>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Błędne dane problem z wypłata!!

S 0

sayholla

Użytkownik
Jak w temacie proszę o pomoc założyłem konto wymyślone dane przy wypłacie poprosili mnie o weryfikacje danych.przesłanie zdjęcia dowodu osobistego. Ugralem na tym koncie trochę pieniędzy i chciałbym je wypłacić. Jest jakaś możliwość proszę o pomoc
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
jak chcesz zaryzykowac to możesz się fotoszopem pobawić, ale nie radzę bo to mocno śmierdzi kryminałem...Trzeba było założyć normalne konto, przecież wiadomo że jak wypłacasz to cię sprawdzą ????
 
S 0

sayholla

Użytkownik
Jakoś nie myślałem o tym kiedy zakładałem to konto ale z czasem jak zaczęłem wygrywać postanowiłem wypłacić i tu zaczęły się problemy; / nie chce ryzykować z przerabianiem dokumentów. Wplacalem z konta bankowego mojego kolegi,jest jakaś inna możliwość ?
 
radegast 141

radegast

Użytkownik
Ani nie próbuj fałszować dowodu w fotoszopie, bo wbrew pozorom, u buków nie pracują idioci. No chyba, że fotoszopa masz w malym paluszku i wiesz jak podrabiać dowody. Inaczej zapewne się zorientują, że ktoś ich robi w bambuko i zablokują konto, konfiskując pieniądze. Jak chcesz możesz spróbować założyć konto u innego buka i grać &quot;pseudosurebety&quot; (przeciwwstawne opcje). Być może uda Ci się przegrać kasę u &quot;złego&quot; buka, wygrywając ją u drugiego. Wada jest taka, że przy odrobinie pecha możesz zamrozić na fakeowym koncie jeszcze więcej kasy...
 
S 0

sayholla

Użytkownik
RADEGAST mam znajomego grafika ale również nie chce się w to bawić. Mógłbyś wyjaśnić mi na czym polega &#39;pseudosurebety&#39;u jakiego buka założyć najlepiej konto i jaka metodą przegrać
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
U jakiegoś gdzie są w miarę wysokie kursy: pinn.acle, bet.365 czy któryś azjan: dafabet czy sbobet.
Polega to na tym, że wybierasz jakieś zdarzenie i grasz u jednego buka w jedną stronę (dajmy na to over 2,5 @1,9) a w drugim buki w drugą (under 2,5 @1,95), dobierając odpowiednio stawki. I wtedy liczysz na to że wejdzie zakład w innym buki niż b.ah. Jesteś stratny kilka % od stawki ale jak ci się poszczęści to zdołasz przenieść kasę do innego buka.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nic nie musisz wiązać. Po prostu wpłacasz swoje inne środki do innego buka i próbujesz tak grać żeby całe środki z b.aha &#39;przegrać&#39; na konto drugiego bukmachera.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Wpłacasz 100zł na b365. Grasz under 2,5 @1,9 w bet365 za 100, a w bahu grasz over 2,5 @1,9 - także za 100zł. Będzie 1-0 - zdołasz &#39;przelać&#39; 90zł z bahu. Będzie over - niestety, @Radegast przewidział takie ryzyko. Z tym że musisz założyć w bet365 konto na prawdziwe dane, żebyś mógł przynajmniej stamtąd wypłacać ;)
 
G 0

grzegorzprus

Użytkownik
nie słuchaj tych idiotów bo jeszcze wiecej kasy zamrozisz w BAH, - co to za idiotyczny pomysł, a jak zamrozisz kase na tym koncie na lewe dane to co ? idioci i tyle.
Skoro z tego konta i tak nie wypłacisz to taka gra nie ma sensu.
 
S 0

sayholla

Użytkownik
Tak wszystko rozumiem oczywiście ze na prawdziwe dane tylko nie rozumiem na jakiej zasadzie będę mógł przelać z bah na bet365 z under i over jak bym zdołał przelać te np 90zl które napisałeś
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
nie słuchaj tych idiotów bo jeszcze wiecej kasy zamrozisz w BAH, - co to za idiotyczny pomysł, a jak zamrozisz kase na tym koncie na lewe dane to co ? idioci i tyle.
Skoro z tego konta i tak nie wypłacisz to taka gra nie ma sensu.
zważ na słowa trollu
Tak wszystko rozumiem oczywiście ze na prawdziwe dane tylko nie rozumiem na jakiej zasadzie będę mógł przelać z bah na bet365 z under i over jak bym zdołał przelać te np 90zl które napisałeś
nie wiem czego nie rozumiesz ;) po prostu w b365 grasz za swoją kasę, nie tą z bahu, musisz ogarnąć inne środki żeby mieć za co grać w b365.
 
G 0

grzegorzprus

Użytkownik
lipa straszna, nie słuchaj tego co Ci piszą bo możesz zamrozić jeszcze więcej, ogólnie to takie rady to może dawać tylko ktoś kto nie ma wyobraźni i nie potrafi myśleć.
Niepotrzebnie grałeś na koncie na lewe dane, po co ? mogłeś też zlecać małe wypłaty, przy takich nie sprawdzają raczej dowodów.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
lipa straszna, nie słuchaj tego co Ci piszą bo możesz zamrozić jeszcze więcej, ogólnie to takie rady to może dawać tylko ktoś kto nie ma wyobraźni i nie potrafi myśleć.
Niepotrzebnie grałeś na koncie na lewe dane, po co ? mogłeś też zlecać małe wypłaty, przy takich nie sprawdzają raczej dowodów.
miszczuniu, jemu zablokowali zapewne możliwośc wypłaty, tak że nie może 10zł wypłacić bez załadowania skanu dowodu - i kto tu nie ma wyobraźni.
sam raz tak miałem okazję bawienia się w podobną zabawę - mi się udało.
ja ze swojej strony kończę rozmowę z userem powyżej
 
G 0

grzegorzprus

Użytkownik
zważ na słowa trollu

nie wiem czego nie rozumiesz ;) po prostu w b365 grasz za swoją kasę, nie tą z bahu, musisz ogarnąć inne środki żeby mieć za co grać w b365.


przestań już się kompromitować, a nie pomyślałeś co będzie jeśli koniec końców to z bet365 zgra całą kasę a na nic nie wartym koncie w BAH ugra jakieś np: 10k których nie wypłaci ? czy za ciężko coś tak oczywistego zrozumieć ? równie dobrze ustal sobie jakiś banrkoll np: 10k zapisz sobie na kartce i stawiaj mecze, a do innego buka wpłać realną kase i zgrywaj tą wymyśloną na konto realne powodzenia, to będzie mniej więcej to samo co w tej sytuacji, pomyśl czasami człowieku :cool:
 
G 0

grzegorzprus

Użytkownik
miszczuniu, jemu zablokowali zapewne możliwośc wypłaty, tak że nie może 10zł wypłacić bez załadowania skanu dowodu - i kto tu nie ma wyobraźni.
sam raz tak miałem okazję bawienia się w podobną zabawę - mi się udało.

Przed tym jak poprosili o dowód, na 100% zrobili to po tym jak zlecił wypłatę, i dlatego że wypłacił za dużo za jednym razem, mógł zlecać 10x po 500zł i może by przeszło, teraz to już za późno.
 
Do góry Bottom