>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

błąd w betgun

K 0

kubal456

Użytkownik
witam,wczoraj obstawilem singiel o kursie 100,00 ktory gladko wszedl.wszystko to przez blad firmy betgun ..tutaj wklejam screen.
Mecz oczywiscie wszedl,ja zadowolony dzis wchodze na maila i widze ze kupon zostal rozstrzygniety i wygralem 3000zl,oraz na koncie betgun juz tyle mialem,to nie czekajac zlecilem wyplate i wszystko ok..tak jak widac na zalaczniku
Po jakims czasie nagle dostaje wiadomosc ze kupon zostal anulowany,i zwrocili mi stawke i koniec tematu..

Jak dla mnie to wielki przekret i oszustwo,skoro popelnili blad i nic nie zmienili do czasu startu meczu,wszystko normalnie obstawilem i sie odbylo ,to nie powinno byc takich jaj
DUZY MINUS DLA TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!!!!
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
A jak pewnie bys wtopil kaske na ty meczu to by zadnego zwrotu nie bylo.Cwani sa ???? Moge ci jedynie powiedziec ze zycie bywa brutalne ????
 
L 147

luminat

Użytkownik
To ty ich oszukałeś i tyle... 2 dni temu widziałem w bwin błąd gdzie w jakimś meczu NBA, pierwszy mecz sezonu, dali na handi kursy 101 - w jedną i drugą stronę. Nie jestem głupi i naiwny aby obstawić taki kurs i później bezczelnie domagać się wypłaty. Przecież wiadomo że to pomyłka i nawet jakbym obstawił za 1000zł to nie mam prawa domagać się wypłaty, bo niby skąd bukmacher miałby wziać pieniądze? Z powietrza?
 
jarho 0

jarho

Użytkownik
ciekawe co by zrobili gdybyś szybko tym obrócił np. na live i wygrał więcej kaski.
Wtedy mogliby mieć problem.
A tak to raczej z nimi nie wygrasz.
Pozdrowiam
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
To ty ich oszukałeś i tyle... 2 dni temu widziałem w bwin błąd gdzie w jakimś meczu NBA, pierwszy mecz sezonu, dali na handi kursy 101 - w jedną i drugą stronę. Nie jestem głupi i naiwny aby obstawić taki kurs i później bezczelnie domagać się wypłaty. Przecież wiadomo że to pomyłka i nawet jakbym obstawił za 1000zł to nie mam prawa domagać się wypłaty, bo niby skąd bukmacher miałby wziać pieniądze? Z powietrza?
myslisz ze buki ni maja 100tys zl? oni pewnie takie wyplaty pare razy dziennie robia, a 2x tyle im wplywa ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
pewnie i by tak bylo..jednak ja nie zamierzam tego tak zostawic i bede walczyl o swoje..
100% nie masz jakichkolwiek szans...
Z prostej przyczyny.
To była ich oczywista pomyłka. A Ty próbowałeś ją wykorzystać.
Takie zakłady zawsze są anulowane.
Niektóre buki za takie cwaniactwo blokują konta.
 
cajtodoro 0

cajtodoro

Użytkownik
Vader ma racje, poza tym każdy bukmacher ma zapis mówiący o możliwości anulowania zakładu, w którym nastąpił ewidentny błąd oddsmakera. N przyszłość troche trzeźwego spojrzenia na taki zakład + kurs, tam naprawde nie pracuja idioci.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
sam jestem wyczulony na wałki buków, ale akurat tutaj mieli prawo i racje anulować taki zakład. Jest to ewidentna, nie podlegająca dyskusji pomyłka i podszedł bym do tego w ten sposób -jak sie uda to ok, oby tylko się nie skapneli.. Ktoś wyżej poruszył ciekawe zagadnienie- co by było gdybyś te pieniadze zainwestował gdzies w zakładach na szybko ( choc ewnie nie było juz zbytnio gdzie) i cos jeszcze dograł- co zrobili by wtedy??:kwasny4565:
 
U 0

uzytkownik-47690

Użytkownik
Oszustwo betgun.
Witam, ja również postawiłem singla na ten mecz i tak samo miałem anulowaną wygraną, mimo, że o godz. 6:03 miałem zaksięgowane na swoim koncie 1000zł które wygrałem, a 2 godz. później już mi je zabrano. Uważam,że mimo oczywistej pomyłki przy ustalaniu kursu, nasze wygrane powinny zostać wypłacone. Regulamin jest bardzo niejasny, bowiem dopuszcza anulowanie zdarzenia w każdej chwili, nawet po jego zakończeniu. Nie uważam, żeby takie coś było zgodne z prawem i myślę,że powinniśmy podjąć poważne kroki, by odzyskać nasze wygrane. Myślę tutaj o zgłoszeniu sprawy do mediów lub złożeniu zbiorowego pozwu spółki betgun do sądu.
Świetnym przykładem jest losowanie lotto z dnia 24.10.2009r. ( http://www.youtube.com/watch?v=WfSWNSn8SKQ[/url] ) kiedy to wylosowano 21 liczb w multilotku poprzez błąd maszyny i zdecydowano, że losowanie nie zostanie anulowane lub powtórzone tylko każda z wylosowanych 21 liczb będzie się akceptowana.

Jeśli jest ktoś zainteresowany wraz ze mną odzyskać swoją wygraną, czekam na info.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Reakcaj buka jak najbardziej prawidłowa, a ty nawet nie masz co się rzucać bo jesteś bez sznas, chciałeś wykorzystać tak duży błąd buka, ale jak widać jest to niemożliwe.
 
B 0

bet.on.you

Użytkownik
Też ostatnio na Betgunie widziałem kurs 100 na 12, ale stwierdziłem, że nie ma co próbować, bo prawdopodobieństwo, że się nie skapną jest jeden do miliona.
 
lynx 0

lynx

Użytkownik
Teoretycznie gra w netowym buku jest jednak smieszna ????
Postawisz 1000zl, wygrasz zajebista kase, a oni ci anuluja i napisza, ze przykro nam, ale zaistnial blad i musielismy zwrocic stawke, sorry, ale *****, jakbym ja przez przypadek obstawil 1000zl na live Barca vs Wisla Krakow przy wyniku 5:0 z kursem 71zl na wisle, to na bank nie byloby problemu nie?

Za bledy powinno sie placic, tyle ode mnie :]
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
nie rozśmieszaj mnie, błąd? jeśli kursy są takie
drużyna A 100.00 - 100.00 Drużyna B to nie można mówić tutaj o błędzie, bo kursy tak naprawde nie istnieją.
 
lynx 0

lynx

Użytkownik
nie rozśmieszaj mnie, błąd? jeśli kursy są takie

drużyna A 100.00 - 100.00 Drużyna B to nie można mówić tutaj o błędzie, bo kursy tak naprawde nie istnieją.
To mialo miec cos wspolnego z moja wypowiedzia?
Pisz adekwatnie do wyzej napisanego posta, albo cytuj, bo twoja wypowiedz ma sie jak rzep do psiego ogona..
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Lynxx- jak grasz w necie to niestety jest tak, że wygraną buk moze sobie cofnac nie podajac przyczyny i możesz go pocałowac w d...., zawsze znajdzie sie jakis punkt regulaminu, który im nie podpasi:kwasny4565:. Mnie wczoraj BET24 okradł na 1300zl bo.. po serii nieprawdziwych informacji, które podano mi na czacie puścily mi nerwy i napisałem im pare żolnierskich słów, po czym okazało sie ze support sie obraził i skonfiskował mi wygraną. Opisałem to w temacie BET24.
 
Do góry Bottom