>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open '13 - typy z kwalifikacji mężczyzn

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Eysseric - Podlipnik-Castillo 1 1.62 StanJames
Pierwsza runda kwalifikacji Australian Open mężczyzn. 23-letni Francuz Jonathan Eysseric zajmuje 298 miejsce w rankingu ATP, natomiast jego rywal o 2 lata starszy Chilijczyk Hans Podlipnik-Castillo jest nieco wyżej, zajmuje 269 miejsce. Obaj tenisiści to poziom futures/challenger, jednak jest jedna zasadnicza różnica pomiędzy nimi, otóż doświadczenie na kortach twardych. Francuz grać potrafi na każdej nawierzchni, oczywiście nie jest to nie wiadomo jak wysoki poziom, ale jest obyty na różnego rodzaju kortach. Natomiast Chilijczyk praktycznie cały rok gra na nawierzchni ziemnej, do niej jest przyzwyczajony, na innych ma bardzo mało rozegranych spotkań i brak jakichkolwiek osiągnięć. Często w kwalifikacjach turniejów wielkoszlemowych na kortach twardych spotkać można typowych graczy z kortów ziemnych, przyjeżdżają bo pozwala im na to ranking ale bardzo rzadko udaje im się przejść choćby tą pierwszą rundę, myślę że podobnie powinno być też tym razem, zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Francuz.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Polecam gre na Martina Alunda kurs przyzwoity 1,5 gra ze Schwartzmanem którego bilans na hardzie to 7 meczy w tym 5 w czoło dwie wygrane i to na poziomie ITF
Alund czuje sie o wiele lepiej od swojego rodaka na hardzie nie gra tam za czesto ale pokonanie np Ricardo Mello to juz jest cos
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
typ jak najbardziej do gry, Podlipnik ma duze problemy z utrzymaniem własnego serwisu, natomiast Eysseric jest to triumfator juniorskiego AO
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
B. Pashanski vs J. Ward Typ:1 Kurs 3.4 Bet365 ⛔ e: 4:6,3:6

Bardzo dziwny kurs na Serba (dla porównania William Hill 2.62). Borys w rankingu ATP zajmuje 172. miejsce, a Ward jest ponad 70 miejsc dalej (przyznam, że widziałem go tylko przez moment na jakimś streamie), ale przyszłość jest jego, bo jest 5 lat młodszy. Dla Serba to pierwszy mecz w tym roku i sezonie, więc forma jest niewiadomą, a Brytyjczyk z kolei grał już w Indiach w Chennai i po wygraniu 2 meczów trafił na Hindusa Amritraja i poległ w 3 setach. W 2012 roku widziałem kilka meczów Serba (w Brazylii głównie) i wyglądał nienajgorzej, brak mu regularności, ale fizycznie daje radę. Kurs ciekawy i na tym etapie jak najbardziej można próbować.
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
B. Pashanski vs J. Ward Typ:1 Kurs 3.4 Bet365

Bardzo dziwny kurs na Serba (dla porównania William Hill 2.62). Borys w rankingu ATP zajmuje 172. miejsce, a Ward jest ponad 70 miejsc dalej (przyznam, że widziałem go tylko przez moment na jakimś streamie), ale przyszłość jest jego, bo jest 5 lat młodszy. Dla Serba to pierwszy mecz w tym roku i sezonie, więc forma jest niewiadomą, a Brytyjczyk z kolei grał już w Indiach w Chennai i po wygraniu 2 meczów trafił na Hindusa Amritraja i poległ w 3 setach. W 2012 roku widziałem kilka meczów Serba (w Brazylii głównie) i wyglądał nienajgorzej, brak mu regularności, ale fizycznie daje radę. Kurs ciekawy i na tym etapie jak najbardziej można próbować.
Dla mnie wacale te kursy nie są dziwne, zerknij ile spotkań Boris grał na nawierzchni HARD to może wyda Ci się to bardziej realne co może się wydarzyć w tym meczu ...
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dla mnie wacale te kursy nie są dziwne, zerknij ile spotkań Boris grał na nawierzchni HARD to może wyda Ci się to bardziej realne co może się wydarzyć w tym meczu ...
no mało, ale co z tego...przynajmniej bilans ma dodatni w 2012;)
jak dla mnie czysty win Serba warty gry zwłaszcza patrząc na zaniżony kurs u Hilla, który jednak brytyjskich graczy ma rozpracowanych najlepiej na świecie (2.62 vs 1.4)
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Thomas Fabbiano-Deigo Schwartzman
typ: 1
kurs 2,20
buk: bwin
Schwartzmana nie powinno już być, w kwalach no, ale stało sie inaczej Alund oddał mu mecz. Po wygraniu seta 6:0 stanął i skończyło sie 0:6 2:6
Teraz Diego trafia na Włoch Fabbiano i teraz już żadnych prezentów od Włocha nie Bedzie
Thomas sporo gra na szybkich nawierzchnia w 1 rundzie wyeliminował groźnego hindusa Bhambri 2:1
W tym roku młody Włoch wygrał nawet mocno obsadzony turniej na hardzie ITF w Harlingen gdzie pokonał dobrych graczy jak na poziom ITF : Kosakowski, Puetz, Di Wu, Polansky.
Wracając do Argentyńczyka to nie wiem, co on tutaj robi i gdyby nie wałek Alunda juz by go nie było
pobierać póki dobre kursy
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Eysseric - Podlipnik-Castillo 1 1.62 StanJames 6:3 6:2 ✅
Pierwsza runda kwalifikacji Australian Open mężczyzn. 23-letni Francuz Jonathan Eysseric zajmuje 298 miejsce w rankingu ATP, natomiast jego rywal o 2 lata starszy Chilijczyk Hans Podlipnik-Castillo jest nieco wyżej, zajmuje 269 miejsce. Obaj tenisiści to poziom futures/challenger, jednak jest jedna zasadnicza różnica pomiędzy nimi, otóż doświadczenie na kortach twardych. Francuz grać potrafi na każdej nawierzchni, oczywiście nie jest to nie wiadomo jak wysoki poziom, ale jest obyty na różnego rodzaju kortach. Natomiast Chilijczyk praktycznie cały rok gra na nawierzchni ziemnej, do niej jest przyzwyczajony, na innych ma bardzo mało rozegranych spotkań i brak jakichkolwiek osiągnięć. Często w kwalifikacjach turniejów wielkoszlemowych na kortach twardych spotkać można typowych graczy z kortów ziemnych, przyjeżdżają bo pozwala im na to ranking ale bardzo rzadko udaje im się przejść choćby tą pierwszą rundę, myślę że podobnie powinno być też tym razem, zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Francuz.
Schwartzman - Fabbiano 2 2.10
Druga runda kwalifikacji Australian Open mężczyzn. Pojedynek pomiędzy 179 w rankingu ATP 21-letnim Argentyńczykiem Diego Sebastianem Schwartzmanem a zajmującym 263 miejsce w rankingu ATP, o 3 lata starszym Włochem Thomasem Fabbiano. Ranking i wygrany bezpośredni pojedynek w zeszłym sezonie mogą sugerować że to Schwartzman jest faworytem, nic jednak bardziej mylnego. Prawda jest taka że Argentyńczyk jest w tej rundzie tylko dzięki temu że trafił w pierwszej rundzie na innego specjalistę od gry na kortach ziemnych swego rodaka Alunda, wygrał 0:6 6:0 6:2. Całe doświadczenie Diego Sebastiana na kortach twardych w seniorskiej karierze to rozegrane 11 spotkań, bilans w futuresach 4:2, a w chellengerach 0:4 + dzisiejsza wygrana. Jest to typowy zawodnik grający na okrągło na kortach ziemnych, przyjechał zagrać w kwalifikacjach Australian Open, bo pozwala na to ranking, fajna przygoda, szczęście w losowaniu i awans do drugiej rundy i na tym czas kończyć przygodę. Próbował nawet się sprawdzić na twardej nawierzchni przed przyjazdem do Australii i zagrał w challengerze w Sao Paulo, oczywiście z marnym skutkiem, przeciwko Demolinerowi ugrał 5 gemów. W spotkaniu pierwszej rundy z Alundem statystyki również niczego ciekawego nie przedstawiają, ledwie 60% piłek wygranych po pierwszym serwisie. Jego rywal w drugiej rundzie to nie jest oczywiście jakiś super znakomity specjalista od gry na nawierzchni twardej ale jest uniwersalny, gra na każdej nawierzchni osiągając przyzwoite wyniki. W całej karierze bilans Włocha na hardzie to 52:24, przede wszystkim zrobiony na futuresach, ale w zeszłym sezonie grywał także już sporo w challengerach. W pierwszej rundzie kwalifikacji wygrał z Hindusem Bhambri, który na okrągło grywa na nawierzchni twardej 6:3 4:6 6:4, wygrywając 83% piłek po pierwszym podaniu. Według mnie Fabbiano powinien awansować do decydującej rundy kwalifikacji.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Brands+Bemelmans 1.54 ✅ tobet

Na dzisiaj kolejny dubel. Ponownie popieram Brands, wczoraj pisałem czemu. Dzisiaj w nocy mnie nie zawiódł, chodz był już jedna nogą poza turniejem. Pokazał, charakter i ostatcznie wygrał w trzeciej parti 7:5, wielkie brawo. Dzisiaj rywal dużo, dużo słabszy. Na Bemelmansa można liczyć z takimi rywalami jak dzisiaj to zazwyczaj nie zawodzi, rasowy challanger level, na dzisiejszego rywala spokojnie wystarczy. Niespodzianek należy szykać w innych spotkaniach...

Szczerze mówiąc ja zagrałem tripla, dodałem Mannarino✅, ale teraz kurs spadł do 1.10(ja zagralem po 1.18), wiec nawet nie bede pisał o tym meczu. Jednak ja zagrałem dzisiaj taki tripel.

Życze powodzenia, vamos!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Brown - Authom
Typ: Authom @ 2,26


Zapowiada nam się ciekawy pojedynek pomiędzy tymi panami, bukmacherzy faworyzują Niemca, lecz ja typuję odwrotnie. Dustin pokazał wczoraj, że nie jest pewny choć trochę, pokonał rzecz jasna Moriyę w 3 setach, ale powinien to skończyć znacznie szybciej. Japończyk był za słaby, by wygrać, ale dziś rywal dla Browna już z nieco wyższej półki. Belg posiada przede wszystkim porządny serwis, wczoraj przejechał się 6:3,6:1 po anonimowym Grillsie, taka mała rozgrzewka. Trzy kwadranse więcej na korcie spędził Niemiec, ale głównym argumentem dlaczego stawiam na Authoma to nieregularność Niemca. Wczoraj w pierwszym secie miał już 3:0 i 40:15 przy własnym serwisie, niestety dla niego rozluźnił się i szybciutko zrobiło się 3:3. Dziś, gdy &quot;prześpi&quot; jakąś część meczu będzie mu ciężej odrobić straty niż wczoraj, jak już pisałem solidny serwis Belga będzie starał się temu zapobiegać. Moim zdaniem zobaczymy wyrównane spotkanie, szanse oceniam 50/50 i dlatego według mnie lepiej postawić na Belga po kursie 2,26 ????​
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Brown 1,6
Berrer 1,2
1,92 @ tobet

Brown po srednio udanym sezonie 2012r ten zaczal dosc dobrze w Doha. Stylów nie ma co prezentować za bardzo, Niemiec mocny serwis, agresywna gra, dobre woleje , Belg w swoim levelu solidny ale nic wiecej, w dodatku patrzac na jego wyniki z graczami pokroju Browna to nie napawa optymizmem. Gram na Browna, poniewaz agresywniejszy jest w swoich poczynaniach oraz bardziej obyty na szybszych kortach.
Berrer raczej nie powinien mieć problemów z młodym Francuzem , który w swojej karierze nie pokonał nigdy zawodnika na zbliżonym poziomie do Niemca, z tego co pamiętam Herberta łatwo wyprowadzić z równowagi serwując dobrze i zamiatając nim po korcie, a to Misza potrafi ????
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Musze powiedziec że sie pomyliłem co do Schwartzmana ale rosnie nam chyba gwiazda szybkich kortów w karierze 6 meczy na hardzi a tu prosze Alund a teraz Thomas Fabbiano padł ofiara argentynczyka poczatek meczu rewelacyjny ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ale kim są Alund i Fabbiano? Owszem Diego w miarę talent jak reszta jego rówieśników z Argentyny jednak jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek wnioski
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Ale kim są Alund i Fabbiano? Owszem Diego w miarę talent jak reszta jego rówieśników z Argentyny jednak jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek wnioski
Napewno Fabbiano jak i Alund sa lepsi od Diego Alund na hardzie i na cegle a Fabbiano napewno na hardzie wie to każdy kto zna sie troche tylko na tenisie......no ale nieraz sie cuda zdarzaja ...nie wierze że kolo zagrał 6 meczy na hardzie w tym ze 4 na poziomie ITF wygrał zaledwie dwa i nagle cud gra jak z nut ....dziwne prawda...ale to tylko tenis...
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Fabbiano lepszy ? dlaczego ? skąd ta opinia ? przecież to zwykłe beztalencie zresztą jego wyniki i ranking chyba mówią same za siebie... zawodnik bez talentu, który w tenisie na 100% nic nie osiągnie, z kolei Argentynczyk jest 3 lata młodszym i nie gorszym zawodnikiem, na pewno większe perspektywy niż ten śmieszny pusiak z Włoch.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Fabbiano lepszy ? dlaczego ? skąd ta opinia ? przecież to zwykłe beztalencie zresztą jego wyniki i ranking chyba mówią same za siebie... zawodnik bez talentu, który w tenisie na 100% nic nie osiągnie, z kolei Argentynczyk jest 3 lata młodszym i nie gorszym zawodnikiem, na pewno większe perspektywy niż ten śmieszny pusiak z Włoch.
wyniki na cegle ma lepsze Diego na hardzie Fabbiano niezmienia to faktu że Schwartzman zaskoczył wszystkich z kim on tam zagra w 3 rundzie ....chybas z Albotem to ma szanse na wejscie
dlamnie postawa argentynczyka jest najwieksza sensacja kwali
przebiłby go dzisiaj Beranki z 4:6 1:4 wyciagnoł na 4:6 6:4 6:2
zobaczymy jak sie bedzie rozwijał dalej
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Kogo ty porownujesz? Jakis pionkow z z 2 i 3 setki rankingu? To, ze wygral z Alundem i Fabbiano to znaczy ze ma talent? To pewnie Bedene po wygranej z Berdychem okrzyknalbys przyszlym zawodnikiem top10? Rzeczywiscie wielke mi halo, juz czekam na naglowki w prasie jaka to wielka sensacja sie wydarzyla. FAWORYZOWANY Argentynczyk pokonal Fabbiano ????
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Schwartzman gra praktycznie tylko na clayu, ale sądzę, że wraz z rozwojem będzie coraz więcej czasu spędzał na twardych nawierzchniach - to agresywny baseliner, i pomimo niespecjalnych warunków fizycznych potrafi grać mocne piłki z obu skrzydeł.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
myślałem że nawet taki leszcz jak Fabbiano ogra Schwartzmana, nie udało się ale oczywiście uważam że należy dalej grać przeciwko Argentyńczykowi, tym razem zagra z Weintraubem, kurs 1.60 pobieram ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Stebe+Smyczek 1.67 ✅ DOXXbet
Kwale zgodnie z planem, wiec lecimy dalej. Dzisiaj gra dwa razy przeciw gospodarzą. Jak na razie, zawodnicy z Australii nie błyszczą w tych kwalach, kwale AO to czas gdzie trzeba oddzielić poważnych grajków od chłopaków którzy dostają baty w 1r futuresów. Tak tez jest w tym przypadku. Smycze jak i Stebe dwa bardzo solidne nazwiska na poziomie challangerów. Amerykanin końcówka sezonu bardzo dobra. Stebe trzyma poziom od dawna. Dwa kangury tak naprawdę przegrywaja w początkowych rundach futuresów, tutaj wygrali po jednym meczu i to jest ich max...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom