>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet-at-home rozdaje BONY !

impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Mam pytanie: Czy jeśli przedtem byłem zarejestrowany w lidze typera i typuje, a dopiero dzisiaj zarejestrowałem się w tym buku to je też dostaje kase?? Coś musze zrobić, żebyją dostać??

Za pomoc bardzo dziękuje.
Tak napewo dostaniesz.
Powodzenia i trafnych typów.
 
O 0

outlet

Użytkownik
z jakich stron mozna dostawac bony na bet at home? wiem ze z bajer.pl no i teraz z tego typowania. Jakie sa inne strony?
 
A 0

asroma123

Użytkownik
Ciekawy jestem skąd Bet-At-Home będzie wiedzieć, że Pan xxx, który jest zarejsrowany u nich zarejstrował się w lidze typerów i muszą mu przesłać kase. Przecież podczas rejestracji w lidze typerów nie podajemy swojego loginu w Bet-At-Home ani nic takiego...
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Ciekawy jestem skąd Bet-At-Home będzie wiedzieć, że Pan xxx, który jest zarejsrowany u nich zarejstrował się w lidze typerów i muszą mu przesłać kase. Przecież podczas rejestracji w lidze typerów nie podajemy swojego loginu w Bet-At-Home ani nic takiego...

Bet at home nie musi wiedziec, wystarczy ze wie ten portal ktory ci przysle.
Nawet nie musisz miec wcale konta w betathome a mozesz dostac bon (!)
TAK !

Ja nie mialem jeszcze konta bet-at-home i nie slyszalem o jego istnieniu ale bylem zarejestrowany w prv.pl bo kiedys tam byl mi potrzebny darmowy aliias i wlasnie PRV.PL mi po raz pierwszy przyslalo BON 5zl ktory mozna bylo wykorzytsac w BAH a ja jeszcze nie mialem konta wtedy i dopiero jak bon dostalem to zalozylem.

To promocja i tyle.
Wcale BAH nie musi wiedziec znac twojego loginu w serwisie w ktorym jestem zarejestrowany.
Takie serwisy jak wyzej naprzyklad opisany prv.pl przysylaja bony do wszystkich swoich zarejestrowanych userow i pozostaje serwisy z pewnoscia dzialaja na identycznje zasadzie.
 
A 0

asroma123

Użytkownik
Aaaaa, czyli te bonysą przesyłane na skrzynke i trzeba je poprostu aktywować czy coś takiego?? Pytam bo się na tym nie znam... Z góry dziękuje za cierpliwość ????
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Aaaaa, czyli te bonysą przesyłane na skrzynke i trzeba je poprostu aktywować czy coś takiego?? Pytam bo się na tym nie znam... Z góry dziękuje za cierpliwość ????
Dokladnie.
Bon dostajesz mejlem (a dokladnie dostajesz numer) ktory musisz wpisac po zalogowaniu sie na swoje konto BAH.


Nawet jak nie masz jeszcze konta to po otrzymaniu mejla z &quot;przesylka&quot; mozesz dopiero je zalozyc.Trwa to okolo minute i po aktywacji konta od razu mozesz zalogowac sie na swoje konto BAH i wpisac magiczny numer a po paru sekundach na koncie twoim bedzie 5 zł i juz bedziesz mogl grac.
Minimalna stawka w BAH to 1 zł.

powodzenia
 
O 0

outlet

Użytkownik
i mam taka jeszcze mala niejasnosc. Pisze w bet-at-home

Jeżeli zrealizuje gratisowy bon, o czym musze wtedy pamiętać?
Bardzo ważne jest byś zrealizował na swoim koncie gracza tylko jeden bon.

To znaczy ze tylko 1 bon moge zrealizowac na jednym koncie?

i drugie pytanie, jak bede mial na koncie 30zl ktore przelalem przelewem i do tego moge zrealizowac bon 5zl zeby miec 35zl?
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
i mam taka jeszcze mala niejasnosc. Pisze w bet-at-home

Jeżeli zrealizuje gratisowy bon, o czym musze wtedy pamiętać?
Bardzo ważne jest byś zrealizował na swoim koncie gracza tylko jeden bon.

To znaczy ze tylko 1 bon moge zrealizowac na jednym koncie?

i drugie pytanie, jak bede mial na koncie 30zl ktore przelalem przelewem i do tego moge zrealizowac bon 5zl zeby miec 35zl?

1. Z tego co wiem nie ma limitu realizacji bonow.
Ja juz naprzyklad zrealizowalem dwa.

2. tak jak bedziesz mial x zl przelane i zrealizujesz bon 5 zl to bedziesz mial x+5 zl
 
mtz 0

mtz

Użytkownik
Mnie tak jakby olali nie nie przesłali od 3 tygodni nic ciekawego oprócz zestawów par i potwierdzenia moich typów. To totolotek dla szczęśliwców ?
 
beau 1

beau

Forum VIP
Ja sie zarejestrowałem w każdym z tych serwisów i nic. :zy3ou: A wy się logujecie na tych stronkach??
 
K 67

kama_reda

Użytkownik
Sądzę, że tak od razu po zarejestrowaniu nie przyznają Ci bonu. Ja jestem na http://www.pilka.biz zarejestrowany od ponad roku, a konto zrobiłem tylko dlatego, bo chciałem pomiętam jakiś plik stamtąd ściągnąć. Zalogowałem się wtedy raz jedyny i od tamtego czasu nie było mnie tam na stronie. Dopiero wczoraj tam zajrzałem, po tym jak otrzymałem bon :wink:

Uważam, że teraz warto się rejestrować na serwisach, gdzie sponsorem jest bet-at-home. Przecież to jest chwilka, a może w przyszłości odniesie to jakiś skutek ????
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Sądzę, że tak od razu po zarejestrowaniu nie przyznają Ci bonu. Ja jestem na http://www.pilka.biz zarejestrowany od ponad roku, a konto zrobiłem tylko dlatego, bo chciałem pomiętam jakiś plik stamtąd ściągnąć. Zalogowałem się wtedy raz jedyny i od tamtego czasu nie było mnie tam na stronie. Dopiero wczoraj tam zajrzałem, po tym jak otrzymałem bon :wink:

Uważam, że teraz warto się rejestrować na serwisach, gdzie sponsorem jest bet-at-home. Przecież to jest chwilka, a może w przyszłości odniesie to jakiś skutek ????

Dokładnie masz racje.Rejestracja zajmuje dosłownie minutke i w sumie potem nie trzeba byc juz aktywnym a i tak przysla bon, wiec chyba warto poswiecic minutke bo jak ktos ma szczescie 5 zl moze zamienic na znacznie wieksza kwote.

Ja akurat zarejestrowalem sie w pilka.biz bo biore udzial w lidze typerow ktora tam jest prowadzaona.Obstawia sie tam mecze ligii polskiej.
Juz ie moge sie doczekac kiedy liga polska wznowi rozgrywki i znow bedzie mozna popisac sie swoja &quot;typerska wiedza&quot; 8) 8)

Powodzenia.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
To może wypiście tu liste takich serwisów, których sponsorem jest &lt;u&gt;BAH&lt;/u&gt;

Czytaj uważnie to nie będziesz zadawal(a) takich pytan.
Napisałem pare postów wyżej. Czyli :
1) LIGA TYPERÓW --pewny
2) http://WWW.PRV.PL --pewny
3) http://www.ligapolska.biz --pewny

Z tych trzech dostalem wiec napewno przysylaja.

Slyszalem tez ze podobno bajer.pl i home.pl tez przysylaja ale nie mam dowodu bo od nich nie dostalem.

4) bajer.pl -- podobo przyyslaja
5) home.pl -- podobno przysylaja

Kto zna jakies jeszcze niech dopisuje !
 
piotrbaz 5

piotrbaz

Użytkownik
motyw jest taki ze partia jest rozsyłana jedno razowo czyli jak juz ktos dostał to nawet jak inny sobie załozy po tym czasie 100 kont to zadnego bonu nie dostanie.. na bajer.pl były kiedys owszem
 
Do góry Bottom