>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
To prawda. Nie polecam nikomu, nawet początkujących.
Temat powielany wiele razy, BAH to znakomity bukmacher dla ludzi by zobaczyć O CO CHODZI po około 2 dniach warty zmiany, tak na prawdę ich popularność wzrosła poprzez bony po 5 zł rozdawane na meczach za darmo... dlatego nadal istnieją bo ludzie &#39;&#39;bez wiedzy&#39;&#39; nadal u nich grają.
 
R 0

robertuss

Użytkownik
Bah chyba jakiś błąd ma w dzisiejszej ofercie hokejo norweskiego:
Stavanger Oilers - Valerenga IF (under/over 0.0) 2,35 1,35
IF Frisk/Asker - Lorenskog IK (under/over 0.0) 2,70 1,40
Lillehammer IK - Tonsberg OG Omegn IHK (under/over 0.0) 2,90 1,35
Storhamar Dragons - Rosenborg IHK (under/over 0.0) 2,90 1,35
Stjernen Hockey - IHK Sparta Sarpsborg (under/over 0.0) 2,50 1,45


Over 0,0 w hokeju????
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Zgadzam się ze wszystkimi opiniami, że ten buk to dno totalne jeżeli chodzi o kursy.
Z wypłatami nigdy nie miałem problemu, mają konto w PEKAO S.A i zawsze przelewy dochodziły od nich po max 2 dniach roboczych.
Na Baha wpłacam głównie jak chcę pograć w Pokera albo jak są szlemy w tenisie ziemnym bo czasami można u nich znaleźć istne perełki na live, również często popełniają błędy w ofercie live z których można skorzystać.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
&quot;
Ważne: ze względów bezpieczeństwa bet-at-home.com realizuje wypłaty jedynie na konto Skrill (Moneybookers), z którego wcześniej dokonano wpłaty na konto gracza. Minimalna kwota wpłaty wynosi 10 Euro. Maksymalna kwota wypłaty to 6000 Euro.

Koszty: jedynie dwie pierwsze wypłaty w miesiącu są wolne od opłat dodatkowych. Od każdej kolejnej transakcji bet-at-home.com pobiera opłatę w wysokości 5 Euro.

Pierwsza sprawa o.k. Dbają o bezpieczeństwo,jest to standard praktycznie w każdej firmie.
Druga rzecz to gdyby Wam nie zgadzała się kiedyś kwota jaką wypłacaliście,tzn. ,że jest za mało,to sprawdźcie na wszelki wypadek ,która to jest Wasza wypłata w danym miesiącu.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Wielki minus dla Bah za brak w ofercie typów BTS. W ogóle bardzo mało możliwości typowania, over/under tylko 2,5, brak mozliwosci postawienia zakladu &quot;draw no bet&quot;. Jedyne co na plus to przejrzysta oferta i szybkie wpłaty.
 
O 3

obserwator22

Użytkownik
5425065 Atlanta Hawks - Boston Celtics (-2.5/+2.5) (Spread) 2 1,85 26-01-13 01:35 123:111
Miałem w nocy taki zakład i został on oznaczony jako nietrafiony. Był to dla mnie szok bo myślałem, że handicap dotyczy tylko regulaminowego czasu gry! Po 4 kwartach było 98:98! Czy na tym serwisie takie zakłady we wszystkich spotach dotyczą również dogrywek??
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Z regulaminu:

10. W przypadku zakładów w piłce nożnej miarodajny jest wynik po 90 minutach gry (regularny czas gry), w hokeju na lodzie po 60 min. (regularny czas gry). Jakiekolwiek dogrywki albo rzuty karne itp. nie mają wpływu na wypłaty wygranych. Wyjątkami są postanowienia szczególne, które są udokumentowane w zapisach spółki. W przypadku sportów amerykańskich (NFL, College-Football, NBA, MLB) liczy się wynik uzyskany po ewentualnym przedłużeniu gry (overtime). Wyjątek stanowią zakłady na NHL, gdzie liczy się wynik na końcu regularnego czasu spotkania.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Bukmacher świetny. W miarę szybko odświeżana posiadana kwota po zakończonym zdarzeniu. Łatwa nawigacja. Polecam.
Kolego większość postów dotyczy że bukmacher ma świetną nawigację i szybko rozlicza zakłady itp. Jednak porównaj sobie kursy BAH np. z Bet365 .. zyskasz jakieś 5 %.... Także warto się zastanowić co jest lepsze portfel czy wygląd i nawigacja ????
 
dmkey 19

dmkey

Użytkownik
DNO i 100 kilometrów mułu. Strasznie uboga oferta, obsługa nie jest do pomocy tylko do przeszkadzania i poza tym straszne problemy przy wypłacie, związane także z tym, że konsultanci ni z gruchy ni z pietruchy żądają dokumentów nie opisanych w regulaminie. Próbuję dokonać wypłaty od dwóch tygodni bezskutecznie, oni chyba myślą, że zatrzymają sobie moje pieniądze bezprawnie... Ogólnie ten buk w skali 1-10 nie zasługuje nawet na 1...
 
mrdolar 0

mrdolar

Użytkownik
Ja chwilowo z niego korzystam ale za jakiś czas planuję zmianę np. na Bet365. Mało podpórek, uboga oferta tak jak przedmówca napisał. To jest dobry bukmacher dla początkującego - na plus na pewno łatwość obsługi. Na minus tak jak wspomniałem uboga oferta, mało podpórek i w nocy często spotkania nie są rozliczane &quot;od ręki&quot;.
Jeżeli chodzi o wypłatę pieniędzy nie miałem żadnych problemów i tutaj złego słowa nie powiem.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dokładnie nie wiem Co ma na myśli nasz kolega dwa posty wyżej zapewne miał parę multikont związanych z bonami i to się za nami &#39;&#39;Ciągnie&#39;&#39; bo innego wyjścia nie widzę. Nigdy nie słyszałem problemów o wypłatach. Oferta jest uboga i to na każdym kroku jest pisane przez większość użytkowników forum.
 
D 3

dragen

Użytkownik
Jeśli załozyłęm konto na bah z komputera,a nastepnie uzywajac laptopa na ktorym mam inne IP kazałem zamknąć moje konto to czy moge teraz zarejestrować konto raz jeszcze na bah tym razem z laptopa ? Czy mialbym problemy z wyplatami ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tylko na jakie dane te same ??. Mało szczegółów podałeś.
Jeśli na te same dane to zapomnij o tym. Napisz na PW to chętnie pomogę.
 
P 4

poczatkujacy00

Użytkownik
Doberman z całym szacunkiem do Ciebie ale bzdury gadasz.
W Bet-at-home możesz mieć konto na Marka Kowalskiego, poprosić o stałe zablokowaine go, a następnie stworzyć sobie nowe. Tylko nie kombinujcie z bonusami bo chciwy płaci dwa razy tyle ! ????
Sam osobiście mam już trzecie u nich konto, poprzednie dwa zablokowane na moją prośbe, nie korzystałem od nich z ani jednego bonusu, ani nic nie kombinowałem, może dlatego nie robili problemów, ale pisałem z nimi i jest ok, więc jakbym chciał mogę korzystać.
 
L 0

lukaszx-79523

Użytkownik
Najgorszy z pośród wszystkich bukmacherów z jakimi miałem do tej pory do czynienia. Nie widzę żadnych plusów na korzyść tego buka... słaba oferta zakładów, same problemy jeśli chodzi o support i rozliczanie zakładów zdecydowany ⛔
 
Do góry Bottom