>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

wielktriada 4

wielktriada

Użytkownik
W też czekacie dłużej niż normalnie na rozliczenie kuponów ?? Bo u mnie kilka wczorajszych zakładów wisi z statusem &quot;otwarte&quot; np. AS Monaco - Valenciennes FC, HC TWK Innsbruck die Haie - KAC Klagenfurt i kilka innych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Panowie Święta były.Myślę,że jutro czyli w piątek 27-go jak wstaniecie to będziecie mieli porozliczane na kontach wszystkie te zaległości.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kolego prześledź temat to typowy bukmacher dla początkujących wysoka marża i nie warto już teraz zakładać tam konta ponieważ mają wiele wad jedna z nich to żę dają szybko limity a kursy są najniższe w sieci. Zalety wpłata od 10 zł i często nie weryfikują konta.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Kolego prześledź temat to typowy bukmacher dla początkujących wysoka marża i nie warto już teraz zakładać tam konta ponieważ mają wiele wad jedna z nich to żę dają szybko limity a kursy są najniższe w sieci. Zalety wpłata od 10 zł i często nie weryfikują konta.
Limity w bahu to rzadkość ;)
 
wersus 18

wersus

Użytkownik
Tak ja zaś miałem 700zł limit - przecież to zależy od historii grania danego gracza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Tak ja zaś miałem 700zł limit - przecież to zależy od historii grania danego gracza
Nie prawda, poczytaj regulamin baha, który jasno mówi, jak się to odbywa...

Znam 2 osoby, którym zamknięto konta, ale za &quot;oszustwa&quot;, a limitów nie mieli, o limitach jeszcze nie słyszałem, nałożonych indywidualnie.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Kolego prześledź temat to typowy bukmacher dla początkujących wysoka marża i nie warto już teraz zakładać tam konta ponieważ mają wiele wad jedna z nich to żę dają szybko limity a kursy są najniższe w sieci. Zalety wpłata od 10 zł i często nie weryfikują konta.
To że wysoka marża to nie znaczy że dla początkujących według mnie to buk dla naiwnych co po takich małych kursach grają. W pinnacle też można 10 zł wpłacić i dowolną sumę wypłacić a konta rzadko weryfikują.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
To że wysoka marża to nie znaczy że dla początkujących według mnie to buk dla naiwnych co po takich małych kursach grają. W pinnacle też można 10 zł wpłacić i dowolną sumę wypłacić a konta rzadko weryfikują.
buk wbrew pozorom bardzo przydatny niektórym graczom
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jeden z lepszych bukmacherów. Dzisiaj na maila dostałem 20zł na urodziny ???? pozytywnie
To że dają czesto bonusy nie znaczy ze to jeden z lepszych bukamcherow bo w mojej opini to jeden z gorszych jak nie najgorszy oferta strasznie uboga, kursy marne nie wiem jak mozna tam grac ???? no ale jak sie dostanie bon to wtedy chyba mozna a nawet trzeba,
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Jeden z lepszych bukmacherów. Dzisiaj na maila dostałem 20zł na urodziny pozytywnie
ja bardzo proszę kolegę o rozwinięcie tego zdania i argumenty, bo mnie krew zalewa, jak kolejna osoba pisze (w tym przypadku o bahu), że to jeden z lepszych bukmacherów...
rozwiń temat kolego i pokaż, że nie jesteś jednym z tych głąbów, dla których wyznacznikiem bycia dobrym bukmacherem są bony urodzinowe (sic!)
napisz nam proszę, co poza marketingiem powoduje, że to dla Ciebie &quot;jeden z lepzych bukmacherów&quot;... ????
urwał się z choinki kolejny...

pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
To może ja rozwinę tą wypowiedź żeby było ciekawiej.
BAH to jeden z lepszych, jeśli nie najlepszy obecnie bukmacher pod względem bonusów. Co roku daje bon na urodziny, w tym roku ja dostałem nawet 40 zł, czasami są bony do rozdania dla wszystkich, ale trzeba się zwykle szybko orientować, bardzo dobry bonus powitalny 50% od depozytu i do tego częste bonusy od depozytu dla wszystkich. W zeszłym roku dawał dwa razy bonus 50% do 800 zł. Aktualnie trwa promocja za polecanie nowych graczy, opłacalna zarówno dla polecającyh, jak i polecanych. Czego więcej trzeba graczowi rekreacyjnemu. Oczywiście nie można być dobrym we wszystkim dlatego z kursami już jest gorzej, ale na pewno BAH świetnie trafia w swój target.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
To może ja rozwinę tą wypowiedź żeby było ciekawiej.
BAH to jeden z lepszych, jeśli nie najlepszy obecnie bukmacher pod względem bonusów. Co roku daje bon na urodziny, w tym roku ja dostałem nawet 40 zł, czasami są bony do rozdania dla wszystkich, ale trzeba się zwykle szybko orientować, bardzo dobry bonus powitalny 50% od depozytu i do tego częste bonusy od depozytu dla wszystkich. W zeszłym roku dawał dwa razy bonus 50% do 800 zł. Aktualnie trwa promocja za polecanie nowych graczy, opłacalna zarówno dla polecającyh, jak i polecanych. Czego więcej trzeba graczowi rekreacyjnemu. Oczywiście nie można być dobrym we wszystkim dlatego z kursami już jest gorzej, ale na pewno BAH świetnie trafia w swój target.
Wyznacznikiem tego jak dobry jest bukmacher nie moga byc bonusy tylko oferta i kursy to jest najwazniejsze, bah jest dobry dla dzieciakow ktorzy nie ukonczyli 18 lat, i dla tych co zaczynaja przygode z bukmacherka bo tam rzadko weryfikuja, a tak po za tym pod kazdym wzgledem jest słaby
 
Do góry Bottom