>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Błędne dane problem z wypłata!!

TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
jak kogoś podejrzewają o lewe konto to się nie musisz martwić mają swoje sposoby, ostatecznie zawsze mogą zamknąć konto bez podania przyczyny i pa.na standardowej weryfikacji nie traktują każdego jak potencjalnego oszusta, mogą to wyłapywać najwyżej z czasem ale ci bardziej ogarnięci sami na jednym koncie długo nie grają.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Jest jeden dobry sposób na ugotowanie takiego cwaniaczka z lewymi danymi. Bardzo prosty, nie żadne zdjęcia, wysyłanie mord czy telefoniczne zagadki.
Nie napiszę na oficjalnym forum, ale jak jakiś bukmacher chce mieć dobry tip to zapraszam, dużo nie wezmę ;-) Myślę, że kwestia czasu jak bukmacherzy zmienią nieco strategię weryfikacji - wspomnicie tego posta ;-)
Wszystko można załatwić szybko, praktycznie online.
Podziel sie z kolegami na forum swoja rewelacją. Czyzbys mial na mysli podpis elektroniczny?
 
E 293

emarco

Użytkownik
Nie chcę psuć innym póki co zabawy. Myslę że takie otobety czy betany to by w mig pomysł przechwyciły ;-)
Gdybym pracował w dziale weryfikacji to miałbym 99,99% ludków zweryfikowanych jako prawdziwych.
Podpis elektroniczny to mógłby być pomysł ale wymagałby jakieś bazy,nie wiem.. ale to nie to.
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Dobra chlopie, nie zgrywaj sie, bo buki nie takie mozgi zatrudniaja i na razie jest jak jest. Multikonta byly, sa i beda. Wszystko jest do obejscia.
Bardziej bym sie martwil o dobre typy, a nie zajmowal sie takimi pierdolami.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Dobra chlopie, nie zgrywaj sie, bo buki nie takie mozgi zatrudniaja i na razie jest jak jest. Multikonta byly, sa i beda. Wszystko jest do obejscia.
Oczywiscie że wszystko jest do obejscia. Jeżeli chodzi o te multikonta to wiadomo że to było jest i tego się nie da zlikwidować bo każdy kombinuje jak się da.
Po co użytkownik @sayholla założył dane na kogoś innego i ugrał na nim pieniądze ? No przecież to jest oczywiste że zrobił mały wałek z bonusem i niestety mu się nie udało wypłacić bo poprosili o weryfikacje.
Masz rację bukmacherzy posiadają coraz to lepsze zabezpieczenia i coraz częsciej już przed pierwsza wypłatą żądają weryfikacji. Osobiście znam paru ludzi którzy pare lat temu zrobili fortuny na wałkach ND bo te weryfikacje nie były tak rygorystyczne i nie zawsze ich wymagano.
Jak słuchałem kiedyś opini jak nasz wykluczyli z jakiejs promocji i zawsze opis &quot;ruszyła husaria&quot; &quot;znów konto na psa będą zakładać&quot; Jeb... multikontowce&quot;... to śmiać mi się chciało bo w ciągu trwania jakiejs promocji ziomek potrafił kilka/kilkanascie K zarobić nie inwestując ani grosza.
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Wiesz, wyludzanie bonusow to rzeczywiscie czyste chamstwo i akurat ta rzecz mi sie nie podoba. Zreszta nie chcialoby mi sie bawic w zakladanie nowych kont tylko po to zeby wyludzic jakis bonus (zwlaszcza,ze tam jeszcze pewnie jakies obroty trzeba zrobic i nie wiadomo jeszcze co).
Bardziej chodzi o limity. Buk nie daje dluzej pograc, to wiadomo, ze czlowiek kombinuje.
A autor tematu tez w sumie dobry. Ludzie zaproponowali mu kilka rozwiazan, ktore mialyby jakies tam szanse przejscia, ale on za kazdym razem pytam &#39;ale co bedzie jesli...&#39;. Skoro taki przezorny jest, to szkoda, ze nie zadal sobie tego pytania zanim zalozyl konto na jakies zupelnie fikcyjne dane z dupy ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Wiesz, wyludzanie bonusow to rzeczywiscie czyste chamstwo i akurat ta rzecz mi sie nie podoba. Zreszta nie chcialoby mi sie bawic w zakladanie nowych kont tylko po to zeby wyludzic jakis bonus ????
Ciekawe podejscie, jak bys musiał cały miesiac pracowac zeby zarobić 3k a u buka siedzac przed kompem zrobiłbys to w ciagu godziny to ciekawe co bys wybrał. Fakt że to nie ucziwe i nie legalne i trzeba tępić takie zachowania bo uczciwi przez to cierpią.
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Moze sie nie znam, ale nie za bardzo wiem jak mozna u buka &#39;zarobic&#39; 3k/h wyludzajac bonusy. Przeciez ten bonus to sa jakies grosze, ktore i tak trzeba obrocic zeby wyplacic, prawda? Wiec istnieje spore ryzyko wtopy tak czy siak...
 
Do góry Bottom