>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Beach Soccer Euroleague 2014

O 32

odmurzyniacz

Użytkownik
No Rumunia kompletna bieda:-(. Natomiast kolego jeżeli nie widzisz obrazu na ich stronce to masz coś pokiełbaszone z javą (jak ja) - spróbuj innej przeglądarki , mi w firefoxie smiga.
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik

FIFA BEACH SOCCER WORLD CUP 2015 - EUROPE QUALIFIER JESOLO-ITALY
Results Today:
Sunday 14.09.14[/b]
09:00 - Poland 3-2 Greece - Playoff for 15th Place
10:15 - France 1-3 Azerbaijan - Playoff for 13th Place
11:30 - Estonia 1(2)-1(0) (pen) England - Playoff for 11th Place
12:45 - Turkey 5-4 Germany - Playoff for 9th Place
14:00 - Hungary 15-7 Romania - Playoff for 7th Place
15:15 - Ukraine 2(1)-2(3) (pen) Belarus - Playoff for 5th Place
16:30 - Spain 4-5 Italy - Playoff for 3rd Place
17:45 - Switzerland 5-6 Russia - Final

Final standings
CHAMPIONS: Russia
Runner-up: Switzerland
3rd Place: Italy
4th Place: Spain

Individual awards
Best Goalkeeper: Valentin (SUI)
Top Scorer: Stankovic (SUI)
MVP: Ramacciotti (ITA)​
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Temat z założenia do imprez europejskich w sezonie 2014, ale nie będę zakładał nowego. Już jutro startuje super turniej. Bardzo mocno obsadzony. W Dubaju rusza Samsung International Beach Soccer Cup! Na razie nie widzę kursów u żadnego buka, a porównywarki kursów, nie obejmują plażówki..
Pierwszy mecz jutro o 16.15, zajrzę jeszcze dziś wieczorem, ew. jutro koło 15.30.

W tamtym roku zawody miały sensacyjny przebieg, a wygrał je Iran, przed takimi drużynami jak Rosja, Brazylia, Szwajcaria, Włochy. W tym roku znów będziemy mieli okazję oglądać Persów w akcji. W tym roku Iran w grupie gra z gospodarzem - ZEA, silną Portugalią i Marokiem. W drugiej grupie mamy prawdziwą wisienkę, bowiem już w pierwszej fazie zagrają dwie najbardziej utytułowane reprezentacje Rosja i Brazylia. Oprócz tego solidne zespoły USA i Japonii. Całość zapowiada się arcyciekawie. A wiadomo, że nikt nie będzie odstawiał nogi bo gra idzie o duże pieniądze jak to zwykle bywa w Dubaju. Polecam przejrzeć dziś wieczorem MarathonBet, bwin, Bet365. Zachęcam do aktywności w temacie!
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Temat z założenia do imprez europejskich w sezonie 2014, ale nie będę zakładał nowego. Już jutro startuje super turniej. Bardzo mocno obsadzony. W Dubaju rusza Samsung International Beach Soccer Cup! Na razie nie widzę kursów u żadnego buka, a porównywarki kursów, nie obejmują plażówki..
Pierwszy mecz jutro o 16.15, zajrzę jeszcze dziś wieczorem, ew. jutro koło 15.30.


W tamtym roku zawody miały sensacyjny przebieg, a wygrał je Iran, przed takimi drużynami jak Rosja, Brazylia, Szwajcaria, Włochy. W tym roku znów będziemy mieli okazję oglądać Persów w akcji. W tym roku Iran w grupie gra z gospodarzem - ZEA, silną Portugalią i Marokiem. W drugiej grupie mamy prawdziwą wisienkę, bowiem już w pierwszej fazie zagrają dwie najbardziej utytułowane reprezentacje Rosja i Brazylia. Oprócz tego solidne zespoły USA i Japonii. Całość zapowiada się arcyciekawie. A wiadomo, że nikt nie będzie odstawiał nogi bo gra idzie o duże pieniądze jak to zwykle bywa w Dubaju. Polecam przejrzeć dziś wieczorem MarathonBet, bwin, Bet365. Zachęcam do aktywności w temacie!
tytułem wstępu tylko, kursy były już wczoraj rano,wystarczy poszukać,do tego dodam że porównywarki kursów jak najbardziej mają Beach Soccera :



jak ktoś chce zobaczyć kursy u innych buków wystarczy oczywiście rozwinąć klikając na dany mecz ale przejdzmy do sedna sprawy czyli do dzisiejszych spotkań.

ja wybrałem sobie spotkanie :

ZEA - Maroko.

Krótko i na temat, ja widzę w tym meczu tylko jedną możliwość, wygraną gospodarzy czyli ZEA, drużyna którą oglądam od dłuższego czasu, bardzo ciekawie budowany zespół, bo jak wiadomo pieniądze są a i zainteresowanie w ZEA beach soccerem jest ogromne o czym może świadczyć organizacja tego turnieju czy np MŚ z 2009 roku które również odbyły się w Dubaju i były po prostu świetne, dodam że ZEA trenuje świetny brazylijczyk Guga który o Beach Soccerze ma niemałe pojęcie a swoją drużynę ocenia tak :

“The UAE is one of the most important teams in the World, not only in Asia, and we feel we have the talent and the structure to become one of the top 5 teams worldwide,” says the 37-year-old Brazilian-born coach.
do tego dochodzi zdecydowanie szersza kadra od kadry Maroka no i przede wszystkim ogarnie na arenie międzynarodowej a tu zdecydowanie więcej spotkać rozegrali reprezentanci Emiratów. Jak zagrają swoje od początku tak jak potrafią to o wygraną jestem spokojny a kursik mamy bardzo przyjemny ;)

Tak więc : ZEA - Maroko : 1 @ 2.00 !

 
Otrzymane punkty reputacji: +10
marfi 629

marfi

Użytkownik
Nie mam czasu, zaraz wychodzę, popieram kolegę wyżej, grać Emiraty, super kurs, nie wiem kto to wystawia ????
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Wszedłem dopiero teraz do działu i się złapałem za głowę ze 2,00 na Zea! A ja na ucZelni siedziałem zamiast zgarnąć kilka darmowych patykow, ale moje zdziwienie było jeszcze większe jak zobaczyłem wynik spotkania. Ktoś oglądał?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marfi 629

marfi

Użytkownik
Nie oglądałem właśnie, ale koniec świata normalnie. Falstart ZEA na maksa. Maroko widziałem kilka razy i bardzo słabo się prezentowali, wąska kadra, zero znanych nazwisk, nie są nawet jakoś utytułowani w Afryce, gdzie poziom jest dość mierny. A tu proszę wygrali z drużyną bardzo mocną u siebie drużyną. Miejmy nadzieję, że to tylko wpadka &quot;Szejków&quot; i będą grali zdecydowanie lepiej. Z tego co widziałem to przegrywali już 0-3 po dwóch tercjach, doszli na 3-3 i dostali bramkę. W innych meczach patrząc na wyniki, żadnych niespodzianek gładkie zwycięstwa Rosji, Brazylii i Portugalii. Czekam na kursy na jutrzejsze spotkania.

EDIT: 22:00, dalej nie mamy kursów u żadnego buka...
EDIT2: 23.16, zero kursów u jakiegokolwiek buka, jutro będę w domu ok. 12 więc wrzucę typy.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Są w końcu kursy wystawione!
ZEA – Iran 1 @ 3,25 6/10 MarathonBet 1-2 ⛔⛔⛔
Znów zagramy na Emiraty, mimo, że wczoraj przegrały ze słabiutkim Marokiem. Gospodarze zaliczyli falstart, ale to naprawdę drużyna światowej klasy, która rozumie beach soccer. U siebie są groźni, w tym turnieju rok temu ograli Szwajcarów i Meksykanów. Jednak na tym samym turnieju przegrali właśnie z Iranem. Iran bardzo dobra drużyna, solidni zawodnicy i kapitalny bramkarz. Mają za sobą dobry występ w Mundialu gdzie dotarli do najlepszej ósemki. Oba zespoły wchodzą w sezon, za 2 tygodnie mają Mistrzostwa Azji, które są eliminacją do Mundialu. Tam będą musieli powalczyć z Japonią. Szejkowie dużo sparowali przed tym turniejem i nie mieli złych wyników. Wątpię, żeby zagrali pożegnali się z turniejem już w drugi dzień. Będą na maksa zmotywowani i choć czuję bardzo równy mecz to może się zakończyć jednobramkową wygraną ZEA.
BrazyliaJaponia (+4,5) 2 @ 2,08 6/10 MarathonBet 7-4 ✅✅✅
Oj za wysoka ta linia moim zdaniem. Wczoraj co prawda Japonia dostała od Rosji 3-9, ale Sborna to raczej ekipa która zawsze gra na 100%. Natomiast Brazylia wygrał 10-3 z USA. Jednak weźmy pod uwagę, że dla Canarinhos najważniejszy mecz w grupie z Rosją jest jutro. Dziś będą szachować składem, dużo zmian itp. Wygrają pewnie dwoma albo trzema bramkami. Z resztą obie drużyny znają się dość dobrze. Na Mundialu w ćwierćfinale Brazylijczycy wygrali tylko 6-5. Japonia gra całkiem solidną plażówkę, wziąłbym handi + 3,5 ale nie ma takiego nigdzie.
✅ 0,48j
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dzisiaj ciekawy dzień na plaży w Dubaju. Z awansu do półfinału cieszą się murowani faworyci imprezy Rosja, Brazylia, Portugalia. Rosjanie 5-1 ograli USA, Canarinhos nie bez problemów 7-4 Japonię, a Portugalia 6-4 Maroko. Z turniejem żegnają się szybko gospodarze po przegranej 1-2 z Iranem. Kuriozalna bramka na 2-1. Piłka leci z końca boiska w środek bramki niezbyt mocno, bez żadnego kozła, bramkarz się schylił i wpuścił. Dziś super wrażenie na mnie zrobiła Japonia, dobra gra. Swoją drogą nie wiem gdzie od dobrych dwóch lat byłaby Brazylia bez Xaviera, dziś 5 z 7 bramek zdobył, ostatnia wyjątkowej urody, Lecimy z typami, jutro ciekawie! Aha na razie kursy wystawił tylko Ladbrokes, ja zagram jutro w Marathonie, ale typy podam już dziś, żeby więcej osób skorzystało. Statystyki w tym temacie policzę wg. kursów z Marathona żeby bałaganu nie było.
JaponiaUSA 1 @ 2,80 6/10 Ladbrokes [1,75 w MarathonBet] 3-1 ✅✅✅
Tak jak pisałem, bardzo dobry mecz dziś Japończyków. Powalczyli z Brazylią, kilka razy byli na prowadzaniu. Było 4-4, potem jednak zabrakło trochę Azjatom. Widać nieźle rozumieją plażówkę i zawiązują ciekawe akcje. Dość wysoka kultura gry. Amerykanie dziś 1-5 z Rosją, nic ciekawego nie pokazali, w sumie 4 bramki do tyłu to dla nich najniższy wymiar kary, Sborna nie forsowała tempa w tym spotkaniu. Ta ich gra nie wyglądała dobrze. Obie reprezentacje grały ze sobą w lipcu podczas Mundialito, tam dopiero po dogrywce wygrała Japonia, tutaj widzę większą różnicę klas. Skąd taki kurs? Na Amerykanów jest 1,67, dziwna sprawa. W sumie grałbym Japonię gdyby kurs przekroczył 1,80, a tu mamy 2,80. Może będzie podobny w Marathonie.
BrazyliaRosja 2 @ 2,05 6/10 Ladbrokes [2,12 w MarathonBet] 1-2(1-1) zabrakło czasu... ⛔⛔⛔
Obie drużyny mają awans i teoretycznie wszystko tu się może wydarzyć. Jednak patrząc na grę obu drużyn, muszę zagrać Rosję. Wyglądają po prostu solidnie. Aktualni Mistrzowie Świata i Europy nie męczyli się tak z Japonią jak dziś Brazylia. Jeżeli odetną od gry Xaviera to nie ma bata żeby tak przeciętnie grająca Brazylia pokusiła się o zwycięstwo. Rosjanie tutaj strzelili już 14 bramek, tracąc 4, Brazylia z bilansem 17-7. Dostali siedem bramek w dwóch meczach od zespołów dużo słabszych niż Rosja, ciekawe ile dostaną tutaj. Ciekawy zakład, warto zagrać.

Maroko – Iran (-1,5) 2 @ 1,75 5/10 Ladbrokes [1,91 w MarathonBet] 0-5 ✅✅✅
Jedyny jutrzejszy mecz o awans. Obie drużyny przegrały z Portugalią, obie wygrały z ZEA. Przed tym turniejem widząc taki kurs na skromne handi grałbym wszystko na Iran. Ale Maroko naprawdę zrobiło postępy i grają bardzo ambitną plażówkę. Dziś napsuli krwi Portugalczykom, strzelając im aż 4 bramki. Pokonali u siebie groźne ZEA 4-3 prowadząc już 3-0. Ale Iran to Iran, Mistrzowie Azji, najlepsza ósemka na świecie. Zeszłoroczni triumfatorzy też imprezy. Tutaj jak na razie nie błyszczą, ale wydaje mi się, że pazur mogą pokazać z Rosją, którą rok temu dwukrotnie (!!!) tutaj pokonali. Kultura gry, jakość, wszystko po stronie Persów. Żeby było spokojnie powinni wygrać dwoma czy trzema bramkami.
✅ 2,25j
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dokładam jeszcze to bo kurs dla mnie niezrozumiały.
ZEA - Portugalia 1 @ 7,30 1/10 MarathonBet ⛔
ZEA - Portugalia X @ 8,30 1/10 MarathonBet ⛔
W sumie mecz o pietruszkę. Portugalia ma zapewniony awans, ZEA już bez szans. Portugalia nie ma większego interesu żeby wygrać bo tak czy siak zagrają z bardzo mocną drużyną w półfinale Rosja albo Brazylia. Myślę, że pograją zmiennicy w końcu gwiazdy Portugalii nie są pierwszej młodości i mają w kościach dwa mecze z rzędu, a trzeba zachować siły na bardzo ciężki półfinał z jedną z wyżej wymienionych drużyn. Z kolei ZEA przegrali już dwa mecze. Grają jednak u siebie więc w końcu muszą coś dać kibicom. Zmiennicy Portugalii na pewno nie będą silniejszą drużyną niż Iran, z którymi wczoraj przegrali 1-2 po koszmarnym błędzie bramkarza. Kursy na gospodarzy wszędzie koło 4,6-4,7.
ZEA 2-3 Portugalia
Eh już 2-0 wygrywali gospodarze, szkoda tego meczu, Novo zdobył bramkę na 3-2 na 3 minuty przed końcem
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Portugalia - Brazylia 1 @ 3,90 3/10 ⛔⛔⛔ 3-5
Wielki beachsoccerowy klasyk! Wiadomo Brazylia faworytem, ale czy aż tak wyraźnym? Nie wydaje mi się. Obie drużyny raczej opierają się na niezbyt młodych zawodnikach, a to już czwarty dzień grania z rzędu. Portugalczycy wygrali swoją grupę, pokonali silny Iran, wczoraj Emiraty, wygrana także z Marokiem. Brazylia w pierwsze dzień zgromiła USA, potem męczyła się z Japonią, a wczoraj po dogrywce przegrali z Rosją choć w trzeciej tercji po bramce na 1-1 bronili się heroicznie ostanie 6 minut. Zawodnicy się znają, prezentują podobny styl gry. Dla mnie 60/40 w stronę Brazylijczyków, ale nie sposób przejść obojętnie obok takiego kursu.
Portugalia - Brazylia X @ 6 1/10
Mecz na styku, może paść remis
⛔ 4j
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
RosjaBrazylia 1 @ 2,50 6/10
Dziś nic skomplikowanego. Finał turnieju, dwie najlepsze drużyny ostatnich lat na świecie. Wczoraj Rosjanie wygrali 4-3 z Iranem po dość nerwowej końcówce. W całym turnieju spisują się dość dobrze. Brazylia gra lepiej z meczu na mecz i wczoraj po dobrej grze wygrała klasyk z Portugalią 5-3. Obie reprezentacje grały już na tym turnieju w grupie. Tam padł remis w regulaminowym czasie, a już w drugiej minucie dogrywki Sborna strzeliła gola. Tutaj wydaje mi się, że wygrają bez dogrywki. Prezentują się bardzo solidnie, a jest to drużyna która potrafi się zmotywować na finał rozgrywek. Wystarczy spojrzeć na ostatnie wyniki finałów Mistrzostw Świata i Europy. Brazylia jednak tanio skóry nie sprzeda, czekamy na pasjonujący finał!
 
Do góry Bottom