>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open '14 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Australian Open
???? Wawrinka S. - Djokovic N.
Wawrinka S. +2,5 seta ::: 2,15 ::: Pinnacle ::: 5/10
Ten mecz obok (oby do nich doszło) Murray - Federer, Murray - Nadal, Nadal - Djokovic może być jednym z najciekawszych w turnieju. Co prawda H2H 2:17 na korzyść Djokovica, ale ich dwa ostatnie mecze w Wielkim Szlemie to jedne z najbardziej dramatycznych spotkań z 2013 roku. Rok temu na Australian Open 5 setów i decydujący set 12:10, na US Open również 5 setów. Jeszcze w 2006 roku w meczu do trzech wygranych setów rozegrali kolejną 5 setówkę.
Djokovic wiadomo, wielki faworyt, ale on nie byłby sobą gdyby nie miał po drodze jakiegoś dramatycznego meczu, do tego zawsze ciężej grało mu się z takimi zawodnikami jak Roger Federer którzy grają często jednoręcznym backhandem.
Wawrinka świetnie zaprezentował się w meczu z Tommym Robredo, świetny serwis, precyzyjny backhand i ogólnie wyglądał bardzo pewnie, świeżo.
Taki kurs moim zdaniem to świetne value, wątpię by któryś z zawodników wygrał tutaj gładko 3:0. Patrząc na ich dwa ostatnie pojedynki z Wielkich Szlemów kurs na Wawrinkę mocno zawyżony.
Wynik: 2:6 6:4 6:2 3:6 9:7 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Mhm czy są już gdzieś kursy Federer vs Murray? Ja jeszcze nie widziałem, ale obojętnie jaki kurs będzie wystawiony to Murek całkiem konkretną padakę grę i doszedł tak daleko, bo miał Soedę, Lopeza, Stephane, Millota po drodzę. Niektórym to pewnie nawet te nazwiska nic nie mówią i nie ma się co dziwić. Oglądałem wszystkie mecze Federera i dwa mecze Murraya. Widziałem także Murka z Lopezem przed AO. Nie widzę żadnej możliwości wygrania Murraya w tym meczu. Jest wolny, nieregularny, traci koncentrację i gra falami.
Do gry Federera nie można się do niczego przyczepić. Nowa rakieta mu służy-dobry serwis, dobry drugi serwis, bh i forhend bez zarzutów, gra przy siatce bajka. Jedyne z czym ma problem to cały czas z głębokim returnem, ale już w meczu z Tsongą nie było tragedii, a wiemy jak Francuz potrafi serwować. Przede wszystkim Roger wygląda na takiego pewnego, świeżego i tak jakby się cieszył tenisem, a to jest bardzo ważne.
Obojętnie jaki będzie kurs na wygraną Rogera, ale każdy kurs w okolicy 1,40 i wyższy będzie dużym value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mhm czy są już gdzieś kursy Federer vs Murray? Ja jeszcze nie widziałem, ale obojętnie jaki kurs będzie wystawiony to Murek całkiem konkretną padakę grę i doszedł tak daleko, bo miał Soedę, Lopeza, Stephane, Millota po drodzę. Niektórym to pewnie nawet te nazwiska nic nie mówią i nie ma się co dziwić. Oglądałem wszystkie mecze Federera i dwa mecze Murraya. Widziałem także Murka z Lopezem przed AO. Nie widzę żadnej możliwości wygrania Murraya w tym meczu. Jest wolny, nieregularny, traci koncentrację i gra falami.
Do gry Federera nie można się do niczego przyczepić. Nowa rakieta mu służy-dobry serwis, dobry drugi serwis, bh i forhend bez zarzutów, gra przy siatce bajka. Jedyne z czym ma problem to cały czas z głębokim returnem, ale już w meczu z Tsongą nie było tragedii, a wiemy jak Francuz potrafi serwować. Przede wszystkim Roger wygląda na takiego pewnego, świeżego i tak jakby się cieszył tenisem, a to jest bardzo ważne.
Obojętnie jaki będzie kurs na wygraną Rogera, ale każdy kurs w okolicy 1,40 i wyższy będzie dużym value.
Ja powiem tyle, zapowiada się niezwykle genialny mecz i osobiście chciałbym żeby zwycięsko wyszedł z niego Murray, bo chciałbym go zobaczyć w meczu przeciwko Nadalowi, ale odkładając sympatię na bok doceniam klasę Rogera Federera, choć to nie oznacza, że on w tym meczu jest faworytem.
O Murrayu od kilku lat na większości szlemach można wyczytać to samo czyli: &quot;Murray słabo, traci sety, nie wygra itd.&quot;, a końcowym efektem tego są zwycięstwa w szlemach, finały, czy półfinały. Andy już nie raz w szlemach robił wyniki 0:2 w setach np. na Wimbledonie z Verdasco czy swego czasu bodajże na US Open z Lopezem, po czym powstawała z wiadomych powodów masa komentarzy o słabości Murraya.
H2H 11:9 na korzyść właśnie Szkota, do tego dodam od siebie, że Tsonga może lizać buty Andiemu ???? . Po pierwsze Murray jest genialny na returnie, ma o niebo lepszy serwis, w wymianach jest bardziej cierpliwy i potrafi prowadzić długie piłki co jest aktualną bolączką Federera.
Im ten meczy będzie dłuższy tym moim zdaniem gorzej dla Szwajcara. Roger prezentuje się świetnie, widać że praca z nowym trenerem, nowa rakieta zrobiły swoje, co owocuje małą ilość UE. Osobiście radzę trzymać się z dala od typowania tego meczu pod względem 1-2, a radzę myśleć nad jakimś overem setowym bo tutaj tie-breki mogą pojawić się w nawet kilku setach.
Naprawdę jestem pod olbrzymim wrażeniem, że kursy powyżej 1,40 na Ferdka są dla Ciebie satysfakcjonujące. Osobiście po mniej niż 1,80 bym na niego nie grał, a najlepiej to wcale.
Kursy: Murray A. - Federer R.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Berdych-Ferrer 2 @2.3
Nasuwa sie opcja, zeby zagrac over 3,5 seta, ale nie bardzo mnie zadowala wysokosc kursu, a uwazam, z warto sprobowac zagrac na wygrana Hiszpana.
Berdych narazie wygral wszystkie swoje mecze, nie tracac seta, ale przede wszystkim rywale jak dotad diametralnie rozni. Berdych ogral Nedovyesova, ktory jeszcze do szlemow na pewno sie nie nadaje, debiutujacego w turnieju glownym szlema Dzumhura. Nie chce tutaj nikomu umniejszac, ale Nedovyesova to widzialem w finalach challangerowych w Sao Paolo i wrazenia na mnie nie zrobil. De Schepper to w ogole tenisista o duzych brakach tenisowych, ktory poza serwisem to ma niewiel do zaoferowania. Dzumhur turniej zapisze na plus bo jako kwalifikant przebrnal dwie rundy, ale Bosniak jszcze nigdy w zyciu nie zagral z kims takim jak Tomas Berdych, a sila to tez nie jest atut Bosniaka. W koncu mamy Kevina Andersona. I tutaj tez mam sporo watpliwosci. Anderson wycofal sie ze staru w Sydney 2 tygodnie temu z powodu jakiegos tam urazu, gdzie zagral swietne zaowdy w ubieglym roku. Pozniej wystapil w Auckland, ale patrzac jak sie meczyl tu w Melbourne z Veselym to chyba do formy bylo bardzo daleko. Torche dziwi mnie z kolei krytyka Davida Ferrera. Oczyiwsice Hiszpan w drugiej czesci seoznu gral slabiej, ale w listopadzie w Paryzu gral znowu swietnie, ogrywajac w polfinale Nadala, a nawet przegrany final z Ferrerem to chyba jeden z najlepszych meczow Ferrera w ubieglym roku. Rywale duzo mocniejsi niz mial Berdych, zwlaszcza pokonanie Chardy&#39;ego ktory tez bronil sporej ilosci punktow oraz Floriana Mayera, ktory pokonal wczesniej Mikhaila Youzhnego to bardzo dobre wyniki, poniewaz Hiszpan wygral te mecze bardzo pewnie i wydaje mi sie ze Ferrer jest duzo lepiej przygotowany do zacietej rywalizacji. Od strony statystycznej to wiele swietnych meczow zagral Ferrer w Melbourne, pokonywal Nadala, byl dwukrotnie polfinalista w tym w ubieglym roku. Berdych z kolei 3-krotnie z rzedu osiagal cwiercfinal, godny zauwazenia wystep w 2012 roku, gdzie powalczyl z Nadalem. Ferrer jest pierwszym rywalem Berdycha na poziomie. Przy zestawieniu kursow w takich granicach to juz wole grac na potencjalnego underdoga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
na Expekcie jest 1.88 a taki kurs już warto zagrać, ponieważ, mimo, że Andy tak jak Shakal napisał potrafi grać przeciętnie do pierwszego mocnego przeciwnika, a później odpalić, to jednak zdecydowanie więcej szans w tym meczu widzę dla Federera. Zmiana stylu gry wychodzi mu na dobre, jest agresywny, chodzi często do siatki (tak jak powinien, bo ma ogromne możliwości!) i robi mało błędów. Mecz będzie wyrównany, ale w moim mniemaniu ze wskazaniem na Federera.
Edit: Mnie się udało chwycić kurs 1.88, ale po paru minutach wynosi on już 1.75 na expekcie
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
H2H 11:9 na korzyść właśnie Szkota, do tego dodam od siebie, że Tsonga może lizać buty Andiemu ???? . Po pierwsze Murray jest genialny na returnie, ma o niebo lepszy serwis, w wymianach jest bardziej cierpliwy i potrafi prowadzić długie piłki co jest aktualną bolączką Federera.

Kursy: Murray A. - Federer R.
Wybacz, ale dość mocno mnie to rozbawiło. Murray ma o niebo lepszy serwis od kogo? Od Tsongi czy od Rogera? Bo ani od jednego ani od drugiego;D I aktualną bolączką to jest właśnie bieganie i niepotykanie się o własne nogi przez Murraya. Jeśli uważasz, że Federer nie wytrzyma przy obecnej dyspozycji wymian z Murrayem, tzn. że nie widziałeś żadnego meczu ani 1 ani 2. Pozdrawiam.
 
mayestic 31

mayestic

Użytkownik
Murray vs Federer
Typ: 2
Kurs: 1,80 ( Bet365 )
Stawka: 3/10
Ktos juz pisal ze po zmianie trenera Federer gra jak z nut, naprawde imponuje mi dyspozycja Szwajcara. Za to Andy nie do konca mnie przekonuje, ma swoje przestoje, swoj charakter, nie bardzo go lubie. Wiem ze bukmacherka nie jest po to by stawiac na sympatie, lecz z moim betem ida rowniez inne argumenty, o ktorych juz pisano. Moim zdaniem Roger ma szanse zwyciezyc szlema.
Wawrinka vs Djokovic
Typ: over 3,5 seta
Kurs: 2,20 ( Bet365 )
Stawka: 2/10
Super kurs wystawiony na over setowy, co prawda ogladalem tylko 1 set w tym szlemie Staszka, ale mecze tych panow w 2013 na szlemach byly naprawde jednymi z najlepszych. Kieruje sie glownie tym ze zawodnicy wyjda juz z psychicznym nastawieniem na 5 setow, tak dziala nasz mozg, skoro ostatnie spotkanie wlasnie na AO tak dramatycznie wygladalo, to z takim nastawieniem wyjda i sama podswiadomosc moze tu miec wielkie znaczenie, choc nie musi. Djokovic potrafi grac na maksa regularnie, ale te bh Wawrinki bite praktycznie z kazdej pozycji, tak dokladnie i nonszalancko moga byc zabojcze. Bedzie ciekawy mecz.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Ktos juz pisal ze po zmianie trenera Federer gra jak z nut, naprawde imponuje mi dyspozycja Szwajcara.
oglądałem dziś cały mecz, bo postawiłem na Szwajcara i powiem krótko: grał KAPITALNIE. Tsonga nie grał źle, ale był bezradny wobec formy Rogera. Wychodziło mu dosłownie wszystko, w całym meczu miał tylko słabsze 3-4 piłki w końcówce trzeciego seta(może już się rozluźnił).
Jest faworytem w meczu ze Szkotem, jeśli utrzyma taki tenis to może nawet wygrać Australian Open.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Berdych-Ferrer Typ 2 2,35 Bet365 8/10
Zgadzam się w 100% z kolegą Dx2, Berdych na rozkładzie miał samych ogórków, Nedovyesov poziom challenger, De Schepper to kompletna porażka nie zasługuje by być nawet w top 100!!!, Dzumhur to poziom challenger i Kevin Anderson który nie potrafi grać z Berdychem h2h 10:0,końcówka poprzedniego sezonu i początek tego był kompletnie bez formy, natomiast Ferrer poza pierwszymi dwoma rundami gdzie odprawił łatwo z kwitkiem swoich rywali zagrał świetne spotkanie z Chardym(urwany set Federerowi w Sydney) który również dysponuje bardzo dobrym podaniem niewiele gorszym niż Berdych i rozrzucał go po korcie jak chciał,pokonał również Mayera który w obecnym sezonie wygrał nawet z Murrayem, przewagą Czecha będzie tylko i wyłącznie podanie jednak patrząc na statystyki nie jest ono regularne, Ferrer bardzo dobrze returnuje i w wymianach Czech nie ma zabardzo czego z nim szukać, Ferrer mniej regularny niż w poprzednim sezonie czy nawet 2 sezony wstecz ale na pewno świetny defens i kawał walczaka, idzie po swoje i na pewno nie odda żadnej piłki za darmo,nigdy nie uważałem Berdycha za jakiegoś mega zawodnika wygrywa z tymi z którymi powinien wygrywać ale już z top4 ma ujemne bilanse i moim zdaniem nigdy już nie przeskoczy pewnego poziomu, na dodatek gorąca głowa na pewno da o sobie znać, kurs dla mnie to wielkie value, spodziewam się dosyć zaciętego meczu jednak z bardzo dużym wskazaniem na Hiszpana, h2h korzystne dla Davida więc moim zdaniem warto brać taki kurs z pocałowaniem ręki
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Klaasen/Butorac - Inglot/Huey 1.90 2/10 marathonbet ✅
Pokonanie Bryanow potwierdza wysoka forme pary Klaasen/Butorac. Trzy mecze i nie stracili ani jednego seta. Murray/Peers 6-4 6-4, z Bobem i Mikeam 7-6 6-4. Imponujace. Para bardzo zgrana, czolowka od lat, obecnie rankingi to 45 i 48. Rywale tez nie wygladaja zle, poprzedni sezon dobry i stad wysokie pozycje 22 i 28. Pokonali tu dwa przecietne deble (Cabal/Farah i Seppi/Starace) oraz solidnych Bopanne i Qureshiego. Stracili dwa sety w 1 i 2 rundzie. Forma po stronie Klaasena i Butoraca, umiejetnosci zblizone chociaz naprawde Ingloty porobily mase punktow w slabszych imprezach i ten ranking jest mylacy. Butorac ma bardzo trdny serwis, Klaasen ogolnie slabszy wiec nie stawkuje mocno.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Nadal R. v Dimitrov G. - 2 @ 10,25 (Pinnacle)
Tak sie zastanawiam nad tym meczem, i cos tutaj mnie tknelo. Czemu Rafa jest tak olbrzymim faworytem? Dzis wcale nie zrobil pogromu na Nishikorim, niby 3:0 ale sety byly wyrownane. Poprzednie mecze to pogromy, ale tylko ten z Monfilsem mozna brac pod uwage.
Mamy po drugiej stronie siatki Dimitrova... zdania na jego temat sa podzielone. Talent, gwiazdeczka, nic nie osiagnie, bedzie top 1, nigdy nie bedzie nawet top 6 itp itd. Ja osobiscie za nim mocno nie przepadam, ale ma on swoje wzloty i potrafi zagrac na najwyzszym poziomie, w ktorym ogrywa Djokovica. Bardzo ciekawe jest jego h2h z Rafa: w kazdym spotkaniu mu urywal seta, w tym raz na CLAY - to chyba juz cos znaczy (decydujacy set byl 4:6). Jak do tej pory Dimi gra ladnie, kazdego ogral bez wiekszych problemow, wiec forma mu dopisuje. W koncu ogral gladko pogromce Del Potro.
Ciezko tu cos napisac, bo na sile nie bede przekonywal, ze Dimi jest super a Rafa jest be. Nadal to dwie klasy wyzej niz Dimi - ale, no wlasnie, Dimi na wyzyny sie tez wzbic potrafi, o czym wspomnialem wczesniej. Czemu teraz mialoby mu sie nie udac wlaczyc 5 biegu? Malo osob typowalo wieksze niespodzianki - bede pierwszym. gl
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Australian Open
Spotkanie: Wawrinka - Djokovic
Typ: Powyżej 3,5 seta ✅
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Sądząc po formie Wawrinki, jak najbardziej stać go na wygranie przynajmniej jednego seta. W zeszłym sezonie toczyli zacięte boje podczas US Open i Australian Open, Stasiu grał wtedy chyba swój najlepszy tenis w karierze, ich mecze przez wielu były uważane za najlepsze w sezonie. Dla Serba będzie to pierwszy poważny sprawdzian podczas całego turnieju, w końcu zagra z kimś z czołówki. Chwila słabości będzie musiała przyjść, wg mnie stanie się podczas tego turnieju. Wawrinka się jeszcze podczas tego turnieju nie nagrał za wiele, 2 razy jego przeciwnicy skreczowali. Ostatni mecz w jego wykonaniu bardzo mi się podobał, wygrał zdecydowanie z będącym w dobrej formie Robredo. Stasiu umie walczyć z Novakiem co już nie raz pokazał, forma Szwajcara napawa optymizmem, więc spodziewam się długiego spotkania. Początek o 9.00 polskiego czasu.
Wynik: Rozegrano 5 setów ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Czytam posty odnośnie meczu Federer-Murray , noi dorzucę parę ,zanim ktoś postawi niech to dobrze przeanalizuję.
Roger - tamten sezon kompletny piach,od kontuzji na wiosnę,zero formy,przegrywał z takimi ogórkami,że wstyd,totalna bezradność,widać było jego męki na korcie oraz to ,że wszystkie turnieje Wielkiego Szlema poszły mu po grudzie i w plecy,może to kontuzje a może się kończy po prostu.
Wielki Mistrz,ale to było kiedyś 2-3 lata temu a nawet więcej ,ten sezon początek dobry,ale radzę pamiętać ,że może to być tylko zalążek dobrej formie,w tenisie nigdy się szybko nie wbija do czołówki ani z niej szybko nie wypada,mówimy oczywiście o formie sportowej(wyłączając kontuzje) a Federer startuję naprawdę z niskiego pułapu w górę,z Tsongą wygrać nie jest problem bo jest to on albo 3-0 albo 0-3 albo krecz,ma wieczne problemy z kolanami i psychiką,choć akurat lubię tego gracza za jego styl niekonwecjonalny.Także hurraoptymizm,że Roger w super formie należy wyhamować a przynajmniej radzę tak zrobić.
Po drugiej stronie siatki stanie Szkot,kiedyś nazywany wielkim,ale ciągle niespełnionym talentem,wiecznie typowany na zwycięzcę Wimbledonu,a on ciąglę się zacinał i w plecy na Wielkim Szlemie,coś mu zawsze stawało na przeszkodzie,a to lepiej dysponowany przeciwnik a to swoja słabsza dyspozycja,i trwało by to do tej pory aż w końcu zrobił kapitalny ruch,wziął sobie za trenera Ivana Lendla,ten zrobił co trzeba czyli odczytał te jego przeszkody i je usunął.Murray pod jego dowództwem to gość ,który nawet w słabszej formie potrafi wygrać mecz,tak robią tylko mistrzowie,jego marsz trwa w górę od wygranej 5-setówki na US-open z Djokovicem,pokazał to czego brakowało czyli charakter,wolę zwycięstwa,zadziorność,i bez względu na wynik parcie na wygraną,potwierdził to pięknie na Wimbledonie,przypomnę męczarnie z naszym Jerzykiem a póżniej w Finale w pył rozjechał Djokovica.
Sam wynik - na pewno każdy jest możliwy,sam daję 60% - 40% dla Szkota,3-1 w setach,uważam,że Federer niestety już się kończy i stać go będzie co najwyżej na 1 spinkę w roku na Wielkim Szlemie,ale raczej go widzę na szczycie w Paryżu.
No chyba,że ja się mylę i będzie to Australia,bo choć Andy wygra więcej niż 1 turniej W.Szlema to Roger wygra góra 1 turniej W.Szlema i będzie to zakończenie kariery,zresztą pięknej kariery,powodzenia w typowaniu
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
T.Berdych - D.Ferrer 1.61 4/10 bet365 ✅
H2H 4-8, hard grali tylko w hali nie liczac jednej pokazowki
Kompletnie mnie Ferrer nie przekonuje w tym sezonie. Pokazowka, potem 2 i 3 runda przegrane ze slabymi graczami Lu 0-2 w setach i Brands 0-2 w setach. Australian Open to poki co rywale niskich lotow Mayer, Chardy, Mannarino i Gonmzalez. Mimo kelnerskiego rozkladu Hiszpan stracil dwa sety, slabiutko gral tez w drugim secie z Chardym. Przebijaka z takimi rywalami jeszcze sobie poradzil, z Berdychem bedzie duzo ciezej. Czech nie bedzie sie bawic z Davidem tylko zagra swoje, zdominuje rywala i jesli bedzie wpadac w kort to powinien go zmiazdzyc. Wyniki Tomasa dobre w Australii Nedovesov, De Shepper, Dzumhur i Anderson ograni po 3-0. Nie spodziewalem sie tu latwego meczu, stawiam 3-1 dla Berdycha bo znajac zycie to zabraknie czechowi regularnosci aby pojechac go do zera. Slabe momenty i przecietna psycha napewno spowoduje, ze cos mu odda. Faworyt jest jeden i to zdecydowany jesli glowa nie zawiedzie to bedzie izi.
 
d.n.o. 283

d.n.o.

Użytkownik
???? Tomas Berdych - David Ferrer
Berdych @1.66 Unibet


Lubię Davida, jego zacietosc, nieustepliwosc i wybieganie. Zawsze bylem pod ogromnym wrazeniem i jego szczytu formy w takim wieku ale... no wlasnie jest to ale a mianowicie Ferrer nie jest sie w stanie juz wybic poza dany poziom. Gra fenomenalnie absolutnie czolowka swiatowa ale jesli dostanie Djokovica, Federera czy Nadala w waznej fazie turniejowej to w zdecydowanej wiekszosci przypadkow jest to jego koniec. Berdych nie jest zadnym z nich ale jesli gra mecz na swoim poziomie duza czesc jego uderzen jest zblizona do wyzej wymienionych. Fantastyczny odwrotny forehand, smecz i serwis. Jedyna bronia hiszpana jest regularnosc z ktora moim zdaniem czech sobie dzisiaj w nocy poradzi. Idzie jak burza przez tegoroczne AO, Ferrer pojedyncze stracone sety z Mannarino i Mayerem co oczywiscie o niczym nie swiadczy natomiast pokazuje, ze mozna wyrwac Davidowi seta nawet nie bedac graczem scislej czolowki. Bardzo duzo zalezy od Berdycha i jego dyspozycji bo zdarzaja mu sie bardzo rzadko slabsze momenty. Jesli wszystko pojdzie po mojej mysli to spodziewam sie tutaj wyniku 3-1 dla czecha. Ale jest to mecz juz na takim poziomie, ze w kazdej chwili moze obrocic sie w obie strony. Jednak ja wybieram opcje moim zdaniem pewniejsza i kieruje pieniadze w strone Tomasa, a czy sie oplaci zobaczymy.
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Kolega wyżej to chyba wszytsko pod typ pisze .
Lubię Davida, jego zacietosc, nieustepliwosc i wybieganie. Zawsze bylem pod ogromnym wrazeniem i jego szczytu formy w takim wieku ale... no wlasnie jest to ale a mianowicie Ferrer nie jest sie w stanie juz wybic poza dany poziom. Gra fenomenalnie absolutnie czolowka swiatowa ale jesli dostanie Djokovica, Federera czy Nadala w waznej fazie turniejowej to w zdecydowanej wiekszosci przypadkow jest to jego koniec. Berdych nie jest zadnym z nich .
No Ba Berdych nie jest i nigdy nie będzie a jego bilans z czołówką to
Berdych - Nadal 3:17
Berdych - Djoko 2:15
Berdych - Federer 6:11
Jedynie z Murray&#39;em ma lepszy 6:4
Więc nie wiem po co tu w ogóle wyciągasz coś takiego w stosunku do Hiszpana.
Fantastyczny odwrotny forehand, smecz i serwis. Jedyna bronia hiszpana jest regularnosc z ktora moim zdaniem czech sobie dzisiaj w nocy poradzi. Idzie jak burza przez tegoroczne AO.
z tą regularnością to chyba Berdych sobie za bardzo nie radzi.
Trudno nie iść mając po drodze : Nedovyesova , De Scheppera , Dzumhura czy Kompletnie bez formy Andersona .
H2H 7:4 dla Hiszpana.
Nie twierdzę , że typ nie wejdzie , ale argumenty bardzo słabe jak dla mnie pod Czecha . Czuję , że będzie wyrównane spotkanie i cieszę się , że kurs na Davida rośnie , na pewno skorzystam .
Vamos Ferrer !
Gdyby kursy były bardziej wyrównane to pewnie nie ruszałbym nawet tego . ale ponad 2.30 trzeba brać !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Czytam posty odnośnie meczu Federer-Murray , noi dorzucę parę ,zanim ktoś postawi niech to dobrze przeanalizuję.
Roger - tamten sezon kompletny piach,od kontuzji na wiosnę,zero formy,przegrywał z takimi ogórkami,że wstyd,totalna bezradność,widać było jego męki na korcie oraz to ,że wszystkie turnieje Wielkiego Szlema poszły mu po grudzie i w plecy,może to kontuzje a może się kończy po prostu.
Wielki Mistrz,ale to było kiedyś 2-3 lata temu a nawet więcej ,ten sezon początek dobry,ale radzę pamiętać ,że może to być tylko zalążek dobrej formie,w tenisie nigdy się szybko nie wbija do czołówki ani z niej szybko nie wypada,mówimy oczywiście o formie sportowej(wyłączając kontuzje) a Federer startuję naprawdę z niskiego pułapu w górę,z Tsongą wygrać nie jest problem bo jest to on albo 3-0 albo 0-3 albo krecz,ma wieczne problemy z kolanami i psychiką,choć akurat lubię tego gracza za jego styl niekonwecjonalny.Także hurraoptymizm,że Roger w super formie należy wyhamować a przynajmniej radzę tak zrobić.
Co za bzdury. Tamten sezon kompletny piach?O ile co do wiosny i lata się zgadzam tak końcówki sezonu chyba nie śledziłeś. W basylei doszedł do finału, w paryżu doszedł do półfinału gdzie urwał seta djoko, to samo championships.
Oglądałem więszkość jego meczów w tych turniejach i bardzo podobało mi się to co grał. Wiadomo to nie te lata świetności ale to wciąż klasowy i topowy zawodnik z bajeczną techniką. Teraz mamy 2014. Przyznaję się, że opuściłem Brisbane ale sam fakt, że doszedł do finału gdzie przegrał po 3setowym pojedynku z Hewittem(jego ziemia) świadczy o dobrej formie. Z Tsongą wygrać nie jest problem? No nie wiem. Tak dobrze zaczął sezon, że wiele osób to właśnie jego stawiało w roli faworyta. Jaki był wynik? MIAZGA w wykonaniu szwajcara.
Jako przeciwnika mamy Murraya. Gość wrócił w tym sezonie po długiej kontuzji. W moim mniemaniu i wielu jego gra a szczególnie motoryka i serwis wciąż pozostawiają wiele do życzenia. Ponadto porównując ścieżki obu zawodników to Szwajcar miał najtrudniejszy sprawdzian, z którego wyszedł celująco(Tsonga).
Jestem całkiem przekonany, że zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie Roger. Jak postawię i czy postawię okaże się po tym czy wejdzie over 3.5 seta w meczu Wawrinki bo przyznaję kurs 2.20 to ogromne value na to spotkanie i robiąc research w internecie stwierdzam, że większość ludzi idzie w tą stronę na jutro.
Pozdrawiam!
 
C 105

ceeferem

Użytkownik
???? D. Istomin WIN --&gt; 1.71 (Pinnalce) ✅✅✅ 4-6 5-7 4-6
???? C.Berlocq - ERV over 37,5 --&gt; 1.95 (Marathonbet) ✅✅✅ 4-6 6-7 7-6 2-6
???? F. Lopez - S. Devvarman over 36,5 --&gt; 1.85 (Unibet) ⛔⛔⛔ 6-4 6-4 7-6
???? GLG +4,5gema --&gt; 1.85 (Marathonbet) 7-5 5-2 krecz
zwrot wg. regulaminu
???? JJ - J. Thompson over 33,5 --&gt; 1.85 (MarathonBet) ✅
✅ ✅ 6-1 6-4 4-6 2-6 1-6
???? Young D.-H.R.&amp;Kamke T.- J.S. over 3,5 seta x2 --&gt; 1.43x1.43 (Betsson) ✅✅✅ 3-1&amp;1-3 ???? P. Andujar + 5,5gema --&gt; 1.90 (Bet365) ✅✅✅ 4-6 7-6 7-6 6-3
???? Gulbis+Pospisil+Gasquet AKO 1.48x1.37x1.24 --&gt; 2.51 (Betsson) ⛔ ???? Kyrgios +4,5 --&gt; 1.85 (MarthonBet) 6-7 6-7 4-6 2-6 2-6 ⛔⛔⛔
???? Lopez - Murray TB w spotkaniu over 0,5 --&gt; 2.00 (Unibet) ✅✅✅ 7-6 6-4 6-2
???? Wawrinka - Robredo over 39,5 gema--&gt; 1.93 (Pinnacle) ⛔⛔⛔ 6-3 7-6 7-6
???? AKO: over 3,5 seta --&gt; 1.38x1.40 (Betsson) ⛔⛔⛔ 0-3 1-3

Wawrinka S. - Djokovic N.
Tue., 21.01.2014 9:00

???? over 3,5 seta --&gt; 2.03 (Betsson) ✅✅✅ 3-2 ???? TB - TAK --&gt; 1.70 (Betsson) ⛔⛔⛔ NIE
???? SW+ND over 5,5 DF --&gt; 1.83 (Betsson)
✅✅✅ zły typ 5+1

Wawrinka coraz głośniej puka do drzwi TOP 5...mimo nie do końca sportowej sylwetki chłop gra naprawdę świetnie szlifując z roku na rok swoje umiejętności. Rok temu stoczył niesamowite 5-cio setowe boje z Novakiem, niestety przegrane oba. Lekcje wyciągnięte po tych porażkach na pewno wzmocniły go mentalnie, wychodząc do pojedynku z TOP 5 wychodzi wygrać...niestety niektórzy aspirujący do czołówki potrafią przegrać już mecz w szatni. Kursy śmieszne na faworyta bo lekko to na pewno nie będzie mieć, niepokoi mnie tylko kolono Szwajcara za które łapał się z Robredo...póki co nie ma żadnych info o kontuzji czy problemów i niech lepiej tak zostanie bo Stan musi być 100% fit aby postawić się Serbowi.
Co do typów:
Ostatnie pojedynki (2013) w szlemie nie pozwalają przejść obok typu na co najmniej 4 sety obojętnie. W tych także, pojedynkach padały rozstrzygnięcia w TB, Stan świetnie serwował z Tommy&#39;m dwa razy doprowadzając do rozstrzygnięcia partii w ten sposób. Co do DF to wyniki w AO prezentują się następująco:
1 runda
Djoko - Lacko 0 DF Wawrinka - Golubev 1DF (krecz w 2-im secie)
2runda
Djoko - Mayer 2DF Wawrinka - Falla 4DF
3runda
Djoko - Istomin 1DF Wawrinka - Pospisil krecz
4runda
Djoko - Fognini 2DF Wawrinka - Robredo 3DF

Zakładając dłuższy dystans spotkania linia 5,5 jak najbardziej do przekroczenia. Drugi podanie do końca nie może być aż tak bezpieczne bo po drugiej stronie siatki czekać już będzie return na najwyższym poziomie. W ostatnim ich spotkaniu na US Open padło 13DF więc jeśli dzisiaj odbędzie się kolejny epicki pojedynek to ta linia lekko powinna pęknąć.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Stanislas Wawrinka - Novak Djokovic [Liczba setów] Typ: Powyżej 3.5 @ 2.10 Bet365 ✅
Kurs zdecydowanie warty gry. Obaj tenisiści prezentują się naprawdę dobrze podczas obecnej edycji Australian Open. Novak poza cechami, z których jest doskonale znany znacznie poprawił serwis. Dlatego też choć rywali w czterech wcześniejszych rundach nie miał zbyt wybitnych, to jednak co najważniejsze nie stracił z nimi nawet jednego seta. Z kolei Wawrinka od jakiegoś czasu ewidentnie koncentruje się na Wielkie Szlemy. W starciu z Robredo był niczym huragan Katrina przetaczający się po Nowym Orleanie. Pomimo, że Hiszpan dwoił się i troił pojedyncze break pointy przychodziły z wielkim trudem. Stanislas wielokrotnie serwował bomby z prędkością 215-220 km/h, a jeśli już zwalniał rękę to były to zagrania pod fantastycznymi kątami. Jednocześnie dwa ostatnie starcia pomiędzy oboma graczami w Wielkich Szlemach kończyły się pięciosetówkami. Przy obecnych formach obu gracz cztery sety to niemal pewnik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Nadal vs Dimitrov Liczba setów powyżej 3,5, 2,50 Bet365 ✅✅✅:grin: Korzystając z okazji brawo Agnieszka, utarłaś nosa co niektórym niedowiarkom na tym forum ????

Dimitrov może tego spotkania nie wygra, ale myśle że jest w stanie wygrać przynajmniej 1 seta. H2H oczywiście na korzyść Nadala, ale Grigor za każdym razem urywał Rafie seta. Bułgar w poprzedniej rundzie był przez więkoszość spisywany na porażke, a jednak to on wyszedł zwycięsko z konfrontacji z Bautista Agut i to nie w 5 setach a w 4 i to w miarę szybkich. Szkoda, że w 1 rundzie Tomic skreczował, można byłoby powiedzieć coś więcej o formie Nadala, ale według mnie jest na pewno &quot;do ugryzienia&quot;. Mecz z Nishikorim wprawdzie wygrane 3:0, ale Japończyk powalczył.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom