>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Benek_23

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Svjetlost vs Darda 1, 1.34 Pinn 4/5 ✅ 73:70
Svjetlost wygrywa i kończy sezon na bezpiecznym 5tym miejscu. Darda... I tak strefa spadkowa i tak.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Sparta vs Helmond 1, 1.62 WH 2/5 ⛔ 0:3...
Nie widzę innej opcji tutaj.
Żadnych podejrzeń o cokolwiek, ale peFFka... Po takim kursie :?: Brać.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Sokolov vs Trinec 1, 1.85 Betclick 1/5 ✅ 2:1
Spadki na gospodarzy. PP i SB nawet wycofali. Spojrzałem na H2H i spodobał mi się ten bet. Poza tym gospodarze nie wygrali żadnego spotkania od dłuższego czasu. Czas przerwać serię.
Bet do 10:15
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Grenoble v Rouen 1 (+0.5), 1.97 Pinn 1.5/5 ✅ 5:4 izi.
Podobno gospodarze tego nie przegrają. Podobno gospodarze nawet to wygrają, ale ja wolę bezpieczną opcję. Pobieram ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Blue Eagles vs Croydon Kings 2 (DNB), 4.33 Bet365 1/5 ✅ 1:2 ;)
Koło takiego kursu przejść obojętnie nie można, ponieważ:
- Goście się wzmocnili przed sezonem,
- Pierwszy mecz z Raiders wygrany dość łatwo,
- Buki wystawiają kosmiczne kursy przez pryzmat zeszłorocznych wyników,
- Kuzyn gra w rezerwach Croydon i mówił, że zagrają w pełnym składzie, co oznacza, że to będzie ciekawy mecz,
- Jak byłem rok temu w AU, to załapałem się na mecz pomiędzy obiema ekipami na włoskim terenie Adelaide&#39;y i Polonia radziła sobie nader świetnie :!: Wcześniej skazywani na porażkę i spadek, zagrali rewelacyjnie (co prawda 0:0, ale było naprawdę blisko triumfu z dużo silniejszą wtedy włoską ekipą),
- Osobiście oceniam 50/50 szanse na win. Bardzo polecam taki kurs :!:
Aha jest to: AU South Australia ;)
Powodzenia.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
FK Rostov vs Krasnodar 1 (DNB), 1.70 Betway 1/5 zwrot 1:1
Spojrzałem na tabelę i goście już pewni bytu, gospodarze nie. Kursy spadają. Można lekko pobrać ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Adelaide Comets vs NE MetroStars 2, 1.67 Bwin 2/5 ✅ 0:1 ;)
Gospodarze to żenada. Goście będą walczyć o tytuł. Kurs value - BAH jak miał to 1.40 (teraz wycofali...). Polecam.
South Australia - 11:30.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Miałem ogromny dylemat co wybrać, bo kolejka wygląda na to, że wszyscy faworyci powinni wygrać. Zrezygnowałem jednak z opcji na Blue Eagles - seria trwa i już mogą się potknąć. Mecz Campbelltown z Croydons również odpuszczam. Oba zespoły grają przedziwnie pomiędzy sobą - poza tym forma nijaka z obu stron.
Wybrałem za to:
MetroStars vs Adelaide Raiders 1, 1.50 BAH, Bwin, B365 1/5 ✅ 3:2
Nie widzę tutaj innej opcji. Gospodarze w gazie i widać, że mają chrapkę na tytuł. Kuzyn napisał, że nie wyobraża sobie tutaj innego rezultatu.
Western Strikers vs Adelaide Comets 1, 1.60 Bwin 1/5 ✅ 4:2
Ponownie przeciwko Kometom. Jednak bardziej pod gospodarzy. Powoli odnajdują dobrą stronę mocy. Taki zespół i dopiero 6te miejsce :?: Niewyobrażalne. Kurs bardzo sympatyczny.
Oba mecze: South Australia 7:30 jutro.
Polecam.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Adelaide Raiders vs Western Strikers 2, 2.30 Bet365 1/5 ⛔ 2:1 oj, dali ciała.
Kurs = value. Western Strikers to ekipa dużo silniejsza, spodziewałem się kursu ok. 1.80 :!: WS w formie, obudzili się po słabym początku sezonu. Raiders to ekipa przeciętna, która o PO raczej może zapomnieć. U siebie do tej pory na 2 mecze, 2 wygrane, ale rywale nie byli z najwyższej półki tak jak dzisiaj - Birkala oraz Komety. H2H - w ubiegłym sezonie na korzyść WS. Kuzyn też poleca - to jak tu nie pobrać ;)
Polecam.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Croydon vs MetroStars o2.5, 1.75 Bwin 1/5 ⛔
Croydon w gazie, więc odpuszczam grania na 1. MetroStars wręcz przeciwnie, passa powinna się przerwać z obu stron, może remis? Jednak najlepiej wygląda to over po &#39;zgrabnym&#39; kursie. Pobierać warto - w meczach pomiędzy tymi ekipami ostatnio underowo - dzisiaj widzę zdecydowany over. Metro musi pocisnąć, a Croydon na pewno coś ukłuje.
SA, 7:30
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Western Strikers vs Croydon o2.5, 1.67 Bwin 2/5 ⛔ 1:1 - za tydzień overek jak w masło.
Podobno oba zespoły podejdą ofensywnie do spotkania, szczególnie gospodarze. Na 3 ostatnie mecze padły 2 over. W Croydon nie zagra dwóch podstawowych obrońców.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Croydon (DNB) + Blue Eagles win 1.44*1.33=1.91, Bet365 1.5/5 ✅ i ⛔ ... ????
- Croydon DNB, ponieważ Campbelltown w zeszłym roku na stadionie Polonii (byłem na tym meczu akurat) rozbiło rywala. Teraz role się odwróciły, ale ja wolę jednak ostrożnie podejść do tego pojedynku. Poza tym kurs tak czy siak fajny.
- Ominąłem overa, bo coś non stop underami zajeżdża.
- Croydon w pełnym składzie.
- BE w świetnej formie i jeśli chcą zająć pierwsze miejsce po sezonie zasadniczym muszą wygrywać z Ogórkami.
Sobota, 7:30 South Australia ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
NSW, 11:00 Australia - liga stanowa
South COast Wolves vs Sydney United o2.5, 1.60 Bwin/Betsafe 2/5 ✅ 6:3, łatwa kasa.
- H2H to w 90% overki.
- Kurs świetny (Kuzyn powiedział, że powinien tutaj być kurs 1.30 na to).
- Staty overowe.
- Tym razem bet z New South Wales, ale znowu potwierdzony przez Kuzyna. Oba zespoły grają ofensywnie i mają zagrać w pełnych składach.
- Podobno warto jeszcze 1 DNB, ale ja wolę zagrać już teoretycznie pewniej ;)
Powodzenia.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Balestier vs Hougang 2 (DNB), 2.88 PP 0.5/5 ✅ 0:3 w 61&#39; so izi
Kurs przesadzony! Lekkie spadki! Value.
13:45 :!: Na LIVE opłacalne również.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kościerzyna vs Stomil 2, 1.38 Tobet 4/5 ⛔ 1:3 po dogrywce... Mózg roz... :|
Puchar Polski 17:00
Kościerzyna z ogromnymi problemami.
http://www.koscierzyna.info/Article/Index/2064
http://www.koscierzyna.info/Artykul/2048
http://sport.trojmiasto.pl/Szlaga-zostanie-w-Gdyni-na-kolejny-rok-Arka-Gdynia-n60180.html
http://sport.trojmiasto.pl/Zemojtel-Powtorzyc-wyczyn-Gryfa-Baltyk-Gdynia-n60159.html
http://radunia.futbolowo.pl/news,1549019,sparing-radunia-cartusia-ii-kartuzy.html
Kilku innych pozostaje w innych klubach, jeden wyjeżdża do Hiszpanii. Trener powiedział informatorowi, że ma problem ze skompletowaniem 11tki meczowej. Poza tym jak awansują to to są koszta, nie opłaca się.
PeFFka.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Raiders vs Campbeltown 2 (DNB), 2.25 B365 2/5 ⛔
goście są lepszym zespołem i potrzebne są im punkty by awansować do PO. Co prawda Raders również walczą, ale to goście po fatalnej serii powinni ogarnąć! 5 porażek z rzędu to rzadka seria, a Raiders to żadne gwiazdy.
SA, 7:30 jutro.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Marconi Stallions vs Sotherland Sharks 1, 2.03 Betsafe 1/5 ⛔ z 1:0 w końcówce na 1:3
Marconi u siebie niszczy. Goście na wyjazdach wręcz odwrotnie - dramat. H2H na korzyści gości, dzisiaj powinno być przełamanie i to Marconi wygra mecz. Tyle ze stat - gospodarze to ekipa silniejsza, powinni walczyć o PO do końca - póki co są w nich. Kuzyn mówi, że to peFFka raczej, więc można lekko pobrać, bo to nie nasza liga ????
NSW, 11:30.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom