>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Australian Open 2015 - turniej główny (19.01-31.01.2015)

Status
Zamknięty.
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Mladenovic K./Babos T. - Piter K./Jovanovski B. @ 1.28 ✅
Safarova L./Mattek-Sands B. - Maria T./Olaru R. 1.29 ✅
AKO: 1,66 ✅
Ahoj! Kolejny dzień Australian Open przed nami, a ja rzucam tutaj dwie pewunie na najbliższy poranek - miejmy nadzieję całkiem miły i sympatyczny.
Mladenovic i Babos to turniejowa dziesiątka, a po dobrym turnieju w Sydney, na pewno mają ochotę zagościć w Melbourne na dłużej. Dwie bardzo dobre deblistki z sukcesami. Rywalki, czyli Piter i Jovanovski to po prostu nie ten poziom, żeby zagrozić Francuzce i Węgierce.
To samo z drugim duetem. Safarova i Mattek-Sands wiedzą jak grać w debla. Bardzo dobre zawodniczki, które łączą swoje siły i na starcie dostają rywalki, które mimo, iż w miarę ograne, no to po prostu nie na takim poziomie, na jakims Amerykanka i Czeszka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Dominika Cibulkova - Tsvetana Pironkova​

Pironkova 2,00 Bet365​

Bułgarka zaczęła sezon znakomicie. W dziewięciu tegorocznych meczach zaledwie dwie porażki i to z Suarez Navarro i Kvitovą, gdzie z drugą przegrała dopiero w finale w Sydney. Nie da się ukryć, że Pironkova jest w gazie, w pierwszej rundzie pokonała świetnie spisującą się Brytyjkę Watson (w drugim secie do zera) przerywając jej serię sześciu zwycięstw pod rząd. Z koleji Cibulkova, jak na razie bardzo przeciętnie trzy sety w pierwszej rundzie z Flipkens, porażka z Keys i Gajdosovą kolejno Brisbane i Sydney. Kurs na Bułgarkę spada, nic dziwnego, przy jej obecnej dyspozycji stawiam czystą dwójkę.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Goerges/Groenefeld 1.071✅ 2-0
Errani/Vinci 1.14✅ 2-0
Mattek-Sands/Safarova 1.30✅ 2-0
Kops-Jones/Spears 1.083✅ 2-0
Rojer/Tecau 1.16✅ 2-0
Ako 2.01 bet365 3/10
✅✅✅
Nie mam za bardzo czasu, więc mocno pokrótce. Niemki grają z No-Name&#39;ami w żeńskim światku tenisa, nawet deblowego, a same należą do czołówki, więc problemu mieć nie powinny. Dalej Włoszki, które bronią tutaj tytułu. Pokazały już w singlu, że nieźle się tutaj czują i tak też powinno być w grze podwójnej. Bethanie z Lucie to nowość, jednak obie radzą sobie bardzo dobrze w deblu. Do tego mamy tutaj klasyczne zestawienie prawa-lewa ręka. Naprzeciw będą miały średnie zawodniczki, które w deblu może i coś wygrywały, ale w turniejach niższej rangi. Typ na Kopsy to już klasyk. Czołówka żeńskiego debla, rozstawione z numerem 5 dostają w 1 meczu sklejkę No-Name&#39;ów, jedna z poza pierwszej 500 rankingu gry podwójnej, zaś druga w ogóle nie znajdująca się w nim. Na koniec rodzynek z ATP. Rojery to ostatnio top deblowego świata ATP. Wprawdzie na koniec 2014 roku w Londynie zaprezentowali się średnio, jednak w sezon weszli już bardzo dobrze, dochodząc do finału w Sydney. Rozstawieni są tutaj z numerem 6.
AO 2015 PRE
Typy (kupony):4/5
Postawione:13.5
Wygrane:26.99
Yield:100%
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Lepchenko V. - Tomljanovic A. 1 @ 1,35 Betsafe ✅ 6-1 7-6
Lepchenko V. - Tomljanovic A. 1 (-3,5 gema) @ 1,72 Bet365 ✅
Nie widzę tu dużych szans dla Tomljanovic. Mecz z Rogers w wykonaniu obu tenisistek był beznadziejny. Psucie serwisu, sporo DF, ogromna ilość wyrzuconych piłek lub wbijanych w siatkę, błędy decyzyjne. To, że 3 set skończyć się wynikiem 6-0 dla Ajli wynika głównie z faktu, że Rogers zwyczajnie się posypała. Brak regularności w ich grze to nic nowego, stąd taka długość tego meczu. Największy atut Australijki to z pewnością serwis. Potrafi spokojnie walić na drugą stronę z prędkością 180 km/h. Backhand też stoi na przyzwoitym poziomie. Na pewno jest to tenisistka grająca ofensywnie i popełnia sporo błędów. Regularna też na pewno nie jest, bo potrafi zagrać 3 dobre piłki, by następnie zagrać 6 słabych i się połamać. Lepchenko pewna wygrana z Diatchenko. Wcześniej bardzo dobry turniej w Brisbane i mogła spokojnie ugrać więc z Ivanovic. Ba, mogła ją pokonać i zagrać w finale z Sharapovą. To może być dobry sezon dla leworęcznej Amerykanki. Dysponuje piekielnie groźnym serwisem. Z racji leworęczności sprawia to spore problemy zawodniczkom, gdyż potrafi umiejętnie zagrać wyrzucające podanie trudne do zreturnowania. Z forehandu gra również bardzo dobrze. Zdarzają jej się głupie błędy i czasami nieprzemyślane zagranie. Generalnie jest to zawodniczka bardzo solidna i obecne 30 miejsce to jeszcze nie jest jej ostatnie słowo. W wymianach stara się dominować i tutaj może być klucz do wygrania z Tomljanovic, gdyż zdecydowanie lepiej potrafi utrzymywać piłkę w korcie. Po tym co zobaczyłem w meczu z Shelby nie spodziewam się, aby Australijka trzymała się na krótkim dystansie z Varvarą. Nawet kibice jej nie pomogą. -3,5 to raczej krótka linia i moim zdaniem do zaliczenia już w 2 setach.
Tatishvili A. - Bacsinszky T. 2 @ 1,25 Betsafe ✅ 7-6 3-6 2-6
Tatishvili A. - Bacsinszky T. 2 (-4,5 gema) @ 1,71 Unibet ✅
Gruzinka miała ogromne szczęście, że w 1 rundzie dolosowali ją do Date-Krumm. Japonka to już praktycznie emerytka, bo jak inaczej określić zawodniczkę, która w wieku prawie 45 lat jeszcze gra na poziomie WTA. Co ważne, Kimiko sprawiła całkiem sporo problemów Ance. Jak wiadomo Azjatka czuje się lepiej na returnie i lubi przebijać piłkę, zmuszać rywalkę do błędów i dlatego taki styl nie leżał jej rywalce. Tatishvili gra agresywny tenis, oparty na serwisie, krótkie wymiany, szukanie piłek kończących i błędy z tego wynikające. Tak pisałem o Szwajcarce przy okazji meczu z Jankovic:
Timea jest w formie. Już poprzedni sezon był jej najlepszym w karierze. Kilka wygranych turniejów ITF oraz bardzo dobre występy w 2 ostatnich turniejach w Chinach na koniec sezonu, gdzie wygrała m.in. z Sharapovą. W tym sezonie dała jasny sygnał odnośnie swojej formy, wygrywając w dobry stylu z Kvitovą i przegrywając dopiero z Halep w finale w Shenzen. Jest to zawodniczka o bardzo dobrych warunkach fizycznych, nieźle poruszająca się po korcie. Posiada płaski, silny serwis, który daje sporo asów i ustawia wymiany tak, aby dało się je kończyć z mocnego forehandu. Jak podanie będzie siedziało i będzie trafiać w kort z returnu, to JJ będzie miała spory problem
Na dobrą sprawę wszystko się sprawdziło, bo Timea zagrała dobre spotkanie, Jankovic dalej jest bez formy i chyba pogłoski o jej problemach z plecami nie są wcale przesadzone. W 2 rundzie trafia z pewnością na rywalkę słabszą. Ciężko mi sobie wyobrazić Gruzinkę w 3 rundzie, bo aktualnie nie prezentuje takiego poziomu. Na pewno nie jest to zawodniczka regularna. Ranking stara się budować w ITFach i taki też prezentuje tenis. Bacsinszky jest zdecydowanie lepszą tenisistką i spodziewam się pewnego zwycięstwa z jej strony.
Azarenka V. - Wozniacki C. 1 (+1,5 seta) @ 1,40 Betsafe ✅ 6-4 6-2 Świetny mecz Azarenki ! ????
Azarenka V. - Wozniacki C. 1 @ 2,15 Sportingbet ✅
A teraz cream della cream, albo jak zwykł mawiać Tomasz Hajto: &#39;&#39; Truskawka na torcie.&#39;&#39; ???? Po zobaczeniu drabinki wiedziałem, że to będzie najlepsze spotkanie przed 1/4 i 1/2 finału. Vicka nie była rozstawiona i można było się spodziewać, że dostanie kogoś ciężkiego w 2-3 rundzie. Jednak chyba nikt się nie spodziewał, że już w 2 rundzie dostanie Caro. To będzie pojedynek na śmierć i życie. Buki jako faworytkę widzą Dunkę i w sumie nie ma co się dziwić. Białorusinka zagrała póki co dopiero 2 spotkania. Stephens jest kompletnie pod formą i mimo, że udało jej się zagrać sporo fajnych piłek po dobrym 1 serwisie, to popełniła zdecydowanie więcej błędów od Azarenki. Vicka na dobrą sprawę również nie jest w wybitnej formie, ale wykorzystywała swoje szanse. Szwankuje jeszcze trochę serwis. Nie ma co rozpatrywać poprzedniego spotkania, bo mecz z Woz będzie zupełnie inny. Aza jest znana z ogromnej woli walki, pokazywania, że to ona jest najlepsza, emanuje zawsze z Niej pewność siebie. Podobnie może być i w tym meczu. Jestem pewien, że będzie chciała pokazać wszystkim, że się mylili, gdy skazywali ją na porażkę i nie dali dzikiej karty w Sydney. Taki typ zawodniczki, że jak się uprze to nawet gdyby skały srały to i tak zrobi po swojemu. Tak było, gdy z grała np. z Li Na z kontuzją i ugrała łącznie 3 gemy, ale nie zeszła z kortu mimo, że ledwo chodziła. Carolina póki co jakoś mi nie imponuje formą. Gra stabilnie, regularnie, ale jednak bez błysku. Widziałem ją w Auckland i poskładała ją dopiero w finale Venus. Wcześniej jednak potrafiła z Nią powalczyć Zahlavova-Strycova i przez pewien moment Townsend, z którą trochę też się męczyła w 1 rundzie AO. Gra Dunki to ciągłe przebijanie, defensywna, ale w odpowiednim momencie potrafi przyłożyć i skończyć winnerem. Jestem bardzo ciekaw tego meczu, bo Azarenka skazywana na porażkę będzie na pewno walczyć. Wszystko zależy od tego czy będzie trafiać. Jeśli dobrze wejdzie w pierwsze 2-3 gemy i będzie wywierać ciągłą presję na swojej rywalce, to ta będzie pękać. Brainless Ballbasher czy może Pusher ? Ja liczę na BBB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Azarenka V. - Wozniacki C. @ 1.80 Pinnacle ⛔
Tak na szybko, bo późno. Na początku podszedłem do tego meczu, tak, że 2 świetne tenisistki miały pecha w losowaniu i musiały się spotkać na tak wczesnym etapie turnieju i niech się między sobą zabijają, po co ja mam im się tam wcinać, ale tu przecież jest oczywiste value na Wozniacki. Więcej niż 1.50 na pewno bym na Dunkę nie wystawił. Jest na dzień dzisiejszy tenisistką zdecydowanie lepsza. h2h 5:4 na korzyść Caroline, a przecież od ostatniego meczu wiele się zmieniło i to na korzyść Wozniacki i na niekorzyść Azarenki. Wozniacki w ciągu ostatniego roku niezwykle się rozwinęła, to już nie jest tylko gra defensywna, ale także widać w jej grze wiele opcji w grze ofensywnej. Mógłbym pisać o zmianach Wozniacki bardzo długo, ale kto śledził ten dział w zeszłym roku ten miał okazję nie raz o tym przeczytać lub kto po prostu na bieżąco ogląda WTA ten widzi jaką metamorfozę przeszła Wozniacki i jaką kompletną zawodniczką jest teraz. A Azarenka wręcz przeciwnie. Cofnęła się o parę kroków w tył, swój udział miały w tym kontuzje, ale nie tylko, mam wrażenie, że stałą się bardziej celebrytką niż tenisistką. W zeszły roku można było ją zobaczyć na każdej możliwej imprezie, gali, pokazie. A jej codziennie wrzucane zdjęcia na instagrama ze śniadania, spaceru czy czegokolwiek tylko budzą wątpliwości co jest dla niej priorytetem. Nie gra źle na początku sezonu, ale bardzo dużo jej brakuje do dawnej dyspozycji, brakuje też regularności, a bez tego meczu z Wozniacki wygrać się nie da. Za dużo błędów, winnerów też mało w porównaniu do tego do czego nas przyzwyczaiła. Wozniacki kreczowała tuż przed AO, ale taki zabieg często możemy zobaczyć u niej przed Szlemem, na którym zawsze jest w pełni zdrowa. Forma jest niezła. Wozniacki ma po swojej stronie dużo więcej argumentów w tym meczu i to ona powinna spokojnie wygrać ten mecz.

Nigdy w życiu nie zagrałbym po takim kursie na Lepchenko. To nie jest tenisistka godna zaufania. Tomljanovic w poprzedniej rundzie fatalny mecz, ale to tylko dobrze dla niej, że już taki ma w tym turnieju za sobą. Oczekuję od niej lepszej gry, bo potencjał ma i już w tym roku widzieliśmy ją świetnie grającą w meczu z Jankovic, także radzę uważać na ten mecz.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Azarenka - Wozniacki over 109,5 minut @ 1.87 Ónibet / 97 min
Zgadzam się z przedmówcą, dla mnie również Karolina jest tutaj faworytką i również mam ją pograną na zwycięstwo. Nie będzie to jednak łatwa przeprawa moim zdaniem.
Obie tenisistki mają wzloty i upadki w swojej grzej. Karolina jak i Vika potrafią przeplatać dobre momenty z gorszymi, dla mnie ani jedna ani druga nie jest aż tak równa od początku do końca. Obie potrafią również grać długie gemy, gdzie jest równowaga, przewaga, równowaga etc. Dla przykładu Karolina w pierwszej rundzie z Townsend wygrała drugi set 6-2 a grała go aż 44 minuty. Azarenka wygrała drugi set ze Stephens 6-2 i 46 minut.
Linia jest wysoka jak na kobiety, ale mamy dwie zawodniczki, które potrafią długo grać swoje gemy. Moim zdaniem śmiało ją pokryją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Co myślicie o graniu na Makarovą przeciwko Pliskovej?Czeszka ostatnio ładnie gra ale męczyła się z Dodin.Karolina od 12 stycznia gra praktycznie codziennie nie licząc 2 dniowej przerwy pomiędzy Sydney, a AO...może w końcu da o sobie znać zmęczenie.Kursik 1,70 na Makarovą kusi...
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Powinna Rosjanka ogarnąć ten mecz. Pliskova nie jest w tym turnieju w swojej optymalnej dyspozycji, serwis tak pięknie nie wchodzi jak w meczach przed AO, do tego wydaje się być troszkę ociężała. A właśnie dyspozycja fizyczna powinna tutaj zadecydować, bo styl gry i potencjał obie panie mają na bardzo podobnym poziomie. Ja sam gram Makarovą po kursie 1,76 (Pinnacle). ✅
Bardzo dobre spotkanie
rozegrały drogie panie
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Hsieh/Mirza 1.143⛔
Kops-Jones/Spears 1.55✅
Pennetta/Hingis 1.20
Ako 2.125 MarathonBet 3/10
⛔
Wybrany trebel przeze mnie na tę noc opiera się na becie na Kopsy. Tak Mirze, jak i Hingiski powinny spokojnie wygrać swoje spotkania. Martina razem z Flavią rozumieją się bardzo dobrze. Dowodem na to jest triumf w US Open. Pokazuje to też, że hard sprzyja im. Para Hsieh/Mirza została stworzona wprawdzie dopiero w tym sezonie, jednak są to dwie bardzo doświadczone zawodniczki, posiadające umiejętności pozwalające myśleć o dalszych rundach Wielkiego Szlema. Na koniec Kopsy, na które stawiałem już w pierwszej rundzie. W miarę pewnie ograły No Name&#39;y. Teraz mają bardziej poważne zadanie. Jednak para Diatchenko/Niculescu nie jest z jakiegoś topu. Są to solidne deblistki, ale dobre na 250-tki. Dogi w tym spotkaniu mają cięższe spotkanie w 1R za sobą, gdzie musiały rozegrać 3 sety. Myślę, że powinno tutaj wyjść zgranie, które zdecydowanie jest po stronie faworytek.
AO 2015 PRE
Typy (kupony):4/6
Postawione:16.5
Wygrane:26.99
Yield:64%
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Vandeweghe C. - Brengle M. 1 @ 1,68 ⛔
Zahlavova-Strycova B. - Azarenka V. 2 @ 1,18 ✅
AKO: 1,95 @ Betsafe ⛔
Zahlavova-Strycova B. - Azarenka V. 2 (-5,5 gema) @ 2,00 Bet365 ⛔ 4-6 4-6
Gram takiego dubla już dzisiaj, bo kursy na Coco zapewne mogą spaść. Dodatkowo zagrałem singlem na handicap w meczu Azarenki. Amerykanka wydaje się być w bardzo dobrej formie. W poprzednim sezonie wraz z Maćkiem Synówką, byłym trenerem Uli Radwańskiej, poczyniła ogromne postępy i zanotowała sporo dobrych wyników m.in. wygrała swój pierwszy tytuł na poziomie WTA w Hertogenbosch. Dzisiaj rano ograła w dobrym stylu Stosur. Australijka nie miała praktycznie nic do powiedzenia przy serwisach Vandeweghe. Ogromna siła nie pozwalała jej na skuteczne returny. 11 asów i 1 DF chyba nie wymagają zbytnio komentarza. Coco gra bardzo ofensywnie. Posiada bardzo mocne uderzenie z forehandu, którym stara się szybko kończyć wymiany. Z backhandu gra trochę słabiej i popełnia z niego więcej błędów. Jednak często przy przejęciu inicjatywy poprzez np. serwis potrafi zagrać dobry backhand&#39;owy winner down the line. Jak na takie warunki fizyczne porusza się więcej niż przyzwoicie. Jej rywalką będzie Brengle. Amerykanka robi świetne wyniki na początku sezonu, ale sądzę, że przyszedł w końcu jej czas. Organizmu raczej nie da się oszukać, a mecz z jej rodaczką będzie 16 od 2 stycznia! Taka dawka tenisa musi w końcu odbić się czkawką. Fakt, ograła Petkovic, która na początku sezonu w Australii co roku gra dosłownie piach. Falconi to też żadna rywalka, mimo pokonania Kanepi, która sama się posypała. Teraz rywalka jest zdecydowanie bardziej wymagająca. Madison warunkami fizycznymi nie imponuje i nadrabia zaangażowaniem, szybkim poruszaniem się po korcie, motoryką i walecznością. Serwisem stara się wyrzucać rywalkę poza kort, czasem nawet zagra jakiegoś asa, gdy serwis jest dość płaski. Jednak to typowa przebijaczka, która próbuje zmuszać rywalkę do błędu ciągłym odbijaniem piłek. Winnery też potrafi zaliczać, ale głównie stara się grać w defensywie i to jej najlepiej wychodzi. Rywalka grająca agresywny i ofensywny tenis, z bardzo dobrym serwisem powinna być przeszkodą nie do przejścia. Coco swoje podanie powinna trzymać, a na słabszy 2 serwis Madison będzie wchodzić pełną parą. Spodziewam się pewnej wygranej wyżej notowanej tenisistki.
Azarenka skazywana na porażkę przez wszystkich zagrała świetny mecz przeciwko Wozniacki. Po raz kolejny zagrała na nosie swoim hejterom i pewnie ograła Dunkę. Praktycznie przez cały mecz Białorusinka dyktowała warunki i zwycięstwo było może zagrożone tylko w połowie 1 seta, kiedy to Vicka oddała przewagę 2 przełamań. Było widać w jej grze mnóstwo zawziętości, waleczności. Grała też bardzo regularnie, wytrzymywała długie wymiany, świetnie w defensywie, tylko 3 DF w całym meczu. Osobiście spodziewałem się cięższego meczu, ale Azarenka pokazała, że za wcześnie ją skreślili i solidnie trenowała od porażki w Brisbane, bo forma jest naprawdę wysoka i powinna być jeszcze wyższa. W 3 rundzie dostaje Barobre Zahlavovą-Strycovą. O tej zawodniczce już wielokrotnie pisałem. W nocy popisała się serwisem, który leciał z prędkością 225 km/h. Jestem ciekaw czy ITF potwierdzi tą prędkość, bo byłby to nowy rekord świata i sporo większy od poprzedniego Lisicki. Czeszka gra dosyć ofensywnie, pomocny w jej grze jest serwis, dość dobry backhand, niezła gra przy siatce. Mecz z Azjatką oglądałem urywkami, ale nie pokazała nic specjalnego i w 2 secie musiała się namęczyć, aby go wygrać. Mało piłek bezpośrednio skończonych, za to prawie 2 razy więcej niewymuszonych błędów. Taka gra mogła przejść z Chang, ale ciężko będzie jej się utrzymać w meczu z Azarenką z taką dyspozycją. Dodatkowo Barbora to straszny nerwus i gdy jej nie idzie, to raczej po całości i gra jeszcze bardziej się sypie. Ma niezły początek sezonu, ale w meczu z rozpędzoną Vicką nie spodziewam się, aby była w stanie dużo ugrać. Obie panie spotkały się 3 razy i w każdym przypadku górą była ta bardziej utytułowana tenisistka.
Hradecka L. - Goerges J. 2 @ 1,50 Unibet ✅ 6-7 5-7
Hradecka L. - Goerges J. 2 (-3,5 gema) @ 2,00 MarathonBet ⛔ Zabrakło 1 gema... ????
Gram konsekwentnie na Julkę. Z Bencic zagrała świetny mecz. Z Koukalovą było już nieco gorzej i niestety zdarzyły się przestoje w jej grze. Na dobrą sprawę mecz mógł się skończyć w 2 setach, gdyby Julka wykorzystała BP pod koniec 2 partii. To był właśnie ten kluczowy moment i typowy przestój w grze Niemki. Na 3 set weszła już skoncentrowana i wygrała go 6-2, nie popełniając praktycznie błędów. Goerges powoli łapie niezła formę. Musi jednak wyeliminować takie przestoje w grze, jakie miały w meczu z Czeszką. Oczywiście, nie da się grać na świetnej skuteczności serwisu i wygranych piłek przez cały mecz. Niemka znana jest niestety ze słabszych momentów i taki się zdarzył w meczu z Klarą. Wynika to też z faktu sposobu w jaki gra. Dla Hradeckiej 3 runda w AO to ogromny sukces. Swoje lata już ma i skupia się głównie na deblu, ale wyeliminowanie Ivanovic w niezłym stylu na pewno można uznać za spore osiągnięcie. Nie będę ujmować temu zwycięstwu, mimo mojej zdecydowanej niechęci do Serbki. Lucie to przede wszystkim atomowy serwis i forehand. Siła serwisu może i jest większa niż u Julki, ale z precyzją bywa już gorzej. Na pewno nie jest też regularna w swoich poczynaniach. Potrafi zagrać przez pół seta bardzo dobrze, by potem psuć sporo piłek. Czeszka gra dodatkowo w mikście i deblu. Chyba sama się nie spodziewała, że dojdzie tak daleko. Sądzę, że to najwyższa pora na skupienie się głównie na grze deblowej w parze ze swoją rodaczką, gdyż tam mogą odnieść dużo większy sukces. Na początku sezonu obie panie grały już ze sobą i górą była Niemka w 2 dość szybkich setach. Ogólny H2H obu pań wynosi 5-1 na korzyść młodszej tenisistki. Myślę, że w nocy dojdzie kolejne zwycięstwo. Może nie będzie to łatwe spotkanie, a raczej &#39;&#39;bash festival&#39;, gdyż obie panie to tzw. &#39;brainless ballbasher&#39;ki&#39;&#39;. Mocno liczę, że Jule wygra pewnie i pokryje linie -3,5. Chciałbym, aby ten sezon był jak najlepsze w wykonaniu Niemki i zameldowanie się w 4 rundzie Wielkiego Szlema z pewnością pozwoli powrócić jej do grona najlepszych tenisistek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Eugenie Bouchard - Caroline Garcia

over 2,5 setów 3,00 Bet 365​

W kolejnej rundzie wielkoszlemowego turnieju w Australii zmierza się dwie młode zawodniczki, mające już za sobą zwycięstwa nad czołówką rankingu WTA. Oczywiście faworytką dość sporą jest &#39;śliczna&#39; Kanadyjka, jednak 21 letnia Francuzka na pewno tanio skóry nie sprzeda. Wyeliminowała już w pierwszej rundzie Kuznetsovą, oraz Szwajcarkę Voegle, bez straty seta. Bouchard jak na razie pokonała mniej wymagające przeciwniczki - Niemke Friedsman i Holenderkę Bertens. Mecz dwóch młodych ambitnych dziewczyn, stawiam na zacięte 3 setowe spotkanie.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Errani - Wickmayer typ 2 kurs 3.06 Pinnacle✅6-4 4-6 3-6
Moim zdaniem bukmacherzy nadal nie doceniają Belgijki. Kierują się chyba miejscem w rankingu gdzie Wickmayer zajmuje 80 miejsce natomiast Errani 14. Jednak są argumenty żeby zagrać na Belgijkę. Po pierwsze Włoszka wyraźnie leży Janinie bilans meczów 3-2 dla Wickmayer. Prawdą jest,że Errani wygrała dwa ostatnie mecze jedna były to zacięte trzysetowe pojedynki. Należy pamiętać, że mecze grane były w roku 2012 oraz 2014 gdy forma Wickmayer była tragiczna a Sara grała świetnie. Początek sezonu w wykonaniu Włoszki słaby porażki z Hantuchową w Auckland oraz Muguruzą w Brisbane. Tutaj jak na razie wygrane ,ale przeciwniczki słabe Min i Soler Espinosa. Natomiast Belgijka pokonała faworyzowaną Pavluchenkową oraz groźna chociaż mało znaną Hiszpankę Arrurabaenę. Moim zdaniem szanse 50/50 ale z racji wysokiego kursu na Wickmayer nie waham się ani chwili.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Hradecka L. - Goerges J.
{Over 18,5 Games} @ 1,38 Unibet ! ✅
Nie lubię zwykle stawiać WTA, bo za kobietami nie da się nadążyć, zwłaszcza że są przełamania za przełamaniami, ale jednak tutaj coś mam zamiar upolować. Czeszka, zagrała w drugim secie z Serbką fenomenalnie. Jej forehandy były zdradliwe i pewne a co najważniejsze mocne, bo ona przeważnie preferuje bardziej spokojniejszy tenis. Zjadła Serbkę i chyba to jej jedne z największych osiągnięć. A że dziś po drugiej stronie Niemka, która ma swoje humorki i przestoje, to kilka gemów jej na pewno urwie. Buki faworyzują Julkę, choć do końca nie wiem za co. Nie oglądałem jej pierwszego meczu tu, na pewno w tamtym roku bym się nie spodziewał że ona może w ogóle wyjść z drugiej rundy, bo jej gra nie napawała optymizmem, a samo to że rywalka po jej drugiej stronie pokonała Anę, na pewno będzie budzić większy respekt. Nie będzie raczej spacerku będzie dużo przełamań, ale linia niska, więc czemu by nie skorzystać, do jakiegoś dubelka. Myślę że warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
guti94 8,8K

guti94

Użytkownik
Camila Giorgi v Venus Williams 2 @ 1.36 Bet365
Camila Giorgi v Venus Williams 0:2 @ 2.00 Bet365
Dzisiaj osobiście pójdę w stronę starszej, dużo bardziej doświadczonej Amerykanki. Venus na kortach twardych gra od samego początku zdecydowanie najlepiej, o czym świadczą jej statystyki na tej nawierzchni - 338/92. Camila najlepiej gra na clay&#39;u, aczkolwiek na hardzie również radzi sobie całkiem przyzwoicie. Jej przygoda z AO wg mnie miała skończyć się na Flavii, jednak tak się nie stało, Giorgi zagrała bardzo dobry mecz. Dzisiaj jednak nie daję jej jakichś większych szans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Cibulkova-Cornet 1 @1.5
Slowaczka moim zdaniem ma wieksze szanse. Cornet potrafi grac swietnie, ale to chyba nie do konca ta dyspozycja teraz. Cibulkova co prawda tez nie zachwycila przez Australian Open, ale to nie wyklucza dobrego turnieju w Melbourne. I poza tym, ma Cibulkova do czego rownac. Ubiegloroczny Australian Open byl dla Cibulkovej znakomity i zagrala w finale. Wydaje mi sie, ze Slowaczka jeszcze pogra i pokaze sue z dobrej strony, wiec mam nadzieje ze sie nie myle w tym przypadku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Giorgi - Williams
Mam nadzieje, ze dzis w nocy Kamilka pogania Venus po korcie i ją wypunktuje. Ta dziewczyna posiada wszelkie argumenty aby osiagac sukcesy w kobiecym tenisie. Przede wszystkim świetny forehand, którym często konczy swoje akcje. Jesli liczba winnerów bedzie zdecydowanie przewyższać liczbe niewymuszonych bledów to jestem spokojny o koncowy rezultat. Wiadomo jesli Venus bedzie grac na najwyższym poziomie, to Giorgi bedzie miala duze klopoty, natomiast wole zagrac młodą dynamczina i głodną sukcesów Włoszke po kursie 3,0 anizeli na podstarzałą, utytułowaną Amerykanke po kursie 1,40.
Głównym betem na te spotkanie jest Giorgi +4,5 po 1,8 ✅✅✅
6:4, 6:7, 1:6 Williams
Było blisko jesli chodzi o zwyciestwo Giorgi, przegrany tie break podciął jej skrzydła.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Lepchenko 4.50⛔

Balonik &quot;napompowany&quot; !? W tym całym zamieszaniu z Radwańską jedynym pozytywem jest Navratilova oraz jasny cel: wygrać szlema?! Od jesieni według mnie nic się nie zmieniło u Radwańskiej. Wszystko jest takim status qvo. Jej tenis się zazębia i jest adekwatny do pewnego momentu. Gdy przychodzi grać z SIŁOWYM TOPEM tenis Radwańskiej jest słaby, pasywny i brak w nim koncepcji. Może Lepchenko nie jest w tym wypadku TOPEM ale dla Radwańskiej to naprawdę już ogromna przeszkoda do wygrania spotkania. Ze słowami Navratilovej się zgadzam: Radwańska to skończony produkt...wymaga drobnych poprawek, pełna zgoda. W tenisie Radwańskiej cały czas pokutuje ten sam stereotyp - jest brak siły, ryzyka, drugie podanie to blamaż - szczególnie gdy dochodzi grać z poważnymi paniami z WTA. Ze Szwedką wszystko wychodziło. Jednak jutro O 1 w nocy będzie cholernie ciężko Polce wygrać. Stawiam na lepszy tenis Amerykanki na twardej nawierzchni. Ma świetne uderzenia z głębi. Gra mocno kąty, a techniczny(pasywny) tenis Polki wyjątkowo leży Lepchenko. Polka gra &quot;babolki&quot; na pół-kortu, a jak sie nie wstrzeli w dyspozycję dnia, to stawiam mocno na Amerykanke. Taktyka Polki będzie jesna: gram płasko i agresywnie, czekam na błędy rywalki, stara spiewka...po długim i ciężkim spotkaniu stawiam na Amerykanke. Lepchenko jest mocniejsza fizycznie, gra naprawdę mocną piłke, emocjonalnie jest też stabilna, nie podpala się po wygranej piłce tylko robi groźną minę i dalej walczy!

--- [/font]
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Lepchenko V. - Radwanska A. 1 (+5,5 gema) @ 1,72 Bet365 ⛔ Co za pudło...
W pełni zgadzam się z @Andre. Balonik pompowany jak co roku i jak co roku szybko może być przebity. To, że Agnieszka rok temu doszła tu do półfinału to oczywiście spory sukces, ale Azarenka rok temu nie była w za dobrej formie, co było widać gołym okiem. Wszyscy nagle uwierzyli, że wielka Navratilova zmieni coś w grze Radwańskiej. Otóż nie, nic się nie zmieni. Nawet hektolitry potu na siłowni nie sprawią, że Aga zacznie walić bomby, niczym jej trenerka. Taki jest jej styl i tak będzie grać cały czas. Wieczne przebijanie, baloniki i techniczne fajerwerki. Na Larsson i Nare to wystarczy, ale już na kobitę, która ma parę w łapie, na dodatek lewej, to może nie wystarczyć. Początek Szlema miała praktycznie jak w poprzednim roku. Szybkie 2-3 wygrane, a trafia na siłowy tenis i odbija się od ściany. Lepchenko obserwuje od początku sezonu. Bardzo mi zaimponowała. 1/2 finału w Brisbane, gdzie mogła spokojnie odpalić Ivanovic to z pewnością dobry wynik. Powtórzę to po raz kolejny, że to może być sezon Amerykanki. Lewa ręka, płaskie uderzenia z dużą rotacją, sporo gry kątowej, płaski i silny serwis to ogromne atuty rywalki Radwańskiej. Gdy będzie trafiać to Agnieszka będzie miała spory problem. Powtarzam to co roku, że Polka nie radzi sobie z takimi zawodniczkami, które mają sporo siły i całkiem niezła regularność. Wygrana Isi po kursie 1,22 to śmiech na sali i całkiem możliwe, że wygra. Ja jednak wolę zagrać spory handicap przeciwko naszej rodaczce, bo jest wart ryzyka.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Muguruza - Bacsinszky over 20,5g @ 1,82✅
Unibet


Zapowiada nam się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy tymi paniami i moim zdaniem Hiszpanka mimo tego, iż jest faworytką nie będzie miała łatwego zadania, gdyż Szwajcarka prezentuje się bardzo solidnie i wygrywa z dość znacznymi tenisistkami. Obie zawodniczki na pewno się nie oszczędzają, lubią atakować i z reguły wychodzi im to dobrze. Obie też potrafią być nieregularne i obie mają przestoje w swojej grze, zwłaszcza Hiszpanka i od razu mamy tego przykład w poprzednim pojedynku. Ciężko stwierdzić więc kto ten mecz wygra, lecz over gemowy jest dobrym rozwiązaniem moim zdaniem, gdyż na dwóch setach to się nie skończy, a nawet jeśli to przy równym meczu linia i dwóch setach do pokrycia.

Vandeweghe - Brengle 1 @ 1,59
Unibet


Tym razem pojedynek dwóch Amerykanek, które pokazują, że są w formie, jednak Coco to nieco wyższa liga jeszcze niż Madison i dla mnie to ona będzie zwyciężczynią w tym meczu. Wyżej rozstawiona z Amerykanek pewnie idzie przez turniej, dwie łatwe wygrane nad Schiavone i nad Stosur zwłaszcza pokazują nam, że jest groźna i powalczy z najlepszymi. Brengle natomiast wyeliminowała Petković i Falconi, jednak dla niej to już 15 mecz w ciągu 20 meczów i w końcu może już nie dać rady kondycyjnie. Jak dla mnie taki kurs bardzo fajny i warto zagrać.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Lepchenko V. (+5,5 gema) - Radwanska A. @ 1,72 Bet365 ⛔
Nie można powiedzieć, że nasza Isia gra źle, bo w tym turnieju jak na razie kręci fenomenalne wyniki. Z Japonką oddała zaledwie trzy gemy, a ze Szwedką zaledwie jednego gema w przekroju wszystkich meczów. Daje nam to naprawdę fenomenalną liczbę 4 gemów oddanych w przeciągu 2 spotkań! Kursy na Radwańską są zatrważająco małe, bo co by tutaj nie mówić 1.18 na Polkę to kurs naprawdę bardzo zaniżony i z pewnością jest zaniżony z racji tych wcześniejszych wyników. Niestety Lepchenko to zupełnie inny typ zawodniczki niż dwie poprzednie rywalki naszej reprezentantki. Gra siłowy i ofensywny tenis z którym Radwańska zawsze ma problemy. Tak jak wcześniej zostało wspomniane Lepchenko nie jest to zawodniczka światowego topu ale każda rywalka, która gra przede wszystkim mocny i agresywny tenis jest dla naszej Isi strasznie ale to strasznie nie wygodnym rywalem.
Warto podkreślić, że obie panie często spotykały się w przekroju spotkań WTA i w ostatnich dwóch spotkaniach to właśnie Lepchenko wychodziła zwycięsko z pojedynków z Radwańską! Nie ma dla mnie w tym nic dziwnego, bo tak jak mówię jeśli taka zawodniczka będzie miała dobrą formę, a w szczególności swój dzień, że piłka będzie siedzieć przy samych liniach to Radwańska nie będzie miała zbyt dużo do powiedzenia. Warto powiedzieć, że w przypadku tego zakładu tak naprawdę Lepchenko nie musi wygrać nawet jednego seta, ponieważ do pokrycia tej linii wystarczy nam wynik 6:3/6:4 dla Radwańskiej i w finalnym rezultacie nasz bet zostanie pokryty. Dla mnie taki scenariusz jest jak najbardziej realny i wydaje mi się, że jest to mądrzejsze posunięcie niż granie na siłę reprezentantki Polski po tak marnym kursie na którym zwyczajnie w świecie można się przejechać. Spodziewam się dobrego i emocjonującego meczu, ponieważ to Lepchenko to już nie ta para kaloszy co poprzednie dwie rywalki Polki - szykuje nam się naprawdę dobre widowisko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom