>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

M 0

masterokocim

Użytkownik
Witam. Otóż mam pewien problem. 7 Dni temu zrobiłem przelew pieniędzy w punkcie kasowym na konto gracza na bah. Pieniądze nadal nie wypłynęły. Zapytałem na livesupporcie ile to może potrwać to odpisali mi po 4 minutach, że od 2-7 dni ... Co mam zrobić jeśli pieniądze nadal nie będą wpływać? Aha, żeby pominąć podstawowe pytanie to cały kwit dobrze wypełniłem i podałem w tytule mój numer konta gracza.
 
K 10

kamil11a

Użytkownik
czy jeśli wpłacę gotówkę przez zwykły przelew (na poczcie - jest taka możliwość) to czy potem można ewentualną wygraną wypłacić na zwykłe konto bankowe (w sensie na takie konto na które nie mam dostępu przez neta)?
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
czy jeśli wpłacę gotówkę przez zwykły przelew (na poczcie - jest taka możliwość) to czy potem można ewentualną wygraną wypłacić na zwykłe konto bankowe (w sensie na takie konto na które nie mam dostępu przez neta)?
mozna
 
Z 0

zimbek147

Użytkownik
Mam pytanie. Grałem w BAH za 50 zł wpłaty, dostałem bonus 25 zl. Nie dokonałem 4tego obrotu, ale mam aktualnie 0,00 zł na koncie.PRzy wpłacie będę dalej musiał tego obrotu dokonać ?
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Mam pytanie. Grałem w BAH za 50 zł wpłaty, dostałem bonus 25 zl. Nie dokonałem 4tego obrotu, ale mam aktualnie 0,00 zł na koncie.PRzy wpłacie będę dalej musiał tego obrotu dokonać ?
nie, już masz po bonusie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2

salvas

Użytkownik
Witam!
Mam takie pytanko...
Powie mi ktos gdzie lepiej wyplacac pieniazki? Tz. Chodzi mi o wyplate za pomoca przelewu bankowego czy lepiej przez Moneybookers ?
Wyplacilem dzis za pomoca Moneybookers i nie wiem czy nie popelnilem bledu gdyz za przelew 24 zl pobralo mi 7zl z czego zostalo mi 17 zl ... I nie mam zielonego pojecia kiedy w ogole te 17zl dojdzie na moje konto bankowe....

Pomoze ktos :-|
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
ja na sobie się przekonuję, że warto czasem jednak wpłacać MB, by potem móc wypłacać na MB i nie pieprzyć się z przelewami międzybankowymi, bo można oszaleć z tym. Także, kiedyś jak kolego zaczniesz zbierać profity to docenisz szybkość działania MB, więc radzę przy tym pozostać, mimo, że są opłaty/prowizje.
 
S 2

salvas

Użytkownik
Aha... Rozumiem ????
A na MB szybciej kasa dochodzi niz na przelewie bankowym ? Ma sie rozumiec ze takie 20 zl lepiej przez przelew wyplacic a takie 100zl przez MB tak ? ????
Dreczy mnie jeszcze jedna rzecz... Czy na MB procz tych prowizji przy przelewach pobieraja jeszcze za cos kase z konta ? Np. za to ze sie ma konto na Mb... ?
7zl to troszke jednak duza prowizja...
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
nie za to, że masz konto na MB kasy nie pobierają, ale tam możesz poczytać ile za co biorą. Za samo prowadzenie konta kasy Ci nie skubną. Najlepiej wszystko wpłacać i wypłacać MB. Ja małe sumy (20, 50 zł) potrafiłem wpłacać przez np. paysafecard a wypłacać przez MB ????
edit: BAH ma opcję wpłaty paysafecard ????
 
S 2

salvas

Użytkownik
Czyli jak np. bede korzystal z wplat i wyplat tylko poprzez MB to bede tylko placil za prowizje przelewow do konta bankowego. TAK ? ????
Powie mi ktos czy szybciej idzie przelew z MB czy z przekazu bankowego poprzez BAH ?
 
S 2

salvas

Użytkownik
Czyli jak np. bede korzystal z wplat i wyplat tylko poprzez MB to bede tylko placil za prowizje przelewow do konta bankowego. TAK ?
I ile mniej wiecej idzie taki przelew z MB na konto. Dzis o 14 wyslalem i jeszcze nie ma...
Widzew odpowiedz mi na te pytanka i bedzie +
 
S 2

salvas

Użytkownik
.
Kase wyplacilem w piatek o godzinie 14 na MB... I do tej pory nie doszla na moje konto bankowe :/ To tak dlugo idzie ?
 
Do góry Bottom