrają chłopcy z Interem to jest ważniejszy mecz.

Dziś byłbym ostrożny przy graniu Barcelony, ktoś wspominał o graniu Bayernu, nie głupia opcja, ale sprawdźcie czy zagra Robben bo wczoraj nieładnie przekopał go Taiwo i Holender zszedł z powodu tego urazu.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
W finale zdecydowanie Bayern, Niemcy przygotowani do ligi, u siebie, kibice podjarani finałem z najlepsza druzyna swiata. Nic tylko czekac na fajne kursy i grac na Bawarczkow ( po cichu licze na 2,90 na Bayern i na &quot;awans&quot; ponad 2,00 )
W Bayernie nie zagrają dziś Robben i Ribery , od początku zagrać ma Villa , Iniesta i Pedro , do tego jest jeszcze będący ostatnio w świetnej dyspozycji Thiago. Bayern zagrał już kilka spotkań w tym sezonie i wiadomo jak wygląda ich obrona , mam nadzieję że Barca to wykorzysta i wygra ten turniej.

2.50 na Barcelone wygląda bardzo ciekawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Moim zdaniem faworytem meczu Barca - Bayern są piłkarze z Monachium, aczkolwiek raczej skłaniałbym się podobnie jak poprzednicy do typu na over 2,5, a nawet over 3,5. Wczoraj piłkarze z Monachium praktycznie przez cały mecz nie pozwalali na zbyt wiele Milanowi, który grał w mocnym składzie. Bayern pokazał, że Audi Cup traktuje poważnie, a trzeba pamiętać, że liga tuż tuż i jeśli słuchać komentatorów z Polsatu Sport to dziś grają już ostatni mecz kontrolny przed rozpoczęciem sezonu. Co innego Barcelona, która przyjechała bez zawodników występujących w Copa America, nie grają Xavi, Puyol. Zresztą są to dopiero pierwsze mecze podczas presezonu, który zaczęli w weekend remisując z Hajdukiem Split. Całkiem inny stopień przygotowania do sezonu.

Znalazłem przewidywane składy:
Barcelona: Valdés; Balliu, Piqué, Abidal, Maxwell, Busquets, Thiago, Iniesta, Afellay, Villa i Pedro.

Bayern: Neuer; Badstuber, Van Buyten, Rafinha, Lahm, Tymoschuk, Kroos, Schweinsteiger, Müller, Olić i Gómez.

Barcelona wg tych informacji zagra w dosyć mocnym składzie, Bayern natomiast jedynie bez skrzydłowych Ribery&#39;ego i Robbena. Barca wczoraj powinna bez kłopotu wygrać swoje spotkanie w 90 minutach ale dali strzelić sobie dwa gole po błędach defensywy i bramkarza. Co do obrony Bayernu nie trzeba chyba się wypowiadać, większość doskonale zna ich problemy w tym aspekcie od kilku lat. Jest to turniej towarzyski, dlatego wydaje się, że dziś będziemy świadkami kilku bramek w trakcie tego finału.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Bayern Monachium - FC Barcelona​


Audi Cup czyli turniej, w którym grają piłkarskie drużyny sponsorowane przez niemiecki koncern motoryzacyjny dobiega końca i tradycyjnie w finale zagra gospodarz Bayern Monachium. Rywal jak zawsze bardzo wymagający, ale myślę że tym razem Bayern będzie musiał postarać się bardzie niż zwykle jeśli chce wygrać. W Niemczech oficjalnie sezon już otwarty, Schalke wygrało super puchar i czas na poważną piłkę, już w weekend startuje rywalizacja o puchar Niemiec i mecz z Barceloną powinien być ostatnią rozgrzewką. Bayern po zmianie trenera wybrał się na zakupy i postawił na wzmocnienie, przede wszystkim defensywa uległa gruntownej przebudowie, aczkolwiek ani w turnieju Liga Total, ani wczoraj nie widzieliśmy najmocniej zestawionej linii obrony czego efektem był wczorajszy gol Zlatana, bo domyślam się, że gdyby wczoraj obrona wyglądała: Rafinha, Boateng, Gustavo, Lahm to Neuer mimo naprawdę kilku powodów do interwencji, miałby ich jeszcze mniej. Wczoraj tak jak można się tego było spodziewać będący jeszcze w okresie przygotowawczym Milan nie miał nic do powiedzenia i skazany był na bezwzględną dominacje Bawarczyków, którzy jeszcze nie mają dobrze nastawionych celowników co zaowocowało tylko jednym golem z ich strony. W tym roku skład naprawdę nieźle sklejony, klub zdecydowanie mocniejszy niż w latach ubiegłych, chyba nieoczekiwanie największym wzmocnieniem jest piłkarz, który był już w kadrze, a mianowicie Toni Kroos, dwa lata temu wypożyczony do Leverkusen, gdzie trenerem był Jupp Heynckes był gwiazdą Bundesligi, mega talent, który po roku wrócił do Monachium, u van Gaal przewracała się o piłkę, wiązane były z nim ogromne nadzieję, a on nawet nie znalazł miejsca w podstawowej 11, dziś kiedy Heynckes przeniósł się z Bayeru do Bayernu jakby Kroos przypomniał sobie jak gra się w piłkę, ustawiony jak ofensywny pomocnik będzie w tym sezonie prawdopodobnie jednym z najlepszych na tej pozycji na świecie, przynajmniej tak się zapowiada. Kontuzje: no cóż Franck i Arjen na drugie imię mają właśnie kontuzja, wiec władze Bayernu przyzwyczajone do tego faktu, musieli znaleźć zmienników, do tej pory był nimi tylko Pranjić teraz do zespołu przyszedł Takashi Usami, który mimo ceny może być kolejnym dobrym interesem. Kończąc już o Bayernie chciałem wspomnieć o trenerze Jupp Heynckes - jeden z bardziej utytułowanych i doświadczonych szkoleniowców w Niemczech, co ciekawe wygrał Ligę Mistrzów prowadząc Real Madryt :]. Co do Barcelony to cóż chłopaki z Katalonii bez piłkarzy z Ameryki Południowej, do sezonu mają jeszcze daleko, w tym turnieju raczej grają z przymusu niż z chęci, będą mieli bardzo trudnego rywala, o ile mogą swoimi podaniami zamęczać rywali na zachodzie o tyle Niemiecka charakterystyka gry jest swoistym handicapem, bo przebiegniecie 10 km w meczu dla piłkarza z Niemiec musi być standardem jeśli chce być w kadrze, między innymi dla tego Mourinho szukając transferów zagląda do Bundesligi. Wiadomo Bayern musi być już przygotowany do sezonu, Barca w okraszonym składzie gra na wyjeździe w meczu o nic. Wiec moje typy to zwycięstwo Bayernu, oba teamy strzelają i over, ku uciesze publiczności. Mecz oprócz można oglądać na niemieckim ZDF.

Barcelona-Bayern M Typ:2 Kurs:1,68
Barcelona-Bayern M (zwyciestwo) Typ:2 Kurs:1.94
Barcelona-Bayern M Typ: over 2,5 Kurs:1,57
Barcelona-Bayern M (obie druzyny strz.gola) Typ:Tak Kurs:1,6
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
skład Barcelony:
Valdes - DosSantos Busquets Fontas Maxwell - Thiago Keita Iniesta - Pedro Soriano Villa

Co do typów to popieram typ na over, aczkolwiek sam zagram za małą stawkę wygraną Barcy, bo kurs 2.7 traktuje zdecydowanie jako value.

e:
Bayern:
Butt, Rafinha, Badstuber, Luiz Gustavo, Contento, Pranjic, Alaba, Boateng, Usami, Olic i Petersen
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Czemu ja wcześniej zagraniem na Bayern nie widziałem tych składów... przecież te 2.70 na Barcelonę to prezent jakich mało! eh...
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Więc tak:
1. Barcelona
2. Bayern
3. Internacionale
4. Milan ;/
Barcelona nie dała szans Bayernowi pewnie wygrywając 2-0. Bayern inny skład niż wczoraj, gdyby grali od początku 1-wszym składem to kto wie ale jest jak jest. Thiago Alcantara strzelił 2 gole, ładnie się zaprezentował.
4 miejsce podobnie jak przed rokiem zajął Milan. Znowu szybkie trafienie Ibrahimovicia. Pato również strzelił. Wynik 2-2 i karne, w których wygrał Internacional.
Ogólnie to w finale trochę zawiódł Bayern, Barca zmiażdżyła w posiadaniu 70%... jednak Bayern częściej strzelał na bramkę.
e: swoją drogą na tym finale można było nieźle zarobić... 2.70 to rzeczywiście value
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom