>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open 2014 - turniej główny (13.01.2014 - 26.01.2014)

Status
Zamknięty.
paull 145

paull

Użytkownik
Kerber - Pennetta
typ:1
kurs:1,45 bet365


Jutro o godzinie 1.00 Polskiego czasu wyjdą na kort leworęczna Kerber wraz z urodziwą Flavią Pennettą. Mam wrażenie, że ten mecz będzie formalnością. Angelika o wiele lepiej zaczęła sezon. W tym roku rozegrała już 11 meczy z tym 9 zwycięskich. Co prawda, straciła seta w AO ale będzie ona zdecydowaną faworytką. To co rzuca się w oczy na niekorzyść Włoszki, to zdecydowanie bardzo słaba skuteczność 1 serwisu w całym turnieju. Jej średnia to 44% a drugi serwis dla agresywnie returnującej Kerber to woda na młyn. Każda słabsza piłka przebijana na drugą stronę siatki jest skutecznie wykorzystywana przez Angie. Niejednokrotnie choćby nasza Radwańska się o tym dobitnie przekonała. Kerberówna zrobiła również na mnie wrażenie wygraną nad świetnie grającą w tym turnieju panią Riske. Była skupiona, pewna siebie i nie dała jej większych szans na popisanie się. Tak też może się zdarzyć jutro.
 
L 37

losos

Użytkownik
Cibulkova - Sharapova
typ: 1
kurs: 3,25 Bet365
Mecz dopiero za 2 dni, jednak tak na prawdę warto przyjrzeć się temu pojedynkowi już dzisiaj zwłaszcza, że kurs na Cibulkovą leci w dół (ja zagrałem jeszcze za 3.4).
A więc przejdźmy do analizy:
Austalian Open wkracza w 4 rundę, szanse w tym meczu oceniam 75:25 na korzyść Naszej Południowej Sąsiadki. Dlaczego? Przede wszystkim Słowaczka zaimponowała mi wczorajszym meczem z Suarez Navaro, pewnie wygrany pojedynek 6:1, 6:0 z zawodniczką, która była rozstawiona z 19stką w tym turnieju. Dobry serwis, wiele kończących uderzeń, zachowanie spokoju w wielu ważnych momentach. Niewiele również błędów. Wcześniej wygrane mecze z Voegele (6:0, 6:1) a także Schavione (6-3, 6-4). Słowaczka nie stracila jeszcze seta na tegorocznym Australian Open z nie łatwymi przeciwniczkami. Idzie jak burza, która według mnie zmiecie Scharapovą. Mecze z Rosjanką oglądałem, mam wrażenie, że kurs jest wystawiony bardziej na nazwisko niż na to co obecnie prezentuje. A ostatnio raczej prezentuje się dość mizernie, owszem 3 mecze wygrane ale po jakich trudach. Stracone sety z Knapp i dzisiaj z Cornet. Sharapova bardzo często sie myli, wyrzuca piłki po autach, w wielu momentach nie funkcjonuje serwis (kilka podwójnych błędów serwisów). No i umówmy się jeśli przełamuje ją zawodniczka typu Cornet, która nie posiada mocnego uderzenia i nie ma wielu kończących piłek to co dopiero będzie z Cibulkovą. Wielka szansa sie otwiera przed Słowaczką na awans do ćwierćfinału -ona bardzo dobrze dysponowana a z drugiej strony nie co przygaszona Sharapova.
 
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
????DellAcqua - Bouchard 1.44 bet365 1-2 ✅

Po raz pierwszy na AO spróbuje swoich sił z wytypowaniem kobiet. No i mamy pojedynek Australijsko - Kanadyjski. Widok w tej rundzie Bouchard pewnie nikogo nie dziwi, wręcz przeciwnie do jej przeciwniczki. To, że znalazła się w tej rundzie to malutka niespodzianka. Opisując zawodniczki: Australijka to zawodniczka prezentująca poziom challenger. Jej przeciwniczka to bardzo młoda obiecująca zawodniczka. Nie zdziwię się jeśli w tym lub w następnym roku plasowałaby się kolo 10 miejsca w rankingu. Dziewczyna na pewno ma potencjał. Kanadyjka nie miała za trudnych rywalek więc jej obecność w tej rundzie to nic nadzwyczajnego, dla niej to był raczej obowiązek. DellAcqua pokonała jednak o wiele lepsze zawodniczki: Zvonareva, Flipkens, Zheng. Na mecz ze Zvonareva nie ma co zwracać uwagi, oglądałem go i widać było że Rosjanka długo nie grała w tenisa przez kontuzje, była po prostu dużo słabsza. Później pokonała Flipkens i Zheng, więc już zawodniczki coś grające. Proponuję zagrać na Kanadyjkę, talent oraz umiejętności są po jej stronie co dziś powinna udowodnić.

????Kerber - Pennetta 1.44 bet365 1-2 ⛔

W tym spotkaniu proponuję zagrać na Niemkę, która od dwóch lat utrzymuje światowy poziom. Jej przeciwnika w ostatnich 3 latach gra słabiej niż to miało miejsce wcześniej. Spotkały się ze soba 4 razy, jest remis 2-2, na twardej nawierzchni 1-1. Hard to nawierzchnia na której Niemka radzi sobie rewelacyjnie, jej przeciwniczka na hardzie gra bardzo dobrze, lecz najlepiej se radzi na clayu. Obie zawodniczki w AO spisywały się słabo. Kerber jednak odczarowała chyba Australię dochodząc do finału w Sydney. Ma też szanse zagrania ćwierćfinale w AO tylko musi ten mecz wygrać. Podsumowując gram na Niemkę:
- w ostatnich dwóch latach prezentuje poziom światowy a co najważniejsze lepszy niż jej przeciwniczka
- hard to jej ulubiona nawierzchnia, gdzie osiąga super wyniki
- korty Australijskie chyba odczarowane po dojściu do finału w Sydney

Jeśli skorzystałeś z analizy klinkij dzięki, będę wdzięczny !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Australian Open:
Beck 1.71 Pinnacle ✅
Cibulkova 1.40 Pinnacle ✅
Voegele 1.50 Pinnacle ✅
Pennetta 1.53 Pinnacle ✅
Pironkova +1.5 1.61 Pinnacle ⛔
Govortsova +7.5 1.70 Pinnacle ⛔
Rybarikova 1.59 Pinnacle ⛔
Ivanovic 1.69 Pinnacle ✅
Cibulkova 1.55 Pinnacle ✅


&amp;


Williams S. (Usa) - Ivanovic A. (Srb)

Typ: 2 +6.5 HG 1.95 Pinnacle Sports ✅ BRAWO ANA! ;)



Panowie nie ma się co kłócić, to jest temat, gdzie podaje się tylko i wyłącznie typy plus swoje przemyślenia, wiadomo, jaki jest tenis kobiecy, tam wszystko może się zdarzyć, chociaż Panie Kvitova, Safarova i Woźniacka mają u mnie spory minus za ostatnie spotkania. Wracając do sedna sprawy, niestety Moja ulubienica w 4 rundzie trafiła najgorzej jak mogła, a mianowicie na liderkę WTA Amerykankę Serenę Williams. Serbka zagrała bardzo dobre spotkanie z Australijką Stosur, po 3 setowej batalii wygrała 6:7, 6:4,6:2. Tylko w 1 secie widać było momentami lekkie rozprężenie Any, a mianowicie w tiebreaku, gdzie prowadząć 6:3, przegrała seta. Jak już we wcześniejszych postach wspominałem, zdarzają się u Niej niestety takie momenty, gdzie główka przestaje pracować i albo wywala większość piłek w aut, albo popełnia w decydującym momencie podwójny błąd serwisowy. Ale na szczęście tym sezonie jest o dziwo dobrze, i rzadko Jej się to przytrafia. Pokazała, że po przegranym secie, potrafi wyjść na prostą, zagrać 2 kolejne genialne sety i wygrać z faworytką gospodarzy. Ogólnie Ana nie zagrała słabo, to o dziwo Australijka zagrała bardzo dobry mecz, zwłaszcza pierwszy set, chyba najlepszy w tym sezonie. Amerykanki, chyba nie muszę Wam przedstawiać, to poziom wyżej od każdej zawodniczki, i na prawdę musi Jej się przydarzyć słaby mecz, a genialny rywalki, żeby przegrać. W tamtym sezonie sposób na Williams znalazły 2 razy Azarenka, raz Lisicki i raz właśnie w Melbourne Jej przyszła następczyni (jeśli oczywiście poukłada sobie wszystko w główce), Stephens, więc tylko 4 porażki w zeszłym sezonie, co na prawdę wzbudza podziw. W tegorocznej edycji Amerykanka, póki co gra na spokojnie, myślę, że oszczędza siły na kolejne pojedynki, nie daję z siebie wszystkiego, a spowodowane to głównie jest tym, że pogoda nie rozpieszcza w tym sezonie zawodniczek. Ostatni mecz z Hantuchową wygrała 6:3, 6:3, przełamywała rywalkę raz i później tylko kontrolowała spotkanie przy swoim serwisie. Jutro może być podobnie, jednak z Aną może być już nie co trudniej, widać, że Serbka jest w gazie, jutro nie będzie miała nic do stracenia i musi zaatakować rywalkę. Posiada bardzo dobry serwis, genialne returny i nawet o dziwo, z dużym plusem, zaczęła schodzić do siatki i kończyć piłki, co wcześniej zdarzało Jej się rzadko. Mam nadzieję, że jutro nie zobaczymy grającej na 100% obrotach Amerykanki,która zmiecie z kortu rywalkę, a taką, która pozwoli ugrać Serbce przynajmniej 6 gemów, podobnie jak w spotkaniu z Hantuchową, która prezentuję w tym momencie o wiele słabszą formę od Any. Po cichu liczę na sensacyjną wygraną, jednak to w tym momencie niemożliwe, chociaż, to tylko tenis kobiecy. Poniżej skrót genialnego pojedynku Any z Samanthą. Obyśmy jutro zobaczyli podobne widowisko. GL

 
Otrzymane punkty reputacji: +8
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dziwię się wam, jak możecie wypisywać takie dyrydmały. Totalna dziecinada i zwyczajnie jest to żałosne i kompromituje autorów takich tekstów. Generalnie rzadko zaglądam do tego działu, ze względu na wątpliwy poziom i jestem pogodzony z tym, że nie będzie już tutaj lepiej, ale dziś przeszliście samych siebie. Postawiliście na zawodniczkę która od dłuższego czasu jest na zakręcie kariery, ale ma nazwisko i trzeba się pogodzić z tym, że daliście się nabrać.
Szybka odpowiedź bo nie mam czasu. Analizy też na szybko. Oldhand rozumiem Twoją irytację, ponieważ pewnie sam nieźle już na Melbourne poleciałeś w plecy, i nie wnikam na czyich typach. Jak na moich to przykro mi. Wracając do tego co napisałeś to się z Tobą nie zgodzę. Nie uprawiałem nigdy na forum polityki użalania się nad swoimi nietrafionymi typami. Nie trafiłem? To nie trafiłem. Mój błąd. Moja pretensja skierowana jest Petry Kvitovej. Możesz mnie obrażać ubliżać, i pisać co chcesz, ale ja i tak wiem co zrobiła Petra w tym meczu i nie odpuszczę tego nie opisania na forum. I nie traktuje tego jako obronę przegranego typu ale jako irytację wynikającą z tego co widziałem na korcie. Powiem Ci co zrobiła Czeszka w meczu. Olała go. Zlała na niego na całą długość. W drugim secie zaczęła grać nagle inny tenis. Jaki był efekt? Jej rywalka mogła jej ręcznik przynosić. W trzecim secie wróciła do swojej &quot;gry&quot;. Być może w końcówce się obudziła może coś próbowała, poudawała nie interesuje mnie to już, ponieważ widziałem co robiła na korcie przez cały przeważający okres gry, a prawda jest taka, że stała jak statystka na korcie i odbijała wszystko w połowę kortu na wystawkę, ewentualnie na auty. Dodam, że Petra zamiast atakować broniła się. Od kiedy to Petra się na korcie broni?. Ten mecz śmierdzi na kilometr przekrętem i nie wnikam czy Petra go sprzedała, czy oddała prawda jest taka, że nie powinna była wychodzić na kort, ponieważ rywalizacji sportowej z jej strony tam nie było, (pomijam fakt że rywalka odpadła już w następnej rundzie ale to akurat nie powinno było nikogo zdziwić, totalny przeciętniak) a jeżeli była jakakolwiek rywalizacja w jakimś małym stopniu to tylko pod publiczkę. Dodam że Petra w poprzednim turnieju grała jak z nut i doszła do samego finału. Nagle rozumiem zapomniała jak się odbija piłkę. Dla mnie tutaj nie ma dyskusji. Petra wystawiła się w swoim pierwszym meczu podczas Melbourne i kropka. Za dużo jej meczów oglądałem żeby się na to nabrać.



Australian Open
1# Katarzyna Piter - Eva Birnerova - 1 (1,50) 5/10 ✅
2# Katarzyna Piter - Yurika Sema = 1 (1,36) 5/10 ✅
3# Vera Zvonareva - Casey Dellacqua - 1 (1,57) 8/10 ⛔
4 # Samantha Stosur - Tsvetana Pironkova - 2 5/10(2,37) ⛔
5# Lauren Davis - Julia Goerges - 2 6/10 (1,72) ⛔
6# Garbine Muguruza - Caroline Wozniacki - 2 (1,89) 9/10 ⛔
----------------------------




#7

9/10

WTA - Malbourne - Australian Open
Eugenie Bouchard - Casey Dellacqua
Eugenie Bouchard (1,49)✅ Pinnacle Sports

Turniej ogólnie zapowiada się niezbyt udanie. A szkoda. Każda passa musi zostać przerwana jak i w moim przypadku. Proponuję na odczarowanie typ na Eugenie Bouchard. Według mnie Eugenie może sprawić tutaj sensacje podobnie jak kiedyś sprawiła ją Sloane Stephens pokonując samą Serene Williams. Na razie jednak trzeba uporać się z Casey Dellacqua która gra tutaj całkiem nieźle. Co prawda widziałem tylko jeden mecz jej w tym turnieju z Vera Zvonareva i musze powiedzieć wprost - takie cyrku na korcie w wykonaniu Rosjanki to ja nigdy nie widziałem. Sama Casey niewiele musiała robić, całą brudną robotę odwaliła Vera. Dellacqua dobrze sweruje tutaj, prowadzi szybkie wymiany, jednak według mnie to za mało na Eugenie która się rozkręca tutaj z meczu na mecz. Kanadyjka w mojej ocenie jest klasę wyżej od 28-letniej Australijki i stawiam na nią dość pewnie.



#8

9/10

WTA - Malbourne - Australian Open
Flavia Penetta - Angelique Kerber
Angelique Kerber (1,52)⛔ Pinnacle Sports

Podobnie i tutaj. Niemka prawdopodobnie odczaruje korty w Australii i wszystko wskazuje na to, że daleko w tym turnieju zajdzie. Gra Niemki wygląda tutaj bardzo dobrze. Angelique mądrze rozprowadza grę po korcie, pilnuje sobie podania nie robi głupich błędów i nie strzela po autach i sitakach jak to robiła w tym turnieju jej koleżanka z reprezentacji Sabina Lisicka. Pennetta dobrze tutaj gra ale jak dla mnie jest to inna liga w tej chwili. Kerber jest w gazie i powinna wypunktować Flavie w tym meczu i przejść dalej. Niemka w pierwszym swoim meczu z Gajdosova pokazała niesamowity charakter i wytrzymała mecz pomimo dramatu z seta drugiego. Dodam że Gajdosova pomimo kontuzji grała rewelacyjnie, i mądra gry Kerber i mocne nerwy uratowały ją. Aspiracje tej dziewczyny są potężne i widać, że z roku na rok gra co raz pewniej. Mój typ to zdecydowanie Niemka.​
[/center]
 
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Bouchard E. - Dellacqua C. 2, 2,75 Bet365⛔ Sił starczyło tylko na 1 seta :;/:
Kurczę, granie na Bouchard po kursie 1,44, szkoda nerwów ???? Ja zagram na Australijkę, bo widać, że trafiła z formą na AO idealnie. Trzy mecze i 3 łatwe zwycięstwa po 2:0. Trochę mi się przypomina Jelena Dokic z roku 2009, gdzie startując z rankingiem coś około 200 potrafiła dojść do QF, pokonując po drodze dużo wyżej notowane zawodniczki i ulegając dopiero Safinie(3 w rankingu w roku 2009) w 3 setach. Gdyby Dellacqua grała w 4 rundzie z którąś zawodniczką z pierwszej 15 rankingu to pewnie bym się wachał czy na nią zagrać, ale Bouchard jakoś mnie nie przekonuje. Zawodniczka dość himeryczna, potrafi wygrać z każdym, ale również i przegrać z każdym. Tak naprawdę nic jeszcze nie osiągnęła w WTA, kilka razy błysnęła i tyle. Australijka wiadomo, będzie miała dodatkowo publiczność po swojej stronie.
 
W 181

wyar

Użytkownik
Sprobuje tak :

A.Kerber - F.Penetta over 21.5 kurs 1.8 bet365 ✅

Wydaje mi sie,ze to mimo wszystko bedzie wyrownane spotkanie,kto wie,czy nie 3-setowka. Wystawione kursy wydaja mi sie wiec dziwne. H2H obu Pan 2-2,na hardzie pokonywaly sie nawzajem po 1 razie,obie w niezlej formie. Nic,tylko over.
 
C 105

ceeferem

Użytkownik
????S. Sanders --&gt; 2.68 (Pinnacle) ⛔⛔⛔ 4-6 6-1 6-4
????K. Nara --&gt; 2.75 (Bet365) ✅✅✅ 7-5 4-6 6-3
????K.Kanepi WIN --&gt; 1.83 (Pinnacle)⛔⛔⛔ 2-6 6-2 2-6
????Piter K. +6,5gema --&gt; 1.71 (Pinnacle)⛔⛔⛔ 0-6 1-6
????Zheng J. +4,5gema --&gt; 1.86 (Pinnacle) ✅✅✅ 7-6 1-6 7-5
????Pironkova T. +3,5gema --&gt; 1.71 (Pinnacle) ⛔⛔⛔ 2-6 0-6
????Barthel M. -1,5gema --&gt; 1.85 (Pinnacle) ✅✅✅ 4-6 6-3 6-4
???? Lepchenko V. +6,5gema --&gt; 1.78 (Pinnacle) 6-4 0-6 1-6 ⛔⛔⛔
???? Muguruza - Schmiedlova over 18,5gema --&gt; 1.92 (Pinnacle) 6-3 6-3 ⛔⛔⛔
???? Rybarikova M. - 2,5gema --&gt; 1.80 (Pinnacle) 4-6 3-6 ⛔⛔⛔
???? Diyaz - Halep over 17 gemów --&gt; 1.86 (Pinnacle) 1-6 4-6 zwrot
???? Wozniacka -1,5 gema --&gt; 2.07 (Pinnacle) ⛔⛔⛔ 4-6 7-5 6-3
Aż wstyd prezentować typy aczkolwiek zawsze można grać na odwrót ;)
Williams S. - Ivanovic A.
Sun, 19 Jan 2014, 01:00
???? over 18 gema --&gt; 1.90 (Betsson) ✅✅✅ 6-4 3-6 3-6 Piękno Sportu i ten 1% ???? ???? ????
Co do wyniku spotkania w 99% możemy być pewni aczkolwiek musimy wziąć pod uwagę, że to tylko sport, a Serena jak stwierdzono to człowiek. Póki co nie miała pod górkę w tym turnieju, a z tego co kojarzę w przeszłości zdarzało jej się miewać problemy w początkowych rundach przeważnie spowodowane spadkiem koncentracji czy odpowiednim wejściem w mecz. Do tej pory po 3 gemy urwały jej Dolonc i Barty, a w ostatnim spotkaniu Daniela 6. Ana jak wstrzeli się i jej pewność siebie nie będzie zachwiana jest w stanie nawiązać walkę z każdym. Początek roku świetny, wygrany tytuł....w AO w ostatniej rundzie odprawiła Sam po 3-setowej walce. Jutro nie będzie miała nic do stracenia, z góry skazana na porażkę myślę, że tanio skóry nie sprzeda. Uderzam w over gemowy zwłaszcza, że w 4 dotychczasowych pojedynkach tylko raz padł under 18.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Typ: Zwycięzca trzeciej ćwiartki: Dominika Cibulkova, kurs: 10, bukmacher: Expekt
Jest to luźna propozycja typu dla tych, którzy widzą szansę Cibulkovej w meczu z Sharapovą. Wydaje się, że Dominika, która jest w gazie i jak do tej pory miażdży rywalki ma szansę powalczyć z Rosjanką, która z tego co czytam (bo przyznaję, że nie oglądałem jej meczy) nie jest w swojej najlepszej formie. Do tego h2h dość wyrównane co tym bardziej skłania do typu po tak wysokim kursie! Oczywiście nawet zwycięstwo z Maszą nie gwarantuje, że typ wejdzie, ale jeśli Słowaczce uda się pokonać Sharapovą to myślę, że powinna sobie poradzić z lepszą z pary Halep-Jankovic. Oczywiście nie jest to typ do grania za dużą stawkę, ale za drobne można pograć po kursie 10.
Pozdrawiam
 
W 181

wyar

Użytkownik
No i po czeskich &quot;przekrętach&quot;, czekamy na kolejne wyjaśnienie (przez kumatych) dzisiejszego spisku niemiecko-amerykańskiego. Liry okazały się mocniejsze od marki niemieckiej, a Ivanovic aż przez trzy sety korumpowała &quot;biedaczkę&quot; Serenę.
Serena jest na zakrecie kariery... Toz samo zreszta Ivanovic... ????
=====================================================
Agnieszka Radwanska - Garbine Muguruza typ 1 kurs 1.44 bet365 ✅

Nie,to nie jest typ zgorzknialego gracza,szukajacego zemsty na Hiszpance. Tak,jak pisalem w poprzedniej analizie na Caro,doceniam Muguruze. Gra tu naprawde niezle,podoba mi sie zwlaszcza to,jak zawodniczka o jej parametrach moze miec tak dobra koordynacje ruchu,byc szybka i sprawna fizycznie. Poza innymi to jej naprawde kluczowy atut,bo umozliwia jej to bycie lepsza defensorka niz poniewierana tu Kvitova. Niemniej jednak dzisiaj naprzeciw staje nasza rodaczka,czyli olbrzymie doswiadczenie,kultura gry,umiejetosci taktyczne i techniczne. I jesli Agnieszka zagra tak madrze,jak to zwykle czyni,to powinna sobie poradzic,choc mecz raczej latwy nie bedzie. Dlatego tez :
over 21.5 kurs 1.83 bet365 ⛔ Przecenilem Hiszpanke,ale wiadomo,ona jest na zakrecie kariery... ;)

No,chyba,ze Aga tez jest na zakrecie...

Jelena Jankovic - Simona Halep over 21.5 g kurs 1.83 williamhill ✅
I znowu: mecz raczej powinien byc wyrownany,obie zawodniczki w przyzwoitej,choc nie najwyzszej formie. Obydwie wygraly swoje poprzednie mecze,ale graja falami,nierowno.Smierdzi overem...

A jesli chodzi o Ivanovic,to co ona dzisiaj zagrala,co ona zagrala - poezja... jej forehand i returny - mistrzostwo swiata. Brawo.
Na pierwszy ogien idzie mecz,co do ktorego mam 100% pewnosci.
E.Bouchard - C.Dellacqua typ 1 bet365 kurs 1.44
Fantastycznie,Genie. ✅
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Doloze jeszcze jeden typ.
V.Azarenka - S.Stephens typ 1 (-5.5 g) marathonbet kurs 2.1 ✅
Po wyeliminowaniu Sereny Azie na pewno doda to skrzydel -droga do tytulu naprawde szeroko otwarta. Sloane nie wyglada tu na tenisistke w super formie,dodatkowo pozwalala sie czasowo zdominowac tenisistkom,z ktorymi grala w tym turnieju. Co prawda zawsze wychodzila z opresji zwyciesko,ale to na Azarenke bedzie za malo. Tu wszelkie przestoje beda kosztowaly gemy czy seta,i to raczej nawet w momencie,kiedy Aza bedzie slabiej serwowala. Jak dla mnie z meczu na mecz Aza wyglada coraz lepiej,a Sloane to raczej constans,no i to dosc powolne wchodzenie w mecze... Ten handicap wydaje mi sie do pokrycia. Azarenka na pewno zagra ofensywnie. Nie polecam szalec ze stawka,ale ja to pogram na pewno. Powodzonka.
 
tenmen 83

tenmen

Użytkownik
Sharapova - Cibulkova typ 2 kurs 3.4 Pinnacle
tutaj krótko... kursy wystawione typowo pod nazwiska nie mające nic wspólnego z obecną formą obu zawodniczek... Cibulkova dwie poprzednie rundy przeszła jak burza wygrawając z Voegele 6-0,6-1 i w następnej rundzie 6-1, 6-0 z Suarez Navarro !!! w tym czasie Sharapova męczyła się przez 3,5 godziny z beznadziejną Knapp i później w następnej rundzie w spotkaniu z Cornet po gładkim 1 secie w wykonaniu Sharapovej drugi jej set to męki gdzie Cornet miała już piłkę setową w tie-breaku a w całym 2 secie Sharapova dała się przełamać aż 3 razy... widać jak na dłoni że coś jest nie tak w grze Sharapovej gdzie zwykle pierwsze rundy szlemów przechodzi jak burza (wszystko wskazuje na to że Sharapova nie gra na 100 % swoich możliwości przez uraz ramienia, którego nabawiła się podczas Wimbledonu w następstwie którego zrezygnowała z gry w US OPEN i w WTA CHAMPIONSHIPS w Stambule)... bilans obu zawodniczek 3-2 dla Sharapovej gdzie jedno spotkanie rozegrane zostało na trawie i 4 na clayu... obie zawodniczki preferują siłowy styl gry ale to Cibulkova jest na obecną chwilę silniejsza fizycznie i wygra to spotkanie !
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Witam

Chciałbym zapytać ekspertów o mecz Bouchard E. / Dushevina V. - Black C. / Mirza S. . Nie znam się na tenisie w zupełności, a typ nazywany jest przez mojego ojca mega pewniakiem. Ja do tenisa mam lekką ostrożność bo nie takie pewniaki nie wchodziły, niemniej jestem ciekaw czy zwycięstwo Black i Mirzy naprawdę jest pewne, bo tata pewnie spojrzał na ostatnie mecze i stąd ten &quot;pewniak&quot;.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Witam
Chciałbym zapytać ekspertów o mecz Bouchard E. / Dushevina V. - Black C. / Mirza S. . Nie znam się na tenisie w zupełności, a typ nazywany jest przez mojego ojca mega pewniakiem. Ja do tenisa mam lekką ostrożność bo nie takie pewniaki nie wchodziły, niemniej jestem ciekaw czy zwycięstwo Black i Mirzy naprawdę jest pewne, bo tata pewnie spojrzał na ostatnie mecze i stąd ten &quot;pewniak&quot;.
Z tego co się orientuje to typ jest dobry. Bouchard jest w ćwierfinale, gdzie zagra z Ivanovic. Wcześniej ma właśnie mecz w debla oraz zaraz potem mecz w mikście z S. Grothem. Wątpie, żeby sama Vera pociągnęła ten debel, bo Bouchard raczej nie będzie forsować tempa i powinna skupić się na meczu z Serbką. Co do pary Mirza/Black. Mirza w tamtym sezonie z tego co pamiętam i oglądałem grała z Erakovic, a wcześniej chyba z Rodionovą. Z Mariną dobrze grały na US Open. Ale to właśnie z Mirzą zrobiła najlepsze wyniki na koniec sezonu w Pekinie i Tokio, gdzie je oglądałem. Para typowo deblowa, nie żadna sklejka. Także myślę, że Twój tata ma rację.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
WTA Australian Open - Zwyciężczyni
???? Kto wygra Australian Open 2014?
Na Li ::: 3,75 ::: Bet365 ::: 1/10
Jedna z najbardziej sympatycznych tenisistek jakie stąpają po tej ziemi, od kilku lat na Australian Open właśnie Chinka radzi sobie najlepiej. Moim zdaniem niesłusznie pomijana przez większość i przede wszystkim niedoceniona. Częściej się mówi o Williams, Azarence, Sharapovej, Radwańskiej, Kerber, Kvitowej, Ivanovic czy Stephens.
W 2010 roku osiągnęła tutaj półfinał, przegrała z Sereną po dwóch tie-brekach. W 2011 finał i porażka po 3 setach z niesamowitą Kim Clijsters. 2012 tylko czwarta runda i kolejna porażka z wyżej wymienioną Belgijką. 2013 i trzysetowy finał z Azarenką.
W 2014 roku &quot;Lina&quot; zdążyła już wygrać turniej i jej droga do finału wydaje się bardzo prosta, najpierw niesamowita Pennetta, a później prawdopodobnie Ivanovic lub młoda Kanadyjka Bouchard. Wszystkie dziewczyny są w zasięgu Chinki.
Za to z drugiej strony tabelki jest Azarenka, Sharapova, Radwańska, Stephens, Jankovic, Halep, Cibulkova, Muguruza. Niezwykle trudna droga do finału dla każdej z dziewczyn i prawdopodobnie któraś z nich będzie musiała się sporo napocić by dotrwać do finału.
Warto dodać, że rok temu Na Li była na prowadzeniu w meczu i dążyła do końcowego triumfu... zatrzymała ją z tego co pamiętam jakaś kontuzja podczas meczu którą wykorzystała bezwzględnie Azarenka.
Warto dodać, że Na Li jest u schyłku (na zakręcie ;)) swojej kariery (31 lat) i to mogą być już jej ostatnie sukcesy w drodze do zdobycia tytułu Wielkiego Szlema. Moim zdaniem po takim kursie warto spróbować, choćby ze względu że nie ma w turnieju już Williams, a po drugiej stronie drabinki jest teoretycznie niezwykle &quot;trudno&quot;.
 
C 105

ceeferem

Użytkownik
????S. Sanders --&gt; 2.68 (Pinnacle) ⛔⛔⛔ 4-6 6-1 6-4
????K. Nara --&gt; 2.75 (Bet365) ✅✅✅ 7-5 4-6 6-3
????K.Kanepi WIN --&gt; 1.83 (Pinnacle)⛔⛔⛔ 2-6 6-2 2-6
????Piter K. +6,5gema --&gt; 1.71 (Pinnacle)⛔⛔⛔ 0-6 1-6
????Zheng J. +4,5gema --&gt; 1.86 (Pinnacle) ✅✅✅ 7-6 1-6 7-5
????Pironkova T. +3,5gema --&gt; 1.71 (Pinnacle) ⛔⛔⛔ 2-6 0-6
????Barthel M. -1,5gema --&gt; 1.85 (Pinnacle) ✅✅✅ 4-6 6-3 6-4
???? Lepchenko V. +6,5gema --&gt; 1.78 (Pinnacle) 6-4 0-6 1-6 ⛔⛔⛔
???? Muguruza - Schmiedlova over 18,5gema --&gt; 1.92 (Pinnacle) 6-3 6-3 ⛔⛔⛔
???? Rybarikova M. - 2,5gema --&gt; 1.80 (Pinnacle) 4-6 3-6 ⛔⛔⛔
???? Diyaz - Halep over 17 gemów --&gt; 1.86 (Pinnacle) 1-6 4-6 zwrot
???? Wozniacka -1,5 gema --&gt; 2.07 (Pinnacle) ⛔⛔⛔ 4-6 7-5 6-3
???? Ivanovic - Williams over 18 gema --&gt; 1.90 (Betsson) ✅✅✅ 6-4 3-6 3-6

Radwańska A. - Muguruza B.G.
Sun, 20 Jan 2014, 11:00

???? Radwańska - 2,5gema --&gt; 1.67 (Pinnacle) ✅✅✅ 6-1 6-3

Agnieszka to nie Carolina nie przegra wygranego meczu. Za &quot;stara&quot; jest na takie numery:cool:. Carolina nie grała rewelacyjnie ale wyciągnęła 1-seta ze stanu 4-2 15-40 (przy swoim podaniu) na 6-4, w drugim pełna kontrola własnego podania i okazje na łamanie i dobicie rywalki...ale...no właśnie ale jak się ma przygotowana piłkę na kończenie, rywalkę poza kortem i się wali w aut to trzeba pakować manatki i spadać. Muguruza popełniła w wygranym spotkaniu 56 UE!! przy 33 winnerach 7 DF przy 5 asach...Iśka jak pasożyt będzię się żywić maszyną do popełniania błędów...nawet w meczu ze słabą Schmiedlovą wygranym 6-3 6-3 popełniła 33UE przy 22winnerach 6DF przy 6 asach...Muguruza ma power aby rozprowadzać i kończyć Iśkę ale do tego potrzebny jest wysoki % skuteczności , który do tej pory osiągają tylko zmory Polki Li,Azarenka,Williams czasami Kvitova jak ma dzień...doświadczenie, spryt i wyszkolenie w zupełności wystarczą zresztą na dość wyeksploatowaną Hiszpankę...rozegrała kilkanaście meczy w 2,5 tyg. a to na pewno nie sprzyja precyzji, która będzie dla niej dzisiaj nie zbędna do nawiązania walki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Australian Open
Spotkanie: Cibulkova - Sharapova
Typ: 1 ( +1,5 seta ) ✅
Kurs: 1.85
Bumacher: Bet-at-home
Analiza: Cibulkova niszczy wszystko i wszystkich na swojej drodze, jest w gazie, 3 mecze w AO i 3 wygrane bez straty seta z zawodniczkami w lepszej formie niż rywalki Rosjanki. Sharapova była o krok od odpanięcia w turnieju już w drugiej rundzie gdzie męczyła się ze znacznie niżej notowaną zawodniczką Knapp i wygrała dopiero 10-8 w ostatnim secie. W 3 rundzie także nie miała łatwej drogi, męczyła się ze słabą Cornet. Patrząc na grę Marii, a miałem okazję śledzić jej występy podczas tego turnieju mogę śmiało stwierdzić że nie jest jeszcze w optymalnej formie, ba wręcz momentami wyglądała strasznie anemicznie. Cibulkovą jak najbardziej stać na przynamniej jednego seta, gra świetnie i jestem przekonany że da się z siebie wszystko w tym spotkaniu. Początek spotkania o 1.00 polskiego czasu.
Wynik: ✅ 3:6 6:4 6:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Australian Open:
Beck 1.71 Pinnacle ✅
Cibulkova 1.40 Pinnacle ✅
Voegele 1.50 Pinnacle ✅
Pennetta 1.53 Pinnacle ✅
Pironkova +1.5 1.61 Pinnacle ⛔
Govortsova +7.5 1.70 Pinnacle ⛔
Rybarikova 1.59 Pinnacle ⛔
Ivanovic 1.69 Pinnacle ✅
Cibulkova 1.55 Pinnacle ✅
Ivanovic +6.5 1.95 Pinnacle ✅


&amp;


Cibulkova D. (Svk) - Sharapova M. (Rus)

Typ 1 +1.5 sets 1.88 Pinnacle Sports✅


I doczekaliśmy się niespodzianki, wręcz sensacji poprzez wyeliminowanie turniejowej 1-ki i liderki rankingu WTA Sereny Williams. Po cichu liczyłem, że Ana jest w stanie zagrać kapitalne zawody i wyrzucić z turnieju Amerykankę przy Jej słabszej grze i tak się właśnie stało. Kapitalny serwis, gra przy siatce i przede wszystkim genialne returny przyczyniły się do zwycięstwa Serbki z czego się bardzo cieszę. Wracając do tego pojedynku, to jest 3 spotkanie Cibulkovej, które analizuje podczas AO, a wszystko dlatego, że gra tutaj bardzo dobrze i nie daję szans rywalką. W 3 rundzie wręcz rozniosła Hiszpankę Suarez Navarro oddając Jej zaledwie gema i kończąc spotkanie po godzinie. Wcześniej bez większych problemów wygrana ze Schiavone oraz Voegele. Teraz pora na Marię Sharapovą, która dotarła do 4 rundy pokonując po kolei Mattek Sands, Knapp, i Cornet. Z Amerykanką łatwa przeprawa, jednak już schody zaczęły się z Włoszką, która mało brakowało a wyrzuciła by już w 2 rundzie Rosjankę za burtę. Z Francuską 2 setowa batalia, jednak też nie łatwe spotkanie. A wszystko to przez masę błędów jakie popełnia Maria, dosyć słaby serwis, sporo podwójnych błędów serwisowych, a spowodowane jest to głównie przez kontuzję ramienia, której nabawiła się w poprzednim sezonie. Dodatkowo do tego dochodzi, jak to u Marii, sporo niewymuszonych błędów serwisowych i mamy przyczynę ciężkich przepraw, głównie w 2 rundzie, gdzie Włoszka postawiła się Rosjance i mało brakowało, a sprawiłaby niespodziankę. Nie sądzę, że do jutra Sharapova w jakimś dużym stopniu poprawi swoją grę, jednak musi to zrobić, bo Cibulkova to półka wyżej niż Knapp i przede wszystkim jest w gazie i stać ją na wygraną, przy takiej formie rywalki, na pewno na wygranie seta. Na pewno zdarzy się w tym spotkaniu słabszy moment Marii, który Dominika musi wykorzystać, np. przełamywanie rywalki, która jak już wcześniej wspomniałem, dosyć słabo serwuje,i dlatego dobre returny Słowaczki plus DF powinny grac tutaj kluczową rolę. Podsumowując dzisiejszą, nie co krótszą analizę, liczę, że Słowaczka jest w stanie w jutrzejszym spotkaniu powalczyć, skoro Maria, przez blisko 3,5 godziny męczyła się z Knnap, która w tym momencie jest po prostu słabsza od Cibulkovej, to jutro może mieć o wiele większe problemy z wygraną. Cibulkovą stać na pewno na wygranie seta , a kurs bardzo zachęcający i zamierzam z Niego skorzystać. Za niewielką sumę postawiłem też czysty win Słowaczki po kursie 3,25, a kursy ,przy obecnej formie zawodniczek, przesadzone, głównie skierowane na pozycję w rankingu i na nazwisko. Skoro Ana była w stanie sprawić dużą niespodziankę, to na pewno jest w stanie zrobić mniejszą niespodziankę Dominika. GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom