>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Baraże do Euro 2012 - Spotkania rewanżowe, 15.11.2011.

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Baraże do Euro 2012 - Spotkania rewanżowe.





Wyniki pierwszych spotkań:​


Już 15 listopada czeka nas decydujące starcie. Nagrodą dla zwycięzców będą ostatnie bilety do Polsko-Ukraińskich Mistrzostw Europy. Wprawdzie Irlandia, Czechy i Chorwacja są już bardzo blisko, lecz Portugalia i Bośnia nadal są na zero, czy czeka nas niespodzianka...​


Zapraszam do dyskusji.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt; Irlandia-Estonia

Typ:1
Kurs:1.40





Już we wtorek wieczorem będzie miał miejsce rewanżowy mecz barażowy do Euro 2012 pomiędzy Irlandią a Estonią. W tym barażu już tak naprawdę wszystko zostało rozstrzygnięte w pierwszym spotkaniu w którym to zdecydowanie lepszą ekipą była Irlandia czego skutkiem było wysokie zwycięstwo 4:0. Myślę, że drugie spotkanie rozgrywane tym razem w Irlandii będzie miało bardzo podobny przebieg i również zdecydowanie lepsi okażą się gospodarze, którzy tak naprawdę mieli masę szczęścia w losowaniu, że trafili na tak słabego rywala jakim jest Estonia. Myślę, że warto postawić na to spotkanie bo mimo iż Irlandia nie musi w tym meczu atakować to i tak bez większych problemów powinna wygrać po raz drugi grając z samej kontry.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
A ja w Fortunie zauważyłem kurs na awans Czarnogórców po 6.00. Dla mnie jest to ciekawy kurs ze względu, że zapewne stan boiska będzie podobny do tego w Bośni, co może być atutem Czarnogórców. 2-0 w ich wykonaniu u siebie z Czechami nie będzie jakimś wielkim wyczynem, mimo tego że ostatnio mają obniżkę formy. Dla Czarnogorców będzie to najważniejszy w historii ich kraju mecz, więc walka będzie od pierwszej minuty. Szkoda tej straconej bramki w ostatnich minutach, bo z pewnością mieliby prościej w rewanżu.
Zagrałem dzisiaj w Fortunie taki dubel za 100zł:
Czarnogóra (Awans) 6.00
Bośnia (Awans) 2.82
i wyszło mi około 1.5k, zobaczymy we wtorek.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
A ja w Fortunie zauważyłem kurs na awans Czarnogórców po 6.00. Dla mnie jest to ciekawy kurs ze względu, że zapewne stan boiska będzie podobny do tego w Bośni, co może być atutem Czarnogórców. 2-0 w ich wykonaniu u siebie z Czechami nie będzie jakimś wielkim wyczynem, mimo tego że ostatnio mają obniżkę formy. Dla Czarnogorców będzie to najważniejszy w historii ich kraju mecz, więc walka będzie od pierwszej minuty. Szkoda tej straconej bramki w ostatnich minutach, bo z pewnością mieliby prościej w rewanżu.
Wg. mnie ta bramka w 90minucie tylko podrażniła wtorkowego gospodarza. W barażach może zdarzyć się wszystko, w ostatnim meczu Czesi nie byli tak dobrzy jakby na to wskazywał wynik. Linia 2.45-3.20-2.80 delikatnie faworyzuje Czarnogórę. Skoro mogą wygrać, to też awans wcale nie jest wykluczony. Ja biorę dwumecz w betclicku za 7.50. Aż sam w to nie wieżę ;)
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Portugalia- Bośnia i Hercegowina 1 około 1.40
Swoją krótką analizę opieram praktycznie głównie na podstawie pierwszego meczu. Przyznam, że Portugalczycy pozytywnie zaskoczyli, w porównaniu do tego co grali w eliminacjach to w Bośni zagrali na prawdę świetną w moim przekonaniu pierwszą połowę. Moje zachwyty nad ich grą w pierwszej połowie są spotęgowane tym, że na klepisku w Bośni ciężko rozgrywać piłkę, co jednak czynili. Widać było chęć zwycięstwa i zagrania na Euro, co zauważył sam komentator. Bośnia przez pierwsze 30 minut nie miała nawet szans na to by pokazać jak konstruują atak pozycyjny.
Jednak, to gospodarze byli bliżej wygranej bo w drugiej połowie szczególnie po wejściu Ibisevicia stworzyli ze dwie stuprocentowe okazje, których niewykorzystano.
Pepe świetnie przykrył Dżeko, za co pochwalił go nawet trener gospodarzy. Praktycznie nie dał mu pograć, przegrał 1-3 pojedynków, Pepe jest w formie i sądzę że we wtorek podobnie Dżeko sobie nie pogra.
Portugalia u siebie na pewno będzie grała jeszcze pewniej, jeśli zaprezentują podobny football co w pierwszej połowie meczu piątkowego to jestem o ich wygraną spokojny.
Uważam, że dodatkowy wątek należy poświęcić presji, która niewątpliwie będzie ogromna. Obie ekipy są o 90 minut od celu i strata bramki przez którąkolwiek mocno zmieni obraz meczu. W mojej opinii psychicznie z tym meczem bardziej poradzą sobie doświadczeni Portugalczycy. Bośnia ma poprawny skład, ale jednak czegoś mi u nich brakuje by tę Portugalię pokonać, a eliminując Dżeko tak jak w piątek tracą serce drużyny.
Proponuję zagrać na gospodarzy, jednak zdaję sobie sprawę, że stawka pojedynku jest tak wielka, że wszystko może się wydarzyć.
 
river 148

river

Użytkownik
Portugalia- Bośnia i Hercegowina 1 około 1.40
Uważam, że dodatkowy wątek należy poświęcić presji, która niewątpliwie będzie ogromna. Obie ekipy są o 90 minut od celu i strata bramki przez którąkolwiek mocno zmieni obraz meczu. W mojej opinii psychicznie z tym meczem bardziej poradzą sobie doświadczeni Portugalczycy. Bośnia ma poprawny skład, ale jednak czegoś mi u nich brakuje by tę Portugalię pokonać, a eliminując Dżeko tak jak w piątek tracą serce drużyny.
Wlasnie, presja. Portugalia &quot;musi&quot;, Bosnia &quot;moze&quot;. Wg mnie Bosniacy zagraja nie majac nic do stracenia a mnostwo do wygrania. W przypadku braku awansu nikt nie bedzie mial do nich pretensji. Dodatkowo maja dobry wynik u siebie 0-0. Kazdy bramkowy remis daje im awans. Wg mnie sa w korzystniejszej sytuacji niz Portugalczycy na ktorych beda wszyscy patrzec.
Portugalia gra nieobliczalnie. Z Cyprem u siebie 4-4, z Islandia 5-3. 7 straconych bramek z, powiedzmy sobie szczerze, ogorkami, ktore nie maja takiego potencjalu jak Bosnia.
Jestem przekonanty, ze Bosniacy jutro cos strzela, ile straca, kwestia otwarta uzalezniona od dyspozycji gospodarzy.
Proponuję zagrać na gospodarzy, jednak zdaję sobie sprawę, że stawka pojedynku jest tak wielka, że wszystko może się wydarzyć.
Jak dla mnie kurs na Portugalie jest niski i nie wart postawienia na nich.
Ja tu wietrze &quot;glosny&quot; wynik;) Uwazam, ze Bosniacy sa niedoceniani. Widzialem ich mecz wyjazdowy z Francja i nie mieli sie czego wstydzic. Robia oni zreszta systematyczne postepy i wg mnie ich awans do ME czy MS jest tylko kwestia czasu. Portugalczycy nie sa zespolem ktory gralby rowno i na podobnym poziomie caly czas. Zdarzaja im sie wpadki a biorac pod uwage klase jutrzejszego rywale i presje jaka na nich ciazy to uwazam, ze Dzeko i spolka maja duza szanse jutro przejsc do historii.

Typy:
X2 - 2,65
Bosnia powyzej 1,5 gola - 5,50
Zaklad bez remisu - Bosnia - 5,90
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Wlasnie, presja. Portugalia &quot;musi&quot;, Bosnia &quot;moze&quot;.
Wiesz, ja patrzę na to jednak trochę inaczej. Dlaczego Bośnia &quot;może&quot;? Są wg mnie klasową drużyną, walczą z Francją jak równy z równym, po raz kolejny są w barażach do wielkiej imprezy. Także już dawno nie można do nich przypinać łatki średniaków, po prostu są bardzo dobrą drużyną.
Portugalia z nożem na gardle zagrała całkiem inaczej jak w eliminacjach. Uważam, że zdominowała Bośniaków na ich trudnym terenie. Głównie opieram się na pierwszym spotkaniu bo pokazali, że indywidualnie oraz drużynowo są jednak kilka stopni wyżej niż Bośniacy. Oczywiście w piłce może się wszystko zdarzyć ale Portugalia jest świetnie przygotowana do tego dwumeczu.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Irlandia-Estonia X-4,60 fortuna

Jak dla mnie remis w tym meczu bardzo możliwy. Sprawa awansu roztrzygnięta więc gospodarze raczej jakoś specjalnie cisnąć nie będą. Goście też już pogodzeni ale zapewne zechcą się jakoś honorowo zaprezentować i pokazać że to drugie miejsce w grupie to nie był przypadek. Nie spodziewam się w tym meczu jakiegoś szalonego tempa więc i under 2,5 warty gry moim zdaniem. Irlandia to generalnie drużyna która mało goli traci ale i też niedużo strzela. Bez goli do 28 minuty to też dobra opcja.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Przed rewanżowymi meczami barażowymi o awans Euro 2012 najciekawiej zapowiada się we wtorek rywalizacja Portugalii z Bośnią i Hercegowiną w Lizbonie. Tutaj lepiej nie stawiać pieniędzy na Portugalię, która nie zachwyciła w pierwszym meczu. Bośnia jest nieobliczalną drużyną lecz pokonanie Portugalii na wyjeździe będzie niezwykle trudnym zadaniem. NO-BET jak dla mnie. Ewentualnie jakiś under 3,5 gola.
W pozostałych parach znacznie łatwiej wskazać faworytów - o występie na boiskach Polski i Ukrainy mogą już powoli myśleć Irlandia i Chorwacja, blisko awansu są również Czesi. Jednak Ci ostatni wydaje mi się, że polegną na Bałkanach. W Pradze nie brakowało emocji. Na boisku dominowali gospodarze, ale Czarnogórcy, którzy byli rewelacją eliminacji również mieli swoje okazje. Starali się grać głównie z kontrataku. Wynik w 63. minucie otworzył fantastycznym strzałem zza pola karnego Vaclav Pilara. W ostatniej minucie ku uciesze 15 tysięcznej publiczności rezultat podwyższył Tomas Sivok. Przy obu bramkach asystował Rosicky. No ale to było w Pradze.. Tym razem czeka nas mecz na bardzo trudnym terenie, gdzie Czarnogóra czuje się jak ryba w wodzie. Stevan Jovetic, Mirko Vucinic - to tylko niektóre znane nazwiska jakie mają w swojej szerokiej kadrze trenerzy Czarnogóry. W Eliminacjach Euro 2012 na własnym stadionie Czarnogóra jeszcze nie przegrała, remisując między innymi z Anglią 2:2, ogrywali u siebie między innymi Szwajcarię i Walię. A Czechy w meczach wyjazdowych już nie są tak mocne. Proponuję zagrać 1 DNB w tym meczu i czekać na niespodziankę. Czarnogóra postawi wszystko na jedną kartę aby wygrać, to jest dla nich niewyobrażalna szansa aby awansować na Euro, taka szansa może już się nie powtórzyć. Fanatyczni kibice jakich nie brakuje na Bałkanach, wypełnią stadion po brzegi i będą wspierać swoich piłkarzy do samego końca meczu. A ponadto przecież Czarnogóra w rankingu FIFA jest wyżej od Czechów – zajmuje 39. miejsce, rywale – 47...
To najłatwiejszy rywal, jaki mógł się nam trafić. Może Czesi mają więcej doświadczonych piłkarzy, ale naszym atutem jest rewanż na własnym boisku - twierdzi Stevan Jovetić.
Licząca nieco ponad 700 tys. mieszkańców Czarnogóra to jedna z rewelacji eliminacji Euro 2012. Jeszcze rok temu kraj ten na piłkarskiej mapie traktowany był z przymrużeniem oka, dziś uchodzi za niezwykle groźnego, a na pewno niewygodnego rywala. Reputację i samoocenę piłkarzy zespołu Branko Brnovicia znacznie poprawiły dwa remisy z Anglikami.
Źródło: http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/euro-2012-czarnogora-ostrzy-sobie-zeby-na-czechow,1,4903262,artykul.html
- Jesteśmy zawiedzeni porażką, ale to jeszcze nie koniec - mówił przed rewanżowym meczem z reprezentacją Czech, obrońca drużyny Czarnogóry - Stefan Savić.
- Nadal mamy 90 minut i możemy pokonać Czechów na własnym stadionie. Będzie bardzo ciężko, ale nadal mamy nadzieję - dodał.
- Z Anglią przegrywaliśmy 0:2, ale zdołaliśmy wyrównać mając mniej czasu niż teraz.
Źródło: http://www.pilka.pl/savic-przed-rewanzowym-meczem-czarnogora---czechy-to-jeszcze-nie-koniec

Robbie Keane (31 l.) jest w szampańskim nastroju. Nie dość, że pomógł Irlandii praktycznie awansować na EURO (nikt nie wierzy, że Estonia wygra w Dublinie 5:0), to jeszcze coraz bardziej śrubuje swój strzelecki rekord w kadrze.
Jak dla mnie remis w tym meczu bardzo możliwy.
Oj bardzo ciężko będzie Estonii wyjechać z chociażby jednym punktem z tej potyczki. Skoro Estonia nie potrafiła się przeciwstawić u siebie to na wyjeździe.. hmm.. raczej mało prawdopodobne. Peffna jedyneczka tutaj na gospodarzy i przypieczętowanie awansu, oraz feta po meczu!
Typy:
Montenegro - Czech Republic

Typ: 1 DNB
Kurs: 1.74


____________________________________

Irlandia - Estonia

Typ: 1 (0:1)
Kurs: 2.05


Typ: Robbie Keane (Irlandia) - strzeli gola w ciągu &#39;90 minut

Kurs: 2.00
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Z Cyprem u siebie 4-4, z Islandia 5-3. 7 straconych bramek
Z Cyprem to była zupełnie inna bajka, jeszcze za Queiroza więc tego meczu za bardzo nie ma co wspominać, bo wtedy Portugalia grała kompletnie słabo.
A co do meczu z Islandią to zgoniłbym to trochę na karb składu jaki musiał grać w defensywie. Otóż wyglądało to tak : Joao Perreira, Rolando, Bruno Alves i Eliseu. No i trzeba dodać, że to był prawdopodobnie pierwszy mecz ich w takim zestawieniu. W dodatku bramkarz Rui Patricio, który raptem ma 9 meczów w bramce reprezentacji. Tak więc bramkarz + defensywa całkiem zmieniona.
Przeciwko BiH już było znacznie lepiej co widzieliśmy. Też podobała mi się o dziwo gra Pepe, który wyłączył Dzeko z gry nie używając przy tym fauli ;O
Bo co jak co, ale pod wodzą Paulo Bento to Portugalia gra już dobrze i oprócz tego &quot;wesołego&quot; meczu z Islandią nie wygląda to źle w tyłach. Bo mecz z Danią na Parken to dla każdego bywa trudny.
Portugalczycy nie sa zespolem ktory gralby rowno i na podobnym poziomie caly czas. Zdarzaja im sie wpadki a biorac pod uwage klase jutrzejszego rywale i presje jaka na nich ciazy to uwazam, ze Dzeko i spolka maja duza szanse jutro przejsc do historii.
Tutaj się nei zgodze, po przyjściu Paulo Bento Portugalia gra już równo.
Co do pierwszego meczu to zgadzam sie z tym co napisał Dudusss . BiH dopiero po wejściu Ibisevica doszła do dwóch dobrych okazji, a wcześniej słabizna straszna. Portugalia może tez nie oczarowała, ale optyczna przewaga, więcej strzałów i ta nieszczęsna kępa, na której podskoczyła piłka Ronaldo przy jednym ze strzałów w dogodnej pozycji. Aż ją sam wyrwał ze złości ;p Dla mnie również po tym co widziałem to Portugalia jest faworytem. Obawiam się jedynie, że dywan na Estadio Da Luz może też sprzyjać Bośniakom w wyprowadzaniu szybkich kontr więc to może nam znamienować dobre spotkanie i walke na noże (czytaj gole) o to kto poleci na Euro.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ja czekam na overy kartkowe w meczach Czarnogora-Czechy i Portugalia-Bosnia. Analizowac nie ma zbytnio co bo glownym argumentem jest walka o awans i mysle ze kosci beda sie łamać. Dorzucajac bałkańską mentalnośc Czzarnogórców i Bosniakow widza mi sie nawet czerwone kartki.
 
death89 84

death89

Użytkownik
Ja czekam na overy kartkowe w meczach Czarnogora-Czechy i Portugalia-Bosnia. Analizowac nie ma zbytnio co bo glownym argumentem jest walka o awans i mysle ze kosci beda sie łamać. Dorzucajac bałkańską mentalnośc Czzarnogórców i Bosniakow widza mi sie nawet czerwone kartki.
czerwone kartki już są w ofertach, ale overów nie widzę, może ktoś ma lepszy wzrok ode mnie?
sobie tak myślę nad dublem
Czarnogóra 1
Portugalia - Bośnia właśnie jakiś over kartkowy 4,5 byłby idealny;)
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
Ja czekam na overy kartkowe w meczach Czarnogora-Czechy i Portugalia-Bosnia. Analizowac nie ma zbytnio co bo glownym argumentem jest walka o awans i mysle ze kosci beda sie łamać. Dorzucajac bałkańską mentalnośc Czzarnogórców i Bosniakow widza mi sie nawet czerwone kartki.
Dokładnie ????
Szczególnie podoba mi się pomysł z czerwoną kartką w meczu Portugalia-BiH. W takich meczach nikt nie odstawia nogi. Na pewno będzie sporo żółtych kartek i spodziewam się wysokiej linii. Adrenalina, nerwy, frustracja, dużo nie trzeba by piłkarze skoczyli sobie do gardeł. W betsafe jest czerwona kartka po 3,50 i na pewno to zagram. Arbitrem tego spotkania będzie Wolfgang Stark, doświadczony sędzia, który stosunkowo często pokazuje czerwone kartki (średnio w co 4 meczu). Co do typowania 1X2 w tym meczu, to kurs na Portugalię jest po prostu śmieszny i nieopłacalny. Mocno liczę na to, że BiH awansuje na EURO kosztem gwiazdek z Portugalii, a przynajmniej mocno o to powalczy.
Typy:
Czerwona karka w meczu @3,50 betsafe ✅
Bośnia i Hercegowina strzeli gola @2,02 betsafe ✅
Bośnia i Hercegowina +1,5 @1,675 Bet365 ⛔
 
B 71

bartus

Użytkownik
Jutro o godz 20.00 odbędzie się spotaknie rewanzowe pomiędzy Chorwacja i Turcją. W pierwszym meczu Chorwacja rostrzygneli na swoja korzysc i wygrali to spotkanie 3:0.Chorwacja ma juz na pewno awans gwarantowany,ale jutrzejszy mecz tez beda chcieli sie pokazac ze u siebie tez potrafia wygrywac.Mysle ze Chorwacja pokaze ze jak na wyjedzie wygrywaja to u siebie tez potrafia wygrac.Jestem przekonany ze w tym meczu w padnie pare bramek i Chorwacji beda się cieszy ze awansowali do Mistrzostw Europy.
Pozdrawiam
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Jak tu nagle wszyscy zaczęli pisać że Portugalia może nie awansować i Bośnia ma szanse. Jak to pisałem przed pierwszym spotkaniem to myslałem że mnie z forum wyniosą ????
Ja osobiście nie sprawdzałem kursów na jutrzejszy mecz, ale myslę że warto zagrac jakiś under, nawet 1.5. Bośnia przyjedzie z myślą o awansie i najprawdopodobniej będą sie bronic i grac z kontry. Nie jest powiedziane że taktyka ta sie nie powiedzie i po strzeleniu na 1-0 Bośniacy cofną się całkiem na swoja połowę i będa się bronic ala MURinho za czasów Interu bądź Chelsea ???? Mam nadzieję że taki właśnie będzie scenariusz tego meczu i osobiście widze value w zagraniu takich zakładów:
under 1.5
DW 1:1
DW 1;2
DW 2:2
Oczywiście odpowiednio proporcjonując stawki tak żeby wyszedł nam jak najlepszy kurs. Spodziewając się remisu można tez zagrać 2DNB i czysty X dopasowywując stawkę tak żeby w przypadku wygranej Bośni być na + bądź 0 no a jak padnie remis to zwrot DNB i wygrana z X cała dla nas.
Nie będe opisywał składu i potencjałów drużyn bo to juz zrobili bardzo dobrze inni. Co sam zagrałem zamieszczę jutro przed meczem w moim temacie. Dzieki i pozdrawiam ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

W pierwszy spotkaniu padł remis 0-0 i niejako ustawił już rewanż. Spodziewam się dziś underowego spotkania, w związku z tym że każda bramka będzie miała duży wpływ na to kto awansuje. Wyobraźcie sobie, że Bośnia strzeli bramkę - byłoby bardzo trudno Portugalczykom strzelić dwie, a wyrównanie nic by nie dało. To samo tyczy się Bośniaków, z tym że im wynik 1-1 dawał by awans - jaki wynik by miał nie paść to przede-wszystkim gospodarze muszą bardzo uważać z tyłu. Bośniacy w pierwszym spotkaniu już liczyli na 0-0 i myślę, że również teraz nie będą chcieli stracić bramki, modląc się oto by jakaś kontra wyszła, lub nerwowo spoglądając na zegarek i oczekując karnych. Prawdę mówiąc nie ma sensu przykładać wyników obu reprezentacji w ostatnich spotkaniach bo one nic nie obrazują... Portugalia jest po prostu słaba; Ronaldo ma kompleks wyższości, nada myśli że rywalizuje tylko z Messim, środkowy palec był wyrazem tego, że ucieka mu grunt pod nogami, spodziewać się że dziś CR7 będzie grał sam ze sobą, kiwał się ze wszystkimi itd. znając życie nic mu z tego nie wyjdzie - stawiam taką tezę z obserwacji zachowań Krystyny w ostatnich dniach, a nie na podstawie gry w Realu. Zresztą dzisiejsza Portugalia jest dziwnym zespołem, mają papiery na mistrzostwo świata, a grają przeciętnie, myślę że nie będzie nadużyciem porównanie dzisiejszej Portugalia do Francji Domenecha z końcówki jego urzędowania. Bośnia to bardzo fajny zespół, nie ukrywam że to im będę kibicował w tym spotkaniu. Mają bardzo dobrze zbilansowany skład, większości pewnie tylko Dzeko coś mówi, ale mogę do tego dodać, że jest taki piłkarz nazywa się Zvjezdan Misimović w sezonie 2008/09 on Dzeko i Brazylijczyk Grafite byli pierwszoplanowymi postaciami w VfL Wolfsburg i wspólnie wygrali Bundesligę. U Bośniaków gra również Miralem Pjanić - najważniejszy fakt w jego piłkarskim życiu: wyrzucił Real z LM grając w Lyonie :razz:. Mamy tu też Ibiševića, nie wiem dlaczego wszedł z ławki ale jak się pojawił od razu rozruszał grę. Ogólnie spodziewam się meczu bez fajerwerków, ostatnio mecz na kartoflisku nie porywał, dziś na dywanie nie powinien niczym się różnić. Zakładam chaotyczne spotkanie, pełną asekurację i mało bramek.

Portugalia - Bosnia Herzegovina (Poniżej/powyżej: 2.5) Typ:poniżej Kurs:1,75 Tobet
 
gieneq 14

gieneq

Użytkownik
Ciekawostka którą nie każdy wyłowi.
Wbrew pozorom Chorwacja nie podejdzie do tego meczu na totalnym luzie. Chorwaci muszą wygrać, żeby awansować do 2 koszyka losowania grup Euro kosztem Rosji :
1. Poland, Ukraine, Spain, Netherlands.
2. Germany, England, Italy, Russia.
Jest to niewątpliwie spory motywator gdyż unikną w ten sposób drużyn niewątpliwie aspirujących o awans z 1 miejsca - Niemiec, Anglii, Włoch.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W pierwszym meczu Portugalii z Bośnią, padł idealny wynik do tego, by w dzisiejszym meczu postawić na over kartkowy. Jakby nie było tu nie może być kalkulacji. W pierwszym meczu padł wynik 0:0, więc wynik dzisiejszego spotkania zaważy o wszystkim. Ciężko mi wskazać jednak faworyta. Dla bukmacherów takim faworytem jest Portugalia. Ja oglądając ostatnie spotkanie odniosłem wrażenie, że Portugalczycy zagrali na pół gwizdka. Tak jak powiedziałem, dzisiejszy mecz będzie decydujący. Nogi nikt odstawiać nie będzie. Nawet przy prowadzeniu jednej ze stron, przeciwnik będzie chciał wszelkimi możliwymi sposobami walczyć o piłkę. W pierwszym meczu zobaczyliśmy tylko 3 kartki, ale tempo spotkania nie było oszałamiające. Teraz liczę na twardą, męską grę no i lekką rękę sędziego ;)
Portugalia - BiH | Over 5,5 kartki (1,75) Tobet ✅
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Montenegro - Czech Republic
Typ: 2 dnb
Kurs: 1.86
Betsafe

Gospodarze przegrali swój pierwszy barazowy mecz dziś wątpie by wygrali raczej remis lub wygrana Czechów.
Czarnagóra bez:
Milan Jovanovic - kartki
Simon Vukčević - złamany nos
Milorad Pekovic - kartki

Czesi bez zmian i dochodzi 2 zawodników:
Hubman i Baros
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom