>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Beach Soccer 2017

luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Tez mnie dziwi kurs na zwyciestwo Wlochow - 2,47 , a na Iran 2,06 ! Jednak w tym meczu stawiam na Iran over 3,5 goli kurs 1,7 . powodzenia.

✅✅✅ 5-4
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Meksyk - Nigeria

Typ: 1 Kurs: 1.70 Unibet;forbet ⛔

Panowie a co powiecie o takim typie?!
Nigeria zmiażdżona w pierwszym spotkaniu przez Włochów natomiast Meksyk postawił trudne warunki Iranowi.Wydaje sie po tych pierwszych spotkaniach,że jednak piłkarze z Afryki nie powinni zagrozić ekipie Meksyku.
Ktoś coś na temat tego meczu?!

Wynik: 3:3 reg.time
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Ja w tym meczu stawiam na over 2,5 goli Nigerii kurs 1,45 / dla odwaznych over 3,5 goli Nigerii kurs 2,2 !!
3-3 bez dogrywki ( 5-4 dla Nigerii po dogrywce ) ✅✅ ✅✅ / 3,5 dla odwaznych ⛔
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Póki co 3 trafione typki na 4 - uważam całkiem nieźle. Idziemy za ciosem bo dziś wydaje się, że dają małe promocje buki a Wy jak uważacie ?
Tahiti - Japonia 1 1,62 STS ✅ 4:3
Paragwaj (+6,5) - Portugalia 1 1,62 STS ✅ 5:3
Polska - Brazylia powyżej 8,5 1,80 forBET (1,57 w STS) ✅ 4:7
Zjednoczone Emiraty Arabskie - Panama 1 1,42 STS ⛔ 2:2 (3:2 po karnych)
W pierwszym meczu dosyć wysoki kurs na wicemistrzów świata. Możliwe, że buki kursy takie wystawili patrząc na pierwsze mecze obu drużyn. Japonia rozbiła naszą Reprezentację aż 9:4 natomiast Tahiti przegrało z Brazylią 1:4.
Jednak oglądając ten mecz z Brazylią Tahiti miało parę doskonałych sytuacji na strzelenie gola, zabrakło trochę szczęścia. Bardzo powaznie podchodzą do tego turnieju, już 6 tygodni przed turniejem przylecieli na Bahama aby przygotowywać się właśnie do tych Mistrzostw Świata. Japonia to tak naprawdę średniak Piłki Plażowej i nie zmieniam o niej zdania nawet po pogromie z naszymi. Dla mnie Tahiti po takim kursie to promocja.
// Pierwszy typek na plus, mecz nudny przez 2 tercje, nie wiem jak ta Japonia ograła naszych aż 9:4 totalny piach. Tahiti też raczej daleko nie zajedzie z taką grą.
Kolejny mecz to według mnie wielki błąd w STS dając aż +6,5 gola handi po takim kursie. Moim zdaniem to maksymalnie powinno być +4,5 albo nawet +3,5 ale skoro dali to trzeba brać.
Portugalia ograła w pierwszym meczu 7:0 Panamę, która tak naprawdę nie ma pojęcia o piłce plażowej. Paragwaj to jednak półka wyżej, wiadomo to nie jest ekipa na miarę medalu na tych mistrzostw. Swój pierwszy mecz przegrali ze ZEA 2:3 co było dla mnie niespodzianką. W kwalifikacjach do Mistrzostw Świata przegrali w finale z Brazylią ale tylko 5:7. W poprzednich Mistrzostwach w grupie Paragwaj przegrał 3 mecze z drużynami o podobnym poziomie do Portugalii ale nie aż tak wysoko - 3:8 z Brazylią, 5:7 z Rosją, 5:7 z Tahiti.
Dla mnie osobiście druga promocja na dziś.
//Tak jak napisałem, wielka promocja oby więcej takich, gładko typek od początku do końca nawet nie zagrożony. Lecimy dalej.
Trzeci typ to over bramkowy w meczu Polaków i tutaj uważam, że szansa jest tak naprawdę 50 na 50. Polacy pokazali w meczu z Japonią, że tak naprawdę obrony nie mają to czym tak na prawdę awansowali do tych mistrzostw. Więc jeśli taka Japonia wykorzystywała tyle okazji to Brazylia zrobi to samo a i my pewnie coś dołożymy, bo nie sądzę aby drugi mecz z rzędu nie padła bramka dla Polaków z akcji, bo w meczu z Japonią to bramki tylko z rzutów wolnych bodajże jeśli dobrze pamiętam.
// Dużo lepszy mecz Polaków tak jak się spodziewałem, handi nie weszła na Brazylię, bramki wpadły i overek na plus. Brawo dla naszych za ambicję.
Ostatnim typem na dziś to wygrana ZEA nad Panamą, która jest o klasę słabsza i kurs ponad 1,40 wydaje mi się dobrą opcją. Można powiedzieć, że wygrywając nad Panamą, ZEA przypieczętują sobie awans do kolejnej fazy co będzie dla nich sukcesem i nie zaprzepaszczą takiej szansy.
// Tego meczu nie oglądałem, także nie wiem co się działo ale po wyniku nie jestem zadowolony, remis = porażka, wygrana po karnych mi nic nie dała.
a Wy jak uważacie?
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Ja bym nie skreslal tak szybko Japonii - mogą powalczyc z Tahiti . Dzis niedziela i jeden z glownych graczy Tahiti ma nie grac , bo jest Mormonem . Poza tym ten Kioto i jego przewrotki moga dac kilka golia dla Japonii , jest tez naturaliazowany Brazylijczyk . Tahiti jednak klasa sama w sobie . Juz od 6 tygodni sa na Bahamach i przygotowują sie do turnieju .Zobaczymy .
W meczu Polska vs Brazylia --- over 1,5 goli Polska kurs 1,41 / odwaznie over 2,5 goli Polska kurs 2,16 ???? Polacy juz zaaklimatyzowali sie juz , dobrze opanowali wykonywanie rzutow wolnych / karnych , over 1,5 moj pewniak
over 1,5 Polacy ✅✅✅/over 2,5 Polacy ✅✅
wynik :4-7
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Co myslicie o handi -4,5 na Brazoli z naszymi?
Ogólnie ja bym nie polecał tego typu, chociaż jeżeli zagrają jak 2 dni temu to to handi Brazylia pokryje, lecz myslę, ze zagramy dużo lepiej i mimo wszystko w jakimś stopniu powalczymy z Brazylią
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ja pograłem over 8,5 a jak będzie to się przekonamy po meczu, w meczu Tahiti - Japonia po 2 tercjach było 1:0 a w 3 było 6 bramek ... Ciężko przewidzieć czasem bramki ????
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Włochy - Meksyk

Typ: 1(-2.5) Kurs: 1.80 STS ✅

Co pany sądzicie o tym? Włosi z Nigerią na spokojnie później Iran no i został mecz z Meksykiem.
W sumie patrząc po wynikach obu ekip na tym mistrzostwach to zasadniczo nie powinno być z tym problemów aczkolwiek zawsze może sie wkraść czynnik rozluźnienia wśród &quot;makaroniarzy&quot;. Licze jednak na normalną grę pełną zaangażowania i konkretny wynik dla przedstawicieli Europy. 3 bramki różnicy nie powinno byc dla Włochów problemem w starciu z Meksykiem.

Wynik: 8:1

e: jednak zagrali jak należy ????

Jakieś sugestie? Ktoś coś?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Włochy - Meksyk
Typ: 1(-2.5) Kurs: 1.80 STS
Co pany sądzicie o tym? Włosi z Nigerią na spokojnie później Iran no i został mecz z Meksykiem.
W sumie patrząc po wynikach obu ekip na tym mistrzostwach to zasadniczo nie powinno być z tym problemów aczkolwiek zawsze może sie wkraść czynnik rozluźnienia wśród &quot;makaroniarzy&quot;. Licze jednak na normalną grę pełną zaangażowania i konkretny wynik dla przedstawicieli Europy. 3 bramki różnicy nie powinno byc dla Włochów problemem w starciu z Meksykiem.
Wynik:
Jakieś sugestie? Ktoś coś?
Pamiętaj, że Włosi już awans mają zaklepany a nawet więcej, pewne mają już 1 miejsce w grupie. Może to &quot;rozluźnienie&quot; jednak się wkraść
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
6 trafionych typów na 8 to bilans tych Mistrzostw Świata w Plażówce, dziś nieco trudniejsze mecze ale jedziemy...
Szwajcaria - Senegal 1 zw. (nie ważne czy po dogrywce, karnych) 1,70 STS ✅
Bahama - Ekwador 2 1,60 STS ⛔
Włochy -3,5 - Meksyk 2 1,57 STS ⛔
Powiem tak, nie wiem czy Senegal przeszedł jakąś metamorfozę i są piekielnie mocni czy Szwajcaria przeszła obok w tych 2óch meczach i wygrali je z najmniejszym nakładem sił. Ja jednak myślę, że ta 2 opcja jest trafna. Stawiam w tym meczu, że za wszelką cenę Szwajcaria nie ważne jak ale będzie chciała wygrać ten mecz i zając 1 miejsce w grupie by ominąć w półfinale Brazylię.
Oczywiście w tym meczu również widzę sporo bramek po obu stronach jednak główny typ to Zwycięstwo Szwajcarów po bardzo dobrym kursie.
O Bahamach już wspominałem wcześniej, są bardzo słabi. Moim zdaniem najgorsza drużyna w turnieju. Ekwador jest także słaby ale półka wyżej, Kurs bardzo dobry więc wchodzę pomimo tego, że obie drużyny już o nic nie graja i to bardziej piłkarzom Bahama będzie zależeć, wiadomo mecz u siebie. Jednak umiejętności po stronie Ekwadoru lepsze.
3 typ, to bardziej na przekór. Tak jak wspomniałem Włosi pewni 1 miejsca już i mogą obok tego meczu przejść. Daje +3,5 gola dla Meksyku bo wydaje mi się, że mimo wszystko 4 golami nie przegrają. Powalczyli z Iranem więc coś tam potrafią grać.
 
Do góry Bottom