>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

błąd w betgun

K 0

kubal456

Użytkownik
witam,wczoraj obstawilem singiel o kursie 100,00 ktory gladko wszedl.wszystko to przez blad firmy betgun ..tutaj wklejam screen.
Mecz oczywiscie wszedl,ja zadowolony dzis wchodze na maila i widze ze kupon zostal rozstrzygniety i wygralem 3000zl,oraz na koncie betgun juz tyle mialem,to nie czekajac zlecilem wyplate i wszystko ok..tak jak widac na zalaczniku
Po jakims czasie nagle dostaje wiadomosc ze kupon zostal anulowany,i zwrocili mi stawke i koniec tematu..

Jak dla mnie to wielki przekret i oszustwo,skoro popelnili blad i nic nie zmienili do czasu startu meczu,wszystko normalnie obstawilem i sie odbylo ,to nie powinno byc takich jaj
DUZY MINUS DLA TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!!!!
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
A jak pewnie bys wtopil kaske na ty meczu to by zadnego zwrotu nie bylo.Cwani sa ???? Moge ci jedynie powiedziec ze zycie bywa brutalne ????
 
L 147

luminat

Użytkownik
To ty ich oszukałeś i tyle... 2 dni temu widziałem w bwin błąd gdzie w jakimś meczu NBA, pierwszy mecz sezonu, dali na handi kursy 101 - w jedną i drugą stronę. Nie jestem głupi i naiwny aby obstawić taki kurs i później bezczelnie domagać się wypłaty. Przecież wiadomo że to pomyłka i nawet jakbym obstawił za 1000zł to nie mam prawa domagać się wypłaty, bo niby skąd bukmacher miałby wziać pieniądze? Z powietrza?
 
jarho 0

jarho

Użytkownik
ciekawe co by zrobili gdybyś szybko tym obrócił np. na live i wygrał więcej kaski.
Wtedy mogliby mieć problem.
A tak to raczej z nimi nie wygrasz.
Pozdrowiam
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
To ty ich oszukałeś i tyle... 2 dni temu widziałem w bwin błąd gdzie w jakimś meczu NBA, pierwszy mecz sezonu, dali na handi kursy 101 - w jedną i drugą stronę. Nie jestem głupi i naiwny aby obstawić taki kurs i później bezczelnie domagać się wypłaty. Przecież wiadomo że to pomyłka i nawet jakbym obstawił za 1000zł to nie mam prawa domagać się wypłaty, bo niby skąd bukmacher miałby wziać pieniądze? Z powietrza?
myslisz ze buki ni maja 100tys zl? oni pewnie takie wyplaty pare razy dziennie robia, a 2x tyle im wplywa ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
pewnie i by tak bylo..jednak ja nie zamierzam tego tak zostawic i bede walczyl o swoje..
100% nie masz jakichkolwiek szans...
Z prostej przyczyny.
To była ich oczywista pomyłka. A Ty próbowałeś ją wykorzystać.
Takie zakłady zawsze są anulowane.
Niektóre buki za takie cwaniactwo blokują konta.
 
cajtodoro 0

cajtodoro

Użytkownik
Vader ma racje, poza tym każdy bukmacher ma zapis mówiący o możliwości anulowania zakładu, w którym nastąpił ewidentny błąd oddsmakera. N przyszłość troche trzeźwego spojrzenia na taki zakład + kurs, tam naprawde nie pracuja idioci.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
sam jestem wyczulony na wałki buków, ale akurat tutaj mieli prawo i racje anulować taki zakład. Jest to ewidentna, nie podlegająca dyskusji pomyłka i podszedł bym do tego w ten sposób -jak sie uda to ok, oby tylko się nie skapneli.. Ktoś wyżej poruszył ciekawe zagadnienie- co by było gdybyś te pieniadze zainwestował gdzies w zakładach na szybko ( choc ewnie nie było juz zbytnio gdzie) i cos jeszcze dograł- co zrobili by wtedy??:kwasny4565:
 
U 0

uzytkownik-47690

Użytkownik
Oszustwo betgun.
Witam, ja również postawiłem singla na ten mecz i tak samo miałem anulowaną wygraną, mimo, że o godz. 6:03 miałem zaksięgowane na swoim koncie 1000zł które wygrałem, a 2 godz. później już mi je zabrano. Uważam,że mimo oczywistej pomyłki przy ustalaniu kursu, nasze wygrane powinny zostać wypłacone. Regulamin jest bardzo niejasny, bowiem dopuszcza anulowanie zdarzenia w każdej chwili, nawet po jego zakończeniu. Nie uważam, żeby takie coś było zgodne z prawem i myślę,że powinniśmy podjąć poważne kroki, by odzyskać nasze wygrane. Myślę tutaj o zgłoszeniu sprawy do mediów lub złożeniu zbiorowego pozwu spółki betgun do sądu.
Świetnym przykładem jest losowanie lotto z dnia 24.10.2009r. ( http://www.youtube.com/watch?v=WfSWNSn8SKQ[/url] ) kiedy to wylosowano 21 liczb w multilotku poprzez błąd maszyny i zdecydowano, że losowanie nie zostanie anulowane lub powtórzone tylko każda z wylosowanych 21 liczb będzie się akceptowana.

Jeśli jest ktoś zainteresowany wraz ze mną odzyskać swoją wygraną, czekam na info.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Reakcaj buka jak najbardziej prawidłowa, a ty nawet nie masz co się rzucać bo jesteś bez sznas, chciałeś wykorzystać tak duży błąd buka, ale jak widać jest to niemożliwe.
 
B 0

bet.on.you

Użytkownik
Też ostatnio na Betgunie widziałem kurs 100 na 12, ale stwierdziłem, że nie ma co próbować, bo prawdopodobieństwo, że się nie skapną jest jeden do miliona.
 
lynx 0

lynx

Użytkownik
Teoretycznie gra w netowym buku jest jednak smieszna ????
Postawisz 1000zl, wygrasz zajebista kase, a oni ci anuluja i napisza, ze przykro nam, ale zaistnial blad i musielismy zwrocic stawke, sorry, ale *****, jakbym ja przez przypadek obstawil 1000zl na live Barca vs Wisla Krakow przy wyniku 5:0 z kursem 71zl na wisle, to na bank nie byloby problemu nie?

Za bledy powinno sie placic, tyle ode mnie :]
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
nie rozśmieszaj mnie, błąd? jeśli kursy są takie
drużyna A 100.00 - 100.00 Drużyna B to nie można mówić tutaj o błędzie, bo kursy tak naprawde nie istnieją.
 
lynx 0

lynx

Użytkownik
nie rozśmieszaj mnie, błąd? jeśli kursy są takie

drużyna A 100.00 - 100.00 Drużyna B to nie można mówić tutaj o błędzie, bo kursy tak naprawde nie istnieją.
To mialo miec cos wspolnego z moja wypowiedzia?
Pisz adekwatnie do wyzej napisanego posta, albo cytuj, bo twoja wypowiedz ma sie jak rzep do psiego ogona..
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Lynxx- jak grasz w necie to niestety jest tak, że wygraną buk moze sobie cofnac nie podajac przyczyny i możesz go pocałowac w d...., zawsze znajdzie sie jakis punkt regulaminu, który im nie podpasi:kwasny4565:. Mnie wczoraj BET24 okradł na 1300zl bo.. po serii nieprawdziwych informacji, które podano mi na czacie puścily mi nerwy i napisałem im pare żolnierskich słów, po czym okazało sie ze support sie obraził i skonfiskował mi wygraną. Opisałem to w temacie BET24.
 
Do góry Bottom