>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

B 0

borzib3

Użytkownik
hejka... mam problem... właciłem dzisiaj 200 zł na konto na bah i z konta bankowego odjelo mi te 200zl ale na konto na bah już niewpłyneło... ???? sprawdzilem wszystkie dane wpisane byly prawidlowe... ???? czekam juz ponad 30 minut na wplate ???? wczesniej odbywalo to się w przeciagu 2/3 minut ???? co mam teraz zrobić... prosze o w miare szybką odpowiedz ???? ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Tu to samo. BAH się przypieprza o byle co więc wiesz.
Jedynie tak w Expekcie można.
@up
powaliło mi się, myślałem ze odpowiadam na post DIGa.
 
J 0

jurysta83

Użytkownik
Orientuje się ktoś z szanownych forumowiczów czy działa dzisiaj support na bet at home?
Chciałbym zrobić przelew na konto baha a potem wysłać im screena z transakcji tak żeby mi tą kwotę dopisali do konta gracza.
 
W 2

white

Użytkownik
Wczoraj rano zleciłem wypłatę małej kwoty do banku, po paru godzinach odjęli kwotę z konta buka ale w banku jeszcze nie ma. Mam się już niepokoić?
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Wie ktoś może czy po wpłacie bezpośrednio przez kartę kredytową jest możliwość wypłaty środków na konto moneybookers?
Jeśli to może mieć znaczenie to w przeszłości dokonywałem także depozytów przez moneybookers
 
W 2

white

Użytkownik
mam podobne pytanie jak powyżej tylko po wpłacie z banku przez przelewy24, wcześniej nie wpłacałem nic przez MB? Czy mogę zrobić tak że teraz wyślę przelew do buka z Moneybookers to odblokuje kanał do wypłat na Skrilla i będę mógł tamtędy wypłacić kasę?
 
M 0

marciner009

Użytkownik
Mam taki problem nie rozumię tego tekstu za bardzo czy mam rozumiec ze jak wpłacałem z mojego konta na ich konto np 100 zł i wygrałem pózniej 200 zł to nie moge przelac spowrotem na te konto co wpłacałem ?? prosze o pomoc ?? a to fragment tegulaminu :
zastrzega sobie prawo do wykonania wypłaty na to samo konto bankowe, z którego została dokonana wpłata.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
zastrzega sobie prawo do wykonania wypłaty na to samo konto bankowe, z którego została dokonana wpłata.
tzn, że wypłacić możesz tylko na to konto, z którego wpłaciłeś. Po prostu wpłacasz przez swoje i wypłacasz na swoje.
 
C 0

chamartin88

Użytkownik
Witam. Mam panowie do was takie pytanko. Czy wypłacał ktoś przez Western Union u tego buka? Jak to wszystko działa? Czy jest to pewna metoda, nie robią żadnych problemów?
 
C 0

coofii

Użytkownik
mam pytanie, kiedy chcę zrobić przelew na konto bah , mój bank nie chce tego zaakceptować wymaga -adresu, miasta, kodu pocztowego a co najgorsze imienia i nazwiska odbiorcy, co mam w takim wypadku zrobić(mam konto w BZWBK).
 
G 28

graydon

Użytkownik
mam pytanie, kiedy chcę zrobić przelew na konto bah , mój bank nie chce tego zaakceptować wymaga -adresu, miasta, kodu pocztowego a co najgorsze imienia i nazwiska odbiorcy, co mam w takim wypadku zrobić(mam konto w BZWBK).
A próbowałeś przez Przelewy24?
 
Do góry Bottom