>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Beach Soccer 2013

marfi 629

marfi

Użytkownik
Po pierwsze, coś mała aktywność w temacie, zapraszam gorąco do dyskusji, nie każdy musi być ekspertem nikt was nie zje, macie jakieś przeczucia albo ciekawią was obecne Mistrzostwa? Piszcie!
Więc tak. Po pierwsze za nami faza grupowa MŚ. O tym kto awansuje z grupy A wiedzieliśmy już wczoraj, ale dzisiaj wiemy jaki jest rozkład miejsc. Grupę wygrała Hiszpania, która dziś pokonała Tahiti 4-2. Piłkarze z Półwyspu Iberyjskiego prowadzili już 4-0 po 16 minutach i dowieźli prowadzenie do końca chociaż oglądałem trzecią tercję meczu i muszę powiedzieć, że Tahiti nie brakuje ambicji, dają z siebie wszystko w każdym meczu i zasłużenie awansowali. W meczu o honor Amerykanie wygrali z ZEA 6-4. I trzeba powiedzieć, że mimo iż USA nie awansowało to mogą wracać do kraju z podniesioną głową. Ostatnio u siebie na kontynencie dostawali baty od Salwadoru i Meksyku, a nawet od Kostaryki, a teraz zagrali na Mundialu po sześcioletniej przerwie i wygrali z faworyzowanym ZEA, napędzili strachu Hiszpanom, a z Tahiti przegrali po dogrywce. Dla mnie pozytywne zaskoczenie tych Mistrzostw. Przejdźmy do grupy B. Tam był grany jedyny dziś mecz o poważną stawkę, gdzie Salwador pokonał Wyspy Salomona 7-6. Zakład z handi nie wszedł przez ambitną walkę piłkarzy z Oceanii. Swoją drogą tak faworyzowałem Salwador, a różnie się to mogło skończyć. No, ale od czego Salwador ma Agustnia Ruiza. Strzelił 5 z 7 goli. Oby więcej takich napastników. Warto zaznaczyć, że 2 lata temu w Ravennie szalał inny napastnik Salwadoru Frank Velasquez. W meczu o honor Holendrzy pokonali po karnych Argentynę, jednak wynik o niczym nie mówi, ponieważ Argentyńczycy musieli się oszczędzać przed meczem z Tahiti w ćwierćfinale, a dla Holandii to ostatni mecz o stawkę w tym sezonie. Kolejny grają we wrześniu. Mimo wszystko jak na moje oko to blamaż Holandii. Rozumiem, że beach soccer, a piłka nożna to dwie inne dyscypliny, ale co sobie musieli pomyśleć kibice niezwiązani z plażówką kiedy ich reprezentacja przegrywa z Wyspami Salomona czy Salwadorem. Mam na razie dwa pomysły na mecze ćwierćfinałowe.
Rosja (-2,5 AH) - Iran 1 @ 1.87 5/10 MB ⛔ 6-5
Sborna wygrała w grupie dwa mecze różnicą trzech goli. Mieli 5-2 z niezbyt mocnym WKS i 4-1 z silną Japonią, którą cenię trochę wyżej niż Iran w obecnej sytuacji. Ostatni mecz grali z Paragwajem gdzie wygrali 4-3 po dogrywce. Jednak nie jest to bardzo miarodajny wynik ponieważ Rosjanie mieli już awans. Irańczycy nie są słabą reprezentacją, ale awans wywalczyli dosyć szczęśliwie z tylko jedną wygraną. Wygrali z niezbyt silnym Senegalem 5-3, z Ukrainą co prawda tylko 2-3, ale czy możemy Ukrainę porównywać do Rosji? A z konkretną reprezentacją Brazylii przegrali 1-4. Z Rosją też powinno się zakręcić coś koło 3 goli różnicy moim zdaniem. Co odważniejszy może zagrać -3 po 2.26.
Japonia (+3 AH) - Brazylia 1 @ 1.91 5/10 MB ✅ 3-4
Jak już pisałem Japonia to bardzo solidna reprezentacja. W tym turnieju wygrali dwa spotkania 3-1 z Paragwajem oraz 4-3 po dogrywce z WKS. Ten drugi wynik może nie bardzo przekonujący, ale jednak gram na nich. Brazylia w mocno odmłodzonym składzie. Nie ma Benjamina, Junior Nagao na ławce trenerskiej. Zaczęli od 4-1 z Iranem, który w mojej ocenie jest słabszy od Japonii, potem 4-2 z Ukrainą, która niczego wielkiego na piaskach Tahiti nie pokazała, a wczoraj wygrali 8-3 z niezbyt silnym Senegalem. Reasumując. Reasumując 6 meczów przy założeniu Japonia +3, a Brazylia -3 to wygrałbym 3 mecze, 2 zwroty i 1 porażka. Jednak to tylko Senegal. Jak dla mnie fajny kursik na to wydarzenie.
I jeszcze na emocje w innych meczach taka tasiemka bez żadnej analizy bo nie mam czasu. Tylko powiem, że ani Hiszpania ani tym bardziej Argentyna jakoś super tu nie grają.
Tahiti +2,5; Salwador +2,5; Japonia +3,5; Rosja -1,5 @ 6.44 2/10 MB ⛔
⛔ 2,5j
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
co oznacza MB przy twoich typach?
Po kursie i stawce podaje sie buka, w ktorym sie to gra, marfi mial zapewne na mysli Marathonbet, ale z tego co widze to do skrotu MB zostal juz wczesniej przypisany Moneybookers (Skrill) - portfel internetowy, marfi musi byc nastepnym razem dokladniejszy :p pozdro :p
 
uzytkownik-24118 2,1K
To mój pierwszy post w tym temacie, więc się nie dziwcie że coś będzie nie tak.
Za nami faza ćwierćfinałowa Mistrzostw Świata. Pierwszy wniosek płynący z wyników spotkań jest taki, że były one zaskakująco wyrównane. We wszystkich spotkaniach po 24 minutach wynik był remisowy. Ostatecznie w półfinałach znalazły się Brazylia, Rosja, Hiszpania i gospodarze, Tahiti.
Mecze półfinałowe zostaną rozegrane w sobotni poranek. Najpierw , o 7 naszego czasu na piasek wybiegną ekipy Brazylii i Hiszpanii, a półtorej godziny później Rosjanie zmierzą się z Tahiti. Nie widziałem dzisiejszych potyczek Brazylijczyków ani Tahitańczyków - zastanawia mnie zwłaszcza trzecia tercja meczu Argentyna - Tahiti wygrana przez gospodarzy 5:0.
W meczu Brazylia - Hiszpania minimalnym faworytem zdają się być piłkarze plażowi z Ameryki Południowej. Widziałem jakieś fragmenty trzeciej tercji spotkania zespołu z Półwyspu Iberyjskiego i poza ładną bramką Antonia to Hiszpanie nie stwarzali sobie, przynajmniej wg mnie, zbyt wielu okazji do zdobycia gola. A Canarinhos postawią poprzeczkę wyżej. Nie spodziewam się zbyt wielu bramek w tym spotkaniu, raczej zwycięstwo Brazylijczyków, ale max. 1 - 2 bramkami.
Under 7,5 @ 1,90 ✅
Brazylia @ 1,533 ⛔
Brazylia (Match Winner) @1,35
⛔
Drugi półfinał to Tahiti - Rosja. Mecz obrońców tytułu z rewelacją turnieju. Rosjanie nie bez problemów pokonali Iran 6:5. Zastanawiająca jest łatwość z jaką Sborna traciła dziś bramki. Iran prowadził nawet 2:0 (przez krótką chwilę), potem 4:3. Zastanawia mnie fakt, że dwukrotnie Sborna traciła prowadzenie już kilkanaście sekund po tym jak je obejmowała - Iran szybko wyrównywał na 3:3 i 5:5. Nie spodziewałem się, że zespół z Azji postawi Rosjanom aż tak trudne warunki. W półfinale ich rywalami będzie zespół Tahiti - w mojej ocenie rywal słabszy niż dzisiejszy, ale gospodarz i rewelacja turnieju. Przed ćwierćfinałem Rosjan, będąc pewnym ich awansu, wydawało mi się że dobrym pomysłem może być tutaj under bramkowy, ale gra Rosjan w obronie pozostawiała dziś sporo do życzenia. Fakt, że dziś nie mógł zagrać Makarov, pauzujący za czerwoną kartkę z ostatniej potyczki grupowej, ale czy jego powrót coś zmieni? Dziś Sborna grała nieco ospale, przyspieszyli dopiero gdy na starcie trzeciej tercji stracili gola
na 3:4.

Tahiti +2 @ 2,06 Zwrot
Kursy z Marathonbet
Co zagram okaże się pewnie jutro wieczorem, może na spokojnie zmienię zdanie o meczu Rosjan z Tahiti, no i zobaczymy jaką ofertę wystawią inne buki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
marfi 629

marfi

Użytkownik
Mistrzostwa w Tahiti wkraczają w decydującą fazę! Za nami ćwierćfinały. Największą niespodzianką ćwierćfinału można uznać chyba mecz gospodarzy z Argentyną wygrany przez Tahiti w stosunku aż 6-1. Ale samo zwycięstwo miejscowych wielką sensacją nie jest parząc na ich postawę na piasku. Są ambitną, dobrze poukładaną drużyną. Jak wiadomo Angelo Schirinzi potrafi zrobić coś z niczego. Wystarczył mu rok pracy z drużyną Tahiti i proszę jakie efekty. Ale teraz rywal jeszcze o klasę wyżej bo rywalem Tahiti będzie Mistrz Świata Rosja. Co do samej Rosji to w ćwierćfinale niemiłosiernie się męczyli z Iranem wygrywając 6-5 po golu w końcówce meczu. Jednak trzeba powiedzieć, że Iran może wracać do domu z podniesionymi głowami, wstydu na pewno sobie nie przynieśli. Podobna sytuacja miała miejsce w meczu Brazylia - Japonia gdzie jeszcze na 6 minut przed końcem było 3-3. Ostatecznie wygrali Brazylijczycy jednym golem, ale bardzo duży plus dla azjatyckiego beach soccera za postawę na tym turnieju. W meczu chyba mojej ulubionej drużyny tego turnieju Salwadoru wielu bramek nie oglądaliśmy bowiem Hiszpanie wygrali 2-1 po golu Nico na 2 minuty przed końcem. Zatem wszyscy najwięksi faworyci męczyli się w ćwierćfinałach. Teraz bety ode mnie na półfinały.
Brazylia (-1AH) + Rosja (-1AH) @ 2.89 6/10 Marathonbet ⛔
No widzę, że bardzo fajny kurs można wyciągnąć grając na głównych faworytów imprezy. Obie drużyny nie zagrały nic wielkiego wczoraj, a jak wiadomo najlepsi dwóch słabych meczów pod rząd nie grają. Zacznijmy od Brazylii. W tym turnieju wygrywali dosyć pewnie z solidnymi drużynami Iranu i Ukrainy oraz zmietli słaby Senegal. Teraz 4-3 z dobrą drużyną Japonii. Hiszpania to zatem najmocniejszy ich rywal do tej pory. Hiszpanie jakoś super nie grają tutaj. W ostatnich sekundach wyrwali zwycięstwo Salwadorowi, męczyli się też z niezbyt mocnym USA. Pewnie wygrali z ZEA i Tahiti jednak mecz z Tahiti był specyficzny bo gospodarze po prostu przespali 1. tercję. Hiszpanie nie mogą liczyć na taki scenariusz w meczu z Brazylią. Rosja to chyba jeszcze pewniejszy punkt tego zakładu. Tahiti gra dobrze to prawda. Ale spójrzmy na ich rywali 3-2 z ZEA, która na tych mistrzostwach grało słabo, 5-3 po dogrywce z Amerykanami to też nie jest super wynik. Z Hiszpanią 2-4. Pokonali niezłą drużynę Argentyny aż 6-1, ale Rosja to jeszcze dwie klasy wyżej. Spokojnie powinno wejść.
⛔ 6j
 
uzytkownik-24118 2,1K
Podtrzymuję to co napisałem zaraz po ćwierćfinałach. Mimo, że były one zacięte, to jutro spodziewam się wygranych faworytów. I dlatego też gram wygrane Brazylii i Rosji w regulaminowych 36 minutach. Co prawda nie decyduję się na żadne hc, ale taki dubel w Betsafe, gdzie akurat mogę zagrać nie wrzucając ekstra kasy, daje AKO 1,96 - gdzie indziej pewnie nawet nieco więcej.
Miałem lekkie obawy co do meczu Tahiti, ale gospodarze będą osłabieni więc Rosjanie się z nimi uporają - ale zapewne niezbyt wysoko - 1 może 2 bramkami. W zespole Tahiti nie zagra najlepszy strzelec Li Fung Kuee (4 gole) i Heimanuu Taiaurii (2 gole, oba z Argentyną).
Rosja + Brazylia @ 1,96 Betsafe 8/10 ⛔
 
uzytkownik-24118 2,1K
Niestety tak, mieli sytuacje żeby w trzeciej tercji wygrać to spotkanie. W tej sytuacji Rosja wydaje się być dla mnie faworytem finału, a Brazylijczycy powinni sobie chyba poradzić w meczu z Tahiti. Ale po raz kolejny mecze oscylują w granicach remisu. Jutro też przynajmniej w finale spodziewam się niewielkiej wygranej Rosjan. Co do meczu o brąz to ciężko mi oceniać - Brazylia przyjechała odebrać Rosjanom złoto, tymczasem okazuje się, że prawdopodobnie Sborna obroni tytuł, więc nie wiem jak z motywacją a dodatkowo co by nie mówić to Brazylia nie zachwyca. A ambitni Tahitańczycy będą chcieli ten brąz na pewno zdobyć.
Rosja po 1,70 wydaje się powinna być do grania, może znowu under 7,5 po 1,78
A mecz o brąz to nie wiem jak ugryźć - niby Brazylia faworytem, na papierze mogą dość wysoko wygrać z Tahiti, ale czy znowu nie będzie kolejnego meczu na styk i jakiejś dogrywki/karnych ?
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
W końcu mam chwilkę, żeby napisać coś o zakończonych właśnie Mistrzostwach Świata. Złoto dla Rosjan (chciałem to pograć przed turniejem jeszcze, ale nie znalazłem oferty). Samo zwycięstwo Rosji nie jest żadnym zaskoczeniem, ale styl w jakim osiągnęli triumf już tak. Niemiłosierne męki w 1/4 z Iranem i w półfinale z Tahiti pokazują, że nie grali już tak kosmicznej plażówki jak 2 lata temu. Moim zdaniem największym wygranym tych zawodów jest gospodarz Tahiti. Pokazali świetny beach soccer, zmiażdżyli Argentynę, powalczyli z Rosją i bili się jak równy z równym z Brazylią przegrywając po karnych. Mogą być z siebie dumni, w 100% wykorzystali fakt, że grają u siebie. Kolejny wygrany tych Mistrzostw to Hiszpania, która w ostatnich latach nas nie zachwycała. W finale EBSL zajęli 4. miejsce, a tu pokonali wielką Brazylię w półfinale i sięgnęli po srebrne medale. Z dobrej strony pokazał się także Salwador, który potwierdził swoją przynależność do światowej czołówki. Wielki plus dla Azji za postawę Iranu i Japonii, które do końca walczyły z największymi faworytami imprezy przegrywając w końcówkach. Minus z kolei dla Ameryki Południowej. Brazylia nic wielkiego nie pokazała i przegrała z Hiszpanią by wyszarpać Tahiti brązowy medal w karnych. Dla Canarinhos to z pewnością porażka. Nadzwyczaj słabo zagrała Argentyna, która po pokonaniu silnego Salwadoru w grupie została zmiażdżona przez Tahiti. Również Paragwaj nie zagrał na tych MŚ nic wielkiego wygrywając jedynie ze słabym WKS. Jak już jesteśmy przy WKS to trzeba zaznaczyć nad wyraz mierną postawę Afryki na tym turnieju. WKS przegrało wszystkie swoje mecze, a Senegal wygrał 1.. Jak już oceniam po kontynentach to nie mogę pominąć Europy. UEFA zajęła pierwsze 2 miejsce pokonując Brazylię. Ok- sukces. Ale zarówno postawą Ukrainy, a tym bardziej Holandii jest dla mnie bardzo rozczarowująca. Ja rozumiem, że wygrali uczciwie eliminacje, ale jak pokonali takie drużyny jak Portugalia, Włochy czy Szwajcaria by tu przegrać z Senegalem lub Wyspami Salomona to będzie ich słodka tajemnica. To chyba tyle na razie, mam nadzieję, że buki wystawią kursy już na listopadowy turniej towarzyski w listopadzie, to na razie tyle, do zobaczenia ;)
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
No to wracamy po przerwie do Emiratów Arabskich gdzie od dwóch dni toczy się walka o Puchar Interkontynentalny. Turniej fajnie obsadzony bowiem grają Mistrzowie Świata Rosjanie, 3. ekipa ostatnich Mistrzostw Brazylia, bardzo mocne drużyny Szwajcarii i Włoch, rewelacja ostatnich MŚ Iran, a także Meksyk, Maroko i gospodarze czyli ZEA. Dziś kończy się drugi dzień rozgrywek. Wielka sensacja to występ Iranu, który gra fenomenalnie, wczoraj pokonał Rosję po karnych, a dziś także po karnych Brazylię. Można powiedzieć, że wygrali z dwoma najlepszymi drużynami globu w przeciągu dwóch dni! Brazylijczycy pierwszego dnia pokonali Włochów 5-2, a gospodarze męczyli się z chyba najsłabszym w tym gronie Maroko wygrywając 3-2. Ciekawy był mecz Szwajcarów z Meksykiem. Stankovic i jego koledzy przegrywali po 1. tercji 4-1 by wyrównać na 5-5 i strzelić decydującą bramkę w dogrywce. Siła doświadczenia i spokoju. Dziś Szwajcarzy zafundowali nam festiwal bramek ogrywając Maroko 9-7. Rosjanie z kolei zrehabilitowali się za wczorajszą porażkę pokonując Włochów 6-3. Trwa mecz Meksyku z ZEA, wieczorem powinna pojawić się oferta bwin i mybet. Widziałem mieli poprzednie mecze w ofercie, ale ostatnio nie miałem czasu pograć coś u buka. Jak pojawi się oferta to wstawię jakieś typy tutaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom