>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Belgia - Polska 15.11.2006

Status
Zamknięty.
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
VS.


Piszcie co myślicie o tym arcyciekawym meczu.
W meczu z Portugalią było widać doświadczenie Leo Beenhakkera. Stawia na najlepszych piłkarzy, tych którzy są w najlepszej dyspozycji. Martwią tylko kontuzje. Może być widać brak Golańskiego czy Radomskiego. Linia obrony jest bardzo osłabiona. Żewłakow czy Dudka to 100% ławka i nie wyobrażam sobie ich na boisku. Baszczński z Błaszczykowskim to dobry duet na prawej stronie. Ich atut to znajomość. Pomoc i atak prezentuje się już lepiej. Myślę (a może mam nadzieję) że Polska wygra ten mecz przewagą dwóch goli (2:0 lub 3:1).

[center:fc192b90cb] Do boju Polsko!!!
[/center:fc192b90cb]
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mam nadzieje, że Polacy się zrewanżują za porażkę z przed paru lat (przegrali 3:1). Po tym meczu już będzie dużo wiadomo, czy Polska ma jeszcze szanse na awans czy też nie, moim zdaniem zmobilizują się w pełni i powalczą z Belgami, którzy plasują się o wiele niżej w rankingu, niż My. Jak Grzegorz napisał mocnym atutem zespołu na pewno będzie duet Błaszczykowski - Baszczyński, którzy na prawej stronie nie dadzą pograć rywalowi. Jeśli ruszymy od pierwszych minut na bramkę Belgii tak jak w meczu z Portugalią powinniśmy dać rade Belgom.

[glow=red:14d56b2795]POLSKA[/glow:14d56b2795]
 
domel 49

domel

Forum VIP
Liczę na dobry mecz naszych, mam nadzieje ze zagrają podobnie jak z Portugalia, chociaż wiem ze nie gra sie dwóch takich samych spotkań wystarczy jak zagrają w 60% jak z Por. i będzie dobrze ???? jeśli chodzi o wynik to wydaje mi sie ze będzie remis 1:1 i tak tez postawie ale w sercu mam nadzieje ze Polacy zepsują mi kupon i wygrają ????

go go go Poland
 
cendrus 0

cendrus

Użytkownik
To bedzie bardzo dobry meczyk mam nadzieje :!: :!: Jestem bardzo ciekawy czy nasi dalej maja forme i powtorza to co zrobili z Portugalia :?:

[glow=red:e6928ba3ce] TRZYMAM KCIUKI JAZDA POLSKA :!: :!: :!: [/glow:e6928ba3ce]
 
D 0

damian9

Użytkownik
Nie wiem co myśleć o reprezentacji Polski. Może zagrać tak jak z Portugalią a może równie dobrze zagrać tak jak z Finlandią. To będzie trudny mecz, jest dużo kontuzji Krzynówek nie zagra no i Jeleń by się przydał. Mimo wszystko obstawiam wygraną naszych jednym lub dwoma punktami.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Ja tutaj myślę o postawieniu underka. Polacy mają dobrego bramkarza, obrona też nie najgorzej a myślę że piłka będzie najczęściej na połowie boiska. Obie drużyny będą ostro bronić aby nie stracić bramki, może pójdzie jakaś kontra i będzie 1:0 lub 1:1.
 
L 237

lookash

Użytkownik
Jezeli Polska chce sie liczyc o awans nie moze juz przegrywac meczy.Po bardzo slabym poczatku teraz jakby forma wzrasta co udowodnil ostatni mecz z portugalia.ciekawe jak jest teraz z dyspozycja polakow.przekanamy sie o tym juz jutro_Oby Polska wyszla z tego pojedynku zwyciezko ????
 
C 0

cineq

Użytkownik
Jezeli Polska chce sie liczyc o awans nie moze juz przegrywac meczy.Po bardzo slabym poczatku teraz jakby forma wzrasta co udowodnil ostatni mecz z portugalia.ciekawe jak jest teraz z dyspozycja polakow.przekanamy sie o tym juz jutro_Oby Polska wyszla z tego pojedynku zwyciezko ????

z reguły tak jest, że jeżlemi mamy mecze ostatniej szansy to ich nie wygrywamy.

mimo wszystko będzie 0:1 dla Polaków.
 
rafalre 0

rafalre

Użytkownik
Jutrzejszy mecz jest dla nas bardzo ważny, gdyż w końcowej fazie może decydować o awansie. Licze na wygraną z Belgami. Niestety nasza drużyna nie może wystąpić w najsilniejszym składzie, kontuzje wykluczają kilku podstawowych graczy. Najbardziej martwi mnie obrona. Jednak mam nadzieje, że Leo wystawi 11, która ogra Belgów. Go go go Polska :wink:
 
misiu-milenium 0

misiu-milenium

Użytkownik
Witam!!
[glow=red:de3dac7c2e]Belgia vs. Polska[/glow:de3dac7c2e]
Typ :2
Kurs:2.76
Bukmacher: Milenium
Analiza:
Polska jest na fali po wzyciestwie w Chorzowie z Pogrtugalia. Moze martwic nie obecnosc Golańskiego czy Radomskiego. Ogoln aforma naszych kadrowiczow jest nie najgorsza. W wyjsciowym skladie mamy debiutanta Ralala Murawskiiego ktory zastapi Mariusza Lewandowskiego. Prawa obrona do konca nie wiadomo kto zagra?? Wasilewski dobrze prezentowal sie na treningach. Co do bramki nie wiadomo ale dla mnie powinien bromic Kuszczak. Boruc nie broni pewnie jest zmenczony ciezki terminarze w lidze szkockiej. Kuszczak wypoczety w dobrej formie. Poniewaz trenerzy z Old Trafford musza niec bramkarzy przygotowanych a kazda okolicznosc. Wiec niema co sie obaciac o Tomka Kuszczaka.


POSKLA BIALO-CZERWONI
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Oto skład naszej reprezentacji:

Boruc - Wasilewski, Żewłakow, Bąk, Bronowicki - Błaszczykowski, Sobolewski, Dudka, Smolarek - Matusiak, Żurawski

Jak wiemy z doniesień prasowych nasz zespół jest mocno osłabiony. Jednak moim zadaniem skład jest najlepszy, oprócz jednej zmiany. Nie jestem przekonany co do wystawienia Dariusza Dudki na pomocy. Moim zdaniem lepszym posunięciem było by gdyby na tej pozycji wystąpił Łukasz Garguła który mecz zacznie z ławki rezerwowych. Na bramce wystąpi Boruc, chociaż nie było można na 100% sie tego spodziewać. Moim zdaniem jeżeli Polska będzie grała pressingiem, na całym boisku oraz boczni obrońcy będą się włanczać w akcje ofensywne to możemy liczyć na zwycięstwo i oczywiście dopinguje naszych rodaków. DO Boju!!!!!
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Czytam sobie zagraniczne stronki i fora i jedna myśl mi się nasuwa : &quot; Świat w Nas nie wierzy , pokażmy , że to frajerzy &quot; ????

Szkoda , że nie broni Kuszczak a w pomocy nie gra Garguła . Ale wierzę w naszych , i w LEO . W końcu on opiera 2 linię na dwóch defensywnych pomocnikach i dwóch ofensywnych skrzydłowych . Środkowi pomocnicy mają grać dobrze w destrukcji i nie wymaga od nich jakieś wielkiej kreatywności . Mimo tych kontuzji to nie wyobrażam sobie zestawienia z np.Krzynowkiem , Baszczyńskim . Skrzydła są zestawione optymalnie . Z ławki wchodzą w II połowie Franek , Garguła i dobijają rywali. Będzie piękny wieczór dla nas :p 2-1 !

Pzdr.
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Mnie martwi wystawienie Żewłakowa. Nie wiem w jakiej jest dyspozycji ale po mundialu spisałem go na straty. Tylko w meczu z Niemcami wykazał zaangażowanie. Dudka? To chyba jakaś pomyłka. Moim zdaniem jest słaby. No ale trenerem jest Leo Bennhakker. Na pewno wystawił najlepszych graczy jakich miał. Wygramy ten mecz jak tylko go wybiegamy. Na stojąco nic nie osiągniemy i tu właśnie zastrzeżenia do dwóch zawodników wymienionych wyżej. Żewłakow gra w LM więc musi być w dobrej dyspozycji. Wierzę że zwycięży orzeł biały ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Bravo MatusiaK!! GOOOL! PIEKNA BRAMKA! ZACHOWAŁ SIE JAK STARY WYJADACZ! przejął pieknie pilke i skierował ją do bramki niczym Thierry Henry! Piekny gol i trzba mu klase przyznac bo na luzie to zagral wiec sie w S-Kadrze odbrze czuje i to na pewno duuuzy ✅
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Wspaniale Polacy!!! Matusiak to przyszla gwiazda wraz z Gargułą stanowią świetny duet. Jestem pod wrażniem po tak słabym początku, gramy wyśmienicie ???? Jednak Benhaker to dobry trener ????

[glow=red:563253c2c4] BRAWO POLSKA 1:0 !!! [/glow:563253c2c4]
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Brawo !!! Brawo!!! Po bardzo walecznym meczu i bramce Matusiaka Polski zespoł zdobył ważne trzy punkty. W tym meczu nie było żadnych słabych punktów. Defensywa oraz ofensywa, znakomicie spisywała się z swoich zadań. Mimo iż wszyscy zagrali znakomicie, musze wyróżnić jednego zawodnika. Jest nim Jakub Błaszczykowski, który indywidualnymi akcjami zrobiła bardzo wiele w tym meczu. Mam nadzieje ze ta przerwa nie wpłynie na gre naszego zespołu i Euro 2008 stanie się faktem :wink: Brawo!!
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
BrawoPolska!!!

Zagraliśmy dobry mecz. Tak jak z Portugalią, już w pierwszej połowie osiągnięta przewaga. W drugiej brakuje man jeszcze trochę sił. Szkoda tylko dwóch sytuacji Ebiego. W meczu z Portugalią nie kombinował tylko uderzył ile tylko pary w nodze, a wczoraj chyba przekombinował, ale i tak zagrał fantastyczny mecz. Cała druzyna zasługuje na ogromne brawa.

[center:5b3c16ec87][glow=red:5b3c16ec87]Niezwyciężone to barwy Biało-Czerwone!!![/glow:5b3c16ec87][/center:5b3c16ec87]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom