>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-Home - opinie

toosi 4

toosi

Użytkownik
Uhm, dobrze ze akurat wpadlem na ten temat. Warto zerknac czy mi nic nie podarowali, nie gram wprawdzie u nich juz dluzszy czas aczkolwiek sprawdzic nie zaszkodzi ;).
 
K 0

kalin87

Użytkownik
Czy zauważyliście ostatnie zmiany na BAH? Chodzi mi o tenis. Najpierw wrócili możliwość stawiania live wyniku bądź zwycięzcy danego gema w trakcie jego trwania, teraz znowu to cofnęli. Nie miałem przez cały czas żadnego limitu stawek na live, teraz mam ograniczony bardzo. A na pytania na czacie, dostaje ciągłe odpowiedzi że to decyzja buków. Też macie takie zmiany?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
swoją droga funkcja Cash Out nikomu nie jest na rękę z bukmacherów
I dlatego kolejni dodają tę opcje, a taki Unibet czy b365 mają ją już tak długo? Ta funkcja to jeden wielki mętlik w głowie graczy, przez który i tak lepiej wychodzi bukmacher.
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
I dlatego kolejni dodają tę opcje, a taki Unibet czy b365 mają ją już tak długo? Ta funkcja to jeden wielki mętlik w głowie graczy, przez który i tak lepiej wychodzi bukmacher.
Dla mnie kapitalne narzędzie. Ile to już wtop ominąłem dzięki zamykaniu zakładów wygranych w okolicach 80 min.
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Może sprecyzuję. ???? Mam na myśli wtopy w stylu Anderlecht traci bramkę w 93 minucie wcześniej marnując setkę. Zamknąłem zakład minutę po golu Teo na 2:1. Konsekwentnie zamykam takie bety w końcówkach i dzięki temu nie płaczę, że zabrakło 30 sek. żeby typ wszedł. Ile można zyskać czekając do końca meczu? 5% stawki więcej? Ja nie ryzykuję.
 
talizmo 12

talizmo

Użytkownik
Mam pytanie. Czy bet-at-home usuwa konta po dłuższej nieaktywności ( około 2 lata)?. Nie mogę sie zalogować na swoje dane, a mail z przypomnieniem nie przychodzi. Czy w takim wypadku mogę się zarejestrować raz jeszcze i skorzystać z bonusu?
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Mam pytanie. Czy bet-at-home usuwa konta po dłuższej nieaktywności ( około 2 lata)?. Nie mogę sie zalogować na swoje dane, a mail z przypomnieniem nie przychodzi. Czy w takim wypadku mogę się zarejestrować raz jeszcze i skorzystać z bonusu?
Sprawdz maila w spamie.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Może sprecyzuję. ???? Mam na myśli wtopy w stylu Anderlecht traci bramkę w 93 minucie wcześniej marnując setkę. Zamknąłem zakład minutę po golu Teo na 2:1. Konsekwentnie zamykam takie bety w końcówkach i dzięki temu nie płaczę, że zabrakło 30 sek. żeby typ wszedł. Ile można zyskać czekając do końca meczu? 5% stawki więcej? Ja nie ryzykuję.
Chodziło mi o to że zamykanie to zwyczajna kontra (jeśli jest singiel), którą bez tego systemu mógłbyś zagrać, tylko musiałbyś sam wyliczyć stawki - kalkulatory bukmacherskie są więc to nie problem.
Zauważyłem, że sporo osób traktuje opcję cash-in jako jakieś nieprawdopodobne narzędzie, a tak na prawdę to nic specjalnego, bo jak wspomniałem że coś podobnego można zrobić ręcznie. Aaaa i jeszcze ktoś wspomniał że tak na prawdę to bukmacher wtedy bierze podwójnie prowizję. Na pewno bukmacherzy wprowadzając taką opcję kierowali się jakimiś badaniami, np na temat psychiki graczy, którzy często zauważyłem sami sobie szkodzą używając opcji cash-in - zamykanie meczu ze stawką dajmy 10%, np w przerwie, kiedy nie idzie po myśli - czysta głupota.
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
I właśnie to o czym wspomniałeś na końcu najbardziej rozwala. Zamykanie przed końcem jeśli się przegrywa. Tak na pewno się daleko nie zajedzie.
 
M 835

miesza7

Użytkownik
@zksstal to co napisałeś o kontrze to prawda natomiast nie zawsze dysponujemy srodkami aby skontrować ;) Opcja cash out w mojej opinii jest fajną sprawą a z tym co napisał @Kuchcik o mętliku w głowie w pełni zgadzam się ????
 
Do góry Bottom