>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

wielktriada 4

wielktriada

Użytkownik
W też czekacie dłużej niż normalnie na rozliczenie kuponów ?? Bo u mnie kilka wczorajszych zakładów wisi z statusem &quot;otwarte&quot; np. AS Monaco - Valenciennes FC, HC TWK Innsbruck die Haie - KAC Klagenfurt i kilka innych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Panowie Święta były.Myślę,że jutro czyli w piątek 27-go jak wstaniecie to będziecie mieli porozliczane na kontach wszystkie te zaległości.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kolego prześledź temat to typowy bukmacher dla początkujących wysoka marża i nie warto już teraz zakładać tam konta ponieważ mają wiele wad jedna z nich to żę dają szybko limity a kursy są najniższe w sieci. Zalety wpłata od 10 zł i często nie weryfikują konta.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Kolego prześledź temat to typowy bukmacher dla początkujących wysoka marża i nie warto już teraz zakładać tam konta ponieważ mają wiele wad jedna z nich to żę dają szybko limity a kursy są najniższe w sieci. Zalety wpłata od 10 zł i często nie weryfikują konta.
Limity w bahu to rzadkość ;)
 
wersus 18

wersus

Użytkownik
Tak ja zaś miałem 700zł limit - przecież to zależy od historii grania danego gracza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Tak ja zaś miałem 700zł limit - przecież to zależy od historii grania danego gracza
Nie prawda, poczytaj regulamin baha, który jasno mówi, jak się to odbywa...

Znam 2 osoby, którym zamknięto konta, ale za &quot;oszustwa&quot;, a limitów nie mieli, o limitach jeszcze nie słyszałem, nałożonych indywidualnie.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Kolego prześledź temat to typowy bukmacher dla początkujących wysoka marża i nie warto już teraz zakładać tam konta ponieważ mają wiele wad jedna z nich to żę dają szybko limity a kursy są najniższe w sieci. Zalety wpłata od 10 zł i często nie weryfikują konta.
To że wysoka marża to nie znaczy że dla początkujących według mnie to buk dla naiwnych co po takich małych kursach grają. W pinnacle też można 10 zł wpłacić i dowolną sumę wypłacić a konta rzadko weryfikują.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
To że wysoka marża to nie znaczy że dla początkujących według mnie to buk dla naiwnych co po takich małych kursach grają. W pinnacle też można 10 zł wpłacić i dowolną sumę wypłacić a konta rzadko weryfikują.
buk wbrew pozorom bardzo przydatny niektórym graczom
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Jeden z lepszych bukmacherów. Dzisiaj na maila dostałem 20zł na urodziny ???? pozytywnie
To że dają czesto bonusy nie znaczy ze to jeden z lepszych bukamcherow bo w mojej opini to jeden z gorszych jak nie najgorszy oferta strasznie uboga, kursy marne nie wiem jak mozna tam grac ???? no ale jak sie dostanie bon to wtedy chyba mozna a nawet trzeba,
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Jeden z lepszych bukmacherów. Dzisiaj na maila dostałem 20zł na urodziny pozytywnie
ja bardzo proszę kolegę o rozwinięcie tego zdania i argumenty, bo mnie krew zalewa, jak kolejna osoba pisze (w tym przypadku o bahu), że to jeden z lepszych bukmacherów...
rozwiń temat kolego i pokaż, że nie jesteś jednym z tych głąbów, dla których wyznacznikiem bycia dobrym bukmacherem są bony urodzinowe (sic!)
napisz nam proszę, co poza marketingiem powoduje, że to dla Ciebie &quot;jeden z lepzych bukmacherów&quot;... ????
urwał się z choinki kolejny...

pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
To może ja rozwinę tą wypowiedź żeby było ciekawiej.
BAH to jeden z lepszych, jeśli nie najlepszy obecnie bukmacher pod względem bonusów. Co roku daje bon na urodziny, w tym roku ja dostałem nawet 40 zł, czasami są bony do rozdania dla wszystkich, ale trzeba się zwykle szybko orientować, bardzo dobry bonus powitalny 50% od depozytu i do tego częste bonusy od depozytu dla wszystkich. W zeszłym roku dawał dwa razy bonus 50% do 800 zł. Aktualnie trwa promocja za polecanie nowych graczy, opłacalna zarówno dla polecającyh, jak i polecanych. Czego więcej trzeba graczowi rekreacyjnemu. Oczywiście nie można być dobrym we wszystkim dlatego z kursami już jest gorzej, ale na pewno BAH świetnie trafia w swój target.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
To może ja rozwinę tą wypowiedź żeby było ciekawiej.
BAH to jeden z lepszych, jeśli nie najlepszy obecnie bukmacher pod względem bonusów. Co roku daje bon na urodziny, w tym roku ja dostałem nawet 40 zł, czasami są bony do rozdania dla wszystkich, ale trzeba się zwykle szybko orientować, bardzo dobry bonus powitalny 50% od depozytu i do tego częste bonusy od depozytu dla wszystkich. W zeszłym roku dawał dwa razy bonus 50% do 800 zł. Aktualnie trwa promocja za polecanie nowych graczy, opłacalna zarówno dla polecającyh, jak i polecanych. Czego więcej trzeba graczowi rekreacyjnemu. Oczywiście nie można być dobrym we wszystkim dlatego z kursami już jest gorzej, ale na pewno BAH świetnie trafia w swój target.
Wyznacznikiem tego jak dobry jest bukmacher nie moga byc bonusy tylko oferta i kursy to jest najwazniejsze, bah jest dobry dla dzieciakow ktorzy nie ukonczyli 18 lat, i dla tych co zaczynaja przygode z bukmacherka bo tam rzadko weryfikuja, a tak po za tym pod kazdym wzgledem jest słaby
 
Do góry Bottom