>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet-at-home rozdaje BONY !

impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Czytaj uważnie to nie będziesz zadawal(a) takich pytan.
Napisałem pare postów wyżej. Czyli :
1) LIGA TYPERÓW --pewny
2) http://WWW.PRV.PL --pewny
3) http://www.ligapolska.biz --pewny

Z tych trzech dostalem wiec napewno przysylaja.

impulsive po jakim czasie Ci przysłali ?
Nie pamietam ale napewno nie od razu.
W prv.pl sie zapisalem pare miesiecy temu a bon dostalem w listopadzie 2005.
W ligapolska.biz zapisalem sie chyba z 3 miesiace temu i bon dostalem w grudniu 2005
Najszybciej przyslali mi bon z LIGI TYPEROW. Zapisalem sie do nich chyba z grudniu 2005 ii po okolo 2 tygodniach dostalem od nich bon.Wiec warto poczekac.Dwa tygodnie to nie az tak duzo.A zalozenie konta trwa minutke.

Powodzenia
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
Jak sie ciesze i ja dostalem Bon przyszedł do mnie 16 stycznia z Bajer.pl . Zarejstrowalem sie na wszytskich stronkach jakie podaliscie ... licze ze kiedys dostane od nich bony :mrgreen: a teraz co musze zrobic z tym bonem aby móc go wypłacic ? ( ile musze wygrac albo ile razy musze zagrac ) ? :roll:
 
szary 0

szary

Użytkownik
Jak sie ciesze i ja dostalem Bon przyszedł do mnie 16 stycznia z Bajer.pl . Zarejstrowalem sie na wszytskich stronkach jakie podaliscie ... licze ze kiedys dostane od nich bony :mrgreen: a teraz co musze zrobic z tym bonem aby móc go wypłacic ? ( ile musze wygrac albo ile razy musze zagrac ) ? :roll:
W Bet-at-home musisz postawić kupony za min. 15zł. Wtedy będziesz mógł wypłacic to co masz na koncie bądź grac dalej.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Jak sie ciesze i ja dostalem Bon przyszedł do mnie 16 stycznia z Bajer.pl . Zarejstrowalem sie na wszytskich stronkach jakie podaliscie ... licze ze kiedys dostane od nich bony :mrgreen: a teraz co musze zrobic z tym bonem aby móc go wypłacic ? ( ile musze wygrac albo ile razy musze zagrac ) ? :roll:
W Bet-at-home musisz postawić kupony za min. 15zł. Wtedy będziesz mógł wypłacic to co masz na koncie bądź grac dalej.
Czyli jak rozumie trzeba 3-krotnie obrocic bonusem ?
Wystarczy tylko postawic zaklady za 15 zl , czy postawic za 15 zl i wygrac??

pozdr.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Ja też nie dostałem nic ???? A moze ktoś ma wolny kupon odstąpić? Będę bardzo wdzięczny.
A zapisalem sie do ktoregos z tych serwosow co przysylaja bony?
Jak nie to polecam lige typerow.
Link w mojej stopce ponizej.
 
hajper 0

hajper

Użytkownik
mam pytanie.

Czy zeby wypłacić to trzeba ta sume obróciłó 3 raz? Tak?
Ale tylko 5 zł czy całą sume?
Bo wygrałem np. 20 zł za te 5 zł to moge teraz obrócic znowu tylko za 5 zł i nie strace bonusa (bede mógł wypłacic)?
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
mam pytanie.

Czy zeby wypłacić to trzeba ta sume obróciłó 3 raz? Tak?
Ale tylko 5 zł czy całą sume?
Bo wygrałem np. 20 zł za te 5 zł to moge teraz obrócic znowu tylko za 5 zł i nie strace bonusa (bede mógł wypłacic)?
skoro trzeba obrocic bonus 3 razy a wartosc bonusa wynosi 5 zl to trzeba wyslac zaklady na laczna sumie 15zl

W twoim przypadku jezeli wygrales 20 zl za postawione 5 zl to musisz jeszcze postawic zaklady za 10 zl
 
Do góry Bottom