>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open '13 - typy z kwalifikacji mężczyzn

Status
Zamknięty.
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Mam pytanie kiedy drabinka kwali na oficialnej jest ze 7 styczen a w Sydney jest teraz cos koło 22 godziny
kiedy zaczna sie pierwsze mecz z kwali z pon na wt czy z wt na środe
dzieki
christopher48 // Z tego co pamiętam to w zeszłym roku kwale do AO zaczynały się w nocy z wtorku na środę, więc w tym roku może być podobnie.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
kursy wystawił juz Bwin na cześc meczy
tak na pierwszy rzut oka
Barton-Capkovic 1 1,8
Reid-Hocevar 1 1,55
Ram-Devilder 1 1,3
Bogomolov-Desein 1 1,65
do tego dobrze wyglada Ilhan-Mektic 1 Eysseric-Podlipnik 1
narazie to jest wystawione
Pierwsze mecz Barton ostatnio wiadomo forme złapał Capkovic żaeden wirtuoz zagadka raczej pod forma
Reid też wyglada lepiej od Hocevara
Rama nie trzeba przedstawiac gra ze słabym Devilderem ziemniakiem Do tego Bogomolov tu uważam o klase lepszy od swojego przeciwnika
 
P 160

peter42

Użytkownik
Brands-Dancevic 6-7,6-4,7-5
typ 1 kurs 1,5
Marathonbet

Niemiec świetny wystep w Doha,ogrywał o niebo lepszych zawodnikow niz drewniany Kanadyjczyk i wstydem byłoby polec juz w pierwszej rundzie kw. Dancevic dopoki ma jeszcze kontrole nad wynikiem stara sie i walczy ale kilka łatwych błedow i od razu wpada we frustracje co napewno wykorzysta swoja gra wyrachowany Brands. Serwuje wysmienicie a i niezle odbiera co na Franka powinno w zupełnosci wystarczyć.Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Brands+Sela 1.78 tobet
O Brandsie kolega już wspomniał. Ja jego meczem z Monfilslem po prostu byłem zszokowany. Jest w formie, w takiej dyspozycji takich rywali bedzie zmiatał z kortu. Frank swój najlepszy okres ma za sobą, kilka fajnych wyników, ale to kiedyś teraz jest cieniem człowieka. Niby nadal nieobliczalny, grozny ale na pewno nie w obecnej formie. Karty po stronie Niemca, jak będzie trafiał nie będize gry, jak będzie rozdawał prezenty na prawo i lewo może być różnie. Sela, ten mecz po prostu musi wygrać, jest jednym z głównych faworytów do awansu, jego rywal błysnał kilka razy w challangerach ale nic poza tym, Sela inna liga. Musi to dzisiaj udowodnić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Kenny de Schepper v Fabiano De Paula 1 1,16 ✅
Tim Smyczek v Marcelo Demoliner 1 1,18 ✅

AKO 1,36



=================================================================


Jonathan Eysseric v Hans Podlipnik-Castillo 1 1,57 ✅



Ogólnie wszystkie typy przeciwko zawodnikom, którzy do Australii przylecieli chyba na wycieczkę ;) Przedstawiciele Ameryki Południowej swe wyniki notują na kortach ziemnych i każde zetknięcie z nawierzchnią twardą kończy się porażką, chyba że trafią na dużo niżej notowanego przeciwnika. De Schepper i Smyczek powinno być easy totalnie (nie gram osobiście zgubnego DW 2:0), a Eysseric pod koniec ubiegłego roku też zanotował kilka ciekawych spotkań i jego przegrana z Chilijczykiem byłaby katastrofą. Tak jak pisałem, są to typy przede wszystkim PRZECIWKO zawodnikom, którzy preferują korty ziemne.
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
F.Serra vs A.Martin ???? Martin, Andrej @ 2.15 ⛔ 4:6,6:2,6:0
Tu Panowie jeszcze jest ciekawy kurs..zapewne spadnie niedługo, więc warto zawczasu.. Serra od roku gra straszny piach niezależnie od nawierzchni i rywala..w tym roku nic nie wskazuje na poprawę..faworytem w tym meczu czyni go chyba tylko ranking, bo na korcie jest dokładnie odwrotnie.. Martin już w tym roku zagrał w finale w Noumea, turniej z pula nagród ok 70 000$, gdzie Serra wykrwawil się już w pierwszej rundzie z ukraincem Molchanovem w dwóch setach..Martin do finału wpadł nie tracąc nawet seta..baaa..większość setów wygrywał 6:2,6:3..czyli forma serwisowa jest..agresywne returny rownież..
Nie przewidujemy tu komplikacji.. ????
// albo mu ktoś wyłączył prąd albo kontuzja..wygrywał 6:4 i 1:0 z przelamaniem, by w kolejnych 13 genach ugrać zaledwie jednego.. :;/:
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Australian Open @ Bet365 @ Renavand - Thompson (1.16) 10/10
Młody Australijczyk Thompson dostał dziką karte na kwale. Renavand 282 w rankingu, jest to 31 latek, nie ma szans żeby przegrał z młodym 18latkiem

Australian Open @ Unibet @ Sela - Gutierrez (1.27) 9/10
Sela klasę wyżej od Hiszpana, to jest jego nawierzchnia, nie może tego przegrać.

Australian Open @ Unibet @ De Schepper - De Paula (1.17) 10/10
Ponowny pewniak, De Schepper 2 metrowy zawodnik z bardzo dobrym serwisem na szybkie nawierzchnie, De Paula nie ma argumentów na hard, szybka i pewna wygrana Francuza.

Australian Open @ William Hill @ Johnson - Kokkinakis (1.17) 10/10
Kokkinakis to 16 latek, ma jeszcze mnóstwo czasu, tutaj na 100% doświadczenie Johnsona weźmie górę. Młody ugrał trochę gemów z Dasco w Hopmanie, ale wg mnie to przypadek, nic więcej.

Australian Open @ Bet365 @ Brands - Dancevic (1.61) 8/10
Opisał Widzu.

Australian Open @ Unibet @ Brown - Moriya (1.46) 7/10
Brown zaskoczył w meczu z Ferrerem, ugrał seta, lubię i cenię tego zawodnika, rzadko mnie zawodził. Moriya solidny, ale wyniki z Brisbane nie napawają optymizmem.
Australian Open @ Unibet @ Klahn - Kyrgios (1.25) 10/10
Kyrgios 1995 rocznik, bez ogrania, gra tylko w słabych futuresach, Klahn inna półka, dużo bardziej ograny na poziomie challengerów, przede wszystkim jest 5 lat stary, a to w przypadku ich wieku robi mega dużą różnicę (wiem z doświadczenia)

Australian Open @ Bet365 @ Groth - Pouille (1.45) 9/10
Samuel po pierwsze Australijczyk, na swojej ziemi, po drugie dysponuje potężnym serwisem, po trzecie spotkali się niedawno i wygrał Groth 2-1 (troche mimo wszysko martwi mnie ten stracony set), po czwarte różnica doświadczenia, bo Francuz rocznik 1994, ma jeszcze czas na gre.

Australian Open @ William Hill @ Young - Setkic (1.17) 10/10
Young kiedyś wielka nadzieja amerykańskiego tenisa. Setkic na poziomie futuresów, innej możliwości jak wygranej Younga nie widzę.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Marti - Wang
Typ: Marti @ 3,00

✅
Nie rozumiem troszkę kursu na wygraną Martiego, faworytem niby Wang, zdecydowanie bardziej preferuje hard niż Hiszpan, który na mączce spędza o wiele więcej czasu. Jednak nie sądzę, by ewentualna jego wygrana była by taka oczywista. Wang nie popisał się 3 dni temu ulegając zdecydowanie niżej notowanemu Feeney&#39;owi. Natomiast Marti pokazał się z dość dobrej strony urywając seta SIjslingowi i walczył do końca solidnie o zwycięstwo. Moim zdaniem kurs przesadzony, oczywiście nawierzchnia faworyzuję Tajwańczyka, ale patrząc, ze to WS to Hiszpan nie odpuści ????
Klein - Ghedin
Typ: Klein @ 1,80

⛔
Plan jest prosty na ten mecz, Klein niezły, spokojnie sobie powinien poradzić z takim średnim sobie Ghedinem. Poprzedni sezon w wykonaniu obu panów taki sobie, każdy miał swoje gorsze i lepsze momenty. Sądzę jednak, że Klein sobie poradzi ????
Bolt - Westerhof
Typ: Bolt @ 1,50

✅
Tym razem typ z tych pewniejszych, Australijczyk Bolt moim zdaniem spokojnie ogra &quot;ziemniaka&quot; Westerhofa. Zaliczył już start w Australii, pokonał Mitchela i nie poddał się bez walki z GGL&#39;em. Moim zdaniem 2:0 na lajcie ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Tym razem typ z tych pewniejszych, Australijczyk Bolt moim zdaniem spokojnie ogra &quot;ziemniaka&quot; Westerhofa.
Jakby nie patrzeć na Belga to trudno zgodzić się z określeniem ziemniak - dysponuje mocnym płaskim serwisem, gra agresywnie, lubi wycieczki do siatki i ma problemy z regularnością - to raczej nie jest opis claycourtera.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Jakby nie patrzeć na Belga to trudno zgodzić się z określeniem ziemniak - dysponuje mocnym płaskim serwisem, gra agresywnie, lubi wycieczki do siatki i ma problemy z regularnością - to raczej nie jest opis claycourtera.
Spogladajac na jego mecze mam tu na myśli holendra widac że woli cegłe
Bolt natomiast wszystko łupie na betonie i wyniki osiaga całkiem całkiem wygrane ITF czy finały ostatnio ograł Mitchela Balude wyrównany pojedynek z Garcia Lopezem
nie wyobrażam sobie aby przegrał z anonimowym Westerhofem
no ale to tylko tenis
a... Panie Majster Boy Westerhof to Tulipan z Holandii nie Belg
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
bo obaj zawodnicy tylko takie możliwości mieli, nie mają kasy na dalsze podróże w celu wybrania sobie turnieju tylko grają tam gdzie mogą i to od kwali
Westerhof ma serwis, ma bombe z fh i z bh z tego co pamietam takze, jedynym jego problemem jest glowa i cierpliwosc, wyprowadzony z rownowagi nie potrafi przebic albo trafic pierwszej lepszej pilki
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
bo obaj zawodnicy tylko takie możliwości mieli, nie mają kasy na dalsze podróże w celu wybrania sobie turnieju tylko grają tam gdzie mogą i to od kwali
Westerhof ma serwis, ma bombe z fh i z bh z tego co pamietam takze, jedynym jego problemem jest glowa i cierpliwosc, wyprowadzony z rownowagi nie potrafi przebic albo trafic pierwszej lepszej pilki
Kasy nie ma tak spogladam w staty i widze że ten cały Booyyy poleciał sobie pod koniec pażdziernika do ameryki południowej jak w europie było pełno turniei w hali
prosze mi to wytłumaczyc
lepiej zagrac w europie czy leciec tysiace kilometrów (piszesz że chodzi o kase w zasadzie jej brak) jak to zrobił holender
Z tego wynika że chłopak woli zdecydowanie clay kasa tu nie ma nic do rzeczy w tym przypadku

ted // może wakacje chciał sobie zrobić, chodzi o to ze nie jest typowym ziemniakiem ????
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Sock @ 1.44 Bet365

kurs dobry, mozna pobierac. Powrot do sezonu co prawda zbytnio nie udany, gdyz przegrana 2-1 z Moriya daje wiele do myslenia, ale takich jak Paul powinien kasowac z palcem w nosie. Capdeville tamten sezon to porazka za porazka, przeplatana pojedynczymi zwyciestwami, dochodzil do max 3rundy.. W ostatnim turnieju troche dalej, ale co z tego jak to bylo na maczce. Ostatni jego mecz na hardzie odbyl sie w sierpniu.. Co mozna powiedziec o Jacku? Dobry chlopak, dobrze trzymajacy serwis. Koncowke sezonu rozgrywal tylko na nawierzchni twardej - widac, ze czuje sie jak ryba w wodzie. Tak tez jest, gdyz dwa finaly - listopad i pazdziernik - mowia samo za siebie. Sock jest pod kazdym wzgledem lepszy, przemawia zanim i nawierzchnia i doswiadczenie. Typ wart gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Kasy nie ma tak spogladam w staty i widze że ten cały Booyyy poleciał sobie pod koniec pażdziernika do ameryki południowej jak w europie było pełno turniei w hali
prosze mi to wytłumaczyc
lepiej zagrac w europie czy leciec tysiace kilometrów (piszesz że chodzi o kase w zasadzie jej brak) jak to zrobił holender
Z tego wynika że chłopak woli zdecydowanie clay kasa tu nie ma nic do rzeczy w tym przypadku

ted // może wakacje chciał sobie zrobić, chodzi o to ze nie jest typowym ziemniakiem ????
Warto odróżniać europejską halę, od kortów w melbourne...
Ziemniakiem zwykło się nazywać kolesi grających mocno topspinowo, zakopanych za linią końcową, stawiających na regularność. Westerhof takim graczem nie jest i błędne uproszczenia będą skutkować w wtapianiu kasy. Ja tego i tak nie pogram, ale fajnie jakbyście nie wprowadzali innych w błąd.
Do kolegi powyżej
Sock jest pod kazdym wzgledem lepszy, przemawia zanim i nawierzchnia i doswiadczenie.
Doświadczenie? Capdeville jest od 10 lat w tourze, brak talentu nadrabia imo doświadczeniem i dlatego jakoś sobie radzi w SA. Sock doświadczenie pokazał w meczu z Moriyą, nie mając żadnego planu B na dobrze returnującego przeciwnika. Właśnie brak doświadczenia jest u niego aktualnie widoczny na pierwszy rzut oka.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Co do Wanga, to myślę, że sobie poradzi. Na US Open pokazał próbkę swoich możliwości. Fakt, że później gdzieś tam znikł, ale myślę, że na Wielkiego Szlema zepnie się i przypomni sobie jak się gra na wysokim poziomie. Jak przystało na graczy z jego stron jest dobry w tym co robi i nie oddaje wielu darmowych punktów.
Marti mi głownie kojarzy się z cegłą i jakoś nie widzę go w tym spotkaniu, zwłaszcza, że po drugiej stronie siatki zawodnik potrafiący prowadzić wymiany.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Warto odróżniać europejską halę, od kortów w melbourne...
Ziemniakiem zwykło się nazywać kolesi grających mocno topspinowo, zakopanych za linią końcową, stawiających na regularność. Westerhof takim graczem nie jest i błędne uproszczenia będą skutkować w wtapianiu kasy. Ja tego i tak nie pogram, ale fajnie jakbyście nie wprowadzali innych w błąd.
Do kolegi powyżej
Doświadczenie? Capdeville jest od 10 lat w tourze, brak talentu nadrabia imo doświadczeniem i dlatego jakoś sobie radzi w SA. Sock doświadczenie pokazał w meczu z Moriyą, nie mając żadnego planu B na dobrze returnującego przeciwnika. Właśnie brak doświadczenia jest u niego aktualnie widoczny na pierwszy rzut oka.
Ja go ziemniakiem nie nazwałem jednak uważam że woli on grać na cegle
o ile wiadomo hala jest specyficzna o tyle mógł leciec na beton do azji zamiast tego wolał grac na cegle w ameryce południowej o o czyms swiadczy
zobaczymy jak to sie skonczy po meczu 1 rundy ja nie daje żadnych szans holendrowi tak jak buki
ja złapałem jeszcze kurs na Bolta w Tobecie 1,95 teraz na Bet 365 jest chyba 1,50
kursy nie graja ale zawsze coś tam nam mówia
...ja nigdy nie powiedziałem że to typowy ziemniak przez niektórych na forum takich ponów określa sie mianem baloniarzy pierwszy z brzegu dla przykładu ltóry mi przychodzi do głowy Allesio Di Mauro
e
przykłady dryblasów co wiecej pykaja na maczce a maja z czego przywalic to taki Thiemo De Baker i Thomas Schorel
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ładnie Dingsaller i Ted opisali od A do Z styl gry Belga. No ale pawelstrzala wyciagnał swoje wnioski, napisał, ze lubi cegle bo gra tam wiekszość meczy, na pewno lepiej sie tam czuje, wybiera tak turnieje bo mu to pasuje. Jego styl pasuje pod szybsze korty, ale kilku innych zawodników gra podobnie a i tak 80% gra na cegle. Spokojnie mozna nazywac go ziemniakiem. Ale Fajnie chlopaki sie spisały opisując jego styl gry. Na pewno wszystko na przyszłość sie przyda.
P.S Dingsaller udzielaj się częściej ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom