>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
To prawda. Nie polecam nikomu, nawet początkujących.
Temat powielany wiele razy, BAH to znakomity bukmacher dla ludzi by zobaczyć O CO CHODZI po około 2 dniach warty zmiany, tak na prawdę ich popularność wzrosła poprzez bony po 5 zł rozdawane na meczach za darmo... dlatego nadal istnieją bo ludzie &#39;&#39;bez wiedzy&#39;&#39; nadal u nich grają.
 
R 0

robertuss

Użytkownik
Bah chyba jakiś błąd ma w dzisiejszej ofercie hokejo norweskiego:
Stavanger Oilers - Valerenga IF (under/over 0.0) 2,35 1,35
IF Frisk/Asker - Lorenskog IK (under/over 0.0) 2,70 1,40
Lillehammer IK - Tonsberg OG Omegn IHK (under/over 0.0) 2,90 1,35
Storhamar Dragons - Rosenborg IHK (under/over 0.0) 2,90 1,35
Stjernen Hockey - IHK Sparta Sarpsborg (under/over 0.0) 2,50 1,45


Over 0,0 w hokeju????
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Zgadzam się ze wszystkimi opiniami, że ten buk to dno totalne jeżeli chodzi o kursy.
Z wypłatami nigdy nie miałem problemu, mają konto w PEKAO S.A i zawsze przelewy dochodziły od nich po max 2 dniach roboczych.
Na Baha wpłacam głównie jak chcę pograć w Pokera albo jak są szlemy w tenisie ziemnym bo czasami można u nich znaleźć istne perełki na live, również często popełniają błędy w ofercie live z których można skorzystać.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
&quot;
Ważne: ze względów bezpieczeństwa bet-at-home.com realizuje wypłaty jedynie na konto Skrill (Moneybookers), z którego wcześniej dokonano wpłaty na konto gracza. Minimalna kwota wpłaty wynosi 10 Euro. Maksymalna kwota wypłaty to 6000 Euro.

Koszty: jedynie dwie pierwsze wypłaty w miesiącu są wolne od opłat dodatkowych. Od każdej kolejnej transakcji bet-at-home.com pobiera opłatę w wysokości 5 Euro.

Pierwsza sprawa o.k. Dbają o bezpieczeństwo,jest to standard praktycznie w każdej firmie.
Druga rzecz to gdyby Wam nie zgadzała się kiedyś kwota jaką wypłacaliście,tzn. ,że jest za mało,to sprawdźcie na wszelki wypadek ,która to jest Wasza wypłata w danym miesiącu.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Wielki minus dla Bah za brak w ofercie typów BTS. W ogóle bardzo mało możliwości typowania, over/under tylko 2,5, brak mozliwosci postawienia zakladu &quot;draw no bet&quot;. Jedyne co na plus to przejrzysta oferta i szybkie wpłaty.
 
O 3

obserwator22

Użytkownik
5425065 Atlanta Hawks - Boston Celtics (-2.5/+2.5) (Spread) 2 1,85 26-01-13 01:35 123:111
Miałem w nocy taki zakład i został on oznaczony jako nietrafiony. Był to dla mnie szok bo myślałem, że handicap dotyczy tylko regulaminowego czasu gry! Po 4 kwartach było 98:98! Czy na tym serwisie takie zakłady we wszystkich spotach dotyczą również dogrywek??
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Z regulaminu:

10. W przypadku zakładów w piłce nożnej miarodajny jest wynik po 90 minutach gry (regularny czas gry), w hokeju na lodzie po 60 min. (regularny czas gry). Jakiekolwiek dogrywki albo rzuty karne itp. nie mają wpływu na wypłaty wygranych. Wyjątkami są postanowienia szczególne, które są udokumentowane w zapisach spółki. W przypadku sportów amerykańskich (NFL, College-Football, NBA, MLB) liczy się wynik uzyskany po ewentualnym przedłużeniu gry (overtime). Wyjątek stanowią zakłady na NHL, gdzie liczy się wynik na końcu regularnego czasu spotkania.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Bukmacher świetny. W miarę szybko odświeżana posiadana kwota po zakończonym zdarzeniu. Łatwa nawigacja. Polecam.
Kolego większość postów dotyczy że bukmacher ma świetną nawigację i szybko rozlicza zakłady itp. Jednak porównaj sobie kursy BAH np. z Bet365 .. zyskasz jakieś 5 %.... Także warto się zastanowić co jest lepsze portfel czy wygląd i nawigacja ????
 
dmkey 19

dmkey

Użytkownik
DNO i 100 kilometrów mułu. Strasznie uboga oferta, obsługa nie jest do pomocy tylko do przeszkadzania i poza tym straszne problemy przy wypłacie, związane także z tym, że konsultanci ni z gruchy ni z pietruchy żądają dokumentów nie opisanych w regulaminie. Próbuję dokonać wypłaty od dwóch tygodni bezskutecznie, oni chyba myślą, że zatrzymają sobie moje pieniądze bezprawnie... Ogólnie ten buk w skali 1-10 nie zasługuje nawet na 1...
 
mrdolar 0

mrdolar

Użytkownik
Ja chwilowo z niego korzystam ale za jakiś czas planuję zmianę np. na Bet365. Mało podpórek, uboga oferta tak jak przedmówca napisał. To jest dobry bukmacher dla początkującego - na plus na pewno łatwość obsługi. Na minus tak jak wspomniałem uboga oferta, mało podpórek i w nocy często spotkania nie są rozliczane &quot;od ręki&quot;.
Jeżeli chodzi o wypłatę pieniędzy nie miałem żadnych problemów i tutaj złego słowa nie powiem.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dokładnie nie wiem Co ma na myśli nasz kolega dwa posty wyżej zapewne miał parę multikont związanych z bonami i to się za nami &#39;&#39;Ciągnie&#39;&#39; bo innego wyjścia nie widzę. Nigdy nie słyszałem problemów o wypłatach. Oferta jest uboga i to na każdym kroku jest pisane przez większość użytkowników forum.
 
D 3

dragen

Użytkownik
Jeśli załozyłęm konto na bah z komputera,a nastepnie uzywajac laptopa na ktorym mam inne IP kazałem zamknąć moje konto to czy moge teraz zarejestrować konto raz jeszcze na bah tym razem z laptopa ? Czy mialbym problemy z wyplatami ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tylko na jakie dane te same ??. Mało szczegółów podałeś.
Jeśli na te same dane to zapomnij o tym. Napisz na PW to chętnie pomogę.
 
P 4

poczatkujacy00

Użytkownik
Doberman z całym szacunkiem do Ciebie ale bzdury gadasz.
W Bet-at-home możesz mieć konto na Marka Kowalskiego, poprosić o stałe zablokowaine go, a następnie stworzyć sobie nowe. Tylko nie kombinujcie z bonusami bo chciwy płaci dwa razy tyle ! ????
Sam osobiście mam już trzecie u nich konto, poprzednie dwa zablokowane na moją prośbe, nie korzystałem od nich z ani jednego bonusu, ani nic nie kombinowałem, może dlatego nie robili problemów, ale pisałem z nimi i jest ok, więc jakbym chciał mogę korzystać.
 
L 0

lukaszx-79523

Użytkownik
Najgorszy z pośród wszystkich bukmacherów z jakimi miałem do tej pory do czynienia. Nie widzę żadnych plusów na korzyść tego buka... słaba oferta zakładów, same problemy jeśli chodzi o support i rozliczanie zakładów zdecydowany ⛔
 
Do góry Bottom