>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open

Status
Zamknięty.
S 0

siner

Użytkownik
U facetów chyba nie ma co pisać o zwycięzcy, bo wiadomo,kto wygra,ale na finalistę typuję:
a)Nalbandiana - ale musi być w formie z końcówki sezonu
b)Safina - ale musi przestać imprezować
c)Nadala - musi lepiej mentalnie podejść do tego turnieju
d)Djokovic - wrócić do formy,bo końcówka sezonu była dramatyczna w jego wykonaniu
Co to kobiet, to rozum mówi Henin,ale serce Ivanovic :p
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Na typowanie i przewidywanie chyba jeszcze trochę za wcześnie. Do turnieju jeszcze ponad 3 tygodnie. Przerwa nie była za długa, więc utrzymanie formy z końca powinno pozostać. Zwycięstwo Nalbandiania wydaje się mało prawdopodobne. On gra dobrze przede wszystkim w hali. Australia to gra na hardzie ale jak to zwykle bywało Argentyńczyk miał problemy ze stabilizacją. Co do Agi to może być różnie. W ostatnich sezonach nie zaczynała sezonu za dobrze. To zawodniczka, która w trakcie niego się rozkręca. Ale może być różnie. Kto w jakiej jest formie zobaczymy już niebawem. Przyszłe tygodnie to mecze w Pucharze Hopmana, gdzie zobaczymy zawodników z czołówki.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Od kiedy Nadal ma problemy mentalne? Nadal ma wielkie klopoty ze stopami i powinien unikac kortow twardych, inaczej jego kariera potrwa bardzo krotko.
 
B 3

bart-1988

Użytkownik
Osobiście uważam, że nadchodzący sezon wśród mężczyzn może przynieść wiele niespodzianek, a jako największą przewiduję to, że w końcu ktoś wyprzedzi na koniec sezonu króla tenisa Rogera Federera. Jeśli chodzi o pierwszy wielkoszlemowy turniej w Australii to dla mnie faworytem jest nie Szwajcar a inny zawodnik, który jak to się mówi wie jak ogrywać Federera, wiadomo że chodzi o Nalbandiana. Pokazał on w końcówce tego roku, że posiada ogromny potencjał i jest w stanie wygrać z każdym. Twarde korty są dla niego ulubionymi dlatego myślę, że może pokusić się o udany start w nowym, nadchodzącym sezonie.
Jeśli chodzi o panie to chyba jeszcze kilka sezonów poczekamy zanim znajdziemy taką tenisistkę, która powalczy z nieosiągalną jak na razie Belgijką Henin. Dlatego ten pierwszy turniej w 90% zostanie wygrany właśnie przez nią, jak i prawdopodobnie cały sezon.
 
S 0

siner

Użytkownik
Od kiedy Nadal ma problemy mentalne? Nadal ma wielkie klopoty ze stopami i powinien unikac kortow twardych, inaczej jego kariera potrwa bardzo krotko.
Chodziło o to,że w zeszłym sezonie do pojedynku z Gonzalesem podszedł bez koncentracji i odpadł bez walki, chociaż wcześniej grał bardzo dobrze w tym turnieju i spokojnie był w stanie dojść do finału. Ale fakt faktem problemy ze stopami ma ;)
Właśnie znalazłem, moim zdaniem, bardzo dobry typ,po niezłym kursie. A mianowicie :
Który zawodnik wykona największą ilość asów w turnieju? (tylko single) +30/-30
Roger Federer (SUI) +30 1.60 Ivo Karlovic (CRO) -30 2.04
Dlaczego typ bardzo prawdopodobny ?? Wystarczy spojrzeć na wyniki Chorwata w AO.
2004-2 runda
2005-1 runda
2006-1 runda
2007-1 runda
Stawiam,że Chorwat w najgorszym dla mnie przypadku dotrze do 3 rundy. Będzie miał średnio 25 asów na pojedynek,czyli 75 w sumie - 30 = 45. 45 asów dla Rogera nie będzie problemem. Federer w ostatnich 4 latach wygrał 3 razy i raz dotarł do półfinału,gdzie uległ nie byle komu,bo Safinowi,który później tryumfował.
Wg mojego scenariusza Federer dojdzie do finału,czyli rozegra 7 pojedynków. Zaserwuje minimum średnio 10 asów na pojedynek,co daje 70+30=100. Ivo pewnie odpadnie w maks 2.rundzie, ze średnią 25 asów na mecz=50. Czyli mamy aż 50 asów zapasu.
Podałem ten typ tak wcześnie,bo po losowaniu buki mogą obniżyć kursy ;)
A no i może jeszcze jeden:
Który zawodnik wykona największą ilość asów w turnieju? (tylko single)
Roddick-Gonzalez - 1 - kurs 1,5
Amerykanin jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do sezonu. Świadczą o tym rezultaty jakie osiąga w AO. Ostatnie 5 lat to 3 półfinały, jeden ćwierćfinał i jedna 4. runda. Chilijczyk niby w poprzednim sezonie dotarł aż do finału,ale nic dwa razy się nie zdarza i sądzę,że w tym sezonie już mu nie pójdzie tak dobrze. Zresztą Andy zawsze słynął z potężnego serwisu i wielu asów .Sądzę,że i tym razem pokaże ,jak fantastycznie serwuje.
 
F 0

fenio

Użytkownik
U panow wygra fedex a u pań pewnie sharapova albo henin to jest normalka zresztą..w tamtym roku jak pamietam to finał był chyba federer-gonzo i sie skonczylo po 3 setach lekko ,teraz gonzo nawet nie dobrnie do cwiercfinalu
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Który zawodnik wykona największą ilość asów w turnieju? (tylko single) +30/-30
Roger Federer (SUI) +30 1.60 Ivo Karlovic (CRO) -30 2.04
Dlaczego typ bardzo prawdopodobny ?? Wystarczy spojrzeć na wyniki Chorwata w AO.
2004-2 runda
2005-1 runda
2006-1 runda
2007-1 runda
Stawiam,że Chorwat w najgorszym dla mnie przypadku dotrze do 3 rundy. Będzie miał średnio 25 asów na pojedynek,czyli 75 w sumie - 30 = 45. 45 asów dla Rogera nie będzie problemem. Federer w ostatnich 4 latach wygrał 3 razy i raz dotarł do półfinału,gdzie uległ nie byle komu,bo Safinowi,który później tryumfował.
Nie byłbym tego taki pewien. Ivo gra co raz lepiej. Za tym stoi to, iż ciągle poprawia swoją dynamikę. Jak na człowieka o takich parametrach jak on(przyp: 207cm, 105kg) biega on bardzo zwinnie. Chorwat robi duże postępy. W końcówce sezonu grał bardzo dobrze. Z tego co pamiętam przegrywał tylko z Federerem(bodajże 2 razy z nim grał).Jeżeli losowanie dobrze się dla niego ułoży to ćwierćfinał jest w jego zasięgu. Jeśli tylko Karlovic utrzyma formę może zajść daleko. Wydaję mi się, że Chorwat pod koniec sezonu może zajść do 20-stki ATP...
 
S 0

siner

Użytkownik
Teraz jest na 22.miejscu,więc droga do pierwszej 20 stoi otworem. Musimy pamiętać,że turnieje wielkoszlemowe są zupełnie innymi zawodami. A Ivo po prostu sobie w nich nie radzi. Bo jak inaczej można określić jego występy z poprzedniego sezonu w tych turniejach. Tylko w RG przeszedł pierwszą rundę. W AO rok temu grał z Melzerem i zapakował aż 27 asów w ciągu trzech setów,ale co z tego,jak i tak przegrał. To obrazuje,że Chorwat bazuje w 75% na swoim serwisie. Wydawać by się mogło,że w takim razie może w Wimbledonie coś zdziała. Nic bardziej mylnego. Weteran kortów Santoro pokazuje mu,że siła w tenisie to nie wszystko ( całe szczęście). A wydawać się wtedy mogło,że Ivo jest w nadzwyczajnej formie, wygrał bowiem turniej w Nottingham zaraz przed Wimbledonem. W pojedynku z Santoro już tylko(oczywiście w porównaniu do 3 setów z Melzerem) 31 asów w 5 setach. W takim razie szukamy dalej. Dochodzimy do amerykańskiej ziemi i przyglądamy się USOpen. Tradycyjnie przed turniejem wielkoszlemowym dobry występ i porażka dopiero w półfinale. Nadchodzi USOpen i porażka z innym doświadczonym Francuzem - Clement&#39;em. Tym razem 5 setów z 38 asów. Przypominam,że korty w Australii są minimalnie wolniejsze niż w USA,więc o asy jest trudniej.
Także,jeżeli nic się nie zmieni w psychice Chorwata typ powinien wejść ;) No chyba,że Chorwat nagle dojdzie daleko,a np Roger wyleci w pierwszej rundzie :p albo Chorwat w jednej z rund zaliczy z 50 asów ????
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Urszula Radwańska kończy rok jako najlepsza juniorka świata i ma sporą szansę na &quot;dziką kartę&quot; do Australian Open - pisze &quot;Gazeta Wyborcza&quot;.
- Utrzyma pozycję najlepszej juniorki świata. To często było w przeszłości gwarancją otrzymania karty - mówi Robert Radwański, ojciec i trener zawodniczki.
Decyzja w tej sprawie zapadnie pod koniec grudnia. Negocjacjami w sprawie kart - także do innych imprez - zajmuje się w imieniu Radwańskich mieszkający w Londynie przedsiębiorca, przyjaciel rodziny Victor Archutowski. To m.in. dzięki jego kontaktom dwa lata temu udało się załatwić dziką kartę w Wimbledonie dla Agnieszki Radwańskiej. Archutowski od kilku tygodni jest też oficjalnym menedżerem sióstr.
źródło : onet.pl

Przeważnie dla najlepszej juniorki roku dzika karta była pewna, a tymczasem zmienił sie dyrektor turnieju i najprawdopodobniej dzikie karty otrzymają Australijki z końcówki rankigowej. ????

Co o tym myślicie :?:
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Przeważnie dla najlepszej juniorki roku dzika karta była pewna, a tymczasem zmienił sie dyrektor turnieju i najprawdopodobniej dzikie karty otrzymają Australijki z końcówki rankigowej. ????

Co o tym myślicie :?:
Bardzo możliwe, że Australijki dostaną dzikie karty. A tym bardziej dlatego że nie zagra Samanta Stosur. Australijczycy będą chcieli zastąpić lukę po niej. Ona byłaby jedyną zawodniczką gospodarzy, bo inne niestety muszą się kwalifikować. Na wywalczenie awansu największe szanse będzie miała Molik. Reszta ma już dużo mniejsze szanse. Tak dzika karta rozwiąże problem.
 
nonda 0

nonda

Użytkownik
Nie byłbym tego taki pewien. Ivo gra co raz lepiej. Za tym stoi to, iż ciągle poprawia swoją dynamikę. Jak na człowieka o takich parametrach jak on(przyp: 207cm, 105kg) biega on bardzo zwinnie. Chorwat robi duże postępy. W końcówce sezonu grał bardzo dobrze. Z tego co pamiętam przegrywał tylko z Federerem(bodajże 2 razy z nim grał).Jeżeli losowanie dobrze się dla niego ułoży to ćwierćfinał jest w jego zasięgu. Jeśli tylko Karlovic utrzyma formę może zajść daleko. Wydaję mi się, że Chorwat pod koniec sezonu może zajść do 20-stki ATP...
Robi postępy jak każdy... Poza tym wiesz dlaczego Ivo odpada w pierwszych rundach Wielkich szlemów ? Wystarczy spojrzeć na Wimbledon
,gdzie pare turniejów wcześniej na trawie prezentował się wyśmienicie i każdy typował,że dojdzie daleko na Wimbie. i co ? Dostał w 1 rundzie bęcki.Przyczyna chyba tkwi w jego kondycji. Pojedynki toczone do 3 wygranych setów to dla karlovicia nie są korzystne.On poprostu nie wytrzymuje kondycyjnie i pada na cycki :-D mówiąc trywialnie. Dlatego uważałbym z graniem na niego bo jak co roku zawodzi mnie na wielkich szlemach odpadając zazwyczaj w 1 rundach
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Nie wiem czy to tylko ja mam takie odczucie ale... to jest chyba jedyny turniej w którym da się dużo zarobić. Praktycznie rzadko się zdarzają niespodzianki a ja już 3 sezony z rzędu mam największe zyski w tym turnieju więc mam nadzieję że nie do 3 razy sztuka i 4 też będzie pomyślny ;) Kilku zawodników może trochę namieszać... typu Koubek, Wawrinka ;) Nie mniej życzę udanych łowów w Australii ;D
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Zależy Jak się Gra. Bo jak się ma rozeznanie w tej dziedzinie to w Australian Open naprawde można zarobić i to dużo kasy. Ja już mam kilku zawodników na oku którzy mogą zamieszać i myśle że jak będzie warto będzie się na nich grało. Ale także moźna wiele zarobić na kwalifikacjach. Mimo iż są słabsi zawodnicy, ale jeżeli się śledzi tenis to można całkiem dużo zarobić i są bardzo duże kursy, w niektórych meczach aż za wysokie więc miejmy nadzieje że będzie to udany wielki szlem.
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
Koubek? Dlaczego? W meczu z Ljubicicem nie miał żadnych szans a poza tym niczego nadzwyczajnego poza niezłym serwisem nie pokazał. Zaś Wawrinka? można na niego typować z średnimi graczami a nawet pokusić się o typowanie niespodzianek. Jak dla mnie ten gość za kilka sezonów na stałe zadomowi się w pierwszej dziesiątce ATP. Końcem ubiegłego sezonu grał bardzo dobrze. Teraz ciągle utrzymuje formę. Szwajcar gra bardzo solidnie. Nie ma jakiejś większej wady w jego grze. To pozwala mu na wygrywanie z zawodnikami z wyższej półki ATP... Na początku polecam typowanie na niego(zależy to również w dużym stopniu od losowania drabinki...)
 
maestro76 3

maestro76

Użytkownik
znane jest juz rozstawienie par 1 rundy.

DRABINKA WOMEN&#39;S:


1) Henin vs Nakamura
Adamczak vs Poutchkova
Ani vs Kerber
(25) Schiavone vs Loit
(19) Bammer vs Qualifier
Qualifier vs Zakopalova
K. Bondarenko vs Rezai
(13) Golovin vs Cohen-Alora
(11) Dementieva vs Obziler
Medina Garrigues vs Cetkovska
Moore vs Ditty
(17) Peer vs Voracova
(32) Vakulenko vs Vesnina
Craybas vs Chan
Davenport vs Errani
(5) Sharapova vs Kostanic Tosic

(3) Jankovic vs Paszek
Dubois vs Gallovits
Pennetta vs Cibulkova
(30) Razzano vs Harkleroad
(1
Mauresmo vs Poutchek
Shvedova vs Malek
Dellacqua vs Knapp
(15) Schnyder vs Osterloh
(12) Vaidisova vs Olaru
Kanepi vs Molik
Brengle vs Perebiynis
(23) Zvonareva vs Sugiyama
(26) Azarenka vs Amanmuradova
Qualifier vs Qualifier
Qualifier vs Qualifier
(7) S.Williams vs Gajdosova

Venus Williams (
v Zi Yan
Camille Pin v QUALIFIER
Sophie Ferguson v QUALIFIER
Iroda Tulyaganova v Sania Mirza (31)
Na Li (24) v Severine Bremond
Maria Elena Camerin v Christina Wheeler
Mathilde Johansson v QUALIFIER
Sofia Arvidsson v Marion Bartoli (10)
Dinara Safina (16) v QUALIFIER
Ma. Emilia Salerni v Mariya Koryttseva
Caroline Wozniacki v Gisela Dulko
Alla Kudryavtseva v Alona Bondarenko (21)
Katarina Srebotnik (2
v Lourdes Dominguez Lino
QUALIFIER v Anastasia Rodionova
Tathiana Garbin v Eleni Daniilidou
Sorana Cirstea v Ana Ivanovic (4)

Anna Chakvetadze RUS (6) v Andrea Petkovic GER
Shuai Peng v QUALIFIER
Akiko Morigami J v Michaella Krajicek
Meilen Tu v Maria Kirilenko RUS (27)
Lucie Safarova CZE (22) v Catalina Castano
Roberta Vinci v Virginia Ruano Pascual
Alize Cornet v Clarisa Fernandez
Vania King v Daniela Hantuchova (9)
Nadia Petrova (14) v Nicole Pratt
Evgenia Linetskaya v Anne Kremer
Laura Granville v Yvonne Meusburger
Ekaterina Makarova v Agnes Szavay (20)
Agnieszka Radwanska (29) v Olga Savchuk
Martina Muller v Pauline Parmentier
Olga Govortsova v Tsvetana Pironkova
Nathalie Dechy v Svetlana Kuznetsova(2)

DRABINKA MEN,S:


Roger Federer SUI (1) v Diego Hartfield ARG
Fabrice Santoro FRA v John Isner USA
Janko Tipsarevic SRB v Joseph Sirianni AUS
Thierry Ascione FRA v Fernando Verdasco ESP (25)
Juan Monaco ARG (21) v Carlos Berlocq ARG
Robert Kendrick USA v QUALIFIER
Oscar Hernandez ESP v Ivo Minar CZE
Werner Eschauer AUT v Tomas Berdych CZE (13)
James Blake USA (12) v Nicolas Massu CHI
Michael Russell USA v Fabio Fognini ITA
Sebastien Grosjean FRA v Filippo Volandri ITA
QUALIFIER v Ivan Ljubicic CRO (17)
Nicolas Almagro ESP (27) v Marin Cilic CRO
Jiri Vanek CZE v Jurgen Melzer AUT
Hyung-Taik Lee KOR v Chris Guccione AUS
QUALIFIER v Fernando Gonzalez CHI (7)

Novak Djokovic SRB (3) v Benjamin Becker GER
QUALIFIER v Simone Bolelli ITA
Sam Querrey USA v Olivier Rochus BEL
Xavier Malisse BEL v Dmitry Tursunov RUS (32)
Lleyton Hewitt AUS (19) v Steve Darcis BEL
Denis Istomin UZB v QUALIFIER
Ernests Gulbis LAT v Marat Safin RUS
Thomas Johansson SWE v Marcos Baghdatis CYP (15)
David Nalbandian ARG (10) v Robert Smeets AUS
Mariano Zabaleta ARG v Peter Luczak AUS
Alun Jones AUS v Albert Montanes ESP
Nicolas Kiefer GER v Juan Carlos Ferrero ESP (22)
Radek Stepanek CZE (30) v Vincent Spadea USA
QUALIFIER v Sergio Roitman ARG
Santiago Ventura ESP v Juan Martin Del Potro ARG
Edouard Roger-Vasselin FRA v David Ferrer ESP (5)

Richard Gasquet FRA (8 ) v Nick Lindahl AUS
Feliciano Lopez ESP v QUALIFIER
Kristof Vliegen BEL v Olivier Patience FRA
Andrei Pavel ROU v Igor Andreev RUS (31)
Juan Ignacio Chela ARG (18 ) v Guillermo Garcia-Lopez ESP
Alejandro Falla COL v QUALIFIER
QUALIFIER v Juan Pablo Brzezicki ARG
Jo-Wilfried Tsonga FRA v Andy Murray GBR (9)
Mikhail Youzhny RUS (14) v Mathieu Montcourt FRA
QUALIFIER v Andreas Seppi ITA
Dudi Sela ISR v QUALIFIER
QUALIFIER v Ivo Karlovic CRO (20)
Stanislas Wawrinka SUI (26) v Julien Benneteau FRA
Yen-Hsun Lu TPE v Marc Gicquel FRA
Nicolas Mahut FRA v Jose Acasuso ARG
Michael Llodra FRA v Nikolay Davydenko RUS (4)

Andy Roddick USA (6) v QUALIFIER
Donald Young USA v Michael Berrer GER
Evgeny Korolev RUS v QUALIFIER
QUALIFIER v Philipp Kohlschreiber GER (29)
Jarkko Nieminen FIN (24) v Frank Dancevic CAN
Jesse Levine USA v Martin Vassallo Arguello ARG
Mardy Fish USA v Boris Pashanski SRB
Mischa Zverev GER v Tommy Robredo ESP (11)
Carlos Moya ESP (16) v Stefan Koubek AUT
Luis Horna PER v Agustin Calleri ARG
Paul Capdeville CHI v Brydan Klein AUS
Victor Hanescu ROU v Paul-Henri Mathieu FRA (23)
Gilles Simon FRA (28 ) v Bobby Reynolds USA
Arnaud Clement FRA v Rainer Schuettler GER
Florent Serra FRA v Florian Mayer GER
QUALIFIER v Rafael Nadal ESP (2)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nikt nie gra kwali? Podobno spore klopoty zdrowotne ma Rosjanka Rodionova, nie moge znalesc konretnych informacji, niedawno kreczowala po czym grala jeszcze debel ale to chyba uklon w strone swojej siostry, gladko przegraly. Dzis w nocy Nastia gra z ciekawa Bachman, kursy wyrownane. Mala stawka idzie na Ivanova przeciw L-Vives kursy nawet kolo 2.0, Kloesel i Yakimova daja do myslenia kurs znow bardzo wysolkie po 1.80, szczegolnie rywalka tej drugiej slaba. Na koniec Hsieh - Zec Peskiric, przyznam sie, ze nie znam rywalki azjatki, pierwszy raz widze takie nazwisko. Hsieh grala calkiem niezle 1.45 troche nie przekonuje.
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
Xavier Malisse - Dmitry Tursunov - 1 - 2.250
Po takim kursie wezmę Belga z kilku przyczyn. Liczę na syndrom wygranego turnieju u Rosjanina. Oczywiście godna podziwu drabinka w Sydney (Wawrinka, Gasquet, Grosjean, Santoro), ale wiadomo, jak bywa w turniejach przed Wielkim Szlemem. Poprzedni sezon poza występami na trawie miał beznadziejny, dopiero końcówka - pobudka w challengerze na Ukrainie i na koniec zawalił Rosjanom Puchar Davisa. Gra Tursunova opiera się przede wszystkim na podaniu, jeśli to szwankuje, to po meczu. Oczywiście technicznie dużo lepiej od np.Karlovica - nie wyrzuca co trzeciej piłki w aut. O Malisse pisałam przy okazji jego meczu sprzed tygodnia z Nieminenem. Powrót po kontuzji, w Chennai w sumie niezły występ, bo uległ w końcu Czarodziejowi, ale i tak walczył lepiej od Nadala (ale to też kwestia gry Rosjanina). W Auckland gładko odprawił Nieminena, a potem uległ dość niespodziewanie Massu. Fakt faktem - podróż z Chennai do Auckland, a potem myśl, że ma grać w Australii, na pewno miała jakiś wpływ. Nie będę znów się rozpisywać o grze Belga, dodam tylko tyle, że H2H na jego korzyść - oba mecze na hardzie, w USA. Po takim kursie można grać, choć wydaje mi się, że kurs na Belga będzie spadał.

Stanislas Wawrinka - Julien Benneteau - 1 - 1.385

Do podbicia ako. Stasiu odpadł w pierwszej rundzie w Sydney z późniejszym zwycięzcą, ale na pewno dała mu w kość podróż z Kataru do Australii. W Dausze rozegrał dobry turniej - Ljubicic i dopiero porażka z Murrayem w finale, ale po zaciętej walce, szczególnie w drugim secie. Rok temu trzecia runda i teraz aspiracje są większe. Julek natomiast jest dla mnie tenisistą bez wyrazu, ale przyznać mu trzeba, że zawsze korzysta, gdy ktoś lekko &#39;odpuszcza&#39;, startuje w słabiej obsadzanych turniejach. Potwierdzeniem moich słów może być już początek tego sezonu. W Adelajdzie porażka z Mathieu, a w Auckland skorzystał i wygrał z Ferrerem, by potem przegrać już gładko z Ferrero. Nie podoba mi się jego styl gry, nie podoba mi się to jego średniactwo. Ze Stasiem na hardzie nie ma szans, a do tego rok temu przegrał również w pierwszej rundzie.

Yen-Hsun Lu - Marc Gicquel - 1 - 2.550

Lu już w zeszłym sezonie pokazywał się w kilku turniejach - na pewno pochwalić go można za zwycięstwo nad Querreyem, Melzerem, Guccione i 3 sety z Haasem i Safinem. Po początku sezonu przyszedł okres gorszej gry, ale w tym sezonie wraz z Hsieh odnieśli sukces w Pucharze Hopmana. Byli najniżej notowaną parą, a mimo to zwyciężyli z Argentyną. Urwany set Djoko, walka z Clementem i wreszcie zwycięstwo nad Chelą. To wszystko się chwali, bo Gicquel w tym sezonie nie ma się czym chwalić. Jeden mecz i jedna porażka z... Vliegenem. Poprzedni sezon też bez rewelacji - oprócz dziwnego w przebiegu turnieju w Lyonie, ale i tam pokonał tylko Robredo, poza tym sami przeciętni grajkowie. Z sukcesów - pokonanie Nalby na trawie i Monfilsa na początku sezonu w Marsylii. Gdyby turniej był na hali - większe szanse dawałabym Francuzowi, ale zeszłoroczny ujemny bilans na hardzie (2-7) wcale mnie nie przekonuje. Liczę na małą niespodziankę.

Santoro - Isner - 1 - 1.559

Trzeba przyznać Amerykaninowi, że olśnił wszystkich w zeszłym sezonie. W tym gra na razie kaszankę. Bo w zeszłym sezonie wygrywał z Haas&#39;em, a na razie wygrywa z Pashanskim, a przegrywa z Minarem. Zresztą w ogóle po drobrej serii w USA, grał w challengerach z anonimowymi rodakami i wcale tak kolorowo już nie było. Brakło szczęścia z Waszyngtonu. Magik, jak to Magik - zawsze i na każdego znajdzie receptę, a takich, jak Isner wcale się nie boi. W tym sezonie póki co całkiem nieźle, bo już na liście ma Blake&#39;a i Darcisa. W Melbourne grać lubi, na hardzie również, nie widzę przeciwwskazań. Czas pokazać, że Isner nie ma szans na czołówkę ATP (bo taką mu Amerykanie wróżyli) i powinien znać swoje miejsce w szeregu.
Na razie tyle, ale postaram się aktualizować ????
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Kto wie co sie dzieje z Rodionova. Przegrala gladko z Niemka Bachmann w qwalifikacjach, ale po tym jak dostala Australisjkie obywatelstwo i tak ma zapewniony udzial w turniejy glownym i teraz nasuwa sie pytanie, czy nie wysilala sie za bardzo grajac z Bachmann w qwalifikacjach, czy jak ktos pisal wczesniej ma klopoty zdrowotne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom