>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Beach Soccer Euroleague 2014

michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Czekałem na to cały rok i już jutro startuje beach soccerowa karuzela:jupi:

Pora więc też założyć odpowiedni temat,w którym pojawiać się będą typy wraz z analizami, kto mnie zna wie ze beach soccer to najbardziej dochodowa impreza na świecie hehe :cool:
Najpierw wklejam rozpiskę na cały sezon a w następnym poście będzie rozpiska na turniej w Catanii.

o 20th – 22nd June 2014 - EBSL Catania (Italy)
o 27th – 29th June 2014 - EBSL Sopot (Poland)
o 11th – 13th July 2014 - EBSL Moscow (Russia)
o 8th – 10th August 2014 - EBSL Siófok (Hungary)
o 14th - 17th August 2014 - EBSL Superfinal and Promotion Final Torredembarra (Spain)
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
B 7

beachsoccer

Użytkownik
Warto dodać, że wszystkie mecze są transmitowane na Polsat Sport News i kursy wystawia chyba tylko Bet-at-home
W tamtym roku oglądałem EBSL i na dzień dzisiejszy na podstawie tamtego sezonu widzę 2 bardzo prawdopodobne mecze.
Francja - Rosja 2 (1.35)
Rosja to dominator w świecie beach soccera przełamali panowanie Brazylijczyków i udało im się wygrać MŚ, ME, klubowe MŚ, LM (Lokomotiv Moskwa). Dysponują bardzo solidną bazą treningową. Francja jest obecnie w kryzysie w tamtym roku ledwo utrzymali się w dywizji A po turnieju &quot;barażowym&quot;. Warto dodać miejsca w tamtym roku w EBSL. Rosja wygrana (w finale aż 8-3 z Portugalią). Francja 12.miejsce. Gdyby bah wystawił kursy na handicapy to z miłą chęcią bym grał -2,5 albo i -3,5.
Niemcy - Szwajcaria 2 (1.45)
Niemcy to podobny poziom co Francuzi, choć u Niemców widoczny jest postęp (oglądałem z miesiąc temu turniej towarzyskim, w którym wmiare ambitnie walczyli z Brazylijczykami. Szwajcarzy w ubiegłym roku zajęli 3.miejsce w EBSL. Mają w składzie najlepszego piłkarza świata Dejana Stankovica. Widzę tu również wygraną minimum 2bramkami.
AKO: 1,96
Polacy też są do grania, ale Białoruś cechuje się tym, że podobnie jak Rosjanie i Ukraińcy mają solidną bazę treningową. Niby nie wiadomo jak z formą ale w tamtym roku w eliminacjach do EBSL Polacy wygrali oba turnieje kwalifikacyjne ogrywając m.in. Ukrainę, Szwajcarię. Kadra dowodzona przez naszego grającego trenera Bogusława Saganowskiego powinna dzisiaj wygrać
Białoruś - Polska 2 1.65
Mecz Włochy - Holandia nie ruszam, bo niby Włosi gospodarze ale Włosi nie są aż tak mocni by brać ich po kursie 1,4
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Warto dodać, że wszystkie mecze są transmitowane na Polsat Sport News i kursy wystawia chyba tylko Bet-at-home
Rejestrujesz się tu z nickiem beachsoccer ale od samego początku wykazujesz się totalną niewiedzą i wprowadzasz ludzi w błąd.
Tylko w bahu można grać beachsoccera ???? ? a to dobre hehe
Wiele osób już pytało gdzie więc jeszcze raz napisze :

Sportingbet,maraton,betsson,expekt,unibet,
DOXXbet,bwin,bet365 !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Tak jak mówiłem,chciałem poczekać na składy stąd &quot;zwlekałem&quot; trochę z typami, widząc już oficjalne mogę napisać coś więcej i na dziś lecimy takim dublem :

Niemcy - Szwajcaria : 2 @ 1.45 ✅
Rosja - Francja : 1 @ 1.35 ✅
Aco : 2.03
(u większości buków)
Stawka : spora ale umiarkowana jak na pierwszy dzień ;)
Tak wiem,ameryki tym dublem nie odkryłem ale nie ma co ukrywać że wygląda on świetnie,skład Szwajcarów kompletny a o to mi chodziło, nastawienia w drużynie świetnie,widać po co chłopaki przylecieli do Catanii na pierwszy euroligowy turniej ;), co do niemców to cóż, ogólnie można powiedzieć że jest jakiś progres no ale na Szwajcarów którzy na chwilę obecną są dla mnie TOP2 zaraz za Rosją to zdecydowanie za mało, Swiss to zupełnie inna bajka, inny styl, świetnie poukładana drużyna, która będzie walczyła o wygraną w klasyfikacji końcowej czego nie można powiedzieć o niemcach. Leu, Ott i Stankovic zrobią różnicę i będzie to dziś zdecydowanie widać ;)
Co do drugiego meczu to podobnie jak w pierwszym. Mega silna Rosja kontra wypalona jak na moje od dłuższego czasu reprezentacja Francji, co prawda we Francji jest jakiś progres względem tego co było 2-3 lata temu no ale to nie ta sama Francja co kiedyś. Skład względem kilku ostatnich lat zmieniał się diametralnie, z weteranów zostali : Pagis,Samoun i Le Crom, co do Rosji,mega kolektyw,mega drużyna,mega skład tak w skrócie można ich zareklamować,do tego dochodzi mega silna liga rosyjska, Skład dość odmłodzony ale i tak bardzo dobry,który bez najmniejszych problemów powinien dziś ograć bądz co bądz naprawdę przeciętną reprezentacje Francji. Shishin z Eremevem zrobią różnicę ;)
Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
marfi 629

marfi

Użytkownik
Wszyscy się zachwycamy mundialem i zapominamy, że właśnie dziś w Catanii rusza Europejska Liga Beach Soccera! W tym roku rozgrywki wyglądają naprawdę imponująco gdyż 5 dni po pierwszym turnieju we Włoszech nasza reprezentacja gra w Sopocie. Wynika z tego, że wszystkie 6 meczów eliminacyjnych Biało-Czerwoni zagrają w przeciągu… 9 dni. A potem na Superfinał czekamy do 14. sierpnia. W pierwszym turnieju w Catanii rywalami Polaków będzie Białoruś, Niemcy i Szwajcaria, a kilka dni później Holandia, Portugalia i Grecja. Unikniemy zatem Rosji. Ciekawi mnie jak do tego maratonu pod względem fizycznym podejdzie nasza reprezentacja. Kilku naszych zawodników niedawno grało w odpowiedniku Ligii Mistrzów w drużynie Mistrza Polski – Grembachu Łódź. Okej, jedziemy bo do meczu niewiele czasu, sorki że tak późno, na śmierć zapomniałem o EBSL pochłonięty oglądaniem mundialu.

PolskaBiałoruś 1 @ 1,72 7/10 MarathonBet ⛔⛔⛔
Ładny kurs, to wydaje mi się bet pierwszego dnia rozgrywek w Catanii. Polacy w tamtym roku 5. drużyna EBSL, Białoruś na miejscu 9, kiedy to po fazie zasadniczej wygrali zaledwie 1 z 5 meczy. Ale nie dajmy się zwieść obecnie to mimo wszystko dość solidna reprezentacja. W tamtym roku podejmowaliśmy Białorusinów w Hadze wygrywając bez problemów 7-3. Jakość, doświadczenie, wszystko po stronie Polaków. Tak jak mówię, mankamentem może być przygotowanie fizyczne, ale i Białorusini grali w Lidze Mistrzów, niemal cała reprezentacja grała w drużynie BATE Borysów. Można grać z handicapami, ale ja skłaniam się ku bezpieczniejszej opcji, 1,72 to dobry kurs.
3-4
I taka tasiemka na pozostałe spotkania pierwszego dnia:

Szwajcaria, Rosja (-1,5), Włochy @ 3,01 4/10 MarathonBet ✅ ✅ ✅
Szwajcarzy podejmują Niemców, czyli europejskiego średniaka. Helweci to trzecia drużyna ostatniego sezonu, europejska marka, Niemcy ostatnio na 10. pozycji. W składzie Szwajcarów praktycznie same gwiazdy, Niemcy za to z dobrym bramkarzem Penke. Rosjanie – Mistrzowie Europy i Świata grają ze słabiutką Francją, która w tamtym roku w dywizji A przegrała wszystkie 6 meczów, kończąc z bilansem bramkowym -25, Handi tylko -1,5 bo to pierwszy turniej, ale nie zdziwiłbym się z wyniku różnicy 5-6 bramek. Gospodarze Włosi 4. drużyna ostatniego sezonu gra z Holandią – 7. ekipą. Mecz chyba najbardziej wyrównany z całej stawki bowiem Holendrzy się rozwijają i grają coraz lepszą plażówkę. Jednak Włosi grają u siebie, na pewno przygotowali się na ten turniej i będą chcieli pokazać klasę przed własną publicznością. Pewnie nawet postarają się wygrać z Rosjanami.
Dzień pierwszy: ✅ 1,04 j
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Pojawiła się oferta w maratonie na jutro i nie wierze w to co widzę ????
Szwajcaria - Białoruś (handicap -1.5) : 1 @ 1.86 ????
słucham ?
Wolny żart ;) i to poważnie,drużyna kompletna,z mega składem, TOP2 na świecie zaraz po Rosji kontra białoruskie nołnejmy a oni dają taki kurs, oj głupki hehe :cool: sugerują się tylko i wyłącznie dzisiejszym meczem Białorusi z Polską gdzie wygrali co prawda 4-3 ale to bardziej nasze chłopaki daly przysłowiowo dupy, mecz by potrwał z 5min więcej by to Polacy wyciągneli na 5-4 albo i więcej,typowy wypadek przy pracy, Białoruś nie ma zupełnie kim zagrozic mega mocnej Szwajcarii która jest faworytem obok Rosji do wygrania całej imprezy, osobiście spodziewałem się handi na poziomie -2.5 najmniej jak nie -3 bo tu innego wyniku jak wygrana 3-4 golami nie wchodzi nawet w grę. Dziś Swiss zagrali zupełnie lajtowo i wygrali z Niemiecką drużyną 4-2 która jest jak na moje mocniejsza od Białorusi. Musiałem sie solidnie nagimnastykować z limitami ale dałem rade hehe. Zabijać ! Bo jutro handi będzie na poziomie -3.
Tak więc : Swiss -1.5 @ 1.86 Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Włosi powinni mimo wszystko ich ogarnąć,Francja jak na moje wypalona w Włosi tak naprawdę mają kim grać, skład też znacznie odmłodzony, ale ogólnie ja dziś korzystam tylko z promocji dnia jaką jest typ na Swiss z handi ;) reszte odpuszczam
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Ehh co zrobili wczoraj Polacy.. 3-4 z Białorusią w pierwszy dzień to nie jest dobre wejście w sezon, dziś mecz z Niemcami. Wyniki z wczoraj:
Polska 3-4 Białoruś
Włochy 6-2 Holandia
Francja 2-6 Rosja
Niemcy 2-4 Szwajcaria

PolskaNiemcy 1 @ 1,60 6/10 MarathonBet ⛔⛔⛔
Jeżeli chodzi o dzisiejsze mecze to choć nie oglądałem meczu Niemców ze Szwajcarami, a Polaków tylko jedną tercję to myślę, że 1,60 na Polaków to dobry kurs i tym razem zagram na ekipę Saganowskiego, dwie porażki ze średniakami pod rząd nie wchodzą w grę. Polska w europejskiej czołówce znajduje się od lat, choć nie możemy tego nazwać tą ścisłą czołówką z Rosją, Szwajcarią, Portugalią i Włochami. Niemcy zawsze byli europejskim słabeuszem jednak w ostatnich latach zrobili spory progres. Znów późno dodaję, ale dopiero teraz wróciłem do domu
0-4 obraz nędzy i rozpaczy
@Michał1090 łał, gratulację wyłapania tego kursy na -1,5 Szwajcarów! Już jest 1,56, a mimo to chyba i taki kurs sobie pogram, lubię grać beach soccer w Marathonie gdyż serio zdarzają im się buble ;)
Włochy (-1,5) – Francja 1 @ 1,85 6/10 MarathonBet ⛔⛔⛔
To chyba perełka niewiele gorsza od -1,5 Szwajcarów z Białorusią. Jak wspominałem Włosi chcą wygrać u siebie cały ten turniej. Wczoraj z dużym spokojnie pokonali Holendrów, a ich gra wyglądała naprawdę dobrze, dobra gra zwłaszcza Goriego i Zurlo, mają mega ochotę do grania. Włosi to europejska czołówka choć w ostatnim roku dopiero szóste miejsce za Białoczerwonymi, nie poszedł im turniej finałowy. Francja jak wspominałem wczoraj, ostatnie 12. miejsce w dywizji A, wymęczone utrzymanie w meczu z Grecją wygranym 2-1 w finale promocyjnym. Ale z czegoś ten kurs się musiał wziąć, więc warto napomnieć, że wczoraj mimo porażki 2-6 Francuzi grali serio dobrze z wielką Rosją i dwa razy łapali z nimi kontakt, dobrym mecz Pagisa i Samouna, są w formie. Mimo wszystko Italia będzie chciała strzelić kilka bramek, rzucą się na Francuzów, a możliwe że trener Trójkolorowych da jak wczoraj pograć młodemu rezerwowemu bramkarzowi, który nie jest najmocniejszym punktem drużyny.
2-3
Rosja (-1,5) + Szwajcaria (-1,5) @ 2,03 6/10 MarathonBet ⛔⛔⛔
Rosja wczoraj wielkiego meczu nie grała mimo to zwycięstwo wysokie, Holendrzy słaby mecz i wysoka porażka. Mistrzowie Świata i Europy, wielka Sborna, Oranje to europejski średniak, choć potrafi zaskoczyć. Jednak wydaje mi się, że Holendrzy źle się czują na plaży w Catanii. Nie powinno być tu problemu. O Szwajcarach już dużo pisał Michał1090, dla mnie to również TOP2 na świecie, na ten moment lepsi chyba od Brazylii. Wczoraj 4-2 z Niemcami. Białoruś zaskoczyła i wygrała 4-3 z Polską, ale tu raczej nie będą mieli szans, Szwajcaria wciągnie ich w swoją grę i spokojnie wygra.
Dzień drugi: ⛔18j
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Szwajcarzy by ogarnęli handi gdyby nie głupota Borera.Wymusza faul mając już żółtko na koncie,nie dość,że mocno osłabia zespół to jeszcze Białoruś strzela w przewadze.Wcześniej to nieszczęsne podanie do zawodnika białoruskiego stojącego przed samą bramką.
Nie lubię grać przeciwko Polsce,ale jutro raczej Szwajcarzy -2.5 pokryją,a takie handi powinno być.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Cóż za dzień wczoraj w Catanii! Same niespodzianki praktycznie. Pierwszy turniej w sezonie naprawdę obiecujący i zwiastuje wielkie emocje przez całe wakacje. Zacznijmy od Polaków. Pierwsza tercja świetna, raz po raz atakowaliśmy bramkę Niemców, ale sport bywa niesprawiedliwy i na 40 sekund przed końcem to my tracimy bramkę. Przez cały mecz mieliśmy może dwa razy więcej strzałów od Niemców, ale oni mają w bramce niesamowitego, wielkiego Sashe Penke. Chyba na ten moment jeden z trzech najlepszych bramkarzy w plażówce. Niemcy bez swoich największych gwiazd Keppinho i Svensona, Polacy bez Daniela Barana. Dwie poprzeczki Friszkemuta, dużo strzałów, ale bramka jak zaczarowana, potem brakowało już chęci do gry po kolejnych paradach niemieckiego golkipera. Jakby nie patrzeć 0-4 z osłabionymi Niemcami to blamaż. Oglądałem jeszcze Szwajcarów z Białorusią. Nie rozumiem zachowania Borera, jak junior się zachował. Ale bardziej bym się chciał skupić na samej Białorusi. Naprawdę dobry mecz, naprawdę dobra drużyna. Nie żal mi tutaj przegranych pieniędzy, bo jeżeli takich Białorusinów mam oglądać cały sezon to się cieszę. Coś nowego w Europie. Zabrakło szczęścia, Szwajcarzy wbili bramkę w samej końcówce. Nie wiem co się stało w meczu Rosjan, przegrali 3-4 z Holandią. To chyba największa sensacja wczorajszego dnia, niestety nie mogłem oglądać tego spotkania, może ktoś napisze jak wyglądała gra. Włosi nie pokryli handi z Francuzami tracąc bramkę na 2-3 3 min przed końcem, szkoda. Dobra jedziemy z typami
HolandiaFrancja 1 @ 1,99 7/10 MarathonBet ⛔⛔⛔
Wczoraj Holendrzy pokonali Mistrzów Świata i Europy Rosjan, Francuzi przegrali z Włochami. Oranje powinni być uskrzydleni i pełni ochoty do gry, po porażce w pierwszym dniu z gospodarzami taki sukces. Francja na razie przegrała oba mecze, choć wczoraj ulegli Włochom minimalnie. Szczerze nie wiem skąd ten kurs, w tamtym sezonie Holandia również lepsza od Francji. Po latach porażek, mają niezłą drużynę, której może i daleko do czołówki, ale potrafią zaskoczyć w pojedynczych meczach. Z resztą nie tylko w pojedynczych, rok temu w Hadze wygrali swoją grupę pokonując Włochów i Rumunów. Może zabraknąć im regularności, ale czy przeciwnik taki jak Francja jest w stanie im zagrozić? Moim zdaniem nie. Francuzi w 2011 grali w dywizji B, w 2012 i 2013 w dywizji A przegrali wszystkie mecze, bilans 0-12, teraz też dwie porażki w pierwszym turnieju. Wydaje się dość dobry typ.
⛔7j
3-5 W tym meczu się musieli przełamać :grin:
Szwajcaria + Włochy (+2) @ 2,41 6/10 MarathonBet

Szwajcarzy grają z Polską. Wątpię żeby Białoczerwoni starali się tutaj jakoś wybitnie o zwycięstwo, raczej po tych porażkach ze średniakami typu Białoruś i Niemcy będą odkładać siły na turniej w Sopocie który przesądzi o awansie do Superfinału. Szwajcaria osłabiona, nie zagra pauzujący za kartki Borer. Tutaj też nie jestem pewien jak z formą fizyczną Helwetów po wczorajszym ciężkim boju, dlatego nie gram handi. Mimo wszystko drużyna z absolutnej światowej czołówki gra ze słabo spisującą się we Włoszech Polską, nie powinno być jakiś problemów. Drugi mecz jest znacznie ciekawszy. Gospodarze po dwóch wygranych grają z Rosją. Rosjanie wczoraj lekki blamaż z Holandią. Jak wspominałem wcześniej Włosi chcą wygrać u siebie. Wczoraj mieli nerwówę z Francją, dziś może wyciągnęli wnioski. Mecz zapowiada się hitowo, gram +2 bo Sborną stać na wszystko, Włosi zagrają ambitnie i z sercem, a umiejętności im chyba nie brakuje. To będzie bardzo ciekawy mecz.
✅8,46j
Szwajcaria 10-3 Polska
Rosja 1-2 Włochy

Trzeba było zagrać odważniej..
Dzień trzeci: ✅1,46j
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Małe podsumowanie pierwszego turnieju:
Zostaliśmy zasypani niespodziankami czy wręcz sensacjami (Rosja-Holandia). Ze sportowej strony to bardzo dobrze, zapowiada się jeden z bardziej interesujących sezonów w historii. Martwić może postawa Białoczerwonych, 3 porażki, bilans bramkowy 6-18. Miejmy nadzieję, że oszczędzali się na Sopot i powalczą o wygrane już tego weekendu. Drużyna turnieju to dla mnie Białoruś, która pokazała niesamowity wręcz progres na przestrzeni ostatnich 3 lat. Teraz mają świetnego brazylijskiego szkoleniowca, stylem ich gra przypomina mi trochę Ukrainę. Także dobry turniej Niemców, którzy mimo braków Keppinho i Svensona potrafili pokonać Polskę i Białoruś. Szykują się nowe drużyny walczące o awans do czołowej ósemki w Europie. Rosja przegrała 2 z 3 meczów w tym z Holandią (!). Czyżby nie byli tak mocni w tym roku? Francuzi pierwsze zwycięstwo w Dywizji A chyba od 2010 roku. Holandia znów zagrała nie równo, po ograniu Sbornej, porażka z Francją. Włosi pokazali moc przed własną publicznością. Ciekawi mnie czy tak silni będą także podczas Superfinału w Hiszpanii. Pokazali bardzo fajny beach soccer, taki hmm klasyczny. Przypomina mi to starą, dobrą szkołę plażówki jeszcze z przed epoki Rosji, tak podobnie jak Brazylia, Portugalia, Hiszpania. Zapowiada się super, sezon, do zobaczenia już w piątek w Sopocie!
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik

Lecimy dalej z tematem bo dziś kolejna odsłona,ten weekend spędzamy w Sopocie :cool:
Na początek taki dubel
Swiss - Francja (Handicap -1.5) : 1 @ 1.72 ⛔
Polska - Grecja (Handicap -1.5) : 1 @ 1.80 ⛔
Aco : 3.02 || 7/10 DOXXbet
No cóż wjezdzam tu mocną stawką a czemu tak ? spróbuje się połączyć moje posty z przed tygodnia,ewentualnie innych użytkowników bo czasu mało będziecie mieć na zagranie ;)
tydzień temu o Szwajcarach pisałem tak :
Tak wiem,ameryki tym dublem nie odkryłem ale nie ma co ukrywać że wygląda on świetnie,skład Szwajcarów kompletny a o to mi chodziło, nastawienia w drużynie świetnie,widać po co chłopaki przylecieli do Catanii na pierwszy euroligowy turniej :wink:, co do niemców to cóż, ogólnie można powiedzieć że jest jakiś progres no ale na Szwajcarów którzy na chwilę obecną są dla mnie TOP2 zaraz za Rosją to zdecydowanie za mało, Swiss to zupełnie inna bajka, inny styl, świetnie poukładana drużyna, która będzie walczyła o wygraną w klasyfikacji końcowej czego nie można powiedzieć o niemcach. Leu, Ott i Stankovic zrobią różnicę i będzie to dziś zdecydowanie widać :wink:
czy coś się zmieniło ;) ? nie bardzo.
A jeśli chodzi o Francje tu mamy poją wypowiedz :
Co do drugiego meczu to podobnie jak w pierwszym. Mega silna Rosja kontra wypalona jak na moje od dłuższego czasu reprezentacja Francji, co prawda we Francji jest jakiś progres względem tego co było 2-3 lata temu no ale to nie ta sama Francja co kiedyś. Skład względem kilku ostatnich lat zmieniał się diametralnie, z weteranów zostali : Pagis,Samoun i Le Crom, co do Rosji,mega kolektyw,mega drużyna,mega skład tak w skrócie można ich zareklamować,do tego dochodzi mega silna liga rosyjska, Skład dość odmłodzony ale i tak bardzo dobry,który bez najmniejszych problemów powinien dziś ograć bądz co bądz naprawdę przeciętną reprezentacje Francji. Shishin z Eremevem zrobią różnicę :wink:
wiele osób sie przejechało mocno tydzień temu na handi Swiss,ale myślę nie tym razem,tydzień temu grali odważe sie powiedzieć słabo jak na tak mega silną drużyne,ale wiadomo,pierwsze zawody po długiej przerwie itp,dziś jak zagrają od samego początku na 100% swoich prawdziwych umiejętności jestem spokojny.
Tera pora na szybkości przejść do drugiego meczu Polska - Grecja.
Gram zdecydowanie handi na Polaków ? Czemu ? Nie no bez przesady,będę mega ale to mega zaskoczony jak Sagan i spółka nie rozjadą dziś na pełnej greków, Polacy dość mocno wkur.wieni za fatalny występ w Catanii,można powiedzieć o kompromitacji,teraz turniej u siebie,silny skład,kadra z grana, to musi w końcu zagrać,a przeciw nam nie ma co ukrywać cieniutka Grecja która jeszcze 2-3 lata temu mogła by tu dostać z 6-7 i handi by było ustawione nie na -1.5 @ 1.80 a na -3.5 najmniej. Uważam że nasze chłopaki zagrają dziś tak jak potrafią najlepiej,zapie.rdalając do każdej piłki i nareszcie wykorzystując większość okazji,bo w pierwszym turnieju strasznie raziła nieskuteczność. Jak zagrają swoje a na pewno bardzo chcą wszystkim udowodnić że Polska w Beach Soccera ma sie dobrze, powinni lajtowo rozjechać greków i liczę że tak też dziś będzie ;)
Powodzenia !
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Dziś rozpoczynamy kolejną odsłonę Beach Soccerowej Euroligi,tym razem gospodarzem będzie jak na chwilę obecną chyba najlepsza drużyna na świecie - Rosjanie.

Jest kilka ciekawych meczów już pierwszego dnia,poczekam na skład Azerów bo Kazachstan powinien zostać zjedzony.
Ale ja przejdę odrazu do tego najważniejszego meczu dla całej Mokswy i gospodarzy czyli meczu
Rosja - Grecja
Co by tu dużo mowić,obie drużyny dzieli przepaść ;) Rosja klasa światowa, Grecja coś tam gra ale ogólnie w meczu z Ruskimi nie mają zbytnio czego szukać,ale jako że ostatnio granie handicapów jest dość zdradliwe tym razem poszedłem w stronę overa samej Rosji. Czemu tak ? ano jest kilka powodów,między innymi to że gospodarze są mega wkur.wieni za swój poprzedni turniej,gdzie przegrali odpowiednio z Włochami i Holandią a takiej drużynie po prostu nie wypada, na chwilę obecną na moje jest to najlepsza drużyna na świecie,zaraz za nimi są Szwajcarzy a potem Brazylia,już dziś doskonała okazja na to by udowodnić że dwie porażki to tylko wypadek przy pracy,w dodatku mecz w Moskwie u siebie, i z naprawdę słabymi grekami, ktoś zaraz napisze,pytanie czy rosji się będzie chciało strzelić &quot;aż&quot; 7 goli,kto zna rosje i ogląda beach soccera wie że w przypadku kacapów 7 goli to może być tyle co nic a jak będą bardzo chcieli a będą to tego overa mogą wykręcić na luzie już po dwóch tercjach. Ostatnio Grecja z Portugalią przegrała w stosunku 8-0 a Rosja jest na chwilę obecną o wiele wyżej od Portugalii, zmotywowani będą na 100% i nie ma tu mowy o odpuszczaniu,jak będzie okazja wjebać Grekom powyżej 10 goli to tak też zrobią. Skład najsilniejszy i ja ładuje mocno,stawki jednak nie podaje bo wywołuje zbyt wiele emocji ;)
Tak więc : Rosja powyżej 6.5 goli @ 2.14 Marathonbet ✅✅✅

Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
marfi 629

marfi

Użytkownik
Uhh przespałem niemal cały sezon, tyle turniejów w tym roku, a ja mało co w domu byłem, albo praca, albo wakacje. No cóż dam chociaż kilka typów na finały ;)
Rosja (-2) - Portugalia 1 @ 2.10 7/10 MarathonBet ⛔ ⛔ ⛔
Rosjanie w tym roku kosmosu nie grają, ale przyjechali do Torredembary bardzo zmotywowani by obronić tytuł i w pierwszym meczu zmietli silną drużynę Włoch 9-2. Włosi wydaje mi się podobny poziom jak Portugalia na chwilę obecną. Nastrzelali się wczoraj więc dziś 5-6 bramkowego zwycięstwa bym nie wieszczył. Mimo wszystko zagrają solidnie w defensywie jak to Sborna. Ten rok grają co by nie mówić słabo stąd może ten kurs, ale Rosja to zawsze Rosja. W sezonie zasadniczym bilans słabiutki 3-3, Portugalia zaś 5-1. Jakość na pewno po stronie Sbornej, forma chyba też, Portugalia wczoraj po słabym meczu wygrała 3-1 z Białorusią.
Portugalia 11-7 Rosja
Szwajcaria + Niemcy (+4) @ 2.55 6/10 MarathonBet ✅ ✅ ✅
Szwajcaria od lat europejska czołówka, wczoraj ograli Niemców 7-0. Klasa sama w sobie. Grają z Ukrainą, europejski średniak, który wczoraj mimo wszystko postawił się Hiszpanii grającej u siebie i przegrali tylko 6-8. Ukraińcy i Szwajcarzy dobry bilans w fazie zasadniczej po 4-2 i pewny awans. Szwajcarzy jednak lepsi, do tego pewni po wczorajszym zwycięstwie, spokojnie. Z kolei linia na Niemców dziś przesadzony, +4 po 1.66 dają. Wczoraj takie baty, że dziś raczej sobie nie dadzą tyle władować. Bądź co bądź grają na niezłym poziomie mimo wczorajszego blamażu. Hiszpanie wczoraj wygrali dwoma bramkami z Ukrainą która jest tylko trochę lepsza niż Niemcy.

Szwajcaria 5-3 Ukraina
Hiszpania 6-2 Niemcy
Niemcy jednak nigdy nie będą grały beach soccera...
Zakład rozliczony po kursie 1,53

⛔ 3,82 j
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Ciekawa sytuacja w Torredembarze. W grupie B jasna sytuacja, mecz Hiszpania - Szwajcaria o awans do Superfinału. Zaś w grupie A Portugalia ma 6 pkt, Rosjanie i Włosi po 3 oczka. Możliwe, że zostanie utworzona mała tabela i będą liczyć bramki. Zaś w turnieju promocyjnym Polacy z pewnym miejscem w finale, a ich rywala wyłoni mecz Turcja - Węgry.
Jedziemy z typami.
Turcja (-1) - Węgry 1 @ 2.10 7/10 MarathonBet ⛔ ⛔ ⛔
Turcy po prostu lepsi na piasku. Występowali bodajże 2 sezony niedawno w dywizji A, co prawa bez większych sukcesów i zostali wygryzieni przez Francuzów, ale nabrali sporo doświadczenia i pewnie chcą wrócić do elity. Węgrzy to solidny zespół, ale na standardy dywizji B, nie ma szans, żeby powalczyli o dywizję A. Turcy tutaj 2 zwycięstwa, co prawa skromne, ale są. Z kolei Węgrzy dostali wczoraj od słabiutkiej Anglii. Faworyt jest jeden i przemawiają za nim wszystkie argumenty. Linia -1,5 jest po 2,44 dla zainteresowanych, ja zagram bezpieczniej.
Turcja 2-6 Węgry co to się stało...
Szwajcaria - Hiszpania 1 @ 2.98 5/10 MarathonBet ⛔ ⛔ ⛔
Co to za kurs ???? To mecz drużyn ze ścisłej światowej czołówki. Hiszpanie wicemistrzowie świata, Szwajcarzy trzecia drużyna ostatniej EuroLigi. Helweci bardziej doświadczeni i ograni. Hiszpanie po latach posuchy wracają do wielkiego beach soccera. Mecz bez kalkulacji, wygrany gra w finale, przegrany o brąz. Hiszpanie grają u siebie i grają dobrze ten turniej, ale swoje popisy grali przeciwko Ukraińcom czy Niemcom. Widziałem wczoraj mecz z Niemcami, robili co chcieli, ale dla mnie zagadką jest jak drużyna nie grająca w beach soccer znalazła się w turnieju finałowym. Szwajcarzy Niemców pykli 7-0, jednak męczyli się wczoraj z przeciętną Ukrainą wygrywając 5-3 po 4 golach Stankovica. Szanse bym ocenił minimalnie większe dla Hiszpanów patrząc na formę i atut własnej publiczności, sportowo lepsi Helweci. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Szwajcaria 2-8 Hiszpania
takiego meczu w wykonaniu Szwajcarów jeszcze nie było..

I taki wariacik:
Czechy, Rosja, Szwajcaria (-1) @ 27,93 0,5/10 ⛔
Polacy pewne miejsce w finale mogą sobie Czechów odpuścić, Rosja musi wygrać z Białorusią bo będzie straszny blamaż, o Szwajcarach już pisałem.
⛔ 12,5j
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Świat beach soccera staje na głowie, gruby minus, ale mimo wszystko cieszę się, jest naprawdę ciekawie i mecze ogląda się z wielką przyjemnością ;) Polacy o utrzymanie zagrają jednak z Węgrami, którzy ograli sensacyjnie Turcję. W Superfinale Mistrzowie Świata Rosjanie grają z Wicemistrzami Hiszpanami. O brąz zagrają Szwajcarzy z Portugalią. Pierwsza czwórka bez niespodzianek wielkich, ale to co wczoraj widziałem w meczu Helwetów z Hiszpanią wprawiło mnie w osłupienie, Hiszpania znów jest wielka, Hiszpania znów bije się o najwyższe cele.
Białoruś (-1) - Niemcy 1 @ 1,74 7/10 ⛔ ⛔ ⛔
Białoruś najlepszy sezon w historii, udało im się awansować do najlepszej ósemki Europy, tu wstydu sobie na pewno nie przynieśli, brazylijska myśl szkoleniowa i zrozumienie na czym polega gra na plaży to ich największe atuty. Niemcy w fazie zasadniczej coś jeszcze grali, tutaj widziałem ich dwa mecze i definitywnie jest to najsłabsza drużyna w turnieju. 3 porażki w stosunkach 0-7, 2-6, 0-6. To 0-6 było z Ukrainą, drużyną o podobnej charakterystyce co Białoruś.
Włochy (-1) - Ukraina 1 @ 2,22 6/10 ⛔ ⛔ ⛔
Mecz o 5 miejsce. Włosi pewnie mieli wyższe ambicje i nawet wygrali 2 z 3 meczy w tym wczorajsze piękne zwycięstwo nad silną Portugalią 6-3. Niestety blamaż w pierwszym meczu z Rosją zamknął im drzwi do walki o medale i to Portugalczycy dziś będą się bić o brąz. Ukraina dwie porażki różnicą dwóch goli, zwycięstwo z nie grającymi nic Niemcami. Faworyt jest tylko jeden.
Polska - Węgry [Polska poniżej 4,5 gola] @ 2,00 6/10 ✅ ✅ ✅
Polacy walczą o utrzymanie, Węgrzy o historyczny awans. Nasi zdobywali po 6 goli w meczach ze słabiutkimi Azerami i Bułgarami, z trochę lepszymi Czechami linii 4,5 już nie przebili. Węgrzy w żadnym meczu nie stracili więcej niż 4 gole (z Anglią 5, ale piąta bramka w dogrywce). Wczoraj z Turcją wyglądali bardzo solidnie, wydaje mi się że zagrają zdyscyplinowani w obronie i nie powinni się
wystraszyć Białoczerwonych.
Rosja - Hiszpania 2 @ 3,20 6/10
Nie rozumiem kursu. Fakt, Rosja broni tytułu i jest to numer 1 ostatnich lat. Ale Hiszpanie to wicemistrzowie świata i tutaj grają świetnie. Wczoraj ograli 8-1 wielką Szwajcaria, również absolutną czołówkę, ich gra wyglądała imponująco. Rosja gra najsłabszy sezon od lat, w 9 meczach tegorocznej EBSL przegrali aż, mimo to grają w finale. W Torredembarze, zaliczyli już wpadkę i przegrali 11-7 z Portugalią. Awans do finału dało im wysokie zwycięstwo z Włochami w pierwszy dzień. Dla mnie mecz 50/50.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
No i wracamy na plażę. Przed nami eliminacje przyszłorocznych Mistrzostw Świata, które odbędą się w Portugalii. Ostatni i jedyny raz Polacy grali na mundialu w 2006 roku. W tegorocznych eliminacjach Europa dostała tylko 4 miejsca, bowiem gospodarzem jest również zespół ze Starego Kontynentu.
GrecjaAnglia 1 @ 2.10 7/10 3-5 ⛔ ⛔ ⛔
Grecy po kilku bardzo suchych latach wracają do niezłego beach soccera. W tym roku w EBSL zajęli 10. miejsce w grupie A co zapewniło im utrzymanie. Bilans 2-4. Ze znakomitej strony zaprezentowali się w Sopocie wygrywając dwa mecze, 4-3 z Polską i 5-1 z Holandią. Skład odmłodzony, do czołówki im daleko, od Portugalii, Hiszpanii i Rosji dostali odpowiednio 0-8, 0-7 i 0-6. Ale już z taką całkiem niezłą i solidną Białorusią przegrali 5-6. Z kolei Anglicy to dalej beachsoccerowe tyły. Bardzo szczęśliwie znaleźli się w Finale Promocyjnym EBSL przegrywając 2 z 3 meczy w sezonie. Przegrali z niezbyt dobrymi zespołami 3-7 z Czechami i 6-7 z Węgrami. Wygrali tylko z Andorą. Załapali się na turniej w Torredembarze z ostatniego 7. miejsca z przewagą 3 bramek nad Norwegią. We Włoszech znów porażki ze średniakami 2-4 z Turcją i 4-6 z Czechami, wygrali z Węgrami i Estonią.
Jakość, kultura gry, wyniki, w zasadzie wszystko jest za Grecją. Kurs może być stąd, że Anglicy są w rytmie meczowym, ale nie wydaje mi się żeby to wystarczyło na Helladę.
Białoruś – Turcja 1 @ 1.78 6/10 2-1 ✅ ✅ ✅
Białorusini w ciągu ostatniego roku przebojem wdarli się do najlepszej ósemki Europy. Turcy swoje najlepsze czasy mają za sobą. Białoruś w Grupie A z bilansem 3-3 i zwycięstwami nad Polską, Grecją czy ... Rosją! Widziałem ich potrafią grać, choć nie ma regularności. Ale jak są w gazie to niezbyt mocni Turcy nie powinni być dla nich zagrożeniem. Zabrakło już sił na Superfinał i Białoruś przegrała wszystkie mecze grupowe, ale grali nie z byle kim bo Rosja, Portugalia i Włochy. Sama ścisła czołówka. Turcy w fazie zasadniczej grupy B wygrali ze słabymi Bułgarami, Norwegami i Austrią. W Torredembarze wygrali z przeciętnymi Anglikami 4-2, jeszcze słabszymi Estończykami 3-1 by w decydującym o awansie meczu dostać baty od Węgrów w stosunku 2-6. Widziałem ten mecz, rozpacz. Ja tu nie widzę innej opcji niż Białoruś. Zagram bezpieczniej, handi -1,5 jest po 2.26
⛔ 2,3j
 
Do góry Bottom