>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open

Status
Zamknięty.
zludna 0

zludna

Forum VIP
Kateryna Bondarenko - Aravane Rezai - 2 - 1.4
Po pierwsze - H2H na korzyść Francuzki, pojedynek w hali na hardzie, gładkie 2-0. Po drugie - Francuzi mówią, że jest najbardziej utalentowaną zawodniczką młodego pokolenia, aktualnie największą nadzieją. Widziałam ją kilkakrotnie i naprawdę imponuje, dziwię się, ze nie wykorzystuje potencjału. Poprzedni sezon średnio udany - początek beznadziejny, potem finał w Istambule, no i końcówka już lepsza. W tym, w Auckland już finał, przegrana dopiero z Davenport, a na celowniku (co się chwali!) Daniilidou i Srebotnik. Ukrainka miała w miarę udany poprzedni sezon, ale sporo musiała przebijać się przez kwalifikacje i stąd duża liczba meczów. Za to w tym sezonie już zaskoczyła bardzo negatywnie - porażka z Anną Lapushchenkovą (halo, kto to? ta pani przegrała w finale challengera w zeszłym roku z Domachowską!). Po dobrym początku - wróżę Aravane, nareszcie, dobry sezon! Technicznie lepsza, no i nawierzchnia podchodzi troszkę pod clay, tym większe szanse.

Yaroslava Shvedova - Tatjana Malek - 2 - 1.75

Jarka to zawodniczka kilku dobrych spotkań, ale i te można szybko policzyć - wygrane z Mirzą i Ivanovic. Szczególnie nad tą drugą, zrobiło mocne wrażenie, ale i po tym spotkaniu nastąpił syndrom wygranego meczu (z dużo wyżej notowaną rywalką) i odpadła z Garbin. Tatjana może nie najlepiej zaczęła sezon, bo zwycięstwo nad Nakamurą oraz dwie porażki (z Vaidisovą i Cibulkovą) nie nastrajają pozytywnie. Ufam jednak Niemce, bo ona generalnie najlepiej gra na nawierzchniach dywanowych i całkiem nieźle na clayu, a jak wcześniej wspominałam - nawierzchnia w Melbourne jest wolniejsza. Podziwiam Niemkę już od dwóch sezonów i już niedługo to ona powinna być najwyżej notowaną z Niemek. Jeśli Harkleroad porafiła odprawić ROsjankę z kwitkiem (a przecież Amerykanka ma przeogromne problemy z serwisem, a jej drugie podanie jest po prostu fatalne - chyba że je poprawiła od zeszłego sezonu). Ufam Tati - po raz kolejny.

Julia Vakulenko - Elena Vesnina - 1 - 1.5

Nie tyle typ na Julię, co przeciwko Vesninie. W Gold Coast zagrała straszny piach - nie rozumiem jak mogła przegrać z Adamczak, która przez cały zeszły sezon nie pokonała żadnej zawodniczki na poziomie Rosjanki. Potem Vesnina wystąpiła w Hobart, drabinka dopisała, bo Morigami i Llagostera nie miały ochotę na walkę, ale potem na szczęście Zvonareva pokazała koleżance, jak się gra w tenisa. Z Vesniny miała być kolejna Sharapova, ale ja takiej opcji nie widzę. Julia sezon poprzedni udany, poza tym, że kreczowała aż 4 razy, w tym raz z naszą Martą. Ale na pewno już ze zdrowiem wszystko w porządku, sił jej nie braknie i zagra chociażby tak, jak w swoim ostatnim (poza tym z Domachowską w challengerze) występie w Quebec. Bo możliwości ma. I to spore.

Su-Wei Hsieh - Klara Zakopalova - 1 - 2.4

Tu typuję małą niespodziankę. Hsieh ładnie zagrała w Pucharze Hopmana, pokonała faworyzowaną Dulko i grała na równym poziomie z Jankovic. W kwalifikacjach bez większych problemów (seta straciła z Arn, ale Niemka do najgorszych akurat nie należy). Zakopalova należy do dość chimerycznych zawodniczek, w Auckland i Sydney bez wyrazu, a wcale Zakopalova nie gra na wyższym poziomie od DUlko, dlaczego więc Hsieh nie miałaby zrobić niespodzianki? Utalentowana, młoda, a Czeszka wiecznie niespełniona. A do tego rok temu odpadła również w pierwszej rundzie.
Gisela Dulko - Caroline Wozniacki - 2 - 2.2
I kolejna, która miała być gwiazdą, ale chyba bardziej niż z gry, znana jest z urody i związku z Gonzalezem. Narobiła sobie troszkę wstydu w Hopmanie, bo przegrała z Hsieh i Golovin, a w deblu zupełnie się nie postarała. W Hobart krecz z Llagosterą. Niestety nie doczytałam się, z jakiego powodu nastąpił krecz, ale być może ma to jakiś związek z urazem, którego nabawiła się na koniec poprzedniego sezonu. Szansa dla Dunki, która dopiero w tym roku skończy 18 lat, a w zeszłym roku, w turnieju juniorskim przegrała w Melbourne w finale. A ja pamiętam ją bardzo dobrze ze Sztokholmu, bo była rywalką w półfinałe naszej Agi. Polka i jej trenet (tzn.tato oczywiście) mocno chwalili talent Dunki. Dulko ma na koncie krecz, na pewno nie jest w najwyższej formie, a do tego grają na hardzie. Po takim kursie gram Caroline.
Jankovic - Paszek - 2 - 5.14
Jankovic - Paszek - [hc 0:4] - 2 - 2.09

Jankovic tłumaczy swoją niedyspozycję tą operacją na przegrodę nosową (a może ona była jakoś niedawno?!), nam (pozdrawiam duncana ;)) wydaje się, że to brak odpowiedniego przygotowania do tego sezonu. Paszek stała się gwiazdą austriackiego tenisa obok Bammer i trzeba jej przyznać, że grać potrafi, szczególnie właśnie na hardzie. Grały ze sobą raz, w Rzymie i wtedy Paszek przegrała różnicą 5 gemów. Teraz powinno być inaczej - jest dobrze przygotowana do sezonu, nieźle zagrała w Auckland, no i nie ma problemów z oddychaniem, jak Serbka.
PS. Już widzę swoje typy z lekko poprzerabianymi analizami na innych forach - pozdrawiam plagiatorów.
 
asiek297 5

asiek297

Użytkownik
PS. Już widzę swoje typy z lekko poprzerabianymi analizami na innych forach - pozdrawiam plagiatorów.
No, no no. Nie musisz tak sobie komplementować ???? ???? No ale typy są dobre. Ostatnie dwa bardzo ryzykowne i na pewno tych bym nie zagrał. Dulko, Jankovic w porównaniu do rywalek to wielkie doświadczenie, więc w pierwszej rundzie odpaść nie powinny. Podoba mi się typ na Su-Wei Hsieh. Po takim kursie być może zaryzykuje. W ogóle w tym sezonie widzę wielki postęp u Azjatek...
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Jak ktoś szuka meczu na podbicie to polecam Kohlschreibera.Kurs ~1.20 i można go już uznac za normalny w porównaniu do 1.03.Niemiec wygrał turniej w Auckland i pokazał, że jest w bardzo dobrej formie pokonując bardzo dobrych graczy.Karanusic musiał sie kwalifikowac.Co prawda nie miał problemu z dostaniem sie do turnieju, ale jest to zawodnik, który swoje doswiadczenie zdobywał głównie w Challengerach i myśle, że zawodnik z czołówki jakim jest Kohlschreiber jest poza jego zasiegiem.
Typ:Kohlschreiber
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Troche przesadzac z Rezai, talent ma ale to jeszcze nie oznacza, ze bedzie wygrywac. Ma wiele brakow, slaby serwis, bardzo prosty w srodek, latwy do odbioru. Za malo rotacji, zmiany rytmu gry, problemy z fh, uderza czasem jak Domachowska, za mocno, za plasko. Bh znakomity. Kata Bondarenko udawodnila w tamtym roku, ze moze sie liczyc w tourze, miala nawet lepsze tygodnie niz Alona. Tutaj moze byc niespodzianka.

Z atp identycznie ma sie sprawa z Santoro, przeciez on w takim sloncu moze 5 setow nie wytrzymac, Isner to serwisowy bombardier, nie zdziwie sie jak beda sety konczyly sie tb, loteryjny mecz a kurs na Francuza 1.50 nie oplacalny, ponadto on nigdy w wielkich szlemach nie blyszczal.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Troche przesadzac z Rezai, talent ma ale to jeszcze nie oznacza, ze bedzie wygrywac. Ma wiele brakow, slaby serwis, bardzo prosty w srodek, latwy do odbioru. Za malo rotacji, zmiany rytmu gry, problemy z fh, uderza czasem jak Domachowska, za mocno, za plasko. Bh znakomity. Kata Bondarenko udawodnila w tamtym roku, ze moze sie liczyc w tourze, miala nawet lepsze tygodnie niz Alona. Tutaj moze byc niespodzianka.
Z atp identycznie ma sie sprawa z Santoro, przeciez on w takim sloncu moze 5 setow nie wytrzymac, Isner to serwisowy bombardier, nie zdziwie sie jak beda sety konczyly sie tb, loteryjny mecz a kurs na Francuza 1.50 nie oplacalny, ponadto on nigdy w wielkich szlemach nie blyszczal.
hehe nie zaczynaj bo to jej ulubiona zawodniczka :jezora::jezora::jezora:
 
zludna 0

zludna

Forum VIP
hehe nie zaczynaj bo to jej ulubiona zawodniczka :jezora::jezora::jezora:
A kto Cię tak oszukał? Wcale nie jest ulubiona, po prostu jedna z lepiej grających z tych młodych.
O Rezai wszystko co piszesz wiem. Niestety nie mam teraz chwili wolnej, żeby wdać się w dyskusję, ale stawiam mimo wszystko na Francuzkę. No i nie tylko ja.
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Aravane Rezai - Kateryna Bondarenko

W tym meczu według bukmacherów większe szanse ma Francuzka. W moim przekonaniu jest tak samo.
Aravane Rezai to zdecydowanie jedna z najlepszych tenisistek młodego pokolenia. Jej rodacy wiążą z nią największe nadzieje. W rankingu WTA zajmuje dziewięćdziesiątą pozycje z dorobkiem trzystu siedemdziesięciu czterech punktów. Nie jest to może najwyższe miejsce, ale trzeba wziąć pod uwagę, że jest to bardzo młoda zawodniczka i jej kariera dopiero się rozwija. W zeszłym sezonie radziła sobie przeciętnie. Grała trochę w kratkę. Początek sezonu nie należał do udanych, jednak z biegiem czasu grała coraz lepiej, aż wreszcie doszło do finału w Istambule. Ten sezon to już całkiem inna sprawa. O tym, że będzie on o wiele lepszy od poprzedniego udowodniła w pierwszy turnieju w którym występowała. Doszła ona osiem dni temu do finału w turnieju rozgrywanym w Auckland. Tam musiała ulec wyższości Davenport, jednak po drodze pokonała naprawdę bardzo dobre zawodniczki takie jak:Katarina Srebotnik, z którą straciła tylko cztery gemy wygrywając gładko 2:0 ( 6:1, 6:3), również cenne zwycięstwo odniosła pokonując Eleni Daniilidou, również 2:0 ( 7:5, 6:4). Jest to jak najlepszy powód, aby na nią postawić. W porównaniu obydwu zawodniczek, lepsza jet Fruncuzka. Kateryna Bondarenko jest na pewno tenisistką bardziej znaną, która zajmuje wyższe miejsce w rankingu i teoretycznie to ona powinna być faworytem. O tym, że nim nie jest zadecydował zapewne fatalny występ w turnieju w Hobart, gdzie sześć dni temu poniosła ona porażke i jednocześnie odpadła z bardzo mało znaną przeciwniczką Anną Lapushchenkovą i to 0:2 ( 3:6, 4:6). Myślę, że w tym spotkaniu wygra młodość i forma. Jak dla mnie kurs 1,45 to prezent i trzeba z niego skorzystać.

Typ:
Aravane Rezai 1,45
 
V 0

volodia

Użytkownik
Wstawie swoje dwa groszy. Esli mecz odbywal sie w innym czasie i miejscu napewno wzialby Katie, poniewaz jej gra bardziej pasuje do tego typu nawierzchni, ma dobry serwis i mocno gra s linii koncowej, ale po meczacym sezonie, ona miala problemy z barkiem (w skutek mocnego serwowania), te problemy, jak widac, nie ustali, w meczu z Lapuszczenkowoj (widzialem ja w Warszawie na J&amp;S Cup, niezle sie zapowiada) miala procent pierwszego serwisu byl okolo 35%, bez serwisu Katja niema szans przeciwko Rezai, chyba cos sie zmienilo w ostatnim tygodniu.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
A ja polecam zagranie przeciwko Davydence w nocy. Llodra w znakomitej formie, natomiast Denko to Denko i moze odwalic już w 1 . rundzie.
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
Tenis: Australian Open, 1st round. ????


VS

Spotkanie: Vera Zvonareva - Ai Sugiyama
Typ: 2
Kurs: 3.20
Bukmacher: BAH
- Russia
- Japan​

Analiza:

Vera Zvonareva świetnie zaczęła sezon, doszła do ćwiercfinału w Auckland i do finału w Hobart, była w znakomitej formie i nagle podczas rozgrzewki przed meczem finałowym z greczynką Daniilidou doznała kontuzji kostki. Zvonareva powiedziała: &quot;I could barely walk. I thought; &#39;oh my god, I have to pack my bags and go home&#39;&quot; (Mogę zaledwie chodzić. Myślałam: O mój boże, będe musiała spakować walizki i wrócić do domu). Jak widać dramat rosjanki. Tak naprawdę nie wiadomo jak poważna jest kontuzja i czy w ogóle dojdzie do tego spotkania, nawet jakby się spotkały to problemy rosjanki na pewno będą widoczne na korcie i Sugiyjama to bezwzglednie wykorzysta. Ai Sugiyjama mimo słabych ostatnio wyników, nadal jest grożną zawodniczką, a jak na azjatki przystało bardzo waleczną.
Ranking WTA:
Vera Zvonareva: 22 pozycja
Ai Sugiyama: 38 pozycja

Ostatnie spotkania:


Mecz rozpocznie się o 14.01.2008 o godzinie 5:30.
Co myślicie o tym spotkaniu i czy ma ktoś jakieś nowe wiadmości na ten temat?.
pzdr
 
krzyzgandalfa 0

krzyzgandalfa

Użytkownik
A ja polecam grać
Clement - Schuettler na 2 (8/10) ✅
i Wargurg - Brzezicki na 1 (10/10) ✅

A ja polecam Ci pisać analizy, bo tu na suche typy nie ma miejsca. /z.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
serio musisz calosc cytowac zeby podsumowac? ja piernicze co za kretynizm, zreszta w reg. jest napisane wszystko jasno
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
serio musisz calosc cytowac zeby podsumowac? ja piernicze co za kretynizm, zreszta w reg. jest napisane wszystko jasno
Masz racje niepotrzebnie całość cytuje, dzięki za zwrócenie uwagi ale nie musisz od razu nazywać tego kretynizmem.

Kretynizm - obecnie nieużywany termin oznaczający niedorozwój umysłowy ciężkiego stopnia powstały w wyniku wrodzonej pierwotnej niedoczynności tarczycy.

Na pewno w takim stanie nie jestem.

pzdr :]
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Niewatpie zigi - jesli poczules sie urazony to sorry. Cala noc ogladania AO robi swoje czlowiek ledwo kontaktuje.

Nic takiego na dzisiaj nie widze. Mysle, ze powalczy Jones z Motnanesem 1.45, Domachowska wyraznie w formie przeszla kwale dzis rywalka bardzo przecietna Mathilde Johansson ale tylko 1.35 na Polke, problemow nie powinien miec Stepanek tylko, ze raz w tym roku juz kreczowal, ewentualnie mala stawka na Danilidou z Garbin tez 1.35 malo oplacalne, nawierzchnia nie jest super szybka wiec Garbin bedzie walczyc, ma swietna kondycje dobrze biega i czasem pilka sie odebija od niej jak od sciany. Slaba dzis oferta.
 
czokoziom 0

czokoziom

Użytkownik
Co myślicie o Fish - Robredo 1 1,9 ?? Hiszpan męczył się w 1 rundzie z Zverevem, a Fish w 4 setowym pojedynku pokonał Pashanskiego. Robredo to specjalista od gry na mączce a Fish na hardzie (fakt ze w US Open Robredo wygrał 3-2 ???? ).
Oprócz tego spotkania zagrałem także
Baghdatis - Johansson 1 1,30
Cypryjczyk bardzo dobrze czuje sie w Australii, 2 lata temu grał w finale a i w tym roku ma zamiar zajść daleko.
Pironkova-Govortsova 1 1,70
Bułgarka wydaje się być w dobrej formie, pokonała w Sydney Zakopalową 6-2 6-0, a Białorusinka nic jeszcze nie wygrala w tym roku, w Hobart przegrała z Gallovits 3-6 2-6.
Czekam na komentarze ????
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Co myślicie o Fish - Robredo 1 1,9 ?? Hiszpan męczył się w 1 rundzie z Zverevem, a Fish w 4 setowym pojedynku pokonał Pashanskiego. Robredo to specjalista od gry na mączce a Fish na hardzie (fakt ze w US Open Robredo wygrał 3-2 ???? ).
Nawet gdyby Zverev wczoraj wygrał to bym sie nie zdziwił, a przecież było blisko.Misha to utalentowany młody gracz, więc nie ma sie co dziwic, że Roberdo sie z nim meczył.Co do Fish&#39;a to wczoraj ładnie zagrał z Pashanskim.Myśle, że w tym meczu też sobie poradzi, bo 5 setów we wczorajszym spotkaniu też musi jakoś wpłynac na kondycje gracza.Za 1.9 jak najbardziej można zaryzykowac.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Tak jak pisałem kilka dni temu, jeden z moich ulubieńców Koubek trochę namiesza w tym turnieju. Już ma rozkładzie nie byle kogo bo Carlosa Moye 7:6 6:7 7:5 6:4, jutro będzie walczył z Callerim i z tego co widze ma bardzo wysoki kurs, bo aż 1.91 ;D O tym meczu jutro, zaraz coś podam z AO na dziś ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom