>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open 2017 - turniej główny (16.01-29.01.2017)

Status
Zamknięty.
dx2 235K

dx2

Użytkownik
Barty-Barthel 1 @1.88
A ja sie w ogole nie zgadzam i postawie na Ashleigh Barty. Barty talent ma, gdzies ta zawodniczka zaginela na ponad rok, a sam dowiedzialem sie z czyjejs analizy wczesniej, ze zawiesila kariere tenisistki na rzecz bodajze krykieta. Jak widac, zawsze mozna sie czegos dowiedziec... Niemniej jednak teraz ten tenis to chyba bardziej na powaznie i zapowiada sie dobrze. Barty w koncu ma 20 lat i wciaz jest mloda zawodniczka. Mimo nieduzego wzrostu to silowo jest to bardzo dobra zawodniczka, a jej &quot;inside out&quot; forhand jak na kobiecy tenis to wymiatal w meczach, ktore mialem kazje obejrzec dwa sezony temu. Zreszta jezeli Ashleigh Barty wygrywala juniorski Wimbledon swego czasu to szybki tenis nie moze jej byc obcy. Niby brakuje tego doswiadczenia singlowego ze szlemow, ale w damskim tenisie takie rzeczy sie zdarzaja i ten wynik latwiej zrobic z zaskoczenia.
Ktos pamieta jeszcze 4 runde Gasparyan w AO rok temu, albo cwiercfinal Melanie Oudin lub 4 rundy Alexandry Krunic czy Anette Kontaveit z tegoz wlasnie zaskoczenia na US Open ? W meskim tenisie raczej nie do pomyslenia. Z drugiej strony duze areny tenisowe tez Barty nie sa obce, gdyz ona zagrala w finale 3 szlemow deblowych z Cassey Dellacqua przeciez. Teraz pora pracowac na wynik w singlu. Mona Barthel mimo wszystko uwazam nie jest w optymalnej formie. Mam wrazenie, ze Barthel dopisalo troche losowanie, bo do tej pory grala z debiutujaca w szlemie Australijka Aivawa oraz Monica Puig, ktora powiedzmy sobie szczerze, po wygraniu zlota olimpijskiego gra teraz fatalnie. Barty gra na entuzjazmie i to jeszcze powinno wystarczyc, a publicznosc bedzie pomagac. Mona Barthel z kolei kojarzy mi sie z zawodniczka o dobrym uderzeniu, ale trudno radzaca sobie z presja.
Barty ma teraz swoje przyslowiowe &quot;5 minut&quot;. Mloda Australijka sie nadzieje na doswiadczonej i ulozonej zawodniczce, ale sadze ze nie bedzie to Mona Barthel. A jak dzis zobaczylem 2 metrowy aut spod siatki Niemki to po takim zagraniu sumienie nie pozwala mi grac na Niemke. Mialem jutro dac ta propozycje, ale widze ze kursy powoli zaczynaja sie ksztaltowac w kierunku Barty, wiec typuje dzis.

Taki maly &quot;update&quot;:
Organizatorzy zaplanowali ten mecz na sesje wieczorna na korcie głownym Rod Laver Arena, takze atmosfera i publika niewatpliwie dopisze i nawet jestem zaskoczony, ze ten mecz wrzucili na kort glowny przed meczem Federera z Berdychem, poniewaz to niewatpliwie zaszczyt wystapic na glownym korcie podczas szlema dla zawodniczek, ktore nie sa nawet w drabicne rozstawione. Nieladnie tak co prawda mowic, ale wydaj mi sie, ze dla Barthel ta presja dobra nie bedzie, wiec powiem, ze licze caly czas na ten entuzjazm Barty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Cirstea/Witthoeft-Babos/Pvlyuchenkova 0-2
Babos/Pavlyuchenkova 1.40 b365
✅✅✅
Pierwotnie Timea z Anastasią trafiły bardzo źle, bo wylosowały siostry Williams. ten mecz miał się odbyć wczoraj, jednak Venus z Sereną wycofały się i w ich miejsce wskoczyła alternatywna para i los przydzielił Baboskom sklejkę rumuńsko-niemiecką. Węgierka z Rosjanką świetnie rozpoczęły sezon od triumfu w Sydney. Ograły tam m.in. Mirzę ze Strycovą i Hingis z Vandeweghe. Imo są to przekonywujące wyniki, zresztą pisałem już o tej parze w kontekście mojego betu na ich mecz z Hingiskami. Dobry serwis, siłą w wymianach i niezła siatka. W tym zestawieniu stać je na wiele. Ich rywalki grają w debla od wielkiego dzwonu. Soranka ostatni mecz w kwietniu, Carina we wrześniu. Obie mają wyraźnie ujemny bilans ogółem, jak i na hardzie. Poza drobnymi wybrykami nie pokazały nic ciekawego w grze podwójnej, więc nie widzę większych szans po ich stronie w tym pojedynku.
Osaka/Puig-Olaru/Savchuk 0-2
Olaru/Savchuk 1.42 betgun
✅✅✅
Tutaj bardzo podobna sytuacja. Rumunka z Ukrainką wygrały turniej w Hobart, a wcześniej zaliczyły finał w Shenzen. Z ciekawszych par ograły Atawo/Xu i Bertens/Larsson. Olaru kojarzy mi się wyjątkowo z cegłą i nazwałbym ją wręcz &quot;ziemniakiem&quot;, ale pokazała już w tym roku, że obecnie jest w stanie ogarniać nawet na hardzie. Tak Puig, jak i Osaka pokazują się w ostatnim dłuższym okresie pozytywnie w singlu, ale w debla rozegrały ledwo kilka/naście meczów. Bilansy bardzo marne, a patrząc na ich mecze nawet wygrywając nie robiły tego z chociażby przeciętnymi deblistkami. Wygląda mi na typową sklejkę singlistek, żeby złapać więcej ogrania i po prostu spróbować wykorzystać okazję. Raluca z Olgą nie należą do jakiegoś topu WTA, ale są solidne i myślę, że przede wszystkim tym oraz ograniem i doświadczeniem deblowym powinny pokonać swoje młodsze rywalki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
adik1992 412,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Popieram granie na Konjuh i w pełni zgadzam się ze wszystkimi analizami co do tego spotkania.
Od siebie dorzucam:
Pliskova - Blinkova 6:0 6:2
u18,5 @1,74 ✅
u17,5 @2,06 ✅
bukmacher 1xbet
Różnica jeżeli chodzi o prezentowany poziom obu Pań jest ogromna. Pliskova to obecnie ścisły top jeżeli chodzi o WTA. W tym sezonie wygrany turniej w Brisbane gdzie pokonała Putintsevę oddając jej tylko 4 gemy, Muhammad 5 gemów, Svitolinie 6 a Cornet 3 gemy. Jedynie Vinci była w stanie urwać jej seta jednak kolejne przegrała do 2. Tutaj odprawiła w pierwszej rundzie Sorribes Tromo wygrywając 6:2 6:0. Te rezultaty doskonale pokazują w jakie obecnie dyspozycji jest Czeszka. Natomiast Blinkova grała w Auckland w kwalifikacjach ogrywając Galfi i przegrywając z Towsend. W Melbourne przeszła jak burza przez kwalifikację wygrywając Karatantchevą, Krunic i Kamardiną bez straty seta. W pierwszej rundzie zwyciężyła w trzech setach Niculescu jednak kto oglądał ten wie jak żałosne było to widowisko zwłaszcza w trzecim secie gdzie Rosjanka miała wyraźne problemy z kondycją. Pliskova nie powinna mieć żadnych problemów z odprawieniem Rosjanki.
 
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Czy ktos zauważył dziwny h2h radwańskiej i lucic-baroni? po 1:0 często kreczowała chorwatka. Jakieś fatum do naszej Isi?? ????
 
dragonix 187

dragonix

Użytkownik
Gavrilova D. - Konjuh A. @ 2.04 Pinnacle ✅ roznica klas
kursy w tym spotkaniu to jakieś totalne nieporozumienie. Murowaną faworytka jest tutaj Gavrilova, która jest o klasę lepsza zawodniczką niż Konjuh. Daria to niesamowity talent i bardzo pewnie zmierza do tego aby niedługo zadomowić się w top10. Konjuh to ciągle nieułożona dziewczyneczka. Tak potrafi mocno walić, ale jak nie idzie to nie ma żadnego planu B. nie to co Gavrilova, która jest świetna w ataku, ale także bardzo dobrze ułożona na innych płaszczyznach. W 1 rundzie fantastyczny mecz Gavrilovej z Broady. Myślę, że bez wątpienia najlepszy mecz 1 rundy. Broady zagrała na bardzo wysokim poziomie, ale jednak Gavrilova miała tak na prawdę ten mecz cały czas pod kontrolą i nie dała się świetnie grającej wysokiej Brytyjce. Jeśli dzisiaj zagra na podobnym poziomie to powinna odnieść łatwe zwycięstwo, bo Konjuh się szybko podpali jaki poczuje opór po drugiej stronie siatki. i Gavrilove jest tu po prostu dużo bardziej kompletna zawodniczką.
Cibulkova D. -6 gemów - Hsieh S-W. @ 1.83 sportingbet ⛔
Trudno mi znaleźć słowa, aby wyrazić to co wyczyniała na korcie Hsieh w 1 rundzie. Trudno to opisać. Trudno to nazwać grą w tenisa. Nie wiem czy w tym meczu była wymiana składająca się z więcej niż 5 uderzeń. To był po prostu skandal. Hsieh ma taki styl bycia i takie podejście do gry. Awansowała przez krecz rywalki. Ciblukova to jest 15 poziomów wyżej. Ona grając tu na 50% powinna wystrzelać tą skośną i nie zdziwi nie tu rowerek w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
N 85

nerek90

Użytkownik
Gavrilova D. - Konjuh A. @ 2.04 Pinnacle
kursy w tym spotkaniu to jakieś totalne nieporozumienie. Murowaną faworytka jest tutaj Gavrilova, która jest o klasę lepsza zawodniczką niż Konjuh. Daria to niesamowity talent i bardzo pewnie zmierza do tego aby niedługo zadomowić się w top10. Konjuh to ciągle nieułożona dziewczyneczka. Tak potrafi mocno walić, ale jak nie idzie to nie ma żadnego planu B. nie to co Gavrilova, która jest świetna w ataku, ale także bardzo dobrze ułożona na innych płaszczyznach. W 1 rundzie fantastyczny mecz Gavrilovej z Broady. Myślę, że bez wątpienia najlepszy mecz 1 rundy. Broady zagrała na bardzo wysokim poziomie, ale jednak Gavrilova miała tak na prawdę ten mecz cały czas pod kontrolą i nie dała się świetnie grającej wysokiej Brytyjce. Jeśli dzisiaj zagra na podobnym poziomie to powinna odnieść łatwe zwycięstwo, bo Konjuh się szybko podpali jaki poczuje opór po drugiej stronie siatki. i Gavrilove jest tu po prostu dużo bardziej kompletna zawodniczką.
co do spotkania Gavrilovej z Konjuh mam podobne zdanie jak Dragonix. duzo bedzie zalezec od dyspozycji dnia. jezeli Konjuh wejdzie na wyzyny swoich umiejetnosci i bedzie wszystko trafiala tak jak potrafi to moze nie byc co zbierac. niestety to jest WTA i niczego tu nie mozna byc pewnym na 100%. Gavrilova jest zawodniczka przede wszystkim lepsza w defensywie od przeciwniczki. jak wszystko bedzie wracalo do chorwatki na druga strone to zaczna sie bledy, nerwy i frustracja. warto zauwazyc ze w ostatnim okresie Konjuh przegrywala wylacznie z zawodnikczkami dobrze poruszajacymi sie po korcie i mocnymi w grze obronnej- Davis, Gibbs Svitolina. nie sugerowalbym sie za bardzo meczem z Mladenovic bo francuzka od poczatku roku wygladala jak dla mnie co najmniej srednio. ciezko jednoglosnie przewidziec rezultat tego meczu. mysle ze kursy sa odpowiednio wystawione.
 
wertico 141

wertico

Użytkownik
Popieram granie na Konjuh i w pełni zgadzam się ze wszystkimi analizami co do tego spotkania.
Od siebie dorzucam:
Pliskova - Blinkova
u18,5 @1,74
u17,5 @2,06
bukmacher 1xbet
Różnica jeżeli chodzi o prezentowany poziom obu Pań jest ogromna. Pliskova to obecnie ścisły top jeżeli chodzi o WTA. W tym sezonie wygrany turniej w Brisbane gdzie pokonała Putintsevę oddając jej tylko 4 gemy, Muhammad 5 gemów, Svitolinie 6 a Cornet 3 gemy. Jedynie Vinci była w stanie urwać jej seta jednak kolejne przegrała do 2. Tutaj odprawiła w pierwszej rundzie Sorribes Tromo wygrywając 6:2 6:0. Te rezultaty doskonale pokazują w jakie obecnie dyspozycji jest Czeszka. Natomiast Blinkova grała w Auckland w kwalifikacjach ogrywając Galfi i przegrywając z Towsend. W Melbourne przeszła jak burza przez kwalifikację wygrywając Karatantchevą, Krunic i Kamardiną bez straty seta. W pierwszej rundzie zwyciężyła w trzech setach Niculescu jednak kto oglądał ten wie jak żałosne było to widowisko zwłaszcza w trzecim secie gdzie Rosjanka miała wyraźne problemy z kondycją. Pliskova nie powinna mieć żadnych problemów z odprawieniem Rosjanki.
Jesli chodzi o problemy Blinkovej to moim zdaniem to nie byly problemy kondycyjne a po prostu jakis problem z nogą, bo trzymala sie za nią co akcja.
Gavrilova D. - Konjuh A. @ 2.04 Pinnacle
kursy w tym spotkaniu to jakieś totalne nieporozumienie. Murowaną faworytka jest tutaj Gavrilova, która jest o klasę lepsza zawodniczką niż Konjuh. Daria to niesamowity talent i bardzo pewnie zmierza do tego aby niedługo zadomowić się w top10. Konjuh to ciągle nieułożona dziewczyneczka. Tak potrafi mocno walić, ale jak nie idzie to nie ma żadnego planu B. nie to co Gavrilova, która jest świetna w ataku, ale także bardzo dobrze ułożona na innych płaszczyznach. W 1 rundzie fantastyczny mecz Gavrilovej z Broady. Myślę, że bez wątpienia najlepszy mecz 1 rundy. Broady zagrała na bardzo wysokim poziomie, ale jednak Gavrilova miała tak na prawdę ten mecz cały czas pod kontrolą i nie dała się świetnie grającej wysokiej Brytyjce. Jeśli dzisiaj zagra na podobnym poziomie to powinna odnieść łatwe zwycięstwo, bo Konjuh się szybko podpali jaki poczuje opór po drugiej stronie siatki. i Gavrilove jest tu po prostu dużo bardziej kompletna zawodniczką.
Tutaj chyba zostaly napisane za duże slowa. Gavrilova o klase lepsza? Dobre sobie. &quot;Australijka&quot; niczym specjalnym nie zachwyca - fakt, jest uniwersalna, umie połączyć atak z obroną ale nie na poziomie najlepszych. Poza tym tutaj w Australii jest rozemocjonowana jeszcze bardziej niż zawsze, a smien wątpić czy to pomaga w ogólnym rozrachunku. Broady zagrała bardzo dobrze, aczkolwiek w ostatnim secie zabrakło zdecydowanego ataku przy podaniu Gavrilovej. Dla mnie Australijka jest nijaka, nie ma w jej grze nic, co by ja wyróżniało i dlatego popuka sobie do tego TOP 10 baardzo długo.
Co do kursów, to prawidłowo wystawione, jednak ja idę w stronę Konjuh.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
W kobiecym tenisie największą rolę odgrywa dyspozycja dnia , mecz Isi z Baroni jest tego doskonałym przykładem do AO Chorwatka grała piach a dzisiaj gra jak z nut ani jednego typu na to spotkanie Dodam że Isia odpadajac w 2 rundzie spadnie nawet na 8 miejsce w rankingu bo broni od groma punktów za półfinał.
 
I 24,8K

iti

Użytkownik
W kobiecym tenisie największą rolę odgrywa dyspozycja dnia , mecz Isi z Baroni jest tego doskonałym przykładem do AO Chorwatka grała piach a dzisiaj gra jak z nut ani jednego typu na to spotkanie Dodam że Isia odpadajac w 2 rundzie spadnie nawet na 8 miejsce w rankingu bo broni od groma punktów za półfinał.
Spadla na 6 miejsce, realnie moze wyprzedzic ja jeszcze Muguruza. Konta/Svitolina zeby ja wyprzedzic musialyby wygrac turniej. Thats not gonna happen.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Zapominasz o Cibulkovej Piskovej i Muguruzie różnice w punktach będą niewielkie a Konty bym wcale nie skreslal do wygrania tytułu jest w gazie , Kerber gra pod presją i od samego początku to widać traci sety z dużo wyżej notowanymi zawodniczka mi, Czarnej nie ma kto jeszcze sprawdzić , Safarova po długiej przerwie nie da rady oglądam właśnie i Czeszka jeszcze daleka od dobrej formy
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Bouchard E. - Vandeweghe C. Over 20.5 1.86 Pinnacle
To nie będzie spotkanie do jednej bramki. Spotkają się dwie zawodniczki o podobnym usposobieniu gry na korcie. Kursy na zwycięstwo Gieni, w moim odczuciu, troszkę zawyżone, niby pokazała się do tej pory z dobrej strony w poprzednich spotkaniach, nie licząc mecz z Kontą w Sydney, ale aż tak bym jej nie faworyzował, bo Amerykanka na twardych nawierzchniach jest niesamowicie groźna i potrafi wygrać z najlepszymi. Zarówno jedna, jak i druga z bardzo dobrym, precyzyjnym serwisem (Kanadyjka poprawiła się w porównaniu do ostatniego sezonu), obydwie nastawione mega ofensywnie i długich wymian raczej tutaj nie zobaczymy i przełamań też nie powinno być za wiele, bo serwis to duży atut u tych zawodniczek a gra w defensywie to raczej nie jest ich duży plus. Niewymuszonych błędów też może być sporo, bo przestojów w grze i braku precyzji w zagraniach nie zabraknie. Na plus na pewno po stronie Amerykanki gra przy siatce, bo jest bardzo dobrą deblistką, a Kanadyjka przy siatce to praktycznie punkt dla rywalki. Mecz będzie wyrównany, bardziej bym się skłaniał ku wygranej Coco, można próbować zakłady na seta, czy nawet wygraną, ale moim zdaniem najpewniejszym typem wydaje się zakład na over gemowy, bo 3 sety bardzo prawdopodobne.
Svitolina E. - Pavlyuchenkova A. 1 1.55 Pinnacle
Kurs może i nie zachwyca, ale Ukrainka jest tutaj faworytką. Od dłuższego czasu trzyma, równą, bardzo dobrą formę, nie zalicza dużych wpadek, jak przegrywa to z wyżej notowanymi, a na hardzie spisuje się zdecydowanie najlepiej - pierwsza 10 WTA przy takiej dyspozycji powinna osiągnąć już niedługo. Svitolina pograła fajnie w Brisbane, ograła Kerber i przegrała z rozpędzoną Pliskovą, któa wygrała ten turniej. Rosjanka zazwyczaj na początku sezonu zalicza wpadki i pomalutku się rozpędza i pod koniec sezonu, kiedy wiele zawodniczek jest już zmęczonych trudem całego roku, ona potrafi odpalić i powygrywać sporo spotkań i nawet zawodów. Teraz póki co prezentuje się nadzwyczaj dobrze, chociaż przed AO przegrywała z Georges i Bouchard, niżej notowanymi rywalkami. Mnie nie przekonuje, wygląda ociężale, ciężko porusza się po korcie, nadrabia sprytem i doświadczeniem, jednak teraz już zdecydowanie lepsza rywalka, która lata z jednego kąta na drugi, daje z siebie wszystko, jest w bardzo dobrej dyspozycji od dłuższego czasu i to procentuje. W bezpośrednich spotkaniach prowadzi Rosjanka 2:1, ale już rok temu wygrała Ukrainka i podobnie powinno być jutro. Kurs nie zachwyca, ale jestem spokojny o grę Svitoliny.
 
adik1992 412,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kerber - Pliskova
o19,5@1,69
o20,5@1,96
Pliskova +1,5 seta @2,23 grubo
Pliskova win 4,86
Pliskova +4,5 gema @2,13 grubo
Kursy 1xbet
Jeden wielki ⛔, mecz przegrany w szatni, momenty były jednak na nic nie mogło to wystarczyć, Kerber tylko przebijała na druga stronę
Po wczorajszej porażce zwycięzcy sprzed roku w turnieju panów dziś liczę na sensację i porażkę zwyciężczyni turnieju kobiet czyli Kerber. Andzelika nie przekonuje mnie swoją grą od początku roku. Grała w Brisbane na początku roku gdzie wygrała z Barty 2:1 jednak jej postawa nie zachwycała. W kolejnej rundzie doznała porażki w meczu ze Svitoliną jednak poziom tego meczu był bardzo wysoki. Następnie porażka w Sydney z Kasatkiną w dwóch setach gdzie traciła swoje podanie aż 5 razy. Tutaj też trzy sety z Tsurenko oraz Witthoeft. Wyniki doskonale pokazują że jej forma jest daleka od tego co prezentowała w ubiegłym roku w Australii czy końcówce sezonu na turnieju mistrzyń.
Na przeciwko niej siostra bliźniaczka Karoliny Pliskovej - Kristina. Leworęczna tenisistka która jak siostra potrafi doskonale serwować. Rzekłbym nawet że w tym elemencie gry jest lepsza od siostry i w czołówce całego kobiecego touru. W tym roku dotarła do 1/4 w Shenzen gdzie przegrała po dobrym meczu z Kontą 1:2, następnie w Hobart porażka w pierwszej rundzie z Larsson. Tutaj zwycięstwa z Golubic 2:1 i Begu 2:0, więc nie z zawodniczkami z topu, ale jej serwis i silny forhand powinny wystarczyć do wygrania choćby seta z liderką rankingu a może nawet na zwycięstwo.
 
psotnick 863,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
S.Cirstea vs A.Riske
Gemy z handicapem: Cirstea, Sorana (+4.5) @ 1.82 ✅ 6-2 7-6
Wygrana w meczu: Wygra Cirstea, Sorana @ 2.98 ✅
Marathon
Przesadzone kursy na Soranę, chyba wystawione głównie po rankingu. Rumunka lubi AO a jej ofensywny styl z dobrym serwem i płaskimi uderzeniami pasuje do tej nawierzchni. Już po raz trzeci dotarła do 3 rundy i teraz ma szansę w końcu przeskoczyć o szczebel wyżej. W nowym sezonie przegrała tylko z Radwańską, bo kreczu z Wickmayer nie ma co brać pod uwagę bo to było tuż przed AO, więc standard. Już w Melbourne 2 wygrane bez straty seta, a zwłaszcza ogranie Suarez Navarro to cenny skalp. Riske przed AO finał w Shenzen, ale już w tutaj 2 trudne mecze z Brengle i na pełnym dystansie z Shuai Zhang. Na pewno bardziej regularna od Cirstei, która przeplata winnery z niewymuszonymi błędami byle tylko te 2 statystyki się bilansowały, a serwis siedział to jestem spokojny, że Amerykanka nie będzie mieć łatwego meczu, a i wygrana Rumunki nie będzie wielką sensacją. W każdym razie kompleksów mieć nie będzie, bo oba bezpośrednie mecze Cirstea wygrała (meczu z czasów juniorskich nie ma co brać pod uwagę), wprawdzie dawno ale zawsze. Dla mnie to wystarczające argumenty, żeby widzieć value w takim kursie na doga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
michalosa 14

michalosa

Użytkownik
Tenis Australian open 2017
Mecz Wozniacki-Konta
Typ. Konta
Kurs 1.55
Bokmacher bet365
Jak dla mnie jutrzejszy mecz wygra brytjka ponieważ Wozniacka niby ma formę ale to nie wystarczy żeby wygrać z faworyzowaną Konta.mecz będzie moim zdaniem ciezki widzę tutaj 3setowy pojedynek ze wskazaniem na Joannę.TaDziwczyna ma wszystko serwis dra po skokach miesza kierunki gry nie boi się ryzyka.
Ps.moze ktos z was forumowiczów widzi ten mecz inaczej....to napiszczcie czekam na opinie
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 29

przem_l

Użytkownik
oglądał ktoś dzisiaj muguruze? Dobrze grała? Po gemach widać ze byl to prosty mecz, a jak bylo naprawde? Fajnie jak by sie ktoś wypowiedzial, bo nie mialem okazji ogladac
 
G 0

grajbywygrac

Użytkownik
Strycova B. - Garcia C. @ 3.26 Pinnacle

Nie rozumiem kursów w tym meczu. Zawodniczki o bardzo zbliżonym poziomie i umiejętnościach. Garcia to jedna z najlepszych zawodniczek nazwijmy to drugiego szeregu zaraz za największymi gwiazdami. Nie rzucająca się za bardzo w oczy, za to bardzo ciężko pracująca i dzięki swojej konsekwencji osiąga bardzo dobre wyniki. Jest to zawodniczka grająca bardzo mądry tenis. Gra ofensywnie, ale nie są to takie strzały jakie potrafimy oglądać u kilku innych dziewczyn, tylko budowanie akcji punkt po punkcie i konsekwentne zdobywanie przewagi w wymianie. Bardzo dobry serwis, solidność i pomysł na grę z końca kortu, zarówno z forhendu jak i backhandu, ciężko znaleźć u niej słabsze uderzenie. Do tego świetna deblistka. Jest to zawodnicza grająca niesamowicie równo, bez słabszych momentów, oczywiście jak to w damskim tenisie, czy ogólnie tenisie zdarzają jej się słabsze gemy, ale nigdy nie przekłada się to na jakąś dłuższą serię, a to jest klucz do jej sukcesów. Strycova 7 lat starsza, bardziej doświadczona, ale Francuzka też już jest mocno ograna na tym najwyższym poziomie, także obie nie powinny mieć problemów z presją występów w Wielkim Szlemie. Próbuję odgadnąć czemu są takie wysokie kursy na Garcia i w czym niby lepsza jest od niej Strycova i jest na prawdę ciężko. Może Czeszka troszkę lepiej gra w obronie, ale to by było na tyle, a tak to dziewczyny prezentują bardzo zbliżony poziom. Co je różni to na pewno temperament. Garcia na korcie zawsze z kamienną twarzą, nie daje poznać po sobie żadnych emocji, oaza spokoju, Strycova wręcz przeciwnie, bardzo wybuchowa dziewczyna w wielkim temperamentem, często możemy obserwować jej wybuchy na korcie. Trudno przewidzieć co dzisiaj weźmie górę, ale w takim meczu, który powinien być na styku, myślę, że lepiej powinien się sprawdzić spokój i chłodna głowa Garcia. Jeśli obie zagrają na swoim najlepszym poziomie to na pewno będzie to niezły, wyrównany mecz, a o zwycięstwie zadecydują pojedyncze piłki i po takim kursie jak nam buki oferują, obowiązkowo trzeba pograć na Garcia.
Nie wiem czy kolega widział tylko jeden mecz Francuzki, czy pisze tak bo mu akurat pasuje. Garcia jak ma formę gra dobrze, jak nie ma - psuje ile wlezie. Jest na pewno utalentowaną zawodniczką, ale nie sądzę, żeby stawiać ją zaraz za TOPem. Do spokojnych tenisistek też nie należy, może w porównaniu do Strycovej jest oazą spokoju, jednak zdarzają się jej dłuższe serie bez wygranego punktu.

Strycova o wiele bardziej pasuje mi pod hard, do tego jest jak już wspomniałeś doświadczoną zawodniczką. Jeżeli Czeszka wejdzie dobrze w mecz to nikt jej nie zatrzyma, a już na pewno nie Caroline, która ma jeszcze przed sobą dużą część kariery.

Dlaczego takie kursy? Można gdybać, ale według mnie Garcia to bardziej deblistka i nastawi się właśnie na grę podwójną. Z Mladenovic mają bardzo dużą szansę wygrać cały turniej.
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Muguruza cały mecz skoncentrowana. Grała swoje, nie forsowała tempa, nie popełniała błędów, stabilny wysoki poziom. Sewastowa pokazała kilka dobrych akcji ale potrafiła nadążyć za poziomem Hiszpanki, która ją wyrzucała mocnymi uderzeniami pod końcową linię.
Nie sugerowałbym się tym meczem przy dalszym obstawianiu, Sewastowa nie zawiesiła poprzeczki wystarczająco wysoko, żeby sprawdzić formę Hiszpanki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Babos/Pavlyuchenkova - Maria/Parmentier DW 2-0 @1.55 Milenium ✅ 6-4 6-2
Jak dla mnie to Babos/Pavlyuchenkova zdecydowanie biorą to spotkanie. Są w gazie, super zgrane i z dużymi szansami na końcowe zwycięstwo. Ostatnie pięć spotkań tej pary to pięć wygranych 2-0. Rywalki to nie są jakieś wytrawne deblistki, więc nie spodziewam się tutaj zaciętego spotkania.
Ka. Pliskova - Ostapenko (+5.5) 1 @1.80 Milenium ✅ 4-6 6-0 10-8 [20-14]
Czeszka jest obecnie w tak wysokiej formie, że jeśli nic się w jej grze nie zmieni to zajdzie bardzo wysoko. Ostapenko do ścisłej czołówki nie należy, osobiście nie przepadam za jej grą. Pliskova ma wszelkie atuty, żeby wygrać wysoko to spotkanie, jeśli skuteczność wygranych piłek po pierwszym serwisie nadal będzie tak wysoka, to podaruje rywalce max 5 gemów.
 
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
oglądał ktoś dzisiaj muguruze? Dobrze grała? Po gemach widać ze byl to prosty mecz, a jak bylo naprawde? Fajnie jak by sie ktoś wypowiedzial, bo nie mialem okazji ogladac
początek fatalny ale potem full kontrola
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom