>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Beach Soccer - Sezon 2015 !

marfi 629

marfi

Użytkownik
Mamy za sobą pierwszą niespodziankę turnieju! Sensację może nie, bo Iran to całkiem poskładana ekipa walczaków. Dlatego też nie inwestowałem w ten mecz bo wszystko się mogło stać. Pierwsze punkty inkasuje Rosja i Brazylia choć ci pierwsi stracili aż 5 bramek z Paragwajem. Brazylia spokojnie ograła Meksyk. Ciekawie natomiast musiało być w starciu Tahiti i Madagaskaru bowiem po pierwszej tercji było 3-3. Koniecznie muszę jakiś mecz aktualnego Mistrza Afryki obejrzeć.
Jeżeli chodzi o typy to ciężko podać coś sensownego na dziś. Jest kilka fajnych typów na jutro, wieczorem dam analizy, ale mogę je podać teraz bo wydaje mi się, że mogą pospadać. Chodzi mi o Hiszpanię z Meksykiem (1,60 Ónibet) i Tahiti z Paragwajem (3,88 Marathon).
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Noo, wczoraj sobie w końcu dwa meczyki obejrzałem. Co za mecz Senegalu! Wygrali 6-5 z Portugalią, dla mnie mega sensacja. A trzeba powiedzieć, że nie grali wcale głupio. No może czasem w defensywie, ale tu Portugalczycy nie pozostawali też dłużni robiąc straszne błędy. Widać, że kluczowe znaczenie mogła mieć kondycja bo to goście prowadzili grę w drugiej części drugiej tercji, w trzeciej może Portugalia się rzucała bardziej, ale dostawali szybkie kontrataki. Widziałem również połowę meczu Włochów. Wygrali 4-2 z Omanem, drużyna z Azji jak dla mnie nic ciekawego nie pokazała choć po głupim błędzie włoskiego obrońcy postraszyli Squdre Azzura bo było tylko 3-2. Ozdobą spotkania bramka Zurlo na 4-2. W pozostałych meczach brawo Japonia! Zawsze lubiłem tych walecznych chłopaków. Wygrali 4-3 z Argentyną i w tym momencie wszystkie zespoły w grupie A mają po 3 punkty, ale emocje będą jutro! Szwajcarzy wygrali z Kostaryką 4-3 i razem z Włochami mają już zapewniony awans.
Podam typy na dziś, wychodzę zaraz, jak wrócę to dodam analizę
Hiszpania - Meksyk 1 @ 1,47 7/10 Marathonbet ✅✅✅ 3-1
Paragwaj - Tahiti 2 @ 3,96 3/10 Marathonbet ✅✅✅ 7-5
Brazylia - Iran X2 @ 7,40 1/10 Marathonbet ⛔⛔ 3-4
✅ 11,1j
e: kuuurde ale mogłem gruby zysk zrobić, ale się wystraszyłem wejść grubiej w Tahiti, zupełnie nie wiem czemu. No i ten Iran, który z 3-1 na 3-4 spadł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
marfi 629

marfi

Użytkownik
Powiem Ci, że ogólnie granie overów/underów w beach soccerze to trochę wróżenie z fusów. To nie tak jak z piłką nożną, inna sprawa. Zależy od tempa w jakim toczony jest mecz. Są sytuacje gdzie jest mało bramek, nagle pach, w minutę mogą paść trzy gole. Na razie na mundialu średnia jest 7,83. Bardziej overowo chyba szedłbym w tą Brazylię z Iranem, ale 8,5 to wcale nie mała linia. Oba typy podejrzane, ja bym nie grał żadnego ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marfi 629

marfi

Użytkownik
Jutro dość ciężki dzień jeżeli chodzi o typy. Na Portugalię kurs jest niegrywalny, a wcale nie muszą wysoko wygrać z Argentyną. Dwie doświadczone ograne ekipy, jakość i własne boisko po stronie drużyny z Europy, ale Argentyńczycy jutro grają o awans jakby nie patrzeć.
Oman - Kostaryka: mecz o pietruszkę, nie wiadomo kto go bardziej serio potraktuje, a komu trener sprawi przyjemność z bardziej rezerwowych graczy. Troszkę lepsza wydaje się drużyna z Azji, ale dość ciężkie do pogrania jakiegoś typu.
Japonia - Senegal: Drużyny, które moim zdaniem prezentują zbliżony poziom choć charakterystyka ich gry jest z goła odmienna. Propsy dla Senegalu za mecz z Portugalczykami, widziałem połowę, na pewno nie chcą tego teraz zmarnować i wejść do ćwierćfinału. Kursy nie takie złe.
Szwajcaria - Włochy: 50/50. Obie drużyny z awansem, a wiadomo że sama wygrana może nie starczyć by uniknąć Portugalii. 2.40 na Włochów w Marathonie kusi.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Znów nie mam za dużo czasu, ale postaram się coś skrobnąć. Wczoraj drugą kolejkę rozegrały grupy C i D. Z awansu cieszą się już drużyny Tahiti, Rosji i Brazylii. Najcięższą przeprawę mieli Canarinhos, którzy męczyli się z Iranem ostatecznie strzelając gola na 4-3 na początku trzeciej tercji. Rosjanie choć szybko wyszli na prowadzenie 3-0 z Madagaskarem, dali sobie wbić dwie bramki i przypieczętowali wygraną dopiero na koniec spotkania. Cel numer jeden na jutro. Obejrzeć grę Madagaskaru! Tahiti planowo ograło 7-5 Paragwaj i również znaleźli się w kolejnej fazie rozgrywek. Hiszpanie mający nóż na gardle wygrali 3-1 z Meksykiem, który żegna się z turniejem. Słabiutkie MŚ dla Ameryki Północnej, może się skończyć z bilansem 0-6. Prawdopodobnie Meksyk tak skończy bo jutro grają z walczącym o awans Iranem - zespołem który ograł Hiszpanię i powalczył mocno z Brazylią. Nie wierzę, aby zmarnowali to i musieli czekać na wynik meczu Hiszpanów.
A dziś ostatnia kolejka grupy A i B, jedziemy z typami!
Japonia - Senegal 2 @ 2,04 6/10 Marathonbet ⛔⛔⛔ 4-3
Senegalczycy wygrali z Portugalią dwa dni temu. Widziałem ich całkiem niezłą grę. Japonia przeciwnik na niższym technicznie poziomie od gospodarzy. Waleczni Azjaci na pewno nie odpuszczą na boisku żadnego metra. Fizycznie będzie to jednak pojedynek zespołu z Afryki kontra drużyna z Dalekiego Wschodu. Senegal to chłopy większe, silniejsze, lepsze w powietrzu co w beach soccerze jest kluczowe. Poziom plażówki myślę podobny, plus dla Senegalu to warunki fizyczne oraz to, że są w gazie po triumfie nad Portugalią. Plus dla Japonii to fakt, że mają bardziej doświadczoną ekipę. Będzie ciekawie, ja tu widzę mecz pełen walki dwóch ambitnych zespołów, każdy chce awansować.
Szwajcaria - Włochy 1 @ 2,40 5/10 Marathonbet ⛔⛔⛔ 4-6
Dwie drużyny na baardzo zbliżonym poziomie. Obie doskonale się znają, żelazne składy, znakomity poziom, celem obu drużyn na pewno są medale. To jest ta jedna grupa, gdzie są dwa zespoły z Europy. Ostatnio grali ze sobą w Baku, tam lepsza okazała się Italia wygrywając 7-4. Szwajcarzy w ogóle byli na tym turnieju jacyś niemrawi. Zaczęli od 5-2 z Omanem, wczoraj nerwówka w końcówce z Kostaryką i wygrana 4-3. Włosi wygrali z Kostarykę 6-1 i 4-2 z Omanem. Coś czuję, że to może być turniej Noela Otta. Stanko już nie to co kiedyś, ale jak odpalą we dwóch w tym meczu to powinno być ciekawie. Grają o pierwsze miejsce bo wydaje mi się, że Portugalia wygra swoją grupę bilansem bramek. Z kolei po stronie Włochów w ofensywie mamy Emanuelle Zurlo, który ostatnio imponuję formą. Wyczuwam super mecz na świetnym poziomie. Takie 50/50, ale na Helwetów wyższy kurs.
⛔ 11j
 
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik


Mamy już jakieś kursiwka i możemy zacząć zabawę :]
Brazylia-Rosja
Dość niespodziewane spotkanie obywdu ekip już w 1/8 , faworytem przed imprezą była dla mnie Sborna ale po meczach grupowych skłaniam się bardziej ku Canarinhos. Kompletnie nie przekonała mnie Rosja do siebie w fazie grupowej gonienie wyniku z Paragwajem , przy 3-0 z Madagaskarem nie potrafili im strzelić bramki przez ponad 20 min i porażka z Thaiti nie stawia ich w roli faworytów, zasłona dymna i oszczędzanie się ? WĄTPIĘ !!!! Stawiam win Brazyli i przewiduję próg 7,5 przy 8,5 dał bym under.
Portugalia-Szwajcaria
Takie ekipy naprzeciwko siebie to nasuwa się od razu jedna oczywista myśl over bez patrzenia w statystki wiemy jakie mocne są obie ekipy w ofensywie, linia będzie na bramki będzie 8,5 chociaż 9,5 też mnie nie zdziwi. Warto też rzucić okiem na ostatnie 5 spotkań h2h ( 11,11,8,9,8) to suma bramek w spotkaniach pomiędzy tymi ekipami a jak mam się podjąć typowania zwycięzców to stawiam na gospodarzu czyli PORTUGAL , sporo błędów popełniją Helweci w defensywie co było widać w meczu z Włochami.
Włochy-Japonia
Tutaj chyba faworyt jest jasny są to Włosi , faza grupowa bez większych problemów 3 zwycięstwa i w tym roku bardzo dobra gra na piasku pokonanie m.in. Rosji . Uptruję w nich Finalistów w tym roku może z Thaiti :razz: Jak będzie linia 8,5 to under oczywisty z takim stylem jakim prezentują Japońcy.
Thaiti-Iran
Bardzo ciekawa rywalizacja nam się szykuje takie typowe 50/50 ale nie dla mnie IRAN mnie nie przekonuje może dlatego że nie widziałem ich żadnego spotkania a Thaiti widziałęm wszystkie 3 mecze , ale uważam że wygranie z Ruskimi da im jeszcze większego kopa i uporają się z Iranem i powtórzą półfinał jak z 2013 może wiecej. Wybaczcie za składnie błędy itp.:]
Brazylia @ 2.10 (under)
Portugalia @ 1.55 (over)
Włochy @ 1.30 (under)
Thaiti @ 2.25 ( według schematu to over) :grin:
 
M 92

macko5000

Użytkownik
Dzięki! Żałuję że nie postawiłem drobnych na taiti, zapomniałem :/

Ale do jednej tasiemki dołożyłem jeszcze paragway -1.5 tam ladne ako wyszło w marathonie, bo na taiti był handi +1.5 @2.8

Wiadomo kto z kim bedzie grał teraz?
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Wracamy z typami!
Nie miałem czasu nic pograć na ćwierćfinały, a obejrzałem tylko drugą i trzecią tercję meczu Tahiti. No kocham ten zespół! Muszą wygrać te Mistrzostwa. Po bardzo zaciekłym boju ograli 5-4 Iran. Persowie dali z siebie maksa w tym turnieju, wyrzucając z niego wicemistrzów świata. Ogromna brawa dla walczaków z Bliskiego Wschodu. Widzę w wielkim hicie Rosja ograła Brazylię 6-5. Żałuję, że nie widziałem, tu również awansowała jedna z moich ulubionych ekip. Sborna po raz kolejny pokazuje, że mogą długo grać piach, ale w najważniejszych momentach nie zawodzą. A Szwajcaria? No cóż to musiało się tak skończyć. Słaba gra tutaj, słaba gra w Baku. Portugalia mimo wpadki z Senegalem idzie po medal. Wygrali 7-3. Włosi awans wyszarpali w 35. minucie po bramce niezawodnego ostatnio Zurlo. Mimo to ogromne brawa dla Japonii, powalczyli. Szkoda, że nie będzie medalu dla Azji bo i Iran i Japonia pokazali klasę.
Rosja - Portugalia 1 + Włochy - Tahiti (+2) @ 2,76 5/10 Marathonbet
O Rosji już wspomniałem. Potrafią grać w najważniejszych momentach. W ćwierćfinale pokonali przeciwnika, który doświadczeniem i stylem gry przypomina Portugalię. Największy plus gospodarzy to fakt, że grają u siebie. Widać, że poza wpadką z Senegalem nie jest źle, wysokie zwycięstwo odnieśli nad inną ekipą z Europy - Szwajcarią. Wydaje mi się, że będzie wspaniały zaciekły mecz. Grali ze sobą dosłownie 3 tygodnie temu w Baku i tam w półfinale IE zwyciężyli Rosjanie 2-1. W sezonie 2014 podczas rozgrywek grupowych Superfinału EBSL wygrała Portugalia 11-7.
Jeżeli chodzi o Tahiti to pewnie będę żałował, że tak ostrożnie gram. Jednak czuję po grze Włochów, że jest naprawdę dobrze. Świetnie przygotowani do tego turnieju, wygrywają wszystko, miazga z Kostaryki, 6-4 ze Szwajcarią, 3-2 z Japonią. Tahiti ograło tu już Rosję i Iran. Ale będzie mecz. Jednak poza tą Kostaryką nie było ponad dwubramkowego zwycięstwa. Nawet z Omanem, który jest przecież dużo słabszy od Tahiti wygrali 4-2, czyli w najgorszym przypadku zwrot. Będzie mecz na styku, handi +2 wydaje się bezpieczne, najwyżej będzie zwrot.
A jako, że jest to temat ogólnie o beach soccerze to coś wam tu ciekawego jeszcze podam.
http://www.oddsportal.com/beach-soccer/europe/euro-nationscup/czech-republic-slovakia-EDq5Z74r/#1X2;2
Promocja, pieniądze rozdają ????
1,4 na Czechów, handi -1,5 z kursem 1,8 (!). Miałem kiedyś konto na SBOBET, jaaakie to było hasło...
Nie wiem jaki jest skład Czechów, ale litości. Słowacja to parodyści. Potrzebowali czterech zespołów do turnieju to zaprosili sąsiada. Chociaż rok temu Czesi wygrali z nimi 4-3 tylko. Ja tam pamiętam mecz Słowaków ze Szwajcarami gdzie przegrali 0-14. Również z Francją było 3-10. Wszystko podczas eliminacji do mundialu. Chociaż patrząc obiektywnie to Czesi od Hiszpanów też dostali 0-10 na tym turnieju.
Również niegłupi pomysł to pograć drugi mecz tego turnieju w stronę Austrii. Norwegowie to nic specjalnego, a Austriacy to z roku na rok coraz przyjemniejszy zespół. Nie znam jednak składów, trochę wróżenie z fusów. Mimo wszystko kurs ok. 2 na Austrię kusi
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marfi 629

marfi

Użytkownik
Ja gram dziś czysto na Tahiti i za grosze na remis bo czuję, że jest bardzo prawdopodobny w tym spotkaniu. Więcej jak wrócę. Nie oglądałem wczoraj Portugalii, ale widziałem Tahiti. Zagrali super mecz, najwyższy światowy poziom beach soccera. Choć na 3,5 minuty przed końcem prowadzili 6-4 to Włosi doprowadzili do karnych.
 
K 0

kazik1986

Użytkownik
Mecz był super, ale trzeba wspomnieć ze nie powinno ich być w finale, Włosi na 30s przed koncem nie trafilli do pustej bramki, masakra, ja nie wiem jak czego takiego nie można trafic i w dogrywce slupek z wolnego, maja 6-4 dali doprowadzić do remisu, wiec uwazal bym z tymThaiti dzisiaj, Portugalia jeszcze gra u siebie
 
Do góry Bottom