>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Belgia - Polska 15.11.2006

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Musze przyznać że gra Polskiego zespołu zaskoczyła mnie na spory ✅ musze przyznać wreszcie zagraliśmy asekuracyjnie i przedewszystkim rozumieliśmy się na boisku młodzi grają i grają dobrze !! &lt;brawo&gt; dla wszystkich za te spotkanie oby tak dalej
 
peja 1

peja

Użytkownik
Pierwsza połowa Mistrzostwo Świata w wykonaniu [shadow=red:5a4998b49a]BIAŁO - CZERWONYCH [/shadow:5a4998b49a] kapitalna brama Matusiaka, druga połowa sporo słabsza, ale trzeba się cieszyć ze zwycięstwa !!

POLSKA !! :jupi:
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
pieknie zagrliśmy, ale mam nie dosyt pod względem kontrataków... jak wychodzili z kontrą było 3 na 3, nagle zastopowali i wszyscy już wrócili... i to jest kontra?! Zbyt wolne te kontrataki... wystawienie Dudki mnie zaskoczyło, ale zagrał bardzo dobrze co najważniejsze... Matusiak wielka nadzieja, ale żeby się nie zmarnował jak praktycznie każdy młody talent Polski....
 
C 0

chopinho

Użytkownik
Skandal po meczu Belgia - Polska

Według obrońcy reprezentacji Polski Jacka Bąka tuż przed spotkaniem z Belgią gospodarze złożyli Biało - czerwonym propozycję sprzedania meczu.

Grający w Al Rayyan Bąk wyjawił po spotkaniu, że przedstawiciele Belgów chcieli zapłacić mu około 10 tysięcy euro za spowodowanie faulu w polu karnym naszej drużyny.

UEFA zdecydowała się podjąć dochodzenie w tej sprawie. Dziś przedstawiciele Federacji kontaktowali się z Polskim Związkiem Piłki Nożnej by wyjaśnić sytuację.

Cała sprawa może mieć bardzo poważne konsekwencje, łącznie z wykluczeniem Belgów z eliminacji. Jednak jeśli okaże się, że Polacy wymyślili sobie całą historię również i na nas mogą posypać się kary.

Co najważniejsze Polacy zdołali wygrać spotkanie 1:0 po bramce Radosława Matusiaka.



Źródło: http://www.goal.com
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Słyszałem w TV bardzo trafną opinię: &quot;Bąk w Katarze tyle wydaje na pastę do zębów&quot;. Po co gadać takie pierdoły dziennikarzom. Powinien to zgłosic do UEFA tak żeby sprawa po cichu miała swój bieg, a tak został tylko smród. Wygraliśmy i tylko to się liczy!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom