>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open 2017 - turniej główny (16.01-29.01.2017)

Status
Zamknięty.
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Kr. Pliskova - I. Begu 1 @1.87 Milenium ✅
Uważam, że warto tutaj pograć w stronę Czeszki. Druga bliźniaczka gra ostatnio coraz lepiej, zwłaszcza na twardych nawierzchniach, w przeciwieństwie do Begu. Obie zawodniczki w pierwszej rundzie są po trzysetowych pojedynkach, więc żadna nie będzie miała przewagi fizycznej nad drugą. Jeśli Begu będzie zdobywać mało punktów po pierwszym serwisie to sądzę, że wygrana Czeszki jest jak najbardziej realna.
Williams/Williams - Babos/Pavlyuchenkova over 2 sety @2.59 Milenium ZWROT
Tutaj spróbuję pograć troszkę przeciwko siostrom Williams. Buki je faworyzują, no i słusznie, ale myślę, że nie będzie to łatwy pojedynek. Siostry ostatni raz ze sobą grały na Igrzyskach, gdzie bardzo szybko odpadły, natomiast Babos/Pavlyuchenkova wygrały w Sydney niecały tydzień temu. Są w dobrej formie i liczę, że bardzo się postawią. Z resztą po takim kursie nie szkodzi zaryzykować.
 
P 29

przem_l

Użytkownik
Co myslicie o jutrzejszym typie na Pavlyuchenkova? kurs na sts 1,42. Gra z młodą ruska Vikhlyantseva, którą nie znam i nie wiem zabradzo jak gra. Jeżeli ktoś mógłby sie wypowiedzieć na temat tego meczu byłbym wdzięczny.
 
dragonix 187

dragonix

Użytkownik
Co myslicie o jutrzejszym typie na Pavlyuchenkova? kurs na sts 1,42. Gra z młodą ruska Vikhlyantseva, którą nie znam i nie wiem zabradzo jak gra. Jeżeli ktoś mógłby sie wypowiedzieć na temat tego meczu byłbym wdzięczny.
Moja rada: Tak jak najbardziej graj spotkania, w których nie masz pojęcia kto gra. Według mnie jest to fantastyczny pomysł!
 
P 29

przem_l

Użytkownik
Moja rada: Tak jak najbardziej graj spotkania, w których nie masz pojęcia kto gra. Według mnie jest to fantastyczny pomysł!
Nie chodzi mi o to ze nie wiem kto gra. Teraz widze ze zle sie okreslilem. Znam oby dwie zawodniczki widzialem ich w grze. Tylko chodzilo mi ze nie widzialem jak ta mloda ruska grala w 1 rundzie i mialem nadzieje ze ktos sie tu o niej wypowie. Nie jestem taki glupi aby grac spotkania w ciemno, nie interesuje mnie zabawa w rosyjka rurletke
 
B 243

bede1991

Użytkownik
Co myslicie o jutrzejszym typie na Pavlyuchenkova? kurs na sts 1,42. Gra z młodą ruska Vikhlyantseva, którą nie znam i nie wiem zabradzo jak gra. Jeżeli ktoś mógłby sie wypowiedzieć na temat tego meczu byłbym wdzięczny.
Delikatnie mówiąc bardzo źle to sprecyzowałeś skoro wg. Ciebie powyższa wypowiedź miała znaczyć, że nie widziałeś tylko meczu młodej rosjanki w pierwszej rundzie :]

Do pytania:

Jak na 19 latkę całkiem przyzwoicie, dała amerykance trochę breaków, ale wynikało to głównie z tego, że miała ten mecz pod kontrolą od samego początku z wyłączeniem pierwszych gemów.
Osobiście nie grałbym tego meczu, Pavluchenkova lubi sobie pograć mecze w stylu 0:6,6:2,1:6 stąd dla mnie no bet, tym bardziej w takim meczu, w którym grają dwie reprezentantki Sbornej - łatwiejszego meczu do ustawienia wyniku ciężko szukać ???? . Najbliżej mi do 3 setów i wygranej starszej z rosjanek, ale osobiście raczej odpuszczę.

Pozdrawiam!
 
N 85

nerek90

Użytkownik
Crawford-Muguruza:
typ 1- 5,46 pinnacle
dziwi mnie ze jeszcze nikt o tym meczu nie wspomnial. hiszpanka z wenezueli pol ostatniego meczu przedreptala, wygrala go na stojaco. konieczna byla pomoc fizjoterapeuty, udo zostalo cale obandazowane i jakos ten mecz wymeczyla do konca ale tylko i wylacznie dzieki temu ze miala za przeciwniczke kelnerke na poziomie WTA a mianowicie Erakovic, ktora miala 4-2 w secie i serwis, zaczela sie nerwowka z powodu niesamowitej szansy przed ktora stanela i walenie po plotach, DF i tym podobne. Crawford dziewczynka do podawania pilek nie jest, cos tam poodbijac potrafi a wyeliminowanie w niezlej formie Davis jakies wrazenie musi robic. polecam grac u bukmacherow gdzie krecz rozliczaja jako przegrana. ze stawka bez fantazji.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Crawford-Muguruza:
typ 1- 5,46 pinnacle

dziwi mnie ze jeszcze nikt o tym meczu nie wspomnial. hiszpanka z ekwadoru pol ostatniego meczu przedreptala, wygrala go na stojaco. konieczna byla pomoc fizjoterapeuty, udo zostalo cale obandazowane i jakos ten mecz wymeczyla do konca ale tylko i wylacznie dzieki temu ze miala za przeciwniczke kelnerke na poziomie WTA a mianowicie Erakovic, ktora miala 4-2 w secie i serwis, zaczela sie nerwowka z powodu niesamowitej szansy przed ktora stanela i walenie po plotach, DF i tym podobne. Crawford dziewczynka do podawania pilek nie jest, cos tam poodbijac potrafi a wyeliminowanie w niezlej formie Davis jakies wrazenie musi robic. polecam grac u bukmacherow gdzie krecz rozliczaja jako przegrana. ze stawka bez fantazji.
w granie bez krecza jako przegranej sie nie ma co pakowac bo crawford jest chyba nawet wieksza kelnerka od erakovic.. poza tym ta crawford to kojarze bardziej z itfow jak wta,, co za analiza, widze, ze pojecie masz blade a typ pozostaje bardziej zyczenowy jak i cala analiza.
 
adik1992 411,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Napisał nerek90 -&gt; Crawford-Muguruza: typ 1- 5,46 Pinnacle dziwi mnie ze jeszcze nikt o tym meczu nie wspomnial. hiszpanka z ekwadoru pol ostatniego meczu przedreptala, wygrala go na stojaco. konieczna byla pomoc fizjoterapeuty, udo zostalo cale obandazowane i jakos ten mecz wymeczyla do konca ale tylko i wylacznie dzieki temu ze miala za przeciwniczke kelnerke na poziomie WTA a mianowicie Erakovic, ktora miala 4-2 w secie i serwis, zaczela sie nerwowka z powodu niesamowitej szansy przed ktora stanela i walenie po plotach, DF i tym podobne. Crawford dziewczynka do podawania pilek nie jest, cos tam poodbijac potrafi a wyeliminowanie w niezlej formie Davis jakies wrazenie musi robic. polecam grac u bukmacherow gdzie krecz rozliczaja jako przegrana. ze stawka bez fantazji. w granie bez krecza jako przegranej sie nie ma co pakowac bo crawford jest chyba nawet wieksza kelnerka od erakovic.. poza tym ta crawford to kojarze bardziej z itfow jak wta,, co za analiza, widze, ze pojecie masz blade a typ pozostaje bardziej zyczenowy jak i cala analiza.
Po pierwsze Muguruza urodziła sie w Caracas czyli Wenezueli a nie w Ekwadorze. A po drugie jak można o zawodnicze która w zeszłym roku w Brisbane doszła z kwalifikacji aż do finału po drodze ogrywając m.in Bencic czy Petkovic pisać &quot;kelnerka&quot;. Fakt że po tym rezultacie nic specjalnego na szczeblu WTA nie osiągnęła mimo że wielu już kreowało ją na TOP20. Co do tego meczu to osobiście bym go nie ruszał bo może paść każdy wynik.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Muguruza to powinna juz przegrać z Eraković gdyby tej drugiej nie zrobiło się chyba przykro przeciwniczki.
Dzisiaj Crawford z handi +5.5 po kursie 1,80 powinno spokojnie wejść.
Muguruza grała to spotkanie na stojąco. Do większości piłek nie biegała i je odpuszczała kiedy była rozrzucana na boki kortów.
Nie było tych zagrań ze strony Eraković za dużo ale Crawford powinna się tutaj o niebo lepiej zaprezentować
 
N 85

nerek90

Użytkownik
Po pierwsze Muguruza urodziła sie w Caracas czyli Wenezueli a nie w Ekwadorze. A po drugie jak można o zawodnicze która w zeszłym roku w Brisbane doszła z kwalifikacji aż do finału po drodze ogrywając m.in Bencic czy Petkovic pisać &quot;kelnerka&quot;. Fakt że po tym rezultacie nic specjalnego na szczeblu WTA nie osiągnęła mimo że wielu już kreowało ją na TOP20. Co do tego meczu to osobiście bym go nie ruszał bo może paść każdy wynik.
fakt, moj blad rzeczowy, wybacz- nie ta pora. jakas kawa zaraz mnie pobudzi do zywych i orzezwi umysl. zreszta nie to w tym typie jest najwazniejsze.
pisze kelnerka, moze troche za duze slowo ale widzialem pare jej meczow w zyciu i zawsze prezentowala sie bardzo mizernie. suche wyniki mnie nie przekonuja bo wiadomo jakie cyrki sie dzieja w tenisie a zwlaszcza WTA. nie odbieram jej umiejetnosci ale jej gra po prostu nie robi na mnie zadnego wrazenia a to co zrobila w ostatnim meczu to juz jest czysty tenisowy kryminal. w typie tym nie chodzi o to zeby rozbic bank tylko ewentualnie skorzystac z bledu bukmachera jakim z pewnoscia jest wystawianie kursu over 5 na zawodniczke ktora moze wygrac mecz po kilkunastu minutach z powodu kontuzji rywalki. mam nadzieje ze sie rozumiemy ???? powodzenia
 
N 85

nerek90

Użytkownik
w granie bez krecza jako przegranej sie nie ma co pakowac bo crawford jest chyba nawet wieksza kelnerka od erakovic.. poza tym ta crawford to kojarze bardziej z itfow jak wta,, co za analiza, widze, ze pojecie masz blade a typ pozostaje bardziej zyczenowy jak i cala analiza.
polecam tez czytac ze zrozumieniem. w analizie wyraznie jest napisane ze grac u bukmacherow gdzie krecz jest jako porazka bo faktycznie w normalnej dyspozycji obu zawodniczek, Crawford nie mialaby czego szukac. bazujac na fragmentach pojedynczych meczow, bo musze przyznac ze calego od poczatku do konca w jej wykonaniu nigdy nie ogladalem (pamietam jak grala z nasza Kania na trawie) stwierdzam ze cos tam potrafi jako tenisistka, ale do jakiegos dobrego poziomu to jeszcze jej daleko. co wiecej jej poziom nie rozni sie znaczaco od poprzedniej przeciwniczki Muguruzy.
to nie jest typ zyczeniowy tylko bazujacy na ewentualnym kreczu faworytki i na tym pozostanmy. a na temat czy mam pojecie nie bede sie wypowiadal. pozdrawiam ????
 
N 85

nerek90

Użytkownik
Muguruza to powinna juz przegrać z Eraković gdyby tej drugiej nie zrobiło się chyba przykro przeciwniczki.
Dzisiaj Crawford z handi +5.5 po kursie 1,80 powinno spokojnie wejść.
Muguruza grała to spotkanie na stojąco. Do większości piłek nie biegała i je odpuszczała kiedy była rozrzucana na boki kortów.
Nie było tych zagrań ze strony Eraković za dużo ale Crawford powinna się tutaj o niebo lepiej zaprezentować
fajnie ze ktos podziela moje zdanie ???? w kazdym razie uwazam ze nie ma sensu sie pchac w jakies handicapy w tym meczu. jezeli bedzie zle z Muguruza to po prostu zejdzie z kortu i podda mecz, wiec dlatego uwazam ze najlepsza opcja jest atakowanie czystego zwyciestwa po wysokim kursie i liczyc na ewentualny krecz.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Crawford-Muguruza:
typ 1- 5,46 pinnacle

dziwi mnie ze jeszcze nikt o tym meczu nie wspomnial. hiszpanka z wenezueli pol ostatniego meczu przedreptala, wygrala go na stojaco. konieczna byla pomoc fizjoterapeuty, udo zostalo cale obandazowane i jakos ten mecz wymeczyla do konca ale tylko i wylacznie dzieki temu ze miala za przeciwniczke kelnerke na poziomie WTA a mianowicie Erakovic, ktora miala 4-2 w secie i serwis, zaczela sie nerwowka z powodu niesamowitej szansy przed ktora stanela i walenie po plotach, DF i tym podobne. Crawford dziewczynka do podawania pilek nie jest, cos tam poodbijac potrafi a wyeliminowanie w niezlej formie Davis jakies wrazenie musi robic. polecam grac u bukmacherow gdzie krecz rozliczaja jako przegrana. ze stawka bez fantazji.

Moim zdaniem troszke zbyt optymistyczne podejscie do niespodzianki. Crawford wygrala jeden mecz i robi sie bum... Wole Hiszpanke w w Pinnacle po 1,19 niz szukac sensacji...Wiem udo... dajcie spokoj...Muguruza ze zlanana noga by zagrala. Ambicja!

Muguruza 1.19 Pinnacle
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Strycova-Petkovic 1 @1.5
Wiele rzeczy wskazuje mi tu na wygrana Czeszki. Strycova bardzo udany ubiegly rok, chyba jeden z lepszych singlowo w karierze. Dwa finaly w tamtym sezonie, ale tez wiele dobrych meczow podczas szlemow i zwyciestw godnych uwagi. Strycova to na pewno zaowdniczka po przejsciach, ale zaczela grac na bardzo wysokim poziomie w tamtym sezonie. W przypadku Petkovic to sytuacja wyglada praktycznie odwrotnie. Niemka byla bardzo dobra zawodniczka, ale po kontuzjogennym sezonie 2012 jakos nie wrocila do tego swietnego grania.
U Strycovej rowniez na pewno bardzo duzy sentyment do australijkiego turnieju, gdyz jako juniorka Czeszka az dwukrotnie wygrywala tego szlema w singlu. Poza tym dobre wrazenie pozostawila Strycova po sobie w 1 rundzie, gdzie trafila na bardzo mocna kwalifikantke Rosjanke Kulichkova, a wygrala Czeszka bardzo pewnie. 4 runda w ubieglym roku Strycovej na AO tez niejako wymusza na niej dobry wystep. Nie lekcewazac Petkovic, ale nie umiem sie na razie doszukac tych pozytywnych czynnikow u niemieckiej tenisitki. Wydaje mi sie, ze ten kurs w graniach 1.5 jest niezly. Musze pisac, ze trzeba dolozyc co najmniej jedno lub dwa inne zdarzenia? Chyba musze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Sara Erani &amp; Ekaterina Makarova

Sarra Errani 3.00 bet365

Witam walka o 3 runde dzien 4 .Gwalt na kursach totalny.Nie ruszalbym tego spotkania gdyby Makarova byla choc w polowie takiej formy jaka prezentowala w 2015 roku gdy byla w scislej 20 rankingu WTA i mlucila wszystkie panienki jak sie dalo.Na chwile obecna niestety bardzo zle sie oglada jej tenis na przelomie ostatnich kilku miesiecy. AO to napewno nie jest ulubiony turniej Rosjanki moze rozkreci sie po RG .Wloszka jest bardzo doswiadczona zawodniczka od kilku sezonow nieliczaca sie zupelnie w WTA jej gra to glownie pierwsze rundy wielkich szlemow.Czego spodziewam sie po tym spotkaniu? ze strony Wloszki cierpliwego przebijania ,skutecznej defensywy co w przypadku Makarowej powinno zaowocowac ,Rosjanka w defensywie ruszona po korcie jest malo grozna a szczegolnie w tak kiepskiej formie bedzie sypac UE.Bilans H2H 50/50 wiec tymbardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze Wloszka nie ejst na straconej pozycji w tym spotkaniu.Kurs 3.0 to duza przesada patrzac na dyspozycje oby pan.
 
B 19

byk0009

Użytkownik
nie długo wybieram się do buka i 2 mecze intrygują
Cornet. A-Sakkari. M- Cornet kojarzę i mniej więcej sądze że buki dobrze ją określają jako faworytkę ale chciał bym poznać wasze zdanie oraz czy jeszcze jest sens grania na taką tenisistkę jaką jest Williams S. tamten sezon nie był udany w tym trochę po grała ale znamy od pewnego czasu jej taktykę występowania tylko w głównych turniejach WTA. Czy warto jeszcze grać na nią ????
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
czy jeszcze jest sens grania na taką tenisistkę jaką jest Williams S. tamten sezon nie był udany w tym trochę po grała ale znamy od pewnego czasu jej taktykę występowania tylko w głównych turniejach WTA.
To nie jest zadna taktyka. Zawodniczki TOP 10 moga zagrac tylko raz w turnieju rangi International (czyli tych najmniejszych) na pol roku.
W glownych turniejach takie jak np. Premier Mandatory jako zawodniczka TOP 10 grac z kolei musi. Tak precyzuja to przepisy WTA.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Gavrilova D. – Konjuh A. 2 @ 2.07 (Marathonbet) | 3/10j ⛔

Kursy w tym spotkaniu to jakieś nieporozumienie. Chyba bukmacherzy skupili się tylko na tym, że Gavrilova teoretycznie gra u siebie. Napisałem teoretycznie, bo w praktyce to Rosjanka, która od bodajże 2015 reprezentuje Australię.

Zacznijmy od Any Konjuh.. Jest to jeden z większych talentów damskiego tenisa. Niedawno ukończyła 19 lat i zajmuje już 36 pozycję w rankingu. Ma na swoim koncie kilka wartościowych zwycięstw, m.in. pokonała Agnieszkę Radwańską w US Open 2016. Ten sezon rozpoczęła bardzo dobrze. W Auckland dotarła do samego finału, gdzie uległa Lauren Davis. Tutaj w Australii, pokonała w 1 rundzie zawsze groźną Kristinę Mladenović. Dokonała tego w 2 seta i to po bardzo dobrym meczu. Myślę, że może dotrzeć w tegorocznym Australian Open nawet do 1/8 finału, gdzie teoretycznie spotkałaby się z Karoliną Pliskovą.

Teraz kilka słów o Darii Gavrilovej. Jest to zawodniczka, również bardzo utalentowana. Poprzedni sezon może zaliczyć, jak najbardziej do udanych. Niestety dla niej, w tym sezonie nie prezentuje nawet 50% tego co w zeszłym roku. Być może powodem jest złe przygotowanie do sezonu, a może forma przyjdzie później.

Miałem okazję przyjrzeć się jej grze w Hopman Cup, gdzie z Kyrgiosem broniła tytułu. Australijczyk mimo 2 zwycięstw singlowych w pierwszych 2 spotkaniach nie doznał smaku zwycięstwa, bo Daria przegrała oba swoje mecze, a i w grze mieszanej przeszkadzała. W ostatnim swoim spotkaniu wygrała z Vandeweghe, ale był to już mecz o „pietruszkę”. Po zawodzie w Pucharze Hopmana Gavrilova wybrała się do Sydney. W 1 rundzie pokonała przeciętną Vekić, a już w kolejnym spotkaniu ugrała całe 4 gemy z późniejszą triumfatorką Johhaną Kontą. W Melbourne, w 1 rundzie mierzyła się ze słabiutką Broady i po bardzo zaciętym spotkaniu udało się awansować. Uważam, że to będzie wszystko na co stać Australijkę na ten moment.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Konjuh vs Gavrilova Konjuh 1.9 bet365
Konjuh pokazala np na WImbledonie swietny tenis z Radwanska, tutaj gladko z Mladenovic w dwu setach.. Patrzac na styl obu zawodniczek , gdzie Konjuh bedzie strzelac FH i BH i nie bedzie zatrzymywac reki , plus to ze Gavrilova jest malutka i drobniutka , ale to nie jest jeszcze glownym powodem, dlaczego Konjuh ja rozniesie.. Glownym powodem jest to, ze Gavrilova gra tenis wolniejszy, bardziej kreatywny a ostatni rok(druga czesc roku ) miala slaby , troche lepiej w tym roku, lecz nie jest to zawodniczka, ktora ogra tak mocno bijaca Konjuh, wg mnie beda tu 2 szybkie sety i Gavrilova znow bedzie marudzic i plakac na korcie co jest nie tak z jej tenisem.. Gdyby , tu byla Svitolina, ktora zrobila duzy postep to mozna by bylo wyznaczac kursy 50 na 50 ale nie z Gavrilova ..
2:6 6:1 4:6 WIn Gavrilova

WG mnie powalczy jeszcze Kovinic z totalnie bez formy Bacshinsky 3.0 kurs bet 365 i Dodin powalczy z Garcia 3.25 bet365. Danka zawsze grozna i patrzac , ze ma bez formy szwajcarke po drugiej stronie siatki seta moze ugrac a moze nawet cos wiecej. A Garcia od drugiej polowy zeszlego roku gra totalna kaszane , jest to typowa deblistka.. Pilki wyrzuca po autach , jak nie ma dnia a prawie zawsze ostatnio go nie ma gra padake, Dodin , to zawodniczka, ktora jest solidna, pamietam jak ladnie zagrala we French Open i gdyby nie kontuzja , doszlaby wyzej.. Po takim kursie warto, bo dziewczyna powalczy , a po drugiej stronie siatki taki Benoit Paire w spodnicy czytaj Garcia, wiec nie zaskoczy mnie wygrana francuski ..
7:6 4:6 4:6 WIN Garcia . Byla blisko, dla mnie i tak Garcia to slaba mentalnie tenisistka..

Svitolina vs Pavlyuchenkova Svitolina 1.5 bet365
Pavliuczenkova pokazala klase z Bouchard turniej przed AO.. Slaba kondycja , slaba gra.. Waleczna i dobrze przygotowana Svitolina zmiecie ja z kortu , kurs ciekawy..
Zenada !!! Svitolina do czarnej listyyy . 5:7 6:4 3:6 WIN PAvluczenkowa

Muguruza vs Sevastova Sevastova 3.0 bet365
Tu juz typ dla odwazniejszych .. Muguruza nadal bez formy , pierwsze 2 mecze wygrane ale w nie za dobrym stylu i z ogorkami.. Sevastova to bardziej wymagajaca rywalka, warto tu wziac, ze wygra w meczu seta Sevastova , a patrzac na forme hiszpanki i to, ze panie sie znaja , raz wygrala Sevastova raz Muguruza , mecz bedzie zaciety i z tak slaba forma hiszpanka moze pozegnac sie z turniejem , po takim kursie warto .
4:6 2:6 Muguruza win .. totalna kaszana z typem

Bochard vs Vandeveghe Tutaj no bet.. obie graja mecze typu wejdzie wygram , nie wejdzie przegram.. beda sie bombardowac i wygra ta, ktora mniej popsuje .. mimo wszystko, mysle, ze z tego bombardowania wyjdzie zwyciesko Bouchard i potem juz w kolejnej rundzie odpadnie , jak trafi na myslaca zawodniczke ..
Niestety mozg wylaczyl sie predzej Bouchard 4:6 6:3 5:7 WIN CoCo

Barthel vs Barty TUtaj bardziej Mona Barthel na pierwszy zamysl bo nie raz Mona wysoko w takich turniejach zachodzila , lecz nie znam kompletnie Barty , a Barty w statystykach miala niezly mecz z Kerber w Brisbane i ograla gladko Shelby w dwu setach .. Doswiadczenie mowi jednak Barthel , ale latwy to mecz nie bedzie ..
Jedyny plus &quot;6:4 3:6 6:3 Barthel win
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
A Garcia od drugiej polowy zeszlego roku gra totalna kaszane , jest to typowa deblistka.. Pilki wyrzuca po autach , jak nie ma dnia a prawie zawsze ostatnio go nie ma gra padake, Dodin , to zawodniczka, ktora jest solidna, pamietam jak ladnie zagrala we French Open i gdyby nie kontuzja , doszlaby wyzej.. Po takim kursie warto, bo dziewczyna powalczy , a po drugiej stronie siatki taki Benoit Paire w spodnicy czytaj Garcia, wiec nie zaskoczy mnie wygrana francuski ..
Garcia gra piach od drugiej połowy zeszłego roku? Co za totalne bzdury, chyba pomyliłeś obie zawodniczki, bo Garcia od dłuższego czasu trzyma bardzo wysoki poziom, pozwala jej to zajmować miejsca w czołowej 30 WTA. Kapitalnie zagrała w finale Fed Cup z Pliskova i Kvitova nie dając im szans. W 1 rundzie dosyć gładko ograła dobrze dysponowaną Bondarenko, pokazując, że dobrze przygotowała się do AO. Dodin i French Open? No chyba, że masz na myśli mecz z Ivanovic, która przegrywała w tamtym sezonie wszystko co się da, a mimo tego, ograła francuską tenisistkę. Dodin miała przyzwoitą końcówkę tamtego sezonu, gdzie fajnie pograła w Luxemburgu w hali, oraz w ITFach na własnej ziemi, gdzie nabiła sporą ilość pkt i awansowała do 100 WTA. W 1 rundzie dobre losowanie, bo trafiła na Turczynkę, która ostatnimi czasy przegrywała wszystko co się da, nawet z taka zawodniczką jak Soler-Espinosą, zwolenniczką ziemnej nawierzchni - mimo tego musiała się sporo napocić i wygrała w 3 setach.
Mnie też tutaj nie zaskoczy wygrana francuski ;) W moim odczuciu nie warto dawać złamanego grosza na Dodin, starsza koleżanka to półka wyżej i powinna bez problemu poradzić sobie z młodszą rodaczką - będzie łatwiej niż z Bondarenko, która ma więcej do zaoferowania w tym momencie od Dodin. KOMPLETNE BZDURY!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom